Strona 6 z 189 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez vwserwis Zobacz posta
    Zengi- leszczyniak, Walas - ?gorzowiak? - toż gorsza anomalia niż swego czasu Okoń, szwagier i 100%Falubaz w Zielonce

    Niech Robercik kombinuje jakąś bombę, bo inaczej w przyszłym roku o play-off będzie ciężko
    Bomby nie bedzie. Nie sztuka zbudować dream team, który to nie gwarantuje wcale złota a może tylko wykończyć budżet klubu.

    Kildemanda trzeba do tej układanki i jazda.
    Niech inni budują dream teamy, wcale nie szykuje się tak mocna liga żeby się zbroić na maksa.

    Faworyci ligi niech się pocą, aby do czwórki wskoczyć a tam już wiele możliwe.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 14-11-2014 o 22:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skoro wiesz lepiej, to się nie kłócę.

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie zamierza, bo nie ma gdzie. Natomiast, czy pozostanie Hampela można rozpatrywać w kategoriach sukcesu? Dla mnie taki zawodnik w zespole to szczyt porażki
    Bo ty się nie znasz. Nie raz już ci to mówiłem. Zdążyłem zauważyć, że ty bardziej wolisz zawodników efektownych niż efektywnych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #229
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No wiesz, abstrahując już od efektywności "Parówy" w 2012 czy 2014, to dla dobra istnienia klubu liczy się również widowisko i charyzma zawodników. Dlatego, ja nie chciałbym "Parówy" w zespole, któremu kibicuje, nawet jakby robił po 12 punktów co mecz. Śmiem twierdzić, że jego widowiskowy styl jazdy wpłynął na spadek frekwencji w ZG.

    Zresztą, czytając to forum i opinie zielonogórskich kibiców, to raczej większość była za tym, aby Hampel odszedł. Ciebie oczywiście nie liczę, bo twoje zdanie jest tożsame ze zdaniem RD. I tak, kiedy Hampel zostaje - sukces Dowhana, gdyby postanowiono się z nim rozstać - Dowhan, twardy boss nie daje sobie dmuchać w kaszę Może nie? Dlatego śmieszne jest kiedy ty twierdzisz, że ktoś się nie zna, formułuje niewłaściwe tezy ponieważ ty w ogóle nie masz własnego zdania, a jedynie bronisz oficjalnej klubowej propagandy.

    No pomijam oczywiście tezy o Strzelcu, Zmarzliku, Gomólskim czy Jabłońskim, ale tu również wszystkie one mają jeden wspólny mianownik - dowartościowanie zawodników Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-11-2014 o 22:24

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Buszmen

    No pomijam oczywiście tezy o Strzelcu, Zmarzliku, Gomólskim czy Jabłońskim, ale tu również wszystkie one mają jeden wspólny mianownik - dowartościowanie zawodników Falubazu.
    I znowu się mylisz. Jedynym, który tu się dowartościowuje, jesteś ty sam. Jeśli idzie o Hampela, to pisałem dawno temu, że jestem za tym aby został w Falubazie. I na tym proponuje zakończyć tą nierówną dyskusję. Bo musiałbym ciebie trochę pojechać. A nie chcę mi się już dzisiaj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #231
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wiem, co pisałeś. Niezależnie od tego, gdyby Dowhan kazał mu "wyp...", to piałbyś z zachwytu (tak jak teraz piejesz z zachwytu, gdy Dowhan "zatrzymał" zawodnika, który nie miał już gdzie odejść, bo nikt go nie chciał). Mylę się, że te wszystkie słynne tezy mają ten sam wspólny mianownik? Ciekawe... Nie ma jak to zaklinać rzeczywistość, bezwłasnozdaniowcu.

    ps. Weź lepiej Maniek powiedz swojemu szefowi, żeby Karolak mógł wrócić w tym roku do łask. Może będzie miał z czego spłacić Stonogę
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-11-2014 o 22:50

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Zatrudnijmy w Stali i Walaska i Zengotę, to będziemy mieli dwóch wychowanków z Gorzowa i dwóch z ZG. Będzie taki wspólny lubuski klub. Fani z ZG będą wpadali na mecze do Gorzowa, kiedy ich Falubaz będzie miał wyjazd.

    A w sezonie 2016 proponuję połączyć Falubaz i Stal i wystąpić w składzie:

    1. Kasprzak
    2. AJ
    3. Hampel
    4. Zagar
    5. Protasiewicz
    6. Zmarzlik
    7. Cyfer/Strzelec

    rez. Dudek

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    To gdzie będzie jeździł Zengota średnio mnie interesuje, ale ciężko byłoby ogarnąć Walaska w Gorzowie.
    Grzegorzu Walasku nie idźcie tą drogą

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    alexbart (15-11-2014)

  10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jutro z Falubazem podpisuje rankiem Bartosz Zmarzlik...trzy minuty póżniej wpadnie Mariusz i napiszę że to sukces marketingowy,wspaniałe pociągnięcie Roberta
    Teraz trwa mała przepychanka o Walaska pomiędzy Zmorą a Mariuszem z tylnego fotela czyli mierzenie długości swoich siusiaków,gorzowski Prezes próbuje pokazać że jednak nie ma takiego krótkiego jak próbuję to wmówić Mariusz
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  11. Powrót do góry    #235
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    rez. Dudek
    Niegłupie. Będzie dopingował z trybun.

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Steady_Eddy (16-11-2014), j-rules (16-11-2014), kasia_gw (15-11-2014), lego (15-11-2014)

  13. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Bomby nie bedzie. Nie sztuka zbudować dream team, który to nie gwarantuje wcale złota a może tylko wykończyć budżet klubu.
    Niech inni budują dream teamy, wcale nie szykuje się tak mocna liga żeby się zbroić na maksa.
    Faworyci ligi niech się pocą, aby do czwórki wskoczyć a tam już wiele możliwe.
    A czy budowanie w stylu Galaktickos to ostatnimi sezony nie była wasza specjalność???? Zauważ że z Waszego "galaktycznego" składu nikt nie odchodzi, a chodzą wam po głowie marzenia by ściągnąć jeszcze Grisze/Emila/ Pająka. Więc jak to w końcu jest z tą budową dream teamów??
    W przypadku gdy Wrocław dokona 1 sensownego wzmocnienia (typu Chris Holder) to ten awans to już nie taka łatwa sprawa. Zresztą uważam ,że nas też to dotyczy.

  14. Powrót do góry    #237
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    ?.....
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Być może masz rację. Ale twoja pewność siebie mnie zadziwia. Dla Falubazu Walasek jest tani, dla Stali drogi. (...)
    Faktem jest, że Stal potrzebuje jednego zawodnika i faktem jest również, że Walasek idealnie tam pasuje.
    Tak ciężko skumać w STSie że Walasek zamiast Hampela to dużo tańsza opcja, natomiast Walasek za Gapińskiego/Świderskiego to dużo droższa hę ?

  16. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Hampel przeciez sie nie rusza z Zielonej,wiec dlaczego Walasek ma kosztowac Dowhana mniej niz Zmore?
    Tym bardziej ,ze sami nazywacie go zlotowa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Hampel przeciez sie nie rusza z Zielonej,wiec dlaczego Walasek ma kosztowac Dowhana mniej niz Zmore?
    Tym bardziej ,ze sami nazywacie go zlotowa.
    Jak Hampel zostaje Walasek wcale nie jest nam niezbędny. Szczerze to w takim układzie, Kildemand jest lepszym rozwiązaniem.

  18. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Pod warunkiem,ze Sasza bedzie Polakiem.
    W innym wypadku i ewentualnym braku Dudka przez polowe sezonu,moze byc ryzykownie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Hampel przeciez sie nie rusza z Zielonej,wiec dlaczego Walasek ma kosztowac Dowhana mniej niz Zmore?
    Tym bardziej ,ze sami nazywacie go zlotowa.
    Zadziwiasz mnie Kingpin, jak to dlaczego ? Przecież zarówno Zmora jak i Grześ, muszą wliczyć w ewentualny kontrakt, wszystkie szkody jaki niesie za sobą ten kontrakt. Szkody i te fizyczne i te moralne

    A tak poważniej, Walas już od początku września wie na ile i na co może liczyć w ZG. Więc logiczne jest, że jak ktoś chciałby Walaska to musiałby proponować coś więcej niż to co proponuje senator. To tak jak np. z Miedziakiem. Gajes mu zaproponował określona kwotę w Toruniu. I jeśliby ktoś chciał z Torunia Miedziaka wyszarpać to przecież nie za podobną kwotę. Musiałby dać więcej aby zainteresować zawodnika ofertą w ogóle. Kwestia jest tylko o ile więcej. Ja nie wierzę w żadnego Walaska w Gorzowie. Według mnie to jest tylko zadyma ze strony Zmory.

    piterma

    A czy budowanie w stylu Galaktickos to ostatnimi sezony nie była wasza specjalność???? Zauważ że z Waszego "galaktycznego" składu nikt nie odchodzi, a chodzą wam po głowie marzenia by ściągnąć jeszcze Grisze/Emila/ Pająka. Więc jak to w końcu jest z tą budową dream teamów??
    A skąd wiesz czy nikt nie odchodzi ? Możliwe są różne scenariusze. Saszka może odejść na pozycje juniora lub na wypożyczenie. Ze znanych powodów Patryk będzie pauzował. I już masz dwa miejsca seniorskie do obsadzenia. Przynajmniej na początku sezonu.

    Buszmen

    Nie wiem, co pisałeś. Niezależnie od tego, gdyby Dowhan kazał mu "wyp...", to piałbyś z zachwytu (tak jak teraz piejesz z zachwytu, gdy Dowhan "zatrzymał" zawodnika, który nie miał już gdzie odejść, bo nikt go nie chciał). Mylę się, że te wszystkie słynne tezy mają ten sam wspólny mianownik? Ciekawe... Nie ma jak to zaklinać rzeczywistość, bezwłasnozdaniowcu.
    Bo nie chcesz wiedzieć. Wypisujesz głupoty a jak ktoś ci udowodni, że to bzdury to wtedy udajesz greka. Nie pierwszy raz zresztą. Jesteś jak ten "kóń" z klapkami na oczach.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-11-2014 o 10:27
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Odejść na pozycję juniora. Piękne sformułowanie.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (16-11-2014), kasia_gw (15-11-2014), kingpin (15-11-2014)

  22. Powrót do góry    #244
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Buszmen

    Bo nie chcesz wiedzieć. Wypisujesz głupoty a jak ktoś ci udowodni, że to bzdury to wtedy udajesz greka. Nie pierwszy raz zresztą. Jesteś jak ten "kóń" z klapkami na oczach.
    Oj Maniek, Maniek (na zawołanie)... Co jest bzdurą? To, że siedzisz po uszy w dupie Dowhana i cokolwiek tenże by nie zrobił uznasz za właściwe, czy może fakt, że przeceniasz każdego zawodnika Falubazu, co jest źródłem tych wszystkich absurdalnych tez?

    ps. Ciekawe co powiesz, jak Walasek pojedzie jednak w Stali
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-11-2014 o 15:09

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mialby ktos mozliwosc wyszukac i wrzucic tu wyniki z meczow zeszlego sezonu ze zdobyczami Kildemanda i Walaska?

    Ciekaw jestem jak to wyglada porownujac suche liczby bez wrazenia artystycznego

    Ja uwazam, ze Walas robi o wiele lepsza robote i atmosfere niz Dun. Nie wyobrazam sobie go w Gorzowie. To jakby naplul nam w twarz. Kibicowalem mu w Bydzi, Rzeszowie, Czewie ale w tej sytuacji...

    Bardzo zle dkla dyscypliny, ze Rzeszow sie sypie. A na rynku niespotykana dotad sytuacja. Grudziadz na tym skorzysta. Do wziecia sa jeszcze m .in. Madsen, MJJ, Kildemand, moze Artiom Laguta, Lindgrem, THJ. W tym wzgledzie to juz nawet Bech nie wydaje sie takim wartym walki kaskiem.

    Moim zdaniem:

    - THJ - waleczny ale kontuzjogenny, ale lubie go.
    - Madsen - drewniany ale skuteczny
    - Kildemand - waleczny ale nie az tak skuteczny, troche przewartosciowany mam wrazenie, moge sie mylic
    - Lindgren - wiecznie niespelniona nadzieja, waleczny ale slaby ze startu
    - Artiom Laguta - niby talent ale musi mu wszystko pasowac. Sprzet, tor. Malo stabilna forma, albo wirtuoz albo padaka na calej linii
    -MJJ - waleczny, utalentowany, mlody, perspektywiczny, wart zainteresowania jak THJ ale bardziej stabilny od niego

    Sa jeszcze wygi jak Hankock czy Gollob ale oni juz mlodsi nie beda. Wiem, wiem, Gregowi sie to od 10 lat wypomina a on jak na zlosc tym kibicom jak wino im starszy tym lepszy, ale on tez jest malo gotowy do poswiecen dla zespolu. GP zawsze ma pierwszenstwo a na lige potrafi nie przyjechac.

    Tak czy owak jeszcze pelno dobrych zawodnikow na rynku i uklad sil moze byc rozny. Nie pamietam takiej sytuacji w zyciu abysmy mogli przebierac jak w ulegalkach.

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jeśli potwierdzi się że Walas w Gorzowie to znaczy że moja wrześniowa hipoteza z cukiernii miała rzetelne podłoże bo słyszałem ją od jednego z członków jego dalszej rodziny.We wrześniu już to było wstępnie przyklepane ale potem doszła opcja ostrowska bo na Zamościu rozważali jeszcze inne alternatywy.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, a to na ile Walas może liczyć to dowiedział się od prezesa byłego czy przyszłego?

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (15-11-2014)

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, a to na ile Walas może liczyć to dowiedział się od prezesa byłego czy przyszłego?
    Ani od jednego ani od drugiego. Osobiście od senatora.

    Rusty

    Jeśli potwierdzi się że Walas w Gorzowie to znaczy że moja wrześniowa hipoteza z cukiernii miała rzetelne podłoże bo słyszałem ją od jednego z członków jego dalszej rodziny.We wrześniu już to było wstępnie przyklepane ale potem doszła opcja ostrowska bo na Zamościu rozważali jeszcze inne alternatywy.
    A jeśli się nie potwierdzi ? To zarżniesz gościa ? We wrześni to Walas robił jescze rozeznanie, kompletował ewentualne oferty, czekał na rozwój sytuacji w Rzeszowie. Więc ten członek, jego dalszej rodziny, mógł co najwyżej, przekazać info, ze Walas rozmawiałw Gorzowie. Tylko tyle i aż tyle.

    Buszmen

    Oj Maniek, Maniek (na zawołanie)... Co jest bzdurą? To, że siedzisz po uszy w dupie Dowhana i cokolwiek tenże by nie zrobił uznasz za właściwe, czy może fakt, że przeceniasz każdego zawodnika Falubazu, co jest źródłem tych wszystkich absurdalnych tez?

    ps. Ciekawe co powiesz, jak Walasek pojedzie jednak w Stali
    Mało żeś upierdliwy toś jeszcze głupi. To że popieram osobę senatora nie znaczy wcale, ze zgadzam się w 100% ze wszystkim co robi. Senatora popieram za całokształt dotychczasowej jego roboty w Falubazie. I wbrew temu co tu głosisz nie mam żadnych obaw aby głośno o tym mówić. Jasne, snoby takie jak ty i tobie podobni będą coś tam bzdurzyć o "siedzeniu w dupie". Prawdę powiedziawszy mało mnie to obchodzi. Jak widzisz mam swoje zdanie, potrafię je artykułowac, nawet wtedy kiedy jest ono mało popularne lub nieakceptowalne przez takich misi jak ty.

    Co powiem jak Walas mimo wszystko wyląduje w Gorzowie ? Ano powiem, że jestem mocno zaskoczony i nieźle wkrewiony. W tym sporcie podobno nie ma scenariuszy niemożliwych. Jednak byś nie miał żadnych wątpliwości. Na dzień dzisiejszy, Walas w Gorzowie, to według mnie utopia. Twierdzę, ze Zmora puszczając takie info chce przede wszystkim zmiękczyć potencjalnego 5 seniora. Tam już nie ma kasy na wartościowego grajka. Czemu Świder czy nawet Gapa nie podpisali do tej pory kontraktu ? Bo Zmora zaproponował im grosze. I teraz obie strony czekają, kto kogo przetrzyma. W tej sytuacji Zmorze zaczynają puszczać zwieracze i puszcza w świat info, z kim to on nie gada. W ostatecznym rozrachunku uważam, ze Zmora będzie musiał coś dorzucić Świdrowi lub Gapie. Oni za aktualnie oferowane stawki nie wystartują w Gorzowie. Bowiem podobne pieniądze mogą zarobić w I lidze lub w Grudziądzu. Nie wierzę też, że Zengi skusi się na klimat gorzowski. Choć i on miał ofertę, finansowo również mało ciekawą, to z uwagi na fakt, iż chłopak byłby pierwszym do zmiany w meczu na Zmarzlika po ewentualnym jego 0.1. To tyle moich spostrzeżeń na te kwestie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #249
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czemu pierwszy? Pierwszy jest raczej Sundstroem. A to, że Gapiński i Świderski nie mają angażu w Gorzowie, to akurat świadczy o tym, że Stal chce kogoś innego Utrzymanie tegorocznego składu nie pozwoli na obronę złota.

    Co do pierwszego akapitu: Ok, potrafisz głosić "swoje" zdanie, ale nie potrafisz głosić swojego zdania, które jest w opozycji do wielkości Falubazu i jego zawodników. Twoje "opinie" mają zawsze tę samą podstawę.

  29. Powrót do góry    #250
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    A tak poważniej, Walas już od początku września wie na ile i na co może liczyć w ZG. Więc logiczne jest, że jak ktoś chciałby Walaska to musiałby proponować coś więcej niż to co proponuje senator.
    A kto powiedział w ogóle, że dla Walaska opcją priorytetową jest ZG?? Z tego co widać, to raczej Falubaz to w razie konieczności, a nie z chęci.

    Saszka może odejść na pozycje juniora lub na wypożyczenie.
    Hahaha dobre Odejść na pozycję juniora!
    Zapewne płacone będzie miał wtedy jako Saszka nieopierzony junior, a nie Saszka zasuwający za dwóch na seniorce Piękny tok rozumowania

  30. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Co powiem jak Walas mimo wszystko wyląduje w Gorzowie ? Ano powiem, że jestem mocno zaskoczony i nieźle wkrewiony. W tym sporcie podobno nie ma scenariuszy niemożliwych. Jednak byś nie miał żadnych wątpliwości. Na dzień dzisiejszy, Walas w Gorzowie, to według mnie utopia. Twierdzę, ze Zmora puszczając takie info chce przede wszystkim zmiękczyć potencjalnego 5 seniora. Tam już nie ma kasy na wartościowego grajka. Czemu Świder czy nawet Gapa nie podpisali do tej pory kontraktu ? Bo Zmora zaproponował im grosze. I teraz obie strony czekają, kto kogo przetrzyma. W tej sytuacji Zmorze zaczynają puszczać zwieracze i puszcza w świat info, z kim to on nie gada. W ostatecznym rozrachunku uważam, ze Zmora będzie musiał coś dorzucić Świdrowi lub Gapie. Oni za aktualnie oferowane stawki nie wystartują w Gorzowie. Bowiem podobne pieniądze mogą zarobić w I lidze lub w Grudziądzu. Nie wierzę też, że Zengi skusi się na klimat gorzowski. Choć i on miał ofertę, finansowo również mało ciekawą, to z uwagi na fakt, iż chłopak byłby pierwszym do zmiany w meczu na Zmarzlika po ewentualnym jego 0.1. To tyle moich spostrzeżeń na te kwestie.
    Czemu Swider i Gapa nie podpisali?
    Rownie dobrze dlatego,ze Zmora rozmawia z Walaskiem.
    Co do Zengoty,to jaka mu robi roznice czy bedzie zmieniany przez Zmarzlika czy Pawlickiego?
    Zadecyduje wysokosc kontraktu lub pewne miejsce w skladzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co do Zengoty,to jaka mu robi roznice czy bedzie zmieniany przez Zmarzlika czy Pawlickiego?
    Pewnie, że to lepsze opcje niż bycie zastępowanym przez Strzelca


    A na marginesie niezmiennie zadziwia mnie ślepa wiara Mariusza w to, że wie wszystko o wszystkim zwłaszcza o finansach klubów żużlowych i kontraktach zawodników.
    Takiej wiary to nawet pierwsi chrześcijanie chyba nie mieli ...

  32. Powrót do góry    #253
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po tej rozmowie Zmora podobno wykasował nr. tel. Grzesia ze swojej komórki.

    Takie są fakty odnośnie Walaska w Gorzowie.
    Oto kwintesencja stylu Mariusza Najpierw pisze, że PODOBNO coś tam miało miejsce, żeby zaraz w kolejnym zdaniu napisać, że TAKIE SĄ FAKTY. Brawo Mariusz!
    Ostatnio edytowane przez kasia_gw ; 15-11-2014 o 18:16

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kasia_gw za jego przydatny post!

    Buszmen (15-11-2014), Falubaz (15-11-2014), Nigel (15-11-2014), unimil_to_run (16-11-2014)

  34. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Oto kwintesencja stylu Mariusza Najpierw pisze, że PODOBNO coś tam miało miejsce, żeby zaraz w kolejnym zdaniu napisać, że TAKIE SĄ FAKTY. Brawo Mariusz!
    Skoro niektórzy mówią o faktach autentycznych to dlaczego nie może być faktów podobnych

  35. Powrót do góry    #255
    Początkujący Awatar marconi
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    wpadając tu od czasu do czasu zauważam, że gdyby nie pisanko Mariusza, to reszta nie miałaby o czym pisać.

  36. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz a wziąłeś pod uwagę taką myśl że w Gorzowie chcą Walaska bo dobrze mu idzie na Śląskiej i byłby może trochę lepszym i pewniejszym zawodnikiem od Świdra który by sobie porywalizował o składzik z Sundstroem?
    Czy może jednak w Twojej szanownej makówce przejawia się jedna wizja... zemsta krwawego Władka za prze*****istego Jareczka,brak kasy i co najwyżej zmuszenie różowego aby ta pijawa Walaskowa w końcu odpuściła na widok Porshe z dużą walizką.Co Mariusz?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mariusz a wziąłeś pod uwagę taką myśl że w Gorzowie chcą Walaska bo dobrze mu idzie na Śląskiej i byłby może trochę lepszym i pewniejszym zawodnikiem od Świdra który by sobie porywalizował o składzik z Sundstroem?
    Czy może jednak w Twojej szanownej makówce przejawia się jedna wizja... zemsta krwawego Władka za prze*****istego Jareczka,brak kasy i co najwyżej zmuszenie różowego aby ta pijawa Walaskowa w końcu odpuściła na widok Porshe z dużą walizką.Co Mariusz?
    Rusty, wziąłem wszystko pod uwagę. I nie wątpię, ze w Gorzowie chcieliby Walaska. Ale pewnie chcieli by też takiego Hampela, Kołodzieja czy Buczkowskiego A teraz rusz swoją szanowną makówkę i zastanów się czemu w Gorzowie zrezygnowali np. z Buczkowskiego ? Mimo, ze ten jest tańszy od pozostałych. A z Hampelem czy Kołodziejem nawet nie gadali ? Zgadniesz czy mam ci podpowiedzieć ?

    marconi

    wpadając tu od czasu do czasu zauważam, że gdyby nie pisanko Mariusza, to reszta nie miałaby o czym pisać.
    Hmm, czasami dochodzę do podobnych wniosków. I wydaje mi się, ze cała chmara "buldogów" tylko czeka co ja napiszę. I potem się zaczyna jazda

    Co nie, Rusty z Buszmenem ?

    Kingpin

    Czemu Swider i Gapa nie podpisali?
    Rownie dobrze dlatego,ze Zmora rozmawia z Walaskiem.
    Co do Zengoty,to jaka mu robi roznice czy bedzie zmieniany przez Zmarzlika czy Pawlickiego?
    Zadecyduje wysokosc kontraktu lub pewne miejsce w skladzie.
    No i tu się zgadzamy. Z tą różnicą, ze ja uważam, iż Zmora ani nie da zarobić Zengocie ani nie zagwarantuje mu miejsca w składzie. Jak dla mnie, to widać jak na dłoni, że Zmora męczy Świdra z Gapą. W międzyczasie zaprosił na kawę kilku innych zawodników. Był Walas, Buczkowski czy Gomólski. Buczek i Gomóła od razu sobie odpuścili. Znaleźli już swoje kluby. Więc Zmora wyskoczył teraz z Walaskiem i Zengotą. A Świder czy Gapa się śmieją. Bo wiedzą ile Zmora im tam proponuje. A w czarnej dupie może być za chwilkę Zmora własnie. Bo on potrzebuje na gwałt krajowego seniora. Póki co ma tylko KK. Wszyscy o tym wiedzą. Jestem przekonany, ze skończy się na Świdrze lub Gapie. Lub obu na raz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-11-2014 o 19:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Oto kwintesencja stylu Mariusza Najpierw pisze, że PODOBNO coś tam miało miejsce, żeby zaraz w kolejnym zdaniu napisać, że TAKIE SĄ FAKTY. Brawo Mariusz!
    Zaraz się dowiesz co on miał na myśli, co ty masz na myśli, co inni mieli na myśli i jak bardzo się mylisz. Dowiesz się też, że jesteś matołkiem, misiem (misią?) i wiele, wiele innych rzeczy o swoim życiu i swojej osobie!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kasia_gw (15-11-2014)

  40. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Co by nie mówić o Mariuszu, to ma chłop swoje zdanie. Mniejsza już o to czy to jego własne czy Dowhana...
    Reszta ma już tylko zdanie na temat tego co tam Mariusz napisze.
    I to już moim zdaniem nie jest własne zdanie. Ale jedynie komentarz. A komentarze dobre są ale na sportowych faktach.

    I ja się w kwestii Walaska z Mariuszem zgadzam, ale jest małe ale. Jak Leszno łyknie jeszcze Holdera albo Kołodzieja Zmora stanie z rzęsach, żeby bronić tego złota. Wtedy ani Gapa ani Świder bezpieczni nie są. A już Walasek na pewno nie.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 15-11-2014 o 20:46
    UNSCARED

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (15-11-2014)

  42. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz wybacz ale strzelę do Ciebie z łuku odpowiadając na Twoje interesujące pytania innym pytaniem:
    Na jaką cholerę ta złotówa Walaskowa siedzi i podjudza Zmorę skoro on i tak jest biedny jak ta mysz kościelna a tutaj czeka już Kildemand aby wkręcić się na jego miejsce? Nie sadzisz że powinny już mu się zapalić buty? Jak to mówią czas to pieniądz a Walas je uwielbia, nigdzie tyle nie mają jak u Dowhana.
    Buczek wrócił do domu bo stęsknił się za domem.Tak myślę Teraz ty strzelaj odbiór
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  43. Powrót do góry    #261
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Maniek, a kiedy Karolak spłaci Stonogę?

  44. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Uciekinierom ktoś robi koło pióra.Najpierw Emil wylądował w Lesznie teraz Holder kto zgadnie gdzie uprzedzam że busów nie widuje a chleb i bułki kupuję w sklepie nie piekarni.

  45. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Emil planowo, a Holdera sobie weźcie

    Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

  46. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Uciekinierom ktoś robi koło pióra.Najpierw Emil wylądował w Lesznie teraz Holder kto zgadnie gdzie uprzedzam że busów nie widuje a chleb i bułki kupuję w sklepie nie piekarni.
    Jak to się tyczy tytułu wątku i jego tematyki?
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Uciekinierom ktoś robi koło pióra.Najpierw Emil wylądował w Lesznie teraz Holder kto zgadnie gdzie uprzedzam że busów nie widuje a chleb i bułki kupuję w sklepie nie piekarni.
    Czyli , że jak? Holder wytatuował sobie Myche na czole i dlatego teraz nie chce się pokazać w Toruniu, aby tym samym odpokutować swój grzech i bedzie 100% Falubazem?

    Na a Emila to Leszno zawinęło po mistrzowsku.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Holder w Falubazie może być tylko w charakterze odźwiernego, podawacza napoi w białych kozaczkach(trybuna VIP) lub ruchomego celu na festynach okołożużlowych!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (16-11-2014), shelve (15-11-2014)

  50. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Gdybym zobaczył info na SF " Holder w Falubazie" pomyślałbym " Na ch... nam Holder :o ?"

    Do niczego nie pasuje. Ni wtą ni we wtą.

  51. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Holder w Falubazie może być tylko w charakterze odźwiernego, podawacza napoi w białych kozaczkach(trybuna VIP) lub ruchomego celu na festynach okołożużlowych!
    I myślisz, że Mariusz tak łatwo odda swoją fuchę?
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    I myślisz, że Mariusz tak łatwo odda swoją fuchę?
    Nie pomyślałem o tym... pozostaje ruchomy cel na festynach!
    Jednak można się z krzyżakiem dogadać, to pewnie przez te Twoje zamiłowanie do Baliny, też go lubię(tfu, tfu, tfu)!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  53. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Holder w Falubazie może być tylko w charakterze odźwiernego, podawacza napoi w białych kozaczkach(trybuna VIP) lub ruchomego celu na festynach okołożużlowych!
    Do pary z ochlapusem Wardem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 6 z 189 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •