Strona 28 z 51 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    To nie o to chodzi właśnie

  2. Powrót do góry    #1217
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Najważniejsze, że wreszcie pojechał Rydlewski. Niech wykorzysta te pół sezonu na oswojenie się z ligą, tak aby już w 2016 być podstawowym juniorem. Opcja z Kuberą też nieźle wypadła. Skoro już musimy korzystać z instytucji gościa, to już lepiej brać kogoś z Leszna niż objeżdżać Krzyżaków
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    vicar (23-06-2015)

  4. Powrót do góry    #1218
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Mecz bez wielkich emocji. Przyjemnie oglądało się jazdę Rydlewskiego. Wolę takie 0 czy 1 punkt niż cwaniakowanie Jóźwika zakończone podobnym rezultatem. Z Rydlewskiego jeszcze będzie zawodnik.
    no właśnie, swoją jazdą wcale nie odstawał od ostatnich występów jóźwika, trzeba stawiać na Rydlewskiego chłopak się otrzaska i powinien robić postępy, gdzie ma się uczyć jak nie w lidze, pokaże się to może jeszcze jakiś sponsor wpadnie......oby była z niego pociecha bo sorry ale jóźwik i bietracki powinni sobie dać spokój z żużlem....

    co do Kubery to chętnie go obejrzę jeszcze w barwach Polonii, ma gość papiery na jazdę

  5. Powrót do góry    #1219
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tak jak piszesz Damianie. Kubera znakomity występ bez kompleksów. Młodego Rydlewskiego nawet 1 bieg nagrałem. Moim zdaniem jest ok. Podoba mi się jego sylwetka na motorze.

  6. Powrót do góry    #1220
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Patrząc jak jeździ 16-letni Kubera a mając w głowie wyczyny Jóźwika czy Bietrackiego to aż się przykro robi, że takie "asy" śmigały u nas na juniorce. Dominik swoją sylwetką na motorze i jazdą wygląda jakby już ze dwa sezony na żużlu przejeździł. To będzie wielki talent. Z tego co mówił trener Wożniak chętnie by jeszcze młodego przygarnął na jakiś mecz a już wolę oglądać przyszłe talenty niż Bietrackich czy Jóżwików. Niech póki co Rydlewski się objeżdża a jak jakieś juniorskie zawody zaliczą młodzi po licencji Orwat, Stalkowski i jak będą czuć się na siłach to można ich też puścić. Mecz planowo do przodu, wysokie zwycięstwo więc komentować nie ma za bardzo czego.

  7. Powrót do góry    #1221
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Kubera to talent czystej wody, niedługo(być może już w tym sezonie) będzie zdobywał punkty w ekstralidze. Porównywanie go z innymi młodzikami jest zbędne i do niczego nie prowadzi.
    To tak samo jak matołki w Toruniu porównywały 17-letniego Warda z 17-letnimi Pulczasami.


    Polonia ma praktycznie pewny udział w PO więc:
    Jego(lub innego gościa) start w waszych barwach, w meczu z outsiderem, można wytłumaczyć na dwa sposoby:
    Głupota działaczy lub brak kasy na sprzęt dla juniorów.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-06-2015 o 07:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Powrót do góry    #1222
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Nie glupota lecz pora powiedziec dosc dziadostwu prezentowanym prze naszych juniorow starszych. Do konca seznu powinien smigac mlody junior po nauke plus Kubera zone by cos tam przywozl.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  9. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Jak wcześniej wspomniano - Kościecha i Andriej jako para nie pasują do siebie. Wynik zwykle jakiś wspólnie robią, ale jednak chłopaki od początku sezonu nie potrafią jeździć jako para i często jeden drugiemu przeszkodzi, zajedzie, wywiezie. Trzeba ich rozdzielić.

    Co do juniorów, bo na tym się ostatnio tutaj głównie skupiamy. W końcu Rydlewski pojechał. I nawet jeśli wynik nie jest dobry, to i tak dobrze, że jechał. I niech jeździ dalej. Od czegoś trzeba zacząć. Jóźwika już można chyba zgłosić, że będzie dostępny jako gość w II lidze. Na partnera dla Rydlewskiego inny młody junior. Bietrackiego to można jeszcze wziąć na mecz z Loko, bo tam faktycznie może zrobić niewielką, ale jednak różnicę. Reszta spotkań to powinna jechać młodzież, bo żadnego ryzyka to ze sobą nie niesie. I właśnie tutaj pytanie - czy my nie mieliśmy dostępnego żadnego innego juniora? Kubera zaprezentował się ładnie i... dziwne, że 16latek na naszym torze poradził sobie tak dobrze, dużo lepiej niż robią to chłopacy jeżdżący na tym torze od lat. Czy nasi WSZYSCY juniorzy mają problem, że się spalają? Czy jednak to szkolenie jest jakieś kulawe? Czy może Kubera dostał od razu w Lesznie sprzęt, jakim dysponują poprawnej klasy seniorzy? Fajnie, że objawił się kolejny talent, ale kurde...czemu pomimo tego wielkiego szkolenia jakie mamy, nie ma u nas takich zawodników? Leszno jakoś nie chwali się na cały kraj, jakiej to szkółki nie mają, jaki to minitor nie jest mega, a tworzą armię zawodników - jeden Pawlicki, drugi Pawlicki, Musielak, Smektała, teraz Kubera. To jest ostatnich kilka lat. Może czas coś zacząć podpatrywać u innych i wdrażać skuteczne rozwiązania? Albo nie żałować juniorom na sprzęt. Bo albo coś jest robione totalnie źle, albo jeżdżą na padłach tak strasznych, że nawet Tomek Gollob za najlepszych lat nic by z tego nie wyciągnął...

    A jeszcze odniesienie do wypowiedzi (trenera) Woźniaka po meczu:
    Jacek Woźniak (Polonia Bydgoszcz): Byliśmy mocno skoncentrowani na tych zawodach. Dzisiaj byliśmy zdecydowanie lepsi. Gniezno przyjechało w okrojonym składzie i bardzo ułatwiło nam to zadanie. Ból głowy na tę chwilę ma prezes i księgowa. A poważnie, sytuacja w Gnieźnie jest taka a nie inna, szanujemy to. Różnie w żużlu się dzieje i życzę klubowi gości, żeby jechali do końca, żeby klub przetrwał i kolejny ośrodek żużlowy nie został skreślony z mapy Polski. Jeśli chodzi o Patryka Rydlewskiego, to trochę brakuje mu chłodnej głowy. Ważne było, że jechał, starał się. Może nie wszystko wyglądało jeszcze poprawnie, ale jeśli nie będzie jeździł to się nie nauczy. Musi dostawać szanse i myślę, że dalej będzie te szanse dostawał. W ostatniej chwili zostaliśmy zmuszeni, aby z Unią Leszno dograć sprawę gościa Kubery. Pod uwagę brany był Krzyżanowski, ale wszystko było uzależnione od tego, czy Przedpełskiemu nic nie stanie się w zawodach SEC, a my nie chcieliśmy tak długo czekać. Uważam, że był to poprawny debiut. Chłopak ma 16 lat i widać, że ma papiery na dobrego żużlowca. Jeśli tylko Unia Leszno się zgodzi, chętnie jeszcze skorzystamy z jego usług.
    Dopiero teraz wpadł na to, że Patryk musi jeździć, żeby się uczyć lepszej jazdy? Poważnie? Pewnie, że Kubera ma papiery na dobrego żużlowca. A co ważne - już w wieku 16 lat dostał szansę do jazdy w lidze. Widać jakąś różnicę w podejściu do juniora? A czemu w ogóle musimy korzystać z "gościa"? Nie mamy więcej juniorów? Lepiej płacić za punkty juniorom z Leszna czy Torunia niż Sitarkowi? Niech mi to ktoś wyjaśni!
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #1224
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    J A czemu w ogóle musimy korzystać z "gościa"? Nie mamy więcej juniorów? Lepiej płacić za punkty juniorom z Leszna czy Torunia niż Sitarkowi? Niech mi to ktoś wyjaśni!
    O ile dobrze pamiętam to Sitarek miał złamaną nogę i chyba jeszcze nie jest w pełni zdrowy. Z juniorów to poza trójką, która już jechała w lidze mamy jeszcze Stalkowskiego (nie ma jeszcze skończonych 16 lat i nie może jechać w lidze) i Orwata (16 ma już chyba skończone, ale dotychczas ma za sobą tylko jedne zawody młodzieżowe, więc chyba jeszcze trzeba chwilę poczekać, aby dać go na mecz).
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  11. Powrót do góry    #1225
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ok, jakieś to wytłumaczenie. Chociaż czemu by nie dać zatem szansy temu Orwatowi? Kubera mógł, to i on może
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #1226
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Na koniec sezonu można go ew. wystawić, bo póki co to on potrzebuje trochę startów w młodzieżowych zawodach, żeby nie zrobić krzywdy sobie i innym. Kubera to jednak nie jest taki nowicjusz, bo już trochę występów w juniorskich turniejach zaliczył. M.in. pojedzie też u nas jutro i w środę w zawodach ZKJ.

    Lista startowa turnieju:
    1. Damian Dróżdz (Betard Sparta Wrocław)
    2. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń)
    3. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
    4. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
    5. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk)
    6. Rafał Karczmarz (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
    7. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów)
    8. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
    9. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
    10. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz)
    11. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
    12. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków)
    13. Alex Zgardzinski (SPAR Falubaz Zielona Góra)
    14. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
    15. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa)
    16. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)

    R1. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
    R2. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra)
    Ostatnio edytowane przez expert ; 22-06-2015 o 14:44
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  13. Powrót do góry    #1227
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Szkoda, że w takich właśnie zawodach nie desygnuje się takiego Rydlewskiego czy innego jeszcze młodszego.
    Ale to jakieś zaplecze kadry, to nie wiem czy to klub desygnuje zawodników czy odgórnie nadaje GKSŻ, jakiś trener kadry czy kto.
    Mam jednak takie marzenie, żeby ci nasi zawodnicy młodsi jak najwięcej jazdy i żeby też w lidze jeździli jak najwięcej od jak najmłodszych lat. Sprawdziło się to z Woźniakiem, który wyrósł na dobrego zawodnika, trzeba to kultywować dalej, ale nie w taki sposób jak to się odbywa teraz.
    Może jestem za bardzo marzycielem, jednak wg mnie to jest po prostu logiczna droga.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #1228
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Trzeba też zadbać o..."odizolowanie" Patryka od tych "gwiazdorów" Jóźwików, Bietrackich i innych Curyłów bo stanie się taki jak oni czyli piwko na mieście, pod sklepem i gwiazdorzenie a później słabe wyniki. Wiem że to trudne ale ja osobiście kazałbym zdać sprzęt Jóźwikowi i Bietrackiemu bo z nich już nic nie będzie i otworzyłbym nową kartę w sekcji juniorskiej. To co jest obecnie to patologia. Junior od początku musi być należycie wychowywany. Musi mieć szacunek do trenera, do klubu. Nie tak jak było np. z Adamczakiem który wariował traktorem po parkingu, przychodził w szaliku Zawiszy i krzyczał że Polonia to pyda. Jak ten "gwiazdor" skończył? Można zobaczyć po obecnych wynikach. Za rok dwa z petem w ryju i butelką będzie na mecze na gdańskiej uczęszczał. Z innej beczki. Niedługo Krosno będzie miało lepszy stadion od naszego http://m.sportowefakty.pl/zuzel/5297...aszone-trybuny a u nas? Bruski z kolesiami z PO dalej marginalizuje Polonię i jej stadion...

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    Attyla (23-06-2015), rogal1979 (22-06-2015)

  16. Powrót do góry    #1229
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Wygląda na to, że Krośnianie mają bardziej obrotnych działaczy w tym temacie niż my
    Co do tego zdawania sprzętu przez Jóźwika czy Bietrackiego to ja nie wiadomo czy ten sprzęt jest ich czy klubu. Tak czy siak, jednego - jeśli nie obu - można już gościować do II ligi. Oni obaj tak doświadczeni pewnie takiemu Kuberze czy Krzyżanowskiemu już się na szprycę nie łapią. Dając im jeździć trener tylko blokuje rozwój tych młodszych chłopaków.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    rogal1979 (22-06-2015)

  18. Powrót do góry    #1230
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A co to się stało, że Jacek nagle postanowił postawić na 17-letniego Rydlewskiego niż na 21-letniego Jóźwika? Oczom nie wierzę :O
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tak jak piszesz Damianie. Kubera znakomity występ bez kompleksów. Młodego Rydlewskiego nawet 1 bieg nagrałem. Moim zdaniem jest ok. Podoba mi się jego sylwetka na motorze.
    Poszeruj proszę. Prezentację też masz może? Może jakaś telewizja internetowa to nagrywała?
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Mecz bez wielkich emocji. Przyjemnie oglądało się jazdę Rydlewskiego. Wolę takie 0 czy 1 punkt niż cwaniakowanie Jóźwika zakończone podobnym rezultatem. Z Rydlewskiego jeszcze będzie zawodnik.
    Serce rośnie Tylko dlaczego tak późno? Po samych wynikach mogę powiedzieć, że pojechał lepiej niż ostatnio Jóźwik, bo ukończył trzy biegi. To o trzy więcej niż Karol. Pozostaje mieć nadzieję, że już nie będzie gadki, że Rydlewskiego nie można puszczać bo się spala. Zobaczył czym to się je i oby do przodu.
    Para Kudriaszow-Kościecha do zmiany. Zawodnicy mam wrażenie polują na siebie wzajemnie. Myślenia parowego nie ma w ogóle. Tych panów trzeba rozdzielić.
    Z tego co widzę, często się narzeka na jazdę parową Kościechy. Może do pary z juniorem go po prostu?
    Siopek i Szymek poezja Oglądać wychowanków jeżdżących w barwach macierzystego klubu robiących znakomity wynik jest warte wszystkiego
    Aż mnie korci by poszukać wątków z przed sezonu 2014 gdzie przekonywałem o słuszności zakontraktowania Siopka, na co ludzie mi odpowiadali, że on jest za słaby, bo przecież w Opolu ledwo punkty zdobywał
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Nie glupota lecz pora powiedziec dosc dziadostwu prezentowanym prze naszych juniorow starszych. Do konca seznu powinien smigac mlody junior po nauke plus Kubera zone by cos tam przywozl.
    Zgadzam się. Patryk nauka, a do tego Kubera który zrobi więcej niż Bietracki i Jóźwik razem wzięci i jesteśmy i tak do przodu.
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Będzie z niego dobry zawodnik - wrażenia jak najbardziej pozytywne. Macie tych juniorów trochę więc możecie nam Kubere oddać na stałe
    Właśnie, że nie mają Wszystkich pooddawali i zostali z trójką młodych. Dlatego jak Kubera był kontuzjowany to drżeli po każdym upadku Pawlickiego, bo nie mieliby kogo nawet na sztukę wystawić.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (24-06-2015)

  20. Powrót do góry    #1231
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ktoś był wczoraj na zawodach i może powiedzieć jak się prezentowali nasi? Fajnie, że mimo awizowanego Rydlewski odjechał 5 biegów. Widzę, że Patryk w składzie na Rybnik. Tam batogi będą straszne więc dałbym na drugiego juniora Stalkowskiego bądź któregoś z Sitarków. Ewentualnie Bietracki, może się zrehabilituje trochę.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #1232
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    ^^A Kubera? Dobrze że Leszno jedzie dzisiaj, możemy skorzystać z Kubery w niedzielę.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #1233
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Aż mnie korci by poszukać wątków z przed sezonu 2014 gdzie przekonywałem o słuszności zakontraktowania Siopka, na co ludzie mi odpowiadali, że on jest za słaby, bo przecież w Opolu ledwo punkty zdobywał
    Było ich sporo. Nawet powiem - nas. Też miałem takie zdanie i obawy co do Siopka. Dobrze się czasem mylić

    Kolejna sprawa, która mnie "urzekła". Trener zażartował po meczu, że prezes i księgowy mają problem, bo dużo do wypłacenia. To tak się zastanawiam - czemu do ku*wy nędzy nie dał dodatkowej jazdy juniorom - znacznie tańszym za punkty niż seniorzy, a do tego zapewne tych pkt byłoby mniej. Mecz była wygrany, więc można było dać juniorom po dodatkowym biegu. plus puścić ich w nominowanym biegu nr 14. Zawsze to te kilka tysiaków mniej do wypłacenia. Ale lepiej było sobie urządzić srogi pogrom, a potem zdziwienie, że kasy brakuje. Szok, kto by się spodziewał?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #1234
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    A może trener bał się wycofać seniorów ze względu na ich ewentualne fochy ? Tak niepowtarzalna okazja na zarobek to każdy senior chce zarobić...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1235
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Oooo tak, mnie też denerwuje gadka o księgowej. Trzeba było wystawiać juniorów na nominowane. A fochy pozostałych? Jakie fochy? Trener mówi kto jedzie i tyle.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #1236
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jak narazie to jeden junior nadeje sie do wystawiania w nominowanych i nie jest to nasz wychowanek lecz gosc wiec czemu np Siopek mialby nie jechac kosztem Kubery ? Gdyby nasi juniorzy chociaz cos reprezentowali to moze ktorys z zawodnikow oddalby swoj bieg juniorowi po porozumieniu z prezesem w sprawie jakiejs kompensaty a tak to sorry ale nie widze sensu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  26. Powrót do góry    #1237
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A od kiedy to zawodnicy decydują o strategii/taktyce? Fochy niech sobie zachowają dla siebie.
    W meczu ze Startem można było bez obaw puścić juniorów więcej razy, gdy mecz był już dawno wygrany, a kwestią otwartą jest tylko wymiar pogromu.. Na prawdę bez sensu było tylko nabijać koszty...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1238
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ciekawe jaką parę juniorów wystawi dziś trenejro. Na SF widnieje Jóźwik/Rydlewski, mam jednak nadzieję na Kuberę za Karola.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #1239
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Pomimo przegranej z ROWem, wynik w miarę. Lepsi dostawali więlsze lanie. Do wyjazdu karetki ze stadionu było blisko sensacji.

  29. Powrót do góry    #1240
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    ROW ma mocniejszy skład, a Polonia dawała radę prawie do końca. Ciekawe kogo z 2 Siopek-Kudriaszow zastąpi Misiek.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #1241
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Bardzo ładnie jechali, szkoda straconego bonusa.

    Nie wyobrażam sobie, aby najlepszy zawodnik drużyny w trzech poprzednich meczach, a już na pewno ekspert od bydgoskiego toru miał być odsunięty od składu.

  31. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Jędrzejewski był liderem w ostatnich meczach, więc nie wyobrażam sobie, aby miał być zmieniany. Z dwójki Kudriaszow-Miśkowiak wybieram Rosjanina. Andriej jedzie ambitnie w każdym biegu i nawet jak ma zero to jest ono po walce. Pomijam już fakt, że Kudriaszow ma pewnie ze dwa razy tańsza biegopunktówkę. Miśkowiak swoim występem w Łodzi się ośmieszył. Jak popatrzymy na jego wyniki w porównaniu z Andersenem to można tylko powiedzieć - Gdzie my mieliśmy głowę przed sezonem?
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  32. Powrót do góry    #1243
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Można powiedzieć, że nasi zaprezentowali się godnie. Szczerze powiedziawszy, z tytułu kontuzji Balona widziałem szansę na małą (bonus) a może i nawet dużą (wygrana) niespodziankę. Nie życzę chłopakowi źle, oby jak najszybciej do siebie doszedł i wrócił na tor. Po prostu nastąpiło takie zdarzenie losowe co stworzyło okazję. Niemniej przed meczem jechaliśmy tam niemal pewni że także bonusa nie będzie, więc wynik i tak można uznać za udany.

    Przed nami teraz trudny mecz z "Łotyszami". Mecz wygląda na bardzo ciekawy pojedynek - Lebiediew naszych juniorów pewnie będzie łykał jak dropsy, Anton w wysokiej formie może się zakręcić koło kompletu - zwykle dobrze mu szło przy S2, pomijając czas kiedy jeździł dla Polonii. Fredka, czy Kylmakorpi swoje postukają, a Bogdanow też nieźle jeździ. Myślę, że powinno się odbyć kilka treningów żeby móc ustalić skład na mecz, bo możemy sobie teraz wyrokować kogo wolimy, ale trzeba najzwyczajniej w świecie dobrać najsilniejszą na dany moment ekipę, żeby nie zaliczyć drugiej porażki na własnym stadionie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1244
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Otóż to. Jeśli okaże się, że Misiek jest najsłabszy to niech siedzi kolejny mecz. Kubera na sportowej powinien sobie poradzić.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #1245
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to czekamy... obserwujemy, śledzimy...

  35. Powrót do góry    #1246
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,165
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafis-86 Zobacz posta
    No to czekamy... obserwujemy, śledzimy...
    jakiś podtekst? lub ukryte stwierdzenie w tym poście?

  36. Powrót do góry    #1247
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Siopek swoje już w tym sezonie odsiedział. Nikt poważny nie będzie rozpatrywał jego odsunięcia od składu mając na uwadze, że był naszym liderem w kilku poprzedzających mecz w Rybniku spotkaniach. Kolej na Kudriaszowa, który w tym sezonie jeszcze nie siedział, choć przed sezonem był niemal pewniakiem do roli rezerwowego. Z Dauga będzie bardzo ciężkie spotkanie. Do wygranej potrzebna będzie pełna mobilizacja i Kubera w składzie. Wiadomo co z Bietrackim? Jeżeli jest zdolny do jazdy to wstawiłbym go do składu. Każdy punkt może się liczyć.
    C'mon You Gunners!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Budyn za jego przydatny post!

    rogal1979 (30-06-2015)

  38. Powrót do góry    #1248
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Siopek swoje już w tym sezonie odsiedział. Nikt poważny nie będzie rozpatrywał jego odsunięcia od składu mając na uwadze, że był naszym liderem w kilku poprzedzających mecz w Rybniku spotkaniach. Kolej na Kudriaszowa, który w tym sezonie jeszcze nie siedział, choć przed sezonem był niemal pewniakiem do roli rezerwowego.
    Żadna kolej, nie jest powiedziane, że skład trzeba zawsze zmienić. Miśkowiak odstawiał dostateczną popelinę, a pozostali jeżdżą na tyle dobrze, aby przed kolejnym meczem żadnego nie zmieniać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Torretoo (05-07-2015)

  40. Powrót do góry    #1249
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Mecz odbędzie się 26. lipca, więc w zakładanie w tej chwili kto powinien jechać, a kto czekać to wróżenie z fusów. Trzeba śledzić poczynania zawodników w innych ligach, turniejach, plus obowiązkowa obecność na określonej ilości treningów. Do składu najlepsi. Co do juniorów - chyba nic bym nie zmieniał. Jak najmocniej cisnąć Rydlewskiego do jazdy żeby chłopak szedł do przodu. Może i Jóźwik z punkt czy 2 by dowiózł. A może nie. Ale co da takie chowanie Rydlewskiego przed silniejszymi rywalami? Jechać trzeba umieć z każdym, a nauczyć się tego można tylko poprzez rywalizację z każdym.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1250
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Żadna kolej, nie jest powiedziane, że skład trzeba zawsze zmienić. Miśkowiak odstawiał dostateczną popelinę, a pozostali jeżdżą na tyle dobrze, aby przed kolejnym meczem żadnego nie zmieniać.
    Przed Rybnikiem nie było żadnej zmiany, ponieważ wszyscy pojechali skutecznie. W Rybniku nie każdy pokazał się z dobrej strony, więc furtka do zmiany otwarta. Miśkowiak początek sezonu miał nie najgorszy. Następnie przyszła znaczna obniżka formy, ale odsiedział już 2 spotkania, więc pora żeby znowu się pokazał.

    Jóźwik to już zgrana karta i nie ma sensu dalej go objeżdżać. Bietracki i Kubera na Loko, potem do końca sezonu Rydlewski.
    C'mon You Gunners!

  42. Powrót do góry    #1251
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez TVP Bydgoszcz
    Andrzej Polkowski złożył wniosek o upadłość spółki z jednoczesnym zawieszeniem postępowania do 20 lipca.... Prawdopodobnie pierwszoligowy klub upadnie, bo BTŻ Polonia nie przyjęło oferty ratusza kupna akcji spółki za 1229 zł i przejęcia klubu z blisko 4-milionowym długiem (dodatkowy warunek: utrzymanie występu w rozgrywkach ligowych;w zamian ratusz oferował 2 mln rocznie dotacji, do końca 2019 r.)!


    "Dość" niespodziewana wiadomość. To jakiś kolejny etap "gierek" na linii UM-klub, czy faktycznie sytuacja jest aż tak fatalna? To byłby dramat, gdyby w mieście z takimi tradycjami żużlowymi klub miałby zostać wycofany z rozgrywek i upaść.

  43. Powrót do góry    #1252
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    W kontekście tej wiadomości, info o zawieszeniu Kudriaszowa i Miśkowiaka przestaje mieć znaczenie. Szykuje się, że kolejne żużlowe miasto będzie musiało, na rok, odpocząć od ligowego speedwaya...

  44. Powrót do góry    #1253
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Na stronie pomorska. pl jest obszerny artykuł na ten temat.

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #1254
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Bruski już przechodzi samego siebie. Szuka frajera żeby spłacił długi które narobili ludzie postawieni przez Bruskiego w klubie! WKS Zawisza S.A. gdy "sprzedawano" to najpierw spłacono długi które też tam narobili ludzie postawieni przez ratusz. Mało tego Osuch "zapłacił" za akcje z pieniędzy które otrzymał z miasta w formie dotacji! Czy Osuch kupiłby Zawiszę z 4 mln długiem i ze stadionem z którego trybun widać tylko głowy piłkarzy? Na pewno nie. Oszczałby to ciepłym moczem. Bruski cały czas kontynuuje proces niszczenia Polonii. Robi to cwanie. Mówi że miasto niby daje miliony na Polonie a nie mówi o tym że jego ludzie wyciągnęli z klubu jeszcze więcej milionów! Stadion Polonii czemu jako jedyny ze wszystkich klubów w Bydgoszczy nie jest remontowany? Celowo bo Bruski wie że chce zlikwidować Polonię i kolesiom sprzedać tereny pod budownicto. Cała sitwa z Platformy to nic więcej jak mafia która sprzedaje i jednocześnie niszczy Polskę. To całe PO (Partia Oszustów). jest jeszcze gorsze od komuny

  46. Powrót do góry    #1255
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Z przejęciem klubu była cisza przed burzą. Oferta jaką przedstawił ratusz to lipa. Pozbyć się problemu jakim jest zarządzanie klubem przez UM i jeszcze ogromnego długu, którego klub bez pieniędzy z zewnątrz nie jest w stanie spłacić.

  47. Powrót do góry    #1256
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    W sumie to gwarantowana dotacja do 2019 r. ma być o 4 mln wyższa od zadłużenia. Tylko, że wciąż nie widać kogoś kto ma pomysł jak znaleźć pozostałe pieniądze na funkcjonowanie klubu. Szkoda bo tym razem to na prawdę źle wygląda. Nie ma co winić za wszystko Bruskiego bo jak by nie było to zarządza on publicznymi pieniędzmi.

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    chrzan (01-07-2015)

  49. Powrót do góry    #1257
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    W sumie to gwarantowana dotacja do 2019 r. ma być o 4 mln wyższa od zadłużenia. Tylko, że wciąż nie widać kogoś kto ma pomysł jak znaleźć pozostałe pieniądze na funkcjonowanie klubu. Szkoda bo tym razem to na prawdę źle wygląda. Nie ma co winić za wszystko Bruskiego bo jak by nie było to zarządza on publicznymi pieniędzmi.

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Kolego nie broń Bruskiego! Ten człowiek wraz z innymi kolesiami z PO chcą zniszczyć Polonie. Robią to cwanie. Tak żeby zwykły mieszkaniec Bydgoszczy myślał że Polonia to zło że przynosi straty, że miasto daje kasę ciągle itd. Lecz ten sam pajac Bruski nie wie o tym że sam na siebie bata kręci. Przecież ten klub przez niego znienawidzony jest zarządzany przez jego ludzi. To jest cwane niszczenie naszego klubu!Ludzie są zaślepieni w Polsce. Te całe PO to sitwa i mafia która żyje sobie z naszych podatków. Sprzedają Polskę. Wykończyli Leppera i Kaczora bo byli przeciwko PO. Nie jestem jakiś "polityczny" ale naprawdę zaczynam wierzyć że to całe PO (Partia Oszustów) niszczy Polskę, Bydgoszcz i nasz klub. W końcu Polonia znaczy Polska dlatego platfusyz platformy chcą ją zniszczyć!

  50. Powrót do góry    #1258
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Gdzie ci wielcy inwestorzy, których Bruski odpędził?
    Jeśli jedyni chętni poza stadionem (jakikolwiek by on nie był) domagają się 3mln dotacji rocznie, a sami są w stanie zebrać z biletów i od sponsorów ledwo 500tys.(?) to może rzeczywiście lepiej teren zaorać? Abstrahując od sytuacji Zawiszy, od ładnych kilku lat nie ma klimatu w Bydgoszczy dla żużla. Kibiców brak, a ci co są potrafią tylko obrażać wszystkich dookoła i zniechęcać potencjalnych zainteresowanych zabawą w żużel. Już raz wyciągnął nas Sawarski z podobnego bagna. Mając w pamięci sposób jego potraktowania i ciągłe bluzgi w stronę miasta od lat finansującego żużel obawiam się, że drugi raz taki cud może się nie powtórzyć...

    19(P)20 - jesteś nieprzeciętnie głupi.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    mentikk (02-07-2015)

  52. Powrót do góry    #1259
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    klimat jest byl i pewnie bedzie, nie ma ludzi ktorzy potrafiliby to wykorzystac, jesli w Zmalej Zielonej Gorze potrafiono wbic do glowy magie Falubazu to tym latwiej to mozna zrobic u nas gdzie tradycje zuzlowe to juz ktores pokolenia

    dobry ruch Polkowskiego, upadlosc to splata dlugow przez miasto a jednoczesnie nie pozwola zeby klub calokowicie zniknal, nie wierze w to - moze pijedziemy od drugiej ligi ale nie poprowadza go obecni dzialacze bo Bruski na to nie pozwoli
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    Mihalo (02-07-2015)

  54. Powrót do góry    #1260
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    ...u to tym latwiej to mozna zrobic u nas gdzie tradycje zuzlowe to juz ktores pokolenia
    Właśnie problemem jest "pokolenie stracone", wytępione przez kiboli z Gdańskiej... w szkołach, na osiedlach...

Strona 28 z 51 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •