Strona 137 z 189 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139147187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,165 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6121
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Frątczak swoją megalomanią przeszedł samego siebie...brzmi to jak apel do klubów sędziów,komisarzy itp...Jak to?musimy wszyscy zrobić absolutnie wszystko żeby wepchnąć falubaz do play-off bo bez nich te finały tracą sens...Jacku drogi...otrząśnij się i wróć do rzeczywistości...nie tak dawno mieliśmy podobny kłopot to założyła się spółdzielnia która nas wykolegowała.Wywalczycie play-off w sportowej walce to pierwszy złożę gratulacje bo sytuacja jest beznadziejna ale wszystko jest możliwe ale takie apele to sobie daruj bo się Jacku ośmieszasz....hmmm a teraz wpadnie Mariusz i wszystko nam wyjaśni co menago miał na myśli...


    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    Już samo to że nieosiągalne jest dla Ciebie napisanie poprawnie Falubaz , powoduje że w razie sukcesu te Twoje gratulacje wsadz sobie gdzieś tam

  2. Powrót do góry    #6122
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Już samo to że nieosiągalne jest dla Ciebie napisanie poprawnie Falubaz , powoduje że w razie sukcesu te Twoje gratulacje wsadz sobie gdzieś tam
    Uczepiłeś się szczegółu...innych argumentów brak.Ale szacunek mam więc zaraz poprawię bo nie napisałem tego celowo.Odnieś się do postu a nie literówki.

  3. Powrót do góry    #6123
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Uczepiłeś się szczegółu...innych argumentów brak.Ale szacunek mam więc zaraz poprawię bo nie napisałem tego celowo.Odnieś się do postu a nie literówki.
    Od jakiegoś czasu nie interesuje mnie co tam piszą psychofani Falubazu ale jeśli Falubaz będzie pisany poprawnie to już jesteś moim bohaterem

  4. Powrót do góry    #6124
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ok, nie ma żadnego apelu, ale z przekazu płynie informacja jednoznaczna, bez ZG liga traci, a dlaczego to nie wiem, skoro w sportowej walce przegrała mecz u SIEBIE te PO oddając będąc już praktycznie w nich.
    No dobra, zlituje się i Ci powiem.

    Liga traci ponieważ kibice żużla nie będą mogli oglądać w PO takich zawodników jak Pepe, Dudek, Ward czy nawet Walas z AJ. Nie wspomnę już o tym, że jest mała nadzieja na to, że w ewentualnym meczu finałowym mógłby już wystąpić Jarek. Falubaz w tym roku odjechał bodajże tylko jeden mecz w pełnym składzie. Jeśli uda się wejść do PO to niewątpliwie skorzystają na tym kibice żużla. Ponieważ w takim składzie Falubaz jawi się jako bardzo mocna ekipa. A to przełoży się bezpośrednio na jakość meczy w fazie PO. Czyż nie to lubią kibice ? Jak walka trwa do ostatniego biegu ?

    Już nie wspomnę o tym, że mecze Falubazu spowodują wylanie bardzo dużej ilości piany przez naszych antyfanów. Czyli te mecze zelektryzują wszystkich najbardziej. Czyż nie ?

    Jasne, że wygodniej np. takiemu Lesznu, byłoby oklepać Spartę u siebie i w Czewie. Toruniowi oklepać Tarnów na MA i zrobić ze 42 pkt w Tarnowie. Ale o ile lepiej smakowałby złoty medal Toruniowi czy Lesznu w sytuacji gdyby udało im się oklepać, ten znienawidzony Falubaz w pełnym składzie ? Czyż nie ?

    Już teraz wiesz, o czym mówił Frątczak, twierdząc, że liga traci bez Falubazu w PO ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-08-2015 o 20:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #6125
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Uczepiłeś się szczegółu...innych argumentów brak.Ale szacunek mam więc zaraz poprawię bo nie napisałem tego celowo.Odnieś się do postu a nie literówki.
    literówki?
    jakoś Frątczak napisałeś z wielkiej;
    nie rżnij głupa mówiąc o jakiejś literówce bo sam dobrze wiesz dlaczego tak to napisałeś

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Oczywiście odnosisz się do wypowiedzi Frątczaka, prawda?
    to bym chyba zacytował Frątczaka, prawda?

  6. Powrót do góry    #6126
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Uczepiłeś się szczegółu...innych argumentów brak.Ale szacunek mam więc zaraz poprawię bo nie napisałem tego celowo.Odnieś się do postu a nie literówki.
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Strasznie sie cieszę że w naszych wątkach meczowych wróciła normalność i wzajemny szacunek.Bo właśnie na to zasługujemy.Skończyła się era wypiętej klaty,ucieczek,preparacji torów i biznesmenów których żużel w czystej formie mało interesował.Niech znów wróci czas kiedy spotkamy się w finale...a co do meczu.Żaden wynik mnie nie zdziwi.Unia jest mega mocna ale nasi chłopcy też sroce spod ogona nie wypadli.Jak Griszka odpali(oby) a reszta pojedzie na swoim poziomie to będzie do przodu.Niestety napewno coś się spier....li więc 46-44 biorę w ciemno.Mam nadzieję na super meczyk i świetne widowisko.Liczę też na to że żużloki z Leszna nie wdadzą się w jakieś układy z różowym w ostatniej kolejce i nie odpuszczą falusom bo za zagrywkę z Darkiem liczę na to że play-off poliżą przez szybkę.pozdrawiam i zapraszam na MA w niedzielę.Będzie warto,jestem tego pewien.
    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    Miki wspominałeś coś o szacunku ? Ciekawie go pojmujesz i wyrażasz.

  7. Powrót do góry    #6127
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Miki wspominałeś coś o szacunku ? Ciekawie go pojmujesz i wyrażasz.
    Eeee tam, czepiasz się szczegółów. On tego nie zrobił celowo. Chciał tylko zaimponować leszczynianom

    Ale szacunek to on ma przecież
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #6128
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    W zeszłym roku też byłoby dobrze jakby Unibax był w PO("dream team") i tym razem podobnie skończy Falubaz. Prezesów interesują medale a nie to, że kibice będą mogli zobaczyć Warda czy Dudka.
    Nikt nie będzie na tyle głupi(szczególnie Leszno - bo Tarnów zapewne jutro zgarnie łatwo 3pkt, a Gorzów... sami wiecie jak chętni są oddać punkty największemu rywalowi), żeby wpuścić do PO skład:

    Ward,
    Pepe,
    AJ,
    Walas,
    Dudek

    Oczywiście jazdę tych zawodników miło byłoby podziwiać. Dlatego też mogę to biadolenie Frątczaka przyjąć.
    Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że to był cichy apel, żeby ten Falubaz do PO przepchnąć przy zielonym stoliku. Oby wszystko odbyło się w sportowej walce.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    sobotch (05-08-2015)

  10. Powrót do góry    #6129
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Miki wspominałeś coś o szacunku ? Ciekawie go pojmujesz i wyrażasz.
    Carlitos..napisałem to w złości nie na Falubaz ale na waszych działaczy...dobrze wiesz że nie jestem jakimś trollem ani gimbazą.Płacze Frątczak że bez was liga traci,że w play-off powinni jechać najlepsi żeby było widowisko a co zrobił różowy w pamiętnym finale z nami?Czy też chciał jechać w optymalnych składach?ile nas to kosztowało?nie widzi wół jak cielęciem był???że my też cały sezon jechalismy w okrojonym składzie??Na dodatek akcja z piknikiem i smieszną karą za mecz z Wrockiem...gadki jak to za 50 centów załatwił Warda itp,itd.Nie cierpię typa dlatego też czasami emocjonalnie się unoszę.Nie mam nic do kibiców ani zawodników...oni nic nie są winni ale jak wpada Mariusz i zawsze znajdzie wytłumaczenie że czarne jest białe i na odwrót to mnie krew zalewa.Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #6130
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    W zeszłym roku też byłoby dobrze jakby Unibax był w PO("dream team") i tym razem podobnie skończy Falubaz. Prezesów interesują medale a nie to, że kibice będą mogli zobaczyć Warda czy Dudka.
    Nikt nie będzie na tyle głupi(szczególnie Leszno - bo Tarnów zapewne jutro zgarnie łatwo 3pkt, a Gorzów... sami wiecie jak chętni są oddać punkty największemu rywalowi), żeby wpuścić do PO skład:

    Ward,
    Pepe,
    AJ,
    Walas,
    Dudek

    Oczywiście jazdę tych zawodników miło byłoby podziwiać. Dlatego też mogę to biadolenie Frątczaka przyjąć.
    Tutaj pełna zgoda. Jasne, ze prezesi wolą łatwo i szybko zdobyć złoto.

    Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że to był cichy apel, żeby ten Falubaz do PO przepchnąć przy zielonym stoliku. Oby wszystko odbyło się w sportowej walce.
    Ale tutaj nadziwić się nie mogę, że ktoś w ogóle może to w taki sposób zinterpretować. Załóżmy przez chwile, czysto teoretycznie, że w ogóle jest taka możliwość (praktycznie nie ma) aby Falubaz przepchnąć do PO przy zielonym stoliku. I co, Twoim zdaniem Frątczak będzie apelował o to w mediach ? Litości ludzie, myślcie choć trochę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6131
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ale o co ta cała awantura o wypowiedź Jacka. Typowe wywiadopierniczenie dla pismaków. Powiedział to co pewnie myśli każdy kibic Falubazu. Dla nas liga straci jak nie będzie naszej ekipy w play offach. Zapewne taką samą opinię na temat swojej drużyny mają kibice Apatora, Stali czy Unii. Normalna sprawa, a wy się pół dnia podniecacie.

  13. Powrót do góry    #6132
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale o co ta cała awantura o wypowiedź Jacka. Typowe wywiadopierniczenie dla pismaków. Powiedział to co pewnie myśli każdy kibic Falubazu. Dla nas liga straci jak nie będzie naszej ekipy w play offach. Zapewne taką samą opinię na temat swojej drużyny mają kibice Apatora, Stali czy Unii. Normalna sprawa, a wy się pół dnia podniecacie.
    Masz rację,tylko sens jego wypowiedzi nie brzmi że dla was liga traci...jasno daje do zrozumienia że cała ekstraliga będzie bardziej uboga bez Falubazu w play-off.Facet powinien kontrolować troszkę co mówi na łamach ogólnopolskich.Facet jest dorosły a w tym artykule wylał cały zal do ekstralipy że sami sobie skomplikowali sytuację.

  14. Powrót do góry    #6133
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Mariusz - co zrobiles ze Strzelcem? Jak dzisiaj przed MDMP uslyszalem ze za Kibale jedzie Strzelec, pomyslalem ze pojedzie 7 razy, strzeli z 18 punktow i bedzie pozamiatane. A on oslabial swoja druzyne! Rozegranie pierwszego luku mial takie, ze Orwat przed nim wyjezdzal i Polonista dal sie minac dopiero na drugim okrazeni. Z kolei na dystansie Adama skroil nawet Sitarek, czyli dopiero trzeci zawodnik w naszej druzynie. Bo Rydlewski i Stalkowski (ten drugi 29 lipca skonczyl 16 lat) to go zrobili bez najmneijszego problemu. A ten pol okrazenia za Dolnym i radosc na jednym kole... Nie wiem czy on ma kontrakt zawodowy czy amatorski, ale jesli ten drugi to w trybie natychmiastowym kazalbym zwrocic wszystki do klubu. To az zal bylo patrzec...

    Jesli to kogos interesuje to z kolei Potoniec i Burzynski jezdzili bardzo przyzwoicie. Moze bez fajerwerkow, ale pewna jazda i nie tracenie glupio punktow. Mozna by rzec ze maja... potencjal.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    lemur6666 (05-08-2015)

  16. Powrót do góry    #6134
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Mariusz - co zrobiles ze Strzelcem? Jak dzisiaj przed MDMP uslyszalem ze za Kibale jedzie Strzelec, pomyslalem ze pojedzie 7 razy, strzeli z 18 punktow i bedzie pozamiatane. A on oslabial swoja druzyne! Rozegranie pierwszego luku mial takie, ze Orwat przed nim wyjezdzal i Polonista dal sie minac dopiero na drugim okrazeni. Z kolei na dystansie Adama skroil nawet Sitarek, czyli dopiero trzeci zawodnik w naszej druzynie. Bo Rydlewski i Stalkowski (ten drugi 29 lipca skonczyl 16 lat) to go zrobili bez najmneijszego problemu. A ten pol okrazenia za Dolnym i radosc na jednym kole... Nie wiem czy on ma kontrakt zawodowy czy amatorski, ale jesli ten drugi to w trybie natychmiastowym kazalbym zwrocic wszystki do klubu. To az zal bylo patrzec...

    Jesli to kogos interesuje to z kolei Potoniec i Burzynski jezdzili bardzo przyzwoicie. Moze bez fajerwerkow, ale pewna jazda i nie tracenie glupio punktow. Mozna by rzec ze maja... potencjal.
    Nie wiem po jaką cholerę wystawiają go jeszcze do zawodów. Marnotrawstwo czasu. Nie ma żadnego szkółkowicza z licencją ?

  17. Powrót do góry    #6135
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Mariusz - co zrobiles ze Strzelcem?
    Adaś był przetrenowany. Za późno się dowiedział, ze ma jechać. Chłopak do rana trenował w x-demonie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #6136
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale o co ta cała awantura o wypowiedź Jacka. Typowe wywiadopierniczenie dla pismaków. Powiedział to co pewnie myśli każdy kibic Falubazu. Dla nas liga straci jak nie będzie naszej ekipy w play offach. Zapewne taką samą opinię na temat swojej drużyny mają kibice Apatora, Stali czy Unii. Normalna sprawa, a wy się pół dnia podniecacie.
    Czyli powiedział to co myśli każdy przeciętny kibic żużlowy w Polsce na temat swojej drużyny. Zatem po co w ogóle się odzywa.
    Ani to roztropne ani odkrywcze. Ale widocznie od tego zaczyna podbój Wa-wy - od wywiadów dla SF. Uwaga nadchodzi dżej ef kej.
    UNSCARED

  19. Powrót do góry    #6137
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ogólnopolskie media, wywiady dla SF, podbijanie Wawy. Niektórzy ładnie fantazjują. Cała ta wypowiedź pochodzi z wywiadu dla lokalnego radia Zielona Góra, która ukazała się 2 dni temu. Jak ktoś sobie poszuka to znajdzie link. Całość trwa ponad 20 min. a te kluczowe słowa o których tu taka dyskusja padły w ostatniej minucie. Sportowefakty przelały sobie na swoją stronę to co chciały i tyle. Często to się zresztą zdarza. Wychodzi na to, że każdy udzielając wywiadu powinien mówić to co ktoś chciałby usłyszeć, wtedy byłoby ok. Nawet w lokalnych mediach. Naprawdę temat wart wielkiej dyskusji.

  20. Powrót do góry    #6138
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    I o co ta kłótnia?
    Pan Jacek i tak wypowiedział się racjonalnie. Przecież każdy ogarnięty wie, że stratą dla całej ligi będzie brak DMP dla Falubazu a nie tylko brak tego klubu w playoff. Jako kibic z miasta w którym ligowego żużla nie ma stwierdzam, że brak finałowego pikniku w ZG będzie prawdziwą katastrofą i nie ma co z tym dyskutować.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szyba213 za jego przydatny post!

    dockm (06-08-2015)

  22. Powrót do góry    #6139
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie ma żadnego szkółkowicza z licencją ?
    W tym problem że nie.

  23. Powrót do góry    #6140
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, zlituje się i Ci powiem.

    Liga traci ponieważ kibice żużla nie będą mogli oglądać w PO takich zawodników jak Pepe, Dudek, Ward czy nawet Walas z AJ. Nie wspomnę już o tym, że jest mała nadzieja na to, że w ewentualnym meczu finałowym mógłby już wystąpić Jarek. Falubaz w tym roku odjechał bodajże tylko jeden mecz w pełnym składzie.

    Już teraz wiesz, o czym mówił Frątczak, twierdząc, że liga traci bez Falubazu w PO ?
    Jesli Falubaz nie dostanie sie do PO to bedziecie mieli weicej wolnych terminow i zorganizujecie jakies pikniki. W Lesznie wypalilo oczko Skórnickiego.
    Wy macie Dudka, Warda - chwytliwe nazwiska ktore przy odpowienim nazwaniu pikniku przyciagna rzesze kibicow spragnionych tych nazwisk.

  24. Powrót do góry    #6141
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Jesli Falubaz nie dostanie sie do PO to bedziecie mieli weicej wolnych terminow i zorganizujecie jakies pikniki. W Lesznie wypalilo oczko Skórnickiego.
    Wy macie Dudka, Warda - chwytliwe nazwiska ktore przy odpowienim nazwaniu pikniku przyciagna rzesze kibicow spragnionych tych nazwisk.
    Zapomniałeś napisać, że spragnionych kibiców nie tylko z Polski, ale co bardzo możliwe, nawet z najdalszych zakątków świata...

    Podobno w przypadku braku awansu Falubazu do play-off, mają one zostać odwołane.

    pozdr

  25. Powrót do góry    #6142
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Przyjemnie czyta sie te wszystkie wpisy. Jeszcze przyjemniejsze będzie odbieranie złota na Smoczyku we Wrześniu przez Falubaz.

  26. Powrót do góry    #6143
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Nie przy jedzeniu ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #6144
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Przyjemnie czyta sie te wszystkie wpisy. Jeszcze przyjemniejsze będzie odbieranie złota na Smoczyku we Wrześniu przez Falubaz.
    Chwila chwila mamy 2015 a nie 2010. Teraz drużyna z 5 nie awansuje do playoff

  28. Powrót do góry    #6145
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach

  29. Powrót do góry    #6146
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Chwila chwila mamy 2015 a nie 2010. Teraz drużyna z 5 nie awansuje do playoff
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nie przy jedzeniu ...

    Dawajcie więcej. Będzie śmieszniej na koniec sezonu .

    " Nie tak dawno dowiedziałem się, że nie moge zażywać ibupromu, bo są tam zakazane substancje "

    Moge się założyć o internetową flache MOET'a, że 50% żużlowców oszukiwało przynajmniej raz w życiu. Sami oszusci. Pie*rzyć ten sport.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-08-2015 o 11:19

  30. Powrót do góry    #6147
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dawajcie więcej. Będzie śmieszniej na koniec sezonu .
    Ale Waszego 23 sierpnia czy naszego w październiku??

  31. Powrót do góry    #6148
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ale Waszego 23 sierpnia czy naszego w październiku??
    A ja nie wiem, czy wy skonczycie w półfinałach czy w finale. Mi to tam obojetnie gdzie po finale Protasiewicz będzie wznosił jako pierwszy złoty puchar i trzymał złoty medal w zębach. Czy bedzie to Leszno, czy Torun. Chociaż nei ukrywam, że lepiej by mi było logistycznie do Leszna, a i na trybunach na Smoczyku można zjeść najlepszą kiełbasę, pomimo że to w Toruniu są najlepsi konsumenci.

  32. Powrót do góry    #6149
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A ja nie wiem, czy wy skonczycie w półfinałach czy w finale. Mi to tam obojetnie gdzie po finale Protasiewicz będzie wznosił jako pierwszy złoty puchar i trzymał złoty medal w zębach. Czy bedzie to Leszno, czy Torun. Chociaż nei ukrywam, że lepiej by mi było logistycznie do Leszna, a i na trybunach na Smoczyku można zjeść najlepszą kiełbasę, pomimo że to w Toruniu są najlepsi konsumenci.
    Myślał Indyk o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli

  33. Powrót do góry    #6150
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Myślał Indyk o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli

    Nie znam tych rolniczych powiedzonek.

  34. Powrót do góry    #6151
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Czy jest tu ktoś z ZG bądź okolic, który dostrzega, że to nie nagonka na Falubaz, ale wynik żenady medialnej jego działacza Jacka i "byłego" działacza Roberta?

  35. Powrót do góry    #6152
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Kiedy jakieś oficjalne wiadomości w sprawie Loktajeva ? Tzn mieli nam zabrać bonusa za Toruń i do teraz tego nie zrobili. Co jak nie zdążą podjąć decyzji do końca RZ ? Znając tych idiotów to wszystko możliwe, patrząc jak długo musieli wytężać swoje mózgi w sprawie kary dla Warda i Dudka.

  36. Powrót do góry    #6153
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Przyjemnie czyta sie te wszystkie wpisy. Jeszcze przyjemniejsze będzie odbieranie złota na Smoczyku we Wrześniu przez Falubaz.
    DMP kobiet w tym roku nie będzie.

  37. Powrót do góry    #6154
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Kiedy jakieś oficjalne wiadomości w sprawie Loktajeva ? Tzn mieli nam zabrać bonusa za Toruń i do teraz tego nie zrobili. Co jak nie zdążą podjąć decyzji do końca RZ ? Znając tych idiotów to wszystko możliwe, patrząc jak długo musieli wytężać swoje mózgi w sprawie kary dla Warda i Dudka.
    Moze zapomna odjac i sie nie wyda

    Beda weryfikowac po zdobyciu mistrzostwa przez Falubaz

  38. Powrót do góry    #6155
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Kiedy jakieś oficjalne wiadomości w sprawie Loktajeva ? Tzn mieli nam zabrać bonusa za Toruń i do teraz tego nie zrobili. Co jak nie zdążą podjąć decyzji do końca RZ ? Znając tych idiotów to wszystko możliwe, patrząc jak długo musieli wytężać swoje mózgi w sprawie kary dla Warda i Dudka.
    Kowal zawinił, cygana powiesili.

    Ja w tej sprawie widzę tylko jednego idiotę.

  39. Powrót do góry    #6156
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Ktoś przez pomyłkę wypił drugi słoik z próbką B.

  40. Powrót do góry    #6157
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Moze zapomna odjac i sie nie wyda

    Beda weryfikowac po zdobyciu mistrzostwa przez Falubaz
    Śmiejesz się, a takie coś wcale nie byłoby takie niemożliwe. Załóżmy, ze werdykt w sprawie Ruska będzie trwał tak długo jak to było rok temu w przypadku Dudka i Warda. I co jakby ten punkt zadecydował o PO Falubazu (nie takie niemożliwe przecież), a potem już po sezonie by odejmowali ten punkt. Co wtedy ? Cofamy medale ?

  41. Powrót do góry    #6158
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja bym uważał z takimi tekstami.
    W końcu wiemy, kto tu lubi łykać najbardziej

  42. Powrót do góry    #6159
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Uroniłbym łzę na losem Dudka, gdyby nie to:

    Na początku maja strona falubaz.com poinformowała, że wziął pan udział w treningu. To było cztery miesiące przed upływem terminu zawieszenia. Przepisy tego zabraniają, więc groziło panu kolejne, roczne zawieszenie.
    PATRYK DUDEK: Prywatna firma wynajęła stadion na trzy dni, żeby zrobić żużlowy show. To był pokaz dla dzieciaków. Zaproszono mnie i kilku innych zawodników, a ja chętnie się zgodziłem. Nie mogłem brać udziału w treningach organizowanych przez klub, więc każdą inną możliwość jazdy na żużlu brałem w ciemno. Regulamin tego nie zabraniał, więc niczego złego nie zrobiłem. Dobrze, że udało się to wyjaśnić.


    Patryk, nie rób z nas kretynów! Takie rzeczy, to łyka tylko Mariusz, ale nie ludzie inteligentni.
    Notabene, szkoda, że nie podano do wiadomości szczegółów tego wałka (nazwy firmy, dokumentów z datą wsteczną tworzonych, zaproszeń wystosowanych do zawodników).
    Kpina.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  43. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-08-2015), dockm (06-08-2015), kriskro (06-08-2015), lego (07-08-2015), spitt22 (06-08-2015), szyba213 (06-08-2015)

  44. Powrót do góry    #6160
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pomyłka. Mariusz tego nie łyka, bo nie musi.
    On jedynie wtłacza w głupkowate niewierne głowy słuszną linię myślenia

  45. Powrót do góry    #6161
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Hmmmmm.....

    PATRYK DUDEK: Prywatna firma wynajęła stadion na trzy dni, żeby zrobić żużlowy show. To był pokaz dla dzieciaków. Zaproszono mnie i kilku innych zawodników, a ja chętnie się zgodziłem. Nie mogłem brać udziału w treningach organizowanych przez klub, więc każdą inną możliwość jazdy na żużlu brałem w ciemno. Regulamin tego nie zabraniał, więc niczego złego nie zrobiłem. Dobrze, że udało się to wyjaśnić.
    Podczas gdy jeszcze parę miesięcy temu:

    - A dlaczego - pyta menedżer SPAR Falubazu Jacek Frątczak. - Niedzielnie ściganie było zwykłym treningiem, na którym nawet nie było publiczności. Używanie terminu zawody towarzyskie przez media to nadużycie. Nie było kibiców, sędziego, ani żadnej innej osoby funkcyjnej - kończy Frątczak.
    (za: http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...439,1,281.html)

    Dudek gubi się w zeznaniach, nie odrobił pracy domowej z PRu, a może zwyczajnie umsknęło mu się to przy autoryzacji wywiadu?

    Ostafiński znowu będzie miał przeje.ane od p. Honoraty
    Pzdr,
    Garfield

  46. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Yozayan (06-08-2015), alan1990 (06-08-2015), lego (07-08-2015), młody_piernik (06-08-2015), spitt22 (06-08-2015), szyba213 (06-08-2015)

  47. Powrót do góry    #6162
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pomyłka. Mariusz tego nie łyka, bo nie musi.
    On jedynie wtłacza w głupkowate niewierne głowy słuszną linię myślenia
    Ze średnim skutkiem. Być może przy wtłaczaniu jedynej słusznej linii Mariusz popełnia błędy, choć nie wykluczam też istnienia takich głów, do których nic nie jest w stanie dotrzec.

  48. Powrót do góry    #6163
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Hmmmmm.....



    Podczas gdy jeszcze parę miesięcy temu:



    (za: http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...439,1,281.html)

    Dudek gubi się w zeznaniach, nie odrobił pracy domowej z PRu, a może zwyczajnie umsknęło mu się to przy autoryzacji wywiadu?

    Ostafiński znowu będzie miał przeje.ane od p. Honoraty
    Rozumiem, że koty inteligencją nie grzeszą, ale żeby nie odróżnić Dudka od Frątczaka to trochę wstyd

  49. Powrót do góry    #6164
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Śmiejesz się, a takie coś wcale nie byłoby takie niemożliwe. Załóżmy, ze werdykt w sprawie Ruska będzie trwał tak długo jak to było rok temu w przypadku Dudka i Warda. I co jakby ten punkt zadecydował o PO Falubazu (nie takie niemożliwe przecież), a potem już po sezonie by odejmowali ten punkt. Co wtedy ? Cofamy medale ?
    Weżmie sie odeśle kurierem ewentualny medal i szarfe tym oczko nizej i po sprawie.
    Nie takie rzeczy ten sport widział.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-08-2015 o 14:08
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #6165
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Biedny Patryczek, gdyby w żużlu szło mu jednak kiepsko, to spokojnie moze zając sie polityka. Klamanie ma opanowanie. Widać rękę pana senatora
    Ostatnio edytowane przez Lawin ; 06-08-2015 o 15:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •