Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych. Jednak skąd kibic ma wiedzieć, która oferta jest najlepsza? Niektórzy mają jakieś przecieki, ja się dowiedziałem z otoczenia AJ'a, że jego oferta jest raczej nie do przebicia przez pozostałych oferentów, ale szczegółów jednak nie znam.
    Prezydent może się zatem kierować zarówno rozsądkiem, jak i prywatnymi sympatiami. Jeśli nie będziemy mieli do wglądu papierów z podpisem/pieczątką prezydenta to zostajemy tylko w sferze plotek i domysłów.

    Ponoć wszystko ma być wiadome już jutro, nie zostało zatem wiele wyczekiwania.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #1802
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dziś już wszystko powinno być wiadomo a może już jest(zależy czy AJ już po spotkaniu)

  3. Powrót do góry    #1803
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Spotkanie miało być około południa.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #1804
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Czy ta konferencja jutro jest pewna i czy jest znana mniej więcej godzina?
    Chyba Jonsson jednak? Dziś znów trenował...więc to chyba dobry znak.

  5. Powrót do góry    #1805
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2012
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Po wczorajszym treningu poprosilam AJ o fote i zapytalam o Polonie.....odp zdawkowo....wiem ze nie moze powiedziec ale myslalam ze uda mi sie wyczuc cos....Mam wrazenie ze sam jeszcze nie zna decyzji Bruskiego. Oby to sie w koncu wyjasnilo bo mozna dostac w dekiel od tego wyczekiwania i domyslow.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mahda-polonia za jego przydatny post!

    rogal1979 (09-10-2015)

  7. Powrót do góry    #1806
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Oficjalna decyzja jednak dopiero za tydzień
    AJ wczoraj był na drugim spotkaniu z komisją w ratuszu. Wg Borakiewicza w grze cały czas jest BTŻ, które widocznie przedstawiło lepszą ofertę niż poprzednio. Z jednej strony - mają niby ciekawe zaplecze i nowego prezesa. Mimo to nadal jest ten niesmak po ich zagrywce sprzed kilku miesięcy i mimo wszystko nadal się obawiam, że będzie to wyglądało podobnie w stylu "nie mamy kasy na domknięcie budżetu - miasto da".
    Organizuj ktoś szybki list poparcia do prezydenta na rzecz AJ. Niech wie czego pragnie "głos ludu"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #1807
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Gotowski zaproponował remont stadionu.

  9. Powrót do góry    #1808
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Pan Bruski niech się pośpieszy bo zanim wszystko się uprawomocni to nie będzie zawodników na rynku. Pewnie Woźniak jest atakowany z różnych stron.Ciekawie się zapowiadają najbliższe tygodnie .

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #1809
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam was !

    już żyłem nadzieją że dzisiaj dorwę info że Jonsson nas kupił a tu .. zonk , co do BTŻu jakoś im nie wierzę i obawiam się ich , pieprzenie o remoncie stadionu ze strony Gotowskiego to też jedynie(chyba) dobra zagrywka do przejęcia klubu . Tak sobie myślę (marzę) czy byłaby w ogóle jakaś szansa żeby wszyscy się jakoś dogadali Aj z BTŻ na prowadzenie wspólnie tego zasłużonego klubu , przecież to też byłaby dobra opcja ...

    może faktycznie pisać jakąś petycje do prezydenta żeby wziął pod uwagę głos kibiców na AJ ...

  11. Powrót do góry    #1810
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    Witam was !
    czy byłaby w ogóle jakaś szansa żeby wszyscy się jakoś dogadali Aj z BTŻ na prowadzenie wspólnie tego zasłużonego klubu , przecież to też byłaby dobra opcja ...
    O tym samym przed momentem pomyślałem. To byłaby być może najlepsza opcja. Jeszcze tydzień? Masakra. Jak żyć?

  12. Powrót do góry    #1811
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    no nie da się żyć ... człowiek cały czas dzień w dzień lata po internecie w celu uzyskania jakichkolwiek informacji badź przecieków .. już powoli chce się rzygać

  13. Powrót do góry    #1812
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Też myślałem o tym, że może wspólnie by mogli, ale tutaj pewnie oba podmioty mają coś na celu i chcą coś ugrać na kupnie Polonii. I teraz pytanie - czy w takim wypadku oba podmioty osiągnęłyby swoje cele i były zadowolone, jeśli miałyby potencjalnie mniej z tego tytułu. Druga sprawa - dochodzi też kwestia polityki wewnętrznej, czy też wizji prowadzenia klubu, która w obu obozach może być różna. Wiele kwestii mieliby do omówienia, a czasu wszak niewiele zostało. Pytanie kolejne - czy któraś ze stron o tym myślała?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #1813
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No to wygląda, że tych których nikt nie chciał będą górą a AJ i Gollob odpadają. No to będą jaja. Pytanie czy to przedłużanie negocjacji podyktowane jest w rzeczywistości chęcią czynienia dobra dla klubu czy tylko kolejną zagrywką na przetrzymanie i zniechęcenie inwestorów. Wygląda na to drugie.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  15. Powrót do góry    #1814
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Och, no wstrzymajmy się z tymi teoriami spiskowymi. Już tak fajnie ta dyskusja wyglądała i zaraz znów ktoś doda, że to kolejny etap misternego planu PO na zniszczenie małego bydgoskiego klubiku.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #1815
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Z tego tekstu GW wynika tylko, że Jonsson to najlepszy kandydat(więcej może zaoferować) a i za nim stoi większość kibiców. Ja nie wiem nad czym oni się zastanawiają i ten fakt mnie bardzo niepokoi(kolejne kilka dni rozmów?)

    Jonsson - to nowość. Nowi ludzie, nowe zapewne lepsze spojrzenie na wiele spraw sportowych i marketingowych. Wniesiony kapitał zagraniczny, polski. Duża szansa na to, że powiedźmy w przeciągu dwóch lat Polonia może mieć bardzo dobre zaplecze sponsorskie polsko - zagraniczne. Mają być też pieniądze dla młodzieży. Odcięcie od polityki. I pewnie wiele innych nowości

    BTŻ - leśne dziadki, które już miały szanse się pokazać jak ich ludzie zasiadali w RN i nigdy nic nie wiedzieli. To dalsza stagnacja klubu i niewiele lepiej będzie. I guzik obchodzi mnie w tym momencie, że próbują coś ugrać remontem stadionu. Wolę skromne warunki póki co wszak wierzę, że i na remont przyjdzie w końcu czas a u sterów AJ'a wraz z jego ludźmi.
    Niepokoi mnie fakt Gotowski i jego jakieś tam układziki z miastem oby coś tu nie przeforsowało tematu.

    Gdyby chodziło o dobro klubu już by spokojnie mogli podjąć decyzję!

    Są stowarzyszenia, czy one teraz zapadły w sen zimowy? Mają co robić. Może petycja, banery jak za czasów kiedy Tomek mógł tu trafić..Tak aby rozeszło się to szerokim echem. Czasu mało ale jest o co grać.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 09-10-2015 o 13:08

  17. Powrót do góry    #1816
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Spójrzcie na to tak... Jeszcze przed 3 miesiącami nie chciał nas nikt poważny, jeszcze przed miesiącem chciał nas tylko starszy Pan, a dziś jest bezpardonowa walka o przejęcie Klubu!

  18. Powrót do góry    #1817
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Chłopie nie pisz bzdur jak nie wiesz,ok?
    Decyzja co do Jonssona jest już podjęta i ma byc podany komunikat jeszcze w tym tygodniu! Nie ma praktycznie innego godnego kontrkandydata(słowa niejakiego A.S. z bydgoskiego ratusza teraz w pracuje w innym urzędzie,ale przedtem ważna osoba w bydgoskim ratuszu w wydziale sportu)!
    Po co siejesz zamęt i jakieś kłamstwa skoro decyzja jest już praktycznie podjęta tylko nieogłoszona oficjalnie?
    Do 10.X.2015 wszystko będzie oficjalne podane dla opinii publicznej.
    Bzdury powiadasz? Chłopie... Decyzja podjęta powiadasz... AJ musi spuścić trochę z żądań. Stąd pewnie to dzisiejsze spotkanie. Ale to tylko moje takie tam... info. Nieważne, oby wygrała najlepsza oferta i w kwietniu na S2.
    Ostatnio edytowane przez JohnyBravoBDG ; 09-10-2015 o 13:48
    #IAmTeamNicki

  19. Powrót do góry    #1818
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Pisałem już i powtarzam, że nie znamy szczegółów więc nie możemy
    być obiektywni. Zastanawia mnie tylko dlaczego akurat teraz BTŻ zależy
    tak bardzo na Polonii . Nieustannie liczę, że wygra najlepsza oferta i nie
    będzie żadnych kontrowersji.

  20. Powrót do góry    #1819
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Gotowski chcąc nie płacić podatku musi zainwestować. Proste ?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #1820
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    W BTŻ zmiana prezesa mogła zrobić swoje. Pewnie uznał, że jeśli "firma" ma się rozwijać to musi być czymś więcej niż operatorem mini-toru.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #1821
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Zgadzam sie z Mihalo, ze nie znamy szczegolow...stad ciekawi mnie skad u zdecydowanej wiekszosci, taka pewnosc, co do jedynej slusznej oferty "Jonssonowej". Praktycznie nikt tu z nas, nie wie kto stoi za "twarza" Andereasa! Rozumiem chec zmian, powiewu swiezosci... ale nie oszukujmy sie to wszystko musi byc podparte w miare silnymi podstawami, poczynajac od finansow po osoby zarzadzajace! Jonsson negocjuje z miastem Bydgoszcz i prowadzi zaawansowane rozmowy kontraktowe w Gorzowie, no to jak to jest do konca, bo ja nie ogarniam! Zeby byla jasnosc, nie jestem przeciwnikiem opcji "Jonssonowej", ale na dzien dzisiejszy nie znam szczegolow propozycji i bardziej jest to wszystko pisane patykiem po wodzie,a podparte poboznymi zyczeniami kibicow!
    Nie jestem takze, zadnym obroncom BTZ. Ale mam wrazenie, czytajac wczesniejsze posty, jakby to na nich spadala odpowiedzialnosc za klub w ostatnich latach! Tylko praktycznie w tych ostatnich latach, oni w klubie niewiele dzialali, zeby nie napisac wcale! Piszecie o Radach Nadzorczych etc., wlascicielem i zarzadca klubu Polonia czy jak to formalnie zwie jest miasto Bydgoszcz! I juz ponownie powroca temat ostatnich negocjacji i w sumie jedyna konkluzja, ze BTZ nie ma pomyslu na speedway w tym miescie tylko chce wiecej kasy z Miasta! Obawiam sie, ze jesli Ci ludzie stojacy za BTZ nie maja pomyslu na speedway, to mozemy wkrotce zapomniec wogole o zuzlu w tym miescie!
    No i jeszcze zostaje Papa Gollob, na pewno czlowiekowi nie mozna odmowic wiedzy w temacie z tym zwiazanym, z pewnoscia nie mozna zapominac o Tomku, ktory jest asem w rekawie Wladyslawa (czy sie to komus podoba czy nie, czy teskni za mlodszym z Gollobow czy nie). Problem tylko w tym, ze ciezko chyba bylo by sie porozumiec z Panem Wladyslawem, aczkowlwie silnych rzadow pod jego reka mozna by sie spodziewac

    No nic, pozostaje nam czekac i dalej zastanawiac sie co to bedzie, a co niektorzy dalej beda wypisywac swoje infa z "pierwszej" reki. Podpisuje sie pod slowami Mihalo: "
    Nieustannie liczę, że wygra najlepsza oferta i nie będzie żadnych kontrowersji.". Przeciez suma sumarum czy ktos kibicuje w tym "konkursie" Andreasowi, Wladyslawowi czy Towarzystwu cel i tak jest jeden, wspolny - odbudowa speedway'a w tym miescie!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    vicar (09-10-2015)

  24. Powrót do góry    #1822
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W BTŻ zmiana prezesa mogła zrobić swoje. Pewnie uznał, że jeśli "firma" ma się rozwijać to musi być czymś więcej niż operatorem mini-toru.
    Ochociński wcześniej był chyba wiceprezesem a prezesem to został wtedy kiedy prysnął Bąkowski. To raczej była wymuszona zmiana

  25. Powrót do góry    #1823
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Zgadzam sie z Mihalo, ze nie znamy szczegolow...stad ciekawi mnie skad u zdecydowanej wiekszosci, taka pewnosc, co do jedynej slusznej oferty "Jonssonowej". Praktycznie nikt tu z nas, nie wie kto stoi za "twarza" Andereasa! Rozumiem chec zmian, powiewu swiezosci... ale nie oszukujmy sie to wszystko musi byc podparte w miare silnymi podstawami, poczynajac od finansow po osoby zarzadzajace! Jonsson negocjuje z miastem Bydgoszcz i prowadzi zaawansowane rozmowy kontraktowe w Gorzowie, no to jak to jest do konca, bo ja nie ogarniam! Zeby byla jasnosc, nie jestem przeciwnikiem opcji "Jonssonowej", ale na dzien dzisiejszy nie znam szczegolow propozycji i bardziej jest to wszystko pisane patykiem po wodzie,a podparte poboznymi zyczeniami kibicow!
    Nie jestem takze, zadnym obroncom BTZ. Ale mam wrazenie, czytajac wczesniejsze posty, jakby to na nich spadala odpowiedzialnosc za klub w ostatnich latach! Tylko praktycznie w tych ostatnich latach, oni w klubie niewiele dzialali, zeby nie napisac wcale! Piszecie o Radach Nadzorczych etc., wlascicielem i zarzadca klubu Polonia czy jak to formalnie zwie jest miasto Bydgoszcz! I juz ponownie powroca temat ostatnich negocjacji i w sumie jedyna konkluzja, ze BTZ nie ma pomyslu na speedway w tym miescie tylko chce wiecej kasy z Miasta! Obawiam sie, ze jesli Ci ludzie stojacy za BTZ nie maja pomyslu na speedway, to mozemy wkrotce zapomniec wogole o zuzlu w tym miescie!
    No i jeszcze zostaje Papa Gollob, na pewno czlowiekowi nie mozna odmowic wiedzy w temacie z tym zwiazanym, z pewnoscia nie mozna zapominac o Tomku, ktory jest asem w rekawie Wladyslawa (czy sie to komus podoba czy nie, czy teskni za mlodszym z Gollobow czy nie). Problem tylko w tym, ze ciezko chyba bylo by sie porozumiec z Panem Wladyslawem, aczkowlwie silnych rzadow pod jego reka mozna by sie spodziewac

    No nic, pozostaje nam czekac i dalej zastanawiac sie co to bedzie, a co niektorzy dalej beda wypisywac swoje infa z "pierwszej" reki. Podpisuje sie pod slowami Mihalo: "
    Nieustannie liczę, że wygra najlepsza oferta i nie będzie żadnych kontrowersji.". Przeciez suma sumarum czy ktos kibicuje w tym "konkursie" Andreasowi, Wladyslawowi czy Towarzystwu cel i tak jest jeden, wspolny - odbudowa speedway'a w tym miescie!
    Zgadzam się i popieram od początku wybór oferty najlepszej. Moja opinia, iż najlepiej aby był to AJ jest moją opinią.
    Co do postawionych przez Ciebie tez - jakieś info już wypłynęło odnośnie tego, kto za AJ'em stoi. Nie jest też tajemnicą, że ma on bardzo dobre kontakty biznesowe w Szwecji, co widać przy każdym szwedzkim SGP i jego ogródku sponsorskim. Jeśli wg Ciebie jego poparcie sponsorskie i dostęp do osób zarządzających z głową na karku jest pisane patykiem na wodze, a w BTŻ widzisz osoby zarządzające dobrze to trochę się nam opinie rozjeżdżają.
    Co do jego rozmów kontraktowych w Gorzowie - czemu tu się dziwić. Jeśli takowe są znaczy tylko, że AJ ma łeb na karku i nie ogranicza się tylko do jednej opcji. Dopuszcza zapewne możliwość, że może klubu nie przejąć, a więc zabezpiecza się na wszelki wypadek, bo wiadomo że raczej w Falubazie będzie na wylocie. Akurat co do AJ można mieć największe podstawy do dobrego poparcia zarówno sponsorami jak i odpowiednimi osobami do zarządzania.

    BTŻ ostatnio akurat trochę się w Polonii poudzielało, bo Polkowski chyba właśnie z BTŻ jest. A dwa to właśnie BTŻ ostatnio zagrał kartą "weźmiemy klub, wszystko cacy" żeby tuż przed finalizacją powiedzieć "w sumie klub weźmiemy, ale jak miasto podwoi dotację". Więc czemu się tu dziwić niechęci kibiców do ich udziału w konkursie? Jeśli tak zagrali raz, to prawdopodobne jest, że tak będzie ponownie. "Miasto da, bo klub nie ma".

    Co do Władka. Mi akurat jego osoba wydała się w miarę odpowiednia. POD WARUNKIEM, że zapewniłby zaplecze finansowo-sponsorskie. Po doniesieniach, że chciał zmienić formę dotacji przez miasto raczej wydaje się, że takiego zaplecza nie miał, a jego kartą przetargową miało być nazwisko własne plus potomków. Niestety to za mało. Może z 5 lat temu to by przeszło, ale temat tyle razy był obiecany, że kibicom się przejadł. A Tomek dziś to nie ten sam Tomek co 5 lat temu. Chociaż ja bym z chęcią na jego jazdę na S2 popatrzył
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    never_mind (09-10-2015)

  27. Powrót do góry    #1824
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co do postawionych przez Ciebie tez - jakieś info już wypłynęło odnośnie tego, kto za AJ'em stoi. Nie jest też tajemnicą, że ma on bardzo dobre kontakty biznesowe w Szwecji, co widać przy każdym szwedzkim SGP i jego ogródku sponsorskim. Jeśli wg Ciebie jego poparcie sponsorskie i dostęp do osób zarządzających z głową na karku jest pisane patykiem na wodze, a w BTŻ widzisz osoby zarządzające dobrze to trochę się nam opinie rozjeżdżają.
    No wlasnie, wiec ja sie pytam co wyplynelo? Ikea, Skanska, nie zartujmy sobie. Pol-Osteg i wmieszany w to Lech? Faceci rozeszli sie lata temu, a firma, a wlasciwie osoby zwiazane z nia wyrazaly takie zainteresowanie zuzlem jak ja tancem z gwiazdami, czyli uswiadamiajac zainteresowanych - zadne. Chyba, ze jest jakis uklad ale tego wolalbym unikac. Moze zaraz sie okaze, ze to Metalkas w calosci przejmie finansowanie?! Kontakty biznesowe - kontaktami biznesowymi. Wspieranie zawodnika jezdzacego w szwedzkich barwach to zupelnie co innego, niz wspierania klubu, a idac dalej zarzadzaniem nim. Jezeli podchodzimy na zasadzie domyslow i bierzemy pod uwage wszywki, wlepki i inne materialy reklamowe na kevlarze zawodnika, to ta droga rozszerzmy oferte BTZ o "wlepki" Emila! Tylko dokad nas to doprowadzi?!
    Chcialbym byc tylko dobrze zrozumiany. Za BTZ stoja konkretne nazwiska, konkretne firmy. Osoby, ktore nieraz wspomagaly klub i wykladaly kase z wlasnej kieszeni. Jasne, odzyskiwaly ja, ale jednak jak sie okazuje gdy tych osob zabraklo, pojawily sie spore problemy w klubie przy Sportowej.
    Za propozycja Andreasa, pisze szczera prawde - nie wiem kto stoi! I twierdze, ze 99% zainteresowanych i mniej zainteresowanych tez tej wiedzy nie ma! Mnie tylko sie wydaje, ze balon z napisem "Andreas zbawca Polonii" zostal juz nadmuchanych do granic wytrzymalosci, zeby nie napisac absurdu!

    Kwestia jeszcze zarzadzania. Moze mnie cos ominelo, ale kiedy to BTZ bylo wlascicielem klubu? Pamietam poczatkowe lata i ich "wspoludzial" w utrzymaniu ekstraligi, udzial w srebnym i brazowym medalu DMP, jak i pamietam, tez "wspoludzial" w spadku z ekstraligi! Od kilku lat nawet nie odpowiadaja za "wspoludzial".
    Zwracam uwage tylko na maly, ale jakze istotny szczegol... jesli dojdzie do przejecia to juz nie bedzie "wspoludzial". BTZ i stojace za nim konkretne osoby / firmy odpowiadaja za wynik finansowy, sportowy... wtedy bedzie mozna ewentualnie napisac, ze BTZ zle zarzadzal - czy o marazmie, z ktorym jest utozsamiany! Na dzien dzisiejszy i dni minione, BTZ mial tylko pewien procent akcji klubu. Nie twierdze, ze nie widzial, co sie w nim dzieje, ale jesli widzi sie i zwraca sie na to uwage zarzadzajacym, a oni to maja w glebokim poszanowaniu, a na domiar zlego karza teraz jeszcze placic za swa niekompetencje tymze osoba, no to ja tez bym mial na miejscu tych osob na to wyj... !
    Zwroc uwage, ze po ostatnich negocjacjach praktycznie nie wyplynela zadna wzmianka o ich przebiegu. Wyszlo tylko, od jednej z zainteresowanych stron, czytaj Miasto konkluzja, ze BTZ zada wiekszej kwoty z budzetu miasta. O tym, ze podobna kwote jak nie wieksza wkladali zainteresowani slowa nie bylo. Modernizacja stadionu widze, ze dopiero teraz ujrzala swiatlo dzienne... dziwne, ze druga strona nie wypowiedziala sie w temacie... ironicznie stwierdze, ze faktycznie "chcieli" tylko wiekszej kasy z miasta.

    Co do dalszej tresci postu o Wladku, zgadzam sie z Toba w 100%
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 09-10-2015 o 15:41

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    JohnyBravoBDG (09-10-2015), vicar (09-10-2015)

  29. Powrót do góry    #1825
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jak wygra BTŻ to nigdy nie uwierzę, że przedstawili lepszą ofertę. Bruski już nie raz wbijał nóż w plecy Polonii przez swoje decyzje i już ciężko takiemu komuś ufać.
    Już kmiotek coś kombinuje bo przecież było za dobrze. Takie rzeczy to tylko w Bydgoszczy.

  30. Powrót do góry    #1826
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Kwestia długu jest sporna. W tym jest kuku.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #1827
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    No tak, ale nabywca miał brać klub razem z długiem i za bardzo nie wiem co ten krętacz teraz kombinuje? Chodzi o jak najszybszą spłatę czy po prostu AJ nie chce brać całości na siebie a np. 50%?

  32. Powrót do góry    #1828
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tak coś w tym stylu. Żeby dojechać do końca 2016 potrzeba około 8-9 mln.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #1829
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Kitas jak tak duzo wiesz to podziel sie swoja wiedza jak rozkladaja sie szanse obecnie? Kiedy bedzie decyzja? Sroda? Piatek?
    Bo mialabyc nieoficjalnie wczoraj, i co jakis nagly zwrot wydarzen..?

  34. Powrót do góry    #1830
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nie mogę więcej.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #1831
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    No wlasnie, wiec ja sie pytam co wyplynelo? Ikea, Skanska, nie zartujmy sobie. Pol-Osteg i wmieszany w to Lech? Faceci rozeszli sie lata temu, a firma, a wlasciwie osoby zwiazane z nia wyrazaly takie zainteresowanie zuzlem jak ja tancem z gwiazdami, czyli uswiadamiajac zainteresowanych - zadne. Chyba, ze jest jakis uklad ale tego wolalbym unikac. Moze zaraz sie okaze, ze to Metalkas w calosci przejmie finansowanie?! Kontakty biznesowe - kontaktami biznesowymi. Wspieranie zawodnika jezdzacego w szwedzkich barwach to zupelnie co innego, niz wspierania klubu, a idac dalej zarzadzaniem nim. Jezeli podchodzimy na zasadzie domyslow i bierzemy pod uwage wszywki, wlepki i inne materialy reklamowe na kevlarze zawodnika, to ta droga rozszerzmy oferte BTZ o "wlepki" Emila! Tylko dokad nas to doprowadzi?!
    Chcialbym byc tylko dobrze zrozumiany. Za BTZ stoja konkretne nazwiska, konkretne firmy. Osoby, ktore nieraz wspomagaly klub i wykladaly kase z wlasnej kieszeni. Jasne, odzyskiwaly ja, ale jednak jak sie okazuje gdy tych osob zabraklo, pojawily sie spore problemy w klubie przy Sportowej.
    Za propozycja Andreasa, pisze szczera prawde - nie wiem kto stoi! I twierdze, ze 99% zainteresowanych i mniej zainteresowanych tez tej wiedzy nie ma! Mnie tylko sie wydaje, ze balon z napisem "Andreas zbawca Polonii" zostal juz nadmuchanych do granic wytrzymalosci, zeby nie napisac absurdu!
    A kto stoi za BTŻ? Sawarski i Gotowski? I oni znajdą 30-50 mln na modernizację stadionu? Takimi potentatami to oni nie są

    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Kwestia jeszcze zarzadzania. Moze mnie cos ominelo, ale kiedy to BTZ bylo wlascicielem klubu? Pamietam poczatkowe lata i ich "wspoludzial" w utrzymaniu ekstraligi, udzial w srebnym i brazowym medalu DMP, jak i pamietam, tez "wspoludzial" w spadku z ekstraligi! Od kilku lat nawet nie odpowiadaja za "wspoludzial".
    Zwracam uwage tylko na maly, ale jakze istotny szczegol... jesli dojdzie do przejecia to juz nie bedzie "wspoludzial". BTZ i stojace za nim konkretne osoby / firmy odpowiadaja za wynik finansowy, sportowy... wtedy bedzie mozna ewentualnie napisac, ze BTZ zle zarzadzal - czy o marazmie, z ktorym jest utozsamiany! Na dzien dzisiejszy i dni minione, BTZ mial tylko pewien procent akcji klubu. Nie twierdze, ze nie widzial, co sie w nim dzieje, ale jesli widzi sie i zwraca sie na to uwage zarzadzajacym, a oni to maja w glebokim poszanowaniu, a na domiar zlego karza teraz jeszcze placic za swa niekompetencje tymze osoba, no to ja tez bym mial na miejscu tych osob na to wyj... !
    Zwroc uwage, ze po ostatnich negocjacjach praktycznie nie wyplynela zadna wzmianka o ich przebiegu. Wyszlo tylko, od jednej z zainteresowanych stron, czytaj Miasto konkluzja, ze BTZ zada wiekszej kwoty z budzetu miasta. O tym, ze podobna kwote jak nie wieksza wkladali zainteresowani slowa nie bylo. Modernizacja stadionu widze, ze dopiero teraz ujrzala swiatlo dzienne... dziwne, ze druga strona nie wypowiedziala sie w temacie... ironicznie stwierdze, ze faktycznie "chcieli" tylko wiekszej kasy z miasta.

    Co do dalszej tresci postu o Wladku, zgadzam sie z Toba w 100%
    A obecny prezes Polkowski to nie jest członek szefostwa BTŻ? Czy pomyliłem fakty? I ilu tych sponsorów sprowadził? Gdzie do tej pory byli kumple Sawarski i Gotowski? Ok, wprowadził trochę normalności do klubu, ale mistrzem zarządzania to on nie jest. Żeby nie wspomnieć o jego jąkaniu i mamrotaniu podczas spotkań w Ratuszu. Co do ostatnich negocjacji - wpłynęła właśnie informacja, że BTŻ zmieniło ofertę - chcą innej formy finansowania. Jeśli była to nieprawda to mogli to sprostować. Ale po co? Przecież "miasto nie ma wyjścia i musi nam dać klub i kasę".

    W modernizacje stadionu uwierzę, jak się ona rozpocznie. To jest dla mnie ta sama kwestia, co do której się zgadzamy odnośnie Władka i powrotu Tomka - zbyt wiele razy o tym mówiono i ani razu nie zrobiono nic więcej, żeby kolejny raz ludzi na to nabierać.


    Dla podsumowania. AJ jest lepszą opcja WG MNIE. Może być i tak, że klub przejmie BTŻ. Jeśli tak się stanie i klub faktycznie będzie się odbudowywał to będę zadowolony i jak najbardziej będę wspierał dobre zarządzanie klubem. Po prostu na tę chwilę w to nie wierzę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #1832
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tak coś w tym stylu. Żeby dojechać do końca 2016 potrzeba około 8-9 mln.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Rozumiem że w skład tych 8-9 milionów jest spłata 4 milionowego zadłuzenia a kolejne 4-5 mln to miałby być budżet na sezon 2016 tak ?

  37. Powrót do góry    #1833
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A kto stoi za BTŻ? Sawarski i Gotowski? I oni znajdą 30-50 mln na modernizację stadionu? Takimi potentatami to oni nie są
    ...i jeszcze pare nazwisk, niektore z nich padly strone czy dwie wczesniej. Potentaci czy nie - rzecz wzgledna, prawda jest taka, ze innych zuzel nie interesuje! Polkowskiego jakos bardzo mocno bym z BTZ nie utozsamial, acz nie twierdze, ze powiazan nie bylo! Co do minionych negocjacji, ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie, od tyle... grunt, ze wszyscy pragniemy tego samego!
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 10-10-2015 o 13:26

  38. Powrót do góry    #1834
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Rozumiem że w skład tych 8-9 milionów jest spłata 4 milionowego zadłuzenia a kolejne 4-5 mln to miałby być budżet na sezon 2016 tak ?
    Tak.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #1835
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    4-5 melonow? To sklad na atakt Ekstraligi by chcieli od razu. Innej opcji nie ma za takie pieniadze.
    Juz widze jak BTZ to zapewnia. Znajduja 30 melonow na remont stadionu plus Sawarski i Gotowski po 2-2,5 banki rocznie daja do Polonii reszta od maluchow i Polonia jedzie o medale przez najblizsza dekade. Juz to widze, byli by bardziej hojni niz Roman Karkosik, ba nawet bardziej niz KGHM dla Dowhanowcow.

    Ps. Jeszcze Corimp sie dorzuci wiec nawet budzet 10 mln by sie zrobilo w Ekstralidze szkoda, ze Ci wszyscy dopiero teraz sie budza.. A podobno kiedys gdy Gotowski chcial klub sam kupic to postawil warunek, ze ma byc nowy stadion!

  40. Powrót do góry    #1836
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ...i jeszcze pare nazwisk, niektore z nich padly strone czy dwie wczesniej. Potentaci czy nie - rzecz wzgledna, prawda jest taka, ze innych zuzel nie interesuje! Polkowskiego jakos bardzo mocno bym z BTZ nie utozsamial, acz nie twierdze, ze powiazan nie bylo! Co do minionych negocjacji, ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie, od tyle... grunt, ze wszyscy pragniemy tego samego!
    Jakieś tam nazwiska padały, fakt. Ale nie uważam, żeby ta cała banda wyłożyła na modernizację/budowę stadionu. Polkowskiego nie utożsamiać z BTŻ? Mi się wydaje, że on tam był vice. Więc raczej z czym utożsamiać
    Czy się nawzajem przekonamy czy nie to nie jest chyba tutaj warunkiem koniecznym. A jeśli mam z kimś prowadzić dyskusję, to wolę aby była to dyskusja na poziomie niż słowne przepychanki jak to bywało nie raz i nie dwa z kolegami z Czewy czy ZG Mi na prawdę taka dyskusja sprawia radość, bo nawet jeśli każdy ma swoje racje, to jednak cel jest zbieżny - dobro klubu. A że mamy na to inne spojrzenie...cóż. Nikt nikogo nie obraża, krzywdy nie robi. Jest git

    Tak jak wspomniałem wcześniej, jak i kilka innych osób. Kibicom najbardziej by chyba pasowało, gdyby oba te podmioty połączyły siły. Ale tu pewnie za dużo biznesu by było w tym wszystkim, że dogodzić jednym i drugim.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1837
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Giani, zastanawiasz się czemu kibice stoją za Jonssonem. Fakt, nie wiemy wiele o jego pomysłach na dalsze funkcjonowanie klubu (btw. on chyba ani razu nie wspominał o sobie w mediach w kontekście przejęcia klubu, co rzeczywiście trochę dziwi, ale może skupia się na dojechaniu sezonu do końca, mniejsza o to). Ale jaki jest wybór? BTŻ to stagnacja i dalsze ciągnięcie kasy od miasta. Gollob natomiast, nie łudźmy się, zamierza oprzeć klub na nazwisku. Czy ściągnie Tomasza - może tak, może nie. A nawet jeśli, to co z tego? Tomasz to już sportowa emerytura i nawet w przypadku naszego awansu do ekstraligi (kiedykolwiek to nastąpi) on już tam nie pasuje poziomem, niestety. Jeśli mamy się wściekać bo żywa legenda klubu będzie wozić 0,1,0 to ja dziękuję. A nawet jeśli Tomasza tu nie będzie, to jaki Władysław ma pomysł na klub? Rządy twardej ręki? W I lidze też można kiblować z takimi rządami (Łódź), a myślę że ktoś taki jak Jonsson (i ktokolwiek by za nim nie stał) nie wywalaliby kilku milionów złotych na wegetację. Dlatego wielu jest za AJ-em (w tym ja).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    mentikk (10-10-2015)

  43. Powrót do góry    #1838
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jest Rafik na 300%, a gdzie jest kochany redaktor Matkowski ?

    życze rozwoju Panowie

  44. Powrót do góry    #1839
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Nie rozumiem tego zachwytu "że AJ". Czy ktokolwiek z Was ma jakieś racjonalne fakty przemawiające za tym, że AJ jest lepszym rozwiązaniem dla klubu niż BTŻ? Gość sam nic nie zrobi a Ci co za nim stoją to pewnie żadni filantropi.

  45. Powrót do góry    #1840
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W drugą stronę jakie fakty przemawiają za BTŻ? Sawarski i Gotowski to też żadni filantropi. Dlaczego wcześniej nie wkroczyli do negocjacji jak mieli szansę w maju?
    Skoro BTŻ był odpowiedzialny za młodzież to dlaczego juniorom brakowało praktycznie wszystkiego?

  46. Powrót do góry    #1841
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    W drugą stronę jakie fakty przemawiają za BTŻ? Sawarski i Gotowski to też żadni filantropi.
    ale sa, a kto stoi za Jonssonem? Pytam powaznie, do tej pory nie padlo ani jedno nazwisko, ani jedna firma... moze Keyser Soze?

  47. Powrót do góry    #1842
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ale sa, a kto stoi za Jonssonem? Pytam powaznie, do tej pory nie padlo ani jedno nazwisko, ani jedna firma... moze Keyser Soze?
    Jak to kto. Robert Dowhan
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1843
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    W drugą stronę jakie fakty przemawiają za BTŻ? Sawarski i Gotowski to też żadni filantropi. Dlaczego wcześniej nie wkroczyli do negocjacji jak mieli szansę w maju?
    Skoro BTŻ był odpowiedzialny za młodzież to dlaczego juniorom brakowało praktycznie wszystkiego?
    Fakty żadne. Ale tych Panów już znamy. Czasem che im się ciągnąć ten wózek, czasem nie. Czasem mogą bardziej, czasem mniej, czasem ktoś im włoży kij w szprychy. Nie wiem dlaczego nie startowali w maju. Może startowali, może nie było o nich słychać a może nie chcą Golloba w Polonii.
    Tak samo nie wiem czy AJ to coś poważnego czy tylko "potrzeba chwili". W tej chwili, przy prawie zerowych informacjach, to wygląda jak kupno "na słupa". Może to coś dobrego dla Polonii - nie wiem. Nie rozumiem tylko tego niepopartego żadnymi faktami zachwytu.

  49. Powrót do góry    #1844
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Fakty żadne. Ale tych Panów już znamy. Czasem che im się ciągnąć ten wózek, czasem nie. Czasem mogą bardziej, czasem mniej, czasem ktoś im włoży kij w szprychy. Nie wiem dlaczego nie startowali w maju. Może startowali, może nie było o nich słychać a może nie chcą Golloba w Polonii.
    Tak samo nie wiem czy AJ to coś poważnego czy tylko "potrzeba chwili". W tej chwili, przy prawie zerowych informacjach, to wygląda jak kupno "na słupa". Może to coś dobrego dla Polonii - nie wiem. Nie rozumiem tylko tego niepopartego żadnymi faktami zachwytu.
    A jak im się znów odechce?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #1845
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Beskickning misslyckades... Takie info wieczorne... zaslyszana plotka?
    Ostatnio edytowane przez JohnyBravoBDG ; 12-10-2015 o 08:44
    #IAmTeamNicki

Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •