Strona 26 z 51 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mam nadzieję że drugim juniorem w Łodzi będzie Krzyżanowski. W Krakowie zrobił swoje, a na Jóźwika nie ma co stawiać. Mecz pewnie w plecy, ale wolałbym jakieś 40-50 niż mieć nadzieję do ostatniego biegu i skończyć na 44-46.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #1127
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Przytoczyłem Ci nawet przykłady z życia wzięte z takiego Wrocławia, który jest miastem baaaardzo piłkarskim, gdzie jest Śląsk, wielka dziura i dopiero potem inne drużyny/dyscypliny. A mimo to więcej ludzi kojarzy Polonię (i Golloba) niż Zawiszę.
    Więc co nas bardziej promuje?
    Takie przykłady są do niczego. Jak ostatnio byłem w gdańsku na szkoleniu to podczas przerwy zagadnąłem ich o Wybrzeże to nawet ich to średnio obchodziło, nazwę kojarzyli. Z żużla znali Golloba i ostatnią aferę na basenie narodowym, a Polonię to z Warszawy. Przy okazji sportu zaraz był temat - a czy Zawisza się utrzyma. Dyskusja na całą grupę. Także takie przykłady to sobie możemy, dużo od środowiska zależy.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty mówisz o popularności sportu w Polsce, a my mówimy o tym, z czego bardziej Bydgoszcz jest w Polsce znana.
    Nie wierzę, że z Polonii. Wśród kibiców żużla to pewnie tak. Wśród innych - wątpię. A tu chyba chodzi o tych innych. U nich to już bardziej jest znana z ujęcia Wyspy Młyńskiej w Prawie Agaty

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Poza tym - uważasz patologicznego Zawiszę za promocję miasta? Bo jak dla mnie to jest sygnał dla całego kraju "patologia szantażuje klub. Skutecznie."
    Nie uważam. Zresztą jak dla mnie mogliby wrócić do Koszalina. Aczkolwiek tak szczerze mówiąc to o szantażu grup kibicowskich coś na Polonii wiemy

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie wiem skąd wziąłeś, że ktoś chce całą promocyjną kasę dla Polonii. Kibice chcą jakiejś sprawiedliwości w tym podziale. A właściciel klubu po spadku mówi, że mimo iż klub jest jego, to on chce jeszcze więcej kasy od miasta. KLUB PRYWATNY. Przypominam, że Polonia póki co jest klubem miejskim. Wg Ciebie miasto więcej powinno dawać spółkom prywatnym niż miejskim?
    Wg. mnie to nikomu nie powinno się "dawać". Budżet nie jest od takich rzeczy. Ale jeżeli mówimy o budżecie na promocję to akurat znaczenia nie ma czy spółka jest miejska czy nie, bo nie chodzi tu o sport a o promocję. Ale powtarzam - dla mnie Zawisza nie powinien dostać nic. A jak ma dostać, to 50% tego co w tej tam najwyższej klasie kopanej. Protestuję jedynie przed myśleniem "Zawisza zleciał to będzie więcej na Polonię".

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Zapewne wiele można byłoby napisać o egzotyce boksu, ale koszykówka? To, że Polska niespecjalnie liczy się w Europie czy na świecie, nie oznacza jeszcze, że ten sport powinien być w ten sposób określany. Wystarczy zejść nisko, tj. w hierarchii szkolenia, by przekonać się, że żużel nigdy nie będzie dorastać basketowi w tym względzie do pięt. W 75-tysięcznym mieście jestem w stanie znaleźć niemalże dziesięć różnych podmiotów zajmujących się tą dyscypliną sportu w formie zorganizowanej, na różnych szczeblach rozgrywek. Mało? Nie sądzę. W Bydgoszczy zresztą z tym też nie jest tak źle, wręcz przeciwnie, powiedziałbym nawet, że jest wam czego zazdrościć. Z koszykówki nie zrobiono sportu familijnego, jak ze skoków czy siatkówki, bo jednak jest on nieco trudniejszy w odbiorze, ale żeby od razu egzotyka? Wolne żarty.
    OK

  3. Powrót do góry    #1128
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    . No i gdzie jest jakiekolwiek czuwanie czy kontrola nad juniorami? Tyle pracy (podobno) się w nich wkłada, ale jak już opuszczą stadion to nikogo nie interesuje co robią i jak się prowadzą. .
    A jaka klub moze miec kontrole? Curylo pokazal co mozna zrobic i zrobil. Teraz pewnie by chetnie wrocil. Jedynym batem moze byc odstawianie od skladu za niesportowe prowadzenie sie i/lub brak uczeszczania na treningi. Problem w tym, ze my nie mamy lawki dobrych juniorow czekajacych na swoja szanse tak jak np Leszno. Byc moze tez jest to tez wina trenera ze nie odstawia starych pomimo wszystkich problemow o jakich mowil.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  4. Powrót do góry    #1129
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Nie uważam. Zresztą jak dla mnie mogliby wrócić do Koszalina. Aczkolwiek tak szczerze mówiąc to o szantażu grup kibicowskich coś na Polonii wiemy
    Nie do końca nazwałbym to szantażem, jeśli obaj mamy na myśli występy na obradach "okrągłego stołu". Co nie znaczy, że kibice dali wówczas świetny pokaz. Co prawda głupoty, ale za to pierwszej klasy.
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Wg. mnie to nikomu nie powinno się "dawać". Budżet nie jest od takich rzeczy. Ale jeżeli mówimy o budżecie na promocję to akurat znaczenia nie ma czy spółka jest miejska czy nie, bo nie chodzi tu o sport a o promocję. Ale powtarzam - dla mnie Zawisza nie powinien dostać nic. A jak ma dostać, to 50% tego co w tej tam najwyższej klasie kopanej. Protestuję jedynie przed myśleniem "Zawisza zleciał to będzie więcej na Polonię".
    Mówimy o promocję przez sport. Skoro miasto promuje się przez sport, to czemu przez dyscyplinę, która jest sprywatyzowana? Równie dobrze można dać kasę na rozbudowę prywatnych firm w Bydgoszczy, żeby ją promowały. Tylko wytłumacz wówczas przedsiębiorcom czemu firma X dostała bańkę na rozwój, a firma Z nie dostała nawet złotówki.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    A jaka klub moze miec kontrole? Curylo pokazal co mozna zrobic i zrobil. Teraz pewnie by chetnie wrocil. Jedynym batem moze byc odstawianie od skladu za niesportowe prowadzenie sie i/lub brak uczeszczania na treningi. Problem w tym, ze my nie mamy lawki dobrych juniorow czekajacych na swoja szanse tak jak np Leszno. Byc moze tez jest to tez wina trenera ze nie odstawia starych pomimo wszystkich problemow o jakich mowil.
    Jak to jaką może mieć kontrolę? Zawieszenie w prawach zawodnika. Odsunięcie od składu, odsunięcie od treningów. Docelowo może to być rozwiązanie kontraktu, jeśli incydent będzie się powtarzał. Lepiej mieć na ławce juniorów takich, którzy chcą, niż tych "talenciaków" (a talent też trzeba jakoś udowodnić!), którzy większy nacisk kładą na lans niż pracę. Tylko i wyłącznie głaskanie po głowie doprowadza do takich właśnie problemów. Trener musi też uderzyć w stół, opier**lić i ukarać, jeśli zachodzi taka potrzeba. Negatywne skutki "wychowania bezstresowego" zostały już udowodnione, nie muszę więc ich chyba przytaczać?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #1130
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Koniec koncow to ewentualnie zawieszenie rowna sie wstawianiem mlodzikow. Tu brakowalo jaj trenerowi czy tez kierownictwu klubu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ale chyba o to chodzi? Skoro ktoś się źle prowadzi to go się zawiesza i w jego miejsce wskakują inni...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1132
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    O, Bietracki w składzie. Aż dziw że nie z Jóźwikiem. Ale o naszych młodszyh juniorach oczywiście możemy pomarzyć.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #1133
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Dobrze, że trener jest konsekwentny w nie wprowadzaniu zmian do awizowanego składu.
    A zabranie Bietrackiego rzeczywiście posunięciem genialnym.
    2015-06-14_15h56_43.png
    Potrafi ktoś to wytłumaczyć?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #1134
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Co tam się dzieje w Łodzi, sf kompletnie chyba spią z relacją.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  10. Powrót do góry    #1135
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Lajfy.com wejdź tam. Trochę zywsza relacja.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #1136
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Tak czy inaczej jak tak dalej pójdzie to ten mecz potrwa dłużej niż finał DPŚ.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  12. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a Miśkowiak to strajkuje?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #1138
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    pewnie na kase czeka!

  14. Powrót do góry    #1139
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Czyżby naszym nie płacili?

    Nie wierzę w tragiczna postawę Miśkowiaka i Kościechy

    To są grajki, którzy zawsze są w czołówce 1wszej ligi

    Żeby Jamróg trzaskał komplet na naszej Polonii?

    Apokalipsa


    Do tego Bietracki
    Niech on już lepiej da sobie spokój z żużlem.


    Mecze, które powinniśmy zdecydowanie wygrać czyli w Krakowie i Łodzi, przegrywamy na własne życzenie.


    Siopek on jest bohaterem dla mnie. Czy kontuzja czy coś innego to gaz na całego i nie oszczędza się i co ważne jest skuteczny.
    Niedoceniany przez wielu bydgoskich kibiców.


    Jak tak dalej pójdzie to będziemy drżeli o to czy wejdziemy do playoffów

    ale jak nie chcemy awansować to lepiej dać sobie spokój i nie denerwować kibiców odpuszczaniem meczów na wyjeździe.


    Połowa czerwca i nic o kupieniu i planach na przyszłośc klubu.
    Brawo za informację dla największego po mieście sponsora - kibiców

  15. Powrót do góry    #1140
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Kolejna mizeria na wyjezdzie i to chyba na tyle z mozliwosci przywiezienia punktow/bonusa z meczow wyjazdowych. 3 punktoujacych zawodnikow to chyba za malo na cokolwiek. Cos mi smierdzi w postawie zawodnikow. Jak to Partick czy Kosciecha czy tez Miskowiak moze zdobywac w jednym meczu 12 a w drugim 0 lub 1 ???
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  16. Powrót do góry    #1141
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    No cóż Miśkowiak to kolejny zawodnik, który dobrze jeździ tylko nie jako zawodnik Polonii. Ciekawi mnie kiedy dowiemy się o problemach finansowych, przed czy po wakacjach.

  17. Powrót do góry    #1142
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2013
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Płaca, nie płacą?!żeby co niektóry żużlowiec się nie zdziwił ze jak zmieni się władza to jego plastron inny żużlowiec przywdzieje. Bo inwestorów nie interesuje jazda w 1 lidze.
    31°51′N 35°28′E

  18. Powrót do góry    #1143
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Oczywiście jak to z Polonią bywa, w meczu z nami musi znaleźć się u rywala ktoś kto wyskoczy jak pajacyk z pudełka i trzaśnie komplet - dziś był to Jamróg - a u nas ktoś musi konkretnie dać ciała - dziś był to Miśkowiak. O Bietrackim w składzie szkoda gadać, nie wiem na co Woźniak liczy, że on i Jóźwik będą w przyszłym roku tworzyć naszą seniorską parę? Zdaje się że naszych młodszych młodzików nigdy się nie doczekamy, a już na pewno nie w tym sezonie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #1144
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dobrze, że trener jest konsekwentny w nie wprowadzaniu zmian do awizowanego składu.
    A zabranie Bietrackiego rzeczywiście posunięciem genialnym.
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2439
    Potrafi ktoś to wytłumaczyć?
    W biegu młodzieżowym przewrócił się Niedźwiedź - bieg został przerwany. Już po jego przerwaniu, w zupełnie innym miejscu toru przewrócił się Bietracki. Zrobił to tak niefortunnie, że prawdopodobnie ma złamanie lub pęknięcie jakiejś części ręki. Nie było szans aby ponownie wyjechał no tor, który był po prostu crossowiskiem z celowo moim zdaniem wykopanymi dziurami. Jeżeli chodzi o naszą drużynę, to punkty mówią wszystko. Wynik trzymało nam trzech zawodników: Siopek, Andriej i Szymon. Wielkie brawa dla nich za walkę i ambicję - dzięki nim mamy bonusa. Kosciecha - słabiutko, Miśkowiak - tragedia. Kostka jeszcze częściowo mogę zrozumieć - ma on już swoje lata i na takim torze raczej wiele nie zawojuje. Natomiast Miśkowiak - brak słów. Zero startów, zero jazdy na trasie. Jak już pisałem w którymś z wcześniejszych postów - nie mam pojęcia co się z nim dzieje. Ze Startem na pewno powinien odpocząć.
    Robiąc taki tor Łódź może co mecz tracić zawodnika przez jakąś kontuzję. Było to dziurawe crossowisko, na którym głównym celem było umiejętne omijanie dziur. Wynik Polonii lepszy niż jazda, która momentami wyglądała bardzo źle. Cieszmy się z bonusa i z tego, że nasi seniorzy cało odjechali ten mecz.

  20. Powrót do góry    #1145
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Co się dzieje z Miśkiem ? Gość jedzie taką żenadę że aż wstyd a w ostatnich latch był topowym graczem w tej lidze.

  21. Powrót do góry    #1146
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    W biegu młodzieżowym przewrócił się Niedźwiedź - bieg został przerwany. Już po jego przerwaniu, w zupełnie innym miejscu toru przewrócił się Bietracki. Zrobił to tak niefortunnie, że prawdopodobnie ma złamanie lub pęknięcie jakiejś części ręki. Nie było szans aby ponownie wyjechał no tor, który był po prostu crossowiskiem z celowo moim zdaniem wykopanymi dziurami. Jeżeli chodzi o naszą drużynę, to punkty mówią wszystko. Wynik trzymało nam trzech zawodników: Siopek, Andriej i Szymon. Wielkie brawa dla nich za walkę i ambicję - dzięki nim mamy bonusa. Kosciecha - słabiutko, Miśkowiak - tragedia. Kostka jeszcze częściowo mogę zrozumieć - ma on już swoje lata i na takim torze raczej wiele nie zawojuje. Natomiast Miśkowiak - brak słów. Zero startów, zero jazdy na trasie. Jak już pisałem w którymś z wcześniejszych postów - nie mam pojęcia co się z nim dzieje. Ze Startem na pewno powinien odpocząć.
    Robiąc taki tor Łódź może co mecz tracić zawodnika przez jakąś kontuzję. Było to dziurawe crossowisko, na którym głównym celem było umiejętne omijanie dziur. Wynik Polonii lepszy niż jazda, która momentami wyglądała bardzo źle. Cieszmy się z bonusa i z tego, że nasi seniorzy cało odjechali ten mecz.
    No to tłumaczy to późniejszą nieobecność Bartka. Szkoda, że zabrakło tego w relacji, ale to już SF dało ciała.
    Nie rozumiem jednak czemu Bartek w tym meczu pojechał w miejsce awizowanego Rydlewskiego? Patryk ma jakąś kontuzję, czy inną niedyspozycję? Parę tygodni temu trener mówił, że nie będzie robił zmian w awizowanych składach, bo zawodnicy mają być na te parę dni pewni miejsca i skupić na przygotowaniu do zawodów. A tu taka "niespodzianka". Trochę mi głowa do dziś ochłonęła, jednak wczoraj taki żem był wku**iony na to zagranie...
    Ciężko ten mecz podsumować, bo wynik jakoś strasznie nie wygląda, ale kurde...drużynowo wygrane 3 biegi, a w każdym po prostu zabrakło tego rywala, który by punkty odbierał.
    Największym plusem spotkania postawa Siopka i Andrieja. Chłopaki, którzy wg mnie byli głównymi kandydatami do walki/rotacji o jedno pozostałe miejsce uratowali wręcz tę drużynę przed kompromitacją.

    Po raz kolejny należy zapytać trenera: co z naszymi juniorami? Kiedy pojadą jacyś inni niż Jóźwik/Bietracki? Krzyżanowski w tej chwili ratuje nam formację młodzieżowców swoją jazdą, ale to jest działanie doraźne. Za kilka miesięcy nie będzie po nim śladu, a on wyprze z pamięci jazdę dla Polonii. A my w następnym sezonie będziemy dalej z coraz słabszym Bietrackim i debiutującym niedoświadczonym Rydlewskim (18l.) lub Sitarkiem (19l.). I co trener wtedy powie? Że nie zebrali wystarczająco doświadczenia do równej rywalizacji z rówieśnikami. Dziś tacy zawodnicy jak Polis, Wieczorek czy Kaczmarek są lepsi niż nasi podstawowy juniorzy, a też zaczynali od wożenia zer za młodu. Ale zaczynali to robić wcześniej niż w wieku 19 lat.

    Za tydzień mecz ze Startem. Tutaj trzeba wygrać mocnym uderzeniem, że trochę kibiców uspokoić i udobruchać.
    I mogliby podpisać sprzedaż klubu BTŻ'towi w ciągu tego tygodnia, albo podczas meczu, żeby poprawić nastroje wokół klubu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #1147
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    We wczorajszym finale jechało pięciu byłych zawodników Polonii:
    Jonsson 12
    Lindbaeck 7
    Sundstroem 4
    Buczkowski 4
    Morris 2

    Z czego dwóch nigdy nie dostało szans jazdy w meczu ligowym Polonii i podziękowano im chyba trochę za wcześnie.

  23. Powrót do góry    #1148
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Po raz kolejny należy zapytać trenera: co z naszymi juniorami? Kiedy pojadą jacyś inni niż Jóźwik/Bietracki? Krzyżanowski w tej chwili ratuje nam formację młodzieżowców swoją jazdą, ale to jest działanie doraźne. Za kilka miesięcy nie będzie po nim śladu, a on wyprze z pamięci jazdę dla Polonii. A my w następnym sezonie będziemy dalej z coraz słabszym Bietrackim i debiutującym niedoświadczonym Rydlewskim (18l.) lub Sitarkiem (19l.). I co trener wtedy powie? Że nie zebrali wystarczająco doświadczenia do równej rywalizacji z rówieśnikami. Dziś tacy zawodnicy jak Polis, Wieczorek czy Kaczmarek są lepsi niż nasi podstawowy juniorzy, a też zaczynali od wożenia zer za młodu. Ale zaczynali to robić wcześniej niż w wieku 19 lat.
    Jóźwikowi już bym definitywnie podziękował. Do końca sezonu pozostało kilka meczów i przypuszczam, że potem on zakończy swoją karierą żużlową. Wobec kontuzji Bartka (jak go wczoraj widziałem, to nie sądzę aby był zdolny do jazdy w niedzielę) trener chyba zostanie zmuszony aby wstawić do składu Krzyżanowskiego (który wczoraj prezentował się naprawdę przyzwoicie jak na swój młody wiek i taki ciężki tor) i obok niego któregoś z naszych młodszych zawodników. Tak jak piszesz mentikk - oni muszą zaczynać jazdę w lidze dużo wcześniej niż w wieku 19/20 lat.

  24. Powrót do góry    #1149
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Lepiej objeżdżać juniorów Toruniowi, bo Rydlewski i Sitarek się spalają przed ligą.
    Kuźwa młodzi z innych ośrodków się nie spalają, a nasze "talenty" mają problem. Jeździć, a nie świrować.
    Gwiazdorzenie można poobserwować na przykładzie Mikołaja Curyło czy Damiana Adamczaka.
    Czy tak młodzi adepci chcecie poprowadzić swoje kariery? Może jednak lepiej siedzieć cicho i trenować z zaangażowaniem. Pójść zwyczajnie drogą Szymona Woźniaka...

  25. Powrót do góry    #1150
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ten tekst "spalą się przed ligą" mnie dobija. A kiedy oni będą mentalnie gotowi do jazdy? Albo na motor i jeździć, albo do domu i niech się bawi na kompie w FIM Speedway GP czy coś. Ja rozumiem, że chłopaki mogą mieć tremę. Z tego co wiem jest wsparcie psychologa. Ale same rozmowy nic nie dadzą, trzeba jeździć żeby się przemóc. Parasol ochronny nie może też być za duży, bo wyrosną z chłopaków mięczaki. Jak piszesz kitas trzeba się wziąć ostro za pracę przykładem Szymona. Niech popatrzą na takich chłopaków jak Sajfutdinow czy chociaż Loktajew - ledwie gówniarze a wyjechali do innego kraju i walczyli o miejsce w lidze w Polsce, a naszych trzeba pieścić.
    W sumie to chyba wolę objeżdżać Krzyżanowskiego niż patrzeć na tę łamagę Jóźwika - jak pisze never_mind - należy mu już podziękować.
    Jak dla mnie to mogą puszczać nawet tych chłopaków co dopiero licencję zdali w ostatniej sesji egzaminacyjnej. Mając do dyspozycji dla juniora do 6 lat jazdy korzysta się z mniejszej niż połowa dostępności tego czasu. Gdzie tu sens i logika? Niech mi ktoś wytłumaczy, bo ja głupi jestem chyba jakiś, że tego nie rozumiem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1151
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Miejmy nadzieję, że w rundzie rewanżowej trener będzie stawiać na tych młodszych juniorów. Woźniak pewnie mimo wszytko działa racjonalnie i bierze do składu tych lepszych chociaż mniej perspektywicznych. W tym sezonie jest ciśnienie na wynik w postaci awansu do PO więc każdy punkt się liczy.
    Jak był Szymon i Mikołaj to jazdy im nie szczędził więc nie można mu odmówić, że nie stawia na wychowanków.
    Jeśli np. Jóźwik dostał szanse tylko na pierwszą rundę to mimo wszystko jej nie wykorzystał.
    Jeszcze jedno – pomyślcie jaki sygnał idzie do seniorów jak w składzie byliby Rydlewski i Sitarek. Wiem, że Bietracki i Jóźwik to nie orły ale jakieś tam szanse na 5 punktów w meczu może są. W przypadku pary Rydlewski-Sitarek, każdy senior musi się zakręcić koło tych 10 punktów i z tą świadomością startują od początku zawodów.

  27. Powrót do góry    #1152
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Gdy trenerem był Rutecki, to Szymek Woźniak niemal co mecz robił pokazowe kółka jeszcze za czasów mini-żużlowych. Później nie było problemów "spalania się" podczas meczu.
    Ba... dobrze pamiętam jak obecny trener Jacek Woźniak jeszcze przed licencją dawał pokaz jazdy podczas meczu pierwszoligowego. Myślę, że warto wrócić do tej tradycji.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/528329/witold-skrzydlewski-zachowanie-polonii-bydgoszcz-bylo-ponizej-krytyki

    Witek ma ewidentnie jakiś kompleks na punkcie Polonii.
    Tydzień przed meczem w Bydgoszczy płakał, że Orzeł przegra, bo Polonia przygotuje tor nieregulaminowy, a teraz on niego się dowiedziałem, że Poloniści narzekali na tor w Łodzi. Zresztą tor na którym trzech zawodników doznało kontuzji.

    Dwa lata temu były prowokacyjne hocki-klocki pana Witka w stronę bydgoskich kibiców. Chyba tylko w ubiegłym Wicia nie robił cyrków chyba, że o czymś zapomniałem

  28. Powrót do góry    #1153
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Witek to Witek. Zawsze wszyscy są przeciw niemu, a on zawsze jak z obrazka malowany. Szkoda, że nie widzi jak jego zawodnicy skończyli na tym wspaniałym torze.
    Ja nie widzę żadnego negatywnego przekazu dla seniorów przy puszczaniu Rydlewskiego czy Sitarka. Sami są odsuwani od składu jak nie mają formy. Więc czemu mieliby mieć pretensje o takie samo postępowanie z juniorami? A że musieliby walczyć o 10 pkt w meczu...teraz też muszą. Im więcej pkt zrobią tym więcej mają z tego kasy, więc tego typu nastawienie to jakiś wymysł na usprawiedliwienie się zawodnika bez formy. Miałoby to podstawy, gdybyśmy byli w finale PO, a nie podczas regularnej jazdy w lidze, gdzie o awans i tak się nie bijemy, bo nam nie potrzebny.
    Mamy jeszcze 3 mecze u siebie. Tak po prawdzie to najpewniej same zwycięstwa z Gnieznem i Krakowem dadzą nam PO, jeśli wygramy z Loko to tym bardziej jest to pewniak. Więc tym bardziej na wyjazdy do Rybnika czy Ostrowa należy brać młodszych, a i Gniezno czy Kraków u nas nie poszaleją, więc tu także nie ma przeszkód aby to młodsi jechali.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #1154
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Pan Skrzydlewski od dłuższego czasu atakuje Polonię. Gruby niech lepiej zamknie dziób i zajmie się swoim podwórkiem.

  30. Powrót do góry    #1155
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Pęknięta łopatka i uszkodzone kręgi szyjne. To powinno być wystarczającą ripostą w stronę Witka. Skoro tak nas nie lubi...to czemu wypożycza od nas 2 juniorów?
    A argument miał ciekawy - bo Andersen mu powiedział. Ciekawe ilu zna idiotów, którzy powiedzieli by wprost szefowi "ale zrobiłeś ch**owe warunki"?

    Skoro taki był pewny swojej racji to dziwne, że nie zgodził się na relację live...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #1156
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Witek to pewnie jest na nas tak cięty przez tych juniorów co mu wypożyczyliśmy, trochę takie kukułcze jaja.
    Przegrywamy mecze przez liderów, którymi na papierze są Patric i Misiek. Jeden jedzie w kratkę, drugi ma poziom drugiej lini. Gdyby trzymali poziom i doszła by do tego farma w Siopka i Andrija był by sezon konia. W tym sezonie to się należy mega szacun Sipkowi.
    Tak jak pisze większość, trener niecz wstawia do składu tych co zdali przed chwilą licencję to będą mieli czas na walkę z tremą i zbieranie doświadczenia. Chyba w 99 roku do składu wszedł Stanisławski tydzień po egzaminie i punkt lub dwa zdobył, a teraz na co ci juniorzy czekają. Chyba aż ich Cieślak do reprezentacji powoła to odważą się wystartować w lidze. Kto by jeździł gdyby nie było takiego wymysłu jak "gość"?.

  32. Powrót do góry    #1157
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wszystko było już klepane milion razy - nasi juniorzy są słabi i trzeba brać młodych... Jóźwik i Bietracki nie jadą nic, więc co to za gadanie, że z innymi juniorami seniorzy muszą się bardziej sprężyć?

    Witek zrobił corridę, na której dwóch jego zawodników doznało kontuzji, a potem zdziwiony.

    Czwórka jest blisko, więc dawać Rydlewskiego/Sitarka/Orwata/Stalkowskich.

    W następnym meczu za Miśka Patrick.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #1158
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Co z tą prywatyzacją?! Miało być w maju...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #1159
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    We wczorajszym finale jechało pięciu byłych zawodników Polonii:
    Jonsson 12
    Lindbaeck 7
    Sundstroem 4
    Buczkowski 4
    Morris 2

    Z czego dwóch nigdy nie dostało szans jazdy w meczu ligowym Polonii i podziękowano im chyba trochę za wcześnie.
    Sundstroem był u nas? Kiedy, bo nawet nie pamiętam?

    A Morris byłby bardzo dobrym transferem, tylko nie wiem czy nie ma kontraktu w Trn. Ale byłby świetnym straszakiem na kogoś kto aktualnie jedzie padakę. Bo co z tego że teraz mamy 6 seniorów, jak za 0 Hougaarda mamy 0 Miśkowiaka. Byłby powiew świeżości.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #1160
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wszystko było już klepane milion razy - nasi juniorzy są słabi i trzeba brać młodych... Jóźwik i Bietracki nie jadą nic, więc co to za gadanie, że z innymi juniorami seniorzy muszą się bardziej sprężyć?

    Witek zrobił corridę, na której dwóch jego zawodników doznało kontuzji, a potem zdziwiony.

    Czwórka jest blisko, więc dawać Rydlewskiego/Sitarka/Orwata/Stalkowskich.

    W następnym meczu za Miśka Patrick.
    Może lepiej w meczu z Gnieznem nie wystawić wcale tych "gwiazdorów" Miśkowiaka i Hougarda? Z Gnieznem damy radę bez nich. Gdy ich Woźniak wystawi i na słabiutkim Gnieźnie zrobią po 14 pkt to będą zgrywać bohaterów. Wystawić: Woźniaka, Kościechę, Jędrzejewskiego, Kudriaszowa, Krzyżanowskiego, Rydlewskiego i wystarczy!

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Co z tą prywatyzacją?! Miało być w maju...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Teraz w Ratuszu są zajęci Osuchem. Polonie mają w d... Trzeba poczekać aż ta cała mafia PO upadnie to może Polonia się odrodzi. Narazie Polonia w ratuszu jest wyśmiewana, lekceważona i marginalizowana. Wystarczy spojrzeć na stadion Polonii. Wszystkie kluby mają zmodernizowane lub zbudowane nowe obiekty a na Polonii ruina. Brak nawet etapowej modernizacji mimo że na tym obiekcie przez 20 lat były międzynarodowe imprezy i mistrzostwa Polski..

  36. Powrót do góry    #1161
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Sundstroem był u nas? Kiedy, bo nawet nie pamiętam?
    Jeszcze za Tyllingera. Na pewno w 2008.

  37. Powrót do góry    #1162
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Miśka obowiązkowo należy odstawić. Już w meczu z Ostrovią od jego jazdy bolały zęby. Z seniorów objechał tylko dwukrotnie Mi. Szczepaniaka. W Krakowie też był niesłychanie lichy, a ostatni pokaz w Łodzi bezapelacyjnie powinien nagradzać go małym urlopem. Mam tylko nadzieję, że w kontrakcie nie ma zapisu gwarantującego mu start w każdym spotkaniu. W końcu to nasza największa gwiazda...

    Tematu juniorów nie ma już co wałkować. Jeżeli pomimo tej całej mizerii, Woźniak nie daje pojeździć Rydlewskiemu, to chyba jedynym wytłumaczeniem jest to, że jest na takim poziomie, który stwarza niebezpieczeństwo dla siebie i pozostałych zawodników na torze. W innym wypadku ciężko to ogarnąć. Może na Gniezno w końcu się uda? Patrick do składu pod 10. Z 9 niech pojedzie debiutant na S2 w tym sezonie.
    C'mon You Gunners!

  38. Powrót do góry    #1163
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Ten cały niby wywiad z tym całym grabarzem jest tak naprawdę nierzetelny.

    Ten kto go przeprowadzał, powinien zadać pytanie co sądzi o kontuzjach łódzkich zawodników na swoim w końcu torze ?

    Takie pytanie nie padło, mało dociekliwy ten redaktor - szkoda.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    vicar (16-06-2015)

  40. Powrót do góry    #1164
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Tematu juniorów nie ma już co wałkować. Jeżeli pomimo tej całej mizerii, Woźniak nie daje pojeździć Rydlewskiemu, to chyba jedynym wytłumaczeniem jest to, że jest na takim poziomie, który stwarza niebezpieczeństwo dla siebie i pozostałych zawodników na torze. W innym wypadku ciężko to ogarnąć. Może na Gniezno w końcu się uda? Patrick do składu pod 10. Z 9 niech pojedzie debiutant na S2 w tym sezonie.
    Patryk licencję zdał kilka lat temu. Wiele razy były głosy, że Patryk bardzo dobrze radzi sobie na motocyklu. Więc wątpię. A nawet jeśli to wówczas potwierdzałoby to ułomność Jacka jako trenera. Póki co (o ile poprawnie zapamiętałem) argumentem jest różnica w doświadczeniu. Nie bardzo wiem, jak ci młodsi mają to doświadczenie zdobywać jeśli nie mają możliwości jeździć, ale to widać jakaś wyższa logika
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Ten cały niby wywiad z tym całym grabarzem jest tak naprawdę nierzetelny.

    Ten kto go przeprowadzał, powinien zadać pytanie co sądzi o kontuzjach łódzkich zawodników na swoim w końcu torze ?

    Takie pytanie nie padło, mało dociekliwy ten redaktor - szkoda.
    Oj tam mało dociekliwy. Zwykłe gapiostwo. Bo chyba nie zakładamy, że wywiad był ukłonem w stronę Witka?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Gruby niech lepiej zamknie dziób i zajmie się swoim podwórkiem.
    Znaczy "łowieniem skór" w Łodzi z czego zresztą zasłynął ?

  42. Powrót do góry    #1166
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Znaczy "łowieniem skór" w Łodzi z czego zresztą zasłynął ?
    Polecam dokument "Nekrobiznes" z panem Grabarzem w roli głównej.
    https://www.youtube.com/watch?v=rGCLj5GDjkI

    Zgodnie z umową z głównym aktorem nie może być opublikowany w Polsce.

  43. Powrót do góry    #1167
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Znaczy "łowieniem skór" w Łodzi z czego zresztą zasłynął ?
    Nie tylko biznesem pogrzebowym, ale także żużlem. Robi szum medialny w okół siebie. Czasami klepiąc niepotrzebnie trzy po trzy.
    Raz jest w euforii i kocha każdego w klubie, a innym razem każdy to jest zły i robi źle.
    Nie ma co narzekać na tor, bo po prostu nie przystoi. Każdy robi warunki pod siebie, a że nawet "swoi" na takim torze się przewracają to już inna bajka.

  44. Powrót do góry    #1168
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Polecam dokument "Nekrobiznes" z panem Grabarzem w roli głównej.
    https://www.youtube.com/watch?v=rGCLj5GDjkI

    Zgodnie z umową z głównym aktorem nie może być opublikowany w Polsce.
    widziałem ależ się ta sprawa rozeszła po kościach

  45. Powrót do góry    #1169
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Trzeba poczekać aż ta cała mafia PO upadnie to może Polonia się odrodzi.
    Uważaj, bo akurat za pisu zdominowanego przez (ws)zawiszaków ci się Polonia odrodzi... oni wywalą osucha, ale będą lobbować za wks.

    Bruski to pała. Artego też nie dał na występy w Europie. Pewnie zaraz znajdą za to pieniądze tylko dla kolegi radzia osucha.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Attyla za jego przydatny post!

    rogal1979 (16-06-2015)

  47. Powrót do góry    #1170
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Może lepiej w meczu z Gnieznem nie wystawić wcale tych "gwiazdorów" Miśkowiaka i Hougarda? Z Gnieznem damy radę bez nich. Gdy ich Woźniak wystawi i na słabiutkim Gnieźnie zrobią po 14 pkt to będą zgrywać bohaterów.
    a moze po prostu zaczac placic chlopakom?!

Strona 26 z 51 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •