Strona 20 z 51 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Dziwna sytuacja, zresztą jak zwykle kiedy do gry wchodzi Bruski. Z artykułu PS wynika, że BTŻ ma kupić 100% akcji, tylko skąd oni wezmą na to pieniądze?! Skoro ratusz zrobił dokładną wycenę akcji, to chyba nie po to aby oddać klub za 1zł. Poza tym Bruski nigdy się na to nie zgodzi, bo na jego "nieszczęście" BTŻ sprzedałoby dalej Polonię inwestorowi za rozsądną cenę i na złość prezydentowi klub zacząłby się odbudowywać...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    19(P)20 (02-05-2015)

  3. Powrót do góry    #857
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Przeciez w umowie sprzedazy mozna zastrzec ze np 5 lat nie moga zbyc akcji itd. Na moje to ktos jak np Rozycki dogadal sie z BTZem i tak to bedzie zalatwione zeby nie bylo, ze oddaja komus klub za zlotowke. BTZ to nie ktos z kapelusza. Wszystko bylo pewnie dogadane zanim nastapila wycena. Cena 3 miliony byla zaporowa nawet jesli byly negocjacje z kims tam prywatnym. A tak mozna oddac klub za zlotowke do BTZ ( a tu juz ktos musi byc z kasa na wsparcie).
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  4. Powrót do góry    #858
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Żeby czasem im nie przyszło do głowy zmieniać barwy klubowe na białoczerwononiebieskie...

    Oby ktoś miał wizję na ten klub.

    Jak będzie kasa to walczyć o awans.

  5. Powrót do góry    #859
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Poczekajmy na rozwój wydarzeń. Prędzej czy później na jaw wyjdzie jakie lody są teraz kręcone.
    BTŻ, które niezbyt chętnie chciało przejąć zarządzanie klubem teraz wykupuje klub?
    Oby pozytywnie się sprawa zakończyła.

  6. Powrót do góry    #860
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    wg mnie samo BTZ by sie nie bralo za przejecie klubu. Musza miec jakiegos mecenasa, ktory z jakis wzgledow z przeszlosci nie chce byc na swieczniku i wg mnie tak moglby zagrac Lech bo moglyby sie podniesc glosy ze juz swoje w klubie narobil itd a tak i wilk syty i owca cala tylko czy ratusz to przelknie.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  7. Powrót do góry    #861
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Żeby czasem im nie przyszło do głowy zmieniać barwy klubowe na białoczerwononiebieskie...
    No oby, jeszcze by sobie przypomnieli ludzie, którzy tłumnie chodzili na stadion w latach dziewięćdziesiątych, że to ich klub... Nagonka na kolor niebieski to jeden z najgłupszych konfliktów w historii klubu w minionej dekadzie.

    Inna sprawa, że zmiana herb i kolorystyki teraz to głupota. Klub ma nowe gadżety w sklepiku, ludzie już się przyzwyczaili do trójkątnego herbu.
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 02-05-2015 o 21:40

  8. Powrót do góry    #862
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2013
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jestem ciekawy kto z UM wysyła wiadomości do PS. I ile za to bierze zobaczymy co z tego będzie. I przypominam sobie uśmieszek Sawarskiego który mówił ze Polonia go nie interesuje...?

  9. Powrót do góry    #863
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Nawet wierzę w wygraną w Dauga.
    Jedno zwycięstwo po dwóch latach na wyjeździe i już się ludziom w głowach przewraca Dauga leje wszystkich, 40 punktów będzie cudem, 37 uznam za przyzwoity wynik.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Andriej po dwoch meczach ma chyba wiecej szacunku u kibicow niz Hans po paru latach w bydgoszczu
    Kudriaszow pokazał co przeciętny kibic wie o żużlu. Nic. Tyle co w statystyki czasem potrafi zajrzeć. Ile było przed sezonem lamentu, że słaby, a jedynym argumentem było "przedostatnia średnia w lidze". Praktycznie sam przekonywałem o jego przydatności. Nawet "znafca" Buszmen z niego się śmiał i stawiał nas niżej niż Wandę

    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    A szacunek dla kibica się należy, co za problem sprawnie przeprowadzić zawody po przesunięciu o te 20-30 minut?
    Żeby mieć odrobinę szacunku dla kibiców, którym chciało się przyjść odrobinę wcześniej. Czemu ja mam cierpieć za takie niedorajdy co przyjdą 5 minut przed meczem i uważają, że im się wszystko należy? Raz zaczniesz mecz 20 minut później, to następnym razem gość przyjdzie jeszcze później "bo i tak dla kibiców przesuną trochę rozpoczęcie". Więcej serca i działania dla klubu, mniej narzekania. Zwłaszcza, że internetowy forumowiczu możesz kupić bilet przez internet.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 04-05-2015 o 12:21
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #864
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    No i teraz Andriej cacy. Trzeba przyznać, że udało nam się z tymi kontraktami 2 lata z rzędu - najpierw Hougaard, teraz Andriej. Ja nadal trochę żałuję, że tak łatwo zrezygnowano z Lasse w ubiegłym sezonie, ale to już historia.
    Ironia, że z góry skreślany przez kibiców Kudriaszow wyparł ze składu naszych największych walczaków, którzy formy znaleźć nie mogą, a wg wielu byli pewniakami do składu. Mowa oczywiście o Szymku i Siopku. No, ale takie prawa sportu. I dobrze, żadnego faworyzowania w klubie być nie powinno.

    Co do meczu w Dauga. Widać, że niektórych nosi aż nadto. No, ale lepiej w tę stronę aniżeli mają to w zwyczaju pewne osoby tutaj
    Podzielam zdanie, że wynik 50-40 to będzie dobre osiągnięcie. Lindgren i Joonas pociągną drużynę, Bogdanow i Puodżuks u siebie też mogą być bardzo mocni, a do tego dochodzi Anton, który może pojechać bardzo różnie. No i Lebiediew na juniorce przebija nas w tej formacji. Nie ukrywajmy, że jedziemy powalczyć o dobry wynik, który będzie można gonić w rewanżu.
    Ciekawe też, czy dostanie szansę jakiś inny z naszych juniorów

    Póki co trener miał dobry nos w pierwszych spotkaniach, ale nie oczekujmy cudów - wszystkiego nie wygramy. I tak mamy dobry start, który może nam bardzo pomóc w realizacji celu pod nazwą Play Off. A przecież mamy jeszcze do nadrobienia mecz z Orzełem, który też powinien przysporzyć dodatek punktowy na koncie Polonii.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #865
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    wg mnie samo BTZ by sie nie bralo za przejecie klubu. Musza miec jakiegos mecenasa, ktory z jakis wzgledow z przeszlosci nie chce byc na swieczniku i wg mnie tak moglby zagrac Lech bo moglyby sie podniesc glosy ze juz swoje w klubie narobil itd a tak i wilk syty i owca cala tylko czy ratusz to przelknie.
    A jak ma się przejęcie Polonii przez BTŻ do spraw licencyjno-ligowych. Czy to nie jest tak, że nowy podmiot musiałby zaczynać od nowa, czy nie?

  12. Powrót do góry    #866
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Mecz na Łotwie jest chyba dla nas najłatwiejszy pod tym względem, że całkowicie jedziemy tam bez presji. Szczerze, to nawet o punkt bonusowy z dwumeczu będzie bardzo ciężko, wiec niech nasi jadą tam po prostu powalczyć. Ciekawe jak będzie ze składem. Trener chcąc być konsekwentny powinien odstawić Hougaarda, ale czy tak zrobi? Myślę, że wiele będzie zależało od S. Woźniaka, który dziś ma Anglię a jutro Szwecję. Myślę, że tymi zawalonymi elim.do IMP Szymon sobie trochę zaszkodził i jeśli nie zabłyśnie za granicą to on może nie jechać. tym bardziej, że Jacek bronił Patricka upadkiem za słaby wynik z Rybnikiem.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  13. Powrót do góry    #867
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    A jak ma się przejęcie Polonii przez BTŻ do spraw licencyjno-ligowych. Czy to nie jest tak, że nowy podmiot musiałby zaczynać od nowa, czy nie?
    Zmienia się akcjonariusz, podmiot zostaje ten sam.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Solek (04-05-2015)

  15. Powrót do góry    #868
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Mecz na Łotwie jest chyba dla nas najłatwiejszy pod tym względem, że całkowicie jedziemy tam bez presji. Szczerze, to nawet o punkt bonusowy z dwumeczu będzie bardzo ciężko, wiec niech nasi jadą tam po prostu powalczyć. Ciekawe jak będzie ze składem. Trener chcąc być konsekwentny powinien odstawić Hougaarda, ale czy tak zrobi? Myślę, że wiele będzie zależało od S. Woźniaka, który dziś ma Anglię a jutro Szwecję. Myślę, że tymi zawalonymi elim.do IMP Szymon sobie trochę zaszkodził i jeśli nie zabłyśnie za granicą to on może nie jechać. tym bardziej, że Jacek bronił Patricka upadkiem za słaby wynik z Rybnikiem.
    Czemu chcąc być konsekwentnym powinien odstawić Hougaarda? Ja kojarzę, że na ławce miał siedzieć zawodnik z najsłabszą formą, a nie z najsłabszym wynikiem w ostatnim meczu. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Bo nie wiadomo co się komu w formie i sprzęcie przez 2 tygodnie pozmieniało. Jakieś treningi, ewentualnie wyniki zagramaniczne też powinny coś powiedzieć o obecnej formie zawodników, a nie tylko mecz sprzed 2 tygodni. Ponadto tłumaczenie Patricka uważam za jak najbardziej zasadne - dość mocno wyrżnął, więc miał co odczuwać, a straciwszy lepszy sprzęt też trudniej o wyniki. Weźmy więc kilka innych czynników pod uwagę niż tylko suche punkty
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    vicar (05-05-2015)

  17. Powrót do góry    #869
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    No właśnie wydaje mi się, że trener działał ostatnio w myśl zasady, że na ławie siada ten z najsłabszym wynikiem poprzedniego meczu. Wśród osób, które były na treningu przed meczem z Rybnika panowała zgodna opinia, że Jędrzejewski na pewno nie był najsłabszy a jednak nie jechał, bo miał najgorszy wynik w Gnieźnie. Nad słusznością takiej koncepcji można dyskutować. Co zrobi J.Woźniak pokaże właśnie mecz na Łotwie.

    Jeśli Woźniak nie zawali meczów w Anglii i Szwecji, to osobiście posłałbym do Daugavpils ten sam skład, co z Rybnikiem. Ew. potem dokonał jakiś korekt na Orła.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  18. Powrót do góry    #870
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    No właśnie wydaje mi się, że trener działał ostatnio w myśl zasady, że na ławie siada ten z najsłabszym wynikiem poprzedniego meczu. Wśród osób, które były na treningu przed meczem z Rybnika panowała zgodna opinia, że Jędrzejewski na pewno nie był najsłabszy a jednak nie jechał, bo miał najgorszy wynik w Gnieźnie. Nad słusznością takiej koncepcji można dyskutować.
    Tylko to są gadki kibica. Skąd te osoby mogą wiedzieć, że na treningach na Sportowej Siopek nie prezentował się najgorzej ze wszystkich? Problemem kibiców jest to, że myślą że wiedzą wszystko lepiej niż trener, który z zawodnikami rozmawia i ich obserwuje A kto wg nich był najsłabszy w Gnieźnie?

    Generalnie powrót Siopka na Loko to byłby samobój. Wyjazd ciężki więc wiadomo, że tam Marcin się nie przełamie...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #871
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Ale Siopek nie musi się przełamywać. Jego forma od początku sezonu jest przyzwoita. Występ w Gnieźnie też nie był najgorszy, tyle, że ma silną konkurencję.

  20. Powrót do góry    #872
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Jeśli ma silną konkurencję, to musi się przez tę konkurencję przebić. Bo nie może to być argumentem. Zdecyduje i tak trener, który ku mojemu zaskoczeniu podejmuje póki co trafniejsze decyzje niż większościowy głos kibiców, a i w końcu ryzyka się nie obawia. Jak już mówiłem - mecz w Dauga to będzie trudny wyjazd. Bardziej należy chyba się nastawić na jak najsilniejszy skład na mecz z Orłem, nad którym powinniśmy zrobić sporą przewagę na rewanż. A w Dauga...niech jedzie jeden z młodszych juniorów. Przecież Jóźwik czy Bietracki (niezależnie który z nich by usiadł) i tak na tym 0 pkt nic nie zarobi, a wyniku drużyny też nie zmieni...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #873
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli ma silną konkurencję, to musi się przez tę konkurencję przebić. Bo nie może to być argumentem.
    Fakt, mamy pecha że szóstka seniorów jest bardzo równa i za każdym razem z bólem serca trzeba kogoś odstawić. Szkoda Siopka, im dłużej będzie odstawiony od skladu tym bardziej jego forma będzie spadać.

    Zdecyduje i tak trener, który ku mojemu zaskoczeniu podejmuje póki co trafniejsze decyzje niż większościowy głos kibiców, a i w końcu ryzyka się nie obawia.
    Ale wiadomo, że kibice to lamenciarze i wszystko wiedzą lepiej od trenera który z zawodnikami rozmawia i obserwuje ich na treningach. Najpierw, że nie ma być faworytów, potem płacz jak odstawiony Szymek. Kibiców się nie słucha bo sami nie wiedzą czego chcą

    Jak już mówiłem - mecz w Dauga to będzie trudny wyjazd. Bardziej należy chyba się nastawić na jak najsilniejszy skład na mecz z Orłem, nad którym powinniśmy zrobić sporą przewagę na rewanż. A w Dauga...niech jedzie jeden z młodszych juniorów. Przecież Jóźwik czy Bietracki (niezależnie który z nich by usiadł) i tak na tym 0 pkt nic nie zarobi, a wyniku drużyny też nie zmieni...
    Tu się właśnie zastanawiam. Wygląda na to, że Jóźwik i Bietracki powoli się rozjeżdżają. W kontekście walki o PO ich punkty mogą się przydać, a więc każdy mecz jest ważny i odstawienie któregoś od składu na pewno w niczym nie pomoże.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #874
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    czy ktos oprocz Szymona ma jakis kontrakt w zagranicznej lidze podpisany? Pytam bo jak wszyscy beda siedziec w domu na dooopie to szybko forme poguba Ci co ja maja a Ci co musze ja wypracowac nie bardzo maja gdzie i kiedy.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  23. Powrót do góry    #875
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    a ja proponuje zluzowac poslady...

    Chlopaki wygrali na wyjezdzie, gdzie malo kto sie tego spodziewal, bez najmniejszych problemow odprawili z kwitkiem przedsezonowego faworyta ligi, ciezko sie przypieprzyc do ktoregokolwiek Ridera, atmosfera jak twierdza sami zawodnicy bardzo dobra w zespole... spokojnie, w spokoju oczekujmy kolejnych meczy naszych Gryfow!

  24. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fakt, mamy pecha że szóstka seniorów jest bardzo równa i za każdym razem z bólem serca trzeba kogoś odstawić. Szkoda Siopka, im dłużej będzie odstawiony od skladu tym bardziej jego forma będzie spadać.
    Mi też Siopka szkoda, ale jeśli chce się przebić do składu to musi się przebić formą, a nie faworyzowaniem. Jeśli będzie w składzie to będę mu życzył jak najlepszego wyniku.

    Ale wiadomo, że kibice to lamenciarze i wszystko wiedzą lepiej od trenera który z zawodnikami rozmawia i obserwuje ich na treningach. Najpierw, że nie ma być faworytów, potem płacz jak odstawiony Szymek. Kibiców się nie słucha bo sami nie wiedzą czego chcą
    Nic dodać nic ująć. Analogiczne do "fachowców" oglądających grę polskiej reprezentacji w piłkę

    Tu się właśnie zastanawiam. Wygląda na to, że Jóźwik i Bietracki powoli się rozjeżdżają. W kontekście walki o PO ich punkty mogą się przydać, a więc każdy mecz jest ważny i odstawienie któregoś od składu na pewno w niczym nie pomoże.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...mdmw-w-lesznie
    Tutaj Jóźwik nie zaszalał. Mogę się mylić, uważam jednak, że jednemu z młodych chłopaków warto w końcu dać szansę. Bo przez cały sezon możemy mówić, że mecz jest ważny, albo że jest szansa, że Jóźwik z Bietrackim mogą akurat zapunktować.


    Wg mnie na Łotwie będą i tak srogie wciry, trzeba się bardziej nastawić jednak na Orła. Anton też wczoraj w Szwecji zaszalał, więc może i on się ładnie tam pokręcić...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #877
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mi też Siopka szkoda, ale jeśli chce się przebić do składu to musi się przebić formą, a nie faworyzowaniem. Jeśli będzie w składzie to będę mu życzył jak najlepszego wyniku.
    Tylko on wcale nie ma niższej formy niż reszta. Po prostu ktoś musi na ławie siedzieć. A im dłużej siedzi na ławie, tym trudniej będzie mu formę podbić. Może ktoś się na mnie rzuci, ale jak dla mnie w meczu z ROW-em najsłabszym seniorem był Szymek. No może nie było gorszy niż Hougaard, ale dalej było widać że to nie to.

    Tutaj Jóźwik nie zaszalał. Mogę się mylić, uważam jednak, że jednemu z młodych chłopaków warto w końcu dać szansę. Bo przez cały sezon możemy mówić, że mecz jest ważny, albo że jest szansa, że Jóźwik z Bietrackim mogą akurat zapunktować.


    Wg mnie na Łotwie będą i tak srogie wciry, trzeba się bardziej nastawić jednak na Orła. Anton też wczoraj w Szwecji zaszalał, więc może i on się ładnie tam pokręcić...
    No skoro ważny będzie mecz z Orłem, to tym bardziej odstawienie Jóźwika nie pomoże mu dobrze przygotować się do tego pojedynku. Wiem, ciężki jest problem z tymi juniorami. Może ktoś wie jak faktycznie prezentuje się Rydlewski? Może jest tak, że on nawet na szprycę Jóźwika się nie łapie i nie ma sensu go w ogóle wystawiać?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #878
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wiem, ciężki jest problem z tymi juniorami. Może ktoś wie jak faktycznie prezentuje się Rydlewski? Może jest tak, że on nawet na szprycę Jóźwika się nie łapie i nie ma sensu go w ogóle wystawiać?
    Podczas meczu z ROW-em na trybunach dało się słyszeć, że ubiegłoroczne kontuzje bardzo odbiły się na psychice młodego chłopaka i że na tą chwilę czuje on obawy przed jazdą.

  27. Powrót do góry    #879
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Awizowane składy:

    Polonia Bydgoszcz
    1. Robert Kościecha
    2. Marcin Jędrzejewski
    3. Andriej Kudriaszow
    4. Szymon Woźniak
    5. Robert Miśkowiak
    6. Bartosz Bietracki
    Lokomotiv Daugavpils
    9. Maksim Bogdanow
    10. Antonio Lindbaeck
    11. Fredrik Lindgren
    12. Joonas Kylmaekorpi
    13. Kjastas Puodżuks
    14. Jewgienij Kostygow
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  28. Powrót do góry    #880
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    No Jacek Woźniak zyskuje mój szacunek.
    Słowo to słowo.

    Tak powinno być.

    Zdrowe zasady.

    Jedziemy po zwycięstwo!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whitered za jego przydatny post!

    vicar (07-05-2015)

  30. Powrót do góry    #881
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Jedziemy po zwycięstwo!
    Od stanu 2-10 trudno będzie odrabiać straty

  31. Powrót do góry    #882
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tylko on wcale nie ma niższej formy niż reszta. Po prostu ktoś musi na ławie siedzieć. A im dłużej siedzi na ławie, tym trudniej będzie mu formę podbić. Może ktoś się na mnie rzuci, ale jak dla mnie w meczu z ROW-em najsłabszym seniorem był Szymek. No może nie było gorszy niż Hougaard, ale dalej było widać że to nie to.


    No skoro ważny będzie mecz z Orłem, to tym bardziej odstawienie Jóźwika nie pomoże mu dobrze przygotować się do tego pojedynku. Wiem, ciężki jest problem z tymi juniorami. Może ktoś wie jak faktycznie prezentuje się Rydlewski? Może jest tak, że on nawet na szprycę Jóźwika się nie łapie i nie ma sensu go w ogóle wystawiać?
    Jednak odstawienie Siopka na mecz z ROWem dało akurat ten rezultat, na który liczono. Czy gbyby był w składzie za Kościechę (a takich głosów była chyba przewaga) to czy mecz zakończył by się tak samo? Można zgadywać. Trener podjął taką decyzję, która okazała się trafną. A co Jóźwikowi jest w stanie teraz pomóc? To jego ostatni wiek w juniorach, a nie przypominam sobie jego jakichś mega pozytywnych wyskoków formy. Można podrzucić tutaj mecz w Gnieźnie, ale to w zasadzie jeden bieg zdecydował, że miał dobry wynik.
    Wg mnie też najsłabiej z ROWem jechał Szymek. W 1/4 IMP też biedę pojechał. Ostatni jego występ w UK też słabiutko wypadł. Z kolei Paddy wczoraj w Danii całkiem okazale.

    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Podczas meczu z ROW-em na trybunach dało się słyszeć, że ubiegłoroczne kontuzje bardzo odbiły się na psychice młodego chłopaka i że na tą chwilę czuje on obawy przed jazdą.
    A brak regularnej jazdy pozwoli mu się przełamać? To może powinien też z treningów zrezygnować, bo jak wiadomo na nich też często dochodzi do upadków i kontuzji. Zresztą kontuzje to przypadek, ale taki Jóźwik, który najlepsze dla swojego rozwoju lata po prostu przebimbał to przykra sprawa i to głównie z winy samego zawodnika.
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    No Jacek Woźniak zyskuje mój szacunek.
    Słowo to słowo.

    Tak powinno być.

    Zdrowe zasady.

    Jedziemy po zwycięstwo!
    No właśnie ja bym prosił o przypomnienie tego "słowa". Bo doprosić się nie mogę, a sam takiego zdania nie pamiętam Jak wcześniej wspomniał vicar, a z czym się sam zgadzam - najsłabiej ostatnio prezentuje się Szymek. Więc jakoś na 100% pewny czy są to owe "zdrowe zasady" nie jestem. Bo można być w totalnym dupiu z formą a i tak po meczu karencji wraca się w miejsce kogoś, kto miał pecha w ostatnim spotkaniu (np. Hougaard z upadkiem ostatnio).
    No, ale jeśli faktycznie ta zasada będzie obowiązywać, to w meczu z Orłem wraca Hougaard, a schodzi zawodnik z najsłabszym wynikiem punktowym??
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #883
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    http://www.polonia.bydgoszcz.pl

    "Najbliższy mecz na własnym torze żużlowcy bydgoskiej Polonii rozegrają w niedzielę, 17 maja (pierwszy wyścig o godzinie 16:30), a ich przeciwnikiem będzie drużyna Orła Łódź. We wtorek (5 maja br.) rusza przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

    Ceny biletów:
    - trybuna główna (miejsca numerowane) - 50,00 zł
    - sektor B (miejsca numerowane) - 20,00 zł
    - sektor C - 15,00 zł
    - ulgowy (emeryci i renciści - sektory B i C) - 10 zł
    - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 1999-2008 - sektory B, C lub trybuna główna) - 10,00 zł
    - dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

    Przedsprzedaż odbywa się w kasie klubu (budynek administracyjny w parku maszyn, wejście od ul. Curie-Skłodowskiej, obok UKW), która jest czynna:
    - w poniedziałki i wtorki w godzinach 11:00 - 16:00
    - w środy w godzinach 11:00 - 18:00
    - w czwartki i piątki w godzinach 11:00 - 16:00

    Pozostałe punkty sprzedaży biletów:
    - Speedway Pub Valdi, ul. Gajowa 33, 85-059 Bydgoszcz (tylko bilety na sektor C)
    - STS Bydgoszcz 1, ul. Śniadeckich 28, 85-010 Bydgoszcz
    - STS Bydgoszcz 2, ul. Planu 6-letniego 38, 85-806 Bydgoszcz
    - STS Bydgoszcz 3, ul. M. Curie-Skłodowskiej 27 pawilon 3, 85-099 Bydgoszcz
    - STS Bydgoszcz ul. Leszczyńskiego 2, 85-138 Bydgoszcz
    - Salon Empik - Bydgoszcz DTC, ul. Gdańska 15 (DTC Jedynak), 85-005 Bydgoszcz
    - Salon Empik - Bydgoszcz Focus Mall, ul. Jagiellońska 41 (CH Focus Park), 85-097 Bydgoszcz
    - Salon Empik - Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz

    Ponadto przypominamy, że bilety można także nabyć w swoim domowym zaciszu poprzez stronę: www.kupbilet.pl, a także za pośrednictwem Poczty Polskiej u swojego listonosza lub w okienku pocztowym.

    Przypominany, że na naszym stadionie honorujemy również Bydgoską Kartę Rodzinną 3+. Posiadacze karty wchodzą na mecze ligowe za jedyne 10 zł, co jest równowartością biletu ulgowego. Oczywiście dzieci do lat 7 wchodzą gratis."




    Prawie 2 tygodnie wcześniej, chyba wystarczająco żeby nie było marudzenia w stylu: "bo były kolejki", "bo przecież można opóźnić o 20-30 minut" itp itd

  33. Powrót do góry    #884
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    O tak kto jest pewny kupi bilety prędzej. Ci którzy są niezdecydowani będą marudzić.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    A co do meczu na Łotwie...Miśkowiak w minionych 3 latach miał tam bardzo równą formę, za każdym razem zdobywając 10 pkt. Jeśli (!) utrzyma swoją dyspozycję na tym torze i w tym roku to można mieć nadzieję, że wynik drużyny nie będzie tragiczny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #886
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Siopek zrobi z 8

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #887
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mikołaj Curyło wrócił na tor, wczoraj trenował z Polonią w Grudziądzu.Zdjęcia jego z treningu można zobaczyć min. w jednej z bydgoskich gazet.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi diablik za jego przydatny post!

    Drapichrust (08-05-2015)

  38. Powrót do góry    #888
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    O nie, znowu się zacznie lament, że czemu nie daje się go do składu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (08-05-2015)

  40. Powrót do góry    #889
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach

  41. Powrót do góry    #890
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    No wlasnie dlaczego nie ma go w awizowanym skladzie?
    Jak dla mnie to kozak na torze I moze sie odnalazl I pora wrocic na tor I walczyc o sklad. Moze gdzies na wypozyczeniu sie odbuduje I za rok .... Nadmiar bogactwa nam sie szykuje.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  42. Powrót do góry    #891
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Po 2 latach odpoczynku nie spodziewajmy się rewelacji. Z twarzy wygląda, że masy trochę przybyło. Dużo pracy przed nim. Póki co 2 liga, a po roku - dwóch może pukać do drzwi klubu.

  43. Powrót do góry    #892
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jak go stac zeby tak dlugo dokladac do tego interesu. Juniorem juz nie jest wiec ktos musi zaplacic za dochodzenie do formy. Sponsorow juz tez nie ma wiec ... No chyba ze to juz nowy uklad szykyjacy sie do przejecia klubu go przekonal do odwieszenia kewlaru z kolka. Lub tez moze praca na budowie go przestala bawic. Ciekawe czy dalej z tym samym menago ma zamiar podbijac swiat bo jesli tak to szkoda wysilkow.

  44. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    To, że trenował to jedno, ale jak ta jazda wygląda? Czy ma siłę na całe spotkanie? Czy poradziłby sobie w kontakcie? Czy znowu by nie zaczął gwiazdorzyć? Chce wrócić do ścigania - ok! Ale niech popracuje, niech pojeździ w II lidze, udowodni że jego jazda coś może wnieść do dobra wspólnego. Jaranie się w tej chwili, że Miki wrócił na tor nie ma sensu. Ząbik już kolejny rok próbuje wrócić i jakoś też nie bardzo mu idzie, a co roku słyszę, że mega przepracował zimę, że jest w takiej kondycji fizycznej, że to szokujące, a i sprzęt też ma niezgorszy. I gdzie on jest?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #894
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Nasi obecni juniorzy jeszcze punktow w lidze nie zdobywali a juz gwiazdorzyli wiec czemu sie dziwic, ze jakis tam Curylo tez moze chcialby pogwiazdorzyc. A na powaznie to fajnie ze sie chlopak ocknal bo ma potencjal i fajna sylwetke na motorze ale musialby zmienc cale otoczenie, przez ktore zmarnowal dwa lata.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 08-05-2015 o 21:30
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  46. Powrót do góry    #895
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Lubiłem chłopaka, mógłby być średnim ligowcem, tym bardziej się cieszę, że wrócił na tor.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  47. Powrót do góry    #896
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Curylo + Kurdiaszow w jednej parze i Siopek + Szymon w drugiej
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  48. Powrót do góry    #897
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłoby fajnie gdyby Curylo powrócił na tor w wielkim stylu, bo jednak kilka ładnych razy jego dwucyfrowka jako juniora ratowala nam skórę. Trzymam kciuki

    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
    KuCyK

    ------------------------
    Ukryta zawartość http://www.DvS.pl/forum
    ------------------------

  49. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Już widzę podjarka się zaczęła. Po co myśmy w ogóle tego Miśkowiaka kontraktowali, skoro mogliśmy parę miesięcy wcześnie Curyłę namówić do powrotu na tor. Przecież Miki łyka go z każdej strony z zamkniętymi oczami.
    Te jego dwucyfrówki to nie był standard, sam powrót do tamtego poziomu to daleka droga, a trzeba też coś do przodu pójść, żeby to ściganie miało jakiś sens. No chyba, że Miki jako 23 latek chce sobie już zacząć dogorywać w II lidze. Wówczas poziom nie ma większego znaczenia i przy najbliższym oknie może podpisać jakiś kontrakt. No chyba, że jako bezklubowy może warszawski podpisać z kim chce - tego nie wiem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #899
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Napierw chyba musi zrobic licencje Z bo chyba wygasla a nie wiem jak z terminami egzaminow. Miki to wolny zawodnik wiec nic klub nie ma do niego.

  51. Powrót do góry    #900
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Czy ten zawodnik dysponuje jakimś zapleczem sprzętowym? Nie spinajmy się na niego. To on musi udowodnić, ze warto na niego postawić.
    2 lata przebalował to czas popracować. Najlepiej niech sam zainteresowany się wypowie czym spowodowany jest powrót na tor.

Strona 20 z 51 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •