Strona 11 z 51 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    http://sport.express.bydgoski.pl/328...ch-rekach.html
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

    Zaawansowane rozmowy w tydzień. Wcześniej potrzebowano na to miesięcy a i tak zakończyło się fiaskiem. Ciekawe czym spowodowana jest ta nagła zmiana podejścia?
    Czyżby Prezydent bał się, że w przypadku próby uśmiercenia klubu parę osób powie wszystko od A-Z i prokuratura zainteresuje się jego osobą?
    Dokładnie! Tak jak mówiłem. Jeśli dojdzie do sytuacji że klub będzie miał być zlikwidowany to języki się rozwiążą! Te osoby nie będą już miały nic do stracenia. Pierwszy zaczął gadać prawdę Tyllinger. Szykowali się następni ale...nagle prezydent zawołał do Ratusza na rozmowy! Teraz była dla przeciwników Polonii najlepsza okazja do likwidacji Polonii lecz zobaczyli że za duża afera z tego będzie, że kibice nie wyginęli nagle, że są i jest ich sporo.Zobaczyli że nie tak łatwo jest zniszczyć Polonię i muszą odpuścić..

  2. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    A może chodzi prostu o to, że bez sensu grzebać do piachu to na co się wydało około 20 mln przez ostatnie parę lat. Pytanie tylko – dlaczego dopiero teraz takie decyzje…?

    Poza tym ta sprawa dla nas, ludzi czytających gazety, istnieje od dwóch tygodni. Dla ludzi ze środowiska to mogło być wiadome od miesięcy. Pewne ruchy – BTŻ, inwestor(zy) - mogły być wykonywane wcześniej. Stąd teraz jesteśmy świadkami takiego przyspieszenia zdarzeń.

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mógłbyś to jakoś streścić? Ciężko się to czyta jednak, choć może to kwestia mojego pogorszenia wzroku
    Z ostatnich wiadomości to:
    Nadal nie wiadomo, która będzie liga i czy w ogóle jakaś. Jest jakaś grupa biznesmenów chętnych na wykup udziałów miasta, ale trwa wycena i nie wiadomo ile potrwa. Polonia dostanie 1,5 mln plus ewentualnie dodatkowe 500k w drugiej części sezonu.
    Wg mnie - jeśli klub przejmie owa wspomniana grupa biznesmenów to można liczyć, że będą mieli jakiś plan, to i na tą II ligę można się zgodzić i jechać, jeśli to wszystko pójdzie do przodu od zera...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Ja o tej grupie słyszałem że to nic poważnego.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #455
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Sorry, tu lepsza jakość Lecha (prawy i pokaż obrazek).

    WP_20150307_001.jpg
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (08-03-2015), szymon001 (09-03-2015), tomkoz (08-03-2015)

  7. Powrót do góry    #456
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    .... że będą mieli jakiś plan, to i na tą II ligę można się zgodzić i jechać, jeśli to wszystko pójdzie do przodu od zera...
    Wg tego co dziś mówiono to w zasadzie zdaje się pozostała opcja tylko (aż) I-ligi.
    Sprawa ma się całkowicie wyjaśnić do 13-14 marca.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mógłbyś to rozwinąć? Co prawda całą niedzielę byłem odcięty od wszelakich informacji i zająłem się innymi sprawami, jednak dziś nie wyczytałem nic nigdzie.
    Jedyne co mi się o uszy odbiło to tyle, że TVP i Nice coś tam naciskają, żeby Polonia została...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tego nie wyczytasz, tu "wyzsza moc sprawcza" dziala... a powazniej to newsy z Gorska!
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 09-03-2015 o 10:40

  10. Powrót do góry    #459
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Pewnie na tym "poczęstunku" po mszy w Górsku jakieś newsy się pojawiły, bo wczoraj elita Polkowski-Bąkowski-Woźniak mi mignęła w pierwszych ławkach
    Ostatnio edytowane przez expert ; 09-03-2015 o 10:50
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  11. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Kurde, jak ja słyszę teksty typu "msza za..." to już mi słabo. I pod publikę wszyscy się na mszy muszą pokazać, żeby nie było, że niewierni tacy, że na klub wylane, że z kibicami się nie modlą...ehhh...no, ale to zawsze jakieś źródło plot....jak msza przed maturą
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #461
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2013
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Brak zgody na start btz w 1 lidze. Plan Bruskiego się sprawdził.

  13. Powrót do góry    #462
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Na 2 ligę też. Chyba, że klub przejdzie w prywatne ręce.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  14. Powrót do góry    #463
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Niestety Bruski dopiął swego. Jego "konie trojańskie" w klubie wykonały plan zniszczenia klubu. Zniszczeniem Polonii Bruski chce...ratować frekwencje na..zawiszy. Zobaczymy czy mu się uda. Ciekawe czy w 2016 jeszcze będzie stadion Polonii istniał. Boje się że do końca kadencji czyli do 2018 tam już może być...osiedle mieszkaniowe. Róbmy transparenty"Bruski grabarz" i wywieszajmy na każdym stadionie w Polsce czy za granicą. Musimy walczyć o nasz klub do końca....

  15. Powrót do góry    #464
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Póki co to są tylko newsy Borakiewicza. Poza tym on tak zamieszał ten artykuł, że nie wiadomo o jaką ligę mu chodzi...

    Ja jednak przypuszczam, że I liga zostanie z II połączona i my w niej będziemy

    Mam wrażenie, że dziennikarze, którzy piszą o Polonii to są ostatnio w ogóle nie w temacie. Porównywanie nas do Częstochowy lub Gdańska jest absurdalne. W tamtych ośrodkach stowarzyszenia chcą jechać oddzielnie, kompletnie nie przejmując się długami poprzedników a u nas przecież miasto ma te długi spłacić. Zarówno kredyt, jak też (nieoficjalnie się to mówi) długi za sezon 2014. Poza tym pamiętajmy, że Polonia to licencję już na I ligę dostała, czego nie można było powiedzieć o Włókniarzu i Wybrzeżu.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 09-03-2015 o 18:15
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  16. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Póki co to są tylko newsy Borakiewicza. Poza tym on tak zamieszał ten artykuł, że nie wiadomo o jaką ligę mu chodzi...

    Ja jednak przypuszczam, że I liga zostanie z II połączona i my w niej będziemy

    Mam wrażenie, że dziennikarze, którzy piszą o Polonii to są ostatnio w ogóle nie w temacie. Porównywanie nas do Częstochowy lub Gdańska jest absurdalne. W tamtych ośrodkach stowarzyszenia chcą jechać oddzielnie, kompletnie nie przejmując się długami poprzedników a u nas przecież miasto ma te długi spłacić. Zarówno kredyt, jak też (nieoficjalnie się to mówi) długi za sezon 2014. Poza tym pamiętajmy, że Polonia to licencję już na I ligę dostała, czego nie można było powiedzieć o Włókniarzu i Wybrzeżu.
    Ale nie spelnia warunkow i dlatego idac konsekwentnie tokiem rozumowania lesnych lbow powinni Polonii licencje odebrac i kropka.
    Ale chyba cos tam pokumali ze zrobili blad i mozna bylo sprawe inaczej rozegrac.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #466
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale nie spelnia warunkow i dlatego idac konsekwentnie tokiem rozumowania lesnych lbow powinni Polonii licencje odebrac i kropka.
    Ale chyba cos tam pokumali ze zrobili blad i mozna bylo sprawe inaczej rozegrac.

    Mam nadzieję,że jeżeli jakimiś kruczkami uratują Polonię to będą też skazani aby dać szanse Włókniarzowi i Wybrzeżu.

    Gdyby stało się inaczej (nie będę zbytnio zaskoczony)to okażą swoją prawdziwą twarz, która dla wielu jest jeszcze taka miła i szczera. Brak słów.

  18. Powrót do góry    #467
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Może by tak zatrudnić Egona z Gangu Olsena? On to zawsze miał plan, a tego chyba jednak brakuje w Bydgoszczy.

  19. Powrót do góry    #468
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50...plz-2-w-piatke

    Skoro nasza sprawa ma się wyjaśnić w ciągu 2 dni, to znaczy że coś jest na rzeczy i jakieś działania trwają. Generalnie to nawet delikatny optymizm wyczuwam w tym tekście, jeśli chodzi o Polonię
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  20. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A ja stawiam na to że zostanie po staremu, tzn. my zostaniemy w I lidze. To oznacza kolejny rok wegetacji, ale lepsze to niż jakiś "rok przerwy" czy coś podobnego.

    A w żadne połączenie lig w tym roku nie wierzę. Zresztą, nikt z centrali o tym nie wspominał. Szymański przecież mówił dziś że wariant pesymistyczny to 3 drużyny w II lidze więc pewnie zamierzają odjechać II ligę choćby się waliło i paliło. Chciałbym zobaczyć terminarz rozgrywek ...chociaż w sumie, nie chciałbym.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Bydgoski klub ma czas do końca tego tygodnia na próbę wyjścia z impasu. Potem PZMot już będzie oficjalnie informował o braku licencji. Jedynym wyjściem jest obecnie szybka sprzedaż zadłużonej spółki. Właścicielem 98 proc. akcji jest miasto, które już wcześniej bez skutku usiłowało ją sprzedać.

    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...d_PZMot_u.html


    Niestety kolorowo to już nie wygląda. Może kolejny Żużlowy Wieczór zamiast z zawodnikami warto zrobić z właścicielem klubu i przewodniczącym RN.
    Myślę, że Bruskiemu i Gramzie kilka pytań by można było zadać.

  22. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ten artykuł na żywo zerżnięty z PS od Ostafińskiego. Przy sprawdzalności jego "prognoz" to wiemy tyle, że nic nie wiemy
    Skoro Nice i TVP się zaangażowały w wydarzenia to muszą mieć w tym jakiś cel.
    Ja natomiast z nieco innej strony. Czy nie dobiega właśnie końca ten trzyletni okres stałości regulaminu w ELidze? Czy to nie jest ten moment kiedy powinni się możnowładcy pochylać nad regulaminami na kolejny okres? Może warto w końcu zastanowić się nad rozszerzeniem ELigi, a co za tym idzie - połączeniem I i II ligi?
    Może też byłaby to także okazja do zrewidowania procesu licencyjnego i zmiany zasad przyznawania licencji (w tym tych nadzorowanych)?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #472
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja natomiast z nieco innej strony. Czy nie dobiega właśnie końca ten trzyletni okres stałości regulaminu w ELidze?
    A w czym Ci się ta stałość objawiała? W tym, że w 2013 było w Elidze 10 ekip i KSM, a w 2014 8 i brak KSM-u? Jak dla mnie to na razie upłynął rok stałości

    Co do Borakiewicza to jego artykuł nie trzyma się kupy. Co ma sprzedaż spółki prywatnemu inwestorowi do otrzymania licencji? Ważne jest aby długów nie było, PZM-owi już wsio ryba kto je spłaci. Wg mnie połączenia lig na 100% nie będzie. Co do Polonii to faktycznie ciekawe co mówi Szymański, że za dwa dni wszystko będzie jasne. Podejrzewam, że działacze BTŻ-u dostali jaki ultra nieprzekraczalny termin i tyle. Albo poznamy w przeciągu tych dni decyzję miasta.

    Odnośnie wywiadu z Tillingerem - mnie zaciekawił fakt, że w RN zasiada dwóch łebków z Miasta. Wszystko na temat "troski" Miasta o Polonię.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A w czym Ci się ta stałość objawiała? W tym, że w 2013 było w Elidze 10 ekip i KSM, a w 2014 8 i brak KSM-u? Jak dla mnie to na razie upłynął rok stałości

    Co do Borakiewicza to jego artykuł nie trzyma się kupy. Co ma sprzedaż spółki prywatnemu inwestorowi do otrzymania licencji? Ważne jest aby długów nie było, PZM-owi już wsio ryba kto je spłaci. Wg mnie połączenia lig na 100% nie będzie. Co do Polonii to faktycznie ciekawe co mówi Szymański, że za dwa dni wszystko będzie jasne. Podejrzewam, że działacze BTŻ-u dostali jaki ultra nieprzekraczalny termin i tyle. Albo poznamy w przeciągu tych dni decyzję miasta.

    Odnośnie wywiadu z Tillingerem - mnie zaciekawił fakt, że w RN zasiada dwóch łebków z Miasta. Wszystko na temat "troski" Miasta o Polonię.
    No tak coś zapowiadał Witkowski lat temu kilka i miało być przez 3 lata i się zastanawiam czy to nie już te 3 lata.
    Marzenia o połączeniu lig na tą chwilę to mnie nie obchodzą. Równie dobrze chyba by się można o to było w kościółku pomodlić. Myślę o opcji opłączenia od sezonu 2016. Ale oczywiście to by trzeba było zawczasu usiąść nad regulaminem i stworzyć go z głową, a nie brać się za to w grudniu jak już drużyny pobudowane na określoną ligę.

    Jak skopiował Ostafa to się kupy nie trzyma. Jeszcze z rok czy dwa lata temu Bruski był gotów oddać Polonię za złotówkę, o ile zjawi się ktoś z planem i chęciami. Dziś tacy ludzie są, to potrzeba miesiąca na wycenę? Przetargu? Coś mi tu nie do końca się zgrywa jedno z drugim...

    To o przedstawicielach Miasta w RN akurat było dość jawne. Tym bardziej dziwi fakt takiej nieudolności, ciągłego zaskoczenia wynikającego z długów, no i oczywiście nazwanie tych ludzi nieudacznikami

    2 dni to już za moment. Jest więc szansa, że do końca miesiąca dowiemy się czegokolwiek odnośnie startu w jakiejkolwiek lidze
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #474
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    http://m.onet.pl/sport/zuzel/ekstraliga,ex6es wywiad z Witkowskim. Mówi o Polonii...
    Ostatnio edytowane przez 19(P)20 ; 10-03-2015 o 19:10

  26. Powrót do góry    #475
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Gramza zrezygnował. Wiosna za oknami czas pracować w ogródku.


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #476
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Potwierdzenie informacji o rezygnacji Gramzy: http://sport.express.bydgoski.pl/329...fa-Gramzy.html

    Teraz czekamy, co dalej.

  28. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Najlepsze jest to, że Gramza informował miasto o sytuacji w klubie. Tylko nie wie kogo informował Pewnie tak samo było ze zwiększeniem budżetu. Damy więcej tylko nie wiadomo skąd.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  29. Powrót do góry    #478
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    "Wtedy powinniśmy już wiedzieć, czy klubem będzie nadal zarządzała spółka, czy jednak stowarzyszenie i w której lidze ostatecznie Bydgoszczanie wystartują. Ich sytuacja również jest dość trudna, bo mają 120 tysięcy złotych długu wobec zawodników i 150 tysięcy złotych wobec Polskiego Związku Motorowego." - to ile w końcu jest tego długu?

    Ja tam jednak trochę się z Witkowskim zgodzę, co mówiłem w innym wątku. Sezon rozjechany, ale w końcu przynajmniej zaczęły się porządki. Dosyć dziadostwa.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  30. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Również wg mnie to plus. Co prawda boli, że dotknęło to Polonię, ale jest cień nadziei, że w następnych kilku latach będzie spokojniej z zapędami prezesów. Czas pokaże.
    Miśkowiak się zaniepokoił, ale nie ma się co chłopu dziwić, liczył w końcu na stabilizację po tych wszystkich przejściach, a tu klops. Miejmy jednak nadzieję, że koniec końców nie będzie żałował swojej decyzji i zdecyduje się zabawić u nas nieco dłużej.
    Witkowski w wypowiedzi twierdzi, że jest skłonny odsunąć dług Polonii wobec PZM. Może faktycznie jest skłonny wydać licencję nadzorowaną. Zawsze to coś, o ile klub zrobi to w stylu gnieźnieńskim, a nie częstochowsko-gdańskim.
    Gramza w końcu out. Tylko czy trzeba było aż takiego bałaganu w klubie narobić zanim się z niego zawinęło? Najgorsze jest to, że jego rezygnacja to komplet konsekwencji. No, ale grupa biznesowa zrobi porządek i będzie cacy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #480
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tylko, że to jest za mało. Gramza po prostu nie radził sobie na tym stanowisku, ale nie był człowiekiem Bruskiego. Cała RN powinna zrezygnować, bo tam właśnie siedzą ludzie z UM. Nie tylko Gramza jest odpowiedzialny stan rzeczy, ale przydupasy prezydenta też nic z tym nie robiły.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jeżeli ktoś nie wie komu wysyła sprawozdania finansowe to "nie radził sobie" to bardzo łagodne określenie. Ja żadnemu z pozostałych członków RN nie umniejszam w doprowadzeniu Polonii na skraj zagłady. Liczę, że Gramza był po prostu pierwszym - jako głównodowodzący, a w ślad za nim "honorowo" odejdzie reszta.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Więcej optymizmu. Dziś dzień zwycięstwa! Gramza poza Polonią, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się nierealne
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #483
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    w tej niewatpliwie trudnej, zeby nie rzec beznadziejnej sytuacji bydgoskiego zuzla, jest jedna rzecz, ktora mnie bawi do lez... jakim trzeba byc idiota, aby wykladac ponad 20mln i nie miec nad tym najmniejszej kontroli???!!! Widac, ze miasto Bydgoszcz ma sie w swietnej kondycji finansowej skoro pozwala sobie, na wyrzucanie takiej kwoty w bloto!

    Co Wy tak sie radujecie na mysl o pozbyciu sie Gramzy?! Toc to jeden z czlonkow tej bandy nieudacznikow!!! A to ze wylecial w najmniejszym nawet stopniu nie zmienia naszej sytuacji!!! Juz dawno cala rada nadzorcza powinna sie podac do dymisji, a ostatni winien zgasic swiatlo!!!

    Tyllingera tez chciano na taczkach wywozic, wydawalo sie, ze nie ma mocnych by faceta ruszyc, dostal strzal z najmniej oczekiwanej strony... a teraz Ci wszyscy ktorzy wolali won, z mila checia oddali by mu stery ponownie!
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 11-03-2015 o 16:56

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    tomkoz (12-03-2015), vicar (13-03-2015)

  36. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    w tej niewatpliwie trudnej, zeby nie rzec beznadziejnej sytuacji bydgoskiego zuzla, jest jedna rzecz, ktora mnie bawi do lez... jakim trzeba byc idiota, aby wykladac ponad 20mln i nie miec nad tym najmniejszej kontroli???!!! Widac, ze miasto Bydgoszcz ma sie w swietnej kondycji finansowej skoro pozwala sobie, na wyrzucanie takiej kwoty w bloto!
    Kto bogatemu [miastu] zabroni?
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Co Wy tak sie radujecie na mysl o pozbyciu sie Gramzy?! Toc to jeden z czlonkow tej bandy nieudacznikow!!! A to ze wylecial w najmniejszym nawet stopniu nie zmienia naszej sytuacji!!! Juz dawno cala rada nadzorcza powinna sie podac do dymisji, a ostatni winien zgasic swiatlo!!!
    Jest radość, bo w końcu nie ma go w klubie. Okoliczności może mało krzepiące, ale jednak pozbyto się tego, którego należało się pozbyć już dawno. I mam nadzieję, że pozostali pójdą jego śladem. Z tym gaszeniem światła jednak nie przesadzaj...niektórzy na prawdę w tym mieście żużel lubią.
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Tyllingera tez chciano na taczkach wywozic, wydawalo sie, ze nie ma mocnych by faceta ruszyc, dostal strzal z najmniej oczekiwanej strony... a teraz Ci wszyscy ktorzy wolali won, z mila checia oddali by mu stery ponownie!
    Fakt, że Tillinger swoje za uszami miał. Ale jakby spojrzeć z perspektywy, to trzeba przyznać, że w porównaniu do ostatnich kilku prezesów, to Lesio był mega ziomem. A poważnie...mrzonki niektórych mrzonkami, a sam LT prezesować już i tak nie chce. Warto jednak mieć go pod ręką, bo ma chłop kontakty, układy i jest w kręgach jednak poważany. Zawsze lepiej mieć takiego za sobą niż przeciwko.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    vicar (12-03-2015)

  38. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Ciekawe kiedy zaczniemy trenować przy S2. Rozumiem, że jest niepewna sytuacja, ale chyba nie będziemy czekać na pierwszy trening do momentu, kiedy PZM łaskawie ogłosi swój werdykt. Jeszcze jakiś czas temu J.Woźniak mówił, że pierwszy wyjazd na tor planowany jest 12 marca, choć raczej się na niego dziś nie zanosi
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  39. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    - Wraz z Radą Nadzorczą starałem się robić wszystko, by wyprowadzić klub na prostą finansową. Przyznaję, że ostatnich lat do udanych zaliczyć nie można - powiedział opuszczający Polonię Józef Gramza.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50...obila-co-mogla

    Facet ma tupet Robił wszystko co można, żeby uratować żużel w Bydgoszczy. Jeszcze na odchodne daje złote rady

  40. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Koniec tygodnia i nadal mało wiemy. Szczególnie interesująca sprawa i ważna to przejęcie w końcu udziałów. Bo to, że jedziemy w I lidze z licencją nadzorowaną to tego jestem prawie pewny po tym co się w necie wypisuje, wypowiedzi Witkowskiego itd na to wskazują . Kitas wspominał, że ta grupa biznesmenów to coś słabego, oby się mylił bo jak mają nas przejąć jakieś placki to lipa a jak znowu ma nie dojść do przejęcia Polonii to już w ogóle za sezon Polonia po prostu padnie.

  41. Powrót do góry    #488
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,756
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Jezeli chodzi o grupe biznesmenow to chyba mozna sie domyslac ze chodzi to o Pana Gotowskiego wraz z Panem Sawarskim...

  42. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Toretoo pierwsze informacje jakie miałem mówiły że słabo nie są sponsorzy tylko że nic z tego nie będzie. Wszystko dzieje się szybko. Poczekamy trochę. Będzie dobrze.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Koledzy z Bydgoszczu - czy w zaistniałej sytuacji waidomo coś o treningu punktowanym z KS Toruń 29. Marca? Jakaś godzina rozpoczęcia, czy cuś?
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Póki co zespół nie został pozbawiony licencji, rozwiązany ani zawieszony. Póki taka decyzja nie zapadnie żadnych zmian nie ma
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Póki co zespół nie został pozbawiony licencji, rozwiązany ani zawieszony. Póki taka decyzja nie zapadnie żadnych zmian nie ma
    No dobrze, ale czy ktoś może mi podpowiedzieć, na którą godzinę wcześniej wspomniany trening puntowany jest zaplanowany?
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nie było podawanych godzin takich treningów.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Malin017 (13-03-2015)

  48. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No dobrze, ale czy ktoś może mi podpowiedzieć, na którą godzinę wcześniej wspomniany trening puntowany jest zaplanowany?
    Godzin nie ma. Do tego jeszcze ponad 2 tyg. Pewnie jakimś popołudniem, bo coś kojarzę że wcześniej tego samego dnia jakiś międzynarodowy mecz młodzieżówek jest.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #495
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Z tego co pamiętam, ten międzynarodowy turniej zaczyna się o 11:00, a sparing z Apatorem o 15:00.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szymon001 za jego przydatny post!

    Malin017 (13-03-2015)

Strona 11 z 51 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •