Strona 23 z 51 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...e-kompromituja
    Tomek uspokoj tate.. Juz chyba zapomnial jak faworyzowany obecny klub syna zostal u siebie ogolony. Wladka chyba boli, ze nad S2 przedziera sie slonce.. Bo inaczej tych slow tlumaczyc sie nie da.

  2. Powrót do góry    #992
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Nie chce mi się słuchać starego nudziarza, ale jeżeli chodzi o kompromitację Hougaarda to akurat ma rację. Takiemu kolesiowi po prostu nie przystoi tak jechać. Zero? No naprawdę, ZERO w 4 startach? W tym kontekście sensowne wydaje się nawet wypożyczenie Rosjanina z Apatora, bo jeden mecz przerwy dla Hougaarda to chyba za mało jak na taki blamaż (i mam gdzieś, że sytuacja z pierwszego biegu mogła mieć na to wpływ, koleś nie jechał gorzej tylko fatalnie).

    Szkoda, że akurat ten mecz był w TV bo mógł zrazić ludzi. A poza tym to porażki są częścią sportu, nie ma co płakać

  3. Powrót do góry    #993
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    dlaczego tem mecz mial zrazic? Na najnudniejsze biegi wlaczyli program o bursztynach

    Ale ogolnie fajnie sie ogladalo meczyk z Bydzi. Lubie ten tor
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #994
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie ma co się oszukiwać, niestety dostaliśmy sroga lekcje. Patrzyłem i nie wierzyłem w to co oglądam. Na S2 takiego kurzu to dawno nie widziałem. Nasi jechali jak na wyjeździe, ale dla mnie tor nie jest wytłumaczeniem, bo to nie są szachy szkoda porażki, bo mecz był do wygrania i to spokojnie.

    Hougaarda podstawy nie ma co komentować, bo naprawdę to wyglądało bardzo źle. Mam nadzieje, ze nie odbije się to na frekwencji, bo kibiców sukcesu nie brakuje

    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
    KuCyK

    ------------------------
    Ukryta zawartość http://www.DvS.pl/forum
    ------------------------

  5. Powrót do góry    #995
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    do tej pory w kazdym meczu poza Dauga, chlopaki w pierwszej czesci zawodow robili przewage punktowa, ktora udawalo sie dowiezc do konca zawodow, mimo, ze goscie sie spasowali i odrabiali straty. Dzis tego nie bylo... a to glowna zasluga juniorow i Miska, a przede wszystkim Patricka!
    Nie ma co zrzucac winy na tor... wiedzieli dokladnie, ze bedzie cieplo i jada prawie w samo poludnie! To nie pierwszy raz gdy w upalny dzien, przy tumanach kurzu, nasi Rajderzy bladza jak dzieci we mgle... poki tor trzymal jeszcze troche wody, po polewaniu, to i Kostek z Andriejem potrafili wozic przeciwnika na 5:1... a pozniej bylo jak kazdy widzial... no coz, moze chlopaki pojechali by obnizyc jeszcze mocniej wartosc akcji... a moze odstraszyc inwestora
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 24-05-2015 o 20:27

  6. Powrót do góry    #996
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Powiem krótko - Jozwik won! Trzeba jechać młodszymi co przyniesie korzyści w kolejnym sezonie. Karol i tak zero przywiezie. Ten gościu może i daje radę na treningach ale już w meczu bez głowy. Over.
    Ostatnio edytowane przez Solek ; 25-05-2015 o 10:42

  7. Powrót do góry    #997
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Przykra niespodzianka in minus, ale co zrobić. Dziś tylko Woźniak może być w pełni z siebie zadowolony. Kompletnie zawalił Hougaard (wczoraj miał urodziny, może za dużo % ? ) Miśkowiak też jak na lidera to trochę słabo. Do tego żenująca postawa młodzieży. Na szczęście Łódź i Gniezno kolejne bęcki u siebie, więc nasze 4 miejsce i jazda w PO jest niezagrożona. Dzisiejszy mecz trzeba jednak potraktować jako lekcję pokory poważny sygnał ostrzegawczy, aby nie dopisywać sobie przed meczem punktów w tabeli. Liczę, że do Krakowa pojedziemy z Siopkiem i Rydlewskim w składzie.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 24-05-2015 o 21:58
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  8. Powrót do góry    #998
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Siopek po raz kolejny otrzyma szansę podczas meczu wyjazdowego. Trochę mi go szkoda. Jeśli Paddy miał urodziny i chciał % to powinien to zgłosić i odpuścić miejsce w składzie.
    Na juniorce zmiana konieczna. Wstyd takie baty na własnym obiekcie dostać.

  9. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A niby po czym wnioskujesz, że inny?
    chociazby po tych 17 pkt w Lodzi

  10. Powrót do góry    #1000
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    chociazby po tych 17 pkt w Lodzi
    Ale to było dopiero wczoraj

    Porażka do złudzenia przypomina mi ubiegłosezonowe spotkanie z Marmą, gdzie też nagle były baty u nas. No cóż, w tym sezonie mamy tą przewagę że wygraliśmy w Gnieźnie więc jesteśmy na zero. Trochę się tabela wyklarowała i PO raczej powinno być. Może się przyda taki zimny prysznic jak wczoraj. Do składu Siopek i Rydlewski który ostatnio w MIMPomorza jechał co najmniej porównywalnie do Bietrackiego.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #1001
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    nie chodzi o szukanie winnych, bo mysle, ze wiekszosc z nas byla pewna wygranej nad zespolem z Ostrowa, a rzeczywistosc okazala sie zgola odmienna. Wyczytalem, ze nie mozna porazki usprawiedliwiac torem, ale wypowiedz Szczepaniaka mowi wiele:

    "Wiem, że ten tor miał być trochę inny dla gospodarzy, wiem że w zeszłym roku też tak bywało, że pogoda go trochę zmieniała i trzeba było w trakcie meczu szukać ustawień. Wiedziałem, że gospodarzom nie będzie to pasowało."

    I cos w tym jest.. nam jest potrzebny trener, ktory sprawi, ze tor bedzie dla nas atutem a nie problemem. Nie chce by to zostalo odebrane jako atak w strone Jacka Wozniaka, i teraz tu szukania winnych zaistnialej sytuacji, ale z tym fantem trzeba cos zrobic, znalezc kogos z pomyslem na ten tor! Nas nic nie pili, nam nie potrzeba nerwowych ruchow, bo wiadomo, ze nie walczymy o awans, ale takie nieprzyjemne niespodzianki jak podczas wczorajszej konfrontacji nie powinny sie zdarzac!!!

  12. Powrót do góry    #1002
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Zimny prysznic. Szkoda przede wszystkim nudnych zawodów. Tor twardy jak skała i suchy jak pieprz.

    Doszukując się pozytywów:
    - przyzwoita frekwencja jak na porę i transmisję tv
    - wyjście zawodników i trenera do kibiców po meczu

    Groteska:
    - wypowiedź "papy Golloba", że za jego czasów trenerskich juniorzy zdobywali w meczu 25-26 punktów... aż mam ochotę obejrzeć cały mecz jeszcze raz, aby posłuchać co jeszcze ten starszy pan naopowiadał. Widać, że życie dało mu w kość i pamięć szwankuje.

  13. Powrót do góry    #1003
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Siopek powinien być w składzie na Kraków bo jako jedyny tam jeździł i trochę poznał stadion Wandy ( II liga). Reszta ekipy zapewne nie miała zbyt dużych możliwości zapoznania się z tamtejszym torem...
    Ostatnio edytowane przez Solek ; 25-05-2015 o 10:55

  14. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Boli chyba bardziej styl porażki niż sama porażka. Woźniak pojechał dobrze, do niego nie ma się co czepiać. Kostek z Kudriaszowem zrobili też wynik, na jaki chyba od nich liczono. Misiek jednak poniżej poziomu, trochę za mało jak na lidera. Paddy i juniorzy ten mecz położyli.
    Wydaje się teraz, że ta perspektywa wypożyczenia Kułakowa nie jest taka zła. Ale to temat do głębszych przemyśleń.
    Póki co dostaliśmy kubeł zimnej wody. Może to pomoże? Chyba wszyscy byli zbyt podpaleni dobrą formą i już pewność siebie o zwycięstwie przed meczem była widoczna. Sytuację i tak mamy całkiem niezłą, więc nie ma co płakać, a trzeba przeanalizować co było złe, co poprawić i jechać dalej.
    To co mi się rzuciło w oczy, to że jednak Kostek z Andriejem pomimo dobrego wyniku potrafią sobie na torze przeszkadzać. Pewnie nie jest to umyślne działanie, jednak takie sprawy trzeba na treningach wyprostować jeśli dalej mają jeździć jako para.
    Podobnie Jóźwik przeszkadzał Miśkowi w odrabianiu strat. Chyba te pary nie są najszczęśliwiej ułożone. Ale to trener niech przemyśli.
    Największy minus to juniorzy. Ostrowscy chłopcy byli zdecydowanie lepsi niż nasi. Do Krakowa wedle mojej (subiektywnej!) opinii wymienić należałoby obu. A wymiana jednego to bezwzględna opcja. Mam nadzieję, że trener nie będzie zwlekał ze zmianami jak Janas w kadrze, że obudzi się po zakończeniu sezonu z myślą "a może trzeba było dać szansę innym?". Jóźwik swoją jazdą nawet nie rokuje szans na zawodnika wartego I ligi. Ze 3-4 lata nauki ligowej jazdy na froncie II ligowym mogą mu dać szansę zabawy na zapleczu. Bietracki niby najbardziej doświadczony, ale coś tego doświadczenia nie widu nie słychu. To czemu takowego nie dać zbierać dwóm młodszym, bardziej perspektywicznym? Niedługo będą kolejni chętni do jazdy i też się mogą nie doczekać. W końcu ci młodzi chłopcy (ich rodzice) to dostrzegą i albo w ogóle przestaną jeździć, albo będą licencję dla Grudziądza czy Piły zdawać i tam się wjeżdżać w żużel...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1005
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Siopek powinien być w składzie na Kraków bo jako jedyny tam jeździł i trochę poznał stadion Wandy ( II liga). Reszta ekipy zapewne nie miała zbyt dużych możliwości zapoznania się z tamtejszym torem...
    Kudriaszow jeździł w Krakowie w sezonach 2010 i 2012

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomkoz za jego przydatny post!

    Solek (25-05-2015)

  17. Powrót do góry    #1006
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Nie ma co wskakiwać na Pape Golloba.
    Oglądałem mecz w tv i od początku spotkania chwalił naszą Polonię i mówił, że chce żeby oni wygrali.
    Lekko byłem zdziwiony bo przecież młody jeździ w Ostrowie.
    Pozytywnie się wypowiadał na temat naszego klubu.
    A kto by się nie wkurzył żeby tak wysoko u siebie przegrać?

    Jedziemy dalej, teraz Kraków, będzie ciężko, ale popatrzmy jakich my mamy zawodników a jakich oni. Przewaga druzgocąca na naszą korzyść.
    Wygrywamy w Krakowie i poprawiamy sobie nastroje.
    Juniorka nasza naprawdę słabizna, zero progresu. Czas na innych.
    Oczywiście Siopek za Patricka.

    Widzów trochę mniej jak z Rybnikiem, ale i tak nie jest źle.Duża liczba najmłodszych na stadionie co bardzo cieszy.

  18. Powrót do góry    #1007
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    W Krakowie wypadałoby wygrać, ale jak się nie uda to i tak tragedii nie będzie. Gniezno i Łódź są tak słabe, że i tak mamy 4 miejsce. Wanda pojedzie w tym meczu pod wielką presją, bo jak zwyciężą to wzrosną ich szanse na bezpośrednie utrzymanie - Trojanowski, Karpov czy Watt będą groźni. U nas mam nadzieję, że zaprocentuje znajomość toru przez Siopka i Kudriaszowa. Kostek też jeździł ostatnio tam w jakiś zawodach, chyba elim. IMP, więc coś o nawierzchni wie. Oglądałem w tv mecz Wandy ze Startem i generalnie tamtejszy tor nie jest jakiś szczególnie trudny, więc nie ma co się zasłaniać jego nieznajomością. Myślę, że będzie to zacięty mecz, jak wygramy to super, bo wyjazdowy triumf zawsze napędza zespół.
    Co do składu to ustawiłbym:
    1.Woźniak
    2.Kudriaszow
    3.Kościecha
    4.Jędrzejewski
    5.Miśkowiak
    6.Rydlewski
    7,Bietracki/Jóźwik
    Ostatnio edytowane przez expert ; 25-05-2015 o 12:29
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  19. Powrót do góry    #1008
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Racja!!
    Jak Patrick ze średnią 2,2 może przywieźć typowe "audi" na własnym torze!!
    Papa tak mówił bo był strasznie zły i tyle - liczył na zwycięstwo Polonii
    Cholernie szkoda tego meczu ale cóż jak lider przywozi mniej niż 0 , juniorka nie ma co mówić to taki wynik jest prawdopodobny
    Brawo dla "Cieślaków" i tyle
    ]

  20. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale to było dopiero wczoraj
    no ale ja 2 tyg temu mowilem ze jest forma Hansa, ze to inny Hans i ja potwierdzil. pierwszy mecz 11 drugi 17 pkt pytales na jakiej podstawie? trzeba bylo mu tylko dac szanse i tyle. wykorzystal ja idealnie

  21. Powrót do góry    #1010
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,477
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Jedziemy dalej, teraz Kraków, będzie ciężko, ale popatrzmy jakich my mamy zawodników a jakich oni. Przewaga druzgocąca na naszą korzyść.
    Radziłbym bardzo uważać z takimi stwierdzeniami. Pokonanie Karpova czy Watta może okazać się dla naszych rajderów nie lada wyzwaniem.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Giani (25-05-2015)

  23. Powrót do góry    #1011
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ogolnie to dobrze ze nas sprowadzono na ziemie bo na awans nas nie stac a czesc kibicow juz "szla" walcem na miszcza.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 25-05-2015 o 21:22

  24. Powrót do góry    #1012
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no ale ja 2 tyg temu mowilem ze jest forma Hansa, ze to inny Hans i ja potwierdzil. pierwszy mecz 11 drugi 17 pkt pytales na jakiej podstawie? trzeba bylo mu tylko dac szanse i tyle. wykorzystal ja idealnie
    Cały Hans... duży potencjał, ale potrzebuje bodźca, żeby go wykorzystać. Tu bodźcem był brak miejsca w składzie jakiejkolwiek drużyny od początku sezonu. Jeszcze jeden, góra dwa dobre mecze i z pewnością coś zawali, bo poczuje się zbyt pewnie.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    vicar (26-05-2015)

  26. Powrót do góry    #1013
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Pytanie - wygrywając na zakończenie sezonu pierwszą ligę można odstąpić od awansu do e-ligi ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1014
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,477
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Ogolnie to dobrze ze nas sprowadzono na ziemie bo na awans nas nie stac a czesc kibicow juz "szla" walcem na miszcza.
    Zimny prysznic z pewnością jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodził, ale źle się stało, że zrobił to akurat Ostrów. Z kilku względów nie trawię całego tamtejszego środowiska żużlowego.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    vicar (26-05-2015)

  29. Powrót do góry    #1015
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tak czy siak, PO będą... bo nie ma z kim przegrać. Łódź w rozsypce, Gniezno w rozsypce. Został się jedynie Kraków, a tu jednak Polonia jest mocniejsza, bo Kościecha się ogarnął.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #1016
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tak czy siak, PO będą... bo nie ma z kim przegrać. Łódź w rozsypce, Gniezno w rozsypce. Został się jedynie Kraków, a tu jednak Polonia jest mocniejsza, bo Kościecha się ogarnął.
    O, a jeszcze przed sezonem ktoś chciał się zakładać, że Wanda mocniejsza
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #1017
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tak czy siak, PO będą... bo nie ma z kim przegrać. Łódź w rozsypce, Gniezno w rozsypce. Został się jedynie Kraków, a tu jednak Polonia jest mocniejsza, bo Kościecha się ogarnął.
    Bardzo OffTopic, ale nie mogłem się powstrzymać jak mi to wpadło na oczy.
    Buszmen.png
    No offense, to ino żartobliwie.

    Co do samego tematu. Ta porażka przełożenia na cały sezon mieć nie powinna, jednak to trochę jakby dostać błotem w twarz.
    Ale może przywróci niektórym przytomność umysłu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1018
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    W niedzielę - trzeba to obiektywnie przyznać - każdy z zawodników Ostrovii dobrze się czuł na tym torze. Malczewski jadący na trzecim miejscu był bliżej drugiego niż czwartego zawodnika (a gdyby bieg młodzieżowy był pod koniec meczu, to daję głowę, że Bietrackiemu by się nie dał). Można przegrać spotkanie, bo ktoś tam słabiej pojechał a ktoś u rywali miał "dzień konia", ale zastanawiające jest to, że praktycznie cała siódemka gości dała radę, w każdym razie punktowali wtedy, gdy było to najbardziej potrzebne. Nawet mizerny Nicholls objechał bez trudu Miśkowiaka a to 5:1 w V biegu trochę się fartownie ułożyło, chociaż dużo nie brakowało, by Dun jednak Kościechę łyknął. Poloniści nie mieli pomysłów na wyprzedzanie, nie licząc Woźniaka, który w pierwszej części zawodów był szybki, no ale znów minięcie starszego ze Szczepaniaków, zwłaszcza gdy ten jedzie na wyjeździe, nie jest w tym sezonie jakimś szczególnie wielkim wyczynem.

    W każdym razie sam fakt wygranej Ostrovii jest może i nawet jakąś niespodzianką, chociaż nie ogromną, ale już rozmiary zwycięstwa na pewno zaskakują i to chyba nawet bardziej ze względu na słabszą Polonię niż silniejszą Ostrovię. Tyle że układ sił w 1 lidze tak się rozłożył, że nie ma jeszcze półmetka a obsada top4 jest praktycznie już znana. Chyba że drastycznie położycie mecz w Krakowie, ale w to jakoś wierzyć się nie chce.

  33. Powrót do góry    #1019
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tylko ja wolalbym w tych PO trafic na Ostrow, robiac w te i nazad mniej kilasow, niz w jedna strone do Rybnika czy Dauga!

  34. Powrót do góry    #1020
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    O, a jeszcze przed sezonem ktoś chciał się zakładać, że Wanda mocniejsza
    No przed sezonem, a w sezonie - to dwie różne kwestie są. Kościecha i Kudriaszow jeżdżą lepiej niż się spodziewałem, a Wanda cuduje z zawodnikami, zamiast stawiać na najlepszych. To i taki efekt. Ale jeszcze bym tego definitywnie nie przesądzał

    Ogólnie w temacie mocy Polonii, podzielam słowa Cieślaka z "Wokół toru". No ale w tych okolicznościach, na PO to wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-05-2015 o 15:47
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak naprawdę nikt nie zabraniał się zakładać

  36. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Trener Woźniak przed sezonem po zakontraktowaniu Kudriaszowa mówił, że to nie będzie rezerwowy i miał nosa.

    Póki co jedzie świetnie i wg mnie powinien się znaleźć w składzie RUS na półfinał SWC w Gnieźnie.

    Choć trochę mnie rozczarował odpadnięciem w SEC.

  37. Powrót do góry    #1023
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No przed sezonem, a w sezonie - to dwie różne kwestie są.
    Nie baw się w Mariusza
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (27-05-2015)

  39. Powrót do góry    #1024
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Wcale się nie bawię. Wyraźnie przyznaję, że się pomyliłem, co nie jest żadnym powodem do wstydu, bo nie myli się ten, kto w ogóle nie wróży/nie typuje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mentikk (27-05-2015), vicar (29-05-2015)

  41. Powrót do góry    #1025
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Warto byłoby zatrudnić Kułakowa zamiast Hougarda. Patrick ma słabą psychikę i zawodzi w najważniejszych meczach jak z Rybnikiem - 4 pkt czy z Ostrowem 0,0,0,0. Można mieć słabszy dzień ale nie się kompromitować. Patricka można porównać do Andreasa jak był w Bydgoszczy bo on też zawodził w najważniejszych meczach. Więc brać Kułakowa zanim go Łodź, Kraków albo Gniezno zwinie...

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    Attyla (28-05-2015)

  43. Powrót do góry    #1026
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    443
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Bietracki kontuzja kolana. Kogo Polonia wystawi na juniorkę w Krakowie ?

  44. Powrót do góry    #1027
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Może w końcu Rydlewskiego.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #1028
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Warto byłoby zatrudnić Kułakowa zamiast Hougarda.
    I kolejny do walki o skład? Niech pojedzie Siopek, jak się rozjeździ to może być z niego pożytek. Nie ma co żonglować zbyt dużą ilością zawodników, przyznał to śledź w Gnieźnie.

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Może w końcu Rydlewskiego.
    Szczerze mówiąc po newsie o kontuzji Bietrackiego ogarnęło mnie małe podekscytowanie... Nic do Bartka nie mam, niech się kuruje w spokoju
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Powrót do góry    #1029
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Warto byłoby zatrudnić Kułakowa zamiast Hougarda. Patrick ma słabą psychikę i zawodzi w najważniejszych meczach jak z Rybnikiem - 4 pkt czy z Ostrowem 0,0,0,0. Można mieć słabszy dzień ale nie się kompromitować. Patricka można porównać do Andreasa jak był w Bydgoszczy bo on też zawodził w najważniejszych meczach. Więc brać Kułakowa zanim go Łodź, Kraków albo Gniezno zwinie...
    Szkoda pieniędzy. Jest Siopek, który miał być podstawowym zawodnikiem, a póki co grzeje ławę.

  47. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szczerze mówiąc po newsie o kontuzji Bietrackiego ogarnęło mnie małe podekscytowanie... Nic do Bartka nie mam, niech się kuruje w spokoju
    Trochę mam podobnie. Niemniej ogarnia mnie rozczarowanie faktem, że trzeba było czekać kontuzji, żeby dać szansę innemu juniorowi. Na prawdę młodsi mogą liczyć tylko na to, że pojadą w przypadku kontuzji kolegi? Wydaje mi się to nie tylko demotywujące, ale wręcz sprzeczne z duchem jakiejkolwiek zasady uczciwości w drużynie juniorów. Bo chyba trener nie liczy, że nagle taki Jóźwik stanie się wymiataczem i za rok na pewniaka będzie w składzie seniorskim? Niby tyle tej młodzieży się u nas szkoli, i to dobrze, ale kompletnie się to wszystko zaprzepaszcza...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #1031
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    I tyle w temacie szansy dla innego naszego juniora...
    Szkoda, że w szkoleniu idziemy na ilość i dalej nic z tym się nie robi...

    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...k_ma_plan.html
    Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #1032
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    To są cepy... Wystawić mojego niech nabiera tego brakującego doświadczenia. Kiedy ma się uczyć?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  50. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    W sytuacji, gdy Polonia ma praktycznie pewne utrzymanie, a w zasadzie pewny awans do play offów ściąganie juniorow z zewnątrz to kompletna bzdura.
    Mam nadzieję, że przewidywanym nowym właścicielom nie marzy się w tym sezonie włączenie do walki o awans czy baraże, bo to w aktualnej sytuacji Polonii utopia.
    Obecny sezon daje wspaniałą okazję to posłania w bój młodych chłopaków i danie tym samym najmłodszym adeptom jasnego sygnału, że warto pracować nad sobą.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Jap (29-05-2015), mentikk (30-05-2015)

  52. Powrót do góry    #1034
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,656
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ciekawe kogo oni chcą wypożyczać. Adama Strzelca? Oskara Golloba? I czy to nie Woźniak mówił o bogactwie juniorów, w przerwie zimowej? W naszym przypadku wypożyczanie juniorów to bezsens
    BKS Polonia Bydgoszcz

  53. Powrót do góry    #1035
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,477
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach

Strona 23 z 51 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •