Strona 178 z 189 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,966 do 8,010 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7966
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Gdzie jest Mariusz?
    Przecież i tak go rzekomo ignorujesz, więc skąd to pytanie?

  2. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Malin017 (13-09-2015), Torretoo (12-09-2015), kingpin (13-09-2015), lego (15-09-2015), spitt22 (13-09-2015)

  3. Powrót do góry    #7967
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Ilu jest fanów Falubazu? Sądzę, że około 20 tyś. spokojnie. Jeżeli każdy z nas zasponsoruje klub kwotą 100 zł, sytuacja będzie opanowana i nie będziemy musieli się rozglądać za zewnętrznym darczyńcą ratującym nasz klub.
    P.S. Grupka kibiców z trybuny K z tej akcji jest oczywiście zwolniona.
    tutaj się muszę odezwać słowami: wal się! Może niech protas albo Hampel wyłożą pieniądze na własne miejsce pracy?!

    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Zapewniam Cię, że na dzisiaj problem nie jest rozwiązany. Z różnych piekarni dochodzą słuchy, że Dowhan ma już coraz bardziej dość pełnienia roli męża opatrznościowego zielonogórskiego żużla. Wcale nie wykluczam, że ekstraliga sobie od nas na pewien czas odpocznie, a w budżecie miasta Zielona Góra przybędzie trochę pieniędzy zaoszczędzonych na dofinansowywaniu naszej rozrywki.
    gdzie można zminusować twoją głupią wypowiedź?

    Jakby to powiedziała Mariola, jestem IDOLEM tego gościa

  4. Powrót do góry    #7968
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przecież i tak go rzekomo ignorujesz, więc skąd to pytanie?
    Wiedziałem, że ktoś do tego nawiąże
    Faktem jest, że widzę wypowiedzi innych, stąd geniuszu zwróciłem uwagę, że dawno nikomu nie podniósł ciśnienia.
    Za trudne?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  5. Powrót do góry    #7969
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Wiedziałem, że ktoś do tego nawiąże
    Faktem jest, że widzę wypowiedzi innych, stąd geniuszu zwróciłem uwagę, że dawno nikomu nie podniósł ciśnienia.
    Za trudne?
    Ne martw się "kondomie". Powoli bo powoli, niemniej jesteś na prostej drodze, żeby naszego strażaka godnie zastąpić we wzniecaniu pożarów na forum!

  6. Powrót do góry    #7970
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Ne martw się "kondomie". Powoli bo powoli, niemniej jesteś na prostej drodze, żeby naszego strażaka godnie zastąpić we wzniecaniu pożarów na forum!
    Proponuję rozmowę po dzisiejszym rewanżu ze Sparta. Zobaczymy, komu będzie do śmiechu
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #7971
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Wiedziałem, że ktoś do tego nawiąże
    Faktem jest, że widzę wypowiedzi innych, stąd geniuszu zwróciłem uwagę, że dawno nikomu nie podniósł ciśnienia.
    Za trudne?
    A co, do tego stopnia nie możesz się doczekać kiedy komuś podniesie ciśnienie, że aż próbujesz go wywołać? Słabe to tłumaczenie jak reszta twoich postów.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Malin017 (13-09-2015)

  9. Powrót do góry    #7972
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co, do tego stopnia nie możesz się doczekać kiedy komuś podniesie ciśnienie, że aż próbujesz go wywołać? Słabe to tłumaczenie jak reszta twoich postów.
    Condominius Pospolitus w sposób nadprzyrodzony
    wyczuwa brak obecności Mariusza, mimo że go ignoruje.
    Było by to zdumiewające, natomiast zaraz nasuwa mi się
    pytanie, czy kondom = Mariusz...?! Wtedy psychiatra był
    by więcej, niż wskazany.
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #7973
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    co ma być to będzie, płakał nie będę
    byleby tylko Patryk pozostał;
    jeździłem na Falubaz po 1993 na hity z Wandą to i teraz będę jeździł.
    Przynajmniej mniej będzie głąbów na K i łatwiej będzie zaparkować

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    sobotch (13-09-2015)

  12. Powrót do góry    #7974
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    wszystkich mniej lub bardziej irytuje, często nawet mocno wk..wia. wyzywają, kpią, niektórzy czytają tylko "dla beki". ale jak zniknął z forum na kilka dni, to z niepokojem rozpytują, nawet ci, którzy go na co dzień rzekomo ignorują.

    pewnie jest na urlopie. co rok mniej więcej o tej porze znikał zawsze na 2-3 tygodnie. wróci pewnie mocniejszy, jak putin, o którego też świat rozpytywał, gdy niedawno zniknął.

    a jeśli kojfnął, to niech mu ziemia lekką będzie. może być szczęśliwy, że nie dożył chwili, gdy senator otwarcie przyznaje, że mariusz przez lata bredził o dwóch bańkach skitranych na czarną godzinę.

  13. Powrót do góry    #7975
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Czy mi się zdaje, czy jest jeszcze rewanż? Czy mi się zdaje, czy na prostokącie Komputery przegrały w zasadniczej 60: 30?
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/546...via-4941-wynik

    Jak przychodzi do kluczowych spotkań to kolarze Szreka jadą jak należy. No ale to na pewno przypadek.

  14. Powrót do góry    #7976
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    To tylko dowodzi jakim jest beznadziejnym menagerem. Mówił że Ostrowowi nie pali się do awansu a tu takie rzeczy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  15. Powrót do góry    #7977
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Nikt nic nie pisze o dzisiejszym turnieju, to skrobnę parę zdań. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Zgardziński, choć nie przyszło mu to bezproblemowo. Widać po nim doświadczenie zdobyte w meczach ligowych, które dzisiaj zaprocentowało. Pewna i skuteczna jazda. Arek Potoniec dobrze, ale bez fajerwerków, znacznie słabiej niż jego rówieśnik Alex. Jego młodszy brat Oskar starał się, ale bardzo dużo pracy przed nim. Z naszych żużlowców podobał mi się jeszcze Damian Pawliczak, który przysporzył zgromadzonym sporo emocji, mimo że jego dorobek punktowy jest mizerny. Miał trochę pecha, ale widać, że ma coś w sobie. Z gości rewelacyjne wrażenie zrobił 16-letni Norbert Krakowiak, nie na darmo nazwany największym talentem ostrowskiego speedwaya od wielu lat. Bardzo fajnie radził sobie także Bartosz Hassa z Gorzowa, wsparty zresztą solidnym dopingiem W przerwie prezentowali się szkółkowicze z Gorzowa i Zielonej Góry - ci pierwsi naprawdę fajnie, niezła technika i odważna jazda. Nasi... no, cóż, każdy jakoś zaczynał i niech to będzie najlepsze podsumowanie

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi aszotek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (13-09-2015), Nigel (13-09-2015), grabarz (13-09-2015), kapitan bomba (13-09-2015)

  17. Powrót do góry    #7978
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Protas, Dudek , Pieszczek , dobrac jakis kolarzy typu madsen, lingren, a.laguda i jechać przy sprzyjających wiatrach o 4 . Na hampela nas nie stac

  18. Powrót do góry    #7979
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Arek Potoniec dobrze, ale bez fajerwerków, znacznie słabiej niż jego rówieśnik Alex. Jego młodszy brat Oskar starał się, ale bardzo dużo pracy przed nim.
    Gwoli ścisłości Arek i Oskar to kuzyni nie bracia

  19. Powrót do góry    #7980
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Protas, Dudek , Pieszczek , dobrac jakis kolarzy typu madsen, lingren, a.laguda i jechać przy sprzyjających wiatrach o 4 . Na hampela nas nie stac
    Dorzucamy Kenni Larsena, Fredrika Engmana, Andreasa J. o ile będzie tani i startowca Artioma Łagutę, i możemy jechać sezon o utrzymanie jak i o medal, złoto włączając przy sporym szczęściu. W tym czasie juniorzy jeżdżą bezstresowo i dofinansowani, więc i ja będę bardzo kontent!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  20. Powrót do góry    #7981
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Nikt nic nie pisze o dzisiejszym turnieju, to skrobnę parę zdań. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Zgardziński, choć nie przyszło mu to bezproblemowo. Widać po nim doświadczenie zdobyte w meczach ligowych, które dzisiaj zaprocentowało. Pewna i skuteczna jazda. Arek Potoniec dobrze, ale bez fajerwerków, znacznie słabiej niż jego rówieśnik Alex. Jego młodszy brat Oskar starał się, ale bardzo dużo pracy przed nim. Z naszych żużlowców podobał mi się jeszcze Damian Pawliczak, który przysporzył zgromadzonym sporo emocji, mimo że jego dorobek punktowy jest mizerny. Miał trochę pecha, ale widać, że ma coś w sobie. Z gości rewelacyjne wrażenie zrobił 16-letni Norbert Krakowiak, nie na darmo nazwany największym talentem ostrowskiego speedwaya od wielu lat. Bardzo fajnie radził sobie także Bartosz Hassa z Gorzowa, wsparty zresztą solidnym dopingiem W przerwie prezentowali się szkółkowicze z Gorzowa i Zielonej Góry - ci pierwsi naprawdę fajnie, niezła technika i odważna jazda. Nasi... no, cóż, każdy jakoś zaczynał i niech to będzie najlepsze podsumowanie
    To ładna w tym Ostrowie musi być posucha bo Krakowiak jest z Gniezna w Ostrowie tylko zdał licke. A Hassa faktycznie coraz lepiej sobie radzi i po przejściu Zmarzlika i Cyfera na seniorke Stal będzie miała 3 fajnych zawodników (Karczmarz,Nowacki i Hassa)

  21. Powrót do góry    #7982
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Koledzy poproszę Was o o podpowiedź o jakiś numer do sklepu KS. Zamówiłem koszulki, czekam już ponad 2 tygodnie, gdzie poszła informacja o 5 dniowym terminie. To miał być mały prezent dla kogoś, bo wiadomo, że cel szczytny, ale wolałbym już dać te same pieniądze do Torunia i dostac koszulke praktycznie od reki.

  22. Powrót do góry    #7983
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Praktycznie od ręki? Naiwny jesteś, z tymi koszulkami toruńskimi był burdel niesamowity.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Powrót do góry    #7984
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Najlepiej przyjechać do Zielonej do sklepu Falubazu w Auchanie.
    W ramach bonusa darmowy dojazd autobusem do auchana.
    Chyba jeszcze jeżdżą.

  24. Powrót do góry    #7985
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Koledzy poproszę Was o o podpowiedź o jakiś numer do sklepu KS. Zamówiłem koszulki, czekam już ponad 2 tygodnie, gdzie poszła informacja o 5 dniowym terminie. To miał być mały prezent dla kogoś, bo wiadomo, że cel szczytny, ale wolałbym już dać te same pieniądze do Torunia i dostac koszulke praktycznie od reki.
    Badz cierpliwy. Bedziesz miał fajny prezent akurat na Boże Narodzenie.

  25. Powrót do góry    #7986
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Z tymi koszulkami to już międzynarodowa afera, wstyd Falubazie...


    Speedway Updates @SpeedwayUpdates 3h3 hours agoStockport, England
    Anyone in the UK ordered and received their @D_Dublu_racing T-Shirt from @falubazzg_EN ? Still waiting for mine 3 weeks later!!!!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi manekinn za jego przydatny post!

    lemur6666 (15-09-2015)

  27. Powrót do góry    #7987
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    ...z innej beczki:co się dzieje z A. Strzelcem?
    Nie było go nawet w obsadzie na ostatnim Memoriale.
    Koniec zabawy ???

  28. Powrót do góry    #7988
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    ...z innej beczki:co się dzieje z A. Strzelcem?
    ?
    Szuka Mariusza?

    Przecież wiadomo, że bez Niego, Jego kariera nie ma dalej sensu.....

  29. Powrót do góry    #7989
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    ...z innej beczki:co się dzieje z A. Strzelcem?
    Nie było go nawet w obsadzie na ostatnim Memoriale.
    Koniec zabawy ???
    Jak tęskniaz to do XD idz

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    vwserwis (15-09-2015)

  31. Powrót do góry    #7990
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Jak tęskniaz to do XD idz
    ???
    Jak nie znasz odpowiedzi to proszę Cię nie zabieraj głosu.

  32. Powrót do góry    #7991
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2014
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Przecież prawdę powiedział

  33. Powrót do góry    #7992
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Przemyślałem ostatnio wiele spraw związanych z zielonogórskim żużlem i doszedłem do wniosku, że powinniśmy pożegnać się z Hampelem. Nie dlatego, że ja coś do niego mam i nie pasuje mi on w składzie, tylko ze względów finansowych. Hampel jest potwornie drogim zawodnikiem, a o długach i problemach Falubazu słychać wszędzie. Jeżeli w klubie faktycznie z kasą jest bardzo krucho to nie ma sensu na siłę ściągać drogą legię zaciężną i powiększać dług klubu. Naprawdę te kilka sezonów walki o utrzymanie nie spowodowałoby jakiejś tragedii. Przykład Wrocławia pokazuje, że nawet z biednym portfelem można zajść wysoko. Przecież ten klub przez kilka dobrych sezonów rozpaczliwie walczył o utrzymanie mając w składzie Ljunga, Sucheckiego czy Dennisa Andersona. Dzisiaj walczą o złoto. Podobnie Tarnów, który mając całkiem przeciętny skład, z juniorami słabszymi od naszych bez większych problemów załapał się do PO. Jeżeli na siłę klub kolejny raz ma jechać Hampelami, Łagutami itp. (czyt. mocarnymi zawodnikami) mając jednocześnie sporą lukę w budżecie to moim zdaniem będzie to błędna decyzja. Jak pokazuje życie los takiej Częstochowy czy kiedyś Piły wcale nie jest taki niemożliwy. Na miejscu działaczy jeszcze dzisiaj spotykałbym się z Hampelem i rozmawiał na temat rozwiązania kontraktu. Myślę, że zawodnik to zrozumie, bo jego kontrakt do reszty zrujnowałby i tak kruche już finanse klubu, a sam chyba wolałby jeździć w klubie wypłacalnym, a nie mającym spore problemy.

    Definitywnie pożegnałbym się także z Walaskiem, Jonssonem i Jabłońskim. Kontrakt tego pierwszego okazał się kompletnie chybiony czego niestety się spodziewałem. Może i facet miał sporo pecha z kontuzjami, ale to już nie te lata i obawiam się, że Walasek będzie pomału podążał szlakiem utartym przez Ułamka i Holtę (1 liga). Jonssonem osobiście jestem już zmęczony. W jego przypadku sprawdziły się przewidywania kibiców z Bydgoszczy, że Szwed dobrze jedzie w nowym klubie pierwszy sezon jeszcze na świeżości, a każdy kolejny rok jest coraz gorszy. I tak było w istocie. Ten sezon to kompletne nieporozumienie w wykonaniu Andreasa. Tak wielokrotnie krytykowany tutaj Lindgren był przynajmniej pewnym punktem drużyny u siebie. Za to Jonsson w tym sezonie nie punktował nigdzie. Jeden jedyny udany mecz w Gorzowie nie zaciemni fatalnych występów Aj'a. On się już w ZG wypalił i potrzebuje nowego środowiska. Priorytetem powinno być zatrzymanie Protasiewicza i Dudka (szczególnie jego), juniorzy ci sami, bo choć nie przekonywali w tym roku to nie ma specjalnie żadnej dla nich alternatywy. W Pieszczka od początku niespecjalnie wierzyłem i był on dla mnie drugą wersją Adamczewskiego, ale może jak ogarnie trochę głowę to w przyszłym roku parę cennych punktów przywiezie. Przydałoby się więc sprowadzić 3/4 seniorów. A na rynku jest kilku fajnych zawodników, którzy nie będą zbyt drodzy.

    Dla finansów klubu i uspokojenia sytuacji jeden rok oddechu i spokojnej walki o utrzymanie/środek tabeli może okazać się zbawienny.
    TeamLindgren

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    ScotFZG (16-09-2015)

  35. Powrót do góry    #7993
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Dla finansów klubu i uspokojenia sytuacji jeden rok oddechu i spokojnej walki o utrzymanie/środek tabeli może okazać się zbawienny.
    Jeżeli pozbędziemy się Hampela, Walasa i AJ to czeka nas naprawdę dramatyczna walka o utrzymanie. Co do AJ i Walaska to pełna zgoda. Nie chcę ich widzieć więcej w Falubazie. Natomiast Hampel dostanie ofertę na dużo niższym poziomie niż to co miał dotychczas. Jak się zgodzi to super, a jeśli nie to trudno, pożegnamy się i tyle. Pewnie pójdzie do Torunia a my będziemy musieli szukać wzmocnień i to pilnie.

  36. Powrót do góry    #7994
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Przemyślałem ostatnio wiele spraw związanych z zielonogórskim żużlem i doszedłem do wniosku, że powinniśmy pożegnać się z Hampelem. Nie dlatego, że ja coś do niego mam i nie pasuje mi on w składzie, tylko ze względów finansowych. Hampel jest potwornie drogim zawodnikiem, a o długach i problemach Falubazu słychać wszędzie. Jeżeli w klubie faktycznie z kasą jest bardzo krucho to nie ma sensu na siłę ściągać drogą legię zaciężną i powiększać dług klubu. Naprawdę te kilka sezonów walki o utrzymanie nie spowodowałoby jakiejś tragedii. Przykład Wrocławia pokazuje, że nawet z biednym portfelem można zajść wysoko. Przecież ten klub przez kilka dobrych sezonów rozpaczliwie walczył o utrzymanie mając w składzie Ljunga, Sucheckiego czy Dennisa Andersona. Dzisiaj walczą o złoto. Podobnie Tarnów, który mając całkiem przeciętny skład, z juniorami słabszymi od naszych bez większych problemów załapał się do PO. Jeżeli na siłę klub kolejny raz ma jechać Hampelami, Łagutami itp. (czyt. mocarnymi zawodnikami) mając jednocześnie sporą lukę w budżecie to moim zdaniem będzie to błędna decyzja. Jak pokazuje życie los takiej Częstochowy czy kiedyś Piły wcale nie jest taki niemożliwy. Na miejscu działaczy jeszcze dzisiaj spotykałbym się z Hampelem i rozmawiał na temat rozwiązania kontraktu. Myślę, że zawodnik to zrozumie, bo jego kontrakt do reszty zrujnowałby i tak kruche już finanse klubu, a sam chyba wolałby jeździć w klubie wypłacalnym, a nie mającym spore problemy.

    Definitywnie pożegnałbym się także z Walaskiem, Jonssonem i Jabłońskim. Kontrakt tego pierwszego okazał się kompletnie chybiony czego niestety się spodziewałem. Może i facet miał sporo pecha z kontuzjami, ale to już nie te lata i obawiam się, że Walasek będzie pomału podążał szlakiem utartym przez Ułamka i Holtę (1 liga). Jonssonem osobiście jestem już zmęczony. W jego przypadku sprawdziły się przewidywania kibiców z Bydgoszczy, że Szwed dobrze jedzie w nowym klubie pierwszy sezon jeszcze na świeżości, a każdy kolejny rok jest coraz gorszy. I tak było w istocie. Ten sezon to kompletne nieporozumienie w wykonaniu Andreasa. Tak wielokrotnie krytykowany tutaj Lindgren był przynajmniej pewnym punktem drużyny u siebie. Za to Jonsson w tym sezonie nie punktował nigdzie. Jeden jedyny udany mecz w Gorzowie nie zaciemni fatalnych występów Aj'a. On się już w ZG wypalił i potrzebuje nowego środowiska. Priorytetem powinno być zatrzymanie Protasiewicza i Dudka (szczególnie jego), juniorzy ci sami, bo choć nie przekonywali w tym roku to nie ma specjalnie żadnej dla nich alternatywy. W Pieszczka od początku niespecjalnie wierzyłem i był on dla mnie drugą wersją Adamczewskiego, ale może jak ogarnie trochę głowę to w przyszłym roku parę cennych punktów przywiezie. Przydałoby się więc sprowadzić 3/4 seniorów. A na rynku jest kilku fajnych zawodników, którzy nie będą zbyt drodzy.

    Dla finansów klubu i uspokojenia sytuacji jeden rok oddechu i spokojnej walki o utrzymanie/środek tabeli może okazać się zbawienny.
    Zgadzam się w 100%.Ogarnąć do końca listopada sprawy finansowe , do Piotra i Patryka dołożyć ludzi na poziomie Lindbaecka ,Lindgrena ,chętnie bym zobaczył Lamberta R i sobie tak pyrkamy o 5 -6 miejsce . Gdy $ pozwolą to po roku lub dwóch , wchodzimy z bramą w walce o czołowe lokaty , nikogo o pozwolenie nie pytając

  37. Powrót do góry    #7995
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co, do tego stopnia nie możesz się doczekać kiedy komuś podniesie ciśnienie, że aż próbujesz go wywołać? Słabe to tłumaczenie jak reszta twoich postów.
    Przepraszam, że nie odpisywałem, ale w sumie nie było na co.
    Nie nazywaj słabym czegoś, czego nie rozumiesz, jak w wielu innych tematach, gdzie Ty (wiedziałeś, że takie słowo nie pisze się z małej litery?) i inni krzykacze pozujecie na inteligentów, a szybko okazuje się, że to bzdura jak mało która.
    Mam prośbę - nie odpisuj. Amen.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  38. Powrót do góry    #7996
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    gdzie Ty (wiedziałeś, że takie słowo nie pisze się z małej litery?)


    Co za nieuk
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #7997
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Przepraszam, że nie odpisywałem, ale w sumie nie było na co.
    Nie nazywaj słabym czegoś, czego nie rozumiesz, jak w wielu innych tematach, gdzie Ty (wiedziałeś, że takie słowo nie pisze się z małej litery?) i inni krzykacze pozujecie na inteligentów, a szybko okazuje się, że to bzdura jak mało która.
    Nie odpisywałeś, bo głowiłeś się na ripostą, to jasne. I jak na tak długi czas to muszę przyznać, że jest wyjątkowo słaba ; ]

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (17-09-2015)

  41. Powrót do góry    #7998
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Prośba w identyfikacji naszych zawodników 1974 mecz SPARTA-FALUBAZ

    Obraz.jpg

    Kto jest na zdjęciu z 1974 roku?

    FALUBAZ Zielona Góra - 33
    1. Zbigniew Filipiak 12 (2,3,1,3,3)
    2. Mirosław Łukaszewicz 2+2 (1*,1*,u,-)
    3. Romuald Łoś 7 (3,1,1,2)
    4. Ludwik Jaskulski 1 (1,0,-,0)
    5. Bolesław Proch 1 (w,w,1,0)
    6. Jan Grabowski 3 (0,d,3,w)
    7. Paweł Protasiewicz 7 (2,2,3,0)
    8. Aleksander Grygor

  42. Powrót do góry    #7999
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Są lepsi ode mnie na forum i oni nie będą mieli wątpliwości.
    Ja obstawiam, że są to Filipiak i Łoś.

    pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #8000
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach

  44. Powrót do góry    #8001
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Omnibus. Ku... że taki gość marnuje się w Przeglądzie.

  45. Powrót do góry    #8002
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie odpisywałeś, bo głowiłeś się na ripostą, to jasne. I jak na tak długi czas to muszę przyznać, że jest wyjątkowo słaba ; ]
    Chciałeś mi dopiec, a wyszło zupełnie jak tutaj:
    https://www.youtube.com/watch?v=0xrBGAF17qM
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  46. Powrót do góry    #8003
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Błagam, nie odpisujecie prowokatorowi nade mną.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  47. Powrót do góry    #8004
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Chciałeś mi dopiec, a wyszło zupełnie jak tutaj:
    https://www.youtube.com/watch?v=0xrBGAF17qM
    Ten filmik zdecydowanie lepiej posłużyłby dla podsumowania całej twojej aktywności na tym forum. Po prostu marność w czystej postaci.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (17-09-2015), Lipa_PL (17-09-2015)

  49. Powrót do góry    #8005
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Jarkowi obniżyć o 20%
    Do Torunia nie pójdzie -nie mieli siana na Emila to nie maja na JH
    Do Leszna nie pójdzie.
    Niech zostanie.
    Walas tez . Miał pecha ale to nasz zawodnik. Juz złość na niego mi przeszła przez te lata.
    Nie możemy jechac o utrzymanie.kibic tego nie kupi. Sponsor tez.
    Aj do domu. Za niego młody gniewny, nieznany.
    Cała drużyna -20% i jedziemy o medale.

  50. Powrót do góry    #8006
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,661
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    panowie, spokojnie czekajmy, az doda wszystkich do ignorowanych
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #8007
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł86 Zobacz posta
    co za debil.

    Gruby wezwie wszystkich zawodnikow i podziekuje za heroiczna walke. Podziekuje ze mimo tylu kataklizmow jechalismy dalej i zabraklo 1 pkt do PO.Ze tak daleko dojechalismy,ze pokazalismy czym jest sport i wiara w zwyciestwo.

    Podziekuje JH za bycie najlepszym zawodnikiem EE, Protasowi za caly rok, Walaskowi ze mimo lez w oczach jechal.

    Na koniec poprosi ich oczywiscie o jeszcze jedna walke- walke o byt klubu i obnizke o 20%

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-09-2015)

  53. Powrót do góry    #8008
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ten filmik zdecydowanie lepiej posłużyłby dla podsumowania całej twojej aktywności na tym forum. Po prostu marność w czystej postaci.
    Jednak Vincent Severski nie pytał czysto retorycznie w jednej ze książek "Czy w Toruniu nie ma już normalnych ludzi?"

    Prowokatorze... Nie powiem, bawi mnie to.
    Jeśli można zarzucić to i owo, to o waszym zachowaniu (chamstwie, zarozumialstwie i wielu innych przywarach) na tym forum można by swoistą "Trylogię" napić.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  54. Powrót do góry    #8009
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Aj do domu.
    W sensie do Bydgoszczy? W świetle dzisiejszych informacji
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Torretoo (18-09-2015)

  56. Powrót do góry    #8010
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Moze isc gdzie chce. Zalu do niego nie mam. Dostarczyl nam wiele emocji i wiele jego akcji bede pamietal. Ostatnie mecze staram sie zapomniec.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    kapitan bomba (17-09-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •