Strona 152 z 189 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Uwielbiam to odbijanie piłeczki... ale u was Ale cieszy mnie to że Kibice z ZG siedzą w portfelu prezesa UL.
    Takie zaległości to po cholerę Hampel wydzwania i szlocha przez telefon? Dziwne
    Nikt nie siedzi w portfelu waszego prezesa, bo i po co, skoro powszechnie jest to znane, tym bardziej kiedy jezdzi u was zielonogórzanin
    Poczekaj jeszcze chwile, to i blondynka z Gorzowa tez bedzie wydzwaniać, przecież to wasz wychowanek, a wy do wychowanków macie szczególny sentyment

  2. Powrót do góry    #6797
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Nikt nie siedzi w portfelu waszego prezesa, bo i po co, skoro powszechnie jest to znane, tym bardziej kiedy jezdzi u was zielonogórzanin
    Poczekaj jeszcze chwile, to i blondynka z Gorzowa tez bedzie wydzwaniać, przecież to wasz wychowanek, a wy do wychowanków macie szczególny sentyment



    Zatem skoro nie siedzisZ nie opowiadaj bezedur......klub od niemal dekady stabilny finansowo a ten będzie opowiadał historyjki patrz: opowieści z krypty. Nie było wielkiej kasy byli Lindgreny i inne Michelseny ALE zawsze wypłacalni. Obecnie szerokie grono zacnych sponsorów to i skład z górnej półki, proste.



    P.s

    Życzę wyjścia na prostą,

  3. Powrót do góry    #6798
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Nikt nie siedzi w portfelu waszego prezesa, bo i po co, skoro powszechnie jest to znane, tym bardziej kiedy jezdzi u was zielonogórzanin
    Poczekaj jeszcze chwile, to i blondynka z Gorzowa tez bedzie wydzwaniać, przecież to wasz wychowanek, a wy do wychowanków macie szczególny sentyment
    Skoro w Lesznie są kłopoty finansowe, o których donosi Ci sympatyczny zielonogórzanin Grześ, to naprawdę nie sądzę, żeby Krzysinek chciał przyjść do zadłużonego i mającego spore zaległości klubu... Tym bardziej, że KK tym sprawach jest mniej wyrozumiały niż Emil, Nicki czy Pawliccy, którzy spokojnie czekają za zaległą kasą.

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk

  4. Powrót do góry    #6799
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Złotobuty twierdzi, że kapitał jest ulokowany w sądzie Wyciąga łapę po nie swoje pieniądze i chce nimi ratować swoją rozrzutność.Pycha ma to do siebie, że czasem zostaje ukarana...
    Do komisji licencyjnej złoży papiery z adnotacją "1 mln złotych mam na koncie u Karkosika".Całe szczęście,że po dojściu do władzy "jedynie słusznej linii"sądy będą jeszcze bardziej bojaźliwe i na prośby polityków "ślepe i głuche".A w niedzielę mobilizacja,przyjeżdża Grudziądz,można zarobić,będzie kasa za pkt.Największą porażką Dowhana jest nieobecność w 4 i play-of,tam będą dopiero pieniądze do podziału.Jeden mecz,jedna przegrana tak dużo kosztuje.Jeden zawodnik,jedna "trawa"taka droga..

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    adamtorun (19-08-2015)

  6. Powrót do góry    #6800
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    alexbart, przeniosę te pogaduchy do naszego wątku

    Rozumiem twoje intencje Gablen, a nawet w sporej czescipodzielam rozumowanie. W czesci dotyczacej szkolki uwazam dzisiejsza politykeza zbrodnie na zywym organizmie. Obawiam sie jednak, ze przepisane przez ciebie lekarstwo wczesniej dobije klub niz uzdrowi. Potem trzeba by budowac wszystko od zera, od szukania sponsorow, dotacji, sztabu szkoleniowego, itd… Doprawdy,nie wiem jednak jak zejsc z drogi obranej przez klub w zakresie szkolenia. Ciezki orzech do zgryzienia.

    może okazać się w niedzielę że to nie jest moje lekarstwo ale po prostu rzeczywistość która właśnie się wydarzyła. ja nie piszę o tym że coś mi się nie podoba bo mam takie widzimisie, ale o tym ze kończymy kolejny sezon w kiepskim stylu , i niestety z roku na rok jest coraz gorzej.

    można byłoby dzisiejszą sytuację Falubazu dla własnego dobrego samopozcucia sprowadzić do tego że gdyby Protas nie wywrócił się po zakończonym już biegu z Tarnowem, to byśmy mecz wygrali, tak samo jak rewanż, do tego wygrana na Zawarciu, Lesznie a tym samym wciąż jesteśmy faworytem do DMP . ale niestety tak nie jest, i każdy który patrzy na Falubaz nie tylko przez pryzmat kilku niewątpliwych sukcesów medalowych ostatnich lat , raczej potrafi dostrzec że już jakiś czas temu straciliśmy przyczepność i jeszcze jakoś się kulamy siłą rozpędu.

    jeżeli zostaniemy w elidze , to uważasz że realny jest zbudowany porównywalny budżet na przyszły rok ? biorąc pod uwagę jak wiele negatywnych rzeczy dzieje się wokół klubu, pomijając już nawet to jak zakończymy obecny rok ?



    sfp, w odpowiedzi do tego co napisałeś w innym wątku

    przede wszystkim różnimy się co do tego jak powinien być budowany skład Falubazu (co nie znaczy , ze moja opcja jest mojsza ) , ale dla mnie oprócz wyniku ważne jest to kto jeździ w naszej drużynie, dla ciebie wystarczy jedynie to że Gollob pasuje z KSMem.
    nie jestem w stanie rozbierać na częsci pierwsze to co wypunktowałeś z mojego posta, bo to nie ma większego sensu. są rzeczy których nie chcesz widzieć, lub które dla ciebie są nieistotne.
    nie ma większego znaczenia to który z dwójki Adamczewski-Pieszczek jest lepszy, bo obywaj to leszcze i żaden z nich nigdy nie powinien być zawodnikiem naszego klubu.
    porównanie Jabłoński vs MBJ pominę, bo to nie ma najmniejszego sensu.

    mam wrażeni że najzwyczajniej w świeciei marnujemy możliwości finansowe , które mamy od kilku ładnych lat. liczy się jedynie tu i teraz.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  7. Powrót do góry    #6801
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Nie ma potrzeby szukac az tak daleko.

    http://rlach.republika.pl/dmp/2006/leta_1.htm

    Punkty zostaly jedynie odjete od wyniku druzyny i tyle.
    Nie wiem po co sięgacie do tak zamierzchłej przeszłości

    http://rlach.republika.pl/dmp/2014/gozg_1.htm
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #6802
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Skoro w Lesznie są kłopoty finansowe, o których donosi Ci sympatyczny zielonogórzanin Grześ, to naprawdę nie sądzę, żeby Krzysinek chciał przyjść do zadłużonego i mającego spore zaległości klubu... Tym bardziej, że KK tym sprawach jest mniej wyrozumiały niż Emil, Nicki czy Pawliccy, którzy spokojnie czekają za zaległą kasą.

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk
    Nie mam pojęcia jaka jest sytuacja finansowa Leszna, ale Ksysio to chyba naprawdę musi sobie szukać nowego pracodawcy. Po tym jak go traktuje Chomski nie bardzo wyobrażam sobie ich dalszą współpracę. Na rynku będzie trochę klubów chętnych na niego. Sensowny polski senior to obecnie deficytowy towar. Beniaminek, Toruń, Rzeszów, kto wie może i Tarnów będą szukały wzmocnień. Tylko Leszno i ZG nie potrzebują kontraktować Polaka.
    Ja bym się nie zdziwił jakby pod Zengiego najsilniejsze podchody robił właśnie Gorzów a nie Zielona Góra. Nam Grzesio by się przydał, ale nie jest niezbędny. Taki Gorzów będzie potrzebował koniecznie wzmocnień i Grześ pasuje jak ulał.


    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie wiem po co sięgacie do tak zamierzchłej przeszłości

    http://rlach.republika.pl/dmp/2014/gozg_1.htm
    Ja podałem przykład z rywalizacji toruńsko-zielonogórskiej, bo teraz też mamy z takim do czynienia.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Aussie (19-08-2015)

  10. Powrót do góry    #6803
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A jak go traktuje Chomski?
    Pomimo beznadziejnych wyników Ksyś ciągle startuje z juniorem, co oznacza pewien handicap (pomijając postać Zmarzlika). I ciągle jest w składzie, co też warto podkreślić.

  11. Powrót do góry    #6804
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A jak go traktuje Chomski?
    Pomimo beznadziejnych wyników Ksyś ciągle startuje z juniorem, co oznacza pewien handicap (pomijając postać Zmarzlika). I ciągle jest w składzie, co też warto podkreślić.
    Tak tylko on nie może go odstawić od składu bo zachwiało by to pewne rodzinne relacje.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (20-08-2015)

  13. Powrót do góry    #6805
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Czasy sie zmieniły, a niektórzy z myśleniem pozostali w głębokiej komunie.....przywróćmy PGRy bo wtedy każdy mial prace i bylo sprawiedliwie.
    W każdych dyscyplinach sportowych przychodzi sie na gwiazdy, bo one gwarantują widowisko i emocje a nie wychowanków, jesli takowi są i prezentują wysoki poziom to fajnie i tyle.
    Robienie tragedii z tego ze nasz klub nie ma wychowanków jest niedorzecznością.
    Ja idac na mecz, mam w du.. to czy jest tam wychowanek czy nie, ja oczekuje swietnego widowiska i to mnie przyciaga na stadion.
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 19-08-2015 o 11:25

  14. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Robienie tragedii z tego ze nasz klub nie ma wychowanków jest niedorzecznością.
    aleś wymyślił...
    amerykanie nie mieli siły roboczej do obrabiania bawełny, to sobie z afryki sprowadzili.
    niemcy w latach 60-70. bardzo polubili turków - zobacz, co tam się teraz dzieje.

    jak ci żona nie urodzi dziecka, to sobie bez problemu adoptujesz?

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    alexbart (19-08-2015)

  16. Powrót do góry    #6807
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    jak ci żona nie urodzi dziecka, to sobie bez problemu adoptujesz?
    Nie, wezmę taka która urodzi

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vsv za jego przydatny post!

    energo (20-08-2015)

  18. Powrót do góry    #6808
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Czasy sie zmieniły, a niektórzy z myśleniem pozostali w głębokiej komunie.....przywróćmy PGRy bo wtedy każdy mial prace i bylo sprawiedliwie.
    W każdych dyscyplinach sportowych przychodzi sie na gwiazdy, bo one gwarantują widowisko i emocje a nie wychowanków, jesli takowi są i prezentują wysoki poziom to fajnie i tyle.
    Robienie tragedii z tego ze nasz klub nie ma wychowanków jest niedorzecznością.
    Ja idac na mecz, mam w du.. to czy jest tam wychowanek czy nie, ja oczekuje swietnego widowiska i to mnie przyciaga na stadion.
    C

    czyli krótko mówiąc kibic sukcesu ? nie będzie gwiazd to i Ciebie nie będzie ? za pewne w takich imprezach jak MDMP czy liga juniorów nie uczestniczysz ?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2015)

  20. Powrót do góry    #6809
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Czasy sie zmieniły, a niektórzy z myśleniem pozostali w głębokiej komunie.....przywróćmy PGRy bo wtedy każdy mial prace i bylo sprawiedliwie.
    W każdych dyscyplinach sportowych przychodzi sie na gwiazdy, bo one gwarantują widowisko i emocje a nie wychowanków, jesli takowi są i prezentują wysoki poziom to fajnie i tyle.
    Robienie tragedii z tego ze nasz klub nie ma wychowanków jest niedorzecznością.
    Ja idac na mecz, mam w du.. to czy jest tam wychowanek czy nie, ja oczekuje swietnego widowiska i to mnie przyciaga na stadion.
    No ok. Rozumiem Twój punkt widzenia.

    Ale pamiętaj, że gdy klub ma kłopoty, spada ligę niżej to wtedy najlepiej się odbudowywać opierając się na swoich wychowankach (nie mówię o najlepszych wychowankach, bo ci i tak znajdą zatrudnienie w najlepszych zespołach za lepszą kasę). Z wychowankiem mimo wszystko łatwiej się jest dogadać, jakiś sentyment zawsze pozostaje. Gdyby teraz np. Unia spadła do I ligi, to sądzę, że spokojnie dałoby się zrobić skład z Kościuchem, Balińskim, Musielakiem, Smektałą, Kuberą i Kaczmarkiem. No, ale do tego trzeba mieć jakichkolwiek wychowanków.

    A gdy wychowanków nie ma to w czasie kryzysu i problemów zaczyna być niedobrze...

    pozdr

  21. Powrót do góry    #6810
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Przeceniasz role wychowanków w dzisiejszych czasach.Czesto bywa tak ze z wychowankiem ciężej sie dogadac niz z obcokrajowcem, czego byliście dobitnym przykladem, kiedy bracia odeszli gdyz nie zgadzała sie kasa.
    Powiem nawet wiecej, wychowankowie to nawet w bezczelny sposob wykorzystują w negocjacjach stawiajac prezesów pod presja zwiazana z otoczeniem miejscowych kibiców....tak bylo np w przypadku Dudka u nas.
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 19-08-2015 o 12:41

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vsv za jego przydatny post!

    unimil_to_run (19-08-2015)

  23. Powrót do góry    #6811
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Czasy sie zmieniły, a niektórzy z myśleniem pozostali w głębokiej komunie.....przywróćmy PGRy bo wtedy każdy mial prace i bylo sprawiedliwie.
    W każdych dyscyplinach sportowych przychodzi sie na gwiazdy, bo one gwarantują widowisko i emocje a nie wychowanków, jesli takowi są i prezentują wysoki poziom to fajnie i tyle.
    Robienie tragedii z tego ze nasz klub nie ma wychowanków jest niedorzecznością.
    Ja idac na mecz, mam w du.. to czy jest tam wychowanek czy nie, ja oczekuje swietnego widowiska i to mnie przyciaga na stadion.
    To jesteś w zdecydowanej mniejszości. Kluby potrzebują wychowanków. Bez tego ciężko o identyfikację kibica z drużyną. Póki są sukcesy to problemu nie ma, bo partia kibiców sukcesu wypełni trybuny, ale gdy skończą się sukcesy to klub może bazować tylko na prawdziwych kibicach (na nas znaczy się no i tych z fanklubu Warda ).
    U nas chwilowo problemu wychowanków w składzie nie ma bo są Protas, Dudek, Walas i Alex, ale za chwilę Walas wyleci, Protas skończy karierę, z Alexa nic nie będzie i ostatnie się nam Dudek. I wtedy dopiero będzie lipa. Przez lata zaniedbań w szkoleniu mamy dziurę pokoleniową i jak jej teraz nie zaczniemy wypełniać to za 2-3 lata obudzimy się w naprawdę kiepskim położeniu. Pieniądze to nie wszystko.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2015), alexbart (19-08-2015), spitt22 (19-08-2015)

  25. Powrót do góry    #6812
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Popatrz na marki piłkarskie, w Realu,Barcelonie, Bayernie,Ajaksie,tam szkółki funkcjonują wzorowa a mimo to gwiazdy są kołem napędowym widowni i zysków z gadżetów.Dzis w swiecie sportowym rządzi pieniądz,masz je, zdobywasz trofea, nie masz to zadowalasz sie amatorka.
    Zrozum jedno, jesli nie bedzie pieniędzy to nawet gdyby bylo dziesieciu wychowanków, to zadnego nie zatrzymasz tu.
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 19-08-2015 o 13:02

  26. Powrót do góry    #6813
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Przy takim myśleniu niedługo zabraknie w ogóle zawodników jeśli wszyscy zechcą "kupować" a nie szkolić. Ilość rodziców-żużlowców z synami chcącymi kontynuować tradycję jest ograniczona

  27. Powrót do góry    #6814
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    vsv jesteś klonem Mariusza, jego drugim kontem, bratem bliźniakiem, rzecznikiem itp etc? Nie jestem na bieżąco, ale bardzo mi przypominasz Mario w wersji light.

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-08-2015)

  29. Powrót do góry    #6815
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Przeceniasz role wychowanków w dzisiejszych czasach.
    Czy ja wiem. Obecnie w bydgoskiej pierwszoligowej szarzyźnie furorę robi Woźniak, jego komplet cieszył jak cholera. Ludzie chodzą też za Siopkiem i wybaczają mu słabsze wyniki. Każdy punkt Rydlewskiego na rywalu to również ekstaza. Coś w tym jest

    Porównanie klubów żużlowych do piłkarskich mocarstw nie wiem czemu ma służyć :O
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (19-08-2015)

  31. Powrót do góry    #6816
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Porównanie klubów żużlowych do piłkarskich mocarstw nie wiem czemu ma służyć :O
    Służy temu ze to Gwiazdy nakręcają koniunkturę,przyciągają sponsorów, widownie, a nie taki np Wozniak któremu od czasu do czasu cos wyjdzie.

    Pytanie ktore sie samo nasuwa jest takie, dlaczego wszelkiej maści sponsorzy nie chca ,ładować swoich pieniędzy w szkółki, skoro miejscowa gawędź czeka na to jak na zbawienie?

    Za wszystko teraz placimy, za nauke zeby studiowac rowniez,wiec dlaczego chlopcy (wyżelowani, tylko tipsów im brakuje do kompletu, tak opowiadal Pan Andrzej) w wieku 14,15 lat ktorzy przychodza z mamusia do klubu maja miec za darmo nauke jazdy na motocyklu?
    W innych krajach mlodzi chlopacy zapieprzając do pracy zeby miec na motor a u nas co, z urzedu mamy szkolic takich co rodzicą marzy sie aby syn zostal zuzlowcem?

    Przypomnijcie sobie jak gówniarz Zgardzinski ktory nic nie osiągnął na torze a jak licytowal sie ojciec o stawki,przeciez to bylo zwykle skur.. , to jest patologia z ktora trzeba raz na zawsze skonczyc.
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 19-08-2015 o 15:29

  32. Powrót do góry    #6817
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    W innych krajach mlodzi chlopacy zapieprzając do pracy zeby miec na motor a u nas co, z urzedu mamy szkolic takich co rodzicą marzy sie aby syn zostal zuzlowcem?

    Tylko ze w innych krajach taki młodzieniaszek pracując gdzieś ( przykładowo Szwecja - zuzlowy kraj ) i zyjac sobie w domu u rodziców ( nie płacąc rachunków ) jest w stanie dosyć szybko kupic sobie kompletną machinę ( ma motywacje, że może zrobić to szybko ), w Polsce taki młodzieniaszek ( zakładam że są to młodzieniaszki w wieku takim, żeby nie emigrowali na własną rękę - uprzedzam odpowiedz w stylu " granic nie ma, nic nie stoi na przeszkodzie zeby jechal zarobic za granice ) jest w stanie w szybko sposób zarobić na chlanie w demonie ( przykład Strzelca ) i na półkolonie w Kosobudzu ( oczywiście jeżeli rodzice dorzucą ).

    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Przypomnijcie sobie jak gówniarz Zgardzinski ktory nic nie osiągnął na torze a jak licytowal sie ojciec o stawki,przeciez to bylo zwykle skur.. , to jest patologia z ktora trzeba raz na zawsze skonczyc.
    Zgardzinski jest na kontrakcie zawodowym, stad nie trudno sie domyslic ze podbijali stawki, zeby nie dorzucac do interesu tylko cos z niego wyciagac. W koncu to praca a nie przyjemności.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-08-2015 o 15:36

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (19-08-2015)

  34. Powrót do góry    #6818
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    vsv jesteś klonem Mariusza, jego drugim kontem, bratem bliźniakiem, rzecznikiem itp etc? Nie jestem na bieżąco, ale bardzo mi przypominasz Mario w wersji light.

    Sent from my A0001 using Tapatalk
    zabawne też mam takie wrażenie, Mario ostatnio był w wersji light może żona przeczytała co chłop wypisuje i mu konto skasowała, co by wstydu jej nie przynosił. No i teraz biedak musi musi nabijać licznik postów od początku, a było już tak dobrze

  35. Powrót do góry    #6819
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    No trzeba odsiać ziarno od plew , od tego jest trener który powinien widzieć po paru zajeciach czy ktoś przychodzi bo mama czy tata ma kaprys czy faktycznie młody chce.Wiadomo że ktoś kto ma 14 lat może nie wiedzieć na czym ten sport polega i po pierwszym terningiu czy troche pożniej sie rozmysli. Dlatego im wiecej się zobaczy w akcji szkółkowiczów tym lepiej .Jak nie umie jeżdzić to go nauczyć na simsonie a potem dopiero na żużlowym motocyklu (dużo taka nauka by nie kosztowała. Poza tym gdzie taki 14 latek ma sie nauczyć jeździć???????? Wiekszość ludzi w zg mieszka w bloku , gdzie on ma ten motorek trzymac?Może gdzies na wsi jest łatwiej bo i jest miejsce , pewnie i jakiś motorek po ojcu , policja nie złapie, ale druga strona medalu jest taka że potem trzeba na stadion dojechać itp.(podziwiam Walaska jak mu sie musiało chcieć dojeżdzać z tego Krosna)

    Huszcza też kiedyś mówił że brak jest chętnych , że teraz na nabór przychodzi po pare chłopaczków a kiedyś po 60 ( i tu jst problem a nie to czy ktos ma żel na włosach ) ( teraz zgłosi sie powiedzmy 10- z czego odpada na wstępie 5 albo dlatego że nie przechodza badań albo nie umieją jezdzic, zostaje 5 z czego 4 namówili rodzice , i jeden co ma naprawde chęć ale nie ma kto go wozić na treningi kupic kasku itp (pomijam fakt czy ma gośc talent)


    Teraz w niedziele podczas transmisji a grudziadza w trakcie zawodow puszczono taki filmik na nsport odnosnie nowych silników które są tańsze i dużo żywotniejsze
    chyba to było o tym
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...iatowego-zuzla

  36. Powrót do góry    #6820
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Przeceniasz role wychowanków w dzisiejszych czasach.Czesto bywa tak ze z wychowankiem ciężej sie dogadac niz z obcokrajowcem, czego byliście dobitnym przykladem, kiedy bracia odeszli gdyz nie zgadzała sie kasa.
    Powiem nawet wiecej, wychowankowie to nawet w bezczelny sposob wykorzystują w negocjacjach stawiajac prezesów pod presja zwiazana z otoczeniem miejscowych kibiców....tak bylo np w przypadku Dudka u nas.

    A tak w ogóle to czemu taki jeden z drugim ma mieć jakieś plusy u kibiców tylko dlatego, że urodził się akurat w danym mieście?
    Przecież on w ogóle nie miał na to wpływu, gdzie chce się wychowywać, gdzie mieszkać, itp. tylko jego rodzice.

    Zawsze śmiać mi się chce, jak ktoś prdli głupoty, jacy to niby wychowankowie są przywiązani do klubów , a jakie "złotówy" są z "najemników", zwłaszcza z obcokrajowców..
    Jakby nie było pełno wyjątków w obie strony.
    W Gnieźnie bez problemu znajdzie się masa fantastów, którzy zarzekają się, jak by tu chodzili na Start z Jabłońskimi, Gomólskimi, Fajferami i jakie by to były tłumy na stadionie mimo porażek...Mało tego! Wielu twierdziło, że zespół oparty na gnieźnieńskich wychowankach byłby w stanie SG do Ekstraligi wprowadzić...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  37. Powrót do góry    #6821
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Wreszcie na SF zauważyli że na SB jest problem z obliczeniami kto, kiedy, jak spadnie więc -----> 25 wariantów w walce o utrzymanie teraz pozostaje kwestia wyboru, który wariant będzie najbardziej zadowalający
    czytaja. Robi ma zawsze racje http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...ortu-zuzlowego

    a niektorzy dalej by chcieli robic male tabelki z malych tabel

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    spitt22 (19-08-2015), vicar (20-08-2015)

  39. Powrót do góry    #6822
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Służy temu ze to Gwiazdy nakręcają koniunkturę,przyciągają sponsorów, widownie, a nie taki np Wozniak któremu od czasu do czasu cos wyjdzie.
    Nie ma najmniejszego sensu porównywać speedwaya z futbolem. W futbolu największe kluby w ogóle mogłyby sobie odpuścić szkolenie i grać tylko kupowanymi zawodnikami, bo rynek futbolowy jest tak rozległy, klubów i zawodników tak wiele, że nie byłoby problemów ze znalezieniem nowych piłkarzy.
    W tym współczesnym skarlałym speedwayu każdy nowy zawodnik jest na wagę złota. Coraz mniej klubów szkoli i za chwilę okaże się że trzeba będzie pozmieniać przepisy dotyczące obowiązkowej liczby Polaków w składzie bo ich zwyczajnie zabraknie. Niby kto inny miałby na siebie wziąć ciężar szkolenia jak nie kluby ekstraligowe ? Tu jest największy budżet i ciśnienie na wynik. Żużel zdechnie i to jest kwestia czasu. Postępując zgodnie z logiką którą zaprezentowałeś to za 10 lat w Zielonej Górze jedynym klubem żużlowym będzie amatorska drużyna AKŻ Chóragan. Falubazu nie będzie, bo i ligi zawodowej nie będzie z kim stworzyć. Nie zabijajmy tego sportu tak szybko. Pozwólmy mu umrzeć z godnością.

    PS - http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...097,1,281.html
    Wychodzi na to, że w ogóle nie było tematu próbki B. Sasza nie wystąpił o jej zbadanie czyli całe to jego tłumaczenie to był pic na wodę fotomontaż.
    Qwa jakim to trzeba być skończonym debilem, żeby będąc naćpanym siadać na motor i startować. Gdyby to była droga publiczna miałby wyrok skazujący i zakaz prowadzenia pojazdów. Wyobraźcie sobie, że w tym 14 biegu skutecznie wsadził Łagutę w bandę i go połamał. Potem okazuje się że był naćpany. Byłby prokurator i dopiero afera. Po prostu ręce opadają.

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (19-08-2015), Nigel (19-08-2015), miles (19-08-2015), unimil_to_run (19-08-2015)

  41. Powrót do góry    #6823
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Przeceniasz role wychowanków w dzisiejszych czasach.Czesto bywa tak ze z wychowankiem ciężej sie dogadac niz z obcokrajowcem, czego byliście dobitnym przykladem, kiedy bracia odeszli gdyz nie zgadzała sie kasa.
    Powiem nawet wiecej, wychowankowie to nawet w bezczelny sposob wykorzystują w negocjacjach stawiajac prezesów pod presja zwiazana z otoczeniem miejscowych kibiców....tak bylo np w przypadku Dudka u nas.
    w przypadku Duzersa kluczowa postacia byla mamusia na szczescie w tym sezonie brak jej argumentow albo sie zgodzi albo adios Duzers

  42. Powrót do góry    #6824
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...ortu-zuzlowego

    Czyli jednak nie liczy sie bezposredni pojedynek przy rownej ilosci punktow w malej tabelce.

    Falubaz walczy o utrzymanie, musi wygrac z GKMem, bo Rzeszow prawdopodobnie zdobedzie tylko 2 punkty na Stali Gorzow i wygra wiecej niz dwoma malymi punktami.
    Unia Tarnów

  43. Powrót do góry    #6825
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #6826
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    To my na to, ze słów tego śmieszka nie ma co na szczęście brać na poważnie. A przynajmniej mam taką nadzieję, że pożegnamy rudego po sezonie.....w pierwszej kolejności z Walasem i AJ.

  45. Powrót do góry    #6827
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Nie wiem jak Inni, ale My w Lesznie już się boimy.................

  46. Powrót do góry    #6828
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A mnie zaciekawiło info o Pieszczku, że ponoć zadarł ze starymi

    Ten młody to jednak bezczelny jest
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #6829
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mnie zaciekawiło info o Pieszczku, że ponoć zadarł ze starymi

    Ten młody to jednak bezczelny jest
    MOZE DO zaczyna fantazjować,moze tym artykułem che spuscic Zg lige nizej pisząc ze dla walaska,AJ,PIESZCZAKA NIE MA MIEJSCA W PRZYSZŁY ROKU,ZEBY POJECHALI PIACH I PRZEGRYWALI Z NOWAKAMI PAVLICAMI CZY GOLLOBAMI...

  48. Powrót do góry    #6830
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mnie zaciekawiło info o Pieszczku, że ponoć zadarł ze starymi

    Ten młody to jednak bezczelny jest

    Ostafińskiemu chodziło o to co było w transmisji z Leszna chyba jak Pepe mu zajechał droge i spadł na ostatnia pozycję.
    I Ostafiński oto taki wniosek sobie wysnuł( że zawodnik wkurzony zaraz po biegu w nerwach cos tam powiedział,to nie oznacza że jest jakis konflikt).To o składzie to chyba też z wywiadu Dowhana w RZg, gdzie ten mówił że trzeba się zastanowić czy ma zostać Aj,Walasek, że Pieszczek nie spełnił oczekiwań.Gość coś usłyszał coś przeczytał i pisze swoje domysły jak by miał sprawdzone informacje, a że te potwierdzaja sie raz na 10 ,to lepiej nim sobie głowy nie zawracać

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szmacianek za jego przydatny post!

    grabarz (19-08-2015)

  50. Powrót do góry    #6831
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    czytaja. Robi ma zawsze racje http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...ortu-zuzlowego

    a niektorzy dalej by chcieli robic male tabelki z malych tabel
    Ale pytanie postawione na końcu artykułu jest zasadne:

    Regulamin nie przewiduje jedynie sytuacji, w której także punkty biegowe z wszystkich spotkań byłyby równe. I choć jest to mało prawdopodobne, to warto zapisać rozwiązanie w tym konkretnym przypadku.

    Czyli: 1. w małej tabeli punkty meczowe są równe, 2. w małej tabeli punkty biegowe są równe, 3. w dużej tabeli (z całego sezonu) punkty biegowe są równe.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  51. Powrót do góry    #6832
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2015
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Czasy sie zmieniły, a niektórzy z myśleniem pozostali w głębokiej komunie.....przywróćmy PGRy bo wtedy każdy mial prace i bylo sprawiedliwie.
    W każdych dyscyplinach sportowych przychodzi sie na gwiazdy, bo one gwarantują widowisko i emocje a nie wychowanków, jesli takowi są i prezentują wysoki poziom to fajnie i tyle.
    Robienie tragedii z tego ze nasz klub nie ma wychowanków jest niedorzecznością.
    Ja idac na mecz, mam w du.. to czy jest tam wychowanek czy nie, ja oczekuje swietnego widowiska i to mnie przyciaga na stadion.
    To spadająca frekwencja spowodowana jest wg Twoich teorii:
    1. zubożeniem społeczeństwa?
    2. nieciekawym widowiskiem(jazda gęsiego)?
    3. brakiem gwiazd typu Lars, Huszcza?
    Pamiętam stadiony wypełnione po brzegi a nawet jeszcze więcej, ale nie chodziłem na żużel tylko na pojedynki z Okoniewskim, Jancarzem, Wyględą, Muchą, Kochmanem, Jarmułą i to były sztandary klubu, nazwiska które elektryzowały kibiców. Podaj proszę widowisko które pamiętasz, które przyciągnęło ludzi na stadion, bo ja moge podać ich kilkaset jak Żabiałowicza z Plechem (kiedy ten zasłużony i utytułowany zawodnik w pierwszy starcie ma świece, ale w kolejnych wygrywa kila razy wymijając się na trasie), Marcinkiewicza z Jaskiem, i wiele wiele innych. A dzięki temu ze byli to wychowankowie i sporadycznie zdarzały się (było wielkim wydarzeniem) zmiany barw klubowych. A i du..y też mieliśmy inne bo nie było krzesełek, dobrze jak były ławeczki, za to atmosfera NIEPOWTARZALNA!

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adamtorun za jego przydatny post!

    alexbart (19-08-2015)

  53. Powrót do góry    #6833
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To my na to, ze słów tego śmieszka nie ma co na szczęście brać na poważnie. A przynajmniej mam taką nadzieję, że pożegnamy rudego po sezonie.....w pierwszej kolejności z Walasem i AJ.
    a ja dalej mysle ze Warda nie bedzie i zostanie Jarek

  54. Powrót do góry    #6834
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    adamtorun
    Nie porównuj tamtych czasow do teraźniejszości, bo one nijak maja sie do obecnych czasów, kiedy sport stal sie zawodowy a kolarze przedsiębiorcami,biznesmenami.

  55. Powrót do góry    #6835
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ale pytanie postawione na końcu artykułu jest zasadne:

    Regulamin nie przewiduje jedynie sytuacji, w której także punkty biegowe z wszystkich spotkań byłyby równe. I choć jest to mało prawdopodobne, to warto zapisać rozwiązanie w tym konkretnym przypadku.

    Czyli: 1. w małej tabeli punkty meczowe są równe, 2. w małej tabeli punkty biegowe są równe, 3. w dużej tabeli (z całego sezonu) punkty biegowe są równe.
    I to bardzo w pilce sa rankingi UEFA FIFA itd. dzieki ktorym nie ma "rzutu moneta" a tutaj? powinni sie zabezpieczyc na przyszlosc

  56. Powrót do góry    #6836
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    a ja dalej mysle ze Warda nie bedzie i zostanie Jarek

    Ja tam nie wiem czy Ward ma byc czy nie, jednak wolalbym osobiscie Twoja opcje.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-08-2015 o 21:04

  57. Powrót do góry    #6837
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja tam nie wiem czy Ward ma byc czy nie, jednak wolalbym osobiscie Twoja opcje.
    Jarek jest tak ubezpieczony ze nie musi juz jezdzic a powaznie mowiac to z ubezpieczenia ma duzooo wiecej kasy niz by jezdzil

  58. Powrót do góry    #6838
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Alex w Opolu 13 miejsce, 5 pkt i upadek.....
    Obym się mylił, ale w tym 10-leciu chyba nie doczekamy się wychowanka - super ridera

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jarek jest tak ubezpieczony ze nie musi juz jezdzic a powaznie mowiac to z ubezpieczenia ma duzooo wiecej kasy niz by jezdzil
    To nie prawda, ale to nie jest dyskusja na publicznym forum.
    Poszperaj w necie na jaką kwotę był ubezpieczony.
    Zobacz ile opuścił EE i ES jak również GP...pomnóż i Ci wyjdzie, że jest w plecy.....Duuuuużo!

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jarek jest tak ubezpieczony ze nie musi juz jezdzic a powaznie mowiac to z ubezpieczenia ma duzooo wiecej kasy niz by jezdzil
    Oto fakty:
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,jaroslaw-hampel-dostanie-wielkie-odszkodowanie,artykul,580714,1,281.html

    ....ale jeśli znasz realia to wiesz, że jest to bardzo delikatnie policzone.
    Mecze w PL 11-2=9 jaką ma średnią , 2,00 X 5 biegów x 9 meczy = 90pkt x ........zł =......
    GP 9 turniejów ???
    Mecze w ES....sam już nie wiem ile było

    Wg mnie jest pod kreską.... i to dużą.

  59. Powrót do góry    #6839
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mnie zaciekawiło info o Pieszczku, że ponoć zadarł ze starymi

    Ten młody to jednak bezczelny jest
    I niestety brakuje mu argumentów sportowych do dyskusji ze starymi
    Sezon na minus

  60. Powrót do góry    #6840
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Nie, wezmę taka która urodzi
    A to dobry przykład. Tylko sobie wyobraź ze problem leży po twojej stronie, tylko o tym nie wiesz, a weźmiesz taka która mimo wszystko ci urodzi.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (20-08-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •