Strona 8 z 51 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To jak Mentikk, podejmujesz rękawice?
    Stawka?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez podBalotami Zobacz posta
    Poczekajcie Tylko ,aż Kurdiashow zrobi parę silniczków u Ashleya w kontakcie z Emilem mam nadzieje dograją taką jednostkę na tor przy S2 taki ,że będzie fruwał jak nasz dawny wojownik
    Hehe swoją drogą Andersson też przyszedł do Bydgoszczy bo chciał być w kontakcie z Ashleyem. W jego przypadku silniki na S2 jednak nie zadziałały
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  3. Powrót do góry    #318
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Stawka?
    luknij priv

  4. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    pare silniczkow ? zeby go na jeden bylo stac od Ashleya to byloby dobrze a ze dostanie swoja szanse moze tak w 4 - 5 kolejce, dopiero gdy juz Kostek zajezdz swoje stare trupy to gdzie i kiedy ten Kurdiaszow ma zarobic chociazby na sprzet, bo chyba za podpis to nie bardzo moze wolac kokosow.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    luknij priv
    Daj i mi Też chętnie się założę.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    pare silniczkow ? zeby go na jeden bylo stac od Ashleya to byloby dobrze a ze dostanie swoja szanse moze tak w 4 - 5 kolejce, dopiero gdy juz Kostek zajezdz swoje stare trupy to gdzie i kiedy ten Kurdiaszow ma zarobic chociazby na sprzet, bo chyba za podpis to nie bardzo moze wolac kokosow.
    Mam nadzieję, że nie będziemy musieli powołać Kudriaszowa już na inaugurację. W zeszłym sezonie to Kostek już w sparingach jechał słabo i sezon zaczął na ławce. W 2015 sparingi będą bardzo wymagające, więc lepiej niech porządnie przepracuje zimę.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  7. Powrót do góry    #322
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Kostek wie ile ma lat i ze juz niczego wielkiego w zuzlu nie osiagnie to tez nie spodziewalbym sie wielkich inwestycji w sprzet bo niby i po co ?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Zeby zarobic troche grosza za punktowke?
    Wykrecic porzadna srednia aby moc negocjowac
    na przyszly rok z nieco innego pulapu?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-01-2015 o 10:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jakos nie widac po jego wynikach z ostatnich lat zeby takie mial podejscie, mozna przeciez dojechac na nazwisku do konca kariery ktora juz pewnie niebawem sie zakoczy bo lata leca, gdyby nie Bydgoszcz to moze Krakow by sie nim zainteresowal a tak chyba byloby brak ofert z tej klasy rozgrywkowej
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  10. Powrót do góry    #325
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Kupcie dzisiejszy express i przeczytajcie wywiad z Bruskim. Wysokie ciśnienie gwarantowane! W skrócie to grabarz Polonii Bruski mówi że Zawisza ma 20 tyś kibiców ale oglądają mecze w TV, Polonia ma 2-3 tyś kibiców i mają wspaniałe warunki do oglądania a do remontu stadionu przekona go 15 tyś na meczach 1 ligii!!! a hitem wywiadu jest to że tylko w Toruniu jest lepszy stadion niż w Bydgoszczy a w innych miastach są takie same warunki jak w Bydgoszczy! Wypomina też miejskie pieniądze wydane na Polonie i że co z tego mamy??? Nie wspominając o tym co mamy z tego że miasto wydaje miliony także na Zawiszę gdzie mało kto chodzi!!! Bruski to hiPOkryta i kłamca. Z roku na rok nienawiść do tego człowieka rośnie. Nawet gdy uda mu sie przez następne 4 lata zlikwidować Polonie to i tak ta sama Polonia powstanie!!! i to z potrójną siłą! Nigdy nie zginie Bruski Polonia nigdy nie zginie!!!

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    atomenda (26-01-2015), rogal1979 (27-01-2015)

  12. Powrót do góry    #326
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Siema wszystkim!
    Cos smutno u nas....W sumie to się nie dziwie,bo samemu mi się nawet nie chce myśleć o kondycji Polonii,ale może ktoś wie co wyszło z tych rozmów Polkowskiego z potencjalnym sponsorem w Warszawie? Cisza jak makiem zasiało! Prezes Rady Nadzorczej tez milczy po tym jak ogłaszał silna Polonie w 2015!

  13. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Gadać to sobie tutaj możemy ale jak ktoś normalny tego klubu nie ogarnie to będziemy się tak bujać jeszcze 4 minimum 4 lata . Nikt z klubu jeszcze nie podał ile dało się spłacić kredytu 1 zł czy milion złoty tylko że zostało coś spłacone. Sponsora jak nie było tak nie ma. Ogólnie klimat w około naszego klubu nie zachęca , a firmy ze swoimi srodkami na pewno w Bydgoszczy są ( Gotowski, Sawarski ?? Sowa?? )co intersują sie żuzlem . Kibicom ogólnie już nie za bardzo chodzi czy w składzie jest Kościecha czy też Thorsell czy Krcmar tylko czy i kiedy w klubie będzie znowu normalnie , i ktoś w końcu przedstawi czy oddłużamy sie 10 lat i jedziemy o nic czy już może od 2016 roku walczymy o coś.

  14. Powrót do góry    #328
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    za Bruskiego to mozemy sobie pomazyc ze jedziemy o cos, chyba ze znajdzie sie prywatny inwestor ktory za tanie pieniadze kupi klub pograzony w marazmie ale jedyne co mogloby sklonic kogos do zakupu to obietnica/umowa budowy nowego stadionu bez tego ....
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    I znowu głosy, że będziemy "gościć" juniorów innych klubów - Zgardziński (Falubaz) albo Trzensiok (Sparta). Ja się tylko pytam: po co? Mamy 4 juniorów. Więc chyba nie ma się co spodziewać takiego wysypu kontuzji, że jednocześnie 3 nam ich padnie? Żaden z nich nie ma też jakichś sukcesów na koncie. Co nam to da? A to, że objedziemy juniorów innym klubom, a nasi będą się kisić w pomorskich ligach młodzieżowych... I tak nie awansujemy w tym sezonie. Nie ma takiego planu. To czemu nie wykorzystywać tego czasu na maksymalne eksploatowanie naszych juniorów w ligowych starciach? Skoro mają stanowić trzon składu w przyszłości (chyba, że już się odchodzi od budowy składu na wychowankach) to wypadałoby dać im jak najwięcej jazdy...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #330
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Skąd to info o wypożyczeniach? Zmroziło mnie to. Ja naprawdę liczę na to, że Rydlewski od 17-ego roku życia będzie pociskał w lidze, aby coś z niego było.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    espeedway powołujące się na Express Bydgoski
    Mam nadzieję, że to jakaś wydumana samoistnie plotka, bo też chciałbym, aby Rydlewski czy Sitarek jak najwięcej skorzystali z jazdy w lidze. Czekanie do 19. roku życia z pierwszymi ligowymi jazdami da tylko tyle, że będziemy mieli kolejnych zawodników jak Bietracki czy Jóźwik, o których będzie się mówić, że nic już z tego nie będzie.
    Mamy młodych i (ponoć) zdolnych chłopaków to korzystajmy. Wszak mają dochodzić kolejni i to chyba nawet w roku bieżącym
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    takie wypozyczenie kosztuje a nasz klub chyba nie bardzo jest sklonny do dodatkowych wydatkow, zreszta nie jedziemy o nic wiecej niz utrzymanie wiec ...
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  19. Powrót do góry    #333
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    popaprańcy na Kryterium Asów nie mają a myślą o wypożyczeniu jakiś odpadów
    Jacuś dawaj szanse Rydlewskiemu i weź zachowuj się jak facet a nie siedzisz cicho przed twoim szwagrem Polkosiem.

  20. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Panowie MŻ nie kłamie..

    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...a5f192c5ff0196 , Ci co mówili, że Wanda będzie mocna również się nie mylili. To tak, żeby poprawić humory w oczekiwaniu na sezon

    https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...2b&oe=5562BC09

    Zły prognostyk.. Nie było Roberta, chyba kasy zbrakło.. , za to "saszka" jak lider!
    Z Jamroga się śmialiście a jak tak jeżdził to pewnie "chodził" jak Gollob przy S2
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 30-01-2015 o 11:00

  21. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Masz wersje z aktualnymi składami na sezon 2015? Podesłałbyś?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #336
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No jak u nas nie ma Miśkowiaka ani Bietrackiego to co myślałeś Z tego co kojarzę składy można samemu jakoś edytować.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Przepraszam, a co to w ogóle jest?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  24. Powrót do góry    #338
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ign=newswidget

    Jaja sobie robią. Kto to jest?! Myślałem że jakiś nastolatek w którego zainwestujemy, w życiu bym nie pomyślał że kontraktujemy kompletnie nieznanego 27-latka! Co my jesteśmy, schody do nieudanych karier? Dom pomocy społecznej?!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Kontrakt warszawski... zawodnik jest tu tylko na papierze.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  26. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ign=newswidget



    Jaja sobie robią. Kto to jest?! Myślałem że jakiś nastolatek w którego zainwestujemy, w życiu bym nie pomyślał że kontraktujemy kompletnie nieznanego 27-latka! Co my jesteśmy, schody do nieudanych karier? Dom pomocy społecznej?!
    Prima Februaris jest to. Tylko wyciekło o kilka godzin za wcześnie takiego zawodnika nawet chyba ni ma

  27. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Kontrakt warszawski... zawodnik jest tu tylko na papierze.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Wiem że to kontrakt warszawski co nie zmienia faktu że ktoś tego zawodnika musiał obserwować, ktoś go musiał polecić, ktoś musiał podpisać z nim kontrakt. Po co to wszystko? Nie mamy ważniejszych tematów na głowie niż ściąganie jakichś anonów którzy nic nigdy nie wygrali i najprawdopodobniej już tego nie zrobią?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Masz wersje z aktualnymi składami na sezon 2015? Podesłałbyś?
    Nie mam mentikk to tylko fotki z facebooka autora. Będzie podobno w marcu trochę lipa bo sezon będzie blisko a MŻ właśnie zabija nudę w trakcie "sezonu ogórkowego". :/

  29. Powrót do góry    #343
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Wiem że to kontrakt warszawski co nie zmienia faktu że ktoś tego zawodnika musiał obserwować, ktoś go musiał polecić, ktoś musiał podpisać z nim kontrakt. Po co to wszystko? Nie mamy ważniejszych tematów na głowie niż ściąganie jakichś anonów którzy nic nigdy nie wygrali i najprawdopodobniej już tego nie zrobią?
    Niekoniecznie, może być tak że zawodnik sam zgłosił się do klubu prosząc o przysługę i podpisanie takiego kontraktu. Więc bez zbędnej spiny.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Kupcie dzisiejszy express i przeczytajcie wywiad z Bruskim. Wysokie ciśnienie gwarantowane! W skrócie to grabarz Polonii Bruski mówi że Zawisza ma 20 tyś kibiców ale oglądają mecze w TV, Polonia ma 2-3 tyś kibiców i mają wspaniałe warunki do oglądania a do remontu stadionu przekona go 15 tyś na meczach 1 ligii!!! a hitem wywiadu jest to że tylko w Toruniu jest lepszy stadion niż w Bydgoszczy a w innych miastach są takie same warunki jak w Bydgoszczy!
    Powaliłeś na kolana. Aż ściągam sobie ten numer z Bydgoszczy... chyba będzie trzeba mocno
    trzymać kciuki za sąsiadów w najbliższych czterech latach, aby i tam nie powtórzyło się Opole,
    czy też Świętochłowice, które też miały kiedyś fajny stadion, albo taki Poznań, gdzie też stadion
    był uroczo położony...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Okienko transferowe się zamknęło, więc można dodać mały komentarz. Pomijam teraz fakt jakichś dodatkowych "warszawianek", które raczej niczego nie zmienią.
    Nasz skład jest chyba najbardziej polskim składem w lidze więc jakiś pozytyw. Bo najprawdopodobniej jedynym obcokrajowcem będzie Paddy. No chyba, że ktoś będzie tak słaby, że da się wygryźć Andriejowi (tudzież ten ostatni tak mocno poprawi formę, że się przebije). Ale nie o tym. Raczej o tym, kim można by ewentualnie się posiłkować w ramach wypożyczenia. Wziąłem pod uwagę kluby ELigi - głównie dlatego, że jak już to właśnie tam znaleźć by można ciekawszych rezerwowych do wypożyczenia, a dwa to może być trudniej wypożyczyć zawodników od rywali z I ligi, bo ci mogliby nie chcieć nas "wzmocnić"
    Założyłem, że każdy klub w ELidze będzie też trzymał jednego rezerwowego, na różne okazje.
    Kto więc zostaje do wykorzystania?
    Z takiej Stali Gorzów, gdzie ekipa spora jest Peter Karlsson i Craig Cook. Obaj mają niewielką szansę na występy w zespole. W Falubazie do wypożyczenia może być Krzysztof Jabłoński. Tutaj też rozbija się sprawa o zawieszenie Dudka. Jeśli zostanie skrócone to już całkiem zrobi się u nich ciasno, a jakoś trudno mi uwierzyć, żeby skład wyglądał inaczej niż AJ,PePe,Hampel,Walasek i Dudek (do czasu zawieszenie Loktajew). Z Torunia do wzięcia może być jeden z dwóch Fricke-Kułakow. W Rzeszowie ławka szeroka. Pewniakami do składu są Hancock, Kildemand, Larsen i chyba (wg mnie) Mirek Jabłoński. Sówka i Lampart w drużynie zostaną, bo musi być jeszcze jeden Polak i rezerwowy (też raczej Polak). Kto zostaje? Ljung, Hansio i Baran. I to raczej tyle. Czy któryś z tych zawodników byłby na tyle interesujący, żeby w razie potrzeby takowego wypożyczyć?

    Osobiście jednak wolałbym, aby tak się nie stało i nasza drużyna przejechała ten sezon w miarę dobrze. Wg mnie stać nasz zespół na fajną jazdę, jeśli pewne rzeczy zagrają jak trzeba.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #346
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    skoro tylko Paddy bedzie armia zaciezna to oszczedzimy na placeniu zawodnikowm za dojazdy, Hansi lansio moze przesiedziec sezon na lawce w Rzeszy chyba ze Lodz go wypozyczy ale tam chyba chca w tym roku oszczedac
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  33. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Na skład trochę narzekałem, ale skoro zbliża się powoli sezon to trzeba już tylko dopingować To, że mamy prawie samych Polaków to plus przy treningach, bo w piątek wszyscy powinni się meldować na S2. Kudriaszow skoro ma bazę w BDG to też będzie. Jedynie Hougaard by musiał dojeżdżać, chociaż w zeszłym roku i tak kilka razy przyjechał do nas potrenować.

    Ciekawi mnie też kwestia kapitana. Moim zdaniem powinniśmy takiego wybrać, bo w trudnych momentach powinien być ktoś, kto będzie potrafił krzyknąć i wziąć odpowiedzialność za zespół. Myślę, że warto dać szansę Woźniakowi. Fakt, że młody ale nikt nie jest związany z klubem tak jak on. Ew. mógłby być Hougaard, bo Miśkowiaka trochę głupio robić kapitanem, skoro nie pojechał jeszcze ani razu w naszych barwach.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 03-02-2015 o 11:00
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Tylko w Woźniaku jakoś nie widzę gościa, który skrzyknie ekipą i wrzaśnie na kogoś. Miśkowiak mimo, że nowy jest jednak chyba najbardziej odpowiednim kandydatem do tego miana. Jest doświadczony, zjadł już na żużlu zęby, potrafiłby zmotywować ekipę, a jako solidny zawodnik podpowiedzieć co nieco też by potrafił.
    To tak z mojej perspektywy. Jednak osobiście jakoś nie sądzę, żeby rola kapitana była jakaś istotna. Większą "wartość" widzę w atmosferze w drużynie. Jak będzie "team spirit" to można więcej zyskać niż przez jednego wybrańca, który ma ich motywować, co swoją drogą powinien robić trener. A tak btw. to Miśkowiak zdobył ostatnio jakieś tam uprawnienia trenerskie czy instruktorskie, więc może coś tam z tych wykładów wyniósł odnośnie motywacji. Trochę szkoda, że Jacek Woźniak tego kursu nie zrobił (chyba, że nie mam takiego info).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #349
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Po zdjęciach widzę, że team spirit w bydgoskiej Polonii wkońcu zaczyna się tworzyć. Kostek, Szymon, Siopek, Kudriaszow trzymają się razem.
    Być może Kudriaszow okaże się strzałem w 10 i będzie sypał wiele punktów dla nas. Jest bardzo ambitny, dobrze przygotowany fizycznie, może będzie drugi EMIL...
    Play offy jednak powinny być dla nas, trochę za mocno krytykowałem sklad wcześniej. Ale gdy jest atmosfera, chłopaki trzymają się razem to przychodzą wyniki.

  36. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    W końcu optymistyczne spojrzenie! Brawo kolego Jednak z tym "drugim Emilem" bym się nie rozpędzał. Jak dla mnie to Andriej będzie walczył o skład z Kostkiem i Siopkiem. I jeśli będzie w stanie dobić do tego poziomu i będzie go stać na te 7 pkt to już fajnie jak na zawodnika branego jako straszak. Najpierw dajmy mu jednak szansę - zobaczymy jak w sparingach się zaprezentuje i niech o skład się bije.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    http://www.portalkujawski.pl/index.p...ismy-zapomniec

    Wszyscy dobrze o tym wiedzieliśmy, że nie ma na to szans za panowania Pana Bruskiego ale co oficjalnie powiedziane to oficjalnie powiedziane...
    Polonia Bydgoszcz

  38. Powrót do góry    #352
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    śmieszny portal

    i artykuł to pisała chyba pierwsza lepsza osoba z ulicy.

    Jak żużel jako dyscyplina stoi pod znakiem zapytania to co dopiero szermierka albo łucznictwo...

  39. Powrót do góry    #353
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mi też się nie podoba. I co to w ogóle za teoria że żużel przeszkadza pacjentom w Juraszu?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  40. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    To, że Juraszom żużel przeszkadza to wiadomo od dawna i temu akurat nie ma się co dziwić.
    Sam artykuł to jakiś odgrzewany kotlet, bo w sumie o niczym. Unie pewnie nie ma pojęcia co to jest żużel toteż jakoś raczej nie wspominają. Ministerstwo Sportu niby przeciwko żużlowi, ale na SGP na Narodowym cieszą się jak głupi z lizaka.
    Jakoś nie przywiązywałbym wagi do tego artykułu, bo nic to nowego, odkrywczego, ani wnoszącego do tematu Polonii.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #355
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Jurasz jak Jurasz, ale zachowanie UKW to dopiero hipokryzja. Wybudowali bibliotekę koło stadionu i teraz im hałas przeszkadza... Nie podoba się to WON! Poza tym autor artykułu jest kompletnie nie w temacie. Już przed wyborami kandydatka SLD mówiła, że UE nie da nam kasy na sam stadion żużlowy, ale o budowę wielofunkcyjnego obiektu można się starać. Chodzi o to, aby stadion był w pełni przystosowany do rozgrywania imprez np. żużlowych, piłkarskich, futbolu amerykańskiego i koncertów. Z tego co pamiętam to Bańkowska mówiła też o jakimś małym parku obok i wtedy byłaby to budowa dużego kompleksu sportowo-wypoczynkowego. Na to trzeba jednak chęci i determinacji, a Bruskiemu niestety tego brakuje...
    Ostatnio edytowane przez expert ; 18-02-2015 o 09:48
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    19(P)20 (18-02-2015)

  43. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Przecież o wielofunkcyjności stadionu mówili wszyscy zainteresowani (niezainteresowanie zresztą również). Więc te wydumane z głowy bzdety autora to idiotyzm. UKW wiedziało gdzie się buduje więc to problem ich, a nie Polonii. Stadion stoi od dawien dawna, więc sprawdzenie częstotliwości hałasu i jego poziomu to nie był problem w kwestii poszukiwania lokalizacji dla biblioteki. Równie dobrze autor mógł powiedzieć, że pracownicy przystadionowej Biedry mają problem z hałasem i ciężko im się pracuje w takich warunkach...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    19(P)20 (18-02-2015)

  45. Powrót do góry    #357
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    W Manchasterze za ok 6 mln funtów czyli ok 30 mln pln budują "Sports Centre" dla speedwaya, hokeja na trawie (piłki), koszykówki tu link http://www.skyscrapercity.com/showth...1079185&page=2 a u nas Bruski nam gada że trzeba 100 mln a na stadion tylko żużlowy Unia nie da i koniec tematu. Zapomniał o 250 piłkarzach trenujących w Polonii. Tak myślę że nawet gdyby znaleźli faktycznie teren przy lotnisku i wybudowali by takie centrum dla żużla, boiska do piłki i...może hokeja to Polonia znów by się rozwinęła jako klub wielosekcyjny. Na Sportowej nie ma niestety już na to szans po zabraniu obiektów przez UKW. Na takie Centrum Sportowe można zdobyć już środki z Unii ale trzeba chcieć. Niestety "Bruski i przyjaciele" chcą raczej zniszczyć klub...

  46. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Można? Można. Ale w UK polityka nieco inna jest. Jak dla mnie to jeśli taki stadion miałby powstać na nowo, to mogą go przenieść w dowolny rejon miasta. To pitolenie, że "ten stadion to historia i musi zostać na swoim miejscu" to bym już odłożył, bo ta historia jak widać liczy się dla 2k ludzi. Niech będzie nowy, ładny, wielofunkcyjny, a niech i nawet w Myślęcinku go pierdykną. Kto zechce pójść ten pójdzie, kto nie będzie chciał to będzie mógł się usprawiedliwić, że "stadion nie stoi w swoim historycznym miejscu".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #359
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Można można trzeba tylko chcieć. Niestety "nasz" prezydent jest zauroczony cały czas Radkiem Osuchem. Sypie mu rocznie prawie 4 mln z budżetu miasta i teraz chce mu dać następne 4 na stadion który ma i tak za darmo! Pytanie: czy trudno by było by znaleźć kogoś chętnego na Polonię gdyby Bruski dawał mu 8 mln rocznie i za darmo stadion zmodernizowany za 130 mln? Raczej nie chętnych byłoby mnóstwo. Bruski robi co chce a ja śmiem twierdzić że Osuch sam namawia swojego "przyjaciela" od...miejskiej kasy żeby zlikwidował Polonię bo mu przeszkadza. Wracając do stadionu. Też jestem przywiązany do stadionuna sportowej ale gdybyśmy mieli wybór między nowym obiektem a'la New compleks Belle Vue Manchaster a nic nie robienie na a sportowej to chyba lepiej wybrać to pierwsze czyli nowy kompleks w innym miejscu. Miasto powinno zarobić wstępny projekt, poszukać odpowiedniego miejsca i ewentualnego inwestora. Ewentualnie faktycznie sprzedać teren po starym stadionie. Oczywiscie nie można by było dopuscić żeby teren był sprzedany a nowy obiekt nie zaczęty bo to byłby koniec Polonii. Lecz niestety nic nie jest robione. Prezydent otoczył się w Ratuszu kolegami z Zawiszy którzy śmieją się z Polonii. W żadnym innym "żużlowym" mieście nie ma tak wrogo nastawionego prezydenta jak w Bydgoszczy. Dlatego jest jak jest...

  48. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Każdy kto chodzi na Polonię od kilkunastu/dziesięciu lat jest do stadionu przywiązany, jasne. Ja też mam mnóstwo świetnych wspomnień z tego obiektu. Ale to jest obiekt, który stoi pusty i niszczeje. Trochę się świat zmienił, na sentymentach nigdzie się już nie zajedzie. Trzeba patrzeć realnie. A nowy stadion w innym miejscu to teraz lepsza opcja. A propozycji nowej lokalizacji jest wszak kilka, gdzie jakoś specjalnie nikomu by to nie przeszkadzało, że tam jakieś żużu się odbywa.
    Patrzenie przez pryzmat tego co się dzieje z Zawiszą może być zgubne. Skoro prezydent woli Zawiszę, to trzeba przestać patrzeć na jego łaskę, a szukać innych rozwiązań tej sytuacji. Nie powiem - jest to wyzwanie. I tutaj brakuje osoby, która by to ogarnęła, przyciągnęła do klubu jakieś środowisko biznesowe z pieniążkami. Myślę, że w tej chwili jednym z czynników odpychających potencjalnych inwestora jest dług - nikt raczej nie chce dokładać. Co nie znaczy, że jak dług zostanie spłacony to zaraz zlecą się chętni
    Przede wszystkim przydałby się sponsor trzymający w klubie Szymka, jak swego czasu Sawarski trzymał Emila. Co prawda to nie ta sama półka, niemniej najlepszą opcją wydaje się budowanie drużyny właśnie wokół Szymona, który jakoś rozświetla mrok wokół Polonii.
    Jeśli idzie o sam teren Polonii... problem jest taki, że klub kasy za obecny teren i tak nie dostanie, bo jest miejski i grunt też. A do terenów przed jakimkolwiek prywatnym chętnym jest UKW, które w tym miejscu chce sobie stworzyć kampus. I to też wydaje się problemem.
    Żadne inne żużlowe miasto nie ma raczej obok tak silnej części piłkarskiej (nawet pomimo buntu kibiców). Można powiedzieć, że jedynie Gdańsk, ale tam w tej chwili jeszcze gorzej niż u nas Kraków ma mały klubik, a w Łodzi Skrzydlewski ma siłę, bo ma kasę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 8 z 51 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •