Strona 2 z 189 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Emil w Lesznie, Marta się dąsa to kto nam teraz przygarnie Jarka ? Krzyżaki stać was ?

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Wraz z Panem Jankowskim możemy chyba także pożegnać pilską parówkową wieprzową, za którą, nie ukrywam, również specjalnie płakał nie będę
    Jarosław niech uderza do Marty. Tam w razie doliny sportowej bedzie mógł się Jej wypłakać w rekaw, no i Marta zawsze poklepie Jarosława po pleckach i pomoże w powrocie na szczyt.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    kapitan bomba (10-11-2014)

  4. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2013
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Jesli, Dowhan chce wymienić Hampela na Walaska, to to jest największa głupota ostatnich lat i cofnięcie się o jeden krok do tyłu. Z Walaskiem w składzie tylko środek tabeli nam zostaje. I chyba wie o tym Jankowski, dlatego napomnił o tym Ikarze. Ewidentnie komuś się w głowie poprzewracało. Oddanie Hampela to głupota, ewentualnie można by go wymienić na kogoś z dwójki Łaguta-Sajfutdinow, choć i tak w mojej ocenie gorzej na tym wyjdziemy, bo Panowie mają skłonności do kontuzji, a wtedy klops.

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spider za jego przydatny post!

    Eneasz (10-11-2014), alexbart (10-11-2014), dillinger (12-11-2014)

  6. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spider Zobacz posta
    Jesli, Dowhan chce wymienić Hampela na Walaska, to to jest największa głupota ostatnich lat i cofnięcie się o jeden krok do tyłu. Z Walaskiem w składzie tylko środek tabeli nam zostaje. I chyba wie o tym Jankowski, dlatego napomnił o tym Ikarze. Ewidentnie komuś się w głowie poprzewracało. Oddanie Hampela to głupota, ewentualnie można by go wymienić na kogoś z dwójki Łaguta-Sajfutdinow, choć i tak w mojej ocenie gorzej na tym wyjdziemy, bo Panowie mają skłonności do kontuzji, a wtedy klops.
    A czy z Hampelem w składzie, mając na względzie siłę jaką prezentuje Leszno czy Gorzów, mamy szanse na majstra w przyszłym roku ?
    Moim zdaniem z Hampelem czy bez, i tak finału nie będzie (o złocie nawet nie wspominam). Natomiast drużyna bez Hampela jest po prostu dużo tańsza. W klubowej kasie się nie przelewa i zachowanie teraz stabilności finansowej jest najważniejsze.

  7. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2013
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A czy z Hampelem w składzie, mając na względzie siłę jaką prezentuje Leszno czy Gorzów, mamy szanse na majstra w przyszłym roku ?
    Moim zdaniem z Hampelem czy bez, i tak finału nie będzie (o złocie nawet nie wspominam). Natomiast drużyna bez Hampela jest po prostu dużo tańsza. W klubowej kasie się nie przelewa i zachowanie teraz stabilności finansowej jest najważniejsze.
    To może już przydzielmy medale i odpuśćmy sobie przyszły sezon, tak będzie jeszcze taniej. Dopóki piłka w grze, to trzeba walczyć i podejść do wyzwania możliwie najlepiej przygotowanym jak się da. Sąsiedzi odjechali w klasyfikacji złotych krążków i musimy ich dogonić, a nie oddawać kolejny tytuł. A przy Loktajewie na juniorce stwierdzam, że to my mamy lepszy skład.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spider za jego przydatny post!

    Eneasz (10-11-2014), shelve (10-11-2014)

  9. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    przyczyny upadku cesarstwa rzymskiego:

    - generalny rozkład państwa
    - "zgniły" system wewnętrzny
    - biurokracja, korupcja, rozwiązłość
    - rozrzutność
    - przepłacanie wojska w celu utrzymania lojalności wobec cesarza
    - kryzys gospodarczy
    - walki wewnętrzne o władzę

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    RUSTY (10-11-2014), alexbart (10-11-2014)

  11. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spider Zobacz posta
    To może już przydzielmy medale i odpuśćmy sobie przyszły sezon, tak będzie jeszcze taniej. Dopóki piłka w grze, to trzeba walczyć i podejść do wyzwania możliwie najlepiej przygotowanym jak się da. Sąsiedzi odjechali w klasyfikacji złotych krążków i musimy ich dogonić, a nie oddawać kolejny tytuł. A przy Loktajewie na juniorce stwierdzam, że to my mamy lepszy skład.
    Póki co nie mamy Loktajewa na juniorce (i nie wiadomo czy mieć będziemy) ani pokrycia na taki budżet który by utrzymał zeszłoroczną ekipę. Trzeba trochę zbastować. Jeśli Walasek będzie do wzięcia za rozsądne pieniądze to trzeba brać.
    Ta drużyna i tak jest do gruntownej przebudowy, tyle że teraz to niemożliwe ze względu na wieloletnie kontrakty.

  12. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A czy z Hampelem w składzie, mając na względzie siłę jaką prezentuje Leszno czy Gorzów, mamy szanse na majstra w przyszłym roku ?
    Moim zdaniem z Hampelem czy bez, i tak finału nie będzie (o złocie nawet nie wspominam). Natomiast drużyna bez Hampela jest po prostu dużo tańsza. W klubowej kasie się nie przelewa i zachowanie teraz stabilności finansowej jest najważniejsze.
    Odpowiem inaczej, czy z Hampelem czy z Walaskiem, szanse mamy podobne. Póki co ani Leszno ani Gorzów, nie odbiegają składami jakoś masakrycznie na naszą niekorzyść. Z tego co słyszałem to Patryk odpuści tylko ze trzy kolejki. Potem już pojedzie. Więc szkielet składu w osobach Pepe, Walas/Hampel, AJ, Patryk już jest. Kwestia tylko kto 5 seniorem ?

    Ja obawiam się tylko, że senator postanowi jeszcze zatrudnić Emila. Większość już przypisuje go do Leszna. A ja się nie zdziwię jak Emil wyląduje w ZG. W tym układzie wolałbym już aby Jarek został. Ale to tylko moje zdanie.

    Według mojego nosa (zaznaczam, ze widzy nie mam żadnej) to senator chce pozbyć się Jarka i Saszy a zatrudnić parę Walas/Emil lub opcja zapasowa Walas/Zengi. Wiem, wiem, że EMil to zawodnik o klasę lepszy niż Grzesiu Zengota. Ale z tych dwóch opcji, jeśli już, to ja wolałbym parę Walas/Zengi. No chyba, że nam Zengiego, sprzed nosa sprzątnie Zmora. Bo i sąsiedzi z północy mają chrapkę na niego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    przyczyny upadku cesarstwa rzymskiego:

    - generalny rozkład państwa
    - "zgniły" system wewnętrzny
    - biurokracja, korupcja, rozwiązłość
    - rozrzutność
    - przepłacanie wojska w celu utrzymania lojalności wobec cesarza
    - kryzys gospodarczy
    - walki wewnętrzne o władzę
    i homoseksualizm
    http://www.kosciol.pl/article.php?st...00809174755655

  14. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    i homoseksualizm
    to już wiadomo, dlaczego jabłoński kręci z niepokojem głową na wszystkie strony, gdy jedzie z przodu.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Kontrkandydat (10-11-2014), Nigel (10-11-2014), lego (10-11-2014)

  16. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nasz dobry kolega, Dariusz O. pisze, że senator zażyczył sobie głowy Kopernika. Mówi się tu i ówdzie, ze senator chce zatrudnić Grzesia Walaska i Piotra Żytę. A Kopernik obstaje przy Jarku Hampelu i Sławku Dudku jako menago I zespołu. Żeby było jeszcze ciekawiej to Grześ nie bardzo chce współpracować z Kopernikiem. Jest mała bryndza. I teraz pytanie dla znawców. Kto rządzi w klubie ? Ten co ma władze ? Czy ten kto załatwia kasę ? Kogo poprze w tym sporze RN ?
    Sytuacja się nieco skomplikowała bowiem główny szpec od siania zamętu w klubie przez cztery lata robił sobie punkty na garbie Dowhana.Zaszedł już bardzo daleko bo zdążył skłócić i rozpieprzyć całą magie wykorzystując fakt że prawdziwy Prezes coraz bardziej babrał się w polityce.Doszło do tego że już "prawie" był na szczycie ale wciąż nie był jeszcze prawdziwym Prezesem.I doszedł już do szczytowania lecz zakończył przedwczesnym wytryskiem.Bardzo mi go będzie żal.R,I.P. przyjacielu :
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 11-11-2014 o 11:34
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    kapitan bomba (10-11-2014), sfp (10-11-2014)

  18. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dziwi mnie tutaj odpuszczanie lekka rka Hampela. To, ze udalo sie sporowadzic zawodnika takiego kalibru do Zielonej Gory to wielki wyczyn i powinnismy go tu trzymac jak najdluzej.

    Facet jest jednym z najskuteczniejszych ligowcow ostatnich lat, najlepsze lata sukcesow w zuzlu jeszcze ma przed soba, jest POLAKIEM i malo kontuzjogenny. Grisza Laguta moze mu motory zapychac a Sajfutdinov jest sportowo dobrym zamiennikiem ale nie wypelnia nam przepisu o minimalnej liczbie Polaków w składzie, jest kontuzjogenny i bardziej obcy. Jarek jest krajanem i odjezdzil u nas juz 2 sezony.

    Mimo bardzo slabej koncowki to Jaroslaw jest najskuteczniejszym jezdzcem naszej druzyny w sezonie! Ratowal nas nieraz przed kompromitacjami jak pseudoliderzy nie potrafili zdobyc nawet jednej trojki w meczu a Jarek wygrywal biegi z liderami przeciwnikow na ich torach! Wypuszczenie go z Zielonej to bedzie frajerstwo.

    Nigdy nie cenilem zbytnio Kopernika (Dyzmy naszego) ale popieram w calosci jego ostatnie postulaty. Zadnego Zyty na trenerke, zostawic Hampelka. Jak juz to sprowadzic Walaska w miejsce AJa, ktory ma beznadziejne starty i na twardych torach moze walczyc zaciekle o 3-cie miejsca.

    Poza tym postawic na wychowankow i jazda po medale.
    Moj sklad bylby taki:

    Trener: Janas, Dudek
    Manager: Fratczak

    9. Protas
    10. Loktajev
    11. Hampelek
    12. Duzers
    13. Walas
    14. Zgardzinski
    15. Strzelec

    Loktajev tez musi zostac. Dobrze Scooby napisal bodajze, co rok bzdurza ploty, ze sie konczy i jest niepowazny a potem ledwo dostaje miejsce w skladzie na mecz z Tarnowem i pokazuje sie jako najjasniejszy punkt w druzynie. Saszka jest juz nasz i zostawia serce na torze.

    My musimy oprzec sklad na mlodych. Dowhan sam mowil, ze na Dudku, Saszy i MBJ. Becha juz nie ma. Jak odpuszcza Loktajeva to zostanie tylko Dudek i same stare wiarusy. A potem, ze Gorzow nas leje jak ma mlodych na fali wznoszacej.

    Jeszcze slowo o Adamczewskim - jedno Kamilowi trzeba przyznac. Jest Kozak! Ile on razy zaliczyl dzwon na torze a zawsze walczyl potem do konca, nie mial kabla i nie odpuszczal. Szacun i powodzenia.

    Hampel i Loktayev musza zostac! Mam nadzieje, ze Dowhan nie popsuje nam jeszcze bardziej klimatu dla zuzla zabierajac nam Saszke a wstawiajac Zyte.

    Moher gdzie jestes w obronie Saszki?!

  19. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jonsson to jedyny zawodnik który pokazał na Zamościu że ma jaja,dobrze wpływa na atmosferę i ma jeszcze wiele do udowodnienia,jeśli nawet jedzie ostatni to lubię na niego patrzeć bo lubię kiedy w żużlu coś się dzieje.Mam na myśli filantropów którzy lubią fascynować się speedwayem a nie skakać przez cały mecz na jednej nodze lub przeliczać statystyki.Ostatni którego bym wymienił z tej ekipy.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    alexbart (10-11-2014), grabarz (12-11-2014), kapitan bomba (10-11-2014), ptaptak (10-11-2014)

  21. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Co do Saszki to też lubię tego chłopaka, ale mam wrażenie, że on stanął w rozwoju jakieś 2-3 lata temu. Jego jazda po prostu się nie poprawia, w tym roku jego średnia nawet spadła w stosunku do 2013 (ok, to akurat można tłumaczyć podniesieniem się poziomu ligi) ale przecież on ma dopiero 20 lat, więc kiedy jak nie teraz? Spójrzmy jakie postępu w ost. 3 sezonach poczynili tacy zawodnicy jak Zmarzlik, Pawlicki, czy nawet Cyfer. A Saszka jeździ tak samo jak 3 lata temu, albo nawet i gorzej. Wydawało się, że talentem wymienionym zawodnikom nie ustępuje, więc w czym rzecz? Może jemu trzeba menadżera z prawdziwego zdarzenia (coś jak Suskiewicz u Emila)?

  22. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dziwi mnie tutaj odpuszczanie lekka rka Hampela. To, ze udalo sie sporowadzic zawodnika takiego kalibru do Zielonej Gory to wielki wyczyn i powinnismy go tu trzymac jak najdluzej.

    Facet jest jednym z najskuteczniejszych ligowcow ostatnich lat, najlepsze lata sukcesow w zuzlu jeszcze ma przed soba, jest POLAKIEM i malo kontuzjogenny. Grisza Laguta moze mu motory zapychac a Sajfutdinov jest sportowo dobrym zamiennikiem ale nie wypelnia nam przepisu o minimalnej liczbie Polaków w składzie, jest kontuzjogenny i bardziej obcy. Jarek jest krajanem i odjezdzil u nas juz 2 sezony.

    Mimo bardzo slabej koncowki to Jaroslaw jest najskuteczniejszym jezdzcem naszej druzyny w sezonie! Ratowal nas nieraz przed kompromitacjami jak pseudoliderzy nie potrafili zdobyc nawet jednej trojki w meczu a Jarek wygrywal biegi z liderami przeciwnikow na ich torach! Wypuszczenie go z Zielonej to bedzie frajerstwo.

    Nigdy nie cenilem zbytnio Kopernika (Dyzmy naszego) ale popieram w calosci jego ostatnie postulaty. Zadnego Zyty na trenerke, zostawic Hampelka. Jak juz to sprowadzic
    Jarosław ma gwiazdorski kontrakt w Falubazie i tu nie ma miejsca na mazanie sie publiczne jak to brak mu wsparcia.
    Jeżeli brakuje takiemu zawodnikowi jak Jarosław wsparcia, to niech uderza do narzeczonej Kryjoma, tacy jak Ona są od wspierania zawodników w dole.

    Takie gadanie, że miał i tak najlepszą średnią to zwykle zaklinanie rzeczywistośći. Jarek w wielu meczach robił to co do Niego należało, za taką kase wymaga się pewnej ilośći punktów.

    Zawodnik tego kalibru powinien pociągnąć jeszcze drużyne , która znalazła się na zakręcie po wpadce Dudka, tymczasem ten sam zawodnik wskoczył na jeszcze większy zakręt i zamiast pociągnąć ekipe, dostosował się poziomem sportowym do całej sytuacji.

    Klub powinien a wręcz ma obowiązązek wspierać młodych swojaków, a nie takie szychy jak profesjonalista vicemistrz świata.

    Tutaj nie ma miejsca na foszki i publiczne ceregiele. Obrażanie się na to, że ktoś śmiał wielkiego Jarosława odstawić od awizowanego składu pokazało tylko "delikatność rycezrza" Jarosława.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Nie ma co się dziwić, że Saszka od lat stoi w miejscu. Nie da się robić postępów olewając ligi zagraniczne i turnieje indywidualne. 20 spotkań w sezonie to zdecydowanie za mało.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Jacazg (10-11-2014), kasia_gw (10-11-2014), shelve (10-11-2014)

  25. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Fakt, sprawdziłem i wyszło, że Sasza wystąpił w 2014 r. w mniej niż 40 imprezach. Niewiele.

  26. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Saszka w tym wieku powinien startować jak najwięcej. To jest wiek gdzie trzeba sporo jezdzić i poznawać jak najwięcej owali.
    Szlifować swe rzemiosło, takie dwa sezony na angielskich owalach wiele by Saszy dało.

    Jeszcze przyjdzie czas na to, że Sasza bedzie sobie wybierał gdzie startować i co mu jest jeszcze potrzebne.
    Na ten czas tylko jazda i jeszcze raz jazda. Troche zainwestować w siebie, sprzęcik i do boju po nowe doświadczenia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Saszka jak to ruskie Słowiany,dobrzy w liczeniu piniendzy,kasa się nie zgadza i zamykamy knajpe.Wolę już powolnych i pozornie nieudacznych duńczyków którzy rozwijają się powoli ale jak już cykną to jest hard core.Patrz ostatnio Kildemand,wcześniej Puk,Nicky to bardziej desperat bo jakimś super talentem to on nie był.
    Pisałem ze dwa roki temu że z Łoktajewa będzie taki sam mistrz świata jak miał być z Fredki.Tylko że Fredki mi szkoda bo się chłop stacza coraz bardzkiej kulając się po jakiś Rybnikach a tu miał chatę,wino i dziewczyny.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  28. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, skoro dziś jest wszystko jasne to się już nie czepiam, tylko tragiczne czasem jest wywoływanie sztucznej dyskusji po słowach nikomu niepotrzebnego awanturnika albo nie do końca sprawdzonych pogłosek

    Tym niemniej, kolejne moje zdanie miało brzmieć mniej więcej tak, że trochę niepoważne jest stawianie sprawy tak, że niby w spółce jest RN, jest prezes i jest pseudowłaściciel rządzący z tylnego stołka. Trochę biednie to brzmi mając na uwadze kpiny z Gorzowa, jakoby tam z tylnego stołka Komarnicki kierował Zmorą. Nieprawdaż?

    Co do składu, myślę że wybór jest dużo szerszy niż tylko Walasek bądź Hampel. Każdy chyba treochę poczeka z końcowymi kontraktami

  29. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tu nasz kolega Dariusz O. przedstawia kolejną aferę spiskową, za PS:



    Czyli co ? Toruń, Leszno, Wrocek i Rzeszów, chcieli przejąć większość udziałów w SE ?
    Wyraźnie jest napisane, że prezesi chcieli większych udziałów/zysków ze społki dla klubów.
    Kluby mają równe udziały. Gdzie tu widzisz chęć przejęcia większości udziałów? I to przez wybrane kluby?

  30. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odpowiem inaczej, czy z Hampelem czy z Walaskiem, szanse mamy podobne. Póki co ani Leszno ani Gorzów, nie odbiegają składami jakoś masakrycznie na naszą niekorzyść. Z tego co słyszałem to Patryk odpuści tylko ze trzy kolejki. Potem już pojedzie. Więc szkielet składu w osobach Pepe, Walas/Hampel, AJ, Patryk już jest. Kwestia tylko kto 5 seniorem ?
    Pełna zgoda. Marne tak czy siak, ale na Walaska wydamy znacznie mniej. Poza tym Walaska zawsze można kibicom przedstawić jako powrót do budowania zespołu w oparciu o wychowanków. Hampel był dobry póki robił punkty a klub miał realne szanse na majstra. Teraz ta formuła się wyczerpała. Ze swoją jazdą nie jest żadnym magnesem dla kibiców a Walasek przynajmniej jest swój mimo że rogata dusza.

    Ja obawiam się tylko, że senator postanowi jeszcze zatrudnić Emila. Większość już przypisuje go do Leszna. A ja się nie zdziwię jak Emil wyląduje w ZG. W tym układzie wolałbym już aby Jarek został. Ale to tylko moje zdanie.
    Emil jest już w Lesznie, można o nim zapomnieć (i dobrze). Jakby miał tu przyjść Emil to już wolę żeby Hampel został.

    Według mojego nosa (zaznaczam, ze widzy nie mam żadnej) to senator chce pozbyć się Jarka i Saszy a zatrudnić parę Walas/Emil lub opcja zapasowa Walas/Zengi. Wiem, wiem, że EMil to zawodnik o klasę lepszy niż Grzesiu Zengota. Ale z tych dwóch opcji, jeśli już, to ja wolałbym parę Walas/Zengi.
    Wydaje mi się że to właśnie w tym kierunku zmierza. Ok, rozumiem Hampel out ale pozbywanie się Saszy który ma 20 lat i jest praktycznie naszym wychowankiem to idiotyzm. Nawet jak paszportu sobie nie załatwi to powinien zostać. Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie na przyszły rok scenariusz sensowny i realny to:

    1. Protas
    2. Sasza
    3. Walas
    4. Zengi
    5. AJ
    6. junior ze szkółki
    7. Zgardziński

    W trakcie sezonu wróci Patryk i rywalizuje o skład z najsłabszym/kontuzjowanym seniorem.
    Dodatkowo jeśli Sasza dostanie polski paszport to wskakuje pod 7, Zgardziński pod 6 a Patryk do pary z Protasem i mamy ekipę która może powalczyć o finał.

    No chyba, że nam Zengiego, sprzed nosa sprzątnie Zmora. Bo i sąsiedzi z północy mają chrapkę na niego.
    No właśnie, jeszcze tylko tego nam trzeba żeby drewniany Grześ poszedł do Gorzowa. W sumie na ich miejscu uderzałbym do niego od razu. Na pewno więcej będzie z niego pożytku niż z duetu Gapa/Świder a na pewno droższy nie będzie.


    EDIT - co do Saszy to macie racje. Ktoś powinien nim wstrząsnąć. Chłopak musi się ogarnąć bo zmarnuje swój talent. Ale puszczać go do innego klubu nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 10-11-2014 o 14:53

  31. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    "- Marzenia o starcie Roberta Dowhana w wyborach na prezydenta Zielonej Góry jak wszyscy wiemy, legły w gruzach. Wielu polityków PO z tego faktu się ucieszyło, tym bardziej że trzymali (i nie tylko oni) mocno ściśnięte kciuki za takim rozwiązaniem. PO postawiła na Janusza Kubickiego, a Robert został na lodzie i z zamówionymi miejscami pod wyborczą reklamę. To co się teraz dzieje, to jak dla mnie powrót na stanowisko prezesa - pisze.

    Dodaje, że Dowhan zdaje sobie sprawę, że w 2015 roku nie będzie kandydatem PO na senatora. - Albo że popłynie w wyborach przy takiej kondycji klubu. Z pewnością nikt nie zrobił tyle dobrego dla zielonogórskiego żużla co Robert. Dlatego może to i lepiej, że wraca na miejsce kierowcy, zamiast siedzieć na tylnym fotelu i udawać, że jest pasażerem - komentuje".

    Cały tekst: http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...#ixzz3IftkcqeF

    Wychodzi na to, że nie duch sportu się liczy ale WADZA!

  32. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Ehhh. Przekonujemy się po raz kolejny, że status potęgi nie jest dany raz na zawsze i trzeba ciągle pilnować tematu. Wszystkie większe imperia w końcu upadały.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  33. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Ehhh. Przekonujemy się po raz kolejny, że status potęgi nie jest dany raz na zawsze i trzeba ciągle pilnować tematu. Wszystkie większe imperia w końcu upadały.
    A pycha poprzedza upadek. U nas zawsze jej było pod dostatkiem

    W każdym razie dla mnie powrót Roberta to jedyna nadzieja na to, żeby to wszystko nie posypało się do reszty. Bo wiele nie brakuje.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-11-2014)

  35. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W każdym razie dla mnie powrót Roberta to jedyna nadzieja na to, żeby to wszystko nie posypało się do reszty.

    podpalacz ma gasić pożar?

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    GoTrEk (10-11-2014), Nigel (10-11-2014), mhsol (10-11-2014)

  37. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    podpalacz ma gasić pożar?
    Przecież ma do pomocy Maria

  38. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cosik mnie się zdaję , że to senatorek bardziej chce się pozbyć Hampela niż ten chce odejść. Najwyższy kontrakt w lidze plus kasa z Krono na grandpriksa - gdzie mu dadzą więcej? Ano nigdzie. A jutro Martunia ogłosi , iż wycofuje się ze sponsorowania Rzeszowa i Jarek nie będzie miał innego wyjścia jak zostać. A na propozycję renegocjacji kontraktu może pokazać środkowy palec jak Hancock w tym roku w Tarnowie i pewnie tak zrobi. Niech zatem nowy - stary prezes Robert ( nawet z tylnego fotela jak dotąd) szykuje się na utrzymywanie Hampela co najmniej jeszcze przez następny rok.

  39. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Moher gdzie jestes w obronie Saszki?!
    W sytuacji gdy Stal Gorzów jest DMP - ślubowałem milczenie (ostatnio milczałem w 1983)

  40. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    W radiu ZG Białogłowy mówił że Hampel zostaje tak mu przynajmniej powiedział senator Nikt z nim kontraktu niema w klubie zamiaru rozwiązać Obaj ze sobą nie dawno gadali i jest ok

  41. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    No jesli mowil mu senator, to Hampela nie ma juz w Zielonej ze 2 miechy pewnie W

  42. Powrót do góry    #77
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach

  43. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    podpalacz ma gasić pożar?
    Jest pewna grupa strażaków którzy sami podpalają las a za chwilę go gaszą.Taka karuzela co niedziela.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  44. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Jest pewna grupa strażaków którzy sami podpalają las a za chwilę go gaszą.Taka karuzela co niedziela.
    Zdarza się, głównie wśród OSP. Bo im gmina za każdy wyjazd płaci

    Moher

    W sytuacji gdy Stal Gorzów jest DMP - ślubowałem milczenie (ostatnio milczałem w 1983)
    To żeś się brachu poświęcił, aż żal mi Ciebie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta

    ten pierwszy kibicowski telefon do radia to chyba ja dzwoniłem.


    edit/
    senator jest w londynie. ciekawe: samolotem czy "na hofmana"?
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 11-11-2014 o 09:14

  46. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Jeżeli Zengota przejdzie do Gorzowa to będzie to chyba pierwszy zielonogorznin który przeszedł do Gorzowa ??!!
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  47. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Jeżeli Zengota przejdzie do Gorzowa to będzie to chyba pierwszy zielonogorznin który przeszedł do Gorzowa ??!!
    Wcześniej na pewno Bolesław Proch (lata 70-te)

  48. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Villanova_Junction Zobacz posta
    Wcześniej na pewno Bolesław Proch (lata 70-te)
    Jest jeszcze RUSTY . Ten transfer był tak tajny że data nieznana choć w niektórych monopolowych mówią że może to być po 2009 r jak kazali mu się na południu całować i stwierdził ze na północy są lepsze miejsca do wystawiania języka

  49. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Zastal ma nowego trenera to moze z Adamkiem pogadaja
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  50. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Adamek patrzyłby na żużlowców z góry

  51. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Jeżeli Zengota przejdzie do Gorzowa to będzie to chyba pierwszy zielonogorznin który przeszedł do Gorzowa ??!!
    Cóż za rażący przykład braku znajomości historii swojego klubu

  52. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ja obawiam się tylko, że senator postanowi jeszcze zatrudnić Emila. Większość już przypisuje go do Leszna. A ja się nie zdziwię jak Emil wyląduje w ZG. W tym układzie wolałbym już aby Jarek został. Ale to tylko moje zdanie.
    Dobrze, że tylko Twoje. Gdyby cała Zielona Góra uległa takim marzeniom, bałbym się , że po wyborach za tydzień mielibyście aspiracje niepodległościowe. Niczym Katalonia.
    UNSCARED

  53. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dobrze, że tylko Twoje. Gdyby cała Zielona Góra uległa takim marzeniom, bałbym się , że po wyborach za tydzień mielibyście aspiracje niepodległościowe. Niczym Katalonia.
    A gdzie ty tu widzisz "marzenia" ? Ogarnij się chłopaku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Adamek patrzyłby na żużlowców z góry
    Chłopaki by takiego kogoś szybko naprawili. Wsiadłby na motorek bez hamulców, dojechał do wirażu i szybko by się zrobił maciupeńki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  55. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Chłopaki by takiego kogoś szybko naprawili. Wsiadłby na motorek bez hamulców, dojechał do wirażu i szybko by się zrobił maciupeńki.

    bardzo celna szpilka w adamka.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-11-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •