Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez DruhBoruch Zobacz posta
    Kibic ma prawo oczekiwać, że jeśli płaci za karnet i to w moim przypadku nie jeden, to że będzie oglądać swoją drużynę, która wygrywa zawody a nie wozi ogony w lidze. I to pierwszej. A potem lament działaczy że frekwencja na poziomie 500 osób na stadionie. Nie pamiętam czasów, kiedy mogłem kupić karnet praktycznie na każde miejsce na stadionie 4 dni po starcie sprzedaży. Jestem ciekaw ilu jest takich idiotów jak ja co kupili karnety. I dziwią się wszyscy, że nie ma nowego narybku na trybunach. Wystarczy pojechać raz do Torunia, nie mówiąc o Zielonej czy Gorzowie. Mój 8-letni syn nie chce oglądać meczy na Polonii tylko woli jechać do Torunia.
    Odważnyś, że tak go samego na mecze do Torunia puszczasz

    Abstrahując od narzekania na skład i jęczenie o utrzymanie - wiedzą ktoś coś odnośnie domniemanego sponsora drużyny? Były jakieś zapowiedzi, były rozmowy w Wawie...jakiś ten sponsor się znalazł, czy temat po prostu ucichł, bo go nie ma?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Właśnie temat sponsorów chciałem teraz poruszyć. Sprawa z Wawy ewidentnie ucichła. Tymczasem Wanda Kraków ledwo co otrzymała licencję, a od razu ogłosiła, że ich sponsorem strategicznym zostaje Play! (trzeba przyznać, że nawet ekstraligowcy mogą takiego sponsora zazdrościć). A jednak można!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez DruhBoruch Zobacz posta
    Wystarczy pojechać raz do Torunia, nie mówiąc o Zielonej czy Gorzowie. Mój 8-letni syn nie chce oglądać meczy na Polonii tylko woli jechać do Torunia.
    Nie wiesz jak syna wychować . Mieszkam w Toruniu, czasem bywam z dziećmi na Motoarenie, a jednak to przyjazd do Bydgoszczy i kibicowanie Polonii budzi w nas największe emocje. Gdybym wciąż w domu narzekał jak to źle na Polonii, to pewnie byłoby tak jak u Ciebie. Cieszę się tym co jest, kibicowanie Polonii sprawia mi radość. A jak przyjdą lepsze czasy... jak Polonia stanie na podium DMP to będzie miało wyjątkowy smak po latach porażek i pierwszoligowej tułaczki.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Falubaz (18-12-2014), atomenda (18-12-2014), mentikk (18-12-2014)

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No i z marzeń o Ljungu to by było na tyle - zostaje chłopak w Rzeszowie. Dziwne, bo ciężko może mieć chłopak z walką o skład - jeśli faktycznie będą tam Hancock z Kildemandem to raczej większe szanse na jazdę ma Larsen, a jest jeszcze Hansio do walki o skład.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Hansio przy jego podejsci bedzie siedzial na lawie caly sezon, moze przemysli sobie podejscie do polskich dojnych krow. Mam nadzieje ze kluby w koncu zlikwiduja platnosci za dojazdy na mecze i inne bzdurne wyplaty. Kasa na torze jak ja podniesiesz to masz a jak nie to niestety liga polska okaze sie nie trafiona inwestycja dla jednego czy drugiego.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  7. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Nie wiesz jak syna wychować . Mieszkam w Toruniu, czasem bywam z dziećmi na Motoarenie, a jednak to przyjazd do Bydgoszczy i kibicowanie Polonii budzi w nas największe emocje. Gdybym wciąż w domu narzekał jak to źle na Polonii, to pewnie byłoby tak jak u Ciebie. Cieszę się tym co jest, kibicowanie Polonii sprawia mi radość. A jak przyjdą lepsze czasy... jak Polonia stanie na podium DMP to będzie miało wyjątkowy smak po latach porażek i pierwszoligowej tułaczki.
    To że nie chce to nie znaczy, że nie kibicuje Polonii, jesteśmy na każdym meczu od czasu jak młody miał 3 lata. Jeździmy na wyjazdy jak czas pozwala. Od 6 roku życia ma swój karnet (!!!!). Ale jak jest okazja to jedziemy do Torunia (liga, best pairs, GP).
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  8. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Zawsze mnie zastanawiało ilu ukrytych bydgoszczan ogląda żużel w Toruniu Nie mówię o GP bo to inna bajka, ale np. liga? Przyznać się, kto jeszcze potajemne chodzi czasami na MA i komu wtedy kibicujecie? żeby nie było - gdy mieszkałem za miedzą, też bywałem
    BKS Polonia Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Abstrahując od narzekania na skład i jęczenie o utrzymanie - wiedzą ktoś coś odnośnie domniemanego sponsora drużyny? Były jakieś zapowiedzi, były rozmowy w Wawie...jakiś ten sponsor się znalazł, czy temat po prostu ucichł, bo go nie ma?
    Tematu raczej nie ma - Polkowski był w Warszawie aby zaoferować pomoc przy organizacji GP na Narodowym.

  10. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Nie jestem znawcą marketingu, lecz wydaje mi, że aby znaleźć sponsora należy najpierw wysłać oferty z propozycją współpracy.
    Sądzę,że taka zależność nie wystąpiła jak dotąd.

  11. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Zawsze mnie zastanawiało ilu ukrytych bydgoszczan ogląda żużel w Toruniu Nie mówię o GP bo to inna bajka, ale np. liga? Przyznać się, kto jeszcze potajemne chodzi czasami na MA i komu wtedy kibicujecie? żeby nie było - gdy mieszkałem za miedzą, też bywałem
    Ja tej idei odwiedzania innych miast przez bydgoszczan nie bardzo rozumiem. Ok, w dniu kiedy nie jedzie Polonia, to w celach turystycznych można jakiś ośrodek odwiedzić, ale nie rozumiem jak ktoś może jechać na Motoarenę w czasie rozgrywania meczu Polonii na S2. Taka osoba nie powinna się już nazywać kibicem Polonii. Frustracje złym stanem stadionu do mnie nie trafiają. W końcu kibicuje się drużynie czy stadionowi? W Bydgoszczy jest aktualnie najtrudniejszy w dziejach klubu okres, ale teraz poznaje się wreszcie prawdziwych kibiców. Jak kiedyś Polonia znów powróci do lat świetności a stadion będzie wypełniony po brzegi, to będę dumny, że w przeciwieństwie do większości osób na stadionie nie jestem "sezonowcem" i nie odwróciłem się od klubu w czasie, kiedy na trybunach było nas 2-3 tysiące.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    atomenda (18-12-2014)

  13. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Czas ponarzekać kolejny raz.
    Kraków ogarnął sponsora strategicznego Play.
    Nie zdziwiłbym się wcale jak dostaniemy u nich ostre baty.

    Nieudacznicy to mi się ciśnie na usta. Tylko hajs wyciągać od miasta a żeby pozyskać sponsorów to już wielki problem, ważne żeby ciepła posadka była. Polkoś już dość długo siedzi w tym klubie. Pomaga przy GP to by ruszył łepetynką i pogadał ze sponsorami, w końcu mamy najbogatsze doświadczenie w GP.

  14. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Myślę, że musimy odróżnić kibica od fanatyka. To ci drudzy będą chodzić na mecze swojej drużyny wbrew wszystkiemu (no chyba, że zostaną fanatykami Zawiszy, jak ponad połowa polonijnego "młyna" ). Przeciętny kibic Polonii to kibic przede wszystkim żużla lub/i Tomka Golloba. Klient. Pojedzie na Motoarenę nawet w czasie meczu na S2, jeżeli tam dostaje lepsze widowisko żużlowe. I faktycznie, średni z niego kibic Polonii.

    Sport żyje z takich kibiców, nie z fanatyków, nie ma się więc czemu dziwić, że marketing jest taki ważny. Przecież o tym wszyscy tutaj mówimy: o przyciągnięciu jak największej ilości kibiców na trybuny, bo to zapewni klubowi rozwój i "pozycję".

    Jak dla mnie Polonia jest zarządzana marnie przede wszystkim na S2, Gramza czy Bruski to nie całe zło. Nie wierzę, że zrobiono na S2 wszystko, żeby ściągnąć do Bydgoszczy jednego lub drugiego Golloba albo jakiegoś sponsora. To jest wszystko na zasadzie "jakoś to będzie". Skład jest lipny, karnety nie idą i teraz pani z klubowej kasy dzwoni do karnetowiczów z lat ubiegłych i mówi, że "wstępnie zarezerwowała, nawet do końca stycznia potrzyma". Taki to pomysł na marketing. No ale co ona winna.
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 18-12-2014 o 22:53

  15. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Kraków ogarnął sponsora strategicznego Play.
    Nie zdziwiłbym się wcale jak dostaniemy u nich ostre baty.
    Na wyjeździe WSZĘDZIE w przyszłym roku dostaniemy baty. W niektórych miastach będą to ostre baty, a w niektórych po prostu baty.

    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Polkoś już dość długo siedzi w tym klubie. Pomaga przy GP to by ruszył łepetynką i pogadał ze sponsorami, w końcu mamy najbogatsze doświadczenie w GP.
    Byłbym szczerze zdziwiony, gdyby Polkowski wykazał się taką inicjatywą.

  16. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Po prostu w niektórych miastach działacze (czytaj raczej: specjaliści) pozyskują, zdobywają, przekonują do oferty marketingowej sponsorów i reklamodawców,
    a w innych ośrodkach (działacze, tak właśnie dziaaałaaaaczeeee) nadal żyją w świecie "załatwiania" środków po znajomości, przez komitet (teraz czyt: urząd miasta).
    A jak już komitet więcej załatwić, czy też dać nie może...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #105
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    "Z naszych informacji wynika, że oprócz Sucheckiego szeregi drużyny zasilą także Norbert Kościuch i Jacob Thorsell. Ostatnie dwa sezony 30-latek spędził w Betard Sparcie Wrocław. Transfer do Gniezna jest dla niego szansą na odbudowanie formy po bardzo słabym roku. W tym sezonie gorzowianin pojechał tylko w pięciu meczach swojej drużyny w Enea Ekstralidze zdobywając w nich, łącznie z bonusami, 20 punktów. W Nice PLŻ o punkty powinno być mu już znacznie łatwiej, a działacze liczą, że Suchecki będzie krajowym liderem przyszłorocznego Startu. "

    źródło: Przegląd Sportowy (nie pisał tego Ostafiński)

    Czyli wychodzi na to, że straciliśmy (jeśli w ogóle one były..) szanse na Thorsella..

    Czyli (najprawdopodobniej) witajcie Kościecha i Kudriaszow!
    #DW43 #GetWellDarcy

  18. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Utrzymać się oczywiście utrzymamy, bo Kraków pojedzie pewnie składem typu: 1.Karpov 2.Baran/Trojanowski 3.Hansen 4.Stachyra/Miesiąc 5.Kuciapa 6.Bober, więc wygrają max. 3 mecze (przypuszczam, że z nami...)

    U nas zanosi się na: 1.Miśkowiak 2.Jędrzejewski 3.Woźniak 4.Kościecha 5.Hougaard 6.Bietracki 7.Rydlewski (rez.Kudriaszow) czyli nudny i przewidywalny sezon: 6-7 zwycięstw u siebie i 0-1 wygrana na wyjeździe. Wychodzi 5-6 miejsce.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  19. Powrót do góry    #107
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W czym ten skład wyżej (domniemany skład Wandy) jest słabszy od tego niżej (przypuszczalny skład Polonii)? Bo widzę coś zgoła odmiennego.

  20. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ja też się boję wyjazdów może wyjść kolejny sezon bez zwycięstwa na wyjeździe. W tym roku ratowaliśmy się bonusami, ciekawe jak będzie w przyszłym.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    OFICJALNIE: Kościecha zostaje w Polonii...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  22. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    To jest po prostu dramat. Po raz pierwszy w życiu żałuję, że kupiłem karnet. Gniezno w takim składzie (Davidsson, Pedersen, Thorssell, Suchecki, Kościuch) zmasakruje nas niemiłosiernie. Jakiekolwiek 40 na wyjeździe będzie mega sukcesem. Czas powiedzieć sobie otwarcie: Walczymy z Krakowem o utrzymanie w I (o zgrozo) lidze. Gramza z silniejszą Polonią i walką o play-off po raz kolejny się skompromitował. A Bruski zaciera ręce.

  23. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    no to odgrzewamy kotlety.
    Kurcze ale ile można.
    A z seniorów mieli zostać tylko Szymek, Siopek i Patrik....
    A jednak Roberto wybłagał, całe szczęście że Andersen odszedł....

  24. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Porażka

  25. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    ciekaw czy kredyt tak wiąże ręce, czy to nie doradztwo naszych sterników....

    a miało być tak pięknie...

  26. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Jaki kredyt Thorsell poszedł go Gniezna gdzie jest chyba z 10 seniorów - za podpis pewnie nic nie dostał będzie walczył o skład a u nas co Kościecha pewnie do najtańszych nie należy do tego Kudriaszow ku wa tylke młodych obiecujących zawodników jest aż mnie szlak trafia

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    expert (19-12-2014)

  28. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W czym ten skład wyżej (domniemany skład Wandy) jest słabszy od tego niżej (przypuszczalny skład Polonii)? Bo widzę coś zgoła odmiennego.
    We wszystkim? Oprócz Kuciapy nie ma tam zawodnika, który mógłby być pewny miejsca w naszej drużynie. Zresztą Maciek w poprzednim sezonie nie przywoził nie wiadomo jakich punktów, co tylko częściowo można tłumaczyć silną konkurencją w swojej drużynie. Hansen czy Baran w drugiej lidze mogą się pościgać, ale w pierwszej daleko im do liderowania. Wysuwasz niekiedy tezy, które wydają się nieco oderwane od rzeczywistości, często nawet zasadne, ale tak karkołomnego twierdzenia nie sposób obronić. Wiem, że Hansen jakieś punkty w 2 lidze i w Danii zbierał, ale nie dajmy się zwariować.

    Jak było do przewidzenie, Thorsela nie będzie, w jego miejsce został odcinacz kuponów Kościecha. Żeby chociaż nie spuścił z tonu przy Sportowej, bo zapowiada się na to, że do Bydgoszczy zawitają drużyny, które realnie będą myśleć o wywiezieniu kompletu punktów.
    C'mon You Gunners!

  29. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Czyli Karpow przegrałby walkę o miejsce w składzie Polonii z Jędrzejewskim, Kościechą albo Hougaardem? Ciekawe, bo Ukraińca brałbym w ciemno za każdego z nich.

  30. Powrót do góry    #117
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    We wszystkim? Oprócz Kuciapy nie ma tam zawodnika, który mógłby być pewny miejsca w naszej drużynie. Zresztą Maciek w poprzednim sezonie nie przywoził nie wiadomo jakich punktów, co tylko częściowo można tłumaczyć silną konkurencją w swojej drużynie. Hansen czy Baran w drugiej lidze mogą się pościgać, ale w pierwszej daleko im do liderowania. Wysuwasz niekiedy tezy, które wydają się nieco oderwane od rzeczywistości, często nawet zasadne, ale tak karkołomnego twierdzenia nie sposób obronić. Wiem, że Hansen jakieś punkty w 2 lidze i w Danii zbierał, ale nie dajmy się zwariować.

    Jak było do przewidzenie, Thorsela nie będzie, w jego miejsce został odcinacz kuponów Kościecha. Żeby chociaż nie spuścił z tonu przy Sportowej, bo zapowiada się na to, że do Bydgoszczy zawitają drużyny, które realnie będą myśleć o wywiezieniu kompletu punktów.
    Przypominam ci, że Miesiąc i Kuciapa tworzyli drużynę, która w zeszłym sezonie zdominowała te rozgrywki. Tak na wypadek - jakbyś zapomniał.

  31. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Buszmen - nawiązując do Twojej wypowiedzi mogę przytoczyć taką oto scenkę. Trening Legii Warszawa. Przełom tysiącleci. Trenerem jest Smuda, który w pewnej chwili zaczyna wypowiedź "kiedy my z trenerem Brychczym graliśmy w Legii". Zdania nie skończył, bo Brychczy wszedł mu w słowo - "Co robiliśmy? Ja to w Legii grałem, Ty w Legii byłeś". W Stali grali Ljung, Larssen i Scott. Kuciapa i Miesiąc byli, choć swoje cegiełki też dołożyli.

    Karpov? W ogóle bym nie pomyślał, żeby zestawiać go jako konkurencję dla Hougarda, który w domu miał średnią w granicy 2,5 pkt/bieg i potrafił wygrywać biegi nawet po przegranym starcie. Gdzie Polonia będzie szukać punktów? Nie trzeba chyba odpowiadać. Patrick byłby pewniakiem do składu nie tylko w porównaniu od Karpova.

    Karpov był w poprzednim sezonie mniej skutecznym zawodnikiem od Kościechy. To chyba wystarczy jako reklama. Od Siopka był odrobinę lepszy. Jako żużlowiec jest z pewnością lepszym zawodnikiem, ale nikt w Bydgoszczy nie chciałby takiej zmiany i zapewne nie muszę pisać dlaczego.
    C'mon You Gunners!

  32. Powrót do góry    #119
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Smutne, że ten skład nie da żadnego impulsu do wypełnienia trybun. Utrzymanie pewnie będzie, typuję miejsce 6. Ale na S2 będzie mizeria frekwencyjna, gorzej niż w tym roku

  33. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    kto ciekawy pozostal na rynku? z tych co nas stac
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #121
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Buszmen - nawiązując do Twojej wypowiedzi mogę przytoczyć taką oto scenkę. Trening Legii Warszawa. Przełom tysiącleci. Trenerem jest Smuda, który w pewnej chwili zaczyna wypowiedź "kiedy my z trenerem Brychczym graliśmy w Legii". Zdania nie skończył, bo Brychczy wszedł mu w słowo - "Co robiliśmy? Ja to w Legii grałem, Ty w Legii byłeś". W Stali grali Ljung, Larssen i Scott. Kuciapa i Miesiąc byli, choć swoje cegiełki też dołożyli.
    No sami 60 punktów w meczach raczej nie robili. Powiem ci tyle. Miesiąc Jędrzejewskiego to zje i wysra kiedy chce i jak chce.

  35. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie pospieszyłeś się pan jak zwykle?
    http://rlach.republika.pl/dmp/2014/rzby_1.htm

    Pewnie wtedy akurat nie chciał.

  36. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No sami 60 punktów w meczach raczej nie robili. Powiem ci tyle. Miesiąc Jędrzejewskiego to zje i wysra kiedy chce i jak chce.
    I dlatego miał w lidze niższą średnią również w meczach wyjazdowych?
    Wiem, co tam średnia przytaczana przez laika, któremu zależy głównie na tym, żeby zawodnik ulubionego klubu dobrze punktował w lidze w porównaniu ze zdaniem wyrobionego konesera speedwaya potrafiącego spojrzeć całościowo na danego zawodnika i nieomylnie podać kto kogo dupą zjada, a kto kogo dupą wydala, bo sformułowania wysrawa z tego co kojarzę nie ma. Dla mnie istotne jest to kto będzie lepiej punktował w lidze. Możliwe, że tym razem będzie to Miesiąc, ale nie ma żadnych przesłanek aby twierdzić, że różnica między oboma będzie znaczna.

    Przypominam Ci, że Marcin ma jeszcze jedną zaletę, która jest istotna oprócz zdobyczy punktowych - jest wychowankiem. Tak na wypadek - jakbyś zapomniał.
    C'mon You Gunners!

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Budyn za jego przydatny post!

    Marsh (19-12-2014), atomenda (19-12-2014)

  38. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Marcin jest walczakiem i go to nawet z Polonią w Ekstralidze bym widział. Praktycznie nie było meczu w którym by zawalił. Do tego jeździł ze złamaną ręką czy coś podobnego a obco to by machnął ręką albo jakiś najemnik i się rehabilitował.

  39. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Oczywiście, myślę że kibice Polonii mają świadomość tego, że Siopek - nawet jak nie idzie - to serce zostawia na torze. Kwestia zasadnicza to KOŚCIECHA. Wystarczyłoby za niego zakontraktować Becha i ja na przykład byłbym z takiego składu bardzo zadowolony.

  40. Powrót do góry    #126
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wszedłem do tego wątku poczytać płaczków i się nie zawiodłem Już lamenty o niepotrzebnie kupionym karnecie, bo nie ma Thorsella. Ciekawe, że jak zapowiadało się, że będzie to niepasowało co innego Lamentujcie dalej i nakręcajcie negatywną atmosferę wokół Polonii, zamiast iść za swoim ukochanym klubem. Lepiej jeździć do Torunia na mecze, zamiast na Polonię i publicznie się tym chwalić. Bo stadion brzydki. A że przy widowni około 2 tys. spokojnie można znaleźć miejsce z którego dobrze widać to nieważne. A już widzę niektórzy lamentują, że na wyjazdach baty, mimo że skład wyjazdowy wzmocniony. Na dokładkę Buszmen utrzymujący, że Baran i Trojan będą wszystkich klepać, i że beznadziejny w tym sezonie Karpow i mizerny Miesiąc będą lać Woźniaka czy Hougaarda. Krótko mówiąc - szkoda wchodzić do tego wątku. Czas stracony.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (20-12-2014)

  42. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jasne, że nie ma co robić tragedii z naszego składu. Po prostu ten Kościecha... mam takie wrażenie, że w naszym klubie brak jest pomysłów. Nie chciało im się wymyślać żadnego młodego zdolnego, to poszli na łatwiznę i przedłużyli z Kostkiem. A Bech mógłby być strzałem w 10. Ale póki co plotki się sprawdzają, a skoro kolejną plotką jest Kudriaszow... przecież on nie gwarantuje absolutnie nic
    BKS Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Smutne, że ten skład nie da żadnego impulsu do wypełnienia trybun. Utrzymanie pewnie będzie, typuję miejsce 6. Ale na S2 będzie mizeria frekwencyjna, gorzej niż w tym roku
    No i o to właśnie chodzi Gramzie i Bruskiemu! Coroczny marazm zniechęca resztki kibiców co bardzo cieszy tych dwóch panów plus innych kolesi prezydenta w Ratuszu. To jest pretekst żeby nic nie robić ze stadionem bo po co? Bruski tak powie. Weźmy przykład z lodowiskiem które ma powstać. Prezydent postanowił wydać 20 mln na...ślizgawkę! Tak, tak bo lodowisko ma być bez trybun czyli wielka i droga ślizgawka bo profesjonalnego hokeja tam nie zobaczymy bo jak? w TV? Chodzi o to ze za te 20 mln można: za ok 5 mln zmodernizować Torbyd z trybunami ( pomysł p.Matuszaka który przedstawił taki projekt) a za pozostałe 15 mln można by zrobić już trybunę na Polonii z lekkich konstrukcji jak w Gorzowie. No ale Bruski mówi że potrzeba 100 mln i koniec tematu. Więc marazmu ciąg dalszy. Niestety ale Szymon i Marcin są jeszcze słabym magnesem dla kibiców a "wizja" walki z Wandą o utrzymanie i stary syfny stadion też nie przyciągają. To nie jest narzekanie to fakt. Żużel jest dalej przez Pruskiego i ich ludzi np. Gramzę niszczony w Bydgoszczy. Jestem też przekonany że dużo kibiców będzie jeździć do Grudziądza i Torunia na mecze a w Bydgoszczy będzie lament i wielka radość Bruskiego że 1000 osób na ruinę przychodzi. Potworze jeszcze raz. Polonii potrzebny jest impuls do odbudowy. Takim małym impulsem mogłobyć zatrudnienie Oskara Golloba i Thorsella, zaczęcie etapowej modernizacji trybun i zapowiedz walki o awans. Lecz mamy odwrotność. Gramzy i Bruskie narobili długów i teraz co rok mówią ze nie ma kasy. Czyli cwane niszczenie Polonii...Czekają nas kolejne ciéżkie 4 lata przetrwania. Bruski teraz modernizuje drugi stadion Zawiszy, następnie lodowisko bez trybun, modernizacja stadionu Chemika, tor regatowy dla córeczki, później? pewnie zmodernizuje stadion Gwiazdy i halę dla pingpongistow Zooleszcza a Polonia? Nie ma kasy bo komu Bruski ma zabrać??

  44. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wszedłem do tego wątku poczytać płaczków i się nie zawiodłem Już lamenty o niepotrzebnie kupionym karnecie, bo nie ma Thorsella. Ciekawe, że jak zapowiadało się, że będzie to niepasowało co innego Lamentujcie dalej i nakręcajcie negatywną atmosferę wokół Polonii, zamiast iść za swoim ukochanym klubem. Lepiej jeździć do Torunia na mecze, zamiast na Polonię i publicznie się tym chwalić. Bo stadion brzydki. A że przy widowni około 2 tys. spokojnie można znaleźć miejsce z którego dobrze widać to nieważne. A już widzę niektórzy lamentują, że na wyjazdach baty, mimo że skład wyjazdowy wzmocniony. Na dokładkę Buszmen utrzymujący, że Baran i Trojan będą wszystkich klepać, i że beznadziejny w tym sezonie Karpow i mizerny Miesiąc będą lać Woźniaka czy Hougaarda. Krótko mówiąc - szkoda wchodzić do tego wątku. Czas stracony.
    Jasne, udawajmy że jest super! Został oblegany ofertami z innych klubów Kościecha Zgodnie ze słowami Gramzy Polonia jest znacznie silniejsza. Krakowianie bójcie się!
    Ostatnio edytowane przez expert ; 20-12-2014 o 09:21
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  45. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Drodzy sąsiedzi wielu z Was narzeka na skład, myślę, że większość tych osób nie wzięła pod uwagę tego w jakiej sytuacji finansowej znajduje się Polonia. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co pamiętam to przez najbliższe dwa lata klub będzie spłacał kredyt. Uważam, że to co teraz dzieje się w waszym klubie to przejaw zdrowego rozsądku. Oczywiście, że bydgoski klub ze swą historią nie przystaje do środka pierwszoligowej tabeli, ale myślę, że ważniejsze jest teraz wyprowadzenie Polonii na finansową prostą niż, dawanie szans młodemu Szwedowi czy Oskarowi A-G. Oni publiki na stadion i tak nie przyciągną, tak jak nie zrobił tego wprowadzający świeży powiew Patrick, a po ewentualnym dobrym sezonie i tak uciekną do bogatszego klubu. Po co więc w nich inwestować?
    Wiem, że łatwo pisać tak z perspektywy ekstraligowej, ale niestety wasi działacze przez lata nawarzyli piwa, które Wy musicie teraz pić. Bolesne, ale chyba innej drogi jak cierpliwe spłacenie zaległości nie ma.
    No chyba , że nowy klub zaczynający od drugiej ligi, ale tego chyba nie chcecie?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Drodzy sąsiedzi wielu z Was narzeka na skład, myślę, że większość tych osób nie wzięła pod uwagę tego w jakiej sytuacji finansowej znajduje się Polonia. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co pamiętam to przez najbliższe dwa lata klub będzie spłacał kredyt. Uważam, że to co teraz dzieje się w waszym klubie to przejaw zdrowego rozsądku. Oczywiście, że bydgoski klub ze swą historią nie przystaje do środka pierwszoligowej tabeli, ale myślę, że ważniejsze jest teraz wyprowadzenie Polonii na finansową prostą niż, dawanie szans młodemu Szwedowi czy Oskarowi A-G. Oni publiki na stadion i tak nie przyciągną, tak jak nie zrobił tego wprowadzający świeży powiew Patrick, a po ewentualnym dobrym sezonie i tak uciekną do bogatszego klubu. Po co więc w nich inwestować?
    Wiem, że łatwo pisać tak z perspektywy ekstraligowej, ale niestety wasi działacze przez lata nawarzyli piwa, które Wy musicie teraz pić. Bolesne, ale chyba innej drogi jak cierpliwe spłacenie zaległości nie ma.
    No chyba , że nowy klub zaczynający od drugiej ligi, ale tego chyba nie chcecie?
    Proszę cię daj spokój. Taki Bech przykrywa czapką Kościechę a nie sądzę,że jest dużo droższy. Łódź czy Gniezno mają mniejsze budżety a mają po 8-10 seniorów. Tylko u nas musi być zawsze jakaś patologia. Będzie 6 w tym kevlar Kudriaszow, czyli odcinający kupony Kościecha kolejny rok za darmo miejsce w składzie.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  47. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No nie wiem, nie zrozum tego tak, że wciskam Wam Kościechę, ale sądzę, ze jest tańszy od młodego Duna.
    Na samych dojazdach już jest spora różnica na niekorzyść obcokrajowca, a stawki za punkt pewnie byłyby zbliżone.
    Brzmi to może śmiesznie, ale Polonia musi oszczędzać nawet na takich rzeczach.
    Oczywiście nie twierdzę, że dokładnie tak to wygląda, ale bardzo prawdopodobne, ze tak jest.
    Kudriaszow pewnie, o ile go zakontraktujecie, też będzie siedział na miejscu, więc to też oszczędność.

    Porównanie z Łodzią, ze względów finansowych nietrafione, ze Startem moze i tak, ale tam od kilkunastu lat próżno szukać rozsądku u działaczy.
    W Gnieźnie 2014 był inny, ale czy to zmiana czy wyjatek potwierdzajacy regułę to okaże się po kolejnym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-12-2014 o 09:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Tymczasem EB podaje, że Polonia była dogadana z Ljungiem. Zawodnik zamiast odesłać kontrakt poinformował jednak że zostaje w Rzeszowie. Dziwi postępowanie klubu, bo skoro ustalamy warunki z riderem pokroju Szweda to skad pomysł na alternatywe w Kostku. Z Ljungiem bylibyśmy murowanym faworytem do PO.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  49. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Tymczasem EB podaje, że Polonia była dogadana z Ljungiem. Zawodnik zamiast odesłać kontrakt poinformował jednak że zostaje w Rzeszowie. Dziwi postępowanie klubu, bo skoro ustalamy warunki z riderem pokroju Szweda to skad pomysł na alternatywe w Kostku. Z Ljungiem bylibyśmy murowanym faworytem do PO.
    Z postego powodu, ze niema juz nikogo tak dobrego na rynku bo Bech jakos tak super sie nie pokazywal jednak to moze dlatego nie brali go pod uwage, stad kontrakt z opcja numer dwa czyli Kosciecha. Jest jeszcze jedna opcja czyli blef zeby kibice mysleli, ludzili sie, ze klub jednak probowal hehe. To akurat w naszym stylu jak i to, ze nikogo dobrego tu nie potrafia pozyskac. Skoro dla Ljunga walka w troje o jedno miejsce w skladzie w Ekstralidze jest lepsza opcja niz jazda w 1 lidze z pewnym miejscem w skladze to cos tu nie pasuje.. no ale cieszmy sie, grunt, ze nasi probowali
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 20-12-2014 o 13:34

  50. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No nie wiem, nie zrozum tego tak, że wciskam Wam Kościechę, ale sądzę, ze jest tańszy od młodego Duna.
    Na samych dojazdach już jest spora różnica na niekorzyść obcokrajowca, a stawki za punkt pewnie byłyby zbliżone.
    Brzmi to może śmiesznie, ale Polonia musi oszczędzać nawet na takich rzeczach.
    Oczywiście nie twierdzę, że dokładnie tak to wygląda, ale bardzo prawdopodobne, ze tak jest.
    Kudriaszow pewnie, o ile go zakontraktujecie, też będzie siedział na miejscu, więc to też oszczędność.

    Porównanie z Łodzią, ze względów finansowych nietrafione, ze Startem moze i tak, ale tam od kilkunastu lat próżno szukać rozsądku u działaczy.
    W Gnieźnie 2014 był inny, ale czy to zmiana czy wyjatek potwierdzajacy regułę to okaże się po kolejnym sezonie.
    Możesz rozwinąć czy odwagi nie starczy?...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •