Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    ^^Tzn. że AJ nie? Dlaczego? I kto w takim razie?

    PS. ndr, prowadzenie klubu to nie jest podejście "a jak mi się zachce to tak, a jak nie to nie". Jeśli ktoś staje w szranki z takim podejściem to lepiej żeby w ogóle nie startował.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #1847
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Za grosz nie wierzę w dobre intencje Bruskiego. Pora oswajać się z myślą, że wkrótce przy Sportowej zgaśnie światło.

  3. Powrót do góry    #1848
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Znowu? Od kilku lat wraca ta mantra "zaraz Bruski zgasi światło" i "on nie ma dobrych intencji". Never - daj sobie i nam trochę oddechu od tych spisków i knowań
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1849
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Będzie BTŻ to o awansach,sportowym rozwoju można zapomnieć na długie lata. Jako wierny kibic od zawsze, przymykający oko na wszystko, po prostu kibicujący Polonii nie ważne od składu i ligi tym razem po wielu latach mówie pas. Jeśli nie będzie Jonssona , więcej na sportowej się nie pojawię. Podejrzewam że takich jak ja jest pewnie z 2-3 tysiące. Jeśli taki jest cel tej sprzedaży - zniechęcić kibiców - to brawo, prawdopodobnie się to uda.

  5. Powrót do góry    #1850
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Mam wrażenie, że celem sprzedaży jest wtulenie komuś 5 mln długu. Miasto narobiło syfu, a ktoś ma to posprzątać.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (12-10-2015)

  7. Powrót do góry    #1851
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Jeśli nie będzie Jonssona , więcej na sportowej się nie pojawię. Podejrzewam że takich jak ja jest pewnie z 2-3 tysiące. Jeśli taki jest cel tej sprzedaży - zniechęcić kibiców - to brawo, prawdopodobnie się to uda.
    No to krzyżyk na drogę. To jak w Bydgoszczy są tacy kibice, to chyba faktycznie najlepiej zaorać stadion. Na szczęście jest jeszcze trochę kibiców, którzy i tak przyjdą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (12-10-2015), mentikk (12-10-2015), młody_piernik (12-10-2015), rogal1979 (12-10-2015)

  9. Powrót do góry    #1852
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Jako wierny kibic od zawsze, przymykający oko na wszystko, po prostu kibicujący Polonii nie ważne od składu i ligi tym razem po wielu latach mówie pas. Jeśli nie będzie Jonssona , więcej na sportowej się nie pojawię. Podejrzewam że takich jak ja jest pewnie z 2-3 tysiące.
    Ty tak powaznie? Dobrze, ze tylko podejrzewasz i na podejrzeniach sie skonczy.

    Co do Bruskiego... kolesia nie trawie, zreszta jak wiekszosc - jakim cudem ponownie zostal wybrany? Miastu mozna zarzucic brak kontroli, obsadzanie stanowisk nieodpowiednimi ludzmi, ale pamietajmy, ze to Miasto w ostatnich latach, wylozylo kupe kasy na ten sport, a ze w bloto, to temat na inne rozwazania! I tak jak pisze Kitas, Miasto "doroslo" do decyzji, aby pozbyc sie akcji klubu, aby ten wozek zaczal ciagnac kto inny. Problem tylko w tym nadbagazu, czyli blisko 5mln dlugu...

  10. Powrót do góry    #1853
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Giani, Bruski został wybrany bo głosy kibiców żużla to nieznaczący błąd statystyczny.
    Widzę, że emocje narastają, a my dalej nic nie wiemy o złożonych ofertach.
    Raczej większość opiera się na zasadach życzeniowych , trudno o merytoryczne wypowiedzi
    opartych na jakiś plotkach czy przeciekach. Też chciałbym aby Jonsson przejął klub, ale
    jeśli jakaś oferta będzie zdecydowanie najlepsza to trzeba się z tego cieszyć.
    Pamiętać musimy tylko , że od złożenia propozycji do jej realizacji jest daleka droga, dlatego trzeba
    wszystko przeanalizować pod kątem zaplecza finansowo-biznesowego.
    I na koniec najważniejsze , drugiego Karkosika w polskim żużlu nie będzie. Nawet jeśli wokół
    Polonii krąży wiele nazwisk tuzów bydgoskiego biznesu to nie możemy się spodziewać, że
    będą oni wykładać własne pieniądze. Tak więc kluczowy będzie nowy wizerunek klubu i
    stworzenie solidnego zaplecza sponsorów.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    Giani (12-10-2015)

  12. Powrót do góry    #1854
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Giani, Bruski został wybrany bo głosy kibiców żużla to nieznaczący błąd statystyczny.
    Widzę, że emocje narastają, a my dalej nic nie wiemy o złożonych ofertach.
    Raczej większość opiera się na zasadach życzeniowych , trudno o merytoryczne wypowiedzi
    opartych na jakiś plotkach czy przeciekach. Też chciałbym aby Jonsson przejął klub, ale
    jeśli jakaś oferta będzie zdecydowanie najlepsza to trzeba się z tego cieszyć.
    Pamiętać musimy tylko , że od złożenia propozycji do jej realizacji jest daleka droga, dlatego trzeba
    wszystko przeanalizować pod kątem zaplecza finansowo-biznesowego.
    I na koniec najważniejsze , drugiego Karkosika w polskim żużlu nie będzie. Nawet jeśli wokół
    Polonii krąży wiele nazwisk tuzów bydgoskiego biznesu to nie możemy się spodziewać, że
    będą oni wykładać własne pieniądze. Tak więc kluczowy będzie nowy wizerunek klubu i
    stworzenie solidnego zaplecza sponsorów.
    Dokładnie. A na chwilę obecną wydaje mi się, że to BTŻ ma ku temu większe predyspozycje. Nie wiem kogo trzyma Jonsson w plecaku (lub vice versa). I to raczej nie on będzie szefem Polonii. Pewnie kitas wie coś więcej...?

  13. Powrót do góry    #1855
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja tylko swoje trzy gorsze wtrącę.

    "Zakończyło się głosowanie w sondzie na stronie internetowej „Expressu Bydgoskiego”, w której pytaliśmy, kto powinien przejąć władzę w Polonii.
    Najwięcej punktów (1297) zebrał Andreas Jonsson. Za Władysławem Gollobem było 127 osób, a za BTŻ „Polonia” 122."


    To by było na tyle kogo chcą kibice i komu ufają! I tak nie tylko w śmiesznej ilości głosów ale ogólnie wśród fanów na pewno rozkładają się głosy. To co pisałem parę postów wcześniej, Gotowski kiedyś chciał kupić klub ale miał być nowy stadion a teraz on sam to daje? pier$%#nie ! nie kupuje tego. Wcześniej chcieli full kasy z miasta a teraz skąd wezmą? Bo wiadomo, że nie z własnej kasy. Druga sprawa nie są to miliarderzy dla których wsypać 5 baniek do klubu rocznie to jest może 0,5 % ich rocznych zysków! Co do ściągnięcia sponsorów przemilczę kwestie, że to BTŻ ma większy potencjał.

    Niech sobie to BTŻ przejmie ale nie liczą się z tym, że będą szybko rozliczani ze swoich obietnic co do klubu o które na pewno kibice chórem zapytają zaraz po przejęciu klubu...

    Największy kabaret ku$%^ będzie jak BTŻ czyli Polek sobie przejmie Polonie a tu Gotowski, Sawarski (oficjalnie było podane, że stoją za BTŻ? nie przypominam sobie..) czy kto tam kasy nie będzie dawał bo to tylko lipa była albo będą sypać po 100-200 tyś na sezon i wtedy będzie kuku.. i Bruski kłamco!!

    Ps. Możecie teraz na mnie wjechać a ja przez najbliższe dni będę sobie czytał w spokoju te wasze wypociny na temat, tego, że BTŻ jest lepszy od Jonssona. Sport to kasa a niestety czy się tego chce czy nie finansowo są gorsi nie od Jonssona a od Jonssonów..
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 12-10-2015 o 14:29

  14. Powrót do góry    #1856
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja tylko swoje trzy gorsze wtrącę.

    "Zakończyło się głosowanie w sondzie na stronie internetowej „Expressu Bydgoskiego”, w której pytaliśmy, kto powinien przejąć władzę w Polonii.
    Najwięcej punktów (1297) zebrał Andreas Jonsson. Za Władysławem Gollobem było 127 osób, a za BTŻ „Polonia” 122."


    To by było na tyle kogo chcą kibice i komu ufają! I tak nie tylko w śmiesznej ilości głosów ale ogólnie wśród fanów na pewno rozkładają się głosy.

    (...)

    Ps. Możecie teraz na mnie wjechać a ja przez najbliższe dni będę sobie czytał w spokoju te wasze wypociny na temat, tego, że BTŻ jest lepszy od Jonssona. Sport to kasa a niestety czy się tego chce czy nie finansowo są gorsi nie od Jonssona a od Jonssonów..
    Tylko kwestia jest w tym, co mówią koledzy powyżej, że nikt nic nie wie o ofertach. Kibice głosują na Jonssona a tak naprawdę nie wiedzą kto za nim stoi, jaką kasę wniesie itd. Tak samo jak nikt nie wie co ma do zaoferowania BTŻ. Na szczęście Miasto nie patrzy przez pryzmat "o, to brzmi dobrze" tylko pod kątem gwarancji finansowych i biznesplanu.

    Osobiście cieszy mnie, że odpadł Władek. Wydaje mi się, że on (poza krzykactwem) najmniej miał do zaoferowania.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Giani (12-10-2015), ndr113 (12-10-2015)

  16. Powrót do góry    #1857
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Władek nie miał kasy na start. Miastu nie zależy na lepszej ofercie a spłacie ich długu.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #1858
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Jaka jest pewność, że za BTŻ faktycznie stoją bydgoscy biznesmeni pokroju Sawarski czy Gotowski. Może to jest zwykła zagrywka BTŻ. Mówią, że za nimi stoi X czy Y, a po przejęciu klubu okaże się, że to były tylko i wyłącznie puste słowa.

    W przypadku Jonssona nie mówi się o konkretnych firmach i sponsorach, bo może nie ma takiej potrzeby? Najważniejsze, żeby było na piśmie podane, że taka i taka firma po przejęciu klubu przez Andreasa wejdzie w sponsoring Polonii. Informacja ta wcale nie musi być podana publicznie, najważniejsze, żeby Bruski o tym wiedział. A propo Bruskiego. Dochodzą słuchy, że cały dług Bruski chce obciążyć nowego właściciela (4-5 mln), na tę chwilę wydaje się, że pewniakiem jest Andreas. Jeżeli Bruski chce wcisnąć cały dług Andreasowi, to może oznaczać, że Jonsson i jego partnerzy biznesowi to nie są "cienkie bolki".

    Wracając do BTŻ. Dlaczego akurat teraz, kiedy przejęcie klubu przez Andreasa wydaje się być formalnością, BTŻ nakłoniło wcześniej wymienionych biznesmenów do współpracy? Dlaczego kilka miesięcy temu, kiedy tylko BTŻ startowało w przetargu tych nazwisk nie było? Nagle Gotowski znalazł pieniądze na remont stadionu? Nagle Sawarski dał się nakłonić do powrotu do klubu? Władza w klubie wymyka się spod kontroli (bo nie sądzę, żeby po przejęciu przez klubu AJ chciał obecnych pracowników u siebie), to trzeba łapać się różnych chwytów.

    Kolejna sprawa. W rybnym mówi się, że przy przejęciu przez Andreasa skład byłby zaklepany na sezon 2016. Z tego co wiem, to owy skład gwarantowałby walkę o awans do Ekstraligi, a na stadion ściągnąłby nowych/starych kibiców.

    Osobiście jestem za Andreasem. Powiew świeżości. Zupełnie nowy właściciel i nowi ludzie w klubie. Inne, zagraniczne, myślenie i zarządzanie klubem. Odpolitycznienie klubu. Klub z nowymi ludźmi miałby czystą kartę jeżeli chodzi o finanse, marketing i strukturę organizacyjną u potencjalnych sponsorów.
    Ostatnio edytowane przez Sir Przemek ; 12-10-2015 o 15:40

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sir Przemek za jego przydatny post!

    Mihalo (12-10-2015), never_mind (12-10-2015)

  19. Powrót do góry    #1859
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Było jasne już na początku , że nowy właściciel ma spłacić cały dług po przejęciu klubu. Wiadomo, że to sytuacja mało korzystna i niesprawiedliwa w stosunku dla nowego kupca, ale kmiot Bruski chwyci się wszystkiego, aby Polonii robić pod górkę. Ciekawe co by jeszcze wymyślił gdyby ktoś od tak się zgodził na spłatę

    Jednak czemu ten dług ma być spłacony od razu a nie w kilka lat, kończy się już czas spłaty? Bo jak tak nie jest to ciekawi mnie to dlaczego teraz powstał temat o tym, że ten czy tamten nie ma ochoty spłacać zadłużenia skoro wiedzieli co i jak zanim składali oferty?

    Ps. Oferta Jonssona jest najbardziej korzystna jak da się słyszeć a po drugie skoro było wszystko dograne z nim i J. Kanclerzem to chyba też to o tym świadczy.

  20. Powrót do góry    #1860
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Najwyraźniej w trochę innej rzeczywistości żyję, więc prośba do tych lepiej zorientowanych: szukam banku (ale takiego, który nie chce mnie zniszczyć), żeby zaciągnąć tam kredyt na zakup mieszkania; główne warunki są dwa - ma spłacić za mnie dług (oczywiście, mieszkanie jest moje) i przez kilka lat płacić mi na wykończenie i utrzymanie tegoż mieszkania.

    Przy okazji ostrzeżenie przed doradcami finansowymi, może komuś się przyda. Słyszałem w obuwniczym, że bank xyz oferuje lepsze warunki kredytów niż bank zyx. Doradcy zapewne chcą mnie wydoić i zaoferują mi kredyt w banku zyx - tacy oni już są i wszyscy to wiedzą. Nie chodźcie do doradców! Ja wiem jacy oni są i dlatego poszedłem tylko do banku xyz, o ofertę zyx nawet nie pytając. Jestem w 100% przekonany, że doradcy by mnie oszukali. Wszyscy przecież wiedzą, że doradcy to zło wcielone, więc nie wymaga to nawet sprawdzenia jako kryterium powszechnej zgody. Precz z doradcami!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    STALECZKA (12-10-2015)

  22. Powrót do góry    #1861
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Hmm, ciekawa opowieść z tym bankiem, tylko z drugiej strony czy warto brać kredyt na 4 mln. kiedy towar nie jest tyle warty?

  23. Powrót do góry    #1862
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Witam.
    Jest wtorek - wie ktoś coś jak aktualnie wygląda sprawa właściciela klubu?? Bo troszkę te negocjacje się przedłużają niestety

  24. Powrót do góry    #1863
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Juz widze jak Gotowski z wlasnej kasy remontuje miejski stadion,on go wyremontuje jak miasto zaplaci - proste. Opcja z BTZ znaczy brak zmian w zarzadzaniu i oparcie sie na kasie z dwpch trzech zrodelek ktore moze beda a moze nie. A co wtedy jak sie rozmysla panowie S i G ? Kto pociagnie ten wozek? Jak widac BTZ sam pokazal jak sobie z tym radzi. Dajcie temu klubowi odetchnac swiezym powietrzem a Wozniak, Polkowski i byc moze Ci sami sponsorzy dolacza predzej czy pozniej do klubu prowadzonego przez nowa ekipe. Tak to sie skonczy predzej czy pozniej. Czy Jonsson i jego sponsorzy dolacza do BTZ jesli przejmnie wladze ? NIE.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  25. Powrót do góry    #1864
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Juz widze jak Gotowski z wlasnej kasy remontuje miejski stadion,on go wyremontuje jak miasto zaplaci - proste. Opcja z BTZ znaczy brak zmian w zarzadzaniu i oparcie sie na kasie z dwpch trzech zrodelek ktore moze beda a moze nie. A co wtedy jak sie rozmysla panowie S i G ? Kto pociagnie ten wozek? Jak widac BTZ sam pokazal jak sobie z tym radzi. Dajcie temu klubowi odetchnac swiezym powietrzem a Wozniak, Polkowski i byc moze Ci sami sponsorzy dolacza predzej czy pozniej do klubu prowadzonego przez nowa ekipe. Tak to sie skonczy predzej czy pozniej. Czy Jonsson i jego sponsorzy dolacza do BTZ jesli przejmnie wladze ? NIE.
    Też tak uważam.
    Ci Panowie obiecują gruszki na wierzbie bo stołki pod d.... uciekają!!!
    Pan Sawarski sam namawiał Emila na odejście klubu, a teraz chce go regenerować - takim ludziom się nie ufa.
    Gotowski - teraz nagle remontuje a w tym sezonie karszera nie potrafił załatwić na umycie krzesełek ( mecz z Rybnikiem) - nie ufam mu bo na remont stopniowy miał chyba 12 lat i tu nagle bum buduje kolejną Motoarene
    Bąkowski zwiał cisza o gościu
    Tylko Jonsson !!!!

  26. Powrót do góry    #1865
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Witam.
    Jest wtorek - wie ktoś coś jak aktualnie wygląda sprawa właściciela klubu?? Bo troszkę te negocjacje się przedłużają niestety
    I to wygląda na kolejną celową zagrywkę. Większość zawodników już z pewnością jest z klubami dogadana.

  27. Powrót do góry    #1866
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jeśli wygra AJ skład mamy gotowy. Wszyscy są dogadani.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #1867
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Dziwne, że BTŻ nagle sobie przypomniał o Polonii. Chyba żaden ośrodek nie jest tak opleciony układami jak Polonia. Jak ktoś chce wreszcie postawić klub na nogi, to drugi musi się wtrącić i w efekcie wszystko zostaje po staremu. Może to trochę dziwnie brzmi, ale ja mam wrażenie, że Sawarski i jego kumple z BTŻ specjalnie się wtrącają, aby zrobić na złość Gollobowi, bo jakby przeszukać internet to można przeczytać, że to nazwisko przewija się też w kontekście Jonssona, a nie już tylko Władysława.

    Nie można też pisać, że nie wiadomo kto stoi za Jonssonem, bo to już zostało oficjalnie napisane, chyba w PS, że to Folksam-Pension oraz Pol-Osteg, powiązany częściowo z Lechem Różyckim. Wedle niektórych internatów w tym obozie jest też Kanclerz, a to z kolei łącznik z Gollobem

    Generalnie nie można jednak wykluczyć, że Bruski nikomu nie sprzeda klubu... No, ale niestety pretensje kibice mogą mieć tylko do siebie. W zeszłym roku była okazja podczas wyborów, żeby go wywieźć na taczkach, to niektórzy narzekali na Dombrowicza czy Gralika...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  29. Powrót do góry    #1868
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Jeśli wygra AJ skład mamy gotowy. Wszyscy są dogadani.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    A czy sam Pan Właściciel planuje starty w naszych barwach? Mógłby dać dobry przykład A poważnie... jeśli opcja AJ się uda, to co z nim? Zawiesi kask na kołek? Bo trudno sobie wyobrazić żeby startował gdzie indziej niż w Bdg, nawet jeśli nie cała władza w klubie będzie w jego rękach. Już nie wspominając o jakiejś kontuzji, mniej lub bardziej groźnej która może się przytrafić...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #1869
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Nie można też pisać, że nie wiadomo kto stoi za Jonssonem, bo to już zostało oficjalnie napisane, chyba w PS, że to Folksam-Pension oraz Pol-Osteg, powiązany częściowo z Lechem Różyckim. Wedle niektórych internatów w tym obozie jest też Kanclerz, a to z kolei łącznik z Gollobem
    przepraszam, gdzie zostalo oficjalnie napisane? Jeszcze moze przez Ostafinskiego? Co ma obecnie wspolnego Pol-Osteg z Rozyckim?? Pytam powaznie, ciekaw jestem rewelacji? Moze jeszcze Chylinskiego odkurzycie?

    Mnie tylko ciekawi, co sie tutaj bedzie dzialo, jak sie potwierdzi info, ze to jednak nie opcja "tylko Jonsson", mimo calej sympatii do Jonssona i osob z nim powiazanych

  31. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    przepraszam, gdzie zostalo oficjalnie napisane? Jeszcze moze przez Ostafinskiego? Co ma obecnie wspolnego Pol-Osteg z Rozyckim?? Pytam powaznie, ciekaw jestem rewelacji? Moze jeszcze Chylinskiego odkurzycie?

    Mnie tylko ciekawi, co sie tutaj bedzie dzialo, jak sie potwierdzi info, ze to jednak nie opcja "tylko Jonsson", mimo calej sympatii do Jonssona i osob z nim powiazanych
    No chyba nie wiesz jak bardzo po handluj trochę stalą z "Lechem" to się dowiesz jak wiele ma wspólnego..

    Co do drugiego pytania, będzie smutek i rozgoryczenie a co ma być? Jeśli chodzi o mnie to jest to dla mnie więcej niż pewne, że BTŻ Polonie przejął, chciałbym się pomylić ale nie chce mi się w to już wierzyć.

  32. Powrót do góry    #1871
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    to jest to dla mnie więcej niż pewne, że BTŻ Polonie przejął, chciałbym się pomylić ale nie chce mi się w to już wierzyć.
    Też tak uważam.

  33. Powrót do góry    #1872
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    A czy sam Pan Właściciel planuje starty w naszych barwach? Mógłby dać dobry przykład A poważnie... jeśli opcja AJ się uda, to co z nim? Zawiesi kask na kołek? Bo trudno sobie wyobrazić żeby startował gdzie indziej niż w Bdg, nawet jeśli nie cała władza w klubie będzie w jego rękach. Już nie wspominając o jakiejś kontuzji, mniej lub bardziej groźnej która może się przytrafić...
    W przypadku zakupu AJ będzie jeździł.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #1873
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Oprócz plotek i to głównie naszych nie ma żadnych wiarygodnych informacji. Nawet prasa lokalna milczy więc proponuje trochę zluzować.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    Giani (13-10-2015), rogal1979 (14-10-2015)

  36. Powrót do góry    #1874
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Ja się zastanawiam, jaką bękę z Was mają ludzie, którzy już wszystko wiedzą bo wszystko jest już dogadane.
    Macie wizje, oj macie, szczegolnie z Jonssonem
    Proponuję wrócić do rzeczywistosci, szarej rzeczywitości...

  37. Powrót do góry    #1875
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Może to że jest cicho to wcale nie taki zły znak. Czasem to lepsze niż plotki odbijające się co chwile od jednego i drugiego ucha. Skoro był już dograny Jonsson to mimo że były potem podrodze jeszcze jakieś małe perturbacje to mam nadzieję, że Bruski nie zmienił zdania

  38. Powrót do góry    #1876
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Ja się zastanawiam, jaką bękę z Was mają ludzie, którzy już wszystko wiedzą bo wszystko jest już dogadane.
    Macie wizje, oj macie, szczegolnie z Jonssonem
    Proponuję wrócić do rzeczywistosci, szarej rzeczywitości...
    Rozumiem, że ty też masz tą bekę bo właśnie w taki sposób odbieram przesłanie twojego posta. Być może wiesz więcej niż inni i jesteś z gatunku tych co to wiedzą, ale nic nie powiedzą. Nie upoważnia cię to jednak do naśmiewania z osób tutaj dyskutujących. Od tego jest forum, żeby wymieniać poglądy i właśnie dyskutować. Jak ktoś nie zna szczegółów danej sprawy, to może snuć jedynie domysły i takich tutaj jest sporo. Ale to jeszcze dobrze świadczy, bo widać że są osoby, którym los Polonii jeszcze leży na sercu. A co do powrotu do rzeczywistości, to właśnie do tego namawiam nie znając jednak żadnych szczegółów negocjacji.

  39. Powrót do góry    #1877
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Pan Sawarski sam namawiał Emila na odejście klubu, a teraz chce go regenerować - takim ludziom się nie ufa.
    Hola, hola kolego! To już zapomniałeś jak bodaj SPP czy jakaś inna grupa przy okrągłym stole nazwała go złodziejem, po tym jak Sawarski wyciągnął klub z kryzysu i pozwolił zdobyć medale DMP w 2005 i 2006 (ostatnie do tej pory)? Jak to łatwo się innych oczernia. A jeszcze łatwiej zapomina co zrobili dla klubu...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    JohnyBravoBDG (13-10-2015), chrzan (13-10-2015), mentikk (14-10-2015), rogal1979 (14-10-2015)

  41. Powrót do góry    #1878
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Mam nadzieję, że moja szczęśliwa cyfra 14 się sprawdzi.

  42. Powrót do góry    #1879
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Hola, hola kolego! To już zapomniałeś jak bodaj SPP czy jakaś inna grupa przy okrągłym stole nazwała go złodziejem, po tym jak Sawarski wyciągnął klub z kryzysu i pozwolił zdobyć medale DMP w 2005 i 2006 (ostatnie do tej pory)? Jak to łatwo się innych oczernia. A jeszcze łatwiej zapomina co zrobili dla klubu...
    i zrobią...
    #IAmTeamNicki

  43. Powrót do góry    #1880
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam was !

    to dzisiaj jest ten dzień "sądu" dla nas ? czy kiedy ? bo już się pogubiłem ...

  44. Powrót do góry    #1881
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Trwa to tak długo gdyż celem prezydenta jest połączenie sił obu oferentów. Cele na przyszły sezon to awans do Ekstraligi, rozpoczęcie remontu stadionu, nowe otwarcie organizacyjno-finansowe w klubie. Hasło przewodnie to "Dość stagnacji, czas realizacji". Na początku wsparcie finansowe oferują Sawarski, Pol-Osteg, Gotowski, dwóch innych sponosrów ze Szwecji. Gwarantuje to odbudowanie wiarygodnośc iklubu w świecie biznesu. Sam AJ to gwarancja wiarygodności klubu wśród zawodników. Prezesem zostanie Pan Jurek. Jeśli mu teraz nie wyjdzie to obiecuje, że już naprawdę nigdy (przenigdy) nie będzie w Polonii już więcej działaczem. Wszystkie organizacje kibiców mają jeden wspólny cel - "Wspólny doping, niech nas będzie 10000 na każdych zawodach". Za dwa lata drżyjcie Falubazy, Apatory i Unie. Nadchodzi wielka Polonia!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    rogal1979 (14-10-2015)

  46. Powrót do góry    #1882
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Trwa to tak długo gdyż celem prezydenta jest połączenie sił obu oferentów. Cele na przyszły sezon to awans do Ekstraligi, rozpoczęcie remontu stadionu, nowe otwarcie organizacyjno-finansowe w klubie. Hasło przewodnie to "Dość stagnacji, czas realizacji". Na początku wsparcie finansowe oferują Sawarski, Pol-Osteg, Gotowski, dwóch innych sponosrów ze Szwecji. Gwarantuje to odbudowanie wiarygodnośc iklubu w świecie biznesu. Sam AJ to gwarancja wiarygodności klubu wśród zawodników. Prezesem zostanie Pan Jurek. Jeśli mu teraz nie wyjdzie to obiecuje, że już naprawdę nigdy (przenigdy) nie będzie w Polonii już więcej działaczem. Wszystkie organizacje kibiców mają jeden wspólny cel - "Wspólny doping, niech nas będzie 10000 na każdych zawodach". Za dwa lata drżyjcie Falubazy, Apatory i Unie. Nadchodzi wielka Polonia!
    Nie wiem czy to napisałeś z przekąsem, bo to tak zabrzmiało. A może to prawda.

    "Prezesem zostanie Pan Jurek. Jeśli mu teraz nie wyjdzie to obiecuje, że już naprawdę nigdy (przenigdy) nie będzie w Polonii już więcej działaczem." - no ja mu mogę dać czystą kartę, jeśli celem jest dobro Polonii. Tylko z tym "nigdy" to bym nie przesadzał Nie dlatego, że "nigdy nie mów nigdy", ale dlatego, że już kiedyś tak mówił
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #1883
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie wiem czy to napisałeś z przekąsem, bo to tak zabrzmiało. A może to prawda.

    "Prezesem zostanie Pan Jurek. Jeśli mu teraz nie wyjdzie to obiecuje, że już naprawdę nigdy (przenigdy) nie będzie w Polonii już więcej działaczem." - no ja mu mogę dać czystą kartę, jeśli celem jest dobro Polonii. Tylko z tym "nigdy" to bym nie przesadzał Nie dlatego, że "nigdy nie mów nigdy", ale dlatego, że już kiedyś tak mówił
    Masz rację. Tak mówił.
    Napisałem z przekąsem, ale niech chociaż trochę z tego się spełni.

  48. Powrót do góry    #1884
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Masz rację. Tak mówił.
    Napisałem z przekąsem, ale niech chociaż trochę z tego się spełni.

    Witam kolegów co prawda czytam od wieków portale ale jakoś nigdy nie miałem sposobności odpisywać

    dla potrzymania powyższego ducha wielkości Polonii pragnę donieść że we wtorek widziałem koło Focusa busa THJ więc to pewnie ten kolejny Szwed poza AJ który przychodzi do nas w pakiecie

  49. Powrót do góry    #1885
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    No tak. Skład na 2016:
    AJ
    THJ
    Paddy/Kudriaszow
    Szymon
    [jakiego innego naszego krajana lubi AJ?]
    Rydlewski
    Stalkowski

    Trener: Sawina

  50. Powrót do góry    #1886
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Sawina trenerem omg

    Wolę zdecydowanie NASZEGO Woźniaka


    THJ - ten koleś nie ma podejścia do sportu, woli hulajnogą jeździć po parkingu i mieć wszystko gdzieś.


    Liczę na miłe rozczarowanie się.

  51. Powrót do góry    #1887
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Sezon na busy się widać rozpoczął No ale jakby tak faktycznie THJ był w Polonii, jako ten który ma walczyć o skład z dwójką pozostałych stranieri(Jonssona wykluczam bo to pewny skład) to byłby to dobry deal. Na I ligę to zawodnik w sam raz. Z Sawiną to taki żarcik tam wyżej , pamiętam jego ostatni mecz i jak mu się dostało przy parkingu. Po nim już dał sobie spokój.

    Cisza, ciągle cisza, ale dziś środa i jeśli wierzyć artykułowi GW sprzed kilku dni to dziś miała być rekomendacja dla kupca i za kilka dni ogłoszenie zwycięzcy. Jednak pewnie wszystko już mają dograne tylko czemu info żadnego nie ma???? Jednak jakiś przeciek dziś już powinien być

    Jednak nie dziś, ale już jesteśmy milimetry od decyzji http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...ml#indeks_news
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 14-10-2015 o 15:55

  52. Powrót do góry    #1888
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Myślicie ze zawodnicy jezdza busami na negocjacje ?

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi L za jego przydatny post!

    vicar (15-10-2015)

  54. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Z naszych informacji wynika, że członkowie komisji mają jeszcze kilka dodatkowych pytań do BTŻ-u.

    Dla mnie to jest forsowanie BTŻu i tyle. Wcześniej ku$%^ byli be, na początku 2 tury byli za Władkiem i AJ a teraz nagle finiszują o zwycięstwo normalnie wygląda to tak jak by ku$%^ jakiś średni zawodnik w GP zrobił 0,1,2,2,3,2,3 czyli wygrał turniej a na nazwisko miał np Batchelor

  55. Powrót do góry    #1890
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cholerne leśne dzbany. Zaczyna się palić grunt pod nogami to ostatnimi siłami próbują się łapać wszystkiego. Zapewne w grę idą sprawy już pozasportowe, toż to jest dno i pół metra mułu. Gdzie byli jak klub potrzebował wsparcia? Jak "wygrają"(ale w czym są lepsi? buhahaha) to mam nadzieję, że wyjdą pewne sprawy na wierzch i będzie gorąco

Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •