Strona 110 z 189 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,906 do 4,950 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4906
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    wystarczyłoby wymowne milczenie trybuny k lub tradycyjne gwizdy podczas prezentacji. stało się inaczej. niestety.
    nie rozumiem, dlaczego od tej małpiej części stadionu wymagasz ludzkich zachowań.
    Co tam małpiej, nie będę obrażał tych sympatycznych zwierzątek.
    To już ameba ma większy instynkt samozachowawczy niż te pierwotniaki z części trybuny K

  2. Powrót do góry    #4907
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Czyli tradycyjne lanie wody i uniknięcie odpowiedzi. O akcji "kibiców" cichosza, żeby czasem się im nie narazić. Jak dla mnie to ten sam poziom. Dobrze, że chociaż Papa Dudek miał jaja i powiedział, co myśli o tym szambie.
    Czyli milczenie tak jak Kawicki od lat to robi na murawie. Trybuna leci wulgaryzmami to ten zawsze milknie.
    Ba - nawet muzę na stadionie się ścisza. Czyli pełna współpraca z idiotami od kilku sezonów była. To co się
    teraz dziwić?
    To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie tak się robi - w imię czego - pozwala na wulgaryzmy bez żadnej reakcji?
    Pali się szaliki w pasie bezpieczeństwa jeden po drugim - też zero reakcji (ach ten mecz 'powyższonego' ryzyka.
    Dopiero gasi się dopalajace szczątki. Który to już prowokacyjny, nie mający nic wspólnego ze sportem transparent?
    Enty? I ktoś te kilkadziesiąt metrów sektorówki wnosi pod koszulką? Nie. Na to też jest zgoda klubu i Dowhana od lat.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Jap (20-07-2015)

  4. Powrót do góry    #4908
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie tak się robi - w imię czego - pozwala na wulgaryzmy bez żadnej reakcji?
    Dobra, dobra. Wszedzie znajda sie debile. Najlepszy przyklad wystarczy ogladnac jakakolwiek relacje TV z Gorzowa i slynna ekipe ktora zawsze jest nad tunelem. Od ilu to sezonow i nikt nic z tym nie robi? Wszedzie gdzie bylem na wyjazdach, zawsze slychac wulgaryzmy, przeklenstwa itd, wiec nie rob z całej Polski rydzykowa, bo tak najnormalniej w swiecie nie jest. Jeszcze chyba nigdy nie słyszałem na stadionach, żeby spiker nawoływał publike do spokoju, chyba ze w przypadku jak dojdzie już do burdy na trybunach, czego w ostatnich latach jakby duzo mniej .

  5. Powrót do góry    #4909
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    17-letni Ward 6 lat temu depcze święte barwy.
    Wczoraj podobnego wieku małpia gimbaza pokazuje, jak głęboko ma schowany żużel.
    Dlaczego ktokolwiek z tej śmiesznej grupki śmie dyktować reszcie, co mają myśleć, nie wiadomo.
    Wiele razy dawano przykłady fantastycznych zachowań, teraz dobito do poziomu mistrzów, czyli tak jak należy.

    Bardzo z kolei ucieszyła mnie reakcja pozostałej części K. Ewidentnie dano do zrozumienia, co z małpami zrobić należy.
    Mam tylko nadzieję, że w jakiś sposób dorzuci się do tego Dowhan.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    freenet (20-07-2015)

  7. Powrót do góry    #4910
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Tylko poczekajcie aż wpadną tutaj Scott, Mrselfcośtam i zaczną nam wmawiać, że oni mają honor na swoim miejscu, a my jestesmy *****ani, bo przecież Ward to wróg i podobnie jak Kasprzaka, Holdera i Golloba trzeba ich wszystkich gnoić do końca świata. A i nie zapominajmy, że na mecze przychodzimy pokrzyczeć i poklaskać, a to co dzieje się na torze to w sumie jakie to ma znaczenie ?
    ma, ma. przeciez wczoraj zuzlowcy przeszkadzali naszym wiszacym na bandzie wiernym kibicom w jednym z najwaznieszych wczorajszych zadan

  8. Powrót do góry    #4911
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko tak to widzę :od 34 sek do 44 sek

    https://www.youtube.com/watch?v=5M3Ruomx1KY

  9. Powrót do góry    #4912
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach

    :)

    Ward jest z kosmosu i w sumie dla niego zmieniłem plany i przyszedłem wczoraj

    Protas to następny kosmos

    Organizacja za to profesjonalnego klubu pozostawia wiele do życzenia. Jak może zabraknąć programów?

    "Kibicie" z trybuny K to nawet nie ma co komentować...

  10. Powrót do góry    #4913
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta

    BTW:

    A tak się fajnie jeździło na mecze do Wrocławia. Już widzę kiboli Śląska oczekujących naszego przyjazdu. Ech
    Powiem Ci, że nie tylko na mecze.
    Radze wszystkim udającym się do Wrocaławia zdejmować emblematy czy inne akcesoria Falubazowe z auta.
    Tamtejsi "kibole" strasznie sa wyczuleni na wszystko co Falubazowe.

    Po tej wczorajszej akcji to chyba nawet zwykli kibice Sparty będą bojowo nastawieni.

    Takie "kozactwo" i kumatość to kibole powinni uskuteczniać w lasach i tam uprzyjemniać sobie i przeciwnikom czas lejąc sie po mordach w imie barw klubowych i zdobywać punkty w klasyfikacji kumatośći kibicowskiej.

    Z takimi zachowaniami i akcjami precz ze stadionów żużlowych.
    Ten sport nie potrzebuje tego rodzaju "kibicowania".
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (20-07-2015), kapitan bomba (20-07-2015), zigi1976 (20-07-2015)

  12. Powrót do góry    #4914
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dobra, dobra. Wszedzie znajda sie debile. Najlepszy przyklad wystarczy ogladnac jakakolwiek relacje TV z Gorzowa i slynna ekipe ktora zawsze jest nad tunelem. Od ilu to sezonow i nikt nic z tym nie robi? Wszedzie gdzie bylem na wyjazdach, zawsze slychac wulgaryzmy, przeklenstwa itd, wiec nie rob z całej Polski rydzykowa, bo tak najnormalniej w swiecie nie jest. Jeszcze chyba nigdy nie słyszałem na stadionach, żeby spiker nawoływał publike do spokoju, chyba ze w przypadku jak dojdzie już do burdy na trybunach, czego w ostatnich latach jakby duzo mniej .
    To znaczy, że nie byłeś nigdy na meczu w cywilizowanym świecie... W jakiejś Szwecji czy Anglii. Zatem nie sprowadzaj patologii do normalności.

  13. Powrót do góry    #4915
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    To znaczy, że nie byłeś nigdy na meczu w cywilizowanym świecie... W jakiejś Szwecji czy Anglii. Zatem nie sprowadzaj patologii do normalności.
    Tak sie składa, że w Szwecji nie byłem na lidze, jednak w UK wielokrotnie. Bardziej wypowiadałem się o Polsce w tym konkretnie temacie. W koncu odpowiadałem na konkretnie postawioną tezę " To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie tak się robi " , wiec nie wiem po co wyskakujesz z UK czy SWE.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-07-2015 o 09:35

  14. Powrót do góry    #4916
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dobra, dobra. Wszedzie znajda sie debile. Najlepszy przyklad wystarczy ogladnac jakakolwiek relacje TV z Gorzowa i slynna ekipe ktora zawsze jest nad tunelem. Od ilu to sezonow i nikt nic z tym nie robi? Wszedzie gdzie bylem na wyjazdach, zawsze slychac wulgaryzmy, przeklenstwa itd, wiec nie rob z całej Polski rydzykowa, bo tak najnormalniej w swiecie nie jest. Jeszcze chyba nigdy nie słyszałem na stadionach, żeby spiker nawoływał publike do spokoju, chyba ze w przypadku jak dojdzie już do burdy na trybunach, czego w ostatnich latach jakby duzo mniej .
    Jakbyś jeszcze raz przeczytał to byś zrozumiał.

    Na wszystkich stadionach, gdy dochodzi do skandowania wulgaryzmów podkręca się muzykę, albo
    spiker zaczyna jakieś inne tematy, albo wręcz inicjuje pozytywny doping. To jest standard.
    W Zielonej w ostatnich latach Kawicki zawsze milknie w takich momentach, a muzykę się wycisza
    pozwalając się wykrzyczeć do woli idiotom - jakiś układ jest, bo kibol święty jest?
    Już zrozumiałeś teraz, czym się różni Zielona od Gdańska, Leszna, Torunia, Gorzowa itd?

    Nie chodzi o to, że tylko w Zielonej są wulgaryzmy, bo są wszędzie lub prawie wszędzie.
    Ale tylko w Zielonej jest wyjątkowa reakcja, a raczej brak reakcji na takie zachowania.

    Ciekawe, czy na kolejnym meczu będzie wywieszony nowy transparent "Pozdrowienia do więzienia"
    - sporo już tego w Zielonej widzieliśmy, ale teraz chyba powinien być jakiś nowy z nowymi imionami?
    11755677_883088678431077_4827484928561426260_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 20-07-2015 o 09:52
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (20-07-2015)

  16. Powrót do góry    #4917
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach

  17. Powrót do góry    #4918
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na wszystkich stadionach, gdy dochodzi do skandowania wulgaryzmów podkręca się muzykę, albo
    spiker zaczyna jakieś inne tematy, albo wręcz inicjuje pozytywny doping. To jest standard.
    W Zielonej w ostatnich latach Kawicki zawsze milknie w takich momentach, a muzykę się wycisza
    pozwalając się wykrzyczeć do woli idiotom - jakiś układ jest, bo kibol święty jest?
    Już zrozumiałeś teraz, czym się różni Zielona od Gdańska, Leszna, Torunia, Gorzowa itd?
    Szczerze to musisz byc ostro przewrazliwiony na tym punkcie, ze robisz takie analizy na innych stadionach. Nigdy na to nie zwracalem uwagi, ale chyba to podkrecanie przez DJ czy spikera muzy w glosnikach sie nie sprawdza, bo w dalszym ciagu na innych stadionach slychac bluzgi.

  18. Powrót do góry    #4919
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Otóż moim zdaniem praprzyczyna zła tkwi w oddaniu tzw. kibicom w niepodzielne panowanie trybuny "K" - tj. miejsca na I wirażu, z którego mnie - piknikowi zawsze najlepiej oglądało się zawody za starych dobrych czasów. A należało po wybudowaniu tej trybuny grzecznie ich usadowić na II łuku na spróchniałych ławkach. Zatem mogę jeno powtórzyć za klasykiem: "sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało"

  19. Powrót do góry    #4920
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Czterech hooliganów z Falubazu zostawiło ochronie kumpla z zaprzyjaźnionego Zagłębia Lubin

  20. Powrót do góry    #4921
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Żeby nieco rozluźnić temat należy, podać najnowsze statystyki "lubienia". Otóż, nie ma już na forum przeciwników angażu Warda w Falubazie Oficjalny wnik to 0 przeciw -45 za Należy również napisać, że tenże Ward jest czynnikiem łagodzących obyczaje. Tyle lajków na własne posty od Zielonogórców Buszmen nie dostał od początku funkcjonowania tego forum
    Innymi słowy - dla zielonogórskich forumowiczów Ward jest mistrzem świata , a Buszmen to swój chłop A wszystko to w 48 godzin


    PS: Oddawać Warda disnejlandy !
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 20-07-2015 o 11:08

  21. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Daniello (20-07-2015), Morciasz (20-07-2015), Yozayan (20-07-2015), Zubr (20-07-2015), greggor (20-07-2015)

  22. Powrót do góry    #4922
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Aż tyle? To nie wiedziałem, że jest nas aż tylu

  23. Powrót do góry    #4923
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Otóż, nie ma już na forum przeciwników angażu Warda w Falubazie

    Jestem obecny.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tez jestem bardzo przeciwny kontraktowi Warda w Falubazie, nawet pomimo tego, ze rozumiem okolicznosci.
    Od wczoraj nic sie nie zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-07-2015 o 10:56

  24. Powrót do góry    #4924
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Żeby nieco rozluźnić temat należy, podać najnowsze statystyki "lubienia". Otóż, nie ma już na forum przeciwników angażu Warda w Falubazie Oficjalny wnik to 0 przeciw -45 za Należy również napisać, że tenże Ward jest czynnikiem łagodzących obyczaje. Tyle lajków na własne posty od Zielonogórców Buszmen nie dostał od początku funkcjonowania tego form
    Innymi słowy - dla zielonogórskich forumowiczów Ward jest mistrzem świata , a Buszmen to swój chłop A wszystko to w 48 godzin


    PS: Oddawać Warda disnejlandy !
    Żeby mieć Warda, to trzeba mieć kumatego Prezesa.
    Kumatych kiboli niekoniecznie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #4925
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jestem obecny.
    Ty akurat, podobnie jak Mariusz, jesteś kryptofanem

    Żeby mieć Warda, to trzeba mieć kumatego Prezesa.
    I jeszcze bogatego. Shelve ten tekst jeszcze 3 dni temu nie przeszedłby Tobie przez klawiatrę. Cuda na kiju, dla Zielonogórców "manie" Warda jest wyznacznikiem *****is tości - świat się kończy
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 20-07-2015 o 11:00

  26. Powrót do góry    #4926
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Aż tyle? To nie wiedziałem, że jest nas aż tylu
    https://www.youtube.com/watch?v=FH3OzjrY4zo

    od 8:20

    "aż tylu? nie wiedziałem, że jest nas aż tylu ale spróbujmy... t_zg oo tylko, że on na mecze nie chodzi, taki może być? Wiem! Mariusz! tak jest Mariusz"

  27. Powrót do góry    #4927
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta


    I jeszcze bogatego. Shelve ten tekst jeszcze 3 dni temu nie przeszedłby Tobie przez klawiatrę. Cuda na kiju, dla Zielonogórców "manie" Warda jest wyznacznikiem *****is tości - świat się kończy
    Ja przecież za Wardem nie przepadam i to się nie zmieniło po tym jednym meczu, ale nie zamierzam też odwracać się od klubu przez ten angaż, na który nie mam kompletnie wpływu.

    Nie jest to pierwszy tego typu transfer w historii speedwaya i jakoś wszystko kręci się dalej.

    Jest mi ten zawodnik zupełnie obojętny teraz, przyszedł wykonać swoją robote i tyle.
    Mnie interesuje interes klubu a nie poszczególnych grajków.

    Czasy kiedy takie kontrowersyjne transfery były czymś niezrozumiałym minęły.
    Zbyt małe jest środowisko zawodników, aby można było przebierać i unikać tych których się nie lubi.

    Wy przeżyliśćie Golloba, to i ZG przeżyje Warda.
    Kibice nie muszą go przecież zaraz kochać, wypadałoby go tylko i aż tolerować, bo reprezentuje akurat na tą chwile ten klub.
    Nie mam tu na myśli ortodoksyjnych fanatyków, którym "religia" nakazuje piętnowania takiego Warda na wieki wieków ...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-07-2015 o 11:33
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #4928
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Falubazy

    w zyciu nie wiedzialem, ze z czyms sie z wami zgodze ale WIELKI szacunek za oprawę! naprawdę siedzać na meczu ze Stalą przecieraliśmy oczy ze zdumienia jak zobaczylismy zdjecie!

    Prosto z Torunia


    Tylko Apator

  29. Powrót do góry    #4929
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spoko luz. Podczas meczu dwie panie zbierały na kolejną.
    Od wczoraj nie ma sektorówek, będą za to coraz bardziej wymyślne hasła na płotach.

    To zawsze podniecało bardziej

  30. Powrót do góry    #4930
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Darcy przyszedł do tego klubu w dobrej wierze
    w jakiej niby dobrej wierze? Pogięło ci całkowicie?
    Wyraźny szelest hajsu usłyszał, to przyleciał.

    Tygodniowy zakaz na pisanie najwidoczniej ostro ci łeb zrył, bo z buca, chamola i ratlera ujadającego na wszystkie strony, zmieniłeś się w słodkopierdzącego falubaziakom i typka nadpoprawnego, że aż mdli.
    Jeszcze tęczę do awatara wrzuć, to będziesz kompletny
    !

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dlaczego ktokolwiek z tej śmiesznej grupki śmie dyktować reszcie, co mają myśleć, nie wiadomo.
    .
    sobotch, nie histeryzuj.
    Wywieszono punkt widzenia kibiców, bardzo dobrze ze maja swój dosadny i nie nurzają się w spazmach zachwytu nad nowym nabytkiem, jak reszta z was.
    Nikt ci niczego nie dyktuje. To raczej forumowe lobby próbuje wprowadzić dyktat wielkiego love dla gówniarza.
    Ostatnio edytowane przez EMILKA ; 20-07-2015 o 11:47
    1962- the number of the beast

  31. Powrót do góry    #4931
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Gdzie znajde wypowiedz dudka seniora?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #4932
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    "aż tylu? nie wiedziałem, że jest nas aż tylu ale spróbujmy... t_zg oo tylko, że on na mecze nie chodzi, taki może być? Wiem! Mariusz! tak jest Mariusz"

    Chodze, chodze. Ceny spadły i w tym sezonie byłem na meczach

    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Wywieszono punkt widzenia kibiców, bardzo dobrze ze maja swój dosadny i nie nurzają się w spazmach zachwytu nad nowym nabytkiem, jak reszta z was.

    Zawsze myslalem, ze z punktu widzenia kibicow nie zostawia się w czasie zadym/akcji kolegów na polu bitwy, wiec jakies niekonsekwencje w dzialaniach widac. Tak samo wieszanie takich transparentow to glupota wg mnie. Jeszcze czekac az zaczna sprzedawac tradycyjne torunskie ogarniacze ludziom ktorzy nie krzycza do zawodnikow swojej druzyny wypier****j.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-07-2015 o 11:28

  33. Powrót do góry    #4933
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Tylko poczekajcie aż wpadną tutaj Scott, Mrselfcośtam i zaczną nam wmawiać, że przecież Ward to wróg
    A ja mam nadzieje, ze jeszcze wielokrotnie młodzian doświadczy od części kibiców szczerej oceny swojej osoby w tym klubie i zaboli go tyłek, że za szmalem poleciał w miejsce, gdzie mógł oczekiwać pewnego odbioru- wszak przez kilka lat był tak serdecznie witamy, że nawet tępak nabrałby pewnego przekonania, jak bardzo jest tam lubiany.

    A najlepsze jest to, ze przez lata był serdecznie witany także przez te miękkie grzbiety, które teraz kadzą mu tu na potęgę i usprawiedliwiają grzechy z naiwnością początkujących adwokacin!.
    1962- the number of the beast

  34. Powrót do góry    #4934
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Za chwilę może się okazać, że próba ratunku finansów Falubazu przez zatrudnienie Warda, pójdzie na marne.

    Akcja debili może spowodować surowe kary dla klubu ( łącznie z zamknięciem stadionu), a to zrujnuje do reszty kruche podstawy finansowe Falubazów.

    To efekt podlizywania się włodarzy klubu z tłuszczą zgromadzoną na K 2,3,4.

    Dowhan może sobie powiedzieć - "służ mu wiernie, a on ci pierdnie"

  35. Powrót do góry    #4935
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Żeby nieco rozluźnić temat należy, podać najnowsze statystyki "lubienia". Otóż, nie ma już na forum przeciwników angażu Warda w Falubazie Oficjalny wnik to 0 przeciw -45 za Należy również napisać, że tenże Ward jest czynnikiem łagodzących obyczaje. Tyle lajków na własne posty od Zielonogórców Buszmen nie dostał od początku funkcjonowania tego forum
    Innymi słowy - dla zielonogórskich forumowiczów Ward jest mistrzem świata , a Buszmen to swój chłop A wszystko to w 48 godzin


    PS: Oddawać Warda disnejlandy !
    Leci mocną ironią, ale coś w tym jest co piszesz.

    Pewne jest również to, że taki Ward podzielił dość mocno kibiców. Jak zauważyłem nie tylko tych zielonogórskich. Nawet w tym wątku, niektórzy z torunian, wyrażają swoją aprobatę dla tych działań z I łuku. Wiem, wiem, nieliczni popierają nielicznych. Tak to już jest w tym sporcie, nigdzie nie jest idealnie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4936
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Gdzie znajde wypowiedz dudka seniora?
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/sdud...yd,d36929.html

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariozg za jego przydatny post!

    j-rules (20-07-2015)

  38. Powrót do góry    #4937
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    A ja mam nadzieje, ze jeszcze wielokrotnie młodzian doświadczy od części kibiców szczerej oceny swojej osoby w tym klubie i zaboli go tyłek, że za szmalem poleciał w miejsce, gdzie mógł oczekiwać pewnego odbioru- wszak przez kilka lat był tak serdecznie witamy, że nawet tępak nabrałby pewnego przekonania, jak bardzo jest tam lubiany.

    A najlepsze jest to, ze przez lata był serdecznie witany także przez te miękkie grzbiety, które teraz kadzą mu tu na potęgę i usprawiedliwiają grzechy z naiwnością początkujących adwokacin!.
    Grunt, ze Ciebie zabolalo i az na forum przywialo by wylewac tu teraz swoje zale. Takim bezmozgim "kibicom" jak Ty juz u was w Toruniu pokazano miejsce w szeregu i szybko podkuliliscie ogony z wlasnego stadionu, mam nadzieje ze to samo bedzie teraz u mnie w ZG bo czas juz na to. Nie produkuj sie z odpowiedzia, bo czasu mi szkoda na czytanie tych Twoich glupot.

  39. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (20-07-2015), Kibic_2005 (20-07-2015), dillinger (20-07-2015), kapitan bomba (20-07-2015), t_zg (20-07-2015), zielony25 (20-07-2015)

  40. Powrót do góry    #4938
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    A ja mam nadzieje, ze jeszcze wielokrotnie młodzian doświadczy od części kibiców szczerej oceny swojej osoby w tym klubie i zaboli go tyłek, że za szmalem poleciał w miejsce, gdzie mógł oczekiwać pewnego odbioru- wszak przez kilka lat był tak serdecznie witamy, że nawet tępak nabrałby pewnego przekonania, jak bardzo jest tam lubiany.

    A najlepsze jest to, ze przez lata był serdecznie witany także przez te miękkie grzbiety, które teraz kadzą mu tu na potęgę i usprawiedliwiają grzechy z naiwnością początkujących adwokacin!.
    Sorry man, nie wymagaj takiej samej zaciętości w każdym możliwym przypadku.
    Sam kiedyś byłem gówniarzem i jest parę rzeczy, których się wstydzę jak se przypomnę, że uskuteczniałem.
    Ward że głupi to głupi, ale na wstępie przeprosił, nie wymądrzał się i pojechał jak należy. Nie będę go zatem obrzucał gównem dla zasady, tylko nacieszę wzrok fajnym ściganiem i nawet podziękuję za show.

    Musisz stwierdzić, że istnieje spora różnica w zachowaniach. Gollob jak przychodził do Torunia, to na wstępie umniejszył Apatorowi, w dupie mając ogólnie wszystko, poza tym wróg z definicji.
    Zatem potraktowaliście go tak, bo inaczej nie szło. Ward to inna półka, poza gówniarskim wybrykiem niczego wielkiego se nie narobił.

  41. Powrót do góry    #4939
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    czasu mi szkoda na czytanie tych Twoich glupot.
    no to obaj mamy na cos nadzieje, a teraz przekonajmy sie, kto bedzie zawiedziony.

    A na odpisywanie na głupoty, to już czas masz????
    1962- the number of the beast

  42. Powrót do góry    #4940
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Za chwilę może się okazać, że próba ratunku finansów Falubazu przez zatrudnienie Warda, pójdzie na marne.

    Akcja debili może spowodować surowe kary dla klubu ( łącznie z zamknięciem stadionu), a to zrujnuje do reszty kruche podstawy finansowe Falubazów.
    Nie może a powinna. Za dużo mniejsze przewinienia(?) wlepiano już kary. To będzie test równości wobec regulaminu.
    Chyba że znowu ktoś wpadnie na jakiś wspaniały pomysł i usprawiedliwi Falubaz.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zatem potraktowaliście go tak, bo inaczej nie szło. Ward to inna półka, poza gówniarskim wybrykiem niczego wielkiego se nie narobił.
    Obyście nie zostali przez niego potraktowani po gówniarsku tak jak to zrobił kila dni temu. Zresztą umniejszanie jego wybrykom, które to wyolbrzymialiście bo jeździł u Karkosika, było łatwe do przewidzenia.

  43. Powrót do góry    #4941
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Czytając przemyślenia obywateli Torunia można odnieść wrażenie że strasznie żałują że po tym meczu Darcy jeszcze żyje albo przynajmniej nie zraniliśmy Go jakimś strzałem z armaty .Przepraszamy , może następnym razem , miejcie nadzieje

  44. Powrót do góry    #4942
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Sam kiedyś byłem gówniarzem i jest parę rzeczy, których się wstydzę jak se przypomnę, że uskuteczniałem.
    Ward że głupi to głupi, ale na wstępie przeprosił, nie wymądrzał się i pojechał jak należy. .

    Ward to inna półka, poza gówniarskim wybrykiem niczego wielkiego se nie narobił.
    Sob- 4 krótkie pytania:
    Czy yebaeś gówniarza za szal i lżyłeś go soczyście przy każdej wizycie Apatora w ZG?
    Czy byleś wtedy gówniarzem i wstydzisz się teraz, że mogłeś robić tak nowemu idolowi?
    Czy uważasz, że Ward przeprosił szczerze, tak z pełnego serca, bo tak mu się po latach zebrało (a wcześniej cholerka nie było jakoś nigdy okazji), czy jednak ktoś mu wizerunkowo kazał to zrobić (tłumacząc głąbowi, że ma na pieńku z kibicami i może nie byc sympatycznie) bo skoro zainkasuje tyle szmalu, to czy mu się podoba, czy nie, ma pochylić łeb nisko i wyszczekać z siebie przeprosiny (więc sa takiej jakości, że w buty można je włożyć)?

    Czy wasze tezy o jego rzekomym gwałcie, narkomanii i alkoholizmie, które tak chętnie podnosiliście i taplaliście go za to w błocie, także obecnie włożycie do worka pod nazwa "niczego wielkiego se nie narobi" (w domyśle- gwałciciel, ćpun i pijak to był w Apatorze, a do ZG przyszedł tylko chłopak z nieświadomie popełnionymi błędami młodości)?
    1962- the number of the beast

  45. Powrót do góry    #4943
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Czy może ktoś napisać jak układają się relacje na linii wojewoda lubuski-Różowy?

  46. Powrót do góry    #4944
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Dajcie już spokój z tym szalikiem. Przecież to nie Ward go rzucił z trybun na błotnisty tor. Zrobili to ci, którzy to tak szanują te swoje barwy klubowe.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 20-07-2015 o 12:26

  47. Powrót do góry    #4945
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Sob- 4 krótkie pytania:
    1. Nie lżyłem soczyście, mimo że do Torunia jeździłem każdego roku. Wystarczy, że robili to inni.
    2. W związku z powyższym, nieistotne.
    3. Przeprosił, bo kazali, bo sam może by nie zakumał, że wypada.
    4. Mnie i Falubazowi nie narobił. Jak go ciągali za gwałty i całą resztę, to tracił na tym Apator (tak, to nie ja mam klapki na oczach!) i on sam. Nie widzę związku.

    Nie wiem, jak go będę traktował, gdy narobi tyle samo głupot ile u was. Póki co nie muszę o tym myśleć i tego nie robię.
    Co do haseł typu gwałciciel, pijak, to gadałem o tym niedawno z kingpinem i nie chce mi się powtarzać, wybacz. Ale pewnie czytałeś.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Obyście nie zostali przez niego potraktowani po gówniarsku tak jak to zrobił kila dni temu. Zresztą umniejszanie jego wybrykom, które to wyolbrzymialiście bo jeździł u Karkosika, było łatwe do przewidzenia.
    To nie jest mój zawodnik, zatem nie mam do niego takiej samej ciągoty co do Protasiewicza czy Łoktajeva. Reszta powyżej.

  48. Powrót do góry    #4946
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czy może ktoś napisać jak układają się relacje na linii wojewoda lubuski-Różowy?
    Na Twoje nieszczęście układają się wzorowo

  49. Powrót do góry    #4947
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Na Twoje nieszczęście układają się wzorowo
    A może tak na Wasze szczęście układają się wzorowo?

  50. Powrót do góry    #4948
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Za ten numer "kibiców" z wbięgnięciem na tor w trakcie biegu to powinna być mega surowa kara, ale znając układy senatora to obejdzie się na jakiejś grzywnie.
    W trakcie jakiego biegu? Przecież to był piknik!
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  51. Powrót do góry    #4949
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A może tak na Wasze szczęście układają się wzorowo?
    Nasze szczęście jest jego nieszczęściem

  52. Powrót do góry    #4950
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Czy wasze tezy o jego rzekomym gwałcie, narkomanii i alkoholizmie, które tak chętnie podnosiliście i taplaliście go za to w błocie, także obecnie włożycie do worka pod nazwa "niczego wielkiego se nie narobi" (w domyśle- gwałciciel, ćpun i pijak to był w Apatorze, a do ZG przyszedł tylko chłopak z nieświadomie popełnionymi błędami młodości)?
    Pieprzysz, szukasz dziury w całym. Co prawda ja akurat nie pastwiłem się jakoś specjalnie, nad toruńskim Wardem. Ale skoro gość robił błędy, to nikt mu ich w ZG z życiorysu nie wymaże. Skoro wczoraj dostał brawa od znacznej części zielonogórskich kibiców, to wierz mi, ze nie za te swoje głupie błędy młodości, ale za to co pokazywał na torze. A jak oceniają kibice (nie tylko zielonogórscy czy toruńscy) te jego błędy młodości, tego nawet nie wiem. Pewnie znaczna większość z nich, z tych co mu klaskali, nawet nie wie, że gość ma takie na sumieniu.

    Inna kwestia, takie "błędy młodości" trzeba z urzędu, za wczasu, ganić i negować. Ale nie mogą one być powodem chamskich zachowań.

    Odnośnie naszego toru. Jak to jest, ze przyjeżdża taki Tajski, Ward czy nawet Magic i nachwalić się nie mogą naszego toru ? Że podobno taki fajny do ścigania, że można pod samym dmuchawcem latać, że można wyprzedzać i po małej i po dużej ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •