Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Regulamin

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach

    Regulamin

    Taka niejasność.

    Jest ostrzeżenie o nie cytowaniu multimediów.
    Ale jest też uwaga "Inaczej ma się to w przypadku kiedy dyskusja zostanie przeniesiona o stronę dalej. Wtedy takie pełne odniesienie jest usprawiedliwione."

    Jak to się ma do tego, co każdy może ustawić w swoim profilu:
    Screenshot.png

    Trochę ostatnie decyzje Admina są więc niespójne, nielogiczne i na pewno nieprzemyślane.
    Proszę więc o interwencję.

    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    (...)
    Proszę więc o interwencję.
    Interweniuje

    Domyślne ustawienie forum to 45 postów na stronę, które nie wzięło się z kapelusza, a zostało dawno, dawno temu głęboko przemyślane.

    Zatem używanie innych ustawień jest trochę na własne ryzyko, choć może i dla niektórych wygodne.

    Właśnie sprawdziłem, że też używasz domyślnysz ustawień.

    Więcej na ten temat nie będę się rozwodzić.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Domyślnych używam od niedawna.
    Jak miałem większy ekran, wolałem jednak przeglądać ich jak najwięcej.

    Ale nie o tym mowa.

    Jest taka opcja na forum, którą można dostosować według własnego widzimisię, i chce się za to karać.
    Ktoś ma na stronie 60 postów, zacytuje, i dostanie karę, bo Ty masz inaczej.

    Trochę więc dziwne i trochę nielogiczne te zapisy w regulaminie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Domyślnych używam od niedawna.
    Jak miałem większy ekran, wolałem jednak przeglądać ich jak najwięcej.

    Ale nie o tym mowa.

    Jest taka opcja na forum, którą można dostosować według własnego widzimisię, i chce się za to karać.
    Ktoś ma na stronie 60 postów, zacytuje, i dostanie karę, bo Ty masz inaczej.

    Trochę więc dziwne i trochę nielogiczne te zapisy w regulaminie.
    Dla mnie ten zapis w regulaminie jest sam w sobie absurdalny. Do tego biczowanie użytkowników przez rozdawanie ostrzeżeń za cytowanie grafik stanowi absurd do drugiej potęgi - nie spotkałem na żadnym innym forum takiej praktyki.

    Jeśli serwer bywa przeciążony nadmiarem obrazków to co za problem uruchamiać automatyczny skrypt który przykładowo zamieni zdublowane tagi IMG na linki URL??
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Dla mnie absurdalne jest że ten osobnik ma taką sygnaturkę i pomimo ostrzeżeń admina nic sobie z tego nie robi. Nie ma drugiego takiego forum na świecie gdzie by na coś takiego pozwolono. A admin na drugi raz niech nie pisze że będą bany bo tylko z gęby robi wiadomo co. Tymczasem rozdawane są bany za cytowanie obrazka. Odstraszacie normalnych ludzi od tego forum bez żadnych zasad. Wielu forumowiczów już nie ma bo poziom tego forum przypomina komentarze na pudelku.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 27-11-2014 o 20:42

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Na marginesie tego frapującego wątku. Niech ktoś przypomni, czy ekspert muuu to ten sam nick, którego właściciel uganiał się z gumowym ciałem kobiety w barwach Unii Leszno po trybunach w Częstochowie za czasów "pojedynku" Holta-Kasprzak?

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Prawdopodobnie w najbliższym czasie zostanie wprowadzona modyfikacja, która powinna raz na zawsze uporządkować problem cytatów. Ostrzeżenia na poczet przyszłych postów zawieszam!
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Na marginesie tego frapującego wątku. Niech ktoś przypomni, czy ekspert muuu to ten sam nick, którego właściciel uganiał się z gumowym ciałem kobiety w barwach Unii Leszno po trybunach w Częstochowie za czasów "pojedynku" Holta-Kasprzak?
    Ah ta sława.
    Ja wiem, że jestem dość popularny i ludzie mi zazdroszczą i starają się w każdej możliwej sytuacji oczernić. Ale bez przesady, to nie byłem ja.
    Plotki takowe powstały pewnie z zawiści i z chęci wbicia mi kolejnej szpili, bo ja sam nie wiem gdzie się cokolwiek dmuchanego kupuje

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Dla mnie absurdalne jest że ten osobnik ma taką sygnaturkę i pomimo ostrzeżeń admina nic sobie z tego nie robi. Nie ma drugiego takiego forum na świecie gdzie by na coś takiego pozwolono.
    Cytat ze słowami jakich wiele w rożnych serialach, reklamach czy filmach. Odpowiednio wypikany i ocenzurowany.
    Wypowiedziała go osoba publiczna na publicznym forum przy wielu świadkach, więc zgodnie z prawem została zacytowana.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 28-11-2014 o 14:54
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Problem z cytowaniem multimedii został zażegnany, a więc koniec z ostrzeżeniami! Proszę o testy

    Polecam spróbować na przykładzie obrazka wstawionego na górnej lokalizacji strony do której podaję link

    http://www.sportsboard.pl/showthread...klubowy/page23
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 29-11-2014 o 19:39
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #10
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Dla mnie absurdalne jest że ten osobnik ma taką sygnaturkę i pomimo ostrzeżeń admina nic sobie z tego nie robi. Nie ma drugiego takiego forum na świecie gdzie by na coś takiego pozwolono. A admin na drugi raz niech nie pisze że będą bany bo tylko z gęby robi wiadomo co. Tymczasem rozdawane są bany za cytowanie obrazka. Odstraszacie normalnych ludzi od tego forum bez żadnych zasad. Wielu forumowiczów już nie ma bo poziom tego forum przypomina komentarze na pudelku.
    Apator_uk - sprawa z muuu została wyjaśniona i nie ma podstaw do banowania!
    Głupiej i nieprzemyślanej wypowiedzi Łaguty nie można podważyć (dowód materialny w postaci nagrania).
    Pozdrawiam
    Marcin

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Apator_uk - sprawa z muuu została wyjaśniona i nie ma podstaw do banowania!
    Głupiej i nieprzemyślanej wypowiedzi Łaguty nie można podważyć (dowód materialny w postaci nagrania).
    To może zacznijmy Hitlera cytować w sygnaturkach. Jego wypowiedzi też nie można podważyć. To forum naprawdę potrzebuje moderatora, bo bez urazy Marcin ale nie masz o tym zielonego pojęcia.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 29-11-2014 o 23:44

  12. Powrót do góry    #12
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Sprawę skonsultowałem z właścicielem forum - darknessem!
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 30-11-2014 o 01:53
    Pozdrawiam
    Marcin

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    To może zacznijmy Hitlera cytować w sygnaturkach. Jego wypowiedzi też nie można podważyć. To forum naprawdę potrzebuje moderatora, bo bez urazy Marcin ale nie masz o tym zielonego pojęcia.
    Hitler dostał karę za swoje czyny i został publicznie potępiony przez zdecydowaną większość ludzkości.
    Laguta natomiast ma się dobrze i jeździ dalej na żużlu przy wielkiej aprobacie kibiców... w Toruniu.

    Ale jeśli porównujecie Lagutę do Hitlera, to jestem w stanie zmienić obecny podpis. Zapraszam na priv.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-11-2014 o 16:17
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •