Strona 54 z 189 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A w środowisku mówi się, że jak senator z kimś się umówi to tak jest.
    W Toruniu też tak mówią, ale to może tylko plotki.
    hheheheheehehehheheeeeee
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Malin017 (05-04-2015), kingpin (05-04-2015)

  3. Powrót do góry    #2387
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ależ to było piękne.
    Łzy wzruszenia zalały mi oczy
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być dobrze

    Sytuacja typu lekki dług do którego nikt nie jest zwyczajnie przyzwyczajony i dlatego wyczuwalny lekki stresik dokoła, tym niemniej laurkę należało wyprodukować jak się patrzy

    Gratuluję talentu

  4. Powrót do góry    #2388
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dobra Panowie bez owijania.

    Trzeba wygrać lige, zgarnąć te 1,5 bańki co to mają niby wypłacić za mistrzostwo i uciszyć towarzystwo.

    Innej opcji nie przewiduje się.

    Wesołych Świąt wszystkim. Psycho-fanom Falubazu też. A co ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Arm (04-04-2015), Mariusz (04-04-2015)

  6. Powrót do góry    #2389
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    I jeszcze bonus:
    "Też była przymiarka, żeby usiąść i renegocjować kontrakty, chociaż i tak były renegocjowane."
    Ten fragment jakoś dziwnie myszowatym umyka. Renegocjowano kontrakty? zapraszam do lektury wątku z 2009 dotyczącego renegocjowaniu kontraktów w Stali Gorzów. Mały konkurs jaki pajac napisał wtedy " Ja proponuję Władkowi inne rozwiązanie. Jeślinie jest w stanie wywiązać się z kontraktów jakie zawarł z zawodnikami to niech to zgłosi do PZM -tu i GKSŻ. Wtedy zapadnie decyzja o rozwiązaniu kontraktów." Dziś ten sam pajac ( ulubione określenie pajaca) nawet słówkiem nie wspomniał o tej sprawie.
    I drugi konkurs. Jaki "znafca" w tej samej sprawie napisał : "Władek dzisiejszym zachowaniem będzie miał duży problem w kolejnych sezonach z kontraktowaniem zawodników, gdyż wykazał się wyjątkową nieudolnością czego większość zawodników z pewnością mu nie zapomni."
    Nagroda w konkursie do odebrania w klubie przy w69, jest nią kurs po mieście klubowym radiowozem.

  7. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    Malin017 (05-04-2015), Mariano_Italiano (05-04-2015), dockm (04-04-2015), j-rules (05-04-2015), kasia_gw (05-04-2015), kleczes_GKM (05-04-2015), lego (05-04-2015), miles (05-04-2015), never_mind (05-04-2015), vicar (04-04-2015)

  8. Powrót do góry    #2390
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Ten fragment jakoś dziwnie myszowatym umyka. Renegocjowano kontrakty? zapraszam do lektury wątku z 2009 dotyczącego renegocjowaniu kontraktów w Stali Gorzów. Mały konkurs jaki pajac napisał wtedy " Ja proponuję Władkowi inne rozwiązanie. Jeślinie jest w stanie wywiązać się z kontraktów jakie zawarł z zawodnikami to niech to zgłosi do PZM -tu i GKSŻ. Wtedy zapadnie decyzja o rozwiązaniu kontraktów." Dziś ten sam pajac ( ulubione określenie pajaca) nawet słówkiem nie wspomniał o tej sprawie.
    I drugi konkurs. Jaki "znafca" w tej samej sprawie napisał : "Władek dzisiejszym zachowaniem będzie miał duży problem w kolejnych sezonach z kontraktowaniem zawodników, gdyż wykazał się wyjątkową nieudolnością czego większość zawodników z pewnością mu nie zapomni."
    Nagroda w konkursie do odebrania w klubie przy w69, jest nią kurs po mieście klubowym radiowozem.
    Wesołych Świąt...

  9. Powrót do góry    #2391
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Ten fragment jakoś dziwnie myszowatym umyka. Renegocjowano kontrakty? zapraszam do lektury wątku z 2009 dotyczącego renegocjowaniu kontraktów w Stali Gorzów. Mały konkurs jaki pajac napisał wtedy " Ja proponuję Władkowi inne rozwiązanie. Jeślinie jest w stanie wywiązać się z kontraktów jakie zawarł z zawodnikami to niech to zgłosi do PZM -tu i GKSŻ. Wtedy zapadnie decyzja o rozwiązaniu kontraktów." Dziś ten sam pajac ( ulubione określenie pajaca) nawet słówkiem nie wspomniał o tej sprawie.
    I drugi konkurs. Jaki "znafca" w tej samej sprawie napisał : "Władek dzisiejszym zachowaniem będzie miał duży problem w kolejnych sezonach z kontraktowaniem zawodników, gdyż wykazał się wyjątkową nieudolnością czego większość zawodników z pewnością mu nie zapomni."
    Nagroda w konkursie do odebrania w klubie przy w69, jest nią kurs po mieście klubowym radiowozem.
    Odróżniasz renegocjowanie kontraktów w sezonie a między sezonami czy już dobrałeś się do święconki ? To o Władku to lepiej szybko wymaż bo jeszcze będziesz musiał odpowiadać na pytania dlaczego jak zawijał się ze Stali to zostawił taki burdel że Ireneusz do dzisiaj to porządkuje .Smacznego jajeczka

  10. Powrót do góry    #2392
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Odróżniasz renegocjowanie kontraktów w sezonie a między sezonami czy już dobrałeś się do święconki ? To o Władku to lepiej szybko wymaż bo jeszcze będziesz musiał odpowiadać na pytania dlaczego jak zawijał się ze Stali to zostawił taki burdel że Ireneusz do dzisiaj to porządkuje .Smacznego jajeczka
    Rozrózniam. Co to zmienia ? Coż takiego się stało w trakcie sezonu aby nie dotrzymywać umowy? Co do Władka, to samo można odnieść do różowego , przecież to on negocjował, gwarantował ? Jedna różnica w tym że to różowy ma teraz sprzątać po sobie. Nie zmienia to faktu że nie o tym jest moj wcześniejszy post.

  11. Powrót do góry    #2393
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ależ to było piękne.
    Łzy wzruszenia zalały mi oczy
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być dobrze

    Sytuacja typu lekki dług do którego nikt nie jest zwyczajnie przyzwyczajony i dlatego wyczuwalny lekki stresik dokoła, tym niemniej laurkę należało wyprodukować jak się patrzy

    Gratuluję talentu
    No chyba nie dla mnie te gratulacje ?

    Przecież ja żadnej laurki nikomu nie wystawiałem. Jeśli nie zrozumiałeś to powtórzę, ja nie mam żadnego pojęcia czy jest jakiś dług. A jeżeli jest to w jakiej wysokości. To co pisałem w poprzednim poście to tylko i wyłącznie moje przypuszczenia. Nie poparte żadnymi faktami publicznie znanymi. I jeszcze raz powtórzę, senator to cwaniak (w dobrym tego słowa znaczeniu) kuty na cztery nogi. Uważam, że w tej kwestii, większość tutaj usłyszała to co chciała usłyszeć. Ja nie wierzę, że jakiś kataklizm finansowy zawitał do Falubazu. Przeczą temu fakty. Jak by był jakiś poważny kryzys finansowy to najpierw byś usłyszał jak zwija się z Falubazu Jarek z AJ. I jak w ich miejsce nie pojawią się zawodnicy o podobnym potencjale to wtedy będzie znak, że kasa się kurczy. Nie prędzej. A co mamy teraz ? Dodatkowo kontraktujemy Walasa i Pieszczka. No wybacz, ale ja w to nie wierzę. Takie moje prawo

    Powiedz mi po co senator namawiał Jarka w grudniu, aby ten został na następny sezon ? Przecież mogli w spokoju się rozstać. Jarek to najdroższy rider w naszym Falubazie. Przecież mógł Jarka odprawić i w jego miejsce wchodzi Walas. W lipcu dochodzi Patryk. I nikt by tutaj nie narzekał. A tymczasem senator świadomie obciąża budżet kwotę blisko dwumilionową. Po co ? Skoro jest taki kryzys finansowy w klubowej kasie ?

    Inna kwestia. Krystian Pieszczek. To wydatek kilkuset tys. PLN. Powiedz po co senator zawracał sobie dupę tym zawodnikiem ? Skoro mamy kryzys finansowy ? Łącznie, Jarek i Pieszczek to ponad 2 mln PLN. Przecież klub mógł wydać oświadczenie, ze dobrych juniorów w zasadzie nie ma na rynku, takich do wyjęcia. A tymczasem Pieszczek to 5 zawodnik którego kontrakt poręczył senator. Zapytam Ciebie, będąc na miejscu senatora, wiedząc, ze z kasa krucho w Falubazie, ręczył byś te kontrakty ? Czy może senator doszedł do wniosku, ze ma za dużo kasy ?

    shelve

    Trzeba wygrać lige, zgarnąć te 1,5 bańki co to mają niby wypłacić za mistrzostwo i uciszyć towarzystwo.
    Jeszcze jest możliwość, że niejaki Roman Karkosik dorzuci jakąś bańkę. A wtedy będzie już w kasie niezła górka

    Semen

    W Toruniu też tak mówią, ale to może tylko plotki.
    Fakt, trafiłeś w sedno. W Toruniu wiedza najlepiej, że u senatora słowo jest droższe od pieniądza
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-04-2015 o 21:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2394
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mam żadnej konkretnej wiedzy z klubu, to tak dla ścisłości, bo zaraz wielu mi tu zarzuci, ze coś tam udaje. Ale muszę powiedzieć, że mnie ta sytuacja w zasadzie nie niepokoi. Czterech zawodników (Hampel, AJ, Pepe i Walas) ma kontrakty gwarantowane przez senatora.
    To oni ten milion zaległości natrzepali na kontraktach Łoktajewa, Jabłońskiego i juniorów? :O

    A w środowisku mówi się, że jak senator z kimś się umówi to tak jest. W życiu nie uwierzę, że w Falubazie nastąpił jakiś krach finansowy. Gdyby tak było to nikt by tutaj nie zatrudniał Walaska.
    Wypisz - wymaluj wątek Włókniarza przed sezonem 2014
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Donpedini (04-04-2015), Gadol (04-04-2015), Mariano_Italiano (05-04-2015), dockm (05-04-2015), j-rules (05-04-2015), never_mind (05-04-2015)

  14. Powrót do góry    #2395
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mariusz


    Ty serio pytasz dlaczego ciągle jest Hampel dalej dlaczego dokoptowali Pieszczka?! Bo to ostatnia deska ratunku by nie popaść w dlugi rodem z Czewy.......dalej brak finalu= rozbiór ZG ...Wielbiony przez Ciebie Dowhan doskonale wie co się dzieje i w sytuacji delikatnie mówiąc zlej zagral va banque. Zycze powodzenia i wyjścia na prosta

  15. Powrót do góry    #2396
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz


    Ty serio pytasz dlaczego ciągle jest Hampel dalej dlaczego dokoptowali Pieszczka?! Bo to ostatnia deska ratunku by nie popaść w dlugi rodem z Czewy.......dalej brak finalu= rozbiór ZG ...Wielbiony przez Ciebie Dowhan doskonale wie co się dzieje i w sytuacji delikatnie mówiąc zlej zagral va banque. Zycze powodzenia i wyjścia na prosta
    BZDURA totalna. Pepe, Saszka, Walas, AJ, Jabol/Patryk, Strzelec, Alex. Drużyna spokojnie na środek tabeli, przy odrobinie szczęścia na PO. A tańsza o ponad 2 mln. Z Patrykiem w skladzie to i Leszno można by ograć na Smoku. Widać, ze znasz się na tym sporcie jak ja na kosmosie

    Racz zauważyć, że jako chyba jedyni, mamy zakontraktowanych 7 seniorów, w tym 6 mogłoby być liderami w innych drużynach. Istna rozrzutność jak na klub z problemami finansowymi. To ja w takim razie chcę takie problemy mieć co sezon.

    Vicar

    To oni ten milion zaległości natrzepali na kontraktach Łoktajewa, Jabłońskiego i juniorów?
    Hmm, a to senator wymieniał taką kwotę ? Wydawało mi się, ze o kwocie nie wspominał.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-04-2015 o 22:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2397
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co mamy teraz ? Dodatkowo kontraktujemy Walasa i Pieszczka. No wybacz, ale ja w to nie wierzę. Takie moje prawo
    To Dowhan mówi, że zaległości są, a Ty mówisz, że nie No kabaret.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (05-04-2015), t_zg (05-04-2015)

  18. Powrót do góry    #2398
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    To Dowhan mówi, że zaległości są, a Ty mówisz, że nie No kabaret.
    Z przykrością stwierdzam, że regułą, na tym forum, się stało, iż zdecydowana większość userów nie rozumie tego co czyta. Dowhan mówi jedno. A je nie mówię, że zaległości nie ma. Jedynie co twierdzę to to, że nie wierzę w żaden kryzys finansowy w Falubazie. Widzisz różnicę ?

    Powyżej, w moich postach, wytłumaczyłem dlaczego nie wierzę. Takie jest moje zdanie. Ty możesz mieć swoje, ja to uszanuję. Ale nie wciskaj mi czegoś czego nie mówiłem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-04-2015 o 22:39
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2399
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    BZDURA totalna. Pepe, Saszka, Walas, AJ, Jabol/Patryk, Strzelec, Alex. Drużyna spokojnie na środek tabeli, przy odrobinie szczęścia na PO. A tańsza o ponad 2 mln. .


    Strzelec dno dna, Alex jakiś taki nijaki, Jabol 1 liga, AJ jak wiatr zawieje ale gwarant 6-9pkt,Dudek wielka niewiadoma, Hampel mega doświadczony poradzi sobie, Pepe swoje zrobi, Saszka mlody gniewny waleczny żaden lider ale 8 pkt spokojnie przywiezie. Reasumując masz rację sklad tańszy PO?!

  20. Powrót do góry    #2400
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Strzelec dno dna, Alex jakiś taki nijaki, Jabol 1 liga, AJ jak wiatr zawieje ale gwarant 6-9pkt,Dudek wielka niewiadoma, Hampel mega doświadczony poradzi sobie, Pepe swoje zrobi, Saszka mlody gniewny waleczny żaden lider ale 8 pkt spokojnie przywiezie. Reasumując masz rację sklad tańszy PO?!
    Na tle juniorów z Wrocka, Rzeszowa, Tarnowa czy Grudziądza to taki Strzelec czy Alex wyglądają nieźle. Twierdzę, ze skład bez Hampela i Pieszczka, mógłby walczyć o PO. I miałby realne szanse się załapać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2401
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na tle juniorów z Wrocka, Rzeszowa.


    No wlasnie WTS ma nieźle zapowiadającego się Drabola i Gałe który przynajmniej z Alexem sobie poradzi, Rzeszów ma Czaje zatem tutaj przegrywacie. Niestety Strzelec 1 liga i ostro pracuje albo koniec kariery, Alex praca praca praca

  22. Powrót do góry    #2402
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na tle juniorów z Wrocka, Rzeszowa, Tarnowa czy Grudziądza to taki Strzelec czy Alex wyglądają nieźle. Twierdzę, ze skład bez Hampela i Pieszczka, mógłby walczyć o PO. I miałby realne szanse się załapać.
    1. Protasiewicz
    2. Jablonski
    3. Jonsson
    4. Loktajew
    5. Walasek
    6. Zgardzinski
    7. Strzelec

    Chyba w pierwszej lidze...

  23. Powrót do góry    #2403
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No wlasnie WTS ma nieźle zapowiadającego się Drabola i Gałe który przynajmniej z Alexem sobie poradzi, Rzeszów ma Czaje zatem tutaj przegrywacie. Niestety Strzelec 1 liga i ostro pracuje albo koniec kariery, Alex praca praca praca
    Już 12 kwietnia się przekonamy czy ten Czaja to taki wirtuoz jak twierdzisz. Podobnie jak Drabol, i Gała. Przypomnij mi, bo nie pamiętam, ile oni zaliczyli występów w rozgrywkach SE i kogo maja tam na rozkładzie ? Że z takim przekonaniem twierdzisz, iż obaj będą lali Alexa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2404
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na tle juniorów z Wrocka, Rzeszowa, Tarnowa czy Grudziądza to taki Strzelec czy Alex wyglądają nieźle. Twierdzę, ze skład bez Hampela i Pieszczka, mógłby walczyć o PO. I miałby realne szanse się załapać.
    Tak kasiorka się kończy i się zaczyna coroczne zaklinanie koni Wcześniej bez Hampela nic się nie dało a teraz już się da i nawet Strzelec ze Zgardzińskim mają potencjał...wcześniej nadawali się tylko na mydło heh
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #2405
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Już 12 kwietnia się przekonamy czy ten Czaja to taki wirtuoz jak twierdzisz. Podobnie jak Drabol, i Gała. Przypomnij mi, bo nie pamiętam, ile oni zaliczyli występów w rozgrywkach SE i kogo maja tam na rozkładzie ? Że z takim przekonaniem twierdzisz, iż obaj będą lali Alexa.





    Wirtuoz?! Gdzie to slowo padlo? Nieważne Czaja to juz zaprawiony w bojach, solidny junior EE który swego czasu u boku Łaguty pokazywal solidny speedwey. Jedna zgoda Drabol to niewiadoma która może " wystrzelić" czego nie można powiedzieć o Strzelcu, Gała zaprawiony 1 ligowiec wiec zdecydowanie większe doświadczenie od Alexa

  26. Powrót do góry    #2406
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Już 12 kwietnia się przekonamy czy ten Czaja to taki wirtuoz jak twierdzisz. Podobnie jak Drabol, i Gała. Przypomnij mi, bo nie pamiętam, ile oni zaliczyli występów w rozgrywkach SE i kogo maja tam na rozkładzie ? Że z takim przekonaniem twierdzisz, iż obaj będą lali Alexa.
    sprzętem,odwagą i ...lżejszą wagą

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (05-04-2015)

  28. Powrót do góry    #2407
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli nie zrozumiałeś to powtórzę, ja nie mam żadnego pojęcia czy jest jakiś dług.
    Przecież sam Dowhan o tym mówił. Nie wierzysz mu?
    Cytat Zamieszczone przez Robert Dowhan
    Sytuacja nie wygląda za dobrze, ale nie wygląda też tragicznie. Na pewno nie ma tak, że płynność finansowa jest i płacimy wszystko na bieżąco.
    (...)
    Weszliśmy w nowy sezon z minusem. Do tej pory to się nie zdarzało.
    Te słowa chyba dobitnie wskazują, że w kasie Falubazu jest minus? A może się mylę i również w tej wypowiedzi wszystko zależy od osławionego już kontekstu?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Racz zauważyć, że jako chyba jedyni, mamy zakontraktowanych 7 seniorów, w tym 6 mogłoby być liderami w innych drużynach. Istna rozrzutność jak na klub z problemami finansowymi.
    Żadna rozrzutność tylko gra va banque. Znowu wystarczy przeczytać dzisiejszą wypowiedź RD:
    Cytat Zamieszczone przez Robert Dowhan
    Była koncepcja postawienia wszystkiego na jedną kartę. Zatrudnienia chociażby Grzegorza Walaska i Krystiana Pieszczka i pójścia drogą bicia się o wielki finał i ściągnięcia ludzi na trybuny.
    Ta koncepcja jak widać zwyciężyła. Jak nie będzie sukcesu w postaci minimum awansu do finału to może się okazać, że Twoje "obawy" o spłatę kredytu w Gorzowie zejdą na drugi, a może nawet trzeci plan ; ]

  29. Powrót do góry    #2408
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Źródła zbliżone do Kopernika twierdzą, że senator celowo tak pogrywa. Sam Kopernik twierdzi, że ubiegły sezon Falubaz zamknął na minusie kwotą coś pomiędzy 200 a 400 tys. Kopernik jest przekonany, że senator chce wrócić na białym koniu na fotel prezesa. Ile w tym prawdy to tego nie wiem. Ale mnie osobiście zastanawia fakt, iż senator coś nie chciał podać konkretnej kwoty. A tą powinien znać, przecież dopiero co biegły rewident robił bilans w klubie. Dowhan twierdzi, że " sytuacja nie wygląda za dobrze, ale nie jest tragicznie". Czy doczekamy się powrotu senatora na fotel prezesa ? Ja jestem za, dwoma rękoma

    Nie mam żadnej konkretnej wiedzy z klubu, to tak dla ścisłości, bo zaraz wielu mi tu zarzuci, ze coś tam udaje. Ale muszę powiedzieć, że mnie ta sytuacja w zasadzie nie niepokoi. Czterech zawodników (Hampel, AJ, Pepe i Walas) ma kontrakty gwarantowane przez senatora. A w środowisku mówi się, że jak senator z kimś się umówi to tak jest. W życiu nie uwierzę, że w Falubazie nastąpił jakiś krach finansowy. Gdyby tak było to nikt by tutaj nie zatrudniał Walaska. Ba, w pierwszej kolejności pożegnali by AJ i Jarka Hampela. Już sam senator o to by zadbał mając na uwadze potencjalne możliwości uszczuplenia swojego portfela. A tak się nie stało. Ba, dołożył Walas i Pieszczka. Mówi się, że Pieszczka ojcu też senator osobiście gwarantował realizację kontraktu. Tylko dlatego mamy Pieszczka w Falubazie.

    Cały czas gdybam, i tak sobie myślę, że ten nasz senator to jednak jest stary cwaniak, kuty na cztery łapy. Mówcie co chcecie, ale on idealnie nadaje się na fotel prezesa. Zawsze twierdziłem, że żaden z niego polityk.
    Kopernik to pier...li czasami takie farmazony że ręce opadają. Nie traktowałbym go jako wiarygodne źródło informacji. Był o te bodaj 2 lata za długo preziem i tyle w temacie. Dobrze że Robert wraca na poważnie, bo inaczej faktycznie skończylibyśmy jak Czewa.

  30. Powrót do góry    #2409
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Wiem, że są święta i człowiek z klucza staje się bardziej pobłażliwy, ale Goebels (szef propagandy za czasów wujka Adolfa, tfu!) to się w grobie przewraca widząc taką konkurencję w osobie dobrze znanej każdemu użytkownikowi forum.

    Nie jestem w stanie wypowiadać się na temat wpływów od sponsorów, ale jako wieloletni piknik (vulgo Janusz) i nabywca karnetu na miejscu na drugim łuku zauważyłem, że zainteresowanie spada z roku na rok. Co sezon to inne gęby. Znajome twarze w rzędzie obok zanikają. Coś w tym jest... 3000 sprzedanych karnetów, to wg mnie porażka marketingowa, bo skład mamy mocny ("każdy z zawodników mógłby być liderem w innej drużynie EL" - cyt. autor znany), szansę na mistrza jak w 2011 i promocja niesamowita. Jakby nie patrzeć, to w formacji seniorskiej u nas jest dream-team. Informacja RD o długach mocno mnie zaskoczyła, bo nie wierzę, że łasy na kasę JH, GW czy AJ zostałby u nas będąc świadomym o braku płynności w wypłatach.

    Mam nadzieję, że kasa się znajdzie i temat będzie wyjaśniony, ale tego typu akcje na pewno nie przysporzą nowych kibiców na W69. Proponuję na kolejny sparing dowalić ceny po 30zł i program za dychę. Wesołych Świąt.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Gadol (05-04-2015)

  32. Powrót do góry    #2410
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    To Dowhan mówi, że zaległości są, a Ty mówisz, że nie No kabaret.
    Kabaret uprawiasz Ty senator wspominał o długu i nawet wskazał gdzie on jest,
    lecz skoro nie czyta się ze zrozumieniem to tak bywa.
    Falubaz od 2 sezonów wszedł poraz pierwszy z długiem dla innych jest to normą więc
    o tym nie wspominają ,dla Falubazu jest to już problem i bardzo dobrze że
    widzą takie rzeczy już teraz.

    Smacznego jajeczka
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 05-04-2015 o 07:52

  33. Powrót do góry    #2411
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    z tego co mi wiadomo to z karnetami jest straszna lipa,ale to nie od dzisiaj wiadomo. Spinamy poslady i bedzie ok bo musi
    Wygląda na to że MAGIA spie........liła do Gorzowa..........



    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to nie lepszy ? Lepszy bo mimo mizerii finansowej to i tak Walas wylądował w ZG a nie Gorzowie



    Źródła zbliżone do Kopernika twierdzą, że senator celowo tak pogrywa. Sam Kopernik twierdzi, że ubiegły sezon Falubaz zamknął na minusie kwotą coś pomiędzy 200 a 400 tys. Kopernik jest przekonany, że senator chce wrócić na białym koniu na fotel prezesa. Ile w tym prawdy to tego nie wiem. Ale mnie osobiście zastanawia fakt, iż senator coś nie chciał podać konkretnej kwoty. A tą powinien znać, przecież dopiero co biegły rewident robił bilans w klubie. Dowhan twierdzi, że " sytuacja nie wygląda za dobrze, ale nie jest tragicznie". Czy doczekamy się powrotu senatora na fotel prezesa ? Ja jestem za, dwoma rękoma


    Cały czas gdybam, i tak sobie myślę, że ten nasz senator to jednak jest stary cwaniak, kuty na cztery łapy. Mówcie co chcecie, ale on idealnie nadaje się na fotel prezesa. Zawsze twierdziłem, że żaden z niego polityk.

    Z niepotwierdzonego zródła słyszałem że nie tylko dwoma rękoma, ale ponoć także ustami
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2412
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mariusz, czyli wg ciebie najlepszym dowodem na to, ze nic zlego sie nie dzieje jest fakt, ze Koszul zatrudnil Walasa i Pieszczka?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #2413
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dobrze że Robert wraca na poważnie, bo inaczej faktycznie skończylibyśmy jak Czewa.
    Przestań ludzi wprowadzać w błąd, albo siać idiotyczna propagandę.
    Żadnego powrotu Dowhana nie będzie,bynajmniej nie w tym roku.
    Dalej będzie dochodzić do kuriozalnych sytuacji, bo zarząd nic bez Dowhana, a on oficjalnie nic nie pełni, odsyła z powrotem do zarządu.

  36. Powrót do góry    #2414
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Walasek to ostatnio dobry prognostyk: Bydgoszcz, Rzeszów, Częstochowa.

  37. Powrót do góry    #2415
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mariusz, czyli wg ciebie najlepszym dowodem na to, ze nic zlego sie nie dzieje jest fakt, ze Koszul zatrudnil Walasa i Pieszczka?
    Jezeli czytałbyś ze zrozumieniem to nie zadawałbyś teraz tak idiotycznego pytania.

    To nie Mariusza zdanie ani dowód lecz osoby;osób zatrudniających tych zawodników bo z tego co jest
    napisane były też inne obcje a skoro wybrano tą więc problemu aż takiego nie ma jakbyś sobie tego życzył.

  38. Powrót do góry    #2416
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Walasek to ostatnio dobry prognostyk: Bydgoszcz, Rzeszów, Częstochowa.
    Najgorszy z najdroższych.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    j-rules (05-04-2015)

  40. Powrót do góry    #2417
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Tylko ja mam wrażenie, że w niektórych domach/mieszkaniach szampany strzelają niczym na sylwestra?
    Przypomnę tylko tak dla porządku, że u nas nadal jest lepiej niż chociażby w Gorzowie(żadne pocieszenie), o wszystko albo nic również grają w Lesznie, a i w Toruniu brakuje bańki do zamknięcia budżetu. Spokojnie panowie, to tylko pan prezes buduje taką sytuacje jakoby wjeżdżał właśnie rycerz na białym koniu i ratował Falubaz przed najgorszym. Zawsze można kredyt wziąć, co nie?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  41. Powrót do góry    #2418
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Jak już tak cała Polska sobie tutaj wjechała aby troszczyć się o finanse Falubazu to chciałbym to wykorzystać i zapytać , czy rzeczywiście patrząc na pogodę nie było szans aby wyjechać na tor w te święta ?

  42. Powrót do góry    #2419
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jak już tak cała Polska sobie tutaj wjechała aby troszczyć się o finanse Falubazu to chciałbym to wykorzystać i zapytać , czy rzeczywiście patrząc na pogodę nie było szans aby wyjechać na tor w te święta ?
    We Wrocławiu jeszcze wczoraj padało. Wątpię, aby tor po niemal tygodniowych opadach nadawał się do jazdy. Poza tym pogoda dzisiaj jest delikatnie mówiąc średnia. Na upartego może i dałoby się odjechać tę kolejkę, ale chyba nie o to chodzi.

  43. Powrót do góry    #2420
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No to sie niedługo zdziwisz. Ten wywiad to nie przypadek a on nie musi być wpisany w Krs jako prezio żeby kierować. Zreszta jak trzeba było ratować sytuacje po zeszłym sezonie to niby kto to zrobił?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #2421
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Tylko ja mam wrażenie, że w niektórych domach/mieszkaniach szampany strzelają niczym na sylwestra?
    Przypomnę tylko tak dla porządku, że u nas nadal jest lepiej niż chociażby w Gorzowie(żadne pocieszenie), o wszystko albo nic również grają w Lesznie, a i w Toruniu brakuje bańki do zamknięcia budżetu. Spokojnie panowie, to tylko pan prezes buduje taką sytuacje jakoby wjeżdżał właśnie rycerz na białym koniu i ratował Falubaz przed najgorszym. Zawsze można kredyt wziąć, co nie?
    Tak na prawde nikt sie nie cieszy i zadne szampany nie strzelaja. Zejdzcie na ziemie Falubazy. To wszystko wypisujemy bo chcemy jeszcze bardziej podniesc Mariuszowi poprzeczke, tak finezyjnie i wysoko zawieszona przez Dowhana
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #2422
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Falubazy, Ja rozumiem ze Dowhan to niemal świętość ale zachowujecie się teraz jak Gorzowiacy którzy wmawiali wszystkim dookola, ze żadnego kredytu nie ma......nie idźcie ta droga

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Gadol (05-04-2015)

  47. Powrót do góry    #2423
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Falubazy, Ja rozumiem ze Dowhan to niemal świętość ale zachowujecie się teraz jak Gorzowiacy którzy wmawiali wszystkim dookola, ze żadnego kredytu nie ma......nie idźcie ta droga
    A niby kto zaprzecza temu że długów nie ma ? Natomiast kredytu faktycznie nie ma. Długi mamy znacznie mniejsze, tyle że nam miasto niczego nie poręczyło ...

  48. Powrót do góry    #2424
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Strażak nabazgrał:
    Racz zauważyć, że jako chyba jedyni, mamy zakontraktowanych 7 seniorów, w tym 6 mogłoby być liderami w innych drużynach.
    /QUOTE]
    Ostatnio edytowane przez miles ; 05-04-2015 o 14:04

  49. Powrót do góry    #2425
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jest grupa "blużnierców" którzy już dawno załapali że Senator to jedna wielka prowokacja,manimupulacja,mistyfikacja ale zdecydowana większośc faryzeuszy dalej żyje w przekonaniu że bez Dowhana ten okręt może tylko utonąć a wszyscy w okół wrzucają tylko kij w szprychy.Jak każdego roku ten kolejny będzie po prostu zabawny.I,ts to Final Countdown
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  50. Powrót do góry    #2426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Strażak nabazgrał:
    Racz zauważyć, że jako chyba jedyni, mamy zakontraktowanych 7 seniorów, w tym 6 mogłoby być liderami w innych drużynach.
    /QUOTE]
    No, że nabazgrał to przecież wszyscy widzą. Ameryki jakiejś tutaj nie odkryłeś.

    Rusty

    Jest grupa "blużnierców" którzy już dawno załapali że Senator to jedna wielka prowokacja,manimupulacja,mistyfikacja ale zdecydowana większośc faryzeuszy dalej żyje w przekonaniu że bez Dowhana ten okręt może tylko utonąć a wszyscy w okół wrzucają tylko kij w szprychy.Jak każdego roku ten kolejny będzie po prostu zabawny.I,ts to Final Countdown
    No Rusty, już ci raz pisałem. Udowodnij, że tak nie jest. Udowodnij, że bez senatora ten klub przetrwa. Ty lub ta nieprzerwana rzesza chętnych objąć to stanowisko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2427
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Strażak nabazgrał:
    Racz zauważyć, że jako chyba jedyni, mamy zakontraktowanych 7 seniorów, w tym 6 mogłoby być liderami w innych drużynach.
    /QUOTE]
    Idąc tokiem rozumkowania Maryjusza ... Toruń , Gorzów i Leszno nie dość że mają 5 liderów w seniorach to dodatkowo po jednym wśród juniorów

    AJ 1.916
    Walasek 1,783
    Loktajev 1.598

    komu lidera komu
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #2428
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    komu lidera komu
    Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 2014

    Aleksandr Loktaev 9+3 (1,2,2*,2*,2*)


    Może mu ?

  53. Powrót do góry    #2429
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nie żebym się czepiał, Kapitanie, ale czy nie powinno się mówić poprawnie Oleksandr Łoktajew, skoro chłopak jest (?) Ukraińcem.
    Gdyby był on Rosjaninem, to wtedy Aleksandr Łoktajew (tak jak jest moskiewski aktor Aleksandr Domogarow).
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  54. Powrót do góry    #2430
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Falubaz na obecna chwile ma 2mln długu. Żródło informacji: komentarze na SF

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •