Strona 42 z 189 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Nic nie wiesz o fakcie, ze Stali przybylo kasy od sponsorow, ale zakladasz, ze nie - bo piszesz, ze napewno ma 3.5mln dlugu. A co jesli kasa od sponsorow zacznie wplywac teraz, na dniach? Co jesli umowy sponsorskie sa juz podpisane i przelewy wplywaja na konto? Wtedy ten dlug sie zmniejsza. Nie wiesz jednak tego, a pajacujesz jakby Stal tonela bo ma 3,5 mln dlugu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #1847
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nic nie wiesz o fakcie, ze Stali przybylo kasy od sponsorow, ale zakladasz, ze nie - bo piszesz, ze napewno ma 3.5mln dlugu. A co jesli kasa od sponsorow zacznie wplywac teraz, na dniach? Co jesli umowy sponsorskie sa juz podpisane i przelewy wplywaja na konto? Wtedy ten dlug sie zmniejsza. Nie wiesz jednak tego, a pajacujesz jakby Stal tonela bo ma 3,5 mln dlugu.
    No zgadza się. Pisze o tym co wiem. To takie dziwne ?

    A powiedz mi kolego, ile długu miało Wybrzeże czy Włókniarz ? Te kluby, już utonęły. To tak, jak byś zapomniał kolego.

    A teraz wejdź sobie np. do wątku Włókniarza, i tam sprawdź, jak jechali kibice z Czewy po tych co pisali o faktach odnośnie zadłużenia Włókniarza. I przypomnij sobie jak skończył Włókniarz. I wtedy powiedz, czy 3.5 mln długu może wykończyć klub.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-02-2015 o 14:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1848
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zabovski

    O ja pierdziele. Masło maślane. Intelektem teraz błysnąłeś. Nie ma co

    Zaraz dojdziesz do wniosków, ze skoro odbył się finał 2014 to banki powinny umorzyć długi Stali.
    Wolę błyszczeć intelektem niż homoseksualnymi wynaturzeniami ; ] Mój post miał charakter ironiczny - jeśli po nieodbytym rewanżu finału 2013 liczyłeś straty Falubazu w milionach to analogicznie te miliony powinny się znaleźć na koncie Stali za odbyty finał 2014. Nie powinni więc mieć problemów ze spłatą znacznej części zobowiązań ; ]

  4. Powrót do góry    #1849
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wolę błyszczeć intelektem niż homoseksualnymi wynaturzeniami ; ] Mój post miał charakter ironiczny - jeśli po nieodbytym rewanżu finału 2013 liczyłeś straty Falubazu w milionach to analogicznie te miliony powinny się znaleźć na koncie Stali za odbyty finał 2014. Nie powinni więc mieć problemów ze spłatą znacznej części zobowiązań ; ]
    Skoro wątek Falubazu znowu został zdominowany przez tematy z Falubazem niezwiązane to ja zapytam też o coś niezwiązanego;
    Ten typ w awatarze to Rutenka?
    Ostatnio edytowane przez Falubaz ; 15-02-2015 o 15:00
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  5. Powrót do góry    #1850
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wolę błyszczeć intelektem niż homoseksualnymi wynaturzeniami ; ] Mój post miał charakter ironiczny - jeśli po nieodbytym rewanżu finału 2013 liczyłeś straty Falubazu w milionach to analogicznie te miliony powinny się znaleźć na koncie Stali za odbyty finał 2014. Nie powinni więc mieć problemów ze spłatą znacznej części zobowiązań ; ]
    A wytłumacz, dlaczego "te miliony powinny znaleźć się na koncie Stali" ? Czy fakt, ze Dowhan przytargał potencjalnych sponsorów na finał 2013 musi równać się z tym, ze Zmora również takich przytargał ? Na podobną kwotę ?

    Jasne, nie twierdzę, że tak nie było. Ale póki co, nie mamy żadnej informacji, ze tak własnie było.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1851
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    wpisałem w google "długi falubazu", to pojawiły się informacje o zaległościach wobec hampela, jonssona, niespłaconych gażach za wsl itd.

    a jak wpisuję "długi stali gorzów", to wyskakują tylko twoje posty, mariusz.

  7. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (16-02-2015), Nigel (16-02-2015), kasia_gw (16-02-2015), kingpin (15-02-2015), lemur6666 (15-02-2015), libky (16-02-2015), p00lie (16-02-2015)

  8. Powrót do góry    #1852
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    wpisałem w google "długi falubazu", to pojawiły się informacje o zaległościach wobec hampela, jonssona, niespłaconych gażach za wsl itd.

    a jak wpisuję "długi stali gorzów", to wyskakują tylko twoje posty, mariusz.
    No widzisz. Google prawdę Ci powie. Niczym Mariusz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1853
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Teraz juz z wyjazdow do ZG bedzie wracala [...] jeszcze Saszka bo przeciez w sezonie tu mieszka.
    Kurde tak się rozpędziliśmy w tym powiększaniu miasta, że już Bydgoszcz też do ZG należy?

  10. Powrót do góry    #1854
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Te długi wydają się być niewygodnym tematem dla gorzowian.
    Mariusz tym razem nie bredzi i stawia zarzut poparty dowodami: macie 3,5 mln długu, spłacaliście kredyty kredytem, nie ma chętnych na sponsoring tytularny, Zmora upomina się o pieniądze z instytucji państwowych. To nie są chore wynurzenia kibiców Falubazu, te przesłanki budzą pewien niepokój, a jedyną odpowiedzią jaką tu przeczytałem było "a MOŻE przybyło kilku mniejszych sponsorów".
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Powrót do góry    #1855
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A wytłumacz, dlaczego "te miliony powinny znaleźć się na koncie Stali" ? Czy fakt, ze Dowhan przytargał potencjalnych sponsorów na finał 2013 musi równać się z tym, ze Zmora również takich przytargał ? Na podobną kwotę ?

    Jasne, nie twierdzę, że tak nie było. Ale póki co, nie mamy żadnej informacji, ze tak własnie było.
    Tak samo jak nie mamy żadnych informacji o stanie zadłużenia Stali na luty 2015. Nie przeszkadza Ci to jednak formułować tu niemal apokaliptycznych wizji czy pisać o sezonie prawdy w Gorzowie.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Skoro wątek Falubazu znowu został zdominowany przez tematy z Falubazem niezwiązane to ja zapytam też o coś niezwiązanego;
    Ten typ w awatarze to Rutenka?
    Nie.

  12. Powrót do góry    #1856
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    Nie.
    eh, to szukam dalej!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  13. Powrót do góry    #1857
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Nikt nie bierze pod uwagę widać, że kredyt można spłacać. To nie miasto brało kredyt, tylko STAL. Skoro dostali kolejny raz, znaczy że ze spłatą sobie radzą.

    Więc wg Mariusza, każdy posiadający kredyt jest bankrutem. Yhy. Chyba tylko w straży pożarnej. Ciekawe ilu jest tu zadłużonych na xx lat, których Mariusz nazwał bankrutami???

    "Po owocach ich poznacie..."

    Jakie są owoce Mariuszowe, jakie Irkowe każdy widzi.

  14. Powrót do góry    #1858
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jak dobrze, że mam strażaka (strażnika) uczciwości w grupie ignorowanych forumowiczów...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #1859
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    wpisałem w google "długi falubazu", to pojawiły się informacje o zaległościach wobec hampela, jonssona, niespłaconych gażach za wsl itd.

    a jak wpisuję "długi stali gorzów", to wyskakują tylko twoje posty, mariusz.
    Ja wpisałem ''kolarz ze sportsbord'' i się przestraszyłem .Chłopie , w dzisiejszych czasach takie coś ?

  16. Powrót do góry    #1860
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    wpisz "gupi kolarz", a trafisz w miejsca, gdzie się poczujesz jak u siebie.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (16-02-2015)

  18. Powrót do góry    #1861
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    wpisz "gupi kolarz", a trafisz w miejsca, gdzie się poczujesz jak u siebie.
    Tak też zrobiłem ale wyskoczył ten oszust którego tak promujesz .Nawet nie będę pytał jak to się ma do rzygania w stronę Patryka bo pewnie sam tego nie ogarniasz

  19. Powrót do góry    #1862
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,044
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No zgadza się. Pisze o tym co wiem. To takie dziwne ?

    A powiedz mi kolego, ile długu miało Wybrzeże czy Włókniarz ? Te kluby, już utonęły. To tak, jak byś zapomniał kolego.

    A teraz wejdź sobie np. do wątku Włókniarza, i tam sprawdź, jak jechali kibice z Czewy po tych co pisali o faktach odnośnie zadłużenia Włókniarza. I przypomnij sobie jak skończył Włókniarz. I wtedy powiedz, czy 3.5 mln długu może wykończyć klub.
    Nie rozumiesz zasadniczej kwesti. Stal Gorzów nie ma 3,5 mln długu tylko ma np 5 x 700 tysiecy. Co innego mieć budżet 8 mln i 3,5 mln zadłużenie a co innego mieć 8 mln i 700 tysiecy przez 5 lat. Z tym da się żyć uwierz

    A i pytałeś czy wszystko spoko w Stali. Ja nie wiem ale widze że Ty za to wiesz dobrze.

  20. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,190
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,879 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A teraz wejdź sobie np. do wątku Włókniarza, i tam sprawdź, jak jechali kibice z Czewy po tych co pisali o faktach odnośnie zadłużenia Włókniarza. I przypomnij sobie jak skończył Włókniarz. I wtedy powiedz, czy 3.5 mln długu może wykończyć klub.
    Nie wiem po co porownujesz Zmore do tych z Czestochowy.
    Jak mysli i dziala Zmora mozesz sie przekonac chocby po trudnej decyzji
    w sprawie memorialu Jancarza.
    Istnieje ogromne ryzyko,ze turniej przyniesie straty,wiec
    Zmora otwarcie mowi,ze w tej chwili Stal nie stac na takie gesty.
    Kieruje sie rozsadkiem,w przeciwienstwie do oslow z Wlokniarza,
    ktorzy zadluzeni po uszy dali wciagnac sie senatorowi w
    smieszny turniej fair-play,ktory tylko dlug powiekszyl.
    Nie porownuj wiec Stali do Czestochowy,bo ublizasz tym samym
    gorzowskim dzialaczom ze Zmora na czele.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-02-2015 o 19:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #1864
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem po co porownujesz Zmore do tych z Czestochowy.
    Jak mysli i dziala Zmora mozesz sie przekonac chocby po trudnej decyzji
    w sprawie memorialu Jancarza.
    Istnieje ogromne ryzyko,ze turniej przyniesie straty,wiec
    Zmora otwarcie mowi,ze w tej chwili Stal nie stac na takie gesty.
    Kieruje sie rozsadkiem,w przeciwienstwie do oslow z Wlokniarza,
    ktorzy zadluzeni po uszy dali wciagnac sie senatorowi w
    smieszny turniej fair-play,ktory tylko dlug powiekszyl.
    Nie porownuj wiec Stali do Czestochowy,bo ublizasz tym samym
    gorzowskim dzialaczom ze Zmora na czele.
    Kingpin, udajesz czy faktycznie nie rozumiesz ? Porównanie Czewy z Gorzowem, dotyczy zachowania kibiców. Tylko ten fragment porównywałem. Przypomnij sobie jak skakali do gardeł częstochowianie, kiedy ktoś w ich wątku pisał o kiepskiej sytuacji finansowej Włókniarza.

    Odnosnie Zmory, jasne, gość mając pustkę w kasie, stara się nie pogłębiać kryzysu. I stąd brak turnieju Jancarza czy tez MIMP. Tego w żadnym razie nie neguje. Ale fakty są takie, że kryzys pogłębia się. Jedyne co Zmorę i Stal może uratować to jakiś konkretny sponsor. Czego mu życzę.

    Spitt22

    Nie rozumiesz zasadniczej kwesti. Stal Gorzów nie ma 3,5 mln długu tylko ma np 5 x 700 tysiecy. Co innego mieć budżet 8 mln i 3,5 mln zadłużenie a co innego mieć 8 mln i 700 tysiecy przez 5 lat. Z tym da się żyć uwierz

    A i pytałeś czy wszystko spoko w Stali. Ja nie wiem ale widze że Ty za to wiesz dobrze.
    He, he. Spitt22, drogi kolego. Sugerujesz, że banki to instytucje charytatywne ? Jeśli Stal wzięła kredyt w wysokości 3.5 mln na 5 lat. To dolicz jeszcze odsetki kolego. Co prawda, nie znam banku i zasad na jakich ten kredyt został wzięty. Ale śmiało można założyć, że do spłaty będzie coś ok. 5 x 900 tys. A bardzo prawdopodobne jest, że te kwoty są wyższe.

    Czy z takim kredytem da się żyć ? Pewnie tak. Tylko jak myślisz, czemu w Stali nastąpiło rolowanie tych długów ? Najpierw 1.38 mln , potem 2 mln. A na końcu 3.5 mln. Czy czasami nie było tak, że jak brano te 1.38 mln to sobie myślano " z takim kredytem da się żyć". Za rok, może dwa, znajdzie się sponsor tytularny to będzie lżej. Jak myślisz ?

    I na koniec. Ja nie wiem nic więcej niż to co zostało napisane w mediach. Plus to, że Zmora z Władkiem wykonują nerwowe ruchy. Wygląda to tak jak by chłopaki znaleźli się w matni. Zmorze została już tylko jedna możliwość. Albo szybko znajdzie jakiegoś konkretnego sponsora albo będzie nieciekawie. Nowego kredytu na jesień już nie dostanie. Miasto też nie kwapi się aby dorzucić konkretną sumę. A sezon trzeba odjechać. I na koniec sezonu trzeba dodatkowo przygotować następną ratę kredytu. Ale to tylko moje luźne spostrzeżenia są. Życie pokaże jak to dalej się potoczy

    P.s

    Moje źródła z piekarni donoszą, ze kilku zawodników upomina się w Stali, o pierwsze transze kasy, która miała im zostać wypłacona do końca stycznia. Domyślam się, że chodzi o kasę na przygotowanie do sezonu. Ale to tylko jakieś plotki są, niczym zresztą nie potwierdzone. Więc chyba nie ma się czym przejmować.

    P.s II

    Inne moje źródła mówią, że za rok wraca do nas Shrek. Dlatego ponoć Sławek zgodził się objąć urząd w tym sezonie. Senator chciał go zatrudnić już na ten sezon. Chciał nawet zapłacić Ostrovii sporą kasę za zerwanie kontraktu. Ale okazuje się, ze w Ostrowie Shrekowi płaci prywatny sponsor który nie był tematem zainteresowany.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-02-2015 o 21:09
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Eneasz (27-02-2015)

  23. Powrót do góry    #1865
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 21 w 6 postach
    Tak sobie pomyślałem, że może Ireneusz Maciej pomyśli aby zmienić nawierzchnie toru albo pogada z instruktorem.
    Parę meczów odwołano, jeden odwołany to 100k.
    Wypadków mniej będzie -zawody krótsze mniej za ochrone zapłaci itd.

    Nie lepiej pomyśleć o oszczędnościach niż się pakować nochalem w nie swój interes?
    ble

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wolne_benice za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (15-02-2015), kapitan bomba (15-02-2015)

  25. Powrót do góry    #1866
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Moje źródła z piekarni donoszą, ze kilku zawodników upomina się w Stali, o pierwsze transze kasy, która miała im zostać wypłacona do końca stycznia. Domyślam się, że chodzi o kasę na przygotowanie do sezonu. Ale to tylko jakieś plotki są, niczym zresztą nie potwierdzone. Więc chyba nie ma się czym przejmować.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale fakty są takie, że kryzys pogłębia się. Jedyne co Zmorę i Stal może uratować to jakiś konkretny sponsor. Czego mu życzę.
    Wiadoma sprawa. A te niczym niepotwierdzone plotki jak z cytatu powyżej to oczywiście wrzucasz z życzliwości?

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mhsol (15-02-2015)

  27. Powrót do góry    #1867
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  28. Powrót do góry    #1868
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,190
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,879 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kingpin, udajesz czy faktycznie nie rozumiesz ? Porównanie Czewy z Gorzowem, dotyczy zachowania kibiców. Tylko ten fragment porównywałem. Przypomnij sobie jak skakali do gardeł częstochowianie, kiedy ktoś w ich wątku pisał o kiepskiej sytuacji finansowej Włókniarza.
    No ok,z ta roznica,ze poki co Zmora jest po stokroc bardziej wiarygodny niz cala czestochowska ferajna,stad tez zachowanie gorzowskich kibicow jest jednak uzasadnione.
    Ostroznym z ocenami trzeby jednak byc,to fakt.Jednak do tej pory jakos dawal rade,wiec nie dziw sie,ze Twojemu czarnowidztwu nie daja za bardzo wiary.
    W Czestochowie sytuacja byla zgola inna.Tam zawodnicy alarmowali publicznie,ze roznej masci ugody,licencje nadzorowane,nadzorowane licencje nadzorowane nie sa dotrzymywane.
    Kazdy wiedzial co sie tam dzieje.Kazdy oprocz czestochowskich tifosi ktorzy lykali jak czapla belkot elity o splacie,wypelnianiu warunkow licencji,duzym sponsorze,cwaniaku ktory zalatwi najpierw Emila,potem Grisze a na koncu Walaska.Nie porownuj wiec tych dwoch srodowisk ,bo to tak jakbys porownywal czekolade do wiadomo czego.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-02-2015 o 06:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #1869
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ta nerwowość Zmory jest zastanawiająca, ale też mi się zdaje że Mario przesadza. Na pewno mają problemy finansowe. Kto ich dzisiaj nie ma w tym sporcie ? Co by jednak nie powiedzieć o Zmorze i demagogii jaką czasem uprawia w mediach (kasa od Marszałka, brednie o KSM) to widać że gość twardo stąpa po ziemi i takiej maniany jak ludziki z Czewy nie odstawi.
    W najgorszym wypadku skończy się tym, że kolejny sezon pojadą oszczędnym składem, byleby tylko się utrzymać i odpuszczą sobie organizowanie wszystkich nierentownych imprez.
    Nie pojmuje tylko jednego - czy naprawdę tak trudno pozyskać sponsora tytularnego przez DMP ? Gorzów ostatnio się chwalił, jak to marketingowo prześcignął Falubaz ale widzę, że jeśli idzie o pozyskiwanie sponsorów (czytaj kasy) to się jeszcze dużo muszą uczyć od Dowhana. No chyba że mają jakieś nierealne oczekiwania i chcą po prostu za dużo. Ale to jest droga donikąd. Żużel to nie piłka nożna.

  30. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok,z ta roznica,ze poki co Zmora jest po stokroc bardziej wiarygodny niz cala czestochowska ferajna,stad tez zachowanie gorzowskich kibicow jest jednak uzasadnione.
    Ostroznym z ocenami trzeby jednak byc,to fakt.Jednak do tej pory jakos dawal rade,wiec nie dziw sie,ze Twojemu czarnowidztwu nie daja za bardzo wiary.
    W Czestochowie sytuacja byla zgola inna.Tam zawodnicy alarmowali publicznie,ze roznej masci ugody,licencje nadzorowane,nadzorowane licencje nadzorowane nie sa dotrzymywane.
    Kazdy wiedzial co sie tam dzieje.Kazdy oprocz czestochowskich tifosi ktorzy lykali jak czapla belkot elity o splacie,wypelnianiu warunkow licencji,duzym sponsorze,cwaniaku ktory zalatwi najpierw Emila,potem Grisze a na koncu Walaska.Nie porownuj wiec tych dwoch srodowisk ,bo to tak jakbys porownywal czekolade do wiadomo czego.

    No zgoda. Właśnie tym się różni Gorzów od Czewy. W Gorzowie, Władek, potem Zmora, nie kredytował się u zawodników tylko w banku. Zauważ, że te długi to pewien proces rozciągnięty na lata. W Gorzowie pierwszy kredyt 1.38 mln wzięli w 2008 roku. Następny kredyt to 2 mln, no i pod koniec 2013 roku ratowali się już kredytem w wysokości 3.5 mln. I tu trzeba przyznać, że swoje długi wzięli na klatę, bo przynajmniej zawodnicy swoją kasę dostali.

    Ale najlepszy numer wywinęli Walasowi. W dzisiejszej GL piszą, że Walas składając skargę na Włókniarza odnośnie zaległych pieniędzy, wpłacił wadium w wysokości 20 tys. Co prawda nie pamiętam gdzie on tą skargę składał, do PZM, GKSŻ czy SE. Ale finał sprawy jest taki, że zaległej kasy od Włókniarza nie dostał a jego wadium w wysokości 20 tys. zwrócono. Ale Włókniarzowi. Wychodzi na to, że Walas dołożył do tego interesu jeszcze 20 tys. ze swojej kieszeni.

    Carlitos_

    Ta nerwowość Zmory jest zastanawiająca, ale też mi się zdaje że Mario przesadza. Na pewno mają problemy finansowe. Kto ich dzisiaj nie ma w tym sporcie ? Co by jednak nie powiedzieć o Zmorze i demagogii jaką czasem uprawia w mediach (kasa od Marszałka, brednie o KSM) to widać że gość twardo stąpa po ziemi i takiej maniany jak ludziki z Czewy nie odstawi.
    Hmm, też się zastanawiam jak to się skończy w Gorzowie. Niby Zmora takiej maniany jak Czewa nie odstawia. A mimo to dług rośnie. Ile Czewa ostatecznie miała tego długu jak skapitulowała ? 4 mln ? 5 mln ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-02-2015 o 10:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1871
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Carlitos, czy ja wiem, czy ta nerwowość jest zastanawiająca? Może chłopaki podwyżki sobie zażyczyli?
    Inna sprawa, że mnie naprawdę zastanawia, czemu Zmora popiera KSM. Sezon 2013 i brak Mateja go niczego nie nauczył?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  32. Powrót do góry    #1872
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/falu...ki,d35642.html

    Wow, szkółka nie będzie już odpłatna. Może teraz i treningi będą się odbywać, kto wie
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  33. Powrót do góry    #1873
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, też się zastanawiam jak to się skończy w Gorzowie. Niby Zmora takiej maniany jak Czewa nie odstawia. A mimo to dług rośnie. Ile Czewa ostatecznie miała tego długu jak skapitulowała ? 4 mln ? 5 mln ?
    No dobra, mają kredyt ale nie postawiony w stan natychmiastowej wymagalności. To nie jest tak, że mają wymagalnego długu na tyle pieniędzy. Bez przesady. To jest garb, który długi jeszcze im będzie ciążył, ale żadnych kasandrycznych wizji bym nie roztaczał. Ot, czeka ich jazda oszczędnym składem przez jakiś czas. Zresztą już jadą wersją oszczędnościową, bo brak wzmocnień zeszłorocznego składu przy obniżonych stawkach to jednak jest oszczędność. Gdyby nie ten dług to pewnie zamiast Gapy/Świdra w składzie byłby Buczkowski.
    U nas też wcale nie jest różowo. Gdyby nie Robert to to wszystko już dawno by pierdyknęło z hukiem.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (16-02-2015)

  35. Powrót do góry    #1874
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Spitt22, drogi kolego. Sugerujesz, że banki to instytucje charytatywne ? Jeśli Stal wzięła kredyt w wysokości 3.5 mln na 5 lat. To dolicz jeszcze odsetki kolego. Co prawda, nie znam banku i zasad na jakich ten kredyt został wzięty. Ale śmiało można założyć, że do spłaty będzie coś ok. 5 x 900 tys. A bardzo prawdopodobne jest, że te kwoty są wyższe.
    Konfabulujesz jak Wprost ws. Durczoka.

    Odsetki roczne będą w wysokości ok. 100.000 zł. I to liczone przy oprocentowaniu ~5%. Pomyliłeś się o 0,5 mln zł. "A bardzo prawdopodobne jest", że ta kwota Twojej pomyłki jest wyższa.

  36. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No dobra, mają kredyt ale nie postawiony w stan natychmiastowej wymagalności. To nie jest tak, że mają wymagalnego długu na tyle pieniędzy. Bez przesady. To jest garb, który długi jeszcze im będzie ciążył, ale żadnych kasandrycznych wizji bym nie roztaczał. Ot, czeka ich jazda oszczędnym składem przez jakiś czas. Zresztą już jadą wersją oszczędnościową, bo brak wzmocnień zeszłorocznego składu przy obniżonych stawkach to jednak jest oszczędność. Gdyby nie ten dług to pewnie zamiast Gapy/Świdra w składzie byłby Buczkowski.
    U nas też wcale nie jest różowo. Gdyby nie Robert to to wszystko już dawno by pierdyknęło z hukiem.
    No rzecz w tym, ze sami gorzowianie inaczej trochę to postrzegają. Musisz wiedzieć, że w 2008 brali 1.38 mln kredytu. Liczyli, że jak znajdą sponsora to szybko uporają się z tym kredytem. Dzisiaj mają już do spłaty, łącznie z odsetkami blisko 5 mln kredytu. Jasne, że nie w jeden rok. Rzecz jednak w tym, że jak dalej szybko nie znajdą konkretnego sponsora to te zadłużenie będzie się dalej rolować. Skład jaki mają wcale nie jest składem oszczędnościowym.

    Mówisz, ze u nas też wcale nie jest różowo. Jasne, że nie jest tak, że u nas kasa leje się strumieniem. Też trzeba liczyć każdą złotówkę. Tyle, że u nas jest trzech dużych sponsorów którzy dają łącznie ok. 3.5 - 4.5 mln (w zależności od wyniku) plus 1 mln z miasta. Właśnie ta sytuacja pozwala ustabilizować budżet. A co za tym idzie, nie zaciągać kredytów. I nie mam żadnych wątpliwości, ze jak by tych sponsorów nie było to bujalibyśmy się pomiędzy I ligą a SE lub zaciągali kolejne kredyty aby jakoś przetrwać.

    Odsetki roczne będą w wysokości ok. 100.000 zł. I to liczone przy oprocentowaniu ~5%. Pomyliłeś się o 0,5 mln zł. "A bardzo prawdopodobne jest", że ta kwota Twojej pomyłki jest wyższa.
    Hmm, jak pisałem wyżej. Nie mam pojęcia na jakich zasadach ten kredyt został wzięty. Ale pokaż mi bank, który daje taki kredyt na 5% w stosunku rocznym, na okres 5 lat ? Może sam skorzystam
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-02-2015 o 13:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1876
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No rzecz w tym, ze sami gorzowianie inaczej trochę to postrzegają. Musisz wiedzieć, że w 2008 brali 1.38 mln kredytu. Liczyli, że jak znajdą sponsora to szybko uporają się z tym kredytem. Dzisiaj mają już do spłaty, łącznie z odsetkami blisko 5 mln kredytu. Jasne, że nie w jeden rok. Rzecz jednak w tym, że jak dalej szybko nie znajdą konkretnego sponsora to te zadłużenie będzie się dalej rolować.
    Dlaczego kłamiesz?

    W ub. roku wzięli kredyt na 3,5 mln zł. Odsetki wyniosą ok. 0,5 mln. W sumie wychodzi 4 mln. W grudniu spłacili pierwszą ratę 0,8 mln (z odsetkami).

    Od kiedy więc 3,2 to blisko 5?!

  38. Powrót do góry    #1877
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Ludzie na rany Pana Andrzeja!!!

    Idźcie sobie pogadać o zardzewiałej i jej długach do wątku Stali. Wchodzę poczytać "co tam Panie w Falubazie" a tu od kilku stron kłótnia o długach północy.

    Eneasz napisał fajny post, próbując Was zbić z tego bezsensownego tematu a Wy dalej drążycie czy Stal na 3 mln czy 5 czy 8. Póki co są aktualnym mistrzem Polski (tfuu!) a jak zbańczą to zbańczą. Powalili nas na kolana w 2014 i trzeba teraz zastanowić się co można zrobić aby się odkuć. Np zrobić taki tor aby był naszym sprzymierzeńcem i nie był łatwy do odczytania przez przeciwnika. Toromistrz Adam na pewno to potrafi.

    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/falu...ki,d35642.html

    Wow, szkółka nie będzie już odpłatna. Może teraz i treningi będą się odbywać, kto wie
    Ja byłbym skłonny zrezygnować z jednej z gwiazd i przeznaczył tą kasę na szkółkę. Może nie mielibyśmy dream team'u ale przynajmniej było by dużo młodych, którzy przynieśli by nam dużo więcej satysfakcji niż "kupione wyniki"
    Ostatnio edytowane przez Mihodator ; 16-02-2015 o 18:45
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mihodator za jego przydatny post!

    ScotFZG (17-02-2015), jdm (16-02-2015), vanpraag (17-02-2015)

  40. Powrót do góry    #1878
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    W pełni popieram apel Mihodatora dotyczący wątku Staleczki na naszym forum. Wiem, że do sezonu zostało trochę czasu i w przerwie zimowej trzeba czymś zabić czas, ale czy koniecznie problemami naszych braci mniejszych? Przez takie dyskusje człowiekowi coraz rzadziej chce się zaglądać na sportsboard, a przecież chodzi o to, żeby coś tutaj się działo. Jeszcze niedawno można było spotkać wiele celnych uwag na temat funkcjonowania klubu, poczytać o historii Falubazu i uczestniczyć w żywiołowej dyskusji z ze znakomitościami tego forum. Zamiast tego coraz częściej spotkać można stek wyzwisk i jałowych prób udowadniania, że to moja racja jest "najmojsza" chociaż w wielu przypadkach piszący (np. o długach Stali) nie mają zielonego pojęcia o temacie.

    Tak przy okazji zapytam bo może ktoś z szanownych forumowiczów będzie wiedział. Kilka lat temu tu na tym forum była mowa o wydaniu jakieś książki o historii naszego klubu. Szczerze mówiąc bardzo się ucieszyłem, bo wiele mniej utytułowanych klubów ma swoje monografie, a historia Falubazu, klubu który dla wielu mieszkańców nie tylko Zielonej Góry jest ważny w życiu, jest mało znana. Niestety od dłuższego czasu temat wydania książki upadł. Ktoś wie dlaczego?

    A tak btw ostatnio postanowiłem zebrać zdjęcia wszystkich żużlowców klubów z Zielonej Góry (od Unii począwszy), którzy wystąpili przynajmniej w jednym meczu ligowym. Wiem, że zadanie wydaje się być karkołomne, ale spróbuję. Przy okazji może ktoś będzie wiedział kim są zawodnicy z tego zdjęcia (chodzi o pierwszego z lewej (Kamiński? i pierwszego z prawej (Wiśniewski?) http://bi.gazeta.pl/im/3/11760/z11760503X.jpg
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez vanpraag ; 17-02-2015 o 00:49

  41. Powrót do góry    #1879
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpraag Zobacz posta
    Tak przy okazji zapytam bo może ktoś z szanownych forumowiczów będzie wiedział. Kilka lat temu tu na tym forum była mowa o wydaniu jakieś książki o historii naszego klubu. Szczerze mówiąc bardzo się ucieszyłem, bo wiele mniej utytułowanych klubów ma swoje monografie, a historia Falubazu, klubu który dla wielu mieszkańców nie tylko Zielonej Góry jest ważny w życiu, jest mało znana. Niestety od dłuższego czasu temat wydania książki upadł. Ktoś wie dlaczego?
    Podpinam się pod pytanie przedmówcy, a dodatkowo chciałbym je rozszerzyć o wątek filmowy. Swego czasu ekipa związana ze Sky Piastowskie zabrała się za realizację dokumentu o Falubazie (wówczas jeszcze/już ZKŻ). Być może coś mi umknęło, ale jakiekolwiek efekty prac Lipy i ekipy nigdy nie ujrzały światła dziennego (?). Wielka szkoda, chociażby ze względu na materiał filmowy, który udało się zgromadzić, a który zapewne wala się gdzieś po starych dyskach i być może wkrótce zostanie bezpowrotnie utracony..

  42. Powrót do góry    #1880
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/falu...ki,d35642.html

    Wow, szkółka nie będzie już odpłatna. Może teraz i treningi będą się odbywać, kto wie
    stąd już tylko jeden krok do zgody na jedzenie słonecznika na trybunach

  43. Powrót do góry    #1881
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,421
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez jdm Zobacz posta
    Podpinam się pod pytanie przedmówcy, a dodatkowo chciałbym je rozszerzyć o wątek filmowy. Swego czasu ekipa związana ze Sky Piastowskie zabrała się za realizację dokumentu o Falubazie (wówczas jeszcze/już ZKŻ). Być może coś mi umknęło, ale jakiekolwiek efekty prac Lipy i ekipy nigdy nie ujrzały światła dziennego (?). Wielka szkoda, chociażby ze względu na materiał filmowy, który udało się zgromadzić, a który zapewne wala się gdzieś po starych dyskach i być może wkrótce zostanie bezpowrotnie utracony..
    rozbiło się o pieniądze, których zabrakło na zmontowanie jakiegoś sensownego materiału. Dowhan rzucił hasło żeby w roku 2005 nagrywać materiał z toru, trybun, parkingu, drogi na i z zawodów, ale zapomniał dokończyć dzieła.
    jest spora szansa że surowe taśmy jeszcze mają sie dobrze, ale pewnie nikt już tego nie dźwignie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  44. Powrót do góry    #1882
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50...tali-zawodnicy Kazali mu płacić kaucję aby ubiegać się o kasę której wcalę może nie odzyskać.Czy to normalny kraj?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  45. Powrót do góry    #1883
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    To jest przepis który był zawsze ale teraz wychodzi jak działa PZMot
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  46. Powrót do góry    #1884
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Wie ktoś z jaką licencją w SE występować ma Saszka w sezonie 2015 ? Bo jeśli z rosyjską to możemy Saszki nie ujrzeć na torze. Coraz głośniej mówi się o możliwości wprowadzenia dodatkowych sankcji dla Rosji. Jedną z możliwych sankcji jest zakaz podróżowania obywateli Rosji do krajów UE, USA i Kanady. Takie sankcje miałby zapobiec wojnie hybrydowej na Litwie, Łotwie i Estonii. Ich celem miałby być również nacisk na społeczeństwo rosyjskie, które to rzekomo w 80% popiera Putina.

    Jeśli doszłoby do tych ograniczeń to Saszka będzie miał sezon stracony

    No chyba, że Saszka odkurzy paszport ukraiński. I z licencją tego kraju wystartuje w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1885
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wie ktoś z jaką licencją w SE występować ma Saszka w sezonie 2015 ? Bo jeśli z rosyjską to możemy Saszki nie ujrzeć na torze. Coraz głośniej mówi się o możliwości wprowadzenia dodatkowych sankcji dla Rosji. Jedną z możliwych sankcji jest zakaz podróżowania obywateli Rosji do krajów UE, USA i Kanady. Takie sankcje miałby zapobiec wojnie hybrydowej na Litwie, Łotwie i Estonii. Ich celem miałby być również nacisk na społeczeństwo rosyjskie, które to rzekomo w 80% popiera Putina.

    Jeśli doszłoby do tych ograniczeń to Saszka będzie miał sezon stracony

    No chyba, że Saszka odkurzy paszport ukraiński. I z licencją tego kraju wystartuje w SE.
    Cytując pana lobelta z derbowego meczu w Zielonej to Ukraina Ukraina

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (25-02-2015)

  49. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wie ktoś z jaką licencją w SE występować ma Saszka w sezonie 2015 ? Bo jeśli z rosyjską to możemy Saszki nie ujrzeć na torze. Coraz głośniej mówi się o możliwości wprowadzenia dodatkowych sankcji dla Rosji. Jedną z możliwych sankcji jest zakaz podróżowania obywateli Rosji do krajów UE, USA i Kanady. Takie sankcje miałby zapobiec wojnie hybrydowej na Litwie, Łotwie i Estonii. Ich celem miałby być również nacisk na społeczeństwo rosyjskie, które to rzekomo w 80% popiera Putina.

    Jeśli doszłoby do tych ograniczeń to Saszka będzie miał sezon stracony

    No chyba, że Saszka odkurzy paszport ukraiński. I z licencją tego kraju wystartuje w SE.
    jeszcze kilka miesięcy i paszport ukraiński Saszce nie będzie potrzebny, a nam się powiększy granica z Rosją

  50. Powrót do góry    #1887
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    jeszcze kilka miesięcy i paszport ukraiński Saszce nie będzie potrzebny, a nam się powiększy granica z Rosją
    No, jeśli faktycznie Putin i jego przydupasy, pójdą dalej to wtedy na pewno ruskim wprowadzą bana na UE. A Saszka pewnie dostanie powołanie do ruskiej armii. I tyle go będziemy widzieli. No chyba, że na ruskim czołgu tu dojedzie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #1888
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    póki co to się z tego śmiać można, ale jak ten cymbał faktycznie połakomi się na całą Ukrainę to na tym może się nie skończyć.
    Zwłaszcza, że Rosja i jej społeczeństwo dotknięte sankcjami z czasem zacznie się buntować.
    A co jest najlepsze dla rządzących, gdy u nich w kraju niepokoje i bunty?
    Odwrócić uwagę prorokując jakąś wojnę. Oczywiście to nie jakaś Afryka, czy daleka Azja gdzie takie numery były normalne, ale jednak.

  52. Powrót do góry    #1889
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2014
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    . No chyba, że na ruskim czołgu tu dojedzie
    Sprzęt w ukraińskich barwach już na Zawarciu stoi http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/51,35...0780.html?i=10 i nawet mięso armatnie na pierwszą linię frontu gotowe, tylko Władysław Napoleon gdzieś przepadł
    Ostatnio edytowane przez vwserwis ; 25-02-2015 o 22:47

  53. Powrót do góry    #1890
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez vwserwis Zobacz posta
    Sprzęt w ukraińskich barwach już na Zawarciu stoi http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/51,35...0780.html?i=10 i nawet mięso armatnie na pierwszą linię frontu gotowe, tylko Władysław Napoleon gdzieś przepadł
    Władek już zawczasu ewakuował się do swojej leśniczówki. On wie, ze jak ruskie tu wejdą to mogą pomyśleć, że Gorzów to jakaś enklawa ukraińska.

    póki co to się z tego śmiać można, ale jak ten cymbał faktycznie połakomi się na całą Ukrainę to na tym może się nie skończyć.
    No, mi tam wcale do śmiechu nie jest. Jednak póki co to widzę zagrożenie w postaci absencji Saszki. Uważam, ze jak Putin ruszy dalej ( a moim zdaniem ruszy) to UE wprowadzi im totalnego bana na przekraczanie granicy UE. Choćby po to aby "zielone ludziki" nie przedostawały się na Litwę, Łotwę i Estonię. A wtedy mamy o jednego zawodnika mniej.

    Ci w Lesznie to sobie poradzą. Tam Emil wyciągnie polski paszport
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •