Strona 33 z 51 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Si, wszyscy za. Nasza przyszłość to ta właśnie młodzież, a w przyszłość TRZEBA inwestować. A co można dla nich zrobić? Dać im w miarę poprawny sprzęt do ścigania i jak najwięcej okazji do jazdy.
    Jedyny mankament - czy dać okazję Kuberze do pożegnania się z bydgoską publiką? Mówił nie tak dawno, że mnóstwo przyjemności sprawił mu doping i oklaski od naszych kibiców. Chociaż tak trochę się zastanawiam, czy podczas meczu z Wandą nie moglibyśmy pojechać trójką juniorów? Może i nieco ryzykowne, ale z drugiej strony dwóch naszych ma okazje na kolejne doświadczenie, a Dominik otrzyma pożegnanie jak trzeba.
    Dobrze by było, żebyśmy mieli to info o (ewentualnej) obecności Kubery na meczu z odpowiednim wyprzedzeniem. Chłopak na prawdę zasłużył na duże brawa za swoją jazdę w naszej drużynie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #1442
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zeglarst...30#photo-start
    fajna fota Wydrukowac i oprawic w ramke

    W komentarzach na sf dwie rzeczy wyczytalem: Stalkowski jechal wczoraj na motorach Bietrackiego i planowany jest jego wystep w Ostrowie. Co do Wandy to bym nie szalal z trzema juniorami, bo to nie sa ogorki, a to spotkanie musimy wygrac. Poza tym musielibysmy dwoch seniorow odstawic a my mamy problem wybrac jednego. Zobaczymy jak pojedzie Stalkowski w Ostrowie. Poza tym zawsze mozna Kubere zaprosic na trybuny


    Czy mi sie dobrze wydaje ze na minizuzlu jezdzilo dwoch Sitarkow i dwoch Stalkowskich?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 06-08-2015 o 15:28
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #1443
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Sitarków jest dwóch, Patryk, rocznik 97 i Marcin, rocznik 98.
    Stalkowski jest jeden, Damian ale może czegoś nie wiem

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Stalkowski jest jeden, a Sitarków dwóch. Ostał się ten powiedźmy lepszy z braci a drugi już nie jeździ. Trzeba było wybierać bo nie jest łatwo utrzymać dwóch synów przez rodziców w tym sporcie.

    Mecz z Wandą trzeba wygrać a potem już możemy stawiać na naszych młodzików. Kolejna nauka w przyszłym sezonie miejmy nadzieję że w I lidze a w roku 2017 już będziemy może świadkami jak będą już wygrywać chociaż u siebie biegi juniorskie

  5. Powrót do góry    #1445
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    czy moznz rozumiec ze klub juz zrezygnowal z Jozwika i Bietrackiego? gdyby tak sie stalo to chyba zakonczenie kariery przez obu po tym sezonie bo z takimi wynikami to chyba nie bedzie chetnych nawet w drugiej lidze na ich uslugi
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #1446
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    czy moznz rozumiec ze klub juz zrezygnowal z Jozwika i Bietrackiego? gdyby tak sie stalo to chyba zakonczenie kariery przez obu po tym sezonie bo z takimi wynikami to chyba nie bedzie chetnych nawet w drugiej lidze na ich uslugi
    Mam taką nadzieję bo patrząc na ich profesjonalizm to szkoda pieniędzy klubu, nerwów zarządu ( na nich też nie mogę patrzeć ) i nerwów kibiców!!
    Ich podejście jest totalnie byle jakie, czego efekty są takie, że w składzie ich już nie będzie - i niech tak zostanie

  7. Powrót do góry    #1447
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Mam taką nadzieję bo patrząc na ich profesjonalizm to szkoda pieniędzy klubu, nerwów zarządu ( na nich też nie mogę patrzeć ) i nerwów kibiców!!
    Ich podejście jest totalnie byle jakie, czego efekty są takie, że w składzie ich już nie będzie - i niech tak zostanie
    a tak na marginesie to my mamy jakis zarzad a jesli tak to czym mosci Panowie sie zajmuja?

    Typ na dzis: 54-36
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 09-08-2015 o 12:43
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  8. Powrót do góry    #1448
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Co tu taka cisza? Decydujący mecz o play off przed nami!
    Rywal może nie renomowany (wręcz przeciwnie), ale groźny i nie można go lekceważyć, szczególnie, że stawka bardzo wysoka, a to może zmotywować naszych przeciwników.

    Składy znamy, mam nadzieję, że pod 14tką Stalkowski. Trochę szkoda, że nie ma Kudriaszowa, a trener nie miał na kogo go wymienić, więc pozostawił na ławce (w mojej ocenie dobra decyzja). Niech się szykuje na play off, tak abyśmy pojechali w nim o pełną pulę!

  9. Powrót do góry    #1449
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Do tej pory jednym który nutę siedział na ławce jest Kostek. Akurat na mecz z Wandą bym go posadził. Jednak wtedy istnieje ryzyko, że nie wróci do składu.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #1450
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jedziemy o PO. W PO jedziemy o mistrza 1 ligi. Bo nowy inwestor chce mieć silną drużynę w Ekstralidze i w perspektywie trzech sezonów zdobyć majstra.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Mihalo (13-08-2015)

  12. Powrót do góry    #1451
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Z tym inwestorem to tak na serio, że szykuje się ktoś na poziomie i z kasą? Bo aż mi ciśnienie skoczyło

  13. Powrót do góry    #1452
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2015
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie jak zwykle nie, tylko tak reklama

  14. Powrót do góry    #1453
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Do 17 jest termin składania ofert. Ciekawe ilu chętnych złoży serię oferty.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #1454
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jedziemy o PO. W PO jedziemy o mistrza 1 ligi. Bo nowy inwestor chce mieć silną drużynę w Ekstralidze i w perspektywie trzech sezonów zdobyć majstra.

    Skąd kolega ma takie informację, a jak coś wiesz to zdradź co nie co

  16. Powrót do góry    #1455
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Skąd kolega ma takie informację, a jak coś wiesz to zdradź co nie co
    Chłopak walnął swoje marzenie takie jak my wszyscy mamy. Z drugiej strony nie powinno się pisać bzdur na tym forum bo zejdzie na dno. Ja osobiście obawiam się że we wrześniu Bruski znów zrobi konferencje i ogłosi że niestety nie ma chętnych na zakup klubu z...4 mln długiem które narobili ludzie Bruskiego i ze stadionem ruiną bo Bruski woli zrobić modernizacje IV ligowego Chemika i drugiego stadionu Zawiszy (mimo iż na gdańską chodzi 100 osób) niż zmodernizować stadion Polonii który od dziesięcioleci jest dumą Bydgoszczy.

  17. Powrót do góry    #1456
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Chętni są tylko kwestia długu i tego jak Miasto chce się dogadać.
    Rozmowy już trwają...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #1457
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    przed wyborami Bruski nie zaora klubu bo nie moze a potem ...
    z drugiej strony jesli znalazby sie chetny to na pewno w glorii chwaly podpisalby papiery przed wyborami zeby sie wybielic po tym co zrobil temu klubowi
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    BRUNO (15-08-2015)

  20. Powrót do góry    #1458
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Nie wiadomo w co wierzyć. Na SF na forum piszą że Bruski wrócił do starej ceny za akcje czyli ceny zaporowej i nie przelał drugiej transzy. Mam przeczucie że te ten ciul zniszczy nam Polonie do końca. Z drugiej strony ci co bronią Bruskiego zobaczą co to za skur...el. Ja osobiście nienawidzę tego ciula!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    BRUNO (15-08-2015)

  22. Powrót do góry    #1459
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Nie wiadomo w co wierzyć. Na SF na forum piszą że Bruski wrócił do starej ceny za akcje czyli ceny zaporowej i nie przelał drugiej transzy. Mam przeczucie że te ten ciul zniszczy nam Polonie do końca. Z drugiej strony ci co bronią Bruskiego zobaczą co to za skur...el. Ja osobiście nienawidzę tego ciula!

    Jeśli to co piszesz jest prawdą to Właściciel Polonii ( Niedajda Bruski ) po sezonie powinien zostać rozliczony i udowodnić gno......jowi sądownie, że działał z premedytacją na niekorzyść Spółki z zamiarem na osłabienie jej w takim stopniu aby ta ogłosiła upadłość!!!!!
    A wierze, że takie dokumenty istnieją.
    Mam wielką nadzieję, że ze swojego "Pałacu" trafi prosto do Potulic!!!

  23. Powrót do góry    #1460
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Skąd kolega ma takie informację, a jak coś wiesz to zdradź co nie co
    http://www.polskizuzel.pl/czyszanows...ns-moze-zabic/

    Mój poprzedni wpis nie był poparty żadnymi faktami. Jak to ktoś napisał - pobożne życzenia...

  24. Powrót do góry    #1461
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Oglądam sobie meczyk z Wandą. Przeciwnik słaby więc nasi dają radę ale mimo wszystko razi brak jazdy parą. Ciekawe rzeczy potwierdza Jarek Pabijan. Niestety Polonia jest zakładnikiem polityki (Bruskiego). Gdyby ktoś ten klub chciał utopić to dopiero po wyborach. W każdym razie widać, że wiele ludzi wie o co chodzi i pewnie zaczęliby sypać, jak to już delikatnie zaczął robić Tylliger.
    Swoją drogą - Siopek to jest gość...

  25. Powrót do góry    #1462
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    mentikk i kitas - zerknijcie w PW. Przy okazji, gratulacje dla Polonii za awans do PO. Trochę szczęścia w tym było (kontuzje w Orle), ale ogólnie Polonia pojechała znacznie lepiej niż się spodziewałem
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Bardzo pozytywny meczyk z Wandą.
    Kibiców sporo jak na sezon wakacyjny. Ogólnie frekwencja ma dobrą tendencję w stosunku do poprzedniego sezonu, a już atmosfera na trybunach jest bez porównania lepsza.
    W sezonie zasadniczym spędziłem pół meczu na wejściu w pierwszy wiraż, zaś resztę czasu na przeciwległej prostej. To są dwa światy. Ten pierwszy narzekający (oglądałem pół meczu z Ostrowem), gwiżdżący, żądający wyniku oraz ten drugi, na przeciwległej prostej: zadowolony z życia, oczekujący przede wszystkim walki, chętny do dopingu.

  27. Powrót do góry    #1464
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Skąd kolega ma takie informację, a jak coś wiesz to zdradź co nie co
    Ja słyszałem, że jedynym chętnym jest tylko BTŻ...

    Meczyk fajny, sporo walki. Szkoda problemów Watta, bo byłoby jeszcze bardziej zacięte widowisko. Kubera mega gość. Żenada za to Kostek, który najpierw na drugim łuku wypycha Kuberę aby objąć prowadzenie, a na mecie klaszczącym pokazuje, że to młody zasługuje na brawa...ach, jaki to on ma gest! Nic dziwnego, że z Robertem nikt nie chce jeździć w parze. Cieszy kolejny punkt Rydlewskiego, chociaż jechał straszenie sztywny, zupełnie inna sylwetka niż na MDMP. W PO para Rydlewski - Stalkowski i jest git.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Kostek nie od dziś ma problemy z jazdą parową. W tym sezonie nieraz już przewiózł Kudriaszowa, w poprzednich również kolegom przeszkadzał. O walce z Gapińskim nie zapominamy także Za partnera więc musiałby mieć chyba kogoś tak szybkiego, komu nie byłby w stanie przeszkodzić
    Z drugiej jednak strony punkty na odpowiednim dla siebie poziomie raczej wozi.

    Fajnie, że Kubera pożegnał się z nami dobrą jazdą i niezłym wynikiem. Aż żal się z chłopakiem rozstawać Miejmy nadzieję, że nasza młodzież szybko będzie dobijać do tego poziomu, chociaż po wypowiedzi Jacka Woźniaka możemy wnioskować, że oni po prostu jadą na byle czym, co trzyma się kupy i wytrzymuje 4 kółka. Szkoda, bo to też marnuje ich potencjał. Jasne - trzeba umieć przegrywać. Ale co innego umieć, a co innego przyzwyczaić się do ciągłej jazdy w ogonie stawki. Potem ewentualne zwycięstwo w biegu może stanowić dla chłopaka szok
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #1466
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Jeśli chodzi o Kościechę, to w 10 wyścigu bardzo ładnie rozprowadził Miśka w pierwszym łuku i liczył na jazdę parą, a Misiek uciekł do przodu.

    Jeśli chodzi o Rydlewskiego, to w pierwszym starcie był w miarę wyluzowany, po wyścigu Kaczmarek miał do niego jakieś absurdalne, wydumane pretensje i uderzył w jego motocykl. Mam wrażenie że ta sytuacja wpłynęła na jego "usztywnienie się".

  30. Powrót do góry    #1467
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    W poniedziałek (17 sierpnia) do godz. 14:00 na zaproszenie Prezydenta Rafała Bruskiego do negocjacji w sprawie zbycia akcji ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A., wpłynęły 3 odpowiedzi. Zespół negocjacyjny dokona otwarcia odpowiedzi i sprawdzenia ich pod względem formalnym w dniu jutrzejszym (18 sierpnia). Podmioty spełniające wymogi formalne zostaną dopuszczone do badania finansów spółki, będą miały na to czas do 28 sierpnia.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    mentikk (17-08-2015), rogal1979 (17-08-2015)

  32. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Sounds good. Zobaczymy co dalej. Póki co nowe nadzieje wlane w serca kibiców
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1469
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Ale Władek też? Mam nadzieję, że po zbadaniu finansów nie uciekną z krzykiem
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Powrót do góry    #1470
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Mamy więc 3 chętnych do zakupu klubu:

    1. Władysław Gollob

    2. BTŻ Polonia - zmiana prezesa na Ochocińskiego miała tutaj decydujące znaczenie

    3. Tajemniczy inwestor.


    Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń. Teraz do 28.08 można zapoznawać się ze stanem ruiny klubu - robota dla szambonurka który sprawdzi jak głębokie szambo jest w klubie.

  35. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Skoro jest 3 chętnych to może coś z tego będzie.
    Gorzej jak jakimś cudem awansujemy do e-ligi wtedy te dotacje nie wystarczą na jazdę i spłatę długu.
    Szkoda, że się nie dowiemy jakie mają pomysły na klub.

  36. Powrót do góry    #1472
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...adzily-speedwa

    Czy pod tym listem podpisały się także osoby, które przepędziły z klubu jedynego "inwestora" (o ile można tu mówić o jakiejkolwiek inwestycji to chyba wyłącznie we własną satysfakcję) ostatnich lat? Chyba, że na tamtym spotkaniu to prezydent Bruski zwyzywał Sawarskiego...

  37. Powrót do góry    #1473
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Mamy więc 3 chętnych do zakupu klubu:

    1. Władysław Gollob
    2. Tomasz Gollob

    3. Jacek Gollob

    P
    BKS Polonia Bydgoszcz

  38. Powrót do góry    #1474
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...adzily-speedwa

    Czy pod tym listem podpisały się także osoby, które przepędziły z klubu jedynego "inwestora" (o ile można tu mówić o jakiejkolwiek inwestycji to chyba wyłącznie we własną satysfakcję) ostatnich lat? Chyba, że na tamtym spotkaniu to prezydent Bruski zwyzywał Sawarskiego...
    Nie wiem, ale jest to teraz nieistotne. Mnie cieszy, że w końcu jacyś kibice zorganizowali się i wystosowali nawet sensowny list do prezydenta i nakręcają pozytywną akcję. Tak się na meczu z Wandą zastanawiałem, gdzie są PBNF. Widzę jednak, że ktoś zabrał się za ratowanie klubu. Cieszy taka inicjatywa i należy ją wspierać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #1475
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    O ile jest to podytktowane chęcią pomocy klubowi.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #1476
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    coś wiadomo o 3 chętnym...?

  41. Powrót do góry    #1477
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    coś wiadomo o 3 chętnym...?
    w komentarzach na SF piszą, że Casinos Poland...

  42. Powrót do góry    #1478
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    w komentarzach na SF piszą, że Casinos Poland...
    Na SF różne rzeczy piszą. Niestety żadne "przecieki" się nie sprawdzają. Niektórzy udają że coś wiedzą na 100% a później okazuje się to nieprawdą. Ludzie, być może gówniarze piszą swoje marzenia a niektórzy w to wierzą. Ja też niestety pare razy się nabrałem na bzdury które tam wypisują.

  43. Powrót do góry    #1479
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Wczoraj zgłosił się jeszcze jeden chętny, więc ostatecznie 4 podmioty chcą przejąć Polonię (2 oficjalnie znamy: BTŻ, Gollob). Bruskiemu tym razem ciężko będzie wyrzucić te wszystkie oferty do kosza, więc jest spora szansa, że ktoś z tej czwórki klub kupi.

    #Polonianigdyniezginie
    Ostatnio edytowane przez expert ; 18-08-2015 o 15:35
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  44. Powrót do góry    #1480
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie wiem, ale jest to teraz nieistotne. Mnie cieszy, że w końcu jacyś kibice zorganizowali się i wystosowali nawet sensowny list do prezydenta i nakręcają pozytywną akcję. Tak się na meczu z Wandą zastanawiałem, gdzie są PBNF. Widzę jednak, że ktoś zabrał się za ratowanie klubu. Cieszy taka inicjatywa i należy ją wspierać.
    "sensowny"? "pozytywną" serio?
    Bezczelna, jawnie polityczna walka z prezydentem, który od wielu lat dorzuca większość kasy do klubu to ma być "ratowanie"?
    Zwykłe chamstwo i sugerowanie złej woli bez żadnego uzasadnienia.
    W jaki sposób miałoby to pozytywnie wpłynąć na atmosferę wokół klubu?

    Naprawdę nie widzisz w tym czystej (a właściwie to brudnej...) polityki?

  45. Powrót do góry    #1481
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Jak dla mnie z przekazaniem udziałów Polonii może być ciekawie. O pakiet większościowy ubiegają się dwie opcje (klan Gollobów oraz BTZ) , które nawzajem siebie eliminują. Jeśli jedna z tych opcji wygra to wg mnie druga nie ma szans na zaistnienie. Jest jeszcze 3 opcja – jak na razie tajemnicza. A ta 4 opcja to potwierdzone info?

  46. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    A ta 4 opcja to potwierdzone info?
    http://sport.express.bydgoski.pl/339...o-Polonie.html
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    marekb (18-08-2015)

  48. Powrót do góry    #1483
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Gdyby tak chociaż jeden z chętnych miał na to pieniądze.
    Sorki , tak się rozmarzyłem

  49. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    A ja wam powiem.. młody Kulczyk chciał Polonie a ojciec był na nie. Wiadomo co się stało więc jasnym jest, że kolejnym chętnym na kupno Polonii jest nie kto inny jak.. Sebastian Kulczyk!

    Młody Polonie kupi dorzuci 2-3 miliony sprowadzi jeszcze swoich kumpli którzy swoje dorzucą i będzie 12-14 mln co starczy. Może sprowadzi Solorza? i Polonia nazywać się będzie Polonia Kulczyk Investments Bydgoszcz a na reklamach stadionu będą tacy sponsorzy jak Cyfrowy Polsat i Plus

  50. Powrót do góry    #1485
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A ja wam powiem.. młody Kulczyk chciał Polonie a ojciec był na nie. Wiadomo co się stało więc jasnym jest, że kolejnym chętnym na kupno Polonii jest nie kto inny jak.. Sebastian Kulczyk!

    Młody Polonie kupi dorzuci 2-3 miliony sprowadzi jeszcze swoich kumpli którzy swoje dorzucą i będzie 12-14 mln co starczy. Może sprowadzi Solorza? i Polonia nazywać się będzie Polonia Kulczyk Investments Bydgoszcz a na reklamach stadionu będą tacy sponsorzy jak Cyfrowy Polsat i Plus
    Po co piszesz takie bzdury?

Strona 33 z 51 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •