Strona 147 z 189 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,571 do 6,615 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6571
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    W przypadku Zengoty to moja prywatna opinia. Prawda jest taka, że to pierwszy tak dobry sezon tego zawodnika. Jeśli utrzyma taki poziom jazdy przez powiedzmy jeszcze dwa sezony - odszczekam. Na tą chwilę traktuję to jednak jako wyskok. Bjerre na równi z Zengotą ? Polemizowałbym. Duńczyk to uznana marka na świecie od wielu sezonów. Zengota notuje pierwszy tak dobry sezon. Bjerre jeździł już w GP, którego Zengi nawet nie powąchał. Dla mnie Kenio > Zengota.
    TeamLindgren

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    kapitan bomba (16-08-2015)

  3. Powrót do góry    #6572
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W przypadku Zengoty to moja prywatna opinia. Prawda jest taka, że to pierwszy tak dobry sezon tego zawodnika. Jeśli utrzyma taki poziom jazdy przez powiedzmy jeszcze dwa sezony - odszczekam. Na tą chwilę traktuję to jednak jako wyskok. Bjerre na równi z Zengotą ? Polemizowałbym. Duńczyk to uznana marka na świecie od wielu sezonów. Zengota notuje pierwszy tak dobry sezon. Bjerre jeździł już w GP, którego Zengi nawet nie powąchał. Dla mnie Kenio > Zengota.
    Zen w Lesznie:
    2013: 1,840
    2014: 1,688
    2015: 1,772

    Jako lider- beznadzieja, jako 2 linia - spróbuj znaleźć lepszych za te pieniądze, powodzenia

  4. Powrót do góry    #6573
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    A gdzie jest wszystkowiedzacy strazak po trzech lisciach ??
    Mario jak co roku o tej porze jest niedostępny . Uczestniczy w XXVIII Światowym Zlocie Trolli Internetowych . Do tej pory zwykle jako gość , lecz po odkryciu jego potencjału (!) jaki posiada , obecnie sam ma odczyty i prelekcje . Niestety wróci i udowodni Wam niedowiarkom że Krzych Jabłoński będzie godnym liderem sezonu 2016 . Dojdzie Staszewski , Nieminen , Woelbert być może Carpanese . Do poważnego ścigania wraca Adam Strzelec . Budżet dopniemy , odnajdziemy odłożone na czarną godzinę miliony . Przekona Was że ten skład jest w stanie mocno namieszać w układzie sił . Drżyjcie narody . Teraz tylko jeszcze audiencja u senatora , zakup nowej klawiatury i ... to będzie bardzo długa i ciężka zima dla nas wszystkich .


    p.s. kuźwa juz wrócił
    TYLKO FALUBAZ

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    lemur6666 (16-08-2015), spitt22 (16-08-2015)

  6. Powrót do góry    #6574
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Zauważyliście, że Mariusz zniknął z forum w momencie jak Dowhan napisał na TT że mamy koniec sezonu w sierpniu ? Przypadek ? Nie sądzę.
    Nie, nie. To na pewno nie może być żaden przypadek. To koniecznie musi coś oznaczać. Tylko co ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6575
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W przypadku Zengoty to moja prywatna opinia. Prawda jest taka, że to pierwszy tak dobry sezon tego zawodnika. Jeśli utrzyma taki poziom jazdy przez powiedzmy jeszcze dwa sezony - odszczekam. Na tą chwilę traktuję to jednak jako wyskok. Bjerre na równi z Zengotą ? Polemizowałbym. Duńczyk to uznana marka na świecie od wielu sezonów. Zengota notuje pierwszy tak dobry sezon. Bjerre jeździł już w GP, którego Zengi nawet nie powąchał. Dla mnie Kenio > Zengota.
    Same punkty to nie wszystko. Spróbuj się spóźnić z przelewem dla Kenia. Zaraz wystawi cię do wiatru. Grzesio to dobry chłopak i takiego numeru nie zrobi swojemu pracodawcy. Poza tym to nasz wychowanek i 100 razy bardziej wolałbym go w składzie niż Kenia.
    Natomiast trudno się z tobą nie zgodzić że Kenio ma patent na nasz tor. Tyle że Zengi pod tym względem gorszy nie jest.

  8. Powrót do góry    #6576
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Same punkty to nie wszystko. Spróbuj się spóźnić z przelewem dla Kenia.
    hmmm brać lepszego zawodnika i płacić mu regularnie czy brać gorszego i spóźniać sie z przelewami. trudny orzech do zgryzienia dla pracodawcy...

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Reptile (16-08-2015)

  10. Powrót do góry    #6577
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Bjerre u nas?
    To chyba tylko z racji sentymentalnej,bo fizjonomię ma podobną do Andrzeja Huszczy.
    Nie żartujcie sobie
    Po co nam ten krasnal?

    ps.
    cześć Mario!
    fajnie, że wróciłeś bo Ci co dawno chcieliby bana dla Ciebie
    od 3 dni marudzą, że Cię nie ma ...niezły paradox
    ...a może to już tęsknota
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 16-08-2015 o 15:52

  11. Powrót do góry    #6578
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Bjerre u nas?
    To chyba tylko z racji sentymentalnej,bo fizjonomię ma podobną do Andrzeja Huszczy.
    Nie żartujcie sobie
    Po co nam ten krasnal?
    Ja go najlepiej zapamiętałem jak przyjechał do nas ze Spartą i na żytowisku robił nasze gwiazdeczki jak chciał.

    http://rlach.republika.pl/dmp/2010/zgwr_1.htm
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 16-08-2015 o 15:55

  12. Powrót do góry    #6579
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Bjerre to był tylko luźny pomysł, a wy już panikujecie. I tak zarząd zrobi po swojemu. Jednak jeśli w przyszłym roku skład ma być gruntownie przebudowany (powinien) i jednocześnie budżet będzie mniejszy to należałoby budować zespół pod kątem własnego toru żeby chociaż u siebie zdobywać punkty. A tutaj mały Duńczyk bardzo by się przydał.
    TeamLindgren

  13. Powrót do góry    #6580
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja go najlepiej zapamiętałem jak przyjechał do nas ze Spartą i na żytowisku robił nasze gwiazdeczki jak chciał.
    ślepa kura, ziarno
    i te sprawy

  14. Powrót do góry    #6581
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Bjerre to taki zawodnik, ktorego nikt nie chce mimo ze calkiem solidnie punktuje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #6582
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Bjerre to był tylko luźny pomysł, a wy już panikujecie. I tak zarząd zrobi po swojemu. Jednak jeśli w przyszłym roku skład ma być gruntownie przebudowany (powinien) i jednocześnie budżet będzie mniejszy to należałoby budować zespół pod kątem własnego toru żeby chociaż u siebie zdobywać punkty. A tutaj mały Duńczyk bardzo by się przydał.
    Z tego co mi się obiło o uszy to Bunio chce dość szybko zrobić bilans w klubie, rozliczyć finansowo klub. Tak aby móc zorganizować budżet na sezon 2016. Z braku wyników sportowych w sezonie 2015 nie będzie odp. wpłat odp sponsorów, co spowoduje odp. mniejszy budżet na sezon 2016. I teraz może okazać się, że np. stawki dla niektórych będą za małe
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #6583
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Powiedz Mariusz dlaczego Bunio skoro jego już w klubie nie ma.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  17. Powrót do góry    #6584
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tego co mi się obiło o uszy to Bunio chce dość szybko zrobić bilans w klubie, rozliczyć finansowo klub.

    jako kto? przecież w klubie jest nikim. powoła jakąś senacką komisję?
    tylko nie mówcie, że patologia w zarządzaniu klubem nie przekłada się na wynik sportowy.
    chciałoby się zawołać: dowhan musi odejść.
    ale przecież on już odszedł, nawet oficjalne pożegnanie już było

  18. Powrót do góry    #6585
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Powiedz Mariusz dlaczego Bunio skoro jego już w klubie nie ma.
    Ale jego kasy jest w klubie sporo. Może dlatego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #6586
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Niech sobie nawet Robert rządzi z tylnego fotela, oby tylko dbał o to żeby w kasie wszystko grało.
    Większość transferów to jego sprawka, to niech się teraz martwi jak tu zbilansować budżet.

    Niech mu się tylko ten żużel za szybko nie znudzi, niech kombinuje kase na kolejny sezon co by Falubaz prezentował jakiś przyzwoity poziom.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #6587
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Niech sobie nawet Robert rządzi z tylnego fotela, oby tylko dbał o to żeby w kasie wszystko grało.
    Większość transferów to jego sprawka, to niech się teraz martwi jak tu zbilansować budżet.

    Niech mu się tylko ten żużel za szybko nie znudzi, niech kombinuje kase na kolejny sezon co by Falubaz prezentował jakiś przyzwoity poziom.
    A może lepiej znaleźć nowego prezesa który będzie w stanie się tym zająć... dlaczego mamy się godzić na tą senatorską patologię. Po co były te szopki z odejściem.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  21. Powrót do góry    #6588
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    A może lepiej znaleźć nowego prezesa który będzie w stanie się tym zająć... dlaczego mamy się godzić na tą senatorską patologię. Po co były te szopki z odejściem.
    Szukano, ale chętnych brak.
    Mi tam bez różnicy kto tam stoi za sterami. Ma dbać o finanse i żeby licencja była.
    Nie chodze na mecze dla prezesa i innych kadrowców.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #6589
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Szukano, ale chętnych brak.
    Mi tam bez różnicy kto tam stoi za sterami. Ma dbać o finanse i żeby licencja była.
    Jaki chętnych brak?!
    Co ty gadasz, mieliśmy prezesa Kopernika który *********ł ze względu na tą patologię Roberta i brak niezależności. Bez zgody Roberta nie mógł nic w klubie zrbić.
    Zresztą... kto by tam chciał być pionkiem Dowhana.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  23. Powrót do góry    #6590
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    A może lepiej znaleźć nowego prezesa który będzie w stanie się tym zająć... dlaczego mamy się godzić na tą senatorską patologię. Po co były te szopki z odejściem.
    To się zgłoś mądralo. Zorganizuj finansowanie na poziomie 10-12 baniek rocznie to pogadamy.

  24. Powrót do góry    #6591
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    A Kopernik to był prezesem tylko z nazwy. Robert stał za sterami.
    Na ten czas chyba tylko Dowhan jest w stanie ciągnąć ten wózek i walczyć o najwyższe cele.

    Jak przyjdzie nowy autonomiczny Prezes to bedziesz raczej oglądał żużel i walke o utrzyanie.

    Dopóki kasa w kasie bedzie grała i Robert bedzie za to odpowiadał, to niech sobie kieruje klubem nawet z księżyca.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-08-2015 o 17:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #6592
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A Kopernik to był prezesem tylko z nazwy. Robert stał za sterami.
    I tu jest właśnie problem, Dowhan ma obstawioną całą radę nadzorczą i stowarzyszenie, nikt normalny nie wejdzie w taki układ aby wykonywać czyjeś polecenia.

    Nie wystarczy nowy prezes, aby się uniezależnić od Dowhana trzeba wywalić wszystkich jego kolesi....
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  26. Powrót do góry    #6593
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    A może lepiej znaleźć nowego prezesa który będzie w stanie się tym zająć... dlaczego mamy się godzić na tą senatorską patologię. Po co były te szopki z odejściem.
    Patologią to można nazwać to co piszesz. Ponieważ nie masz pojęcia o czym. W innym przypadku zauważyłbyś, ze od ponad roku jest wakat na tym stanowisku. Czyli nie ma tam nikogo, jest PUSTE. Oczywiście możesz znaleźć chętnego i kumatego który podjąłby się nowej roli, znasz takiego ? To zaprowadź go do klubu.


    I tu jest właśnie problem, Dowhan ma obstawioną całą radę nadzorczą i stowarzyszenie, nikt normalny nie wejdzie w taki układ aby wykonywać czyjeś polecenia.
    Kto by prezesem nie został i tak musiałby wykonywać polecenia RN.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-08-2015 o 17:39
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #6594
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zgarda
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #6595
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    I tu jest właśnie problem, Dowhan ma obstawioną całą radę nadzorczą i stowarzyszenie, nikt normalny nie wejdzie w taki układ aby wykonywać czyjeś polecenia.

    Nie wystarczy nowy prezes, aby się uniezależnić od Dowhana trzeba wywalić wszystkich jego kolesi....
    Mariusz, zacytuję sam siebie, specjalne dla Ciebie.

    A przy okazji: PRECZ Z WARDEM
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  29. Powrót do góry    #6596
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    I tu jest właśnie problem, Dowhan ma obstawioną całą radę nadzorczą i stowarzyszenie, nikt normalny nie wejdzie w taki układ aby wykonywać czyjeś polecenia.

    Nie wystarczy nowy prezes, aby się uniezależnić od Dowhana trzeba wywalić wszystkich jego kolesi....
    Mi tam żaden Dowhan nie przeszkadza. Oby była kasa, licencja i drużyna, która by prezentowała wysoki poziom.
    A czy Prezesem bedzie Robert czy Karolina to mi lotto.

    Nie chodze na stadion dla nich.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-08-2015 o 18:01
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #6597
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    I tu jest właśnie problem, Dowhan ma obstawioną całą radę nadzorczą i stowarzyszenie, nikt normalny nie wejdzie w taki układ aby wykonywać czyjeś polecenia.

    Nie wystarczy nowy prezes, aby się uniezależnić od Dowhana trzeba wywalić wszystkich jego kolesi....
    Alez Ty straszne bzdury wypisujesz. Idź, udowodnij RN, że zorganizujesz finansowanie klubu na poziomie 12 mln przez 5 lat. Wtedy się okaże ilu Dowhan miał kolegów. O ile w ogóle rozumiesz o czym piszę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #6598
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2003
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz 2016

    Nie ma co robić tragedii. Kontuzję są wpisane w ten sport, tak się stało, że w tym sezonie najbardziej nasz zespół dotknęły i mamy taki a nie inny wyniki.

    Co do sztabu szkoleniowego to Sławek Dudek powinien dostać szansę i to on powinien decydować w parku maszyn. Za dużo menegerów to też niedobrze. W tym sezonie miałem wrażenie, że to Jacek Frątczak o wszystkim decyduję. Dajmy szansę Sławkowi Dudkowi kto jak nie on ma wiedzieć jaki ma być tor, jak przygotowany, jaki zawodnik jest w formie, a jaki ma problemy ze sprzętem.

    Co do składu to tak naprawdę my kibice nie mamy za dużo informacji w kwestiach finansowych, a wręcz nic nie wiemy, kto za ile jeździ. A jest to ważna sprawa bo moim zdaniem stosunek zarobków do zdobywanych punktów jest najbardziej istotny, albo bardziej ostatnio popularny wskaźnik - procent pokonanych przeciwników. I tutaj trzeba zastanowić się czy zawodnik solidny, punktujący na poziomie 8-10 pkt na swoim torze i na wyjeździe zdobywający regularnie 4-5 punktów jest lepszy od tego co jeździ w kratkę raz pojedzie bardzo dobrze 12-13 pkt u siebie, na wyjeździe zrobi raz kiedyś ponad 10 pkt. A w sumie na koniec sezonu tacy zwodnic mają taką samą średnią. Według mnie takim zawodnikiem w kratkę raz bardzo dobrze raz blisko olimpiady jest A. Jonsson. I tutaj szukałbym zmiany w składzie.

    A druga sprawa to juniorzy. W tym temacie nic się nie dzieje. Czy nie można wygospodarować 100 tyś czy też 200 tyś. Na takie akcje jak wizyty w szkołach. Czy to tak trudno raz w tygodniu zorganizować spotkanie w szkole z dzieciakami czy to w Zielonej Górze, Nowej Soli, Sulechowie. Niech A. Huszcza weźmie jednego juniora, jeden motor pokażą na boisku szkolnym motor, odpalą, dzieciaki sobie zdjęcia zrobią, Andrzej rozda trochę autografów. Można rozdać zaproszenia do szkółki dla zainteresowanych. Zrobić jakiś konkurs i dla zwycięzców rozdać kilka biletów darmowych na mecz. A dzieciaki co się zainteresują i przyjdą do szkółki nie gonić bo nie ma pieniędzy na szkolenie. Przecież od razu nie muszą jeździć. Zrobić jakieś testy, dać jakąś robotę w parkingu, sprzątanie, czyszczenie maszyn. I po tym będzie można ocenić zaangażowanie chęci takiego młodego człowieka. Ale to trzeba wyjść do tych dzieci, pokazać, że można przyjść i spróbować.

    Pozdrawiam
    Seba

  32. Powrót do góry    #6599
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W przypadku Zengoty to moja prywatna opinia. Prawda jest taka, że to pierwszy tak dobry sezon tego zawodnika. Jeśli utrzyma taki poziom jazdy przez powiedzmy jeszcze dwa sezony - odszczekam. Na tą chwilę traktuję to jednak jako wyskok. Bjerre na równi z Zengotą ? Polemizowałbym. Duńczyk to uznana marka na świecie od wielu sezonów. Zengota notuje pierwszy tak dobry sezon. Bjerre jeździł już w GP, którego Zengi nawet nie powąchał. Dla mnie Kenio > Zengota.
    Nie jest prawdą to, co piszesz o Zengocie. Ile razy ratował dupę falubazom jako junior robiąc dwucyfrówki? !

  33. Powrót do góry    #6600
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie rozumiesz. Kiedyś poziom ligi był inny niż obecnie (słabszy) to raz. Dwa - wówczas Zengota jeździł jako junior i było mu łatwiej o punkty niż teraz. Ja nie napisałem przecież nigdzie, że on jest słaby czy nieprzydatny. Chodzi mi to, że w tym sezonie wygląda najlepiej i najsolidniej na torze pod kątem punktów i ogólnej postawy na torze, jazdy na trasie. Co nie zmienia faktu, że jestem do niego średnio przekonany i uważam, że można znaleźć lepszych zawodników (pewniejszych) od niego.
    TeamLindgren

  34. Powrót do góry    #6601
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Alez Ty straszne bzdury wypisujesz. Idź, udowodnij RN, że zorganizujesz finansowanie klubu na poziomie 12 mln przez 5 lat. Wtedy się okaże ilu Dowhan miał kolegów. O ile w ogóle rozumiesz o czym piszę.
    Taaa, może 15 mln i nowy stadion
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  35. Powrót do góry    #6602
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,213
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 408 w 225 postach
    A co by się takiego stało jakby Falubaz jeden rok pojechał mniejszym budżetem np. o spokojne 5/6 miejsce i utrzymanie ? Świat by się zawalił ? Do końca życia musimy jechać z presją na złoto i gwiazdorskim składem ? Ja uważam, że oczyszczenie zielonogórskiego klubu z pewnych nazwisk w zarządzie oczyściło by trochę atmosferę wokół żużla w tym klubie i może w końcu nastałaby jakaś normalność, nie taka jaką proponują Dowhan z Frątczakiem. Ostatnie zagranie z protestem poniżej krytyki i jakiejkolwiek godności.

  36. Powrót do góry    #6603
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    A co by się takiego stało jakby Falubaz jeden rok pojechał mniejszym budżetem np. o spokojne 5/6 miejsce i utrzymanie ? Świat by się zawalił ? Do końca życia musimy jechać z presją na złoto i gwiazdorskim składem ? Ja uważam, że oczyszczenie zielonogórskiego klubu z pewnych nazwisk w zarządzie oczyściło by trochę atmosferę wokół żużla w tym klubie i może w końcu nastałaby jakaś normalność, nie taka jaką proponują Dowhan z Frątczakiem. Ostatnie zagranie z protestem poniżej krytyki i jakiejkolwiek godności.
    Żadnego protestu nie było.

    Mechanicy jednego z naszych zawodników mieli wrażenie, że ze zbiornika z metanolem unosi się dziwny zapach. Stąd całe zamieszanie. Wspólnie ze Sławkiem Dudkiem ustaliłem, że protestu nie będziemy zgłaszać i taką informację przekazałem sędziemu. Nasze pomeczowe rozmowy miały na celu opanowanie emocji i tego zamieszania. Każdy z nas miał świadomość wagi tego pojedynku i od samego początku w parku maszyn panowały duże emocje. Temat protestu wypłynął od jednego z teamów, i na tym poprzestańmy. Do sędziego zawodów dotarła informacja, że żadnego protestu nie będzie - powiedział nam Jacek Frątczak.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #6604
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    A co by się takiego stało jakby Falubaz jeden rok pojechał mniejszym budżetem np. o spokojne 5/6 miejsce i utrzymanie ? Świat by się zawalił ? Do końca życia musimy jechać z presją na złoto i gwiazdorskim składem ? Ja uważam, że oczyszczenie zielonogórskiego klubu z pewnych nazwisk w zarządzie oczyściło by trochę atmosferę wokół żużla w tym klubie i może w końcu nastałaby jakaś normalność, nie taka jaką proponują Dowhan z Frątczakiem. Ostatnie zagranie z protestem poniżej krytyki i jakiejkolwiek godności.
    Ty też to lubisz się popisać, jak widzę.

    Ja pindolę, a wylicz mi, jaki to jest budżet na 5-6 miejsce w dzisiejszej SE ? OK 5 mln ma Grudziądz i pewny spadek. OK 10 mln ma Gorzów który chciał bronić DMP a przyjdzie mu bronić się w barażach. To teraz wylicz mi budżet i określ skład na 5-6 miejsce w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #6605
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    dzisiejsza wypowiedz Jacka Falubaza utwierdzila mnie w tym co mowielm po meczu z Tarnowem. Odchodzi biorac na siebie obecny sezon jak i ''wypuszczenie'' Duzersa na piknik. Piekarnia moja chyba miala racje martwi mnie dalasza czesc rozmowy mojej z kolega odnosnie Duzersa oby nie bylo samobuja

  39. Powrót do góry    #6606
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,448
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty też to lubisz się popisać, jak widzę.

    Ja pindolę, a wylicz mi, jaki to jest budżet na 5-6 miejsce w dzisiejszej SE ? OK 5 mln ma Grudziądz i pewny spadek. OK 10 mln ma Gorzów który chciał bronić DMP a przyjdzie mu bronić się w barażach. To teraz wylicz mi budżet i określ skład na 5-6 miejsce w SE.
    Przyznam że mi szczena opadała. Gorzów 10 mln ? Ile CI zawodnicy stalówki zdobyli tych punktów 600 (poniżej tabela). W ostatniej kolejce zdobędą jeszcze 50. to 650 pnkt .
    NIech mają wszyscy Po 5 tys za punkt. to 3.25 mln. dołóżmy 0,5 mln bonusów. weźmy koszty klubu 1 mln. COś pominąłem ?

    Zatem 5 mln. A nie 10 mln. Przeginasz z tą manipulacją.



    4 Bartosz Zmarzlik MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 66 35 16 8 7 0 0 0 0 145 7 152 2,303 11,15 2,629 1,936
    19 Matej Zagar MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 65 23 18 17 3 3 0 0 1 122 5 127 1,954 9,38 2,156 1,758
    23 Niels Kristian Iversen MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 66 17 20 18 8 0 0 2 1 109 16 125 1,894 8,38 2,250 1,467
    34 Krzysztof Kasprzak MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 61 9 17 21 12 2 0 0 0 82 10 92 1,508 6,31 1,467 1,548
    35 Linus Sundstroem MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 10 37 1 12 14 9 1 0 0 0 41 12 53 1,432 4,10 1,536 1,111
    43 Adrian Cyfer MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 39 3 8 16 11 1 0 0 0 41 9 50 1,282 3,15 1,455 1,059
    44 Tomasz Gapiński MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 10 38 6 4 11 16 0 0 1 0 37 8 45 1,184 3,70 1,529 0,905

    Nieklasyfikowani
    Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 d u w t Pkt. Bonus Raz. Śr/bieg Śr/m KSM Dom Wyjazd
    - Piotr Świderski MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 6 20 0 5 7 7 0 0 1 0 17 7 24 1,200 2,83 1,455 0,889
    UNSCARED

  40. Powrót do góry    #6607
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Lemur666

    Zatem 5 mln. A nie 10 mln. Przeginasz z tą manipulacją.
    Muszę to napisać, ty po prostu niedouczony jesteś, czyli głupek

    Ja pisze o planowanych, szacunkowych budżetach na dany sezon a ty tutaj z bilansem zarobków zawodników wyskakujesz. Pisze o tym o czym Zmora mówił głośno przed sezonem, że planują budżet na poziomie nie wiekszym jak 10 mln. chcąc obronić DMP. Taki zakładali a jak z realizacją to inny temat.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #6608
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    oo wrocil mariuszek.. i juz zaczyna w swoim stylu pouczac nie douczonych czyli glupkow
    pyra

  42. Powrót do góry    #6609
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    oo wrocil mariuszek.. i juz zaczyna w swoim stylu pouczac nie douczonych czyli glupkow
    Mogę poprawić na "cymbała". Tak to jest, jak ktoś chce pouczać innych nie mając pojęcia żadnego o sprawie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    dillinger (16-08-2015)

  44. Powrót do góry    #6610
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mogę poprawić na "cymbała". Tak to jest, jak ktoś chce pouczać innych nie mając pojęcia żadnego o sprawie.

    czyli co tez czesto pouczasz nie maja pojecia o sprawie... najgorsze jest jak to nazwales cymbal poucza cymbala
    pyra

  45. Powrót do góry    #6611
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Przyznam że mi szczena opadała. Gorzów 10 mln ? Ile CI zawodnicy stalówki zdobyli tych punktów 600 (poniżej tabela). W ostatniej kolejce zdobędą jeszcze 50. to 650 pnkt .
    NIech mają wszyscy Po 5 tys za punkt. to 3.25 mln. dołóżmy 0,5 mln bonusów. weźmy koszty klubu 1 mln. COś pominąłem ?

    Zatem 5 mln. A nie 10 mln. Przeginasz z tą manipulacją.



    4 Bartosz Zmarzlik MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 66 35 16 8 7 0 0 0 0 145 7 152 2,303 11,15 2,629 1,936
    19 Matej Zagar MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 65 23 18 17 3 3 0 0 1 122 5 127 1,954 9,38 2,156 1,758
    23 Niels Kristian Iversen MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 66 17 20 18 8 0 0 2 1 109 16 125 1,894 8,38 2,250 1,467
    34 Krzysztof Kasprzak MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 61 9 17 21 12 2 0 0 0 82 10 92 1,508 6,31 1,467 1,548
    35 Linus Sundstroem MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 10 37 1 12 14 9 1 0 0 0 41 12 53 1,432 4,10 1,536 1,111
    43 Adrian Cyfer MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 13 39 3 8 16 11 1 0 0 0 41 9 50 1,282 3,15 1,455 1,059
    44 Tomasz Gapiński MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 10 38 6 4 11 16 0 0 1 0 37 8 45 1,184 3,70 1,529 0,905

    Nieklasyfikowani
    Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 d u w t Pkt. Bonus Raz. Śr/bieg Śr/m KSM Dom Wyjazd
    - Piotr Świderski MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 6 20 0 5 7 7 0 0 1 0 17 7 24 1,200 2,83 1,455 0,889
    Ty fachowiec , a gdzie tabelka z kosztami organizacji meczów ,kasa dla zawodników przed sezonem itd ?.Nie wszędzie jest Leszno gdzie za takie rzeczy płaci się ziemniakami

  46. Powrót do góry    #6612
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    W swietle dzisiejszych wynikow jeszcze bardziej zal pogubionych punktow. 2 pt dodatkowo i mielibysmy play-off... No, ale gdyby babcia miala wasy...
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  47. Powrót do góry    #6613
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    W swietle dzisiejszych wynikow jeszcze bardziej zal pogubionych punktow. 2 pt dodatkowo i mielibysmy play-off... No, ale gdyby babcia miala wasy...
    W świetle dzisiejszych wyników najważniejszy mecz jedziemy u siebie z Grudziądzem. Będzie to mecz o utrzymanie...

    Chyba że zginie próbka B wówczas kibicujemy Jaskółkom i mamy szansę minąć KS Toruń.

  48. Powrót do góry    #6614
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach


    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale jeśli takie wyniki i padną i nawet odjęte zostaną punkty Falubazowi(a dodane Toruniowi) to Falubaz i tak może być w Play Off?

  49. Powrót do góry    #6615
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Falubazy wiecie, ze w swietle dzisiejszych wynikow wasz mecz z GKMem, to walka o utrzymanie ? Niby formalnosc, ale nie takie rzeczy widzialy zuzlowe owale, pogoda, kontuzje. Przegrywajac z GKMem najprawdopodobniej spadacie.
    Unia Tarnów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •