Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    a tak a propos tych przewidywan... jest ktos zorientowany czy jedziemy te Nice Lige w 6 druzyn (nikt nie spada) czy kogos nam dokoptuja?!

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Lublin chyba walczy o przetrwanie a Wanda nie wiadomo czy nie za wysokie progi. 6 druzyn lipa straszna

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Właśnie rozmawiałem z osobą która w pewnym sensie jest blisko Polonii. I się dowiedziałem, że Gollob nie wróci bo po prostu ma żal do klubu i tyle. Stąd pewnie podpis na 2 lata i kto wie czy nie zakończenie kariery w Grudziądzu. Na dodatek co dowodem jest wywiad z Oskarem, Tomek namawiał go dość mocno na Ostrów a nie na Polonię więc ta antypatia jest chyba jednak dość mocna. Mam nadzieje, że to tylko chodzi o klub a nie o kibiców z Bydgoszczy. Dowodem na to jak go szanujemy jest pewnie wyjazd co nie których na GP w Warszawie. Raczej jednak to co pisałem jest prawdą, nie chodzi o pieniądze w kontrakcie dla Tomka co do powrotu do nas a co najwyżej o pieniądze w przeszłości lub inne historie.. To tyle w tej kwestii.

    Co do Polonii to trochę się uśmiałem jak to usłyszałem, mianowicie. Nasz skład będzie bez znanych nazwisk ale w klubie mówi się o tym, że ma być walka o coś więcej niż play off , to również tyle w tej kwestii.

    Ps. Tak, tak te emotikony to śmiech przez łzy zadające pytanie czy nasz klub nie ma pojęcia o realiach czy ich nie widzi po prostu, inaczej tego wytłumaczyć nie można.

  4. Powrót do góry    #49
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Co do Polonii to trochę się uśmiałem jak to usłyszałem, mianowicie. Nasz skład będzie bez znanych nazwisk ale w klubie mówi się o tym, że ma być walka o coś więcej niż play off , to również tyle w tej kwestii.

    Ps. Tak, tak te emotikony to śmiech przez łzy zadające pytanie czy nasz klub nie ma pojęcia o realiach czy ich nie widzi po prostu, inaczej tego wytłumaczyć nie można.
    Wszedłem do tego wątku po jakimś czasie i nie zawiodłem się Kolejna maruda, która uważa że Miśkowiak i Thorsell to gorsze rozwiązanie niż Kościecha i Andersen

    Jak kiedyś wejdę tu i zobaczę brak marudzenia, to chyba Ziemia przestanie się kręcić :O A póki co życzę dalszego tworzenia "pozytywnego" klimatu wokół Polonii, na której tak wam strasznie przecież zależy
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    chrzan (14-12-2014), kitas (14-12-2014), mentikk (14-12-2014)

  6. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Na SF pisali że w I lidze ma zostać Lublin i mają dorzucić Kraków. Mam nadzieję że będzie te 8 drużyn, bo jak zostanie 6 to i tak nikt nie pomyśli nad systemem w którym nikt nie spada. Tak w ogóle to przy 6 drużynach najlepszy system to jedna 2x u siebie i 2x na wyjeździe każdy z każdym, ale to pewnie przekracza rozumowanie układających regulamin. Nie mówiąc już o tym że obecny regulamin rozgrywek hardo stawia na p-o chociażby się waliło i paliło. Więc przy 6 drużynach pewnie 4 najlepsze wejdą do p-o, a dwie najgorsze skończą sezon w lipcu/sierpniu.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Fijałkowski mówił, że 8 drużyn będzie bankowo. To dobrze, bo tv to też na rękę. Jazda w 6 to byłaby trochę plaża, bez specjalnej temperatury. Kraków raczej wystartuje, bo oni są w miarę stabilni. Poza tym fajnie gdyby takie miasto dołączyło do poważnego speedway'a. Gorzej z Lublinem, gdzie sytuacja finansowa jest fatalna. Dobrą opcją byłoby więc dołączenie Piły do I ligi, mielibyśmy jakąś namiastkę "derbów"
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wszedłem do tego wątku po jakimś czasie i nie zawiodłem się Kolejna maruda, która uważa że Miśkowiak i Thorsell to gorsze rozwiązanie niż Kościecha i Andersen

    Jak kiedyś wejdę tu i zobaczę brak marudzenia, to chyba Ziemia przestanie się kręcić :O A póki co życzę dalszego tworzenia "pozytywnego" klimatu wokół Polonii, na której tak wam strasznie przecież zależy
    Pozytywnego ? A co mają do tego fani bo nie jestem kibicem Polonii tylko fanem dobrego żużla I jak będzie mnie stać to przejadę się na Ekstraligę do Torunia i mam w .... co o tym Ty myślisz lub inni. Tak na marginesie myślisz, że w Bydgoszczy ludzie tak przestali kochać żużel? niee ! przejedż się do Torunia w trakcie spotkań i zobacz tą ilość aut na "CB" lub "CBY". Więc skończmy z tym tematem. W Polonii jest dno i tyle i żaden Miśkowiak tego nie zmieni. Na rynku jest Ljung, Bech o których nasi pewnie nawet nie myślą bo wy.... tyle "kapychu" na Roberta ze teraz zostało 200 tyś i trzeba je zagospodarować na Kościechę i Kudriaszowa bo nawet na młodego Szweda nie stać nas. Tylko czekać kogo z naszej konkurencji wzmocni Ljung skoro w Rzeszowie raczej by musiał walczyć o skład więc tam pewnie nie podpisze. Naturalnym wyborem może być potrzebujący jakiegoś zawodnika Tarnów a jak będzie się okażę. On może i jest poza naszym zasięgiem ale na pewno nie Bech... A i Mirek raczej też w Rzeszowie coraz mniej niewiadomych więc coraz łatwiej jest odgadnąć nasz skład. Mnie by to wszystko tak nie śmieszyło gdyby powiedzieli jasno, jedziemy o utrzymanie i środek tabeli a nie wciskają kit, że będą walczyć o PO. Ludzie jak Fredka podpisze na Łotwie to nawet z nimi nie mamy za dużych szans w dwumeczu. A znając życie Witek znowu będzie miał nosa do kogoś, bądż Gniezno i w czwórce do PO jak zwykle nie znajdzie się miejsce dla bydgoskiej Polonii.

  9. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,162
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wszedłem do tego wątku po jakimś czasie i nie zawiodłem się Kolejna maruda, która uważa że Miśkowiak i Thorsell to gorsze rozwiązanie niż Kościecha i Andersen
    Ale właśnie w tym momencie wygląda to tak jakby nie było Thorsella a był Kościecha.

  10. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Gollob nie wróci bo po prostu ma żal do klubu i tyle.
    do pewnych osob, nie klubu

    Co do skladu... wiadomo, ze wszyscy jak tu piszemy chcielismy zatrzymania Szymona, Marcina i Patricka, zgadza sie?! Udalo sie to osiagnac, super! Dogadalismy sie z bardzo "lakomym kaskiem" na rynku pierwszoligowym, ba chcialy go tez kluby ekstraligowe, mysle o Robercie Miskowiaku. Jest to zawodnik, ktory "gwarantuje" zdobycz na wyjezdzie, o co u nas ostatnio bardzo ciezko... oby tylko nie dopadl go "syndrom Hancocka", ktory przerabialismy podczas ostatniego sezonu ekstraligowego!
    Pozostaja nam dwa miejsca, a wlasciwie jedno miejsce w skladzie! I tutaj rozchodza sie nasze drogi, bo kazdy ma inny punkt widzenia, ale ciezko dyskutowac w tym temacie, jesli nie wiemy naprawde na kogo nas stac... Ale skoro wiemy, ze o awans sie nie staramy (co po raz kolejny pozwole sobie zauwazyc, moim zdaniem jest blednym zalozeniem) mnie Kostek w skladzie nie przeszkadza. I mysle, ze w klubie stanelo na tym, ze bierzemy Roberta i jeszcze jakiegos "przyszlosciowego" i lecim... Problem w tym zalozeniu jest taki, ze ten "przyszlosciowiec" moze nie miec okazji sie prezentowac, jesli komus nie przydarzy sie kontuzja tudziez ktorys nie odnotuje dramatycznego sezonu!

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Problem z przyszłościowcami u nas jest taki, że choćby komplety w innych ligach zdobywali, to u nas się ich nie wpuszcza, albo z gruchy na wyjazd wali i jak ten jeden mecz nie wyjdzie to "bye bye", dalej będziemy jeździć naszym kewlarem na 3 pkt. Wszystkim w Bydgoszczy się marzy, że jak ktoś powie "zawodnik przyszłościowy" to od razu myśli o Emilku i się porównuje do tego zawodnika. Ja trochę żałuję, że młodego Bjerre się pozbyto, bo jeszcze mogło z niego coś być. Koniec sezonu miał mocny, tylko że nikt w klubie się już nim nie interesował i olano temat.
    A były prezes Gdańska (który chyba jest jednym z głównych winowajców obecnej sytuacji klubu) dał Wybrzeżu licencję warunkową. Takie jakby deja vu mnie pierdo*nęło
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Właśnie rozmawiałem z osobą która w pewnym sensie jest blisko Polonii. I się dowiedziałem, że Gollob nie wróci bo po prostu ma żal do klubu i tyle. Stąd pewnie podpis na 2 lata i kto wie czy nie zakończenie kariery w Grudziądzu. Na dodatek co dowodem jest wywiad z Oskarem, Tomek namawiał go dość mocno na Ostrów a nie na Polonię więc ta antypatia jest chyba jednak dość mocna. Mam nadzieje, że to tylko chodzi o klub a nie o kibiców z Bydgoszczy. Dowodem na to jak go szanujemy jest pewnie wyjazd co nie których na GP w Warszawie. Raczej jednak to co pisałem jest prawdą, nie chodzi o pieniądze w kontrakcie dla Tomka co do powrotu do nas a co najwyżej o pieniądze w przeszłości lub inne historie.. To tyle w tej kwestii.
    Aż tak wielkiej urazy chyba nie czuje. Dzisiejszy wywiad dla PS:
    Wie pan, że kibice Polonii Bydgoszcz znowu będą kręcili nosami. Liczyli, że Gollob wróci do domu i pomoże w reaktywacji żużla w tym mieście.
    TOMASZ GOLLOB: Szanse na powrót zawsze są. Nie mówię nie, ale dziś, kiedy ustaliłem warunki kontraktu w Grudziądzu, nie ma sensu rozmawiać o powrocie do Polonii. Trzeba się skupić na mocnych przygotowaniach, bo nie chcę drugiego takiego sezonu, jak miniony. Do końca stycznia mocno popracuję nad formą fizyczną, w lutym ruszam natomiast na trasy motocrossowe do Hiszpanii. Potem powrót do kraju, treningi, sparingi i do roboty. Na torze w Grudziądzu jeździłem ostatnio bodaj 10 lat temu, więc tu też czeka mnie trochę pracy. Być może będę musiał zacząć inaczej ustawiać swój sprzęt. Tor Grudziądza jest ciasny, wąski i trudno się na nim wyprzedza, więc motocykle muszą być wyregulowane tak, żeby trafić w moment startowy. Mimo wszystko mam też nadzieję, że potwierdzą się zapowiedzi o powrocie przelotowych tłumików, bo nie ukrywam, że czekam na nie jak na zbawienie.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No jakoś nie spodziewałbym się wypowiedzi typu "wrócę jak spełnią obietnice sprzed 10 lat, dostanę jakąś tam obiecaną kasę plus kontrakt życia przynajmniej jak Sajfutdinow w Lesznie"
    Jak w Grudziądzu podpisał na 2 lata to ja nie wiem czy on już tam kariery nie zakończy. Wówczas ewentualnie jedyna opcja to forma turnieju pożegnalnego w Bydgoszczy (o ile Komar nie wyskoczy, że to w Gorzowie powinno się odbyć, bo to tak na prawdę jego dom").
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    SF chyba nie trafiło z długością kontraktu, bo Gollob mówi w tym wywiadzie że podpisał na rok z możliwością przedłużenia.

    A tak w ogóle to jestem ciekaw czy wróci Kryterium Asów u nas. Jakby udało się namówić Tomka i Emila na start to mielibyśmy taki przedsezonowy test, czy oni są w stanie zdeterminować większą liczbę ludzi do przyjścia nas stadion.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 15-12-2014 o 11:10
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    Torretoo (15-12-2014)

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Aaa...no ja się posiłkowałem tym info, że podpisał na 2 lata. No cóż...temat powrotu Tomka wróci więc za rok Przypuszczam, że on w takim razi liczy na to, że wejdą przelotówki, poprawi wyniki i za rok będzie jeszcze szukał jakiegoś kontraktu pod 2 mln. Ale to takie tam na przyszłość gdybanie.

    KA...szczerze wątpię żeby wróciło, ale byłoby fajnie gdyby kilku naszych byłych zawodników się zjawiło - Tomek, Emil, PePe, AJ.... jakby to kibiców nie przyciągnęło to trzeba sobie dać spokój z gadaniem "jak będzie ten czy tamten to kibice wrócą" Ale nawet jeśli będzie KA (w co wątpię) to zebranie takiej składu na zawody raczej w sferze marzeń....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Aż tak wielkiej urazy chyba nie czuje. Dzisiejszy wywiad dla PS:
    Wie pan, że kibice Polonii Bydgoszcz znowu będą kręcili nosami. Liczyli, że Gollob wróci do domu i pomoże w reaktywacji żużla w tym mieście.
    TOMASZ GOLLOB: Szanse na powrót zawsze są. Nie mówię nie, ale dziś, kiedy ustaliłem warunki kontraktu w Grudziądzu, nie ma sensu rozmawiać o powrocie do Polonii. Trzeba się skupić na mocnych przygotowaniach, bo nie chcę drugiego takiego sezonu, jak miniony. Do końca stycznia mocno popracuję nad formą fizyczną, w lutym ruszam natomiast na trasy motocrossowe do Hiszpanii. Potem powrót do kraju, treningi, sparingi i do roboty. Na torze w Grudziądzu jeździłem ostatnio bodaj 10 lat temu, więc tu też czeka mnie trochę pracy. Być może będę musiał zacząć inaczej ustawiać swój sprzęt. Tor Grudziądza jest ciasny, wąski i trudno się na nim wyprzedza, więc motocykle muszą być wyregulowane tak, żeby trafić w moment startowy. Mimo wszystko mam też nadzieję, że potwierdzą się zapowiedzi o powrocie przelotowych tłumików, bo nie ukrywam, że czekam na nie jak na zbawienie.
    Dokładnie, oficjalnie nie powiem, że nie wróci itd. Po prostu jego powrót wyeliminuje z czasem jego wiek bo myślę, że Tomek jednak w 1 lidze nie chciałby się ścigać a my zanim wejdziemy do Ekstraligi to on pewnie będzie miał 46-47 lat (przy dobrych rokowaniach) i już nie będzie czynnie jeżdził na żużlu. A nawet gdyby coś szybciej się ruszyło to wróci temat długów itd itp i się zakończy wszystko jak teraz, na apetytach. Trzeba się pogodzić, że jesteśmy jedynym już chyba klubem który takiej ikony do swojego klubu nie może sprowadzić spośród wychowanków. Jak Walasek wróci do Zielonej Góry to chyba tak będzie. Tomek może i kocha klub i kibiców ale coś się kiedyś zadziało czego się nie odkręci i co za tym idzie nie wróci.. Czas poszukać nowego Golloba bądż Gollobów..

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    SF chyba nie trafiło z długością kontraktu, bo Gollob mówi w tym wywiadzie że podpisał na rok z możliwością przedłużenia.

    A tak w ogóle to jestem ciekaw czy wróci Kryterium Asów u nas. Jakby udało się namówić Tomka i Emila na start to mielibyśmy taki przedsezonowy test, czy oni są w stanie zdeterminować większą liczbę ludzi do przyjścia nas stadion.
    Pewnie się przejęzyczył i podpisał i tak na dwa lata skoro wszyscy o tym mówią.
    Co do Kryterium Asów jestem za i jestem prawie pewnym, że frekwencja na turnieju by powaliła tą z meczu ligowego bo pamiętam, że chyba w 2011 roku była duża rzesza fanów przy Sportowej 2..

    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Problem w tym zalozeniu jest taki, ze ten "przyszlosciowiec" moze nie miec okazji sie prezentowac, jesli komus nie przydarzy sie kontuzja tudziez ktorys nie odnotuje dramatycznego sezonu!
    Dokładnie a dlaczego tak jest? No bo Pan Kościecha nie ma zamiaru być rezerwowym więc jak zostanie to problem się rozwiąże i tyle. Uważam, że "Siopek" po tym sezonie na miejsce w składzie zasługuje jak nikt, o Szymonie czy Patricku nie wspominając.

  18. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Trzeba by chyba liczyć, na to że jakiś sponsor zaangażowałby się w taki turniej. Swego czasu "Gazeta Pomorska" brała aktywny udział w organizacji KA. Np. Gotowski bez problemu sfinalizowałby taki turniej, no ale tu trzeba dobrej woli i chęci do pracy. Polkowski gdyby chciał taki turniej zorganizować to już powinien działać.

    Lista startowa: 8 z Polonii + T.Gollob, O.Gollob, Sajfutdinow, Protasiewicz, Jonsson, Buczkowski, Walasek, Adamczak. Bilety po 15zł i wreszcie przekonalibyśmy się jak duże jest w BDG zapotrzebowanie na speedway.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL93/141219599

    Tomasz Gollob ma reprezentować GKM przez dwa sezony. Zastrzegł sobie jednak, że w razie spadku GKM-u z ekstraligi, będzie miał prawo do zmiany barw klubowych. Działacze grudziądzcy zgodzili się z tym.

    Dla mnie to jest jasne, że podpisał na dwa lata z klauzulą o spadku A czy spadną? no szczerze wątpię. Nie ze względu na Golloba który uważam, że pójdzie do góry z poziomem a jak przelotowe tłumiki wejdą to jestem pewny. A ze względu na chemie którą czuć tam. Nie ma tej chemii między innymi w Tarnowie i to widać jak wypowiadają się o atmosferze Buczkowski i Gomólski np nie mówiąc o Cieślaku. GKM w potyczkach z Rzeszowem, Tarnowem i Spartą nie jest bez szans i jeśli spadnie to będę bardzo zaskoczony.

  20. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Np. Gotowski bez problemu sfinalizowałby taki turniej, no ale tu trzeba dobrej woli i chęci do pracy.
    Gotowski to ma chyba jednak wieksze problemy na glowie niz organizacja KA, co do Golloba podpisal i bedzie jezdzil w Grudziadzu, kto steskniony moze sie do Grudziadza wybrac, szkoda ze nie wzieli Emila, bylaby taka fajna, swojska, bydgoska filia... temat Golloba uwazamy za zamkniety na rok,a moze i dwa

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta

    Dokładnie a dlaczego tak jest? No bo Pan Kościecha nie ma zamiaru być rezerwowym więc jak zostanie to problem się rozwiąże i tyle. Uważam, że "Siopek" po tym sezonie na miejsce w składzie zasługuje jak nikt, o Szymonie czy Patricku nie wspominając.
    Kościecha to pikuś, ale trzymanie w składzie miernego Szczepaniaka mnie dobijało. Toć od biedy równie dobrze mógł jechać Jóźwik, a rezultat byłby podobny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Morciasz (15-12-2014)

  23. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    No to Andersena możemy na pewno wykreślić - będzie jeździć w Ekstra najprawdopodobniej w Rzeszowie

  24. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    W Rzeszowie szło mu nawet nieźle. Jadąc z nami zdobył tam 6 i 9pkt. Ciężko będzie mu jednak wygrać rywalizację z Larsenem, bo Hancocku i Kildemandzie już nie mówię. Swoją drogą szkoda, że to Kościecha a nie Andersen ma u nas zostać.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  25. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Też bym wolał Andersena zamiast Kostka ale widać działacze nie byli w ogóle nim zainteresowania - tym bardziej że jak pisali bombardował klubową skrzynkę mailową.
    A w Ostrowie kolejny zawodnik Newman - w Anglii bardzo dobra srednia poza tym widowiskowo jężdzący zawodnik - zapewne żanej kwoty za podpis nie dostał - zawodnik do walki o skład a może w lidze polskiej zaskoczy. Tylko u nas jakoś nie potrafią zaintersować sie zdolnymi zawodnikami a jest ich sporo .

  26. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wy chyba żartujecie. Odejście Andersena to drugi najlepszy (po pozyskaniu Miśkowiaka) transfer naszego klubu tej zimy

    KA - można by spróbować, ale: albo w formie Gollob + ligowi przeciętniacy, albo bez Golloba za to z AJ, Protasem, Emilem, Buczkiem. Nie ma sensu brać Golloba i tą czwórkę naraz, bo i tak występ Golloba przyćmi wszystko inne pod względem marketingowym i nie będziemy wiedzieli czy w Bydzi jest zapotrzebowanie na dobry żużel, czy też bez Tomasza można wszystko ostatecznie o kant tyłka rozbić. Można np. zrobić tak, że jednego roku sprowadzić Golloba, a w drugim pozostałych i porównać efekty na trybunach.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ja bym widział taki skład na KA

    1 T.Gollob
    2 Jedrzejewski
    3 G.Laguta
    4 P.Pawlicki
    5 Miskowiak
    6 Protasiewicz
    7 Thorsell - jak by z nami podpisał
    8 P .Kildemand Edytuj post
    9 Sajfudtinow
    10 Hougard
    11 M.Janowski
    12Jonsson
    13 Woźniak
    14 Buczkowski
    15 Okoniewski
    16 Miedziński
    rez1 Bietracki
    rez2 Rydlewsi

    Do tego zaprosić Henkę , Sama Dołka aby pokazali się kibicom zrobili kilka kółek , zrobić ceny biletów po ok 15 zł i myślę że kibiców przyszło by na pewno sporo. Do tego może i udało by sie naleźć sponsora który by pokrył część kosztów no ale to trzeba jednak chcieć żeby takie coś zrobić nawet jakby sie do końca nie udało zwrócić kosztów inauguracji to było by chociaż widać że coś sie dzieje w tym klubie że wraca ku lepszemu. Takie jest moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 15-12-2014 o 22:36

  28. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Mi osobiscie zygac sie chcialo widzac Andersena na jakis rezerwowych osiolkach objezdzany przez byle ogorki, to nie przystoi zawodnikowi z tak znanym nazwiskiem. Krzyz na droge I zmartwienie Rzeszowa teraz. Ogolnie zawodnik traktujacy klub jako zrodlo kasy bez angazowania sie. Po przegranym meczu tweety hahihi I zero przejecia.

  29. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Mnie się chciało rzygać jak widziałem Hancocka szczerbiącego zęby do kamery po zdobyciu 2 pkt w Toruniu

    Ogólnie rzecz mówiąc trzeba żyć tym co jest raczej było wiadomo że Andersena nie będzie tylko po co ten Kościecha czy nie warto za pewnie te same pieniądze sciągnąć kogos perspektywicznego typu Bech Mikelesen itd

    Ogólnie tranferowo uważam za sukces pozostanie Woźniaka i przyjście Miśkowiaka ale dziury będą niesamowite Bietracki Jóźwik Kudriaszow nie wiadomo czy sezon zycia powtórzy Siopek . Nie jestem jakimś czarnowidzem ale i tak skład uważam że wzmocniony nie zostanie a po dojsciu Jóźwika i Kudriasza wręcz osłabiony
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 15-12-2014 o 23:28

  30. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ogolnie to ..... I kamieni kupa na ten moment

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ...temat Golloba uwazamy za zamkniety na rok,a moze i dwa
    Chyba nie sądzisz, że Tomek dojedzie do 50-tki.

    Myślę, że dwa sezony i definitywnie koniec. Osobiście żałuję, że nie zakończył po zdobyciu majstra. No, ewentualnie wzorem Hansa i Tony'ego pociągnąć jeszcze jeden - góra dwa sezony i wtedy zejść ze sceny.

  32. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Żadnego Kościechy w zespole i Rydlewski od początku w składzie powalczyć o Becha i Thorsella i jedziemy\

    1 Woźniak
    2 Siopek
    3 Hougard
    4 Bech
    5 Miskowiak
    6 Rydlewsi
    7 Bietracki

    rez Thorsell

    Taki powinien byc skład Bech i Thorsell kontrakty 2-letnie .Ten sezon przejechać bez awansu a w kolejnym już zacząć mysleć o nim bo ile sezonów mamy jechać o nic.

    I jeszcze raz żadnegi Kościechy Jóźwika i Kudriaszowa.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    Marsh (16-12-2014), chrzan (16-12-2014), expert (16-12-2014)

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Ten sezon przejechać bez awansu a w kolejnym już zacząć mysleć o nim bo ile sezonów mamy jechać o nic.
    Ten sezon przejechać bez awansu - ok. Rozumiem, trzeba próbować dalej wyjść na prostą z sytuacją finansową w klubie.
    Ale takim składem może się okazać, że sezon nie będzie nie tylko bez awansu, ale i bez utrzymania....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Bez urazy, ale właściwie to po co wam awans? Żeby spaść z hukiem? Póki co sytuacja jest taka, że powinniście się skupić na stworzeniu silnego ośrodka 1-ligowego, który rokrocznie będzie walczył o awans do PO plus ew. prowizoryczna walka o awans - coś jak Grudziądz przez ostatnich kilka sezonów.

    PS. Tylko proszę mi nie pisać, że jestem z Gdańska więc...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ten sezon przejechać bez awansu - ok. Rozumiem, trzeba próbować dalej wyjść na prostą z sytuacją finansową w klubie.
    Ale takim składem może się okazać, że sezon nie będzie nie tylko bez awansu, ale i bez utrzymania....
    Jakby pod 4 był Bech a nie Kudriaszow to utrzymanie pewne a i PO bardzo mozliwe

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Już się zaczęło jęczenie, że możemy się nie utrzymać. Do świąt będzie to już pewnie najbardziej prawdopodobna opcja na przyszły sezon i utrzymanie będzie się rozpatrywać jako coś niemal nierealnego. Dajcie sobie na wstrzymanie, zaparzcie meliskę, wyjdźcie na spacer.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    W Grudziądzu karnety idą jak woda. Z samych karnetów zwrócą się pieniądze za kontrakt Tomka Golloba. W Bydgoszczy gdyby przyszedł Tomek z Oskarem i zapowiedziano by walkę o awans to Polonia spłaciłaby kredyt w rok. Niestety "nasz" prezydent Bruski woli dawać 4 mln rocznie na Osucha który siedzi w Hiszpanii za pieniądze z naszych podatków! Bruski modernizuje teraz drugi stadion Zawiszy w Fordonie bo...ten na gdańskiej za mały?? Za chwile będzie remontowany stadion Chemika bo...tam tłumy wala?? Poza tym ma być budowane lodowisko za 20 mln bez trybun! To będzie raczej droga ślizgawka bo kibice hokeja tam nie będą mogli zobaczyć. Stadion Polonii? Dla Bruskiego nie ważny. Może dalej niszczeć...W Bydgoszczy żużel jest marginalizowany i niszczony specjalnie nie dam sobie powiedzieć...
    P.S. Na "ślizgawkę" koło Łuczniczki Bruski przeznacza 20 mln a można zmodernizować Torbyd za ok 5 mln ( pomysł p.Matuszaka przedstawiany kiedyś w Expresie) a za 15 mln można zacząć modernizować Polonie! Tak zrobiłby normalny prezydent a nie niszczyciel...
    Ostatnio edytowane przez 19(P)20 ; 17-12-2014 o 10:07

  39. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Kolego @mentikk w zasadzie to chyba czas to jęczenie zacząć, wszyscy dookoła się zbroją a my tu rozmawiamy o jakiś resztkach co ich nikt nie chciał.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Zbroją? Jacy oni uzbrojeni? Ostrovia w Holtę czy Rybnik w Ułamka? Nie popadajmy w przesadyzm, bo to już zawodnicy odcinający kupony i zbierający hajs, bez większej chęci walki. Takich gwiazd nam nie trzeba - przerabialiśmy u siebie Andersena i jakoś szału nie było. Wolę zawodnika pokroju Thorsella, który może i 2 pkt średnio na mecz zrobi mniej, ale za 2-3 lata może już być dużo fajniej, podczas gdy tamci będą coraz słabsi, albo ich nie będzie w żużlu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jak za 2-3 lata bedzie robil punkty, ktorych oczekujesz to zapewne nie bedzie juz jezdzic dla Polonii.

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Że niby nie będzie nas stać na zawodnika na poziomie 2,0 pkt/bieg? To co w takim razie w Polonii robią Miśkowiak, Woźniak i Hougaard?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie mowie ze nie bedzie stac. Mowie tylko ze sa atrakcyjniejsze osrodki zuzlowe, ktore kusza perspektywicznych zawodnikow lepszymi pieniedzmi i warunkami.

    A to czy stac Was na obecny sklad okaze sie po sezonie.

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Zapisz sobie, że właśnie w tej chwili powstrzymałem się od uszczypliwości odnośnie posezonowości i tego czy nas stać na skład

    Za te 2-3 może być oczywiście bardzo różnie. Możemy być w sytuacji o wiele lepszej, możemy też mieć problemy i skończyć w II lidze, albo też możemy być w tym miejscu co teraz. To się okaże. Ja po prostu osobiście uważam, że lepiej mieć takiego młodego chłopaka, z którego można coś mieć. U takiego też łatwiej wprowadzić jakąś formę identyfikowania się z klubem. Bo u takich Ułamków czy innych kuponiarzy jak Andersen to jest się po prostu kolejnym pracodawcą na liście...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ktoś tu stracił rozum jak myśli, że Polonia spadnie w tym roku. Skład może jest średni ale nie na tyle słaby żeby spaść. Wystarczy, że wygramy 5 spotkań z 7 u siebie co uczynimy w mojej ocenie na 99 %. Taki Lublin czy Kraków otrzyma u siebie wpie... z 3-4 razy na pewno a na wyjazdach? lepiej nie myśleć. O play off raczej nie ma co myśleć z takimi juniorami i jakiś Kudriaszowem pod numerem 2 lub 4 ale nie od razu o spadku. Tor w Bydgoszczy też zrobi swoje. Swoją drogą co do młodego Szweda to właśnie myślę, że skusi go ktoś kto pokaże mu dla niego lepsze perspektywy stąd najprawdopodobniej podpisy duetu Kościecha-Kudriaszow. No niestety taki Bech czy Torsell byli by idealnie ale trzeba dać sobie jasną odpowiedż, że Polonia nie ma takiej magii jak miała kiedyś jak choćby ma nadal nazwisko Gollob przy jego obecnej formie i nie będą do nas już tak chętnie lgneli młodzi bo opinie już znają i boją się, że się tak nie rozwiną.

    Ps. Rybnik "myśli" chcą Maxa z Torunia, i za to im .

  46. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Pisałem wczesniej o Fricke daleko by do nas nie miał a z sąsiadami byśmy sie pewnie dogadali.Po sezonie 2015 kończy mu sie kontrakt i można by było pomysleć o dalszej współpracy , no ale lepiej brać Kościechę i kudriasza

  47. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zapisz sobie, że właśnie w tej chwili powstrzymałem się od uszczypliwości odnośnie posezonowości i tego czy nas stać na skład

    Za te 2-3 może być oczywiście bardzo różnie. Możemy być w sytuacji o wiele lepszej, możemy też mieć problemy i skończyć w II lidze, albo też możemy być w tym miejscu co teraz. To się okaże. Ja po prostu osobiście uważam, że lepiej mieć takiego młodego chłopaka, z którego można coś mieć. U takiego też łatwiej wprowadzić jakąś formę identyfikowania się z klubem. Bo u takich Ułamków czy innych kuponiarzy jak Andersen to jest się po prostu kolejnym pracodawcą na liście...

    Tylko, że chodzi właśnie o to, że na "młodego, perspektywicznego" się w Polonii nie zanosi. Nazwisko Thorssella pojawiło się na początku okienka transferowego i od tego czasu cisza. O Bechu już nie wspomnę... Obawiam się, że wszystko wskazuje na to, że zostanie Kościecha a dołączy Kudriaszow. I to już jest moim zdaniem problem.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  48. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Kibic ma prawo oczekiwać, że jeśli płaci za karnet i to w moim przypadku nie jeden, to że będzie oglądać swoją drużynę, która wygrywa zawody a nie wozi ogony w lidze. I to pierwszej. A potem lament działaczy że frekwencja na poziomie 500 osób na stadionie. Nie pamiętam czasów, kiedy mogłem kupić karnet praktycznie na każde miejsce na stadionie 4 dni po starcie sprzedaży. Jestem ciekaw ilu jest takich idiotów jak ja co kupili karnety. I dziwią się wszyscy, że nie ma nowego narybku na trybunach. Wystarczy pojechać raz do Torunia, nie mówiąc o Zielonej czy Gorzowie. Mój 8-letni syn nie chce oglądać meczy na Polonii tylko woli jechać do Torunia.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez DruhBoruch Zobacz posta
    Mój 8-letni syn nie chce oglądać meczy na Polonii tylko woli jechać do Torunia.
    Nie dziwie się tym bardziej, że jest tam coraz więcej ludzi z Bydgoszczy podczas spotkań kiedyś jeżdzili na Golloba, teraz będą jeżdzili na młody waleczny skład. Jestem pewny, że z nowym włodarzami i chłodnymi głowami bez punktów ujemnych Toruń z takim składem będzie szalenie mocny, co na pewno wpłynie na frekwencję. A co do GKMu? No tak jak się spodziewałem i ktoś napisał wyżej, Gollob zrobił swoje -> karnety. Szkoda tylko, że to Toruń jest 40 km od nas a nie Grudziądz Ale na "Griszke" też warto po patrzeć

Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •