Strona 32 z 51 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Expert a gdzie miejsce dla "Mongoła" i Henka, skład bez nich to lipa.

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Dlaczego "sprzedał Polonię"?

    Ja tylko mam nadzieję, że jak dojdzie do przejęcia klubu przez Gollobów to nie wyjdą znów stare kwasy w postaci kamieńcy w centrum, procesów sądowych, itp. itd. Myślę, że nawet jeżdżąc w innych klubach Gollobowie źle Polonii nie życzyli.
    A bo ja wiem dlaczego? Niech się wypowiedzą ci, którzy uważają, że to Tomek ogołocił Polonię i odszedł w momencie kiedy najbardziej go potrzebowała, że miał w d**ie klub i kibiców i poszedł za kasą.
    Jakieś tam tarcia pewnie były, ale nie czarujmy się. Tylu medali czy pucharów byśmy nie mieli za klubowymi witrynami bez jego osoby w drużynie...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #1398
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Mentikk medal jak to bywa ma dwie strony. Racja pewnie jest gdzieś po środku.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Ależ z pewnością. Nigdy nie byłem jakimś tam obrońcą kogokolwiek ślepo wpatrzonego w swój "cud świata", ani też nie byłem przekonany o swojej nieomylności (chociaż mylę się rzadko ) - żaden ze mnie Mariusz Stwierdzam jedynie, że banda czubków obraziła się na Tomka za to, że "miał czelność" odejść z klubu jak na "złotówę"przystało i jakoś dziwnie zapomnieli o tym ile Tomek z siebie dał sił i zdrowia. I nazdobywał nam medali i pucharów. I kibiców przyciągnąłby bankowo na stadion. Tyle
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #1400
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Trenerze Wozniak jeżeli masz honor i zależy Ci na Polonii to odejdź, bo gro kibiców nie może patrzeć na Twoje taktyczne ruchy. Skoro nie ma kasy to powiedzcie kibicom otwarcie nie stać nas na play off, nie możemy awansować a tak wyglądacie jakbyście byli na usługach R.B. Bilet na mecz z Wandą kupię ale mnie już nie zobaczycie. Myślę że dzisiaj pożegnaliśmy się z play offami, jednak chciałbym się mylić.

  6. Powrót do góry    #1401
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    juz przed meczem wiadomo bylo, ze porazki Lodzian i Krakowian powoduja, ze to my jedziemy w play off. Przykre tylko, jak niski musi byc poziom, skoro tak beznadziejna druzyna jak nasza walczyc bedzie dalej na jesieni!

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Mihalo (26-07-2015), never_mind (26-07-2015)

  8. Powrót do góry    #1402
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Trzeba spasc na dno by sie odbic, na razie przedzieramy sie na dno przez mul. Hukniemy w dno jesienia po wyborach. Smrod opadnie I od 2017 zaczniemy od zera z nowymi ludzmi.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 26-07-2015 o 21:42
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  9. Powrót do góry    #1403
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Mecz z Łotyszami był dobry sportowo, niestety przegrany przez pechowy defekt w 15 biegu. Słaby mecz dziś pojechał Andrzej lecz to jego pierwsza (dopiero w XI kolejce) wtopa w sezonie, w którym miał cieniować i się do składu nie łapać. Nie ma co lamentować, gwizdać i obrażać się na klub. Wyszło jak wyszło, Loko to dobra drużyna.

  10. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    Trenerze Wozniak jeżeli masz honor i zależy Ci na Polonii to odejdź, bo gro kibiców nie może patrzeć na Twoje taktyczne ruchy. Skoro nie ma kasy to powiedzcie kibicom otwarcie nie stać nas na play off, nie możemy awansować a tak wyglądacie jakbyście byli na usługach R.B. Bilet na mecz z Wandą kupię ale mnie już nie zobaczycie. Myślę że dzisiaj pożegnaliśmy się z play offami, jednak chciałbym się mylić.
    O co ci chodzi? Jedyna decyzja jaką Woźniak mógł dziś podjąć to 13 bieg i zamiana Kubery za Kudriaszowa. Zrobił to, co zaprocentowało remisem, bo Kubera wspaniale rozprowadził wyścig. To, że nie było Siopka, to teraz można gdybać, ale prawda jest taka, że na piątkowym sparingu Marcin był najsłabszy. więc chyba zasłużenie dziś nie jechał.

    To nie jest wina J.Woźniaka, że Kościecha i Miśkowiak robili dziś karygodne błędy na trasie i dali się objeżdżać jak szkółkowicze. Defekt Hougaarda na prowadzeniu to też pech, na który nie mamy wpływu. A co do PO, to nic nie jest w stanie nam ich odebrać. Przegrywamy II mecz u siebie, ale Łódź, Kraków i Gniezno są tak żenująco słabi, że mamy pewne 4 miejsce.

    Szkoda porażki, ale najważniejsza była dziś frekwencja i atmosfera na stadionie a to wyszło świetnie! POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    rogal1979 (27-07-2015)

  12. Powrót do góry    #1405
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    A możecie coś napisać o postawie Kubery w tym meczu. Dorobek punktowy nie zachwyca, zwłaszcza to 0 w biegu juniorów (przegrana Kostigovsem i to na "własnym torze" to jednak rozczarowanie). Pomimo to w relacji na SF czytałem pochlebne opinie na temat jego postawy. Z racji tego, że mam spory dystans do opinii tzw. dziennikarzy sportowych wolałbym przeczytać opinie zwykłych bywalców stadionu przy Sportowej.

  13. Powrót do góry    #1406
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Chłopaczek ma dobre starty i jest waleczny, musi zbierać doświadczenie. W 13 biegu to on zatrzymał parę gości przed porażką 1:5. Zdobycz punktowa nie oddaje jego postawy na torze. Bardzo ładnie się zaprezentował i Byki będą mieć dobrego juniora.

  14. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Szkoda porażki, ale najważniejsza była dziś frekwencja i atmosfera na stadionie a to wyszło świetnie! POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!
    Frekwencja była dobra? Gdzieś tam w relacji/raporcie wyczytałem, że 2 tys. kibiców, a to by jednak nie porywało.

    Trochę szkoda, bo taka porażka może zniechęcić kibiców do przyjścia. Ostatni mecz będzie z Wandą - przeciwnik niestety raczej nie stworzy widowiska, więc może warto jakąś promocyję zrobić żeby ludzi nagonić? Bilety po 5 zł zrobiłyby frekwencję pewnie całkiem niezłą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1408
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Frekwencja była dobra? Gdzieś tam w relacji/raporcie wyczytałem, że 2 tys. kibiców, a to by jednak nie porywało.

    Trochę szkoda, bo taka porażka może zniechęcić kibiców do przyjścia. Ostatni mecz będzie z Wandą - przeciwnik niestety raczej nie stworzy widowiska, więc może warto jakąś promocyję zrobić żeby ludzi nagonić? Bilety po 5 zł zrobiłyby frekwencję pewnie całkiem niezłą.
    SF zrobiło niebywałe świństwo, że tak zaniżyło frekwencję. Klub powinien jakoś na to zareagować, bo taka propaganda działa na szkodę klubu. Frekwencja wyniosła 4-5 tysięcy, a atmosfera była świetna. 15 bieg cały stadion stał i za namową Matuszaka głośno dopingował zespół.

    Oglądał ktoś mecz Wandy z Ostrowem? W.Gollob mówił coś o Polonii?
    Ostatnio edytowane przez expert ; 27-07-2015 o 10:48
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  16. Powrót do góry    #1409
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam wszystkich !

    Frekwencja na stadionie była całkiem niezła , podobnie jak na meczu z Rybnikiem może ciut mniej ludzi . Myślę że około 4 - 4,5 tys .

    Generalnie szkoda tej porażki strasznie ... bo szansa na zwycięstwo była duża , szczególnie sytuacja po 9 wyścigu napawała dużym optymizmem : Hougaard, Miśkowiak, Kylmaekorpi, Puodżuks - 5:1 i wynik zrobił się (31:23) a poźniej tragedia ...


    Pozostaje liczyć na cud że nas ktoś w końcu kupi ...

  17. Powrót do góry    #1410
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Oglądał ktoś mecz Wandy z Ostrowem? W.Gollob mówił coś o Polonii?
    Oglądałem większość transmisji i nie usłyszałem ani słowa o Polonii poza tym, że swego czasu nie otoczyła należytą opieką Oskara.

    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    A możecie coś napisać o postawie Kubery w tym meczu. Dorobek punktowy nie zachwyca, zwłaszcza to 0 w biegu juniorów (przegrana Kostigovsem i to na "własnym torze" to jednak rozczarowanie). Pomimo to w relacji na SF czytałem pochlebne opinie na temat jego postawy. Z racji tego, że mam spory dystans do opinii tzw. dziennikarzy sportowych wolałbym przeczytać opinie zwykłych bywalców stadionu przy Sportowej.
    Świetny chłopak z niego. W pierwszym biegu ewidentnie niedopasowany do toru - potem już było lepiej a to co zrobił w biegu 13 to jak na tak młodego zawodnika poezja. Rozprowadził pierwszy łuk i tak jak już ktoś tutaj napisał, uratował Polonię przed podwójną porażką. Po tym biegu nawzajem sobie biliśmy brawa: my dla Niego a On w kierunku trybun.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Ali_G (28-07-2015), Giani (27-07-2015), pejotl3 (27-07-2015)

  19. Powrót do góry    #1411
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Swoją drogą 3 punkty Rydlewskiego cieszą. Myślę, że Bietracki czy Jóźwik nic więcej by nie zrobili.

  20. Powrót do góry    #1412
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    Trenerze Wozniak jeżeli masz honor i zależy Ci na Polonii to odejdź, bo gro kibiców nie może patrzeć na Twoje taktyczne ruchy. Skoro nie ma kasy to powiedzcie kibicom otwarcie nie stać nas na play off, nie możemy awansować a tak wyglądacie jakbyście byli na usługach R.B. Bilet na mecz z Wandą kupię ale mnie już nie zobaczycie. Myślę że dzisiaj pożegnaliśmy się z play offami, jednak chciałbym się mylić.
    W ogóle nie wiem skąd takie głosy. Mecz był fajny, wcale nie odstawaliśmy dużo. Widać było, że Loko w drugiej części spotkania się spasowało z torem. Szkoda tylko, że nie udawało się potem utrzymywać pozycji po starcie. No i na wszystkim zaważył defekt. Szkoda. Takiego 5:1 w ostatnim biegu przy stanie 42:42 już dawno u nas nie było i na pewno wielu kibicom przypomniałoby to czasy wielkiej Polonii z Gollobami w składzie... Po prostu pech.

    Mała cenzurka:

    Hougaard - szybki, dobre starty. Bardzo fajny mecz. Szkoda tego defektu - bez niego byłoby niemal idealnie.
    Misiek - pierwsze trzy biegi z Hougaardem fajne (super para), potem już słabo. Ma szczęście, że mecz zawalił Kudriaszow, dzięki temu nie straci miejsca w składzie.
    Kostek - coś pomęczył, ale w końcówce, jak cała reszta zespołu, dawał się objeżdżać. Z drugiej strony takie 9 punktów to jego poziom
    Kudriaszow - no niestety zawalił mecz, do tego o mało co nie spowodował karambolu z Kościechą. Był jedynym z dwóch zawodników Polonii, którzy w tym sezonie pojechali we wszystkich spotkaniach. W następnej kolejce pójdzie pewnie jednak w odstawkę. Jedynym, który obskoczy wszystkie mecze zostanie więc... Kostek
    Szymek - fajny, dobry mecz. Lider zespołu. W ostatnim biegu gdyby nie defekt Hougaarda mogło być jeszcze lepiej. Do tego ładnie w jednym z biegów asekurował Kuberę.
    Kubera - duży talent. Niespasowany w biegu młodzieżowym, potem jeździł jak stary wyjadacz. A to co zrobił w biegu 13-tym to majstersztyk, stąd zasłużona owacja.
    Rydlewski - przed meczem wpisywałem mu pewne zero, a tu w biegu młodzieżowym przywiózł Kostygowa. Który to mecz Patryka? Trzeci? I już potrafi przywieźć punkt na rywalu. Warto więc się było męczyć z Bietrackim i Jóźwikiem? Jasne, że Patryk ma jeszcze przed sobą duuuużo pracy, ale jeden rywal na rozkładówce już jest!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Ali_G (28-07-2015), never_mind (28-07-2015)

  22. Powrót do góry    #1413
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Rydlewski - przed meczem wpisywałem mu pewne zero, a tu w biegu młodzieżowym przywiózł Kostygowa. Który to mecz Patryka? Trzeci? I już potrafi przywieźć punkt na rywalu. Warto więc się było męczyć z Bietrackim i Jóźwikiem? Jasne, że Patryk ma jeszcze przed sobą duuuużo pracy, ale jeden rywal na rozkładówce już jest!
    Warto też dodać (ja przynajmniej odniosłem takie wizualne wrażenie), że sam sposób jazdy (składanie się w łukach itp.) był w przypadku Patryka dużo lepszy i płynniejszy niż w poprzednim meczu u nas. To tylko pokazuje, że On MUSI jeździć jak najwięcej do końca tego sezonu.

  23. Powrót do góry    #1414
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Może ktoś potwierdzić, że niby Jóźwik kończy ze speedwayem ? Coś tak na trybunach słyszałem ale jakoś uwierzyć nie jestem w stanie.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A widzisz to inaczej? W tym sezonie już nie pojeździ. W przyszłym miejsca dla niego nie ma. A po lansowaniu się jako lokalna gwiazda ma czekać na ławce w II lidze? Nie, to nie dla gwiazdy jego pokroju. Jak mu się poszczęści to zostanie mechanikiem u starszego kolegi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #1416
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Smrod opadnie I od 2017 zaczniemy od zera z nowymi ludzmi.
    Z nowymi ludźmi? Z Władysławem Gollobem? To chyba będzie trzeba III ligę założyć...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #1417
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Zmarł Kulczyk. Możemy chyba definitywnie przestać się bawić w mrzonki "niech Kulczyk zainwestuje, co go boli te kilka milionów".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1418
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Jest jego syn. Bez żartów... Nikt tego na poważnie nie traktował chyba.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    I tutaj widzisz mam inne odczucia - niektórzy chyba naprawdę wierzyli, że to jest opcja jak najbardziej realna i że pan Kulczyk klub kupi i odda w prezencie komuś z rodziny
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #1420
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Drozd na fb pod postem o śmierci Kulczyka napisał:

    "Mało kto sobie zdaję sprawę ileż to pomogły pieniądze pana Hrabiego w budowie potęgi Polonii Bydgoszcz, polskiego żużla, cyklu SGP i przede wszystkim sukcesów Tomka Golloba. Pomostowym przepływu pieniędzy Kulczyk-żużel był Zbigniew Boniek."

    Czyli coś z tą Polonią jednak kiedyś było.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  30. Powrót do góry    #1421
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Drozd na fb pod postem o śmierci Kulczyka napisał:

    "Mało kto sobie zdaję sprawę ileż to pomogły pieniądze pana Hrabiego w budowie potęgi Polonii Bydgoszcz, polskiego żużla, cyklu SGP i przede wszystkim sukcesów Tomka Golloba. Pomostowym przepływu pieniędzy Kulczyk-żużel był Zbigniew Boniek."

    Czyli coś z tą Polonią jednak kiedyś było.
    Kulczyk = Lech, z którego reklamą jeździł
    Gollob chyba 3 lata...
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Władek jednak chce kupić Polonię
    A w SK Rydlewski trochę jednak za słabo jak na jazdę na własnym torze. Nie liczyłem na jego awans, ale na okolice 5-7 pkt.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1423
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Nie będzie jednym chętnym który złoży ofertę.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    BRUNO (31-07-2015)

  34. Powrót do góry    #1424
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Nie będzie jednym chętnym który złoży ofertę.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Czy wiadomo kto oprócz Władka jest chętny na przejęcie Polonii????

  35. Powrót do góry    #1425
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Pożyjemy zobaczymy.

  36. Powrót do góry    #1426
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Jak już się dzielisz jakąś informacją to powiedz coś więcej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1427
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak już się dzielisz jakąś informacją to powiedz coś więcej
    Właśnie

  38. Powrót do góry    #1428
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak już się dzielisz jakąś informacją to powiedz coś więcej
    Gdybym mógł dałbym znać. Póki co taką informację posiadam.
    Pozostaje nam czekać ze 2 tygodnie na złożenie ofert...

  39. Powrót do góry    #1429
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,021
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #1430
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Otóż to Link trafiony.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #1431
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Mamy własną parę juniorów na mecz z Wandą.
    W mistrzostwach pomorza jechali
    Stalkowski 6pkt
    Rydlewski 5
    Orwat 3
    Sitarek 1

    Woźniak ma w czym wybierać

  42. Powrót do góry    #1432
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Niech Kubera z Wandą pojedzie i pożegna się z kibicami Polonii dobrym występem, wszak w play - offach już nie pojedzie więc nasi się tam objadą

    Najważniejsze, że jest inny chętny do objęcia Polonii ale czy i komu miasto nas sprzeda, na to już nie mamy wpływu. Najważniejsze aby była nadal I liga, gadki, żeby jechać od II ligi niech sobie w buty włoży np. Władek

  43. Powrót do góry    #1433
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Dlaczego Kubera nie miałby jechać w półfinałach?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  44. Powrót do góry    #1434
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Najważniejsze, że jest inny chętny do objęcia Polonii ale czy i komu miasto nas sprzeda, na to już nie mamy wpływu. Najważniejsze aby była nadal I liga, gadki, żeby jechać od II ligi niech sobie w buty włoży np. Władek
    Najważniejsze to powinno być by "inwestor" wyciągnął klub z zapaści i nie rzucił tego w cholerę po chwili. Lepiej jeździć w 2 lidze z perspektywami na odbudowę i awans niż mieć klub jak na bombie, czy dojedziemy sezon, czy wystartujemy w następnym itp.

    Pożyjemy zobaczymy kto to będzie, byle to nie byli killerzy żużla od Bruskiego

  45. Powrót do góry    #1435
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Dlaczego Kubera nie miałby jechać w półfinałach?
    Bo w PO nie ma gości.

  46. Powrót do góry    #1436
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Gdybym mógł dałbym znać. Póki co taką informację posiadam.
    Pozostaje nam czekać ze 2 tygodnie na złożenie ofert...
    Mogę tylko strzelać ale może to Sawarski postanowił spróbować jak usłyszał, że Gollobowie startują do Polonii...

  47. Powrót do góry    #1437
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Bąkowski nie jest już prezesem BTŻ Polonia.

    http://sport.express.bydgoski.pl/338...z-prezesa.html

  48. Powrót do góry    #1438
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Bąkowski nie jest już prezesem BTŻ Polonia.

    http://sport.express.bydgoski.pl/338...z-prezesa.html
    Ciekawe czemu zrezygnował.

  49. Powrót do góry    #1439
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bylem dzis na MDMP i powiem, ze warto bylo. Nasi zaczeli niemrawo bo po pierwszej serii mieli 2 punkty, a cala reszta po 7. Myslalem wtedy ze kazdy punkcik to bedzie sukces. A tu jak sie rozkrecili! Niesamwoite wrazenie zrobil na mnie Stalkowski, ktory dopiero 29 lipca skonczyl 16 lat! Pieknie chodzil na dsytansie i mijal rywali. Rydlewski w pierwszym starcie sluszne wykluczenie, pote byl jeszcze niespasowany, ale pozniej tez chodzil jak wyjadacz, a w 16-ym biegu mimo przegranego startu rozprowadzil wszystkich na pierwsym luku.

    Generalnie wszyscy nasi przegrywali starty, a potem mijali rywali jak tyczki. Starty sa dramatem u Sitarka ktory puszcz sprzeglo jak rywale juz sie skladaja w łuk. Nie przeszkodzilo mu to na dystansie skroić najwiekszy dramat dzisiejszych zawodow czyli Strzelca...

    Ogolnie nasi sie tak rozkrecili, ze w czwartej i piatej serii byli ekipa ktora zdobywala najwiecej puntkow. Szkoda upadku Orwata, bo bysmy zajeli ex-aequo pierwsza lokate.

    I az k..wica czlowieka bierze , ze majac pod nosem takich zawodnikow musial sie przez pol roku meczyc z Jozwikiem i Bietrackim...

    Podsumowanie: Rydlewski bardzo fajnie i pewnie, o wiele pewniej niz z Loko. Stalkowski - najwieksze moje zaskoczenie, ledwie 16 lat a bardzo pewnh, odwazny i nasz tor ma obcykany. Jesli o mnie chodzi to ja w lidze bym puszczal teraz juz obu, bo nie ma na co czekac. Orwat - sporo nauki jeszcze przed nimi, ale to tez dopiero 16 lat. Sitarek - starty dramat, na dystansie sie rozkrecil.

    Ogolnie bylo widac, ze nasi z biegu na bieg rozkrecali sie. A wiec jazda, jazda i jeszcze raz jazda, a efekty na pewno beda!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Giani (05-08-2015), atomenda (06-08-2015), chrzan (05-08-2015), never_mind (06-08-2015)

  51. Powrót do góry    #1440
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Podsumowanie: Rydlewski bardzo fajnie i pewnie, o wiele pewniej niz z Loko. Stalkowski - najwieksze moje zaskoczenie, ledwie 16 lat a bardzo pewnh, odwazny i nasz tor ma obcykany. Jesli o mnie chodzi to ja w lidze bym puszczal teraz juz obu, bo nie ma na co czekac.
    Dobrze gadasz. Już jeździć naszymi juniorami bo to przyszłość.

Strona 32 z 51 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •