Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,294 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Akurat w tym momencie w jakim znajduje się klub Kostek jest nam potrzebny!!
    Potrzebujemy w sezonie 2016 zawodnika który na własnym torze ma potencjał lidera!!
    Wyjazdy w przyszłym sezonie (wygrane) w ogóle mnie jak i innych myślących nie interesują po prostu jak najmniej przegrać.
    mamy Patricka Kostka i Siopka średnia tych 3 zawodników wspólnie zakręci się około 2.0 lub delikatnie ponad oskar 1,3 może lepiej (oby) Curyło tak samo.
    Jest to skład na utrzymanie tym bardziej, że to swojacy i będą jeść tor dla klubu w którym się wychowali.
    Stalkowski ma jad na motocyklu szybko będzie się rozwijał zobaczycie.
    To będzie fajny sezon - ja na pewno na "swoich" będę chodził
    Mamy jak mamy jest "Papa" zawsze lepsze rozwiązanie jak BTŻ czy Politycy trzeba się cieszyć z tego co się ma !!!

  2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Władek już wie że nie będzie 2 (3) ligi w przyszłym sezonie dlatego taki skład będzie.

    dług się spłaci. Papa i Oskar zarobi. a za rok zobaczymy co będzie...

  3. Powrót do góry    #2253
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    za 14 baniek na 4 lata to nawet ja bym drużynę na awans zlożył
    gwoli ścisłości: (14 mln - 6mln długu) : 4 lata = 2 mln na rok.

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    pozostałym wystarczyło 8,5 mln w miejsce 14 mln, to co tu się dziwić decyzji, że Jonsson odpadł na wstępie?

  5. Powrót do góry    #2255
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    gwoli ścisłości: (14 mln - 6mln długu) : 4 lata = 2 mln na rok.
    No dokładnie, wychodzi czysty deal. AJ (a raczej jego ekipa sponsorów) to inwestorzy a nie fr**erzy, którzy będą spłacać długi narobione przez Polkowskiego, Gramzę i Deresińskiego. Poza tym doszły mnie słuchy, że to też nie jest tak do końca, że Jonsson części długu nie chciał brać, ale miasto tu ponoć nie odpuszczało.

    Ciekaw jestem tych sponsorów, którzy wg Bruskiego rzekomo mają stać za Władkiem. Skoro mają zasilić nas takie nazwiska jak Curyło czy Adamczak, to raczej wielkich nakładów na to nie potrzeba...

    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    pozostałym wystarczyło 8,5 mln w miejsce 14 mln, to co tu się dziwić decyzji, że Jonsson odpadł na wstępie?
    No tak tylko chyba jest różnica jechać nędznym składem o utrzymanie w I lidze a bić się o awans i pewnie w miarę szybko awansować do ekstraligi. Z wizją Władka ekstraliga nam prędko nie grozi,a szkoda bo coraz większe pieniądze tam są. Przykład Grudziądza pokazuje, że można rozsądnie prowadzić klub za ok. 5mln zł rocznie a jestem praktycznie pewien, że AJ był to w stanie zagwarantować.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  6. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ... widocznie nie był w stanie zagwarantować! Słuchajcie dajmy już spokój z rozgrzebywaniem tej sprawy! Jeśli Jonsson czuje się pokrzywdzony, a właściwie osoby odpowiedzialne za złożoną ofertę - nic nie stoi na przeszkodzie by upubliczni ł/li swoją propozycję! Według informacji podanych z Ratusza i od zainteresowanych była to kiepska oferta dla sprzedającego, żeby nie napisać dobitniej - śmieszna!

    I nie popadajmy w absurd... 8,5 mln z Miasta na 3 lata to i tak olbrzymia kwota!!! Zapytajcie kibiców z innych ośrodków żużlowych, włączając w to ekstraligę, czy nie przyjeliby takiej kwoty z pocałowaniem w rękę?! A Wam i tak mało... pamiętajmy, że to pieniądze, które można przeznaczyć na ważniejsze cele, niż spełnianie zachcianek niewielkiej grupy społecznej!!! Poza tym, to właśnie te pieniądze, sztucznie reanimowały tego bydgoskiego "zdechlaka" od kilkunastu lat... kto wie czy jakby to nie pier*dolnęło wcześniej nie byli byśmy teraz, w o niebo lepszej sytuacji, przypuszczam, że tak!
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 29-10-2015 o 10:39

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    eryk_twl (29-10-2015), tomkoz (29-10-2015), vicar (29-10-2015)

  8. Powrót do góry    #2257
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Po proponowanym składzie widać, że Władek kombinuje jak tu zrobić żeby jak najwięcej zostało z tych 8 milionów dla klanu
    Komentarz
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    Anders Thomsen , Robert Lambert ... tych bym widział u nas
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tungate, Thorsell, Bech, Grajczonek, Bach... Możnaby wymieniać i wymieniać.
    Dorzuciłbym Haertela. Kilka razy go tylko co prawda widziałem, ale imponował.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Loko nigdzie nie pójdzie. Bo co zrobią - wrócą do ligi rosyjskiej? W Polsce im się najbardziej opyla jeździć i tyle.
    Pewnie tak to się skończy, ale coś tam grożą, więc 100% pewności nie ma

    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Akurat w tym momencie w jakim znajduje się klub Kostek jest nam potrzebny!!
    Potrzebujemy w sezonie 2016 zawodnika który na własnym torze ma potencjał lidera!!
    Wyjazdy w przyszłym sezonie (wygrane) w ogóle mnie jak i innych myślących nie interesują po prostu jak najmniej przegrać.
    mamy Patricka Kostka i Siopka średnia tych 3 zawodników wspólnie zakręci się około 2.0 lub delikatnie ponad oskar 1,3 może lepiej (oby) Curyło tak samo.
    Jest to skład na utrzymanie tym bardziej, że to swojacy i będą jeść tor dla klubu w którym się wychowali.
    Stalkowski ma jad na motocyklu szybko będzie się rozwijał zobaczycie.
    To będzie fajny sezon - ja na pewno na "swoich" będę chodził
    Mamy jak mamy jest "Papa" zawsze lepsze rozwiązanie jak BTŻ czy Politycy trzeba się cieszyć z tego co się ma !!!
    Ja bym nawet powiedział, że obu Robertów warto zatrzymać, jeśli wyrażą taką wolę i się dogadają z Władkiem co do kasy. Kostek i Siopek na podobnym przyzwoitym poziomie powinni pojechać, Misiek raczej gorszego sezonu mieć już nie będzie, a po minionym, który był jak na niego słaby jest w ręku argument za niższym kontraktem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #2258
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co do składu to fakt. Jakoś żaden zawodnik mi za skórę nie zalazł. Na ekipę:

    1. Misiek
    2. Kudriaszow
    3. Paddy
    4. Siopek
    5. Kostek
    6. Rydlewski
    7. Stalkowski

    ...z dużą chęcia bym chodził.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #2259
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    A ja bym chciał zobaczyć w składzie i Curyłę i Adamczaka. Uważam, że oboje mają papiery na jazdę (szczególnie Mikołaj). Myślę, że jeśli mieliby odpowiednio dopasowany sprzęt i dużo jazdy to powinni dawać radę na Sportowej.
    Postrzegam ich jako ambitnych chłopaków-walczaków mających problem:
    a) Mikołaj z własnym managementem a to generuje inne problemy,
    b) Damian z głową (nie wiem jak jest teraz ale tak było przeto w przeszłości).
    Jeśli chodzi o spadkobiercę spuścizny Gollobowej czyli Oskara A-G to uważam, że umiejętnie rozjeżdżany wsparty Jackiem i wujaszkiem Tomkiem mógłby zaskoczyć. Żeby nie było, umiejętne rozjeżdżanie oznacza jazdę w pierwszym składzie jak najwięcej i do bólu (dupy kibiców oraz fizycznego Oskara). Nie mam co do tego wątpliwości, że nasz nowy właściciel będzie tak robił. Ja, wraz z karnetem zaopatrzę się w wiadro specyfiku na wspomniane dolegliwości odbytnicze i będę dzielnie to znosił.
    Do tego Siopek, Kostek, Patrick i młodzież mająca sporo jazdy. Taka paka nie gwarantuje może pierwszego miejsca w lidze po sezonie zasadniczym ale na pewno przyniesie dużo radości.
    Taka jest moja koncepcja tak ja to widzę.

  11. Powrót do góry    #2260
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja tam czekam na umowę z miastem a potem do kasy po karnety i obojętnie czy skład będzie na E-Lige czy na spadek. Jeśli na meczach będzie nas po 500 kibiców to tylko udowodnimy to że Polonia nie ma miejsca na sportowej mapie Bydgoszczy. A co do składu to zostawić taki jaki jest i dołączyć Mikiego no i Oskara.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi DruhBoruch za jego przydatny post!

    Giani (29-10-2015), vicar (29-10-2015)

  13. Powrót do góry    #2261
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2012
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ...

    I nie popadajmy w absurd... 8,5 mln z Miasta na 3 lata to i tak olbrzymia kwota!!! Zapytajcie kibiców z innych ośrodków żużlowych, włączając w to ekstraligę, czy nie przyjeliby takiej kwoty z pocałowaniem w rękę?!
    Chyba zapominasz o dlugu.
    8,5 na czysto to rzeczywiscie niezla kasa,ale odliczajac dlug zostaje marne 3 mln na 4 lata...

  14. Powrót do góry    #2262
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mahda-polonia Zobacz posta
    Chyba zapominasz o dlugu.
    8,5 na czysto to rzeczywiscie niezla kasa,ale odliczajac dlug zostaje marne 3 mln na 4 lata...
    Marne? Patrząc na to, że klub już w ogóle nie będzie miał z miastem nic wspólnego to kwota i tak duża. Kiedy się nauczymy, że sponsorów trzeba ściągać samemu, a nie wyciągać łapę do miasta?

    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    A ja bym chciał zobaczyć w składzie i Curyłę i Adamczaka. Uważam, że oboje mają papiery na jazdę (szczególnie Mikołaj). Myślę, że jeśli mieliby odpowiednio dopasowany sprzęt i dużo jazdy to powinni dawać radę na Sportowej.
    Postrzegam ich jako ambitnych chłopaków-walczaków mających problem
    A mi się wydaję, że skoro pierwszy jest gdzie jest, a drugi nie jeździł dwa lata, to tej ambicji tak super dużo nie ma. Na pewno nie gwarantują tylu punktów jak ktokolwiek z wymienionego przeze mnie składu. Poza tym na Sportowej to każdy z naszych pojedzie. Gorzej z wyjazdami.

    Jeśli chodzi o spadkobiercę spuścizny Gollobowej czyli Oskara A-G to uważam, że umiejętnie rozjeżdżany wsparty Jackiem i wujaszkiem Tomkiem mógłby zaskoczyć. Żeby nie było, umiejętne rozjeżdżanie oznacza jazdę w pierwszym składzie jak najwięcej i do bólu
    Fajnie, tylko po co rozjeżdżać 21-letniego zawodnika, skoro mamy 17-latka, który pokazał że też jest w stanie zdobywać punkty w lidze? OAG przejdzie w wiek seniora, a my będziemy narzekać że Rydlewskiemu czy Stalkowskiemu kolejny rok odpadł. To może Bietrackiego do pary.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #2263
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fajnie, tylko po co rozjeżdżać 21-letniego zawodnika, skoro mamy 17-latka, który pokazał że też jest w stanie zdobywać punkty w lidze? OAG przejdzie w wiek seniora, a my będziemy narzekać że Rydlewskiemu czy Stalkowskiemu kolejny rok odpadł. To może Bietrackiego do pary.
    Chciałem Ci powiedzieć, że podzielam Twój pogląd ale w przypadku przejęcia Polonii przez Władysława mamy do czynienia z zakupem dla wnuczka. Przecież teraz OAG będzie miał swój własny, prawie że prywatny tor/klub żużlowy. Nie mam z tym problemu dopóki będzie to przynosiło określone rezultaty i mam nadzieje, że młody zdaje sobie z tego sprawę i wykorzysta szansę jaka mu będzie dana. Myślę, że Papa ma trochę inne priorytety niż my kibice- on razem z synami już kiedyś tworzył historię Polonii (sukcesy jak i skandale) a teraz... no cóż może uda mu się wrócić do tego co było kiedyś ( liczę na sukcesy) ale najpierw zrobi wszystko, żeby wnuczek nawiązał do osiągnięć sportowych Tomasza i Jacka (kolejność nieprzypadkowa ).
    I na koniec oczywista oczywistość: Władysław Gollob jest właścicielem i jako takowy może robić w klubie co mu się podoba. Mnie kibicowi pozostaje trzymać za niego kciuki i liczyć, że wszystkie jego działania mają jakiś większy sens i doprowadzą Polonię na szczyt.
    Taka jest moja koncepcja i tak ja to widzę.

  16. Powrót do góry    #2264
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    (....)
    I nie popadajmy w absurd... 8,5 mln z Miasta na 3 lata to i tak olbrzymia kwota!!! Zapytajcie kibiców z innych ośrodków żużlowych, włączając w to ekstraligę, czy nie przyjeliby takiej kwoty z pocałowaniem w rękę?! A Wam i tak mało... pamiętajmy, że to pieniądze, które można przeznaczyć na ważniejsze cele, niż spełnianie zachcianek niewielkiej grupy społecznej!!!!
    no właśnie! w dup.ch się niektórym poprzewracało!Przypominam że w sądzie nadal leży wniosek o upadłość Polonii, a pół roku temu nie było żadnego chętnego na kupno klubu. Ok też się przez chwilę rozmarzyłem o Jonssonie jako włascicielu, ale czas zejść na ziemię i dać szansę Władkowi. Jaki był i jest każdy doskonale wie, ale zna się na żużlu jak mało kto, jest z Bydgoszczy, kocha ten sport więc nie wiem dlaczego mam zakładać że on chce rozpieprzyć ten klub?!? tym bardziej że pogoni z niego kilka osób.....

  17. Powrót do góry    #2265
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Będzie dobrze nie ma co narzekać ciągle. Jacek z Oskarem już w meczu raczej razem nie pojadą ale może chociaż pokazowo �� Jacek w czerwonym Oskar w niebieskim https://m.youtube.com/watch?v=stAV47CLg_0
    Ostatnio edytowane przez 19(P)20 ; 29-10-2015 o 17:25

  18. Powrót do góry    #2266
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Jak myślicie Hougard wraca do Tarnowa?

  19. Powrót do góry    #2267
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tu nie ma co gdybać... jeśli dostanie lepsze warunki to pójdzie. Prawda jest taka, że za sternika klubu mamy osobę, której decyzje ciężko będzie przewidzieć! No chyba, że sprawa będzie dotyczyć Oskara... ten ma potencjał większy od Strzelca! Choć z drugiej strony, pamiętam bunt młodych w Polonii i pretensje o faworyzowanie Jacka... w gruncie rzeczy i tak wyszło na "gollobowe", a Jaca stał się ścisła czołówką krajową, kto wie jak będzie z Jego synem, może nas wszystkich miło zaskoczy?!

  20. Powrót do góry    #2268
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Patrick jest za cienki na Ekstralipe. Odsuwany od skladu w 1 lidze predzej czy pozniej na stale usiadlby na stale na lawce I tye byloby z jego przygoda z Tarnowem.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  21. Powrót do góry    #2269
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Papa chce młody skład i bardzo dobrze, niech inwestuje w młodzież. Tegoroczne wyścigi Krubery pokazały, że jazda juniora może nieść emocje i cały stadion ogląda na stojąco.

    Curyło i Adamczak to chyna rokowań na karierę nie mają. Gollobowi chodzi chyba o takich gości jakim jest Zengota w Lesznie. Zielonka z niego zrezygnowała, a on przygarnięty przez Unię robi lepszę wyniki niż Jonsson. W jednym z wywiadów przywołał przykład Glucklicha, niechcianego w Rybniku, a w Bydgoszczy legenda. Problem jest taki, że dziś jest mniejsze przywiązanie do klubów, liczy się rozwój i kasa na ten drogi sport. Ciężko jest wypromować, a jeszcze trudniej zatrzymać zawodnika.

    Odnośnie dotacji z miasta to nie ma co marudzić, Apator dostał od miasta 200 tysięcy na następny sezon i musi się cieszyć.

    Będzie dobrze choć trochę ciężko.

  22. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Czas przyswoić informację, że miasto nie będzie już ładować w klub na wszelkie potrzeby. Dostajemy i tak więcej niż inne żużlowe kluby.
    Zresztą tego wszyscy wypowiadający się chcieli - aby klub przestał żebrać o kasę z miasta. A teraz 3,5 mln na 4 lata (po odjęciu długów) to słabo dla niektórych.
    Powiem tak - jeśli mamy wyjść na prostą to sorry, ale trzeba przez jakiś czas zacisnąć pasa i ostudzić apetyty. Daleko sięgać pamięcią żeby przypomnieć sobie jak Unia Tarnów, Unia Leszno, Stal G. czy Falubaz bujały się w lidze niżej? Różnica jest taka, że tam kibice mimo wszystko na stadion chodzili...

    Hougaard...fajnie się go ogląda, chłopak waleczny, ale na ELigę to on jest za słaby. Sam sobie by krzywdę chyba zrobił takim ruchem. Osobiście liczę, że zostanie, jednak dla niego samego lepiej zmienić na inny klub I-ligowy, jeśli już miałby się gdzieś przenosić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #2271
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Odnośnie dotacji z miasta to nie ma co marudzić, Apator dostał od miasta 200 tysięcy na następny sezon i musi się cieszyć.
    Apator dostał 200 tysięcy jako uzupełnienie tegorocznej dotacji. Dodatkowa kasa na rok 2015. Wyniki konkursu na dotacje na rok 2016 w Toruniu będą znane w połowie lutego.

  24. Powrót do góry    #2272
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    A to sorry, niedoczytałem

  25. Powrót do góry    #2273
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Post

    A to dla tych co widzieli Tomka w Polonii http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...611,1,281.html , jednak myśli o Polonii i nie bedzie blokował miejsca

  26. Powrót do góry    #2274
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W jaki sposób blokowałby tą młodzież to wie tylko on sam
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #2275
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Tak odnośnie lojalności (taka z przymusu) Woźniaka polecam to http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/556...ypem-startowca , ostatnie zdanie pierwszego akapitu.

  28. Powrót do góry    #2276
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Został w Polonii dłużej niż musiał? Został. Nie wiem po co drążyć A Kryjom może powiedzieć sobie wszystko.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #2277
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    dokładnie, nie ma co drążyć tematu... każdy trzeźwo myślący kibic Polonii, ma swoje zdanie, zresztą bardzo pozytywne, na temat Szymona. Nie zmieni tego żadna wypowiedź Władka! A, że tych wypowiedzi kontrowersyjnych będzie z pewnością sporo, no cóż, musimy się z tym liczyć! Wpływu na to nie mamy żadnego!
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 30-10-2015 o 14:10

  30. Powrót do góry    #2278
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    A to dla tych co widzieli Tomka w Polonii http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...611,1,281.html , jednak myśli o Polonii i nie bedzie blokował miejsca
    Kolejna kpina w jego wykonaniu. Jest / był wielkim żużlowcem, ale człowiekiem bardzo małym pozostanie.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    rogal1979 (30-10-2015)

  32. Powrót do góry    #2279
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Nie będzie blokował miejsca młodym, pan Tomek z roku na rok przerasta samego siebie.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #2280
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Siopek na 2 lata
    Fakt, że żadna to petarda, ale chłopak zostawia dla Polonii pot i serce na torze, myślę że możemy być zadowoleni z tej informacji. Oczywiście info o przyjściu Oskara to tylko formalność. Czy można to rozpatrywać jako wzmocnienie formacji juniorskiej? Każdy chyba sam musi to sobie ocenić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (30-10-2015), never_mind (30-10-2015), vicar (30-10-2015)

  35. Powrót do góry    #2281
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Siopek to jest gość !!! Dla takich ludzi warto chodzić na stadion. Widać, że dla Polonii zostawia serce na torze. Mało już takich wychowanków gotowych umierać za klub i chcących jeździć za czapkę śliwek.
    Marcin ciśnij i pokaż wszystkim, że stać Cię na najlepszy wynik.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    DamianR (30-10-2015), JohnyBravoBDG (02-11-2015)

  37. Powrót do góry    #2282
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Święte słowa kitas!
    Siopas ma naprawdę Polonię w sercu! Pamiętam, że jak startował w 2. lidze to, jeśli tylko miał wolną niedzielę, był na meczach Polonii, i nie w parkingu tylko siadał sobie z kibicami na prostej...
    Tym bardziej cieszą słowa Władka, że przy odpowiedniej opiece Siopek może być liderem.

  38. Powrót do góry    #2283
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Siopek liderem nie bedzie bo nie ma takiego zaplecza za soba aby ta role spelniac. Miejmy nadzieje, ze bedzie smigal w kazdym meczy i niech robi +/- 8 punktow to zaspokoji bydgoskich kibicow. Oczywiscie zycze mu kompletow bo publicznosc by oszalala jesli tak by jezdzil ale na razie to chyba nie jest realne.

    Szacun Siopek, i szacun Szymek.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  39. Powrót do góry    #2284
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Siopek spokojnie może być jednym z liderów. Będzie w rytmie meczowym to będzie śmigał, a nie tak jak teraz, że raz go Woźniak wystawił i potem odstawiał na kilka meczów. Teraz będzie miał spokojną głowę. Swoje będzie woził, choć wiadomo, że wpadek nie uniknie. Najważniejsze aby u siebie cisnął

  40. Powrót do góry    #2285
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez DamianR Zobacz posta
    Święte słowa kitas!
    Siopas ma naprawdę Polonię w sercu! Pamiętam, że jak startował w 2. lidze to, jeśli tylko miał wolną niedzielę, był na meczach Polonii, i nie w parkingu tylko siadał sobie z kibicami na prostej...
    Tym bardziej cieszą słowa Władka, że przy odpowiedniej opiece Siopek może być liderem.
    Przypomnij sobie jak jeździł Robak który dostał odpowiednią opiekę - zastrzyk gotówki. Zawodnik z miernoty zaczął robić 2 cyfrowe wyniki. Siopas sympatyczny gość. Uważam że stać go na 10-12 punktów w meczu na torze Polonii.

    Team Sprite musi tylko pomóc Marcinowi

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #2286
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    wiem że to co napiszę jest nierealne ale co powiecie żeby w roku 2016 spróbować namówić jakieś zamożne osoby na zorganizowanie meczu charytatywnego na rzecz naszej Polonii pomiędzy byłymi zawodnikami, powiedzmy że w jednej drużynie startowałby Emil, Aj, Artiom, Buczek, Protas a w drugiej Herbi, Tomek , Antonio, Szymon, Walas plus nasi juniorzy, a druga propozycja mecz Polonii ( skład 2016) kontra drużyna z zawodników którzy jeździli w Bydgoszczy.
    ( myśle że Emil, Buczek, Szymon, A.J, Protas by nie odmówili)

  42. Powrót do góry    #2287
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Zwłaszcza Pepe pojedzie jak Władek Gollob jest właścicielem

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #2288
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    wiem że to co napiszę jest nierealne ale co powiecie żeby w roku 2016 spróbować namówić jakieś zamożne osoby na zorganizowanie meczu charytatywnego na rzecz naszej Polonii
    Wolałbym, aby te zamożna osoby dawały kasę na bieżącą działalność
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #2289
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    wiem że to co napiszę jest nierealne ale co powiecie żeby w roku 2016 spróbować namówić jakieś zamożne osoby na zorganizowanie meczu charytatywnego na rzecz naszej Polonii pomiędzy byłymi zawodnikami, powiedzmy że w jednej drużynie startowałby Emil, Aj, Artiom, Buczek, Protas a w drugiej Herbi, Tomek , Antonio, Szymon, Walas plus nasi juniorzy, a druga propozycja mecz Polonii ( skład 2016) kontra drużyna z zawodników którzy jeździli w Bydgoszczy.
    ( myśle że Emil, Buczek, Szymon, A.J, Protas by nie odmówili)
    Juz widze jak Walas, Herbi, Antonio, Artiom, Protas palili sie zeby przyjechac. NIby dlaczego mieliby narazac kosci i ponosic koszty ? Polonia to tylko byl przystanek na trasie objazdowego cyrku i z czescia z nich Polonia rozstala sie w nieciekawych okolicznosciach.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  45. Powrót do góry    #2290
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    wiem że to co napiszę jest nierealne ale co powiecie żeby w roku 2016 spróbować namówić jakieś zamożne osoby na zorganizowanie meczu charytatywnego na rzecz naszej Polonii pomiędzy byłymi zawodnikami, powiedzmy że w jednej drużynie startowałby Emil, Aj, Artiom, Buczek, Protas a w drugiej Herbi, Tomek , Antonio, Szymon, Walas plus nasi juniorzy, a druga propozycja mecz Polonii ( skład 2016) kontra drużyna z zawodników którzy jeździli w Bydgoszczy.
    ( myśle że Emil, Buczek, Szymon, A.J, Protas by nie odmówili)
    Przenieśmy to do wątku SCIENCE FICTION


    A tak nawiązując do naszego składu to mamy jak na razie Siopka. Do obsadzenia zostały 4 miejsca - podobno zostać ma Kudriaszow myślę ze jak najbardziej słusznie. Dał bym sobie już spokój z Kostkiem skoro skład ma być młody do należy mu już podziękować i w jego miejsce sprowadzić np A.Czaje. Co od P.Hougarda to chodzą słuchy że ma odejść i nie wiadomo czy on tego chce czy Władek go nie chce. Moim zdaniem po odejsciu Szymka to był najpewniejszy punkt zespołu i należy go zatrzymać . Więc gdyby udało się dogadać z Kudriaszowem ,Patrickiem mając Siopka do obsadzenia zostały by 2 wolne miejsca - które powinny byc obsadzone zawodnikami typu Czaja , O.Fajfer, P.Dolny , . Z tego co wyczytałem Władek nie za bardzo chce tworzyć skład na obco a z nich można by było również sporo wybierać M.Bech , Thomsen , Karpow , Thorsell , i dało by sie jeszcze znaleźć pare ciekawych nazwisk.
    Oczywiście jak by była wola 2 stron to czekam na powrót M.Curyło - tylko chłopak musi wiedzieć co chce - czy jeszcze coś osiągnąć w żużlu i scigać się na przyzwoitym poziome czy popijać piwko z kolegami pod sklepem
    Formacja młodzieżowa już jest. Wiadomo że zapewne przyjedzie O.AGollob a do tego mamy młodych i zdolnych Stalkowskiego Rydlewskiego i Sitarka

    Dlatego jak ja miałbym układać skład to wyglądałby następująco

    1 Siopek
    2 O.Fajfer/Curyło
    3 Czaja
    4 Kudriaszow
    5 Hougard
    6 Gollob/Stalkowski
    7 Rydlewski / Sitarek


    7
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 03-11-2015 o 13:49

  46. Powrót do góry    #2291
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Thomsen powinien być naszym głównym celem transferowym. Brać gościa na 2-letni kontrakt i spokojnie czekać. Wcale się nie zdziwię, jak za chwilę to będzie zawodnik pokroju Kildemanda.

    Adamczak chyba zostanie w Łodzi. I dobrze, bo takich gwiazdorów nie potrzebujemy. Curyło to nie jest wcale taka zła opcja. Papiery na jazdę ma i być może potrzebuje takiego przełożonego jak Władek, który będzie go krotko trzymał i pozwoli wyjść na prostą. Oczywiście trzeba byłoby jednak zabezpieczyć się jakimś szóstym seniorem, w razie gdyby coś mu znowu odwaliło.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  47. Powrót do góry    #2292
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Coś mi pachnie takim składem:
    1. Kudriashov
    2. Rydlewski
    3. Kościecha
    4. Curyło
    5. Jędrzejewski
    6. Ajtner-Gollob
    7. Stalkowski

  48. Powrót do góry    #2293
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    nie przeceniacie zbytnio "talentu" Curyly? Widze, ze Strzelec moze czuc sie zagrozony!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    vicar (09-11-2015)

  50. Powrót do góry    #2294
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Talent to Curyło ma(miał?) większy od Woźniaka. Szymon ciężką pracą doszedł do tego co obecnie prezentuje a Curyło miał już to coś jakby wrodzone. Coś jak Ronaldo(Szymek) a Messi(Miki)
    Warto się cofnąć o 2-3 lata wstecz jak śmigał Curyło ładna sylwetka, bojowa, wszędzie go było "pełno" na torze a Woźniak gdzieś tam ciskał przy krawężniku bojąc się wyjechać za środek toru.
    Gdyby Miki miał podejście Szymon(chodzi o profesjonalizm) to byłby teraz solidnym "rajderem" Elipy.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 04-11-2015 o 00:12

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •