Strona 74 z 189 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3286
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oj, to trochę krzywdzące. Da się to policzyć na palcach jednej ręki, ale na ten przykład były takie derby, których byśmy bez niego nie wygrali. No i parę takich 6-8 punktowych epizodów.

    Można go lubić, ale trochę wstyd, że trzeba się nim ciągle posiłkować.
    Kuźwa, co z was za ludzie ?

    Najpierw Eneasz bredzi coś na temat Pepe a teraz Sobotchowi wstyd, że Jabol znowu ratuje nam dupsko. Tak, tak, Kibic2005, to nie pierwszy raz kiedy Jabol to robi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3287
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Nie rozumiem. Czemu wstyd? Fajnie, że mamy takiego gościa, po którego można sięgnąć kiedy jest potrzeba. Jego obecność w drużynie daje pewien rodzaj spokoju i luzu, nie musimy (jak np. Unia L.) wstawiać do składu trupa, o którym z góry wiadomo, że nie pojedzie. A u siebie jakieś punkty zawsze uciuła.

    Tak swoją drogą to nie wiadomo czy i bez kontuzji Walasa nie pojechałby z Unią - np. za Jonssona.
    A to nie jest tak, że macie identyczny skład osobowy jak Unia, tylko że u nas jest więcej kontuzji i dlatego jeździ trup? OK u nas jest póki co tylko 3 juniorów, a u was jest jeszcze co najmniej Potoniec, może nawet Merena (nie wiem czy jeszcze jeździ), ale skład koncepcja budowy składu seniorskiego jest identyczna, u nas rezerwowy senior jest nawet teoretycznie mocniejszy.

  3. Powrót do góry    #3288
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A to nie jest tak, że macie identyczny skład osobowy jak Unia, tylko że u nas jest więcej kontuzji i dlatego jeździ trup? OK u nas jest póki co tylko 3 juniorów, a u was jest jeszcze co najmniej Potoniec, może nawet Merena (nie wiem czy jeszcze jeździ).
    Nie identyczny, wy macie jednego obcokrajowca więcej. My mamy jednego zawodnika krajowego więcej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3289
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A to nie jest tak, że macie identyczny skład osobowy jak Unia, tylko że u nas jest więcej kontuzji i dlatego jeździ trup? OK u nas jest póki co tylko 3 juniorów, a u was jest jeszcze co najmniej Potoniec, może nawet Merena (nie wiem czy jeszcze jeździ), ale skład koncepcja budowy składu seniorskiego jest identyczna, u nas rezerwowy senior jest nawet teoretycznie mocniejszy.
    W zasadzie jest tak jak mówisz. Nie piętnuję za nic Unii, po prostu my mamy jeszcze kogo wstawić i z tego korzystamy. To nie jest żaden powód do wstydu, jak niektórzy próbują to przedstawiać.

    PS. A u Was nie ma czasem jakiegoś juniora, którego można by wpisać do składu meczowego? Musi być ten trup? Poważnie pytam.

  5. Powrót do góry    #3290
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Szkoda Walaska
    Może czas najwyższy, aby zrobić tor, który będzie naszym handicapem. Na razie wygrywamy dlatego, że mamy lepszych zawodników, ale sam tor niewiele nam dodaje.
    Paru osobom podobało się ściganie ze Stalą. Mecz i emocje były super, ale do super ścigania daleko. Chłopaki rozkręcają się po zewnętrznej i nic z tego nie mają. Jeden Pepe wie jak na tym mijać, no i jeszcze Zgardziński wie , ale obaj po małej, chyba że coś przeoczyłem.
    No i trzeba uzdrowić AJ, ale on musi mieć coś pod tyłkiem i tor, na którym pokaże co potrafi.

    Dobrze, że wygraliśmy we Wrocku, bo teraz może być ciężko.

    Sektor H powinien być na stałe otwarty.

  6. Powrót do góry    #3291
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    hampel+protasiewicz+walasek+jabłoński = 4

    Przemo+Zengota+Musielak+Skórnicki = 4


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...eni-do-startow
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #3292
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    W zasadzie jest tak jak mówisz. Nie piętnuję za nic Unii, po prostu my mamy jeszcze kogo wstawić i z tego korzystamy. To nie jest żaden powód do wstydu, jak niektórzy próbują to przedstawiać.

    PS. A u Was nie ma czasem jakiegoś juniora, którego można by wpisać do składu meczowego? Musi być ten trup? Poważnie pytam.
    Musi, pozostałych juniorów wypożyczyli.

    A tak na marginesie tej dyskusji. Zasatnawia mnie jeden fakt. Kiedyś, jak jechał Falubaz z Bydzią mecz w SE, to miała miejsce afera o książeczkę zdrowia Protasa. Chodziło bodajże o to, że wszyscy zawodnicy musza mieć aktualny wpis lekarza w książeczce, zaświadczający o tym, ze dany zawodnik nie ma przeciwskazań zdrowotnych do jazdy. I jak to się ma do takiego THJ ? Ostatnio patrzę a ten śmiga po Smoku o kulach. Skoro go jednak wpisali do składu to chyba musiało znaczyć, ze sędzia otrzymał jego książeczkę zdrowia z aktualnym wpisem lekarskim ? Ciekaw jestem co to był za lekarz

    Mefitzo

    hampel+protasiewicz+walasek+jabłoński = 4

    Przemo+Zengota+Musielak+Skórnicki = 4
    To czemu Skóry nie wpisujecie do składu tylko terroryzujecie THJ ? Pewny jesteś, ze mu licencja nie wygasła ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-05-2015 o 21:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #3293
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście żaden ekspert nawet nie próbuje zrozumieć słowa pisanego. Że tak ma wielki forumowy anarchista to nie dziwi, ale że Ty Mario? Napiszę zatem łopatologicznie - wstydem będzie ewentualne posiłkowanie się Jabłońskim podczas gdy Jonsson zachowuje się jak rentier a Walasek nawet nie próbuje do końca ozdrowieć tylko zapieprza byle gdzie jeździć z amatorami. Mam mu nie ujmować chęci awansu do GP (WTF?) podczas gdy ryzykuje coraz to nowsze dolegliwości?

    Teraz już lepiej, jaśnie państwo?

  9. Powrót do góry    #3294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oczywiście żaden ekspert nawet nie próbuje zrozumieć słowa pisanego. Że tak ma wielki forumowy anarchista to nie dziwi, ale że Ty Mario? Napiszę zatem łopatologicznie - wstydem będzie ewentualne posiłkowanie się Jabłońskim podczas gdy Jonsson zachowuje się jak rentier a Walasek nawet nie próbuje do końca ozdrowieć tylko jeździ byle gdzie jeździć z amatorami.

    Teraz już lepiej, jaśnie państwo?
    Jeszcze źle

    Coś się motasz w zeznaniach, przecież po to własnie kontraktowali Jabola. Na wypadek kontuzji lub spadku formy innego raidera. A co za róznica czy Walas kontuzje załapie u nas czy w innych zawodach ? Żadna, to ryzyko każdego zawodnika w każdym klubie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3295
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Powiedzmy, że przyjmuję argumentację, nie wypada się z tym kłócić. Tylko mi to urąga, że trzeba czytać na każdym kroku teksty pt. dajmy czas Aj-owi, może się obudzi, trzeba wierzyć. Takie hasła to można rzucać gdy ów oscyluje wokół 5-7 punktów, a w tej chwili i o tyle bardzo trudno, tym bardziej że u siebie.

  11. Powrót do góry    #3296
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Powiedzmy, że przyjmuję argumentację, nie wypada się z tym kłócić. Tylko mi to urąga, że trzeba czytać na każdym kroku teksty pt. dajmy czas Aj-owi, może się obudzi, trzeba wierzyć. Takie hasła to można rzucać gdy ów oscyluje wokół 5-7 punktów, a w tej chwili i o tyle bardzo trudno, tym bardziej że u siebie.
    No OK, tylko, ze nie mamy żadnej alternatywy na teraz. Co najwyżej możemy AJ straszyć Pieszczkiem czy Alexem

    Ale ja tam w AJ wierzę, w końcu sie ogarnie i wygra nam mecz. Najlepiej ten najbliższy z Lesznem.

    Dzisiaj w Angli tez nie ejchał. Pewnie pojechał walczyć z silnikami do tunera.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #3297
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Toż pisałem kilka postów wyżej, że mocno bym się zastanowił czy dać AJ-owi szansę w meczu z Lesznem. W jego miejsce mógłby pojechać nasz przyjaciel rodem z Gniezna. Życie oszczędziło nam tej dyskusji i w obliczu kontuzji Grega pojadą zapewne obaj panowie.

    Tak poza tym to o czym piszesz odzwierciedla nasze obawy sprzed sezonu - chyba potwierdza się, że mamy taką trochę podstarzałą drużynę, w której przynajmniej część zawodników jest zainteresowana już tylko odcinaniem kuponów bez spinania się na jakiś wielki żużel.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonez_Truck za jego przydatny post!

    t_zg (25-05-2015)

  14. Powrót do góry    #3298
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK, tylko, ze nie mamy żadnej alternatywy na teraz. Co najwyżej możemy AJ straszyć Pieszczkiem czy Alexem

    Ale ja tam w AJ wierzę, w końcu sie ogarnie i wygra nam mecz. Najlepiej ten najbliższy z Lesznem.
    Zgadzam się, nie mamy na teraz alternatywy, ale poniekąd jest to pokłosie podpisanych zimą kontraktów. Być może postawiliśmy na niewłaściwego konia.
    Trochę zazdroszczę Ci optymizmu przy ocenie AJ i trzymam kciuki byś się w stosunku do niego nie mylił. Nie zarazisz mnie natomiast sympatią do Pana Krzycha jako żużlowca, bo trudno jest zapomnieć jego występy, gdy nie potrafił na wirażach wyłamać motocykla.

  15. Powrót do góry    #3299
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    To czemu Skóry nie wpisujecie do składu tylko terroryzujecie THJ ? Pewny jesteś, ze mu licencja nie wygasła ?
    Coś tam w poprzednim sezonie odjechał, więc jeśli przepisy się nie zmieniły to nie wygasła. Wystarczy odjechać jeden bieg w zawodach oficjalnych lub pięć w towarzyskich.
    Ukryta zawartość - najlepsze statystyki.

  16. Powrót do góry    #3300
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Andreas Jonsson zdobędzie w meczu z Lesznem przynajmniej 9 pkt. Tak mi powiedział Pan Marian. I jak tu nie być optymistą?
    z17947962Q,Rys--Marek-Rczkowski.jpg

  17. Powrót do góry    #3301
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Wg szwedzkich mediów, to Walasek złamał oba nadgarstki i oznacza to koniec sezonu. Może chodzi o koniec sezonu w Szwecji?
    Tak czy siak, straszny pech go prześladuje. Jakby "mściły" się słowa z końcówki jazdy dla Marty, o końcu kariery.

    http://norrteljetidning.se/sport/1.2...en-av-sasongen
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-05-2015 o 23:26
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #3302
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wg szwedzkich mediów, to Walasek złamał oba nadgarstki i oznacza to koniec sezonu. Może chodzi o koniec sezonu w Szwecji?
    Tak czy siak, straszny pech go prześladuje. Jakby "mściły" się słowa z końcówki jazdy dla Marty, o końcu kariery.

    http://norrteljetidning.se/sport/1.2...en-av-sasongen
    To jakto to takto ? Jeden nadgarstek... wróci za 3 tygodnie, a dwa nadgarstki to za pół roku ?

    Nawet jakby to spotęgować to nie wychodzi

  19. Powrót do góry    #3303
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Klątwa Jabłońskiego trwa...nikt tego nie chcę ale szatan chcę żeby wrócił.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  20. Powrót do góry    #3304
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Też mi to nie pasuje, ale tak piszą. Może po prostu, ma dość?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-05-2015 o 23:48
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #3305
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Poczekamy, zobaczymy. Nie wiadomo jakie to złamanie, nie wiadomo czy jednej czy dwóch łap (gdzieś pisali że czeka na prześwietlenie drugiej). Poczekajmy na szczegóły. Oby nie było tak źle. Grzegorz w pewien sposób traci kolejny sezon...

  22. Powrót do góry    #3306
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    moze miec po sezonie wczorajszy dzwon i wczesniejsze niewyleczone do konca kontuzje moga zakonczyc sezon Grega

  23. Powrót do góry    #3307
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Hejka
    Niestety poniedziałek okazał się dla nas "czarnym poniedziałkiem" - po dzwonie Grega, nasz sztab szkoleniowy powinien wymusić koszarowanie AJ i Pana Krzycha przy W69 i oranie po torze dzień i noc w razie potrzeby, aby ich osiołki osiągały sprawność Hampelowych rakiet, innego wyjścia nie ma. Trzeba spinać poślady na maksa, by twierdza W69 po niedzieli dalej była twierdzą nie do zdobycia. Wiara czyni cuda, już wie o tym Pan Duda
    Pozdro


    P.S. wyniki wyborów dopadły mnie jeszcze na stadionie i zaburzyły radość z wyniku, cuda się jednak zdarzają, pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa druga myśl- taki urok demokracji
    Ostatnio edytowane przez mariusz_mumin ; 26-05-2015 o 10:57

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mariusz_mumin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-05-2015), alexbart (26-05-2015), kape (26-05-2015)

  25. Powrót do góry    #3308
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Mogliby już podać decyzje co dalej z Dudkiem.
    Jeżeli Walas miałby po sezonie i Dudet też, to może być ciężko coś osiagnąć w tym sezonie.

    Oby tylko Walas się wykurował, Dudi nie dostał dodatkowych sankcji w postaci bana na jazde i nic nam więcej nie potrzeba.

    I jadym po swoje.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-05-2015 o 11:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #3309
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    P.S. wyniki wyborów dopadły mnie jeszcze na stadionie i zaburzyły radość z wyniku, cuda się jednak zdarzają, pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa druga myśl- taki urok demokracji
    Mało brakowało a ten "Twój" prezydent sprzedałby lasy Ciekawe gdzie byś na grzyby chodził ? hehe Ale skoro chcesz do śmierci sobie pozapier**** , to Twój wybór. Ja powiem tak: czas na zmiany, pierwszy krok zrobiony, na jesień PO traci władzę, już nawet obojętnie kto ją przejmie

    A co do samego Falubazu. Bardzo fajny mecz, pełne trybuny, kapitan jak zwykle daje nam widowisko. Dzięki PEPE !
    AJ na drugi bieg pożycza motocykl... zawodnik z GP, zawodnik, który bierze niemałą kasę pożycza motocykl... To nawet brzmi komicznie.
    Trzeba mieć nadzieję, że drugi nadgarstek Walaska jest cały. No i czekamy na Patryka, oby tylko nie przedłużyli mu tej kary. bo wtedy nasza sytuacja będzie wyglądała trochę gorzej, no i chłopak mógłby już się nie odbudować. Szkoda takiego ridera.

  27. Powrót do góry    #3310
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    P.S. wyniki wyborów dopadły mnie jeszcze na stadionie i zaburzyły radość z wyniku, cuda się jednak zdarzają, pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa druga myśl- taki urok demokracji
    komor.jpg

    ......

  28. Powrót do góry    #3311
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Libro - kolego
    Gdzie ja napisałem, że to "mój" Prezydent? Od dawno już nie głosuję "za kimś" bo nie ma na kogo, ale "przeciw", bo przeraża mnie wizja kraju z decydującym głosem ludzi pokroju Kaczora i Macierewicza, totalnych oszołomów chorych na władzę.... ale to nie czas i miejsce na takie dyskusje. W kwestii AJ to jak pisałem na tor i niech dosłownie s*a żużlem, co z Patrykiem to nie wiem i nawet w niedzielę za kulisami cichutko o tym było, może to i dobrze.... zobaczymy jak będzie
    Pozdro

  29. Powrót do góry    #3312
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak mojego młodego przerażają potwory ze Scooby Doo i się potem budzi ze strachu to mu zwyczajnie nie pozwalam oglądać

  30. Powrót do góry    #3313
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Może nie bedzie tak żle, oby.

    Grzegorz dziś rano spotkał się z doktorem Robertem Zapotocznym, który przeprowadził kolejne szczegółowe badania urazu. Te wykazały złamanie kości łódeczkowatej oraz złamanie małego palca przy lewej ręce. Na szczęście nie potwierdziły się informacje o złamaniach prawej ręki. Jest ona jednak mocno poobijana. Aktualnie trwają konsultacje w sprawie dalszego leczenie kontuzji. Z tego powodu trudno na chwilę obecną ocenić jak długo potrwa przerwa w startach Walaska. Kluczowe będzie tu kilka najbliższych dni.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #3314
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Jak dobrze pamiętam to niejaki Janusz Baniak, który wsławił się rekordem w długości lotu na motocyklu żużlowym, w pewnym okresie czasu startując mocno uskarżał się na ból w ręce i po wnikliwych badaniach okazało się że startował z pękniętą czy złamaną kością łódeczkowatą. Leczenie takiego urazu jest dość czasochłonne a do tego jak pamiętam jest lub był w owym czasie problem ze znalezieniem odpowiedniego fachowca który skutecznie leczy takie urazy, ale wówczas jak dobrze pamiętam temat ogarniał jakiś "szpeniol" bodaj ze Świebodzina i efekt był dobry, oczywiście jeśli chodzi o kość, bo z Januszem to już tak różowo nie było....

  32. Powrót do góry    #3315
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,387
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta


    P.S. wyniki wyborów dopadły mnie jeszcze na stadionie i zaburzyły radość z wyniku, cuda się jednak zdarzają, pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa druga myśl- taki urok demokracji

    tak zgadzam się. niestetydemokracja to taki patologiczny system, gdzie dwóch meneli z Zawarcia ma więcej do powiedzenia niż jeden przyzwoity Zielonogórzanin.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    kapitan bomba (26-05-2015)

  34. Powrót do góry    #3316
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Musi wam się *****iście dobrze żyć, skoro takie proobywatelskie zdania słychać zewsząd

  35. Powrót do góry    #3317
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa
    Odpowiem cytatem z klasyka: "nie wszystko, co przychodzi do głowy, można nazwać myśleniem".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (26-05-2015)

  37. Powrót do góry    #3318
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Buszmen
    Wklejasz cytat z pominięciem która świadczy o żartobliwym tonie wpisu, tak więc:"Odpowiem cytatem z klasyka: "nie wszystko, co przychodzi do głowy, można nazwać myśleniem". "

    Pozdrawiam kolegę

  38. Powrót do góry    #3319
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Dla mnie proba starania się o obywatelstwo innego państwa w celu poprawienia bytu swojego/swojej rodziny to nie jest objaw braku myslenia. Raczej naturalny odruch. Nie kazdy w PL ma mozliwosci, mieszka w srednich lub wiekszych miastach, gdzie jest jakiś zalążek gospodarki itp. Jeżeli za granicą z obywatelstwem badz statusem stałego rezydenta, a co za tym idzie wszystkim przywilejom obywatelskim danego panstwa, ma miec lepszy byt, to jest wrecz podwojne myslenie, bo mysli za siebie oraz za całą swoją rodzine.

    Jednak jeżeli ma to wydzwiek A'la to zdjecie

    duda.jpg


    To z pewnoscia do myslenia tego zaliczyc nie mozna.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    mariusz_mumin (26-05-2015)

  40. Powrót do góry    #3320
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    P.S. wyniki wyborów dopadły mnie jeszcze na stadionie i zaburzyły radość z wyniku, cuda się jednak zdarzają, pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa druga myśl- taki urok demokracji

    jest jeszcze szansa na dyskwalifikację dudiego po niedzielnych zawodach. trzeba mu tylko zrobić porządne badania.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    mariusz_mumin (26-05-2015)

  42. Powrót do góry    #3321
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    pierwsza myśl - zmiana obywatelstwa
    ...druga myśl: przygody Saszki. Trzecia: eee, to może się napiję i jakoś przeczekam

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    mariusz_mumin (26-05-2015)

  44. Powrót do góry    #3322
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro Zobacz posta
    Mało brakowało a ten "Twój" prezydent sprzedałby lasy Ciekawe gdzie byś na grzyby chodził ? hehe Ale skoro chcesz do śmierci sobie pozapier**** , to Twój wybór. Ja powiem tak: czas na zmiany, pierwszy krok zrobiony, na jesień PO traci władzę, już nawet obojętnie kto ją przejmie
    A jednak, Jacek Kurski miał rację, głupi naród we wszystko uwierzy

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi GM za jego przydatny post!

    alexbart (27-05-2015), kapitan bomba (26-05-2015), mariusz_mumin (26-05-2015), sfp (26-05-2015)

  46. Powrót do góry    #3323
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    ...druga myśl: przygody Saszki. Trzecia: eee, to może się napiję i jakoś przeczekam
    Jest takie stare chińskie przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach". No to czekają nas *****iście ciekawe czasy. Duda to pikuś. Jesienią dopiero będzie jazz.

  47. Powrót do góry    #3324
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Wchodząc w wątek Falubazu liczyłem, że dowiem się coś więcej nt. zdrowia Grzesia, a Ci tu o polityce

  48. Powrót do góry    #3325
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A czego nie wiesz ? Złamany nadgarstek. Minimum miesiąc gipsu + rehabilitacja. Jak dobrze pójdzie to będziemy mieć w pełni sprawnego Walasa na ostatnie mecze RZ. Tragedii nie ma, wszyscy mają jakieś problemy. Nie ma się co mazać tylko zacisnąć zęby i szykować się na Byki. Bez Grega będzie mega trudno ale nie ma to tamto. Trzeba wygrać i koniec

  49. Powrót do góry    #3326
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Wchodząc w wątek Falubazu liczyłem, że dowiem się coś więcej nt. zdrowia Grzesia, a Ci tu o polityce
    Powinieneś wiedzieć że ten wątek tak do końca to normalny nie jest .Niektórzy jak tutaj wchodzą to chcą na siłę przebić Travisa Pastranę latającego nad Wielkim Kanionem

  50. Powrót do góry    #3327
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    tak zgadzam się. niestetydemokracja to taki patologiczny system, gdzie dwóch meneli z Zawarcia ma więcej do powiedzenia niż jeden przyzwoity Zielonogórzanin.
    Zasadniczo problem polega na tym, ze dwóch meneli z Zawarcia głosuje tak, a nie inaczej po to, aby jeden przyzwoity Zielonogórzanin uczciwie pracował i przy okazji utrzymywał dwóch meneli z Zawarcia

  51. Powrót do góry    #3328
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jest takie stare chińskie przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach". No to czekają nas *****iście ciekawe czasy. Duda to pikuś. Jesienią dopiero będzie jazz.
    Jak już zaczynasz bajerkę, to z deczka rozwiń bo tak głupio zostało bez clou

  52. Powrót do góry    #3329
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Wchodząc w wątek Falubazu liczyłem, że dowiem się coś więcej nt. zdrowia Grzesia, a Ci tu o polityce
    Nie wiem jak tam zdrowie Grzesia, ale glosowal na Kukiza.

  53. Powrót do góry    #3330
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    To może wrzucę coś z żużla. Publikowana tabela średnich zaczyna już się różnić od tabeli skuteczności. Poniżej dla zainteresowanych TOP-30 naszej ligi po (prawie) 5 kolejkach. Z zestawienia wynika, że Narodowy nie popełnił jakiegoś wielkiego błędu przy doborze kadry na DPŚ.
    1 Jarosław Hampel ZIELONA GÓRA 90,0%
    2 Nicki Pedersen LESZNO 78,0%
    3 Tai Woffinden WROCŁAW 76,9%
    4 Greg Hancock RZESZÓW 74,1%
    5 Piotr Protasiewicz ZIELONA GÓRA 72,5%
    6 Bartosz Zmarzlik GORZÓW 70,7%
    7 Martin Vaculik TARNÓW 70,5%
    8 Emil Sajfutdinow LESZNO 70,0%
    9 Przemysław Pawlicki LESZNO 64,0%
    10 Jason Doyle TORUŃ 63,5%
    11 Grigorij Łaguta TORUŃ 62,0%
    12 Paweł Przedpełski TORUŃ 60,5%
    13 Tobiasz Musielak LESZNO 59,1%
    14 Piotr Pawlicki LESZNO 58,3%
    15 Kenneth Bjerre TARNÓW 57,5%
    16 Krzysztof Buczkowski GRUDZIĄDZ 57,1%
    17 Michael Jepsen Jensen WROCŁAW 57,1%
    18 Grzegorz Walasek ZIELONA GÓRA 56,7%
    19 Maciej Janowsk i WROCŁAW 56,0%
    20 Tomasz Jędrzejak WROCŁAW 56,0%
    21 Artur Mroczka TARNÓW 55,9%
    22 Peter Kildemand RZESZÓW 55,6%
    23 Aleksandr Łoktajew ZIELONA GÓRA 55,3%
    24 Leon Madsen TARNÓW 55,3%
    25 Chris Holder TORUŃ 54,0%
    26 Artiom Łaguta GRUDZIĄDZ 54,0%
    27 Thomas Jonasson LESZNO 53,8%
    28 Dawid Lampart RZESZÓW 50,0%
    29 Vaclav Milik WROCŁAW 50,0%
    30 Tomasz Gollob GRUDZIĄDZ 48,1%

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •