Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Kosciecha pewnie zlozyl klubowi oferte nie do odrzucenia. Mial dwa powody czyli slaby sezon 2014 I brak zainteresowania ze strony innych klubow ( no chyba ze Krakow lub Pila). Polkowski zgodzil sie bo taniocha to trzeba brac jak rolnik dotacje a skonczy sie tym ze Rober slabo "zainwestuje" w sprzet bo nibt z czego I punktow niet.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    No i o to właśnie chodzi Gramzie i Bruskiemu! Coroczny marazm zniechęca resztki kibiców co bardzo cieszy tych dwóch panów plus innych kolesi prezydenta w Ratuszu. To jest pretekst żeby nic nie robić ze stadionem bo po co? Bruski tak powie. Weźmy przykład z lodowiskiem które ma powstać. Prezydent postanowił wydać 20 mln na...ślizgawkę! Tak, tak bo lodowisko ma być bez trybun czyli wielka i droga ślizgawka bo profesjonalnego hokeja tam nie zobaczymy bo jak? w TV? Chodzi o to ze za te 20 mln można: za ok 5 mln zmodernizować Torbyd z trybunami ( pomysł p.Matuszaka który przedstawił taki projekt) a za pozostałe 15 mln można by zrobić już trybunę na Polonii z lekkich konstrukcji jak w Gorzowie. No ale Bruski mówi że potrzeba 100 mln i koniec tematu. Więc marazmu ciąg dalszy. Niestety ale Szymon i Marcin są jeszcze słabym magnesem dla kibiców a "wizja" walki z Wandą o utrzymanie i stary syfny stadion też nie przyciągają. To nie jest narzekanie to fakt. Żużel jest dalej przez Pruskiego i ich ludzi np. Gramzę niszczony w Bydgoszczy. Jestem też przekonany że dużo kibiców będzie jeździć do Grudziądza i Torunia na mecze a w Bydgoszczy będzie lament i wielka radość Bruskiego że 1000 osób na ruinę przychodzi. Potworze jeszcze raz. Polonii potrzebny jest impuls do odbudowy. Takim małym impulsem mogłobyć zatrudnienie Oskara Golloba i Thorsella, zaczęcie etapowej modernizacji trybun i zapowiedz walki o awans. Lecz mamy odwrotność. Gramzy i Bruskie narobili długów i teraz co rok mówią ze nie ma kasy. Czyli cwane niszczenie Polonii...Czekają nas kolejne ciéżkie 4 lata przetrwania. Bruski teraz modernizuje drugi stadion Zawiszy, następnie lodowisko bez trybun, modernizacja stadionu Chemika, tor regatowy dla córeczki, później? pewnie zmodernizuje stadion Gwiazdy i halę dla pingpongistow Zooleszcza a Polonia? Nie ma kasy bo komu Bruski ma zabrać??
    Chciałoby mi się powiedzeć "co za ku*wa pier*olenie". Sorki. Ale w jaki sposób większość widzi, że Thorsell w miejsce Kościechy przyciągnie dodatkowe 2k ludzi na stadion? Nie jestem jakoś zachwycony Kościechą, ale już jest płacz, że zaraz to spadniemy. A właściwie to już spadliśmy, chyba że Wanda wystawi naprawdę lamerski skład.
    Ciągle to narzekanie na stadion, prezydenta, na to i tamto. A gdzie ku*wa są kibice? Przecież jakby regularnie było 5k na trybunach to by się musieli z tym liczyć. Ale łatwiej powiedzieć, że prezydent jest be. Łatwiej jęczeć na skład i nie chodzić na mecze "bo nie ma w składzie Thorsella". Czy Wy czasem zastanawiacie się nad tym co klepiecie? Thorsell w żaden sposób nie miałby wpływu na poprawę frekwencji. Wątpię, żeby nawet Oskar G. miał jakiś. Przyciągnąłby 200 osób, co nawet nie pokryłoby wytarganej przez niego kasy za kontrakt.
    O Bechu raczej nie ma co marzyć. Ale można sobie pogadać "jest mi źle z tym klubem, bo nie ma Becha" i jechać na mecz do Torunia. Bo ładniejszy stadion
    Ja bym w tej chwili optował za takim zawodnikiem jak Haertel. Nie widać, żeby ktoś o niego zabiegał, a to może być niezła inwestycja.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    chrzan (20-12-2014)

  4. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Polkowskich chyba polozyl lache na szukanie kogos innego skoro Ljung sie zawinal. Sa na rynku jeszcze zawodnicy bez klubu a skoro przyoszczedzil na Robercie to doloztc to do tego co mial miec Kurdiaszow I szukac kogos do wzmocnienia. Przestancie tez zanudzac o ilosci kibicow, kto ma byc to przyjdzie a kto woli Torun to krzyz na droge/plecy I szalik unibaxowy na szyje.

  5. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Możesz rozwinąć czy odwagi nie starczy?...
    Podobno jesteś kibicem Startu. Zakładam, że znasz historię swojego klubu, więc nie widzę potrzeby dawać wykład na temat rządów prezesów SKS-u począwszy od np. Klatta,a na pielęgniarzu kończąc.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chciałoby mi się powiedzeć "co za ku*wa pier*olenie". Sorki. Ale w jaki sposób większość widzi, że Thorsell w miejsce Kościechy przyciągnie dodatkowe 2k ludzi na stadion? Nie jestem jakoś zachwycony Kościechą, ale już jest płacz, że zaraz to spadniemy. A właściwie to już spadliśmy, chyba że Wanda wystawi naprawdę lamerski skład.
    Ciągle to narzekanie na stadion, prezydenta, na to i tamto. A gdzie ku*wa są kibice? Przecież jakby regularnie było 5k na trybunach to by się musieli z tym liczyć. Ale łatwiej powiedzieć, że prezydent jest be. Łatwiej jęczeć na skład i nie chodzić na mecze "bo nie ma w składzie Thorsella". Czy Wy czasem zastanawiacie się nad tym co klepiecie? Thorsell w żaden sposób nie miałby wpływu na poprawę frekwencji. Wątpię, żeby nawet Oskar G. miał jakiś. Przyciągnąłby 200 osób, co nawet nie pokryłoby wytarganej przez niego kasy za kontrakt.
    O Bechu raczej nie ma co marzyć. Ale można sobie pogadać "jest mi źle z tym klubem, bo nie ma Becha" i jechać na mecz do Torunia. Bo ładniejszy stadion
    Ja bym w tej chwili optował za takim zawodnikiem jak Haertel. Nie widać, żeby ktoś o niego zabiegał, a to może być niezła inwestycja.
    Zrozum człowieku że niska frekwencja jest wynikiem pewnego rodzaju "protestu" przeciw temu co się wyprawia w klubie! Gdyby nawet taka Legia grała "ogony" w 1-lidze a prezydent budowałby wszystkie inne obiekty oprócz Legii to przy Łazienkowskiej miałbyś ze 2 tyś. kibiców a nie 14 tys jak teraz. Kibiców Polonii jest bardzo dużo ale większość na stadion nie przyjdzie bo nie chce patrzyc na te mizeroty a pieniądze za bilet idą na pensje dla Gramzy bo dla żużlowców już nie starcza. Żeby zwiększyć frekwencję trzeba słuchać kibiców. Wystarczy czytać fora i można zauważyć co ich "boli". Ten 1 tys najwierniejszych zawsze przyjdzie chociaż i tym najwierniejszym już puszczana nerwy. Chcesz na siłę na stadion sprowadzić 5 tyś. mimo że klub zapowiada walkę o utrzymanie w 1 lidze bo po co niby wchodzić do play off? żeby nie awansować??? Takie "coś" nikogo nie kręci poza tymi najwierniejszymi. Chodzę na Polonię 30 lat i wiem co mówię. Wystarczy spojrzeć na miny kibiców którzy teraz chodzą na mecze. To są miny zmuszone, jest ziewanie, jest ziewanie czasem zaklaskają albo krzykną a jest tak smutno dlatego bo...nie ma tego ciśnienia na wygrane na awans. Dlatego też część kibiców jeździ tam gdzie są emocje, gdzie jest to "ciśnienie" gdzie widać zawodnikow na łukach a nie same kaski. Ty wyzywasz tych którzy jeżdżą np do Torunia zamiast na Polonię. Prawda jest taka że to są jasne i wyraźne sygnały co zrobić żeby kibice wrócili na Sportową! Czemu kibice chcieli takiego Thorsella zamiast Kościechy? bo chcieli jakiś zmian. Mieli już dość Kościechy co zawalał wyjazdy i jest coraz słabszy. Czemu chcieli Oskara? przekonasz się tak po dwóch miesiącach trwania sezonu jak nasze "asy" Jóźwiki i inni będą wozić zera. Pamiętaj nikogo na siłę do przyjścia na stadion nie zmusisz! Będzie skład jaki chcą kibice, skład na awans, będzie modernizacja stadionu która zapewni komfort oglądania, będzie nowy właściciel zamiast Gramzy to... będziesz miał dużą frekwencję. Niestety z tym prezydentem którego tak bronisz to jest nie możliwe bo to przeciwnik żużla i Polonii a takimi "transferami" typu Heartel czy kościecha na siłę na tą "ruinoarenę" kibiców nie ściągniesz. Choćbyś się żes.rał.
    Ostatnio edytowane przez 19(P)20 ; 20-12-2014 o 15:42

  7. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Ja tylko czekam aż młody Gollob odpali i wtedy się zapytam tych przeciwników jego sprowadzenia i miauczenia o jego fanaberiach.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whitered za jego przydatny post!

    expert (20-12-2014)

  9. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Sa na rynku jeszcze zawodnicy bez klubu a skoro przyoszczedzil na Robercie to doloztc to do tego co mial miec Kurdiaszow I szukac kogos do wzmocnienia. Przestancie tez zanudzac o ilosci kibicow, kto ma byc to przyjdzie a kto woli Torun to krzyz na droge/plecy I szalik unibaxowy na szyje.
    Mikkel Bech lub Davey Watt. Niech Polkowski wreszcie zacznie działać!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  10. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,162
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wszedłem do tego wątku poczytać płaczków i się nie zawiodłem Już lamenty o niepotrzebnie kupionym karnecie, bo nie ma Thorsella.
    Rozumiem, że to do mnie. To nie Thorsell jest tutaj kwestią, a jak już wcześniej wspomniałem: KOŚCIECHA! Klasyczny przykład walecznego, młodego, ambitnego zawodnika, których wielu miało być w naszej drużynie. Ja mam już go serdecznie dość i mam do tego prawo.
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Lamentujcie dalej i nakręcajcie negatywną atmosferę wokół Polonii, zamiast iść za swoim ukochanym klubem.
    Od 1997 roku opuściłem może kilka meczów Polonii w Bydgoszczy - byłem również na wielu wyjazdach. Z Polonią byłem i jestem na dobre i na złe. A jeśli chodzi o lament, to raczej Ty lamentujesz nad atmosferą w tym wątku forumowym - jeśli się nie podoba, to faktycznie nie wchodź tutaj. Prawdziwy kibic nie patrzy obojętnie na powolną zagładę ukochanego klubu.
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A już widzę niektórzy lamentują, że na wyjazdach baty, mimo że skład wyjazdowy wzmocniony.
    Poczekajmy aż się sezon zacznie - może wtedy otworzą Ci się oczy.
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Krótko mówiąc - szkoda wchodzić do tego wątku. Czas stracony.
    I tego się trzymaj.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    expert (20-12-2014)

  12. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Podobno jesteś kibicem Startu. Zakładam, że znasz historię swojego klubu, więc nie widzę potrzeby dawać wykład na temat rządów prezesów SKS-u począwszy od np. Klatta,a na pielęgniarzu kończąc.
    A jaką masz pewność, że nie powielasz bzdur i mitów jak wszyscy? Np. o willi byłego kierowcy karetki. Z nią jest jak z yeti - każdy o niej słyszał, ale nikt nie widział. Podejrzewam, że dla Ciebie terra incognita stanowią nazwiska dwóch właścicieli gnieźnieńskich dyskotek, którzy tak naprawdę rządzili tym klubem w nie tak odległej przyszłości.
    A tak w ogóle, to byłbym serio wdzięczny, gdybyś napisał mi PW z wyjaśnieniem, dlaczego uważasz Start za pierwszą "ofiarę" zakulisowych działań R.Dowhana. Sam mam pewne przypuszczenia, ale nie wiem, czy myślimy o tym samym.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 20-12-2014 o 18:39
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  13. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Są gdzieś statystyki frekwencji z PLZ i PLZ2 z ubiegłego roku?
    Interesują mnie głównie kluby, które miały jeszcze bardziej beznadziejny (choć nie wiem, czy to realne) skład niż Polonia i walczyły o jeszcze mniej (choć nie wiem, czy to realne) niż Polonia.

  14. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Zrozum człowieku że niska frekwencja jest wynikiem pewnego rodzaju "protestu" przeciw temu co się wyprawia w klubie! Gdyby nawet taka Legia grała "ogony" w 1-lidze a prezydent budowałby wszystkie inne obiekty oprócz Legii to przy Łazienkowskiej miałbyś ze 2 tyś. kibiców a nie 14 tys jak teraz. Kibiców Polonii jest bardzo dużo ale większość na stadion nie przyjdzie bo nie chce patrzyc na te mizeroty a pieniądze za bilet idą na pensje dla Gramzy bo dla żużlowców już nie starcza. Żeby zwiększyć frekwencję trzeba słuchać kibiców. Wystarczy czytać fora i można zauważyć co ich "boli". Ten 1 tys najwierniejszych zawsze przyjdzie chociaż i tym najwierniejszym już puszczana nerwy. Chcesz na siłę na stadion sprowadzić 5 tyś. mimo że klub zapowiada walkę o utrzymanie w 1 lidze bo po co niby wchodzić do play off? żeby nie awansować??? Takie "coś" nikogo nie kręci poza tymi najwierniejszymi. Chodzę na Polonię 30 lat i wiem co mówię. Wystarczy spojrzeć na miny kibiców którzy teraz chodzą na mecze. To są miny zmuszone, jest ziewanie, jest ziewanie czasem zaklaskają albo krzykną a jest tak smutno dlatego bo...nie ma tego ciśnienia na wygrane na awans. Dlatego też część kibiców jeździ tam gdzie są emocje, gdzie jest to "ciśnienie" gdzie widać zawodnikow na łukach a nie same kaski. Ty wyzywasz tych którzy jeżdżą np do Torunia zamiast na Polonię. Prawda jest taka że to są jasne i wyraźne sygnały co zrobić żeby kibice wrócili na Sportową! Czemu kibice chcieli takiego Thorsella zamiast Kościechy? bo chcieli jakiś zmian. Mieli już dość Kościechy co zawalał wyjazdy i jest coraz słabszy. Czemu chcieli Oskara? przekonasz się tak po dwóch miesiącach trwania sezonu jak nasze "asy" Jóźwiki i inni będą wozić zera. Pamiętaj nikogo na siłę do przyjścia na stadion nie zmusisz! Będzie skład jaki chcą kibice, skład na awans, będzie modernizacja stadionu która zapewni komfort oglądania, będzie nowy właściciel zamiast Gramzy to... będziesz miał dużą frekwencję. Niestety z tym prezydentem którego tak bronisz to jest nie możliwe bo to przeciwnik żużla i Polonii a takimi "transferami" typu Heartel czy kościecha na siłę na tą "ruinoarenę" kibiców nie ściągniesz. Choćbyś się żes.rał.
    Protestu? To jest jakiś żart, tak? Po pierwsze, gdyby klub miał zorganizować skład taki jak chcą kibice to mielibyśmy w drużynie TG, Emila, AJa i pewnie do tego jakiegoś Kildemanda. Woźniak żeby tylko ktoś z aktualnego pokolenia wychowanków był. Na juniorce Zmarzlik i Pieszczek. I szaleństwo. A co potem? Łączny dług Wybrzeża i Włókniarza to by był pikuś. No, ale najważniejsze, żeby w klubie słuchali się kibiców. No tak...jakoś przypomina mi się ta współpraca pewnych osób z "kibicami". Okrągły stół itp.
    Poza tym ile może trwać protest? Bo skoro ta forma się nie sprawdza to może warto by było zmienić taktykę i w inny sposób wywrzeć na kimś wprowadzenie zmian? Jakoś inne kluby (w I lidze) nie jadące o awans potrafią mieć od nas frekwencję wyższą o 2 tys. To co? Honor kibica w Bydgoszczy po prostu nie pozwala mu się zniżyć do oglądania I ligi? Czas w końcu zrozumieć, że klub jest w trudnym okresie, który trzeba przetrwać. I jaka jest reakcja? Foch na wszystkich, a zamiast wsparcia kibic się odwraca. Super. Po prostu tylko przyklasnąć.
    Ja też chciałem innego zawodnika niż Kościecha, ale bez przesady - jeśli mi powiesz że zmiana Kościechy na Thorsella przyciągnęłaby tłumy na S2 to chyba masz mnie za debila.
    Oglądać zawodników można. Te 4-5k ludzi jest w stanie oglądać zawody bez tego gadania o samych kaskach.
    Uważasz, że Oskar G. gwarantuje wyniki? Jego zeszłoroczna jazda w II-ligowej Pile nie powala na kolana. A gościowi ile zostało tej juniorki? 2 lata. To ja wolę oglądać 2 pkt Rydlewskiego, który ma coś tej juniorki przed sobą niż 4 Oskara, który za rok zapała miłością do Tarnowa, bo im Koza w seniorów przejdzie.
    Prezydenta nie bronię, więc mi takich bzdetów w gębę nie wciskaj.
    Mówisz, że Haertel nie przyciągnie kibiców, ale Thorsell już tak? Skąd taki wniosek? Bo Heartel całkiem fajnie zaprezentował się w SBPC i zrobił pozytywne wrażenie ciekawą jazdą i waleczną postawą. A sam przecież mówisz, że takich zawodników nam trzeba. I nie mówię też o nim jako zawodniku do podstawowego składu, ale chłopakiem z którym można się związać kilkuletnim kontraktem.
    Fakt - u nas nie ma tego podejścia, żeby z takich zawodników korzystać. Mnie to boli. Jak wiele innych rzeczy. Ale że uważam się za kibica Polonii to się od tego klubu nie odwracam, żeby jeździć tam, gdzie mają fajniejsze krzesełka.

    @chrzan
    Frekwencja 2014
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 20-12-2014 o 22:31
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    nie ma co sobie "skakac do oczu"... jedna i druga strona ma swoje racje... ja polecam male doswiadczenie. Wykorzystujac nadchodzace swieta, podczas spotkan z Rodzina czy ze znajomymi, zapytajcie czy wybieraja sie na meczyk w nadchodzacym sezonie?!*

    * odpowiedz bedzie jedna: nie, bo i na kogo?!

  16. Powrót do góry    #148
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymczasem Polonia już po wigilii.
    Za sektorpolonii.pl/2523,odbyla-sie-polonijna-wigilia

  17. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Przestancie pisać że jesteście zawiedzeni że zamiast Kostka nie ma Thorsela na dzień dzisiejszy Kostek jest solidniejszy - zawidzionym to można być że zamiast Kostka nie przyszedł dogadany Ljung bo to by zrobiło rożnice a za Kudriaszowa własnie Thorsell. A tak poza tym to nie wiem dlaczego działacze nie skusuli sie na Becha zamiast Kostka skoro była kasa na Ljunga to i na Becha by starczyło a za Ruska trzeba było własnie sciągnąc Thorsella i tak o powinno wyglądać

    1 Woźniak
    2 Siopek
    3 Hougard
    4 Bech
    5 Miśkowiak
    6 Bietracki
    7 Rydlewski

    rez Thorsell , Nilsson Jóżwik

    I taki skład by wyglądał obiecując a ten skład z Kościechą i Ruskiem to pójscie na łatwizne

  18. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    O nim też już można zapomnieć Watt http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...wandzie-krakow

  19. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wanda się zbroi, ale i tak na tę chwilę mamy 7 drużyn w lidze więc jak tak dalej pójdzie to nikt nie spadnie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Teraz tylko czekać na info aż Wanda zgarnie Becha i upokorzy nas na swoim torze. Krcmarem też się pewnie nie interesujemy, bo po co? Lepiej iść na łatwiznę i wziąć jakiegoś Kudriaszowa...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  21. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Dajcie spokój z Wattem to już wolę Kościechę. Tylko teraz podstawowe pytanie czy już faktycznie skład znany i będzie ten Kudriaszow czy jeszcze coś działacze działają i może zrobią nam niespodziankę w postaci Becha.

  22. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...sklad-na-awans

    dla mnie to jest jasne, że jedzie 7 zespołów w 1 lidze. Niby kto miały dołączyć jeszcze do 1 ligi z zespołów drugoligowych?

  23. Powrót do góry    #155
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem koledzy jak wy, ale ja cały czas wierze, że jednak Ljung będzie u nas. Na oficjalnej stronie Rzeszy nie ma żadnej informacji o tym, że przedłużył a po dwa nie chce mi się wierzyć, że zdecydował się na walkę o skład i bycie rezerwowym. Skoro Kostek dostał gorszy kontrakt to kasa musi być i to może jest takie zagranie. Druga moja wersja jest taka, że może Ljung zostanie wypożyczony do nas (jeśli to prawda, że przedłużył w Rzeszowie) , bo z takim składem jaki mamy w tej chwili to o PO będzie bardzo, ale to bardzo ciężko.

  24. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Wanda się zbroi, ale i tak na tę chwilę mamy 7 drużyn w lidze więc jak tak dalej pójdzie to nikt nie spadnie.
    Tak ale oby w barażach np. Częstochowa nie spuściła nas tym razem do...2-ligi..

  25. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Nie no...nie myślałem, że to będzie jeszcze przed świętami, ale się nie rozczarowałem - już się zaczęło mamrotanie, że zaraz wyjdzie na to, że spadniemy, bo Wanda ma...Watta. Zawodnika, który na tą chwilę jest słabszy nawet od Kościechy. I on na spółkę z Hansenem spuszczą nas do II ligi. A dobije nas Włókniarz z Malczewskim na czele.
    Ludzie, co w Was wstąpiło?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #158
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    A jeśli chodzi o lament, to raczej Ty lamentujesz nad atmosferą w tym wątku forumowym - jeśli się nie podoba, to faktycznie nie wchodź tutaj. Prawdziwy kibic nie patrzy obojętnie na powolną zagładę ukochanego klubu.
    Jaką zagładę? Po raz pierwszy od kilku lat klub zakończył sezon a plusie. Powoli zaczyna się wychodzenie na prostą, ale widzę, że niektórzy by woleli kolejne zadłużanie się poprzez ściąganie za dobrych zawodników. Celem jest utrzymanie i kolejne spłacenie kredytu. A tu już lamenty, że lać będzie nas Wanda. Rozumiem, że prawdziwy kibic narzeka na wszystko i wszystkich naokoło? Już to mówiłem - najpierw lamenty, że nie będzie Woźniaka, został. Potem, że nie będzie Miśkowiaka - przyszedł. To teraz kolejne lamenty, że jest Kościecha. Naprawdę co by się nie stało to będziecie lamentować, bo nie ma u Was krzty obiektywizmu. Apeluję o opanowanie się i spojrzenie chłodnym okiem. Klub małymi kroczkami wychodzi na prostą - o to chodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Tu już bardziej chodzi o to że ile kibice będą oszukiwani że niby dzieje się lepiej a wcale nie jest , ile jeszcze będziemy sie oddłużać 3,4,5,6 lat bo na to wychodzi - Skoro jedziemy o utrzymanie to po co nam do cholery Kościecha trzeba brać młodych perspektywicznych zawodników z którymi można sie związać na dłużej a nie pójśc na łatwizne i zatrudnic Kościechę . Jakoś większość tutaj piszących wymienia młodych których mogliby za Kościechę zatrudnić ale widać w klubie nie mają o tym pojęcia. Na rynku był jeszcze Bech , Krcmar i zapewne by sie jeszcze znalazło innych no ale lepiej zatrudnic odcinającego kupony Kościechę. Do tego jak Szymek powtórzy sportowo sezon 2014 to w Polonii w 2016 go nie zobaczymy bo ile bedzie jeździł w 1 lidze jak bedziemy 5 lat spłacać zadłuzenie

  28. Powrót do góry    #160
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Tu już bardziej chodzi o to że ile kibice będą oszukiwani że niby dzieje się lepiej a wcale nie jest
    Jest, bo do tej pory się zadłużaliśmy, a od 2014 roku się oddłużamy. Nie widzisz różnicy?

    ile jeszcze będziemy sie oddłużać 3,4,5,6 lat bo na to wychodzi
    No tyle ile będzie trzeba aby spłacić długi. Rozumiem, że wg Ciebie należy to porzucić i znowu zacząć nowe długi nakręcać? Byle awansować? Tak było w 2008 i 2011. Dobrze się to nie skończyło.

    Skoro jedziemy o utrzymanie to po co nam do cholery Kościecha trzeba brać młodych perspektywicznych zawodników z którymi można sie związać na dłużej a nie pójśc na łatwizne i zatrudnic Kościechę .
    No właśnie jedziemy o utrzymanie dlatego można iść na łatwiznę... Poza tym uczepiliście się Kostka, a że pozostały skład seniorski jest taki jaki wszyscy by chcieli przed okresem transferowym to nawet nikt się nie zająknie. Nie będzie pisania, ze fajnie że został jednak Szymek, Siopek, Patrick i doszedł Misiek, tylko jechanie że klub się stacza bo jest Kostek.

    Jakoś większość tutaj piszących wymienia młodych których mogliby za Kościechę zatrudnić ale widać w klubie nie mają o tym pojęcia. Na rynku był jeszcze Bech , Krcmar
    Krcmar chyba szybko w Rawiczu osiadł. Z Bechem to podejrzewam jest grubsza sprawa, skoro nikt do tej pory go nie zakontraktował.

    Do tego jak Szymek powtórzy sportowo sezon 2014 to w Polonii w 2016 go nie zobaczymy bo ile bedzie jeździł w 1 lidze jak bedziemy 5 lat spłacać zadłuzenie
    Tego nie zrozumiałem. To lepiej żeby Szymek powtórzył sportowo taki sezon, czy nie?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    gdzies to wszystko trzeba wywazyc... ja tylko nie rozumiem tej obawy podjecia rekawicy i walki o awans, dlaczego?! Co do skladu, ja osobiscie jestem zadowolony. Tak jak pisal Vicar... utrzymali trojke, ktora chcielismy... utrzymali! Przyszedl Miskowiak, jeden z najlepszych jezdzcow w pierwszej lidze... no i zostal Kosciecha, dobry duch druzyny
    Moim zdaniem przeceniacie troche te pozycje, perspektywicznego zuzloka. Rozumiem, ze marzy sie kolejny Pajak czy Doyle, ale w naszym przypadku jest to jeszcze bardziej oczywiste, ze skonczylo by sie podobnie, czyli po zablysnieciu zmienil by barwy klubowe! Nie oszukujmy sie, taka jest smutna prawda!

  30. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A dobije nas Włókniarz z Malczewskim na czele.
    Ludzie, co w Was wstąpiło?
    Ignorowanie Włókniarza w 2010 (jeśli dobrze pamiętam) skończyło się dla nas katastrofą Jeśli dobrze kojarzę to baraże o utrzymanie ligi wyglądały tak, że w Czewie przegraliśmy, ale niedużo, i z łatwością mieliśmy odrobić to w Bydzi. Włókniarz przyjechał m.in. z Szombierskim który chyba rok nie siedział na motorze a i tak rozstawiał po kątach naszego Lidera Kapitana Jonssona. I wygraliśmy ten mecz, ale minimalnie za mało. Nie lekceważmy nikogo.

    A w ogóle to co to za mit że Kościecha to dobry duch drużyny? ja wiem że się uśmiecha do kamery jak robi czasami za komentatora ale o jakimś zbawiennym wpływie jego obecności na atmosferę w parkingu nie słyszałem
    BKS Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Noz k.... I Ozil tez nam sie wymknal. Jak zyc Panie Polkowski, jak zyc?

  32. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ignorowanie Włókniarza w 2010 (jeśli dobrze pamiętam) skończyło się dla nas katastrofą Jeśli dobrze kojarzę to baraże o utrzymanie ligi wyglądały tak, że w Czewie przegraliśmy, ale niedużo, i z łatwością mieliśmy odrobić to w Bydzi. Włókniarz przyjechał m.in. z Szombierskim który chyba rok nie siedział na motorze a i tak rozstawiał po kątach naszego Lidera Kapitana Jonssona. I wygraliśmy ten mecz, ale minimalnie za mało. Nie lekceważmy nikogo.

    A w ogóle to co to za mit że Kościecha to dobry duch drużyny? ja wiem że się uśmiecha do kamery jak robi czasami za komentatora ale o jakimś zbawiennym wpływie jego obecności na atmosferę w parkingu nie słyszałem
    Tak, a że coś się zdarzyło raz 5 lat wcześniej to znaczy, że będzie się powtarzać w nieskończoność i wszystkie nasze mecze z Włókniarzem są z góry skazane na porażkę niezależnie od różnicy w sile drużyny?
    Skąd się ta panika w ludziach wzięła?

    A co do pytanie skąd nastawienie na brak awansu spieszę z odpowiedzią - nie ma na to pieniędzy. Do tego jest dług do spłacenia. Gadanie, że będąc w ELidze znajdziemy szybko sponsorów (takie głosy wcześniej bywały) można włożyć między bajki. Z ostatnich 6-7 sezonów w ELidze jaka kasa od sponsorów do nas płynęła? Takie to były ogromne kwoty w porównaniu do Torunia, ZG czy Gorzowa? Wątpię...
    Jeszcze rok czy dwa czemu zdecydowana większość zgodnie była zdania, że powinniśmy spokojnie w I lidze się odbudować (głównie finansowo) i wtedy walczyć o powrót. I już po jednym sezonie w I lidze większość płacze, że nie ma walki o ELigę to ja się obrażam i nie chodzę na mecze. Żądacie konsekwencji od wszystkich, a sami zmieniacie zdanie co Wam się humorek zmieni. Hormony szaleją?
    A u nas nie marzy się drugi Kildemand czy Doyle...ma być młody, perpsektywiczny i nak**wiać jak Emil
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #165
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    A ja tam się cieszę, że Roberto zostaje. Nie jest to może perspektywa na przyszłość ale jest to gwarancja (mam nadzieję) pewnych punktów na Sportowej. Po kiego było kombinować z wynalazkami typu Andersen czy Watt jak można mieć Kościechę i to w rozsądnej cenie. Ja bym tam jeszcze odgrzał Mixona Curyło jako straszaka na Kościechę i byłoby git. I tak nie wejdziemy do E-Ligi (ja osobiście wolę poczekać aż wyjdziemy z gówna) choć z drugiej strony chciałbym zobaczyć walkę na torze a nie kevlary. A może taki Mikołaj zaskoczy jak Siopek i będzie się żyło długo i szczęśliwie? . Tak to już jest w życiu , że raz jest dołek a raz górka...

    P.S.Właśnie, może zatrudnić Dołka to wejdziemy na górkę .

  34. Powrót do góry    #166
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No, widzę że jednak są jacyś trzeźwo myślący. Wiadomo, że nie jest super, ale małymi kroczkami do przodu! Skład jest spoko, na pewno fajniejszy niż w 2014, zawodnicy na których chce się przyjść. Mam nadzieję, że w klubie ostatecznie padnie pomysł ściągania juniora z zewnątrz.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Tylko czegoś nie rozumiem w tej układance, z jednej strony mamy kredyt, spłaćmy, odbudujmy zaufanie, to wymaga czasu, więc zimujmy w I lidze – oki…

    a z drugiej strony zakontraktowanie Ljung (mając już Woźniaka, Patrica i Miśka) w znacznym stopniu zwiększa nasze szanse na play off, a nawet wejście do EE.

    To o co chodzi?

  36. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Ja bym tam jeszcze odgrzał Mixona Curyło jako straszaka na Kościechę i byłoby git.
    A może by tak Robackiego?

    Nie rozumiem tej paniki jazdy w e-lidze. Już raz to na tym forum pisałem, że Grudziądz udowodnił, że nie trzeba przepłacać tylko rozsądną kadrą zarządzającą klubem można zbudować drużynę za 5 mln zł i spokojnie walczyć o utrzymanie. Kibice Polonii są bardzo wymagający, co widać chociażby po frekwencji. Im dłużej będziemy budować skład na utrzymanie w I lidze, tym dłużej na stadion będzie chodzić 2-3 tysiące ludzi. W takim tempie spłacimy długi za 20 lat, oczywiście zakładając, że Bruski nie zaora do tego czasu stadionu.

    Jeśli chodzi o mnie to Kościecha mi nie pasuje. Mam dość jego asekuranckiej jazdy i o wiele bardziej wolałbym oglądać w to miejsce takiego Becha czy Thorssella. Ew. można iść w "punkty" i trzeba było brać tego Ljunga.

    Widzę, że niektórzy zachwycają się naszym składem, więc poczekajmy do rozpoczęcia sezonu. Ja tylko pozwolę sobie zauważyć, że jak Woźniak się pogubi na seniorce to będziemy mieli delikatny problem. Może się wtedy wam otworzą oczy, jak na wyjazdach nawet 40 pkt nigdzie nie ukulamy.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  37. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mnie interesuje aspekt finansowy.Dlaczego nigdzie nie ma ile mamy jeszcze dlugu?ile pan Polkowski spalcil po tym sezonie?Podobny byl audyt w klubie zrobiony a nikt nic nie wie?Ilu pozyskal dla klubu pan Polkowski sponsorow?Dlaczego nigdzie nie ma bilansu abysmy mogli wiedziec na czym stoimy?

  38. Powrót do góry    #170
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie no...nie myślałem, że to będzie jeszcze przed świętami, ale się nie rozczarowałem - już się zaczęło mamrotanie, że zaraz wyjdzie na to, że spadniemy, bo Wanda ma...Watta. Zawodnika, który na tą chwilę jest słabszy nawet od Kościechy. I on na spółkę z Hansenem spuszczą nas do II ligi. A dobije nas Włókniarz z Malczewskim na czele.
    Ludzie, co w Was wstąpiło?
    Kolego taki szczegół ale Watt był 13 w klasyfikacji zawodników 1 ligi a Kosciecha 27

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Buszmen (23-12-2014), never_mind (23-12-2014)

  40. Powrót do góry    #171
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,514
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Watt ponadto wygrał wraz z Holderem rundę SPBC, o co bym nie posądzał Kościechy (gdyby miał taką możliwość).

  41. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Watt jest za słaby dla Bydgoszczy...

  42. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Po co Wam Bechy Watty będzie petarda Kudriaszow

  43. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Ile jest klub na plusie ? 300tysięcy ? to w takim tempie będziemy spłacać go w 10 lat.

    Ekstraliga - teraz jest wieksza kasa od sponsora tytularnego ligi, za transmisje telewizyjne.
    Na hui czekać te 5 lat i dopiero zaryzykować i bic się o awans, trzeba było jak Sawarski dobrze mówił, ogłosić upadłość, zacząć od 2 ligi i być teraz w tym miejscu co Ostrów.


    Już nie mogę przeboleć tego co piszą niektórzy i chyba oni się cieszą że możemy dłużej zagościć w 1 lidze. Jaki poziom taka liczba kibiców i przestańcie pito.lić o tym jak to kochacie klub i zawodników, bo jak nie wyjdzie mecz jednemu czy drugiemu to od razu huie lecą na stadionie. Tak było z Jonssonem i innymi.

    Stagnacja to jest najgorsze co może być.

    Bydgoszcz zawsze jeździła w najlepszej lidze a teraz czasy takie nastały, że kompletnie nic nie zachęca na przyjście na stadion. Jedynie wychowanków obejrzeć dobre i to.
    Co ledwo działająca tablica świetlna, chwasty na trybunach, brudne krzesełka, napi.erdalająca muzyka z głośników, śmierdzące toi toie, droga gastronomia, jazda gęsiego, przegrane na wyjazdach z takimi tuzami jak Lublin.

    Nie dziwię się, że mało chodzi na mecze naszej Polonii.
    I wy też się nie dziwcie.

    Kiedyś jeździłem ekipą w dwa auta, a zostałem obecnie sam.

    https://www.youtube.com/watch?v=FTl-ChPRe8A
    2005 rok, magia derbów. Spójrzcie jak Rutecki umiał zintegrować i zmobilizować zespół do walki, nikt z naszych nie odpuszczał. Takie mecze to było widowisko. Siedziałem na 1 łuku w drugim rzędzie ławek od dołu a przyjechałem chyba z godzinę przed meczem.

    Gdybyśmy mieli Cieślaka nie chce uważać go za cudotwórcę ale z obecnym składem byłaby realna walka o awans. Jacek Woźniak jak patrzę to nie ma charyzmy, przed kamerą zero pewności siebie, wystraszony jakiś, zero radości. Nie ma u nas kto wykrzesić z chłopaków maxa możliwości. Na początku lat 2000 mimo że klub nie płacił zawodnikom zdobyliśmy majstra, biliśmy się o czołowe lokaty, sytuacja była podobna jak teraz, czyli duża dziura w budżecie. O czymś to też świadczy.
    Jest różnica pomiędzy tamtymi czasami a dzisiejszymi.
    Ostatnio edytowane przez whitered ; 23-12-2014 o 21:41

  44. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jeśli jesteśmy 300 tys. na plus to nieźle. Dług wynosił jakieś 1,3 mln i został rozłożony chyba na 3 lata. Co do zaczynania od II ligi - moglibyśmy być też w tym miejscu co Piła. Nie rozumiem postawy "trzeba było rzucić wszystko w pi*du i startować od II ligi. Co do brudnych krzesełek i chwastów niestety się zgadzam. Krzaczory wycięli chyba dopiero przez DPŚ, ale wcześniej było je widać nawet w tv. Krzesełka... nie pamiętam czy kiedykolwiek siedziałem na czystych. A co do Woźniaka, ma swoje wady, ale póki co ujdzie w tłoku. Charyzmy to on nie potrzebuje nie wiadomo jakiej. Nie mamy w składzie Pedersena, nikogo nie trzeba ujarzmiać.

    Może mała anegdotka - kiedyś poszedłem na trybunę główną i zastałem poduszki na krzesełkach. Z ciekawości podniosłem i okazało się że krzesełko i tak było brudne. Rozśmieszyło mnie że wydano hajs na tysiąc poduszek zamiast po prostu umyć krzesełka

    Ale żeby nie było - pomimo brudnych krzesełek chodzę na wszystkie mecze jeśli tylko jestem w Bydgoszczy Krzesełka to zresztą kłopot chyba każdego stadionu żużlowego
    Ostatnio edytowane przez Marsh ; 23-12-2014 o 23:24
    BKS Polonia Bydgoszcz

  45. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    dlug byl w ratach po 700 tys na 3 lata i zakombinowali tak ze jest to rozlozone na 5 lat wiec jeszcze troche nam zostalo
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  46. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A tymczasem Mikkel Bech chyba znalazł klub w Polsce:
    https://twitter.com/MikkelBechJ/stat...79956776026112
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    A tymczasem Mikkel Bech chyba znalazł klub w Polsce:
    https://twitter.com/MikkelBechJ/stat...79956776026112
    Znajac zycie Wanda lub rezerwa i walka o sklad w Ekstralidze. Ale jak to Wanda no na prawde zaczyna sie robic ciekawie..

  48. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    O nie. O boziu! Dlaczego?!? Liga przegrana, już spadliśmy! Może lepiej nie startować w lidze o czekać na rywala w barażach? ; (
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Wesołych Świąt wszystkim

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •