Strona 16 z 51 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W kolejnym sparingu powinni jechać Rydlewski i Sitarek. Trzeba ich też sprawdzić.
    Patrick jest raczej pewny więc go nie testują.

  2. Powrót do góry    #677
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Właśnie nie wiem czemu Rydlewski i Sitarek nie są choćby na rezerwie dziś. Przy takiej padace Bietrackiego i Jóźwika przydałoby im się trochę jazdy. Może w klubie bida i nie mają motorów?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #678
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Tym bardziej, że GKM przyjechał z 1 wolnym miejscem w składzie i chłopacy mogliby podkręcić parę kółek.

    Edit: Masakra, albo Bietracki z Jóźwikiem jeżdżą na jakimś kompletnym złomie albo naprawdę się nie nadają
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 09-04-2015 o 17:06

  4. Powrót do góry    #679
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Seniorzy (patrząc na wyniki) trochę się pod koniec rozkręcili i powinno być ok. Natomiast Bietracki dwa razy przegrywający z Danielewiczem? Gość w zeszłym sezonie zdał na licencję i chyba jeszcze żadnych zawodów oficjalnych nie odjechał. Tragedia. Rydlewski i Sitarek do Gniezna.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #680
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Żeby tylko przegrywający, on przyjeżdżał z 20-30 metrów za Danielewiczem nie ma według mnie innej opcji niż Rydlewski i Sitarek. Punktów z tego nie będzie ale nadzieja na przyszłość już tak. Z seniorów dla mnie najlepsze wrażenie zrobił Sasza. 2 razy ładnie rozprowadził partnera na 1 łuku, według mnie powinien jechać w Gnieźnie. Martwi cały czas postawa, mimo zdobytych punktów, Szymona. Bo na kim on te punkty zdobył? Danielewicz, Nowak i Jeleniewski któremu nie chciało się jeździć.

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Panowie co z waszą juniorką. przecież to woła o pomstę do nieba.

    Co zyskacie w seniorach juniorzy pogubią.

  7. Powrót do góry    #682
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Żeby tylko przegrywający, on przyjeżdżał z 20-30 metrów za Danielewiczem nie ma według mnie innej opcji niż Rydlewski i Sitarek. Punktów z tego nie będzie ale nadzieja na przyszłość już tak. Z seniorów dla mnie najlepsze wrażenie zrobił Sasza. 2 razy ładnie rozprowadził partnera na 1 łuku, według mnie powinien jechać w Gnieźnie. Martwi cały czas postawa, mimo zdobytych punktów, Szymona. Bo na kim on te punkty zdobył? Danielewicz, Nowak i Jeleniewski któremu nie chciało się jeździć.
    Tzn kto ?

    A juniorzy z tego co widze padaka. W Gorzowie jest Kaczmarek w ZG Strzelec na gościa w 1 lidze może by coś przywiezli

  8. Powrót do góry    #683
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dlatego trzeba wypożyczyć z Czewy Malczewskiego a do pary do niego wstawić Rydlewskiego . Bietracki z Jóźwikiem muszą już na początku sezonu odpocząć bo to co oni jadą to już jest śmiech na sali.Jak już nie stać nas na wypożyczenie Malczewskiego to wstawiać do składu Rydlewskiego z Sitarkiem bądź innym młodym juniorem - pkt z tego może nie będzie ale szansa rozwoju napewno , nie czekajmy przecież aż Rydlewski z innymi młodymi będą mieli po 19-20 lat i będą debiutować w lidze tym bardziej kosztem beznadziejnego Bietrackiego i Jóźwika.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    mentikk (10-04-2015)

  10. Powrót do góry    #684
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Jóźwik i Bietracki to jest żenada i kompromitacja. Absolutnie nie powinni jechać do Gniezna. Najlepszą opcją byłoby zakontraktowanie jakiegoś rozsądnego gościa i dla niego do pary Rydlewski - niech się chłopak objeżdża. Pozostała część naszej ekipy pojechała moim zdaniem przeciętnie. Mi najbardziej podobał się Andriej Kudriaszow - dobrze startujący i walczący na trasie. Kilka razy był spowalniany przez wolniejszego Kościechę i z tego powodu tracił punkty. Na dzisiaj w Gnieźnie nie powinien jechać Szymon - punkty bardzo zaciemniają obraz jego jazdy. Wolny i pasywny - pokonał tak naprawdę tylko Nowaka.
    Ogólnie trzeba się martwić o to, aby w niedzielę nasi się nie skompromitowali i przekroczyli barierę 30 punktów.
    Ostatnio edytowane przez never_mind ; 09-04-2015 o 20:11

  11. Powrót do góry    #685
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ludzie jaki Aleks jaki Sasza

  12. Powrót do góry    #686
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Ależ wtopa oczywiście Andriej

  13. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Faktycznie niemoc bydgoskich juniorów jest zastanawiająca. Czy Karol i Bartek nie mają zacięcia do tego sportu czy może po prostu jest bida i nie mają na czym jeździć?

    W przypadku Polonii posilanie się gościem uważam za niepotrzebne, a wręcz szkodliwe. Jeśli dwaj wymienieni nie rokują postępów to lepiej postawić na młodszych, takich którzy chcą wykonywać ten zawód.
    Żadna drużyna bezpośrednio nie spada z ligi, nie ma więc po co wydawać kasę na szkolenie chłopaków, którzy i tak wrócą do swoich klubów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Giani (09-04-2015), Sportowa_2 (09-04-2015), mentikk (10-04-2015), vicar (09-04-2015)

  15. Powrót do góry    #688
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    za nim rozbudujemy na 3 strony watek o slabosci naszych juniorow - na tym sprzecie, ktorym dysponuja to moga sie scigac w speedrowerze na Czackiego, jesli to jeszcze istnieje!

  16. Powrót do góry    #689
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    No właśnie, bo jak to możliwe, że 15 czy 16-latek w swoich pierwszych (!) kółkach w życiu (w zawodach) objechał 2 razy Bietrackiego na jego terenie...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  17. Powrót do góry    #690
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Czyli należy rozumieć, że taki Danielewicz już dysponuje lepszym sprzętem niż Jóźwik i Bietracki? Trochę naciągana ta teoria. Jak mi się zdaje to nasi podstawowi juniorzy są po prostu słabi. A jeśli mają w sumie zdobyć ten 1 punkt z urzędu w biegu juniorskim a potem wąchać spaliny, to lepiej żeby taką parę stanowili Rydlewski z Sitarkiem. Oni mają o co jechać. A jak Bartek i promowany na FB Gumiś zobaczą, że nie są nietykalni na juniorce to może poczynią nagle bardziej znaczący postęp w jeździe i nie będzie tłumaczenia, że Danielewicz jest lepiej spasowany sprzętowo z naszym torem.
    Jakim składem jedziemy w ogóle? Bo w awizowanym pod 13 jest Miśkowiak, ale już w relacji live na SF jest Kościecha. Druga sprawa - można chyba dokonać 2 zmian w składzie, tak? Czy obaj juniorzy się w to wpisują? Bo często bywało, że nie podawało się do składu drugiego juniora w awizowanym zestawieniu.
    Może się jeszcze okaże, że zakontraktowanie Kudriaszowa będzie dla nas podobnie udanym strzałem, co rok temu Paddy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #691
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Bez juniorów będzie bardzo ciężko o cokolwiek w trakcie sezonu. Może ich sprzęt to te oszczędności w klubie...

  19. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ważne, że są te sukcesy w szkoleniu młodzieży. Tej młodzieży, która nie jeździ w lidze, a jak jeździ to i tak nie jedzie
    A na poważnie. Nie wierzę, że nasi juniorzy dostają najgorszy na świecie sprzęt do jazdy, gorszy od świeżaków z Grudziądza czy innych klubów (pomijając oczywiście te bogatsze kluby jak Toruń czy Leszno). Oczywiście na sprzęt zawsze można zrzucić winę, bo czyni 90% żużlowców niezależnie od prezentowanego poziomu i wieku w dowodzie. Niemniej pewne sytuacje są poza krytyką - np przegrywanie z debiutantami z wcale nie bogatego klubu na własnym torze w stylu wołającym o pomstę. Na chwilę obecną czy my jesteśmy w stanie liczyć, że nasi juniorzy zdobędą w sumie 6 pkt w lidze? Ciężko. A nie jest to wynik jakiś niesamowity i ponad siły tych doświadczonych wszak chłopaków. Przeciwny jestem instytucji gościa w naszym zespole, jednak stawianie na Sitarków i Rydlewskich jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem - drużyna na dzień dzisiejszy na sile nie straci, na przyszłość może to zaowocować, a i kibice będą ciut bardziej zadowoleni, że trener nie boi się podjąć trudnych decyzji. Jeśli trudną decyzją można nazwać odsunięcie od składu zawodnika, który po prostu nie jedzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #693
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    co Tobie da wstawienie do skladu Sitarka i Rydlewskiego, skoro oni juz wogole nie maja na czym jechac?! Bietracki przez zime zapomnial jak sie jezdzi, ze daje sie objechac na wlasnym owalu, ktory zna bardzo dobrze, swiezo upieczonym adeptom?! Mnie nie interesuje, na co zwala wine 90% zawodnikow... prawda jest taka, ze w naszym klubie nie ma pieniedzy! Bida straszna... tego sie nie da oszukac!!! Curylo, Wozniak mieli jeszcze ten "komfort", ze wspierali ich mniejsi / wieksi sponsorzy... mieli na czym jechac! Roznie to bywalo, zdarzalo sie przejechac prawie caly sezon na jednym silniku, nieraz dwa potrafily sie sypnac w ciagu tygodnia... ale mieli pod dupskiem cos, co jechac potrafilo, a nie "enty raz" remontowany silnik, taka klubowa "obiegowke"!!! Nie dopisywalbym tez jakichs " facebookowo gumisiowych" teorii, bo moze to jest proba (sluszna, niesluszna) zainteresowania tematem jakiegokolwiek sponsora?!

  21. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    a co da trzymanie w składzie Jóźwika i Bietrackiego, którzy nie jadą?Niech pojeżdżą inni, a oni się przyłożą do treningów.
    Uważasz, że taki Danielewicz ma i sprzęt lepszy od naszych, a zarazem technicznie jest tak dobry, że nasze chłopce nie potrafią go dogonić/wyprzedzić? Trochę żart.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #695
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    We wszystkim co zostało napisane w ostatnich postach na temat juniorów jest jakaś część prawdy. Prawdą jest, że w naszym klubie jest bieda aż piszczy a co za tym idzie sprzęt jest jaki jest. Ale np. na wczorajszym sparingu dało się słyszeć, że Bietracki i Jóźwik zimą położyli lachę na pewne sprawy związane z odpowiednim przygotowaniem do sezonu do tego papierosy itp, co oczywiście niesie swoje konsekwencje w obecnej ich postawie na torze. Wczoraj można było dokładnie zaobserwować kiedy nogę z haka zdejmuje przed wejściem w łuk np Miśkowiak a kiedy młodzi (niejednokrotnie działo się to już w połowie prostej!!!).
    Na tą chwilę mam takie poczucie, że jeżeli Polonii nie przejmie żaden inwestor (cała sprawa znowu ucichła) i nie poukłada tego bajzlu, to Bruski osiągnie swój cel i będzie to ostatni sezon ligowy w Bydgoszczy.

  23. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Na tą chwilę mam takie poczucie, że jeżeli Polonii nie przejmie żaden inwestor (cała sprawa znowu ucichła) i nie poukłada tego bajzlu, to Bruski osiągnie swój cel i będzie to ostatni sezon ligowy w Bydgoszczy.
    Tak? Szybko się zorientowałeś Ja to wiem już od miesiąca, albo inwestor i to maks w maju a nie lipcu i jeszcze inne mydlace terminy albo ostatni sezon Polonii chyba na zawsze. Bo jak dojdzie do upadku to w 2017 bedzie mozna sie wybrac na zakupy na Sportowa i to nie tylko do Biedronki

  24. Powrót do góry    #697
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niebiosa się zatrzęsły - Jóźwik i Bietracki wygrwali 4:2!

    Giani - chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Danielewicz, który nie ma na koncie żadnych oficjalnych zawodów, nie jest też desygnowany do ligowego składu GKM-u, ma lepszy sprzęt od Jóźwika i Bietrackiego? Generalnie w tym sezonie nikt nie spada, w barażu z drugoligowcem powinniśmy sobie poradzić, to nie wiem po co ich ciągnąć, zamiast młodych...
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 10-04-2015 o 16:30
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Niebiosa się zatrzęsły - Jóźwik i Bietracki wygrwali 4:2!
    Heh widze byłes pierwszy Jeszcze jedno co chcialem napisac to to, ze jak za male pieniadze to strzalem w dziesiatke chyba faktycznie bedzie Andriej, ktory szczegolnie w Bydgoszczy bedzie bardzo mocnym punktem druzyny.. Jak on wypadlby ze skladu to bede zdziwiony. Szczerze mamy bardzo rownych seniorow i sam sie zastanawiam na kogo postawi Jacek w niedziele Jak odstawi Szymona ktory chyba wyglada niestety najgorzej z naszych seniorow to pokaze ze ma jajca jak Koscieche to w sumie tez Stad moje obawy o Andrieja..

  26. Powrót do góry    #699
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niestety na Sperza, który od dwóch lat nie siedział na motocyklu, to pary już brakło Mam nadzieję, że Jóźwik i Bietracki pojadą dziś po 5 razy, bo dla seniorów to żaden trening.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #700
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Po tym meczu Gniezno juz sie boi Jozwik dwa dobre biegi, no niezle niezle

  28. Powrót do góry    #701
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Nie powiem, trener tupnął nogą już od inauguracji i odstawił, wnioskując po punktacji, chyba rzeczywiście najsłabszego zawodnika w sparingach. Z drugiej strony nasz Duńczyk nie miał specjalnej okazji aby się zaprezentować, więc ciężko cokolwiek o nim powiedzieć.
    Szymek miał być naszym niekwestionowanym liderem, a w sezon wchodzi jako 6 senior w kolejce. Ulala... Sparingów nie widziałem, zapoznałem się wyłącznie z punktacją, ale wychodzi na to, że Szymon musiał się na nich prezentować tragicznie.
    C'mon You Gunners!

  29. Powrót do góry    #702
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Danielewicz, który nie ma na koncie żadnych oficjalnych zawodów, nie jest też desygnowany do ligowego składu GKM-u, ma lepszy sprzęt od Jóźwika i Bietrackiego?
    tak, to powiedzialem, a wlasciwie napisalem!

  30. Powrót do góry    #703
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wątpię w to Nie ma podstaw do takiej tezy
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...em-bartosza-bi Hoho ktoś tu ma ogromne jajca zobaczymy, jak to wyjdzie. A miał być pewniakiem przed sezonem z Miśkowiakiem.. Kto by pomyslal, ze Andriej i Kosciecha pojada razem w meczu gdy nie bedziemy mieli w druzynie kontuzji

  32. Powrót do góry    #705
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jajca? Jajca to on ma zamiast głowy. Ten klub to już patologia na całego. Woźniak odsuwa od składu Woźniaka. Kretynizm do kwadratu.

    Nie obchodzą mnie wyniki sparingów które nawiasem mówiąc wcale nie uzasadniają tej debilnej decyzji. Szymon to najlepszy zawodnik Polonii w 2014. Nasza wizytówka. Jedyna nadzieja na przyszłość i w chwili obecnej praktycznie jedyny powód dla którego warto przychodzić na mecze. Ale pewnie lepiej postawić na Kościechę czyli człowieka który już z pięć razy powinien zostać wypierdolony. Brawo. Rozpieprzajcie ten klub dalej.

    Szymon zrobił bardzo źle dla swojej kariery że został w Polonii po 2013. Teraz to widać najlepiej. Trzeba było chłopaku uciekać z tego bajzlu.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 11-04-2015 o 00:01

  33. Powrót do góry    #706
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W sparingach Szymon był cienki. Wybrzeże to nie rywal. Z pozostałymi kompletny bral formy. Sprawdź kogo pokonał. Co z tego że najlepszy w ubiegłym roku?
    To już historia. Liczy się obecny rok.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #707
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Anglia mu wyraźnie zaszkodziła.

    Ja jednak odstawiłbym kogoś z trójki: Kościecha, Kudriaszow, Jędrzejewski.

    Chyba, że to zasłona dymna J.Woźniaka i Szymon wskoczy do składu tuż przed meczem.

  35. Powrót do góry    #708
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Jeden mecz na ławce mu nie zaszkodzi tym bardziej że ma mecze w Anglii w sobotę i poniedziałek - nieudany występ w Gnieźnie mógłby go tylko zdołować a tak przez tydzień spokojnie dogra sprawy sprzętowe i już u siebie na S2 pokaże na co go stać i zamknie usta wszystkim jeśli chodzi o miejsce w podstawowy składzie.
    Mnie najbardziej niepokoją juniorzy bo szkoda żeby zawalali nam mecze. Cóż nikt nie spada ale po to się jeździ aby zwyciężać walczyć a z takimi dziurami na juniorce będzie to niezwykle trudne. Bietracki pewnie jakaś tam kontuzja i za niego być może pojedzie Rydlewski tylko ja się pytam jak to nasz 3 junior to dlaczego nie odjechał żadnego biegu w sparingach ??? To jest jakieś nieporozumienie Tym bardziej jak przyjechał do nas Grudziądz to pod 4 mieli vacat i nikt tam nie jeździł to dlaczego sie pytam nie jeździł tam Rydlewski było nie było w końcu nas 3 junior. To jak to jest Jóźwik z Birtrackim jeżdzili po 4 biegi a Rydlewski już wogóle teraz przy kontuzji Bietrackiego to jak to się ma Rydlewski od razu będzie potrzebny bez żadnego objeżdzenia - sprzęt sie znajdzie dla niego.Brak słów.
    Wczoraj w treningu parowym w Gnieźnie jeździł nasz młodzik Wolniewiński - to jak to jest Polonia ma sparingi a on musi jeździć gdzie indziej. W Polonii cały czas jest jedno wielkie bagno - sprawa inwestora ucichła - na moje to jest ostatnia dawka tlenu w tym sezonie dla Polonii - obym sie mylił

    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    za nim rozbudujemy na 3 strony watek o slabosci naszych juniorow - na tym sprzecie, ktorym dysponuja to moga sie scigac w speedrowerze na Czackiego, jesli to jeszcze istnieje!
    Jóźwik i Bietracki mają dużą pomoc z klubu - mechanika klubowego, również ja im pomagam. Jóźwik ma sponsora, który dużo mu pomaga i sprzętowo wygląda to dobrze.podsumował Woźniak


    No to jak w końcu mają ten sprzęt czy w końcu nie

  36. Powrót do góry    #709
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzę że wam się nie dogodzi. Najpierw ze Wozniak nie ma jaj, a potem jak ma jaja to nie ma mózgu. Pamiętajcie ze Szymon prezentowal się najslabiej w sparingach. Co z tego ze rok temu jechał dobrze? Teraz nie ma formy. Poza tym pamiętajcie ze Jacek podjął te decyzje po rozmowach z całym zespołem (miał ich akurat pod ręką). Moze Szymon sam poprosił? Wrzućcie czasem na luz. Mają jechac najlepsi czy pupilki? Szymon się ogarnie i wróci silniejszy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (11-04-2015), never_mind (11-04-2015)

  38. Powrót do góry    #710
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Do J. Woźniaka można mieć wiele uwag, ale akurat ta decyzja jest moim zdaniem dobra. Jak już wcześniej napisałem, Szymon na czwartkowym sparingu (mimo zdobytych punktów) wyglądał bardzo słabo. Wczorajszego meczu w Gdańsku to w ogóle nie ma co brać pod uwagę. Myślę, że równie istotne jest to, że w ubiegłym roku (mając sezon konia na 1-wszo ligowych torach) Szymon pojechał w Gnieźnie bodaj najgorzej w sezonie (w tym samym meczu Kościecha wygrał 2 biegi, zdobył 9 punktów i obok Hougaarda i Andersena przyczynił się najbardziej do uratowania bonusa). Kudriaszow swoją postawą w sparingach absolutnie nie zasłużył na ławkę rezerwowych. Jak dla mnie jedyny wybór w kontekście niedzieli mógł być między Szymonem a Siopkiem (który w tamtym roku pojechał tam równie słabo co Szymon) i tutaj mogła decydować liga angielska.

  39. Powrót do góry    #711
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam mamy 12 miejsc na wyjazd autokarem 65 osobowym z Bydgoszczy, na Speedway Grand Prix Warszawa 18.04.2015r. Koszt 55zł w dwie strony. Wyjazd 18.04.2015r. o godz. 11.45 siedziba EuroTim ul. Inowrocławska 35. godz 12.10 ul. Toruńska naprzeciwko TESCO przystanek autobusu 76, godz 12.20 Parking Auchan /w pobliżu stacji paliw/. Powrót po zakończeniu zawodów do Bydgoszczy. Kontakt Marcin 603-651-804.

  40. Powrót do góry    #712
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Dorobek Szymona w tegorocznych sparingach:

    Apator:
    Szymon Woźniak - 10+1 (2,2,1*,2,3)
    Puszakowski, Woźniak, Kudriaszow, Niedźwiedź 3:3
    Przedpełski, Woźniak, Kułakow, Kościecha 4:2
    Przedpełski, Woźniak, Kudriaszow, Ząbik 3:3
    Fajfer, Kudriaszow, Woźniak, Kułakow 3:3
    Woźniak, Miśkowiak, Jonsson, Jóźwik 1:5

    GKM:
    Szymon Woźniak - 4 (1,0,1,0,2)

    Okoniewski, Buczkowski, Woźniak, Kudriaszow 5:1
    Gollob, Kudriaszow, Trzensiok, Woźniak 4:2
    Jeleniewski, Kudriaszow, Woźniak 3:3
    Kościecha, Gollob, Jeleniewski, Woźniak 3:3
    Buczkowski, Woźniak, Trzensiok, Jędrzejewski (d/4) 4:2

    GKM ( mecz u siebie):
    Szymon Woźniak - 9+1 (1,1*,3,3,1)

    Okoniewski, Jędrzejewski, Woźniak 3:3
    Buczkowski, Jędrzejewski, Woźniak, Danielewicz 3:3
    Woźniak, Jędrzejewski, Nowak, Jeleniewski (d4) 5:1
    Woźniak, Kościecha, Jeleniewski 5:1
    Kudriaszow, Buczkowski, Woźniak 4:2


    W meczy z Wybrzeżem 11+1 pkt, ale tego nie można traktować poważnie tam przecież sami amatorzy jeździli.

    Odsunięcie Szymona jest jak najbardziej zasadne. Zeta pretensje można mieć do Woźniaka - Szymona. Za brak przygotowania się należytego do sezonu. Jest cienki jak Kościecha zawsze na początku roku.
    Co z tego, że punktowo wygląda ok jak punkty zdobywał na trupach albo marnych rywalach. Z przeciwnikiem swojej kategorii dostawał po uszach.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 11-04-2015 o 13:32

  41. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Muszę przyznać, że obrotem spraw jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się po Jacku takiej odwagi. Można więc powiedzieć - w końcu. Szkoda, że padło na Szymka, ale jeśli jest obecnie najsłabszy to niestety - nie ma faworyzowania.
    Zgadzam się w większości z lewym - mamy ponoć 4 juniorów walczących do składu, a w sparingach jeździło ledwie dwóch. Dlaczego? Czy liczono, że Jóźwik i Bietracki nie stracą żadnego meczu w sezonie i nie będzie trzeba ich zmieniać? Skoro Bartek i Karol mają taką pomoc z klubu jeśli idzie o sprzęt to są po prostu źle przygotowani do sezonu. Zaskakuje mnie też stawianie na Jóźwika, gdzie J.Woźniak wprost mówi, że Karol przebimbał cały poprzedni sezon. A taki Sitarek mając już 18 lat dalej czeka na zmiłowanie i jego szanse na start w tym sezonie w lidze nadal liche...kolejny w grupie "zadebiutujesz w lidze mając lat 19". A ponoć taki z niego talent, taki pracowity. Bietracki ma kontuzję, Jóźwik i tak padakę pokazał w sparingach. To czemu nie wystawić tych obu młodziaków? Gorzej nie pojadą, bo gorzej się już nie da
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #714
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Dokładnie tak jak piszesz. Generalnie uważam, że mając tylu juniorów można spokojnie żonglować nimi co mecz. Słabszy nie jedzie w następnym i w jego miejsce wskakuje ktoś inny. W pozycji juniorskiej co mecz jak będzie razem 3-4 punkty to będzie dobrze.

  43. Powrót do góry    #715
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...-na-motocykl-n
    To co mówi Woźniak w tym wywiadzie to kompletna porażka. Przyznaje że Jóźwik bimbał przed ostatnie sezony, to ja pytam czemu on ma miejsce w składzie?! Aha, no tak, przecież 17-i 18-latkowie to jeszcze MELODIA PRZYSZŁOŚCI. I to ma być specjalista od szkolenia młodzieży???
    BKS Polonia Bydgoszcz

  44. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    To samo mnie uderzyło, do tego też się wcześniej odniosłem. Trochę przykro. Szkoda też, że dopiero teraz to przyznaje. Można było przecież wypożyczyć Jóźwika, a zatrzymać Trępałę. Ale może źle myślę i to jakiś większy plan
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #717
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    gdyby Szymon odszedl gdziekolwiek do innego klubu to z taka forma tez zostalby posadzony na lawce, chyba nie trafiony sprzet i tyle
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  46. Powrót do góry    #718
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Chłopaki ale o czym Wy mówicie? Gdyby Szymon pojechał dwa mecze ligowe na 0 pkt to ok. Ale wy mówicie o sparingach. One są kontraktowane by przetestować sprzęt i wjeździć się w sezon. Tylko tyle. Usunięcie Szymona ze składu "bo słabo prezentował się w ostatnim sparingu" to brak szacunku dla człowieka, który był najlepszym zawodnikiem klubu w zeszłym sezonie. Miejsce w składzie na początku sezonu mu się po prostu należy, bo nie był kontraktowany jako druga linia.

    Kolejna sprawa, że Szymon jest jedynym zawodnikiem który w tym sezonie ścigał się już na poważnie. I np. dzisiaj w BEL zdobył dwa razy więcej punktów niż taki Bjarne Pedersen. Nie jest to chyba objawa totalnego braku formy? Nawiasem mówiąc, Bjarne bez formy na początku sezonu ale nikt go ze składu nie usuwa, bo nie raz już udowodnił wartość dla swojego klubu. Przykładów można mnożyć, nawet z tego sezonu. Taki Holder też punktuje słabiutko na początku sezonu ale jakoś Kułakowa w składzie Unibaxu nie widzę.

    Nawet przyjmując Wasz punkt widzenia, że bierzemy pod uwagę wyniki sparingów to pytam się co robi w składzie Patrick Hougaard? Na jakiej podstawie jest on w składzie skoro pojechał tylko w 1 meczu w Gdańsku? Meczu którego przecież nie bierzemy pod uwagę, bo rywale byli słabi? Czyli w jego przypadku zakładamy, że w zimę nie stracił formy ale w przypadku Woźniaka tak już nie robimy? Jakby Szymon nie pojawił się na żadnym sparingu ani treningu to powinien mieć miejsce z urzędu?

    Idźmy dalej. Weźmy pod uwagę tylko "wartościowe" sparingi w Toruniu, Grudziądzu i w Bydgoszczy z GKM i ... sorry ale to nie Szymon zdobył najmniejszą liczbę punktów (25) a Kościecha (18). Fuck logic?

    Nikt logicznie myślący nie usuwa swojego najlepszego zawodnika przed startem PIERWSZEGO oficjalnego meczu, bo ten słabo się prezentuje na treningach, ma brzydkie motory albo źle mu z mordy patrzy. To po prostu totalnie bezsensowna decyzja, podjęta chyba tylko po to bo ktoś chciał zabłysnąć... Nie wiem dla mnie to raczej nowy zawodnik (Kudriaszow) albo uwzględniony w składzie w ostatniej chwili z braku laku (Kościecha) powinni udowodnić że zasługują na miejsce w składzie, a w przypadku braku wyraźnej różnicy - ławka, a nie lider drużyny który nie raz już udowadniał że zasługuje na miejsce w składzie.

    gdyby Szymon odszedl gdziekolwiek do innego klubu to z taka forma tez zostalby posadzony na lawce, chyba nie trafiony sprzet i tyle
    Gdyby odszedł to może w końcu trafiłby do klubu w którym miałby dobre warunki do rozwoju i pensję wypłacaną na czas …

  47. Powrót do góry    #719
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ...vide Buczkowski, pewnie Jacus pamieta, jak to w zeszlym roku Szymon pojechal w Gnieznie...

  48. Powrót do góry    #720
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Możliwe. Na pewno nie pamięta jak Szymon pojechał w 2013 ...

Strona 16 z 51 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •