Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1943

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach

    Polonia Bydgoszcz 2014 - wątek klubowy

    1. D. Andersson
    2. M. Szczepaniak / M. Jędrzejewski
    3. R. Kościecha
    4. P. Hougaard
    5. H. Andersen
    6. M. Bietracki
    7. Sz. Woźniak

    Skład jest, najwyższa więc chyba pora na otwarcie wątku rocznik AD 2014. Miejmy nadzieję, że po zakończeniu najbliższego sezonu:
    po pierwsze primo -> będziemy na bezpiecznym (tj. powyżej 8) miejscu w tabeli,
    po drugie primo -> nie będzie żadnych zaległości płatniczych wobec zawodników (a nawet jeżeli będą, to nie trzeba będzie brać na ich spłacenie kredytu),
    po trzecie primo -> uda się spłacić przynajmniej jedną ratę kredytu już wziętego.

    Zapraszam do dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No właśnie, czy po w przyszłym sezonie będą baraże między wicemistrzem I ligi a zespołem z 7. miejsca w Elidze i między 7. drużyną I ligi a wicemistrzem II ligi?

    Ciężko wyrokować coś z naszego składu. Moim zdaniem możemy zająć każde miejsce w tabeli, wliczając w to pierwsze i ósme (chociaż nie wiadomo co z Gnieznem). Ale podobnie jest w innych klubach I-ligowych. Oby podczas meczów frekwencja dopisywała na pozwalającym spłacać na bieżąco zawodników poziomie.

    I jeszcze odniosę się do ostatniego postu w wątku 2013, ja słyszałem że na pierwszych wspólnych treningach to Jędrzejewski Golloba woził. Miało to być w roku 2003, nie wiem ile w tym prawdy
    BKS Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jakies przecieki odnosnie osoby prezesa?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    No właśnie, czy po w przyszłym sezonie będą baraże między wicemistrzem I ligi a zespołem z 7. miejsca w Elidze i między 7. drużyną I ligi a wicemistrzem II ligi?
    Z tego co pamiętam, to tak.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    I jeszcze odniosę się do ostatniego postu w wątku 2013, ja słyszałem że na pierwszych wspólnych treningach to Jędrzejewski Golloba woził. Miało to być w roku 2003, nie wiem ile w tym prawdy
    Nie chodziłem wtedy zbyt często na treningi, ale zapowiadał się na naprawdę super jeźdźca. Trzeba wierzyć, że starty w Polonii go uskrzydlą i jego talent eksploduje

    Podoba mi się ten skład. Dobrze znane twarze + ciekawe nabytki, nie mające jeszcze przypiętej łatki. Klimat I ligi też wspominam mile. Na stadionie sami swoi, ceny biletów spoko (oby teraz nie zaszaleli!). Już nie mogę się doczekać W sezonie liczę na PO oraz ustabilizowanie finansów.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    jakies przecieki odnosnie osoby prezesa?
    Nie wiem, ja się raczej zastanawiam czy w ogóle jest ktoś taki potrzebny? Skład poukładany przez wiadomego Pana i to On powinien sterować Klubem. Po co na siłę szukać kogoś, kto może wszystko zepsuć i po roku uciekać? Nie szkoda kasy? Ta rada nadzorcza to też kpina. Co oni nadzorują i jak, skoro Deresiński tak zaniedbał finanse, a oni nic nie wiedzieli...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Rada Nadzorcza nawet nie wiedziała, że Deres zatrudnił swojego kumpla na etacie. Dopiero po 3 mcach ich uświadomili.

    Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    no, załozyli watek w koncu


    srodek tabeli pewnie. U siebie niepokonani, ale wyjazdów za wiele nie padnie łupem

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    no, załozyli watek w koncu


    srodek tabeli pewnie. U siebie niepokonani, ale wyjazdów za wiele nie padnie łupem

    chyba za ostra ocena. na moje kandydat do awansu.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    no, załozyli watek w koncu


    ......... U siebie niepokonani, ale wyjazdów za wiele nie padnie łupem
    Nie musisz słodzić do świąt jeszcze toche czasu .
    Sklad jest jaki jest , do porazek na NASZYM stadionie mozna sie przyzwyczaić ale do braku ścigania i walki na torze to juz nie . Oby prawdą bylo ze wraca beton na tor.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Mnie cieszy powrót Siopka, który chyba naprawdę jest związany emocjonalnie z Polonią i miły list Szymona (chociaż ciekawe jak by to było gdyby nie zaporowa kwota za wykup...). Głównie dlatego, że żużel wydaje się sportem, w którym miejsca na sentymenty w ogóle nie przewidziano. Kluby w różnych krajach w jednym sezonie, zmiany praktycznie co roku... dużo gorzej niż w piłce pod tym względem, gdzie i tak rządzi kasa. Nie podoba mi się to, dlatego fajnie, że mamy w składzie nie tylko typowych najemników
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 15-12-2013 o 10:30

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Posiadanie wychowanków to jedno. Drugie to że muszą coś sobą na torze udowodnić. Oglądanie wychowanka wożącego jaja i rzucającego jedynie cień na tor nie należy do przyjemności. Jak będą chłopaki jeździć to wtedy można się będzie cieszyć...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    po pierwsze primo -> będziemy na bezpiecznym (tj. powyżej 8) miejscu w tabeli,
    A kto jest słabszy? Poważnie pytam, bo nie orientuję się w składach wszystkich drużyn I ligi.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Mogę się mylić, ale bezpieczne to jest dopiero 6 Miejsce 7 gra baraż z drugim zespołem II ligi. Sądzę, że na to 6 miejsce spokojnie nas stać. Rzeszów i Grudziądz na papierze są mocniejsze, ale z nimi też da się powalczyć, jeżeli chłopaki będą dobrze jeździć. Wierzę w PO!

    Do II ligi poleci pewnie Gniezno, o ile w ogóle wystartuje Kurczy się ta mapa żużlowa niestety.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A kto jest słabszy? Poważnie pytam, bo nie orientuję się w składach wszystkich drużyn I ligi.
    Póki co zdecydowanie słabszy jest Lublin oraz Gniezno.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    To ja sobie w waszym wątku, jeśli się sąsiedzi nie obrazicie, pomarzę, albo raczej pozmyślam.

    Toruń bez Emila S, Polonia bez corocznych problemów i po ostatniej kolejce jedziemy ze sobą baraże.
    U Was dodatkowy zarobek i jakaś atrakcja w postaci derbów czy startu Chudego.
    My się utrzymujemy po wyrównanej walce, Wy nie wchodzicie, ale z korzyścią, bo dajecie sobie jeszcze jeden sezon na rozwiązanie klubowych problemów.
    Te baraże mogłyby być dodatkowo pożegnaniem Tomka Golloba (albo w Toruniu albo w ogóle zakończeniem kariery) i byłby hit.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Semen wizja w sumie niezła, ale nawet z minusami jesteście za mocni żeby tak nisko skończyć. A czy my jesteśmy na tyle mocni żeby skończyć na 2 miejscu to nie mam przekonania...
    Ale derby nawet pomimo różnych klas rozgrywkowych by się odbyły
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Warto zorganizować sparingowe derby przed sezonem. Zrobić bilety na to po 10zł i i gdyby Emil i Gollob pojechali, moglibyśmy na takim meczu nieźle zarobić
    Poza tym jeśli Golloba nie ma w GP, to powinien dostać zaproszenia na KA.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ba, żeby tylko Kryterium Asów się odbyło.
    Najgorzej właśnie jest wtedy, gdy przerwie się jakąś historię, tradycję. Ciężko to później przywrócić.
    W taki właśnie sposób zniknęło z kalendarza wiele imprez żużlowych, jak choćby nasz Memoriał M.Rosego.
    Trzymam kciuki, żeby wraz z normalnością w klubie, nad Brdę wróciło i kryterium.

    Co do przedsezonowego sparingu jestem na tak, ale pod warunkiem, że będzie to oficjalny mecz, a nie tylko trening punktowany.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Póki co zdecydowanie słabszy jest Lublin oraz Gniezno.
    Gniezno zdecydowanie najsłabsze. Lublin z Miskowiakiem jest w stanie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Zresztą chyba w I lidze nie ma żadnego zdecydowanego faworyta (w końcu!!). Awansuje chyba ten komy bedzie na tym bardziej zależało.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Greg03 Zobacz posta
    Gniezno zdecydowanie najsłabsze. Lublin z Miskowiakiem jest w stanie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Zresztą chyba w I lidze nie ma żadnego zdecydowanego faworyta (w końcu!!). Awansuje chyba ten komy bedzie na tym bardziej zależało.
    Tylko żeby tą 1 ligę w TV pokazywali , bo może okazać się aaaarcyciekawa

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Tylko żeby tą 1 ligę w TV pokazywali , bo może okazać się aaaarcyciekawa
    Już się nie mogę doczekać tych wyścigów z Anderssonem, Kuciapą, Larsenem i innymi Nichollsami...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Już się nie mogę doczekać tych wyścigów z Anderssonem, Kuciapą, Larsenem i innymi Nichollsami...
    Co to za różnica kto jedzie? Liczy się widowisko i emocje na torze. Przynajmniej dla postronnego widza. Nazwiska wcale tego nie gwarantują.
    Wyścig z taką obsadą może być dużo ciekawszy od biegu z Hampelem, Hancockiem, Lindgrenem i Janowskim.

    Lublin z trójką Woodward, Miśkowiak, Watt ma mocniejszych prowadzących od naszych liderów. Wyraźnie.
    C'mon You Gunners!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Co to za różnica kto jedzie? Liczy się widowisko i emocje na torze. Przynajmniej dla postronnego widza. Nazwiska wcale tego nie gwarantują.
    Wyścig z taką obsadą może być dużo ciekawszy od biegu z Hampelem, Hancockiem, Lindgrenem i Janowskim.

    Lublin z trójką Woodward, Miśkowiak, Watt ma mocniejszych prowadzących od naszych liderów. Wyraźnie.
    To prawda. I dlatego swego czasu wolałem chodzić na zawody młodzieżowe średniej lub wyższej rangi niż imprezy z udziałem seniorów. Młodzi nie mają może takich umiejętności i sprzętu ale za to ambicji i woli walki im nie brakuje.

    Z takim składem jaki mamy powinniśmy walczyć o play-offy.

    EDIT: Woodward, Miśkowiak i Watt to nie są wielcy wymiatacze. Ostatnio w I lidze mieli średnie na poziomie 2,0 - 2,1. Szału nie ma.
    Lublin ma nad nami jednak przewagę w postaci braku długów i poukładanych spraw finansowych.
    Ostatnio edytowane przez ndr113 ; 15-12-2013 o 18:30

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Już się nie mogę doczekać tych wyścigów z Anderssonem, Kuciapą, Larsenem i innymi Nichollsami...
    A Ty myślisz, ze Ci zawodnicy nie potrafią przeprowadzać fajnych akcji na torze ?? Ja już wole oglądać takiego Larsena niż drewnianych Walasków, Hancocków czy innych Gapińskich w tej naszej zadłużonej po uszy i kombinującej jak tylko się da Ekstralidze

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Oby tylko był tor do walki i bilety max 20zł. Jest wtedy szansa, że mimo pierwszej ligi i średniego skladu te 4-5 tys ludzi będzie chodzić. Jakoś nie wierzę w Jędrzejewskiego. Na naszym torze może być te 7-8pkt natomiast na wyjazdach czarno to widzę. Szkoda, że nie będzie Curyły. W porównaniu z innymi drużynami mamy mocnego juniora, chyba tylko Rzeszów może się równać pod tym względem z Polonia.

    edycja:
    No to Ułamek w Grudziądzu. Chyba najmocniejszy skład w 1 lidze. Ciekawe czy w końcu poważnie będą traktować walkę o ekstraligę.
    Ostatnio edytowane przez tomkoz ; 15-12-2013 o 21:09 Powód: Ułamek w GKM

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomekkozuch1 Zobacz posta
    bilety max 20zł.
    To chyba na A (chociaż w sumie na A najmniej widać xD). Na B max to 15 żeby na stadion przyszła sensowna ilość ludzi.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Powinno być tak:

    Bilety:
    A- 20zł
    B- normalny 15zł, ulgowy 10zł
    TG - 40zł

    Karnety (runda zasadnicza + KA):
    A- 140zł
    B- 100zł normalny, 70zł ulgowy

    Dobry tor i frekwencja nie powinna schodzić poniżej 5 tysięcy
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    Oby prawdą bylo ze wraca beton na tor.
    A to jakies w miare wiarygodne info?

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja tam na PO nie liczę ale też nie widzę nas w gronie spadkowiczów. Nie popadałbym w hurraoptymizm z Miśkowiakiem itd. Grudziądz poza zasięgiem bez dwóch zdań(derby będą interesujące na pewno ), Rzeszów pewnie też ale reszta? spokojnie w zasięgu. Nie mówię, że my ale będą niespodzianki wyjazdowe na pewno bo podobno mają być Komisarze.. Ułamek w GTŻ więc pytanie co z Okoniewskim? chyba, że coś przeoczyłem? Grudziądz jak większość w pierwszej lidze na dziurę na juniorce a Marma i My nie. Też nie rozumiem dlaczego się bać Loko? Owszem u nich będzie nam ciężko ale spokojnie możemy walnąć bonusa bo u nas nie będą mieli wiele do powiedzenia pewnie. Ogólnie nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że jako nieliczni wygramy wszystkie spotkania u siebie. Spokojnie nie wierze w spadek Polonii bo Gniezno nawet z Bjarne będzie miało kiepskie morale bo nie będą płacili na czas I na koniec Unibax ma taką pake że szok... na koniec podpisał Oskar I mam w nosie teatr w finale, ze względu na Tomcia i moja kibicowską miłość do niego choćby jeżdził w Białymstoku życzę im złotego medalu... Myślę, że czwarte miejsce w PO realne i w półfinale z Falubazem który kończy marzenia o złocie w półfinale

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja tam na PO nie liczę ale też nie widzę nas w gronie spadkowiczów. Nie popadałbym w hurraoptymizm z Miśkowiakiem itd. Grudziądz poza zasięgiem bez dwóch zdań(derby będą interesujące na pewno ), Rzeszów pewnie też ale reszta? spokojnie w zasięgu. Nie mówię, że my ale będą niespodzianki wyjazdowe na pewno bo podobno mają być Komisarze.. Ułamek w GTŻ więc pytanie co z Okoniewskim? chyba, że coś przeoczyłem? Grudziądz jak większość w pierwszej lidze na dziurę na juniorce a Marma i My nie. Też nie rozumiem dlaczego się bać Loko? Owszem u nich będzie nam ciężko ale spokojnie możemy walnąć bonusa bo u nas nie będą mieli wiele do powiedzenia pewnie. Ogólnie nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że jako nieliczni wygramy wszystkie spotkania u siebie. Spokojnie nie wierze w spadek Polonii bo Gniezno nawet z Bjarne będzie miało kiepskie morale bo nie będą płacili na czas I na koniec Unibax ma taką pake że szok... na koniec podpisał Oskar I mam w nosie teatr w finale, ze względu na Tomcia i moja kibicowską miłość do niego choćby jeżdził w Białymstoku życzę im złotego medalu... Myślę, że czwarte miejsce w PO realne i w półfinale z Falubazem który kończy marzenia o złocie w półfinale
    Troszku mnie jednak to info o Ułamku w GTŻ zaskoczyło. A co do Okonia...on ma ważną umowę z Marmą więc albo będzie tam dalej jeździł, albo na luzaku znajdzie sobie miejsce poprzez wypożyczenie.
    GTŻ widać chyba jednak zwietrzył okazję na awans i chcą go w końcu osiągnąć. Tylko życzyć im powodzenia.
    Nasz skład widzę gdzieś na granicy PO, gdzieś w zakresie 4-6 miejsca. Woźniak w postaci juniora to rzeczywiście pokaźne wyróżnienie w tej formacji no i tylko Rzeszów z Sówką ma podobną siłę rażenia. Czas pokaże jak będzie. No chyba, że nowy prezes będzie chciał strzelić manewrem taktycznym i wypożyczy Okonia żeby wzmocnić naszą linię ataku
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Warto zorganizować sparingowe derby przed sezonem. Zrobić bilety na to po 10zł i i gdyby Emil i Gollob pojechali, moglibyśmy na takim meczu nieźle zarobić
    Poza tym jeśli Golloba nie ma w GP, to powinien dostać zaproszenia na KA.
    I rozreklamować je jako "Mecz przyjaźni - Polonia vs Apator". A ogniwami łączącymi dwie drużyny byliby Gollob, Sajfutdinow i Kościecha, każdy odjechałby w barwach jednej i drugiej drużyny po dwa biegi To przebiłoby wszystkie puchary fair-play
    BKS Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    No to dozylem czasow,ze na wlasnym torze przegramy w rozgrywkach 1 ****a ligi z Grudziadzem!

  32. Powrót do góry    #32
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie przegracie

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    GKM GRUDZIĄDZ
    Seniorzy: Sebastian Ułamek, Daniel Jeleniewski, Norbert Kościuch, Daniel Nermark, Andriej Karpow, Ales Dyml
    Juniorzy: Marcin Nowak, Denis Niedzielski, Oskar Bober, Mateusz Rujner, Karol Szychowski

    POLONIA BYDGOSZCZ
    Seniorzy: Hans Andersen, Denis Andersson, Patrick Hougaard, Robert Kościecha, Mateusz Szczepaniak, Marcin Jędrzejewski, Mikołaj Curyło
    Juniorzy: Bartosz Bietracki, Szymon Woźniak, Karol Jóźwik

    hmmm a kto z GKM ma ustukac 46 pkt w Bydgoszczy bo Nermark to zadna gwiazda a postawa Ulamka w Starcie pozostawia wiele do zyczenia, Jeleniewski cos tam dorzuci ale dalej slabo a juniorzy tez chyba duzo im brakuje ( wiem wiem Nowak przywiozl kogos za plecami w Bydgoszcy w tym sezonie ale to chyba jeszce nie pora na wymiatanie)

    Szymon, Hans, powracajacy do formy Kosciecha czy tez skandynawowie powinni dac sobie rade u nas bez problemu, dla mnie Miki zostanie i bedzie robil sporo punktow zeby udowodnic swoja wartosc bo jak nie to teraz to kiedy? chyba nie jest jego planem zakotwiczyc w drugiej lidze i za dwa lata skonczyc kariere bo z kasy tam zarobionej niewiele sprzetu na poziomi da sie kupic.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Atomenda...

    wychodzisz z blednego zalozenia, u nas wszyscy znowu pojada sezon zycia albo co najmniej zbliza sie do takowego wyniku... zdajmy sobie sprawe, ze mamy taki zawodnikow, z ktorych kazdy moze wygrac z liderem zespolu gosci, jak i dostac "wciry" od juniora czy nikomu blizej nieznanego zawodnika. A taki Nermark, ostatnio jak pamietam, to na naszym torze robil co chcial z naszymi Asami (Emile, Buczki etc.) i nie wiem czy nie zakrecil sie kolo kompletu!!! Dlatego wole tonowac nastroje... niech w tym klubie wpierw znormalnieje, a potem sie pomysli o reszcie...

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jedyny taki sezon Nermark mial w 2012 roku i chyba tylko wtedy jezdzil z Polonia w tej samej lidze, odwracajac sytuacje taki Nermark moze przegrac z kazdym, ogolnie masz racje bo w I lidze nie bedzie zadnego zawodnika pokroju terminatora Nickiego ktory wygrywalby z kazdym
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Jeśli chodzi o same składy to faworytem do awansu wydaje się Grudziądz. Rzeszów do baraży, a my na trzecim miejscu. Nie są to jednak, żadne pewniaki, bo nie ma w lidze żadnego dream teamu. Nawet Grudziądz ma mankamenty, szczególnie na pozycjach juniorskich.
    Grunt to wola walki i dobra atmosfera. Hans w tym sezonie wykręcił na S2 średnią biegową 1,9pkt na bieg a w I lidze będzie jeszcze lepiej. Kostek też powinien robić te 10pkt. Woźniak powinien walczyć z Sówką o miano najlepszego juniora ligi. Anderssona stać na 8 pkt w meczu, szczególnie że na miejscu jest Holloway, więc ze sprzętem powinno być w porządku. Co do Hougaarda to coś czuję że to będzie strzał w "10". Pisał na swojej stronie że pozyskuje coraz więcej sponsorów. Do tego podpisał kontrakt z beniaminkiem Elite League, więc jazdy mu nie zabraknie. Chciałbym żeby kręcił się koło 10 pkt w meczu, Hans mu pewnie też trochę pomoże. Problemem może być tylko piąty senior. Szczepan czy Siopek to raczej zawodnicy na 5-6pkt i w sumie dobrze, jeśli chociaż tyle będzie.
    Aha, no i jest jeszcze Bietracki. Kto wie, może wystrzeli z formą, jak Przedpełski
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Aha, no i jest jeszcze Bietracki. Kto wie, może wystrzeli z formą, jak Przedpełski
    Chyba jednak trzeba zrobić ten mecz przyjaźni pomiędzy ekipami Tylko, żeby trybuna B. z innego
    stadionu się tu nie przeniosła
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    a widać zblizają sie świeta i sporo pobożnych życzen tu sie moze pojawic . Sklad mamy taki se , a tu cos o awansach mozna przeczytac oby nie bylo tak jak w Grudziadzu ze "mogą ale po co ? " .W Grudziadzu 1 liga ciesza sie od lat dlaczego my tego nie mamy robic .
    Osobiscie w dupie mam awans, ale duzo bym dal aby na tor przy Sportowej wocila walka gdzie w jednym biegu bylo wiecej mijanek niz kiedys w Zielonce ( bez obrazy ) przez caly mecz . I takie jest moje swiateczne zyczenie niech wróca emocje na tor . Nie chce wiecej widziec toru jaki robil Sawina start i gesiego do mety . Alleluja
    Krzyzakow nie tykajcie , maja swietny zreszta czesciowo zbudowany na "naszych zawodnikach" jednak pamietam takiego goscia co dla ktorego klub byl Adrianą Torun czy jakos tak i mieli wygrac 60 spotkan bez porazki

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Woźniak powinien walczyć z Sówką o miano najlepszego juniora ligi.
    Tutaj trochę się zagalopowałeś - ta walka będzie o miano juniora nr 2 tej ligi

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Drapichrust (18-12-2013)

  41. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Prawda, przecież Lebiedzia nikt nie pociśnie

  42. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Tutaj trochę się zagalopowałeś - ta walka będzie o miano juniora nr 2 tej ligi
    Tego to nigdy do końca nie wiadomo.

  43. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ciekawe czemu Polkowski nie jest brany pod uwagę jako kandydat na prezesa. Ciągle o tym mówią ale nie mówią dlaczego. Ktoś wie?

  44. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    zauwazyliscie ze corocznie wiecej emocji dostaczaja nam rozmyslania o nowym prezesie niz o zawodnikach jednak cos z tą Polonią nie tak

  45. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ratusz chyba pogodzil sie z tym ze to na ich barkach i tak bedzie budzet klubu wiec zostawi mianowanie prezesa na pozna wiosne bo i tak i tak zadnych sponsorow w nowym roku nieprzyciagnie bo firmy maja swoje budzety planowane wczesniej. Budzet jest znany, wiadomo skad i ile wplyne i darmozjada w osobie prezesa nie trzeba pilnie angazowac.

  46. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Ok, niech prezes będzie w przyszłym roku, ale tyle samo mamy czekać na info o cenach biletów i karnetów? Na święta zawsze można było kupować karnety, a teraz nie wiemy nawet ile one będą kosztować. Poza tym niedługo trzeba zorganizować konferencję ws. Grand Prix.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •