Strona 118 z 189 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,266 do 5,310 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5266
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Roznica taka, ze to byl funkcyjny, ktory robil wszystko by uciec z toru, a nie banda debili, ktora robila wszystko by wydrzec flage na torze.

    Kazda sytuacja jest inna , jednak Gość był dosłownie przed kołami żużloków, w zg nie byli nawet bardzo blisko tych głupków. Dla mnie to na filmiku bardziej niebezpieczne od tego w ZG. Tylko nie to było głównym "tematem" mojego wczesniejszego posta. W ogole klub z Wrocka był ukarany za to wtargnięcie na tor ? To, ze to osoba funkcyjna nie zmienia faktu, ze na torze w czasie wyscigu nie moze pojawic sie tak samo jak kibice.

    A pytanie do kibiców z Gorzowa. Ktos widzial moze na zywo tą sytuację o której mowil komentator meczu ZG-WRO ?

  2. Powrót do góry    #5267
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Ale w tej sytuacji z filmiku, powininno się raczej wyciągnąć konsekwenkcje wobec tego wirażowego, który wbiegł na tor, a nie wobec klubu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    t_zg (23-07-2015), vwserwis (23-07-2015)

  4. Powrót do góry    #5268
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Roznica taka, ze to byl funkcyjny, ktory robil wszystko by uciec z toru, a nie banda debili, ktora robila wszystko by wydrzec flage na torze.
    Dokładnie, mecz Wrocławia z Lesznem. Funkcyjny chciał coś zabrać z toru (chyba osłonę sprzęgła), tylko odrobinę za późno się na to zdecydował i nie było to zbyt mądre.

    Bodajże w 99 na meczu w Gdańsku na wyjściu z 1. łuku stał nagrzany kibic, którego Rickardsson ominął w ostatniej chwili. Jeśli ktoś znajdzie filmik, to proszę o wrzucenie.

  5. Powrót do góry    #5269
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,013 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Nie wierzę, że mogli to zrobić chłopcy Falubazowcy. Przecież stanowią oni wzór cnót wszelakich. Może napastnicy nosili koszulki Stelmet i pomyliło się rodzinie, bo nie bardzo kumają?
    To byli gorzowiaki przebrani za naszych.

  6. Powrót do góry    #5270
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nie popieram przemocy, brzydzę się agresją...
    ....jednak jak czytam te historie jak ta z Lubuskiej to dochodzę do wniosku, że w kpk kolejną przyczyną umorzenia postępowania winna być "głupota pokrzywdzonego"
    Jakby ktoś po Poznaniu chodził w koszulce Legii i po pobiciu trafiłby na OIOM to także do siebie winien mieć pretensje.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #5271
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nie popieram przemocy, brzydzę się agresją...
    ....jednak jak czytam te historie jak ta z Lubuskiej to dochodzę do wniosku, że w kpk kolejną przyczyną umorzenia postępowania winna być "głupota pokrzywdzonego"
    Jakby ktoś po Poznaniu chodził w koszulce Legii i po pobiciu trafiłby na OIOM to także do siebie winien mieć pretensje.
    Ostatnio widziałem takiego kozaka w Warszawie. Szedł w tunelu pod rondem przy Metro Centrum. Koszulka Lecha i coś tam śpiewał (pijany był). Zastanawiałem się jak daleko tak zaszedł. Podejrzewam, że kiepsko się to dla niego skończyło.

    Co nie zmienia faktu, że nie ma usprawiedliwienia dla takich akcji, bo to jest trochę jak to tłumaczenie przez gwałciciela, że zgwałcił bo go ofiara sprowokowała ubiorem.

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (23-07-2015), grabarz (23-07-2015), j-rules (23-07-2015), libky (23-07-2015), vwserwis (23-07-2015)

  9. Powrót do góry    #5272
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Taaa.
    Pozostając w temacie. Znajoma z Poznania pojechała do Wa-wy nieco przeziębiona. Coś chciała przed samym powrotnym wyjazdem kupić w jakimś małym spożywczym sklepie. Było chłodno, wyjęła szalik Lecha z bagażnika, zarzuciła na szyję jak zwykły szalik i poszła ...Wyjechała z Warszawy 2 tygodnie później, prosto ze szpitala.

  10. Powrót do góry    #5273
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Po alkoholu wielu czuje się "mocnych"
    Pamiętacie jakoś rok temu tę akcję?

    https://www.youtube.com/watch?v=AoOqK3IFHes
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  11. Powrót do góry    #5274
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    No dobra, czyli byly takie przypadki. I co z tego? Przechodizmy nad tym do porzadku dziennego?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #5275
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,481
    Kliknij i podziękuj
    438
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Zaznaczam, że nie popieram takich sytuacji, ale zawsze mam w głowie taki tekst, powstał jakiś 20lat temu, ale aktualny cały czas:

    "Byłem na spacerze tak na małym zwale
    Przemyślonka mnie dopadły, gdy ujrzałem taki film
    Paru młodych ludzi stało gdzieś przy bramie
    A jakiś osił w środku bardzo ostro kogoś tłukł

    I trochę się dziwiłem, że wśród ludzi pełen luzik
    Choć następnym ostro zbitym możesz być i ty
    A kolesia czarne łzy osuszy flaszka wina
    I znów wyjdzie na miasto, znowu będzie szukał krwi

    No i takie rzeczy zdarzają się zbyt często
    I są goście, którzy zmienili miłość w siłę
    Są goście, których będą normalnie piekły kosteczki w ręce
    I których będzie adrenalina nosiła "
    Tylko Falubaz

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    vicar (23-07-2015)

  14. Powrót do góry    #5276
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że nie ma usprawiedliwienia dla takich akcji, bo to jest trochę jak to tłumaczenie przez gwałciciela, że zgwałcił bo go ofiara sprowokowała ubiorem.
    Ale jakich akcji? Młody chłopak nie ma choćby oka podbitego, koszulka cała(poszarpana -tzn jaka, pognieciona, bo chyba nie porwana?), rodzina cała. Nie ma żadnych dowodów, żadnych szkód, żadnych świadków, a jest monitoring, policja przyjechała i zamknęła temat. Nie ma ani słowa o tym by ktoś kogoś pobił. Historia o tym jak ktoś na kogoś nakrzyczał, a w relacji bandyci posługują się przekleństwami typu "Zielona Góra to najlepsze miasto". Wszystko to wychodzi z opowieśći pana Jacka, który zadzwonił do redakcji i się pożalił. Czy to nie wygląda jak relacja osoby nadającej się do psychiatryka?.
    Kto kurde to posłał do druku i jak nisko musiał upaść zawód dziennikarza?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  15. Powrót do góry    #5277
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale w tej sytuacji z filmiku, powininno się raczej wyciągnąć konsekwenkcje wobec tego wirażowego, który wbiegł na tor, a nie wobec klubu.
    Wirazowy wbiegł kiedyś na tor w Toruniu na jakiś mało znaczący zawodach. Nieszczęśnik nie zdążył zebrać części motocykla i został przejechany przez żużlowca. Poleciał chlopina w powietrzu kilkanaście metrów. Przeżył ale był mocno połamany.
    Klub nie poniósł konsekwencji za ten "wybryk"

  16. Powrót do góry    #5278
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ale jakich akcji? Młody chłopak nie ma choćby oka podbitego, koszulka cała(poszarpana -tzn jaka, pognieciona, bo chyba nie porwana?), rodzina cała. Nie ma żadnych dowodów, żadnych szkód, żadnych świadków, a jest monitoring, policja przyjechała i zamknęła temat. Nie ma ani słowa o tym by ktoś kogoś pobił. Historia o tym jak ktoś na kogoś nakrzyczał, a w relacji bandyci posługują się przekleństwami typu "Zielona Góra to najlepsze miasto". Wszystko to wychodzi z opowieśći pana Jacka, który zadzwonił do redakcji i się pożalił. Czy to nie wygląda jak relacja osoby nadającej się do psychiatryka?.
    Kto kurde to posłał do druku i jak nisko musiał upaść zawód dziennikarza?
    Naruszenie przestrzeni osobistej czy tam wolnosci. Chyba jest takie cos? Duzo rzeczy wbrew pozorom mozna pod to podciagnac.
    monitoring, dzilania policji... nie wiem jak u was ale w Tarnowie takie rzeczy to sci-fi (wiem z autopsji)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #5279
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Naruszenie przestrzeni osobistej czy tam wolnosci. Chyba jest takie cos? Duzo rzeczy wbrew pozorom mozna pod to podciagnac.
    monitoring, dzilania policji... nie wiem jak u was ale w Tarnowie takie rzeczy to sci-fi (wiem z autopsji)

    Chodzi o to, ze ten tekst jest napisany jak z kosmosu. Tak jak Falubaz pisze o wulgaryzmach. Gdyby takie wulgaryzmy jak " Zielona Gora to najlepsze miasto " leciały na stadionach, nikt by przeciez slowem nie pisnal. naprawde juz chyba autor tekstu nie mial o czym pisac, ze podjal sie stworzenia takiego gniota. Bez kitu sytuacja rodem z programow typu " dlaczego ja ", " rozmowy w toku " itp.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (23-07-2015)

  19. Powrót do góry    #5280
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Naruszenie przestrzeni osobistej czy tam wolnosci. Chyba jest takie cos? Duzo rzeczy wbrew pozorom mozna pod to podciagnac.
    monitoring, dzilania policji... nie wiem jak u was ale w Tarnowie takie rzeczy to sci-fi (wiem z autopsji)
    Ok, ale jakiś dowód na to?
    Monitoring jest w mcdonalds, Polkowice same w sobie to w cholerę bogate miasto(bardzo, bardzo) przez co bezpieczne, są pracownicy McD i gdzieś tam dzieje się akcja z co najmniej sześcioma napastnikami i biedną rodziną i nikt tego w tej restauracji nie widzi, nie ma nagrań, nikt nie dzwoni na policje, nie ma nawet opisu jakim autem odjechali(no już srać na rejestracje). Nie ma nic poza tym, że jakiś gość zadzwonił do redakcji się wyżalić i potwierdzenia policji, że ktoś faktycznie dzwonił do nich. Serio, tak wszyscy się naglę rozpłynęli, czy może faktycznie jakiś nawiedzony gość coś sobie ubzdurał?!
    Jak będą nowe fakty to będzie można rozmawiać, na razie jest to płacz chorego człowieka.
    spadam.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  20. Powrót do góry    #5281
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    To chyba jasne, ze przecienty Gorzowianin jest w stanie wykrzyczec kazda najgorsza łacine, ale juz "Zielona Góra to najlepsze miasto" mu przez gardło nie przejdzie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #5282
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To chyba jasne, ze przecienty Gorzowianin jest w stanie wykrzyczec kazda najgorsza łacine, ale juz "Zielona Góra to najlepsze miasto" mu przez gardło nie przejdzie
    Czemu, oni mają taką przyśpiewkę o ptaszkach i tam jest np. fragment "Zielona Góra ładna okolica"

  22. Powrót do góry    #5283
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ok, ale jakiś dowód na to?
    Monitoring jest w mcdonalds, Polkowice same w sobie to w cholerę bogate miasto(bardzo, bardzo) przez co bezpieczne, są pracownicy McD i gdzieś tam dzieje się akcja z co najmniej sześcioma napastnikami i biedną rodziną i nikt tego w tej restauracji nie widzi, nie ma nagrań, nikt nie dzwoni na policje, nie ma nawet opisu jakim autem odjechali(no już srać na rejestracje). Nie ma nic poza tym, że jakiś gość zadzwonił do redakcji się wyżalić i potwierdzenia policji, że ktoś faktycznie dzwonił do nich. Serio, tak wszyscy się naglę rozpłynęli, czy może faktycznie jakiś nawiedzony gość coś sobie ubzdurał?!
    Jak będą nowe fakty to będzie można rozmawiać, na razie jest to płacz chorego człowieka.
    spadam.
    No nie wiem, ja mialem na miejskim monitoringu, na rynku w Tarnowie sytuacje zarejestrowana, jak mnie i grupe moich przyjaciol napada jakas banda pijanych idiotow no i trzeba bylo sie bronic. Doszlo do szarpaniny, jedna z naszych stracila telefon (skradziono) duzo siniakow i krwi po naszej stronie. Na policji, mimo nagrania, uslyszleismy ze bralismy udzial w bójce, mimo ze nas napadnieto. Dowody to jest ch... w tym kraju. Wazne kto kogo gdzie zna. To tak marginesem, bo jak widze taka slepą wiare w policje, nagrania i dowody w sprawach tak niskiego szczebla to mnie ogarnia zazdrosc/smiech (w zaleznosci od faktycznego funkcjonowania milicji w naszym kraju)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #5284
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    6 oczek w 3 biegach Bo tego Pieszczka to cięzko liczyć W parze z Wardem/Pepe. Źle? 2x porażka z Hancockiem i 6+1 po prawdzie.

    Na eksperymenty przyjdzie jeszcze czas w Gorzowie, Lesznie (wkalkulowane porażki) i z GKM u siebie.
    No ja tam nie mówię, że źle, ale tez jakichś mega szałowych punktów z tego nie ma (mówię też o innych meczach). Te 6 oczek to i Loktajev by zrobił, szczególnie u siebie. A Tarnów moim zdaniem u nas nie zrobi 40 obojętnie jakim składem by Falubaz nie pojechał. No chyba, że z Jabłońskim .
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #5285
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No to raczej górna granica u Łoktajeva (przy takich parach: 3x z Wardem i 1x z PePe). A może i zrobić 1-2. Jonsson jak cisnął z 10 u siebie, to też mu nie szło za dobrze. W Rzeszowie - wątpię by zrobił.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-07-2015 o 16:49

  25. Powrót do góry    #5286
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Myślę, że trochę jednak nie doceniasz Ruska. Póki co to on fatalny mecz miał tylko w Toruniu. Ok, załóżmy że w Rzeszowie by nie zrobił 6 punktów, ale u siebie to jest pewny punkt drużyny. Często jeździł jako doparowy co nie przeszkadzało mu w robieniu 8-9 oczek praktycznie zawsze (nie przypominam sobie żeby zrobił mniej niż 8, piszę o meczach domowych rzecz jasna). Co do Jonssona z 10 - litości, on był wtedy w takiej formie, że numer startowy nie miał znaczenia .
    TeamLindgren

  26. Powrót do góry    #5287
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale te 8-9 robił w 5 biegach, a nie w 4. Poza tym, poza meczem z Rzeszowem, gdzie jechał z Hampelem - miał łatwiejsze rozkłady.
    Z Rzeszowem zrobił 5+2, z Toruniem (mocno osłabionym) 6+1 z Jabłońskim w parze, podobnie z Lesznem. Gdyby w tych meczach jechał w parze z Hampelem/Wardem/PePe, to pewnie by się skończyło na około 3 punktach. No z Lesznem OK - tam szły taktyczne, więc wyszło, jakby w silniejszej parze był + wykluczenie pechowe. Ale Rusek nie jest żadnym gwarantem, szczególnie teraz.

    Dla mnie to jest gość, który jest do odstrzału w Falubazie i teraz jest na to dobry moment.

    Jedynie mecz z Gorzowem był in +.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-07-2015 o 16:58

  27. Powrót do góry    #5288
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Niezła ściema , z tego co się orientuję to z naszymi hoolsami chyba nie jest jeszcze aż tak źle . Sześciu typa i 15 latek oddala się o własnych siłach z miejsca zbrodni ? Dajcie spokój , przy sprzyjającym zbiegu okoliczności , chłopaczek mógł się teleportować jedynie przez muszlę klozetową wychodząc po drugiej stronie Polkowic . Mimo wszystko rodzicom gratuluję fantazji .

    PS. PROSZĘ ODPIER...Ć SIĘ OD SASZY .
    TYLKO FALUBAZ

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    shelve (23-07-2015), t_zg (23-07-2015)

  29. Powrót do góry    #5289
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,481
    Kliknij i podziękuj
    438
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Niezła ściema , z tego co się orientuję to z naszymi hoolsami chyba nie jest jeszcze aż tak źle . Sześciu typa i 15 latek oddala się o własnych siłach z miejsca zbrodni ? Dajcie spokój , przy sprzyjającym zbiegu okoliczności , chłopaczek mógł się teleportować jedynie przez muszlę klozetową wychodząc po drugiej stronie Polkowic . Mimo wszystko rodzicom gratuluję fantazji .
    Żadna ściema. Młody hools Stali umówił się na ustawkę przy MCD z sześcioma Falubaz Hools.
    Starzy nie chcieli go puścić to się z nimi na wycieczkę wybrał. Po wyjściu z kibla musiał starym sprzedać jakaś bajeczkę
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #5290
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W tej chwili takie sytuacje jak z tym chopaczkiem gimnazialistą Stalowym się nagłaśnia.Ktoś mi narobi przed domem a za chwilę przyjedzie TVN.Bydło było kiedyś jeszcze większe...przypomnijcie sobie wyjazdy jak na każdym kroku kręcili się ludzie w kominiarkach i maskach na twarzach,płoty się trzesły,człowiek się zastanawiał czy po drodze coś się nie wydarzy i autokar bez przygód dojedzie na mecz,jednym okiem oglądałem mecz a drugim kontrolowałem czy cos we mnie nie leci.Tak straciłem oko bo dostałem sztachetą,dzisiaj jestem bez oka a Bunio nie dał mi odszkodowania.Mariusz to niesprawiedliwe.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  31. Powrót do góry    #5291
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak ci nie wstyd pokazywać się z takimi ludźmi, twoja broszka. Moja "mityczna" niechęć do ZG wynika właśnie z tego jednego. Z tego, że Dowhan liże dupę tym lewackim sługom i krętaczom z Warszawy i tym samym wikła klub w tego rodzaju układy towarzysko - polityczno - milicyjne.
    Ty czyim sługą jesteś? Proboszcza, bandytów, faszystów, git-ludzi, Szatana, Putina? "Lewaccy słudzy", milicja - niezły bajzel w pojęciach...

  32. Powrót do góry    #5292
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No na pewno nie jestem piewcą elit III RP (Lis, Karolak), ani nie służę w milicji (Maniutek).
    (Euro) faszystami to są akurat w/w kanalie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-07-2015 o 00:19

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Eneasz (24-07-2015)

  34. Powrót do góry    #5293
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Było? Jeśli nie, to początek Senatora o długu który jest/którego nie ma* godny miana "jak mały Kazio po dużym piwie".

    *niepotrzebne skreślić.

    Tekst o papierze toaletowym vs. Ward to też gratka metaforyczna.

    http://wideo.przegladsportowy.pl/wid...53,1,1060.html

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Penhall (24-07-2015), j-rules (24-07-2015)

  36. Powrót do góry    #5294
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Tekst o papierze toaletowym vs. Ward to też gratka metaforyczna.

    http://wideo.przegladsportowy.pl/wid...53,1,1060.html
    Ward dla Dowhana papierem toaletowym !" Hahahaha ! Co za...........
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 24-07-2015 o 08:46

  37. Powrót do góry    #5295
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    piekna puenta, godna konca wywiadu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #5296
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No w sumie cos w tym jest.

  39. Powrót do góry    #5297
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    racja. Czasy sie zmieniaja, towary luksusowe tez.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #5298
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    racja. Czasy sie zmieniaja, towary luksusowe tez.
    To że czasy się zmieniają to oczywiste ale niezmienne jest to że jak da się ukraińcowi dostęp do internetu to już go nigdy nie odda

    Sasza na dopingu , ręce k...a opadają

  41. Powrót do góry    #5299
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Możliwe, że problem składu i Szaszy rozwiąże się sam...

  42. Powrót do góry    #5300
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja pie$5^le ciekawe co teraz Prezes Mariusz wymyśli? Jeśli okaże się to prawdą to pewnie będzie chciał przeforsować temat, że to dla zdrowia..

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...odnik-falubazu

    Ps. Przynajmniej nie będzie problemu bogactwa na PO, dobre i to !

  43. Powrót do góry    #5301
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Haha nastepny. To mamy trio w skladzie same cpunki.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  44. Powrót do góry    #5302
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,825
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Falubaz to nie klub, to stan umysłu

  45. Powrót do góry    #5303
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2010
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 2 postach
    I tym samym nazwa "Zielona Góra" być może nabierze nowego znaczenia

  46. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi kaiser85 za jego przydatny post!

    FarciarzGilmore (24-07-2015), Morciasz (24-07-2015), Nigel (24-07-2015), Penhall (24-07-2015), Peter Kildemand (24-07-2015), Robi (24-07-2015), j-rules (24-07-2015), kasia_gw (24-07-2015), mszat (24-07-2015), młody_piernik (24-07-2015), never_mind (24-07-2015), sobotch (24-07-2015)

  47. Powrót do góry    #5304
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mario już siedzi i myśli jak tu wybielić Saszkę tak samo jak bronił innego dopingowicza.

    Mnie tylko ciekawi jedna rzecz. W czym zioło pomaga w uprawianiu żużla ? Według mojej wiedzy to jedynie przeszkadza bo muli. Jaki to doping ?

  48. Powrót do góry    #5305
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Żenujące się to zaczyna robić...ale cóż. Jaki klub tacy zawodnicy i na odwrót

  49. Powrót do góry    #5306
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mario już siedzi i myśli jak tu wybielić Saszkę tak samo jak bronił innego dopingowicza.

    Mnie tylko ciekawi jedna rzecz. W czym zioło pomaga w uprawianiu żużla ? Według mojej wiedzy to jedynie przeszkadza bo muli. Jaki to doping ?
    holenderski

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-07-2015)

  51. Powrót do góry    #5307
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mnie tylko ciekawi jedna rzecz. W czym zioło pomaga w uprawianiu żużla ? Według mojej wiedzy to jedynie przeszkadza bo muli. Jaki to doping ?

    No dokładnie. Żaden doping, jednak substancja zakazana i dosyc dlugo utrzymuje się w organizmie. Saszka zachował się jak totalny głupek. Kilku moich kolegów straciło prawko za trawe, dodam ze zaden nie jechał nawet pare godzin po jaraniu, tylko na nastepny dzien. Badają co prawda stęźenie w organizmie a nie samą obecność i na nastepny dzien jeszcze to stężenie było na tyle duże ze pozegnali sie z dokumentami.

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jaki klub tacy zawodnicy i na odwrót
    Czyli w przypadku Czestochowy Włókniarz to zero, bo nie ma zawodników? Zgadzam się.

  52. Powrót do góry    #5308
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,702
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    profesjonalizm by Falubaz.

    MAriusz udowodni, ze nie mialo to znaczenia, wszak patrzac na wyniki Saszki to to byl antydoping, wiec Aleks powinien byc szybciutko przeproszony.

    Ciekawe czy bedzie wersja "mialem to w odzywkach"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #5309
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,417
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  54. Powrót do góry    #5310
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja pie$5^le ciekawe co teraz Prezes Mariusz wymyśli? Jeśli okaże się to prawdą to pewnie będzie chciał przeforsować temat, że to dla zdrowia..
    Jakoś z tego wybrnie. Możesz już sobie wybrać argumenty:
    - cała ta WADA to spisek środowisk naukowych przeciwko uczciwym sportowcom,
    - marihuana tak naprawdę nie pomaga,
    - miał to w odżywkach/płatkach śniadaniowych/nawdychał się dymu siedząc koło Dud... kogoś kto zażywa,
    - a tak w ogóle to nie była marihuana,
    - a mocz/krew nie były Loktajewa,
    - Loktajew zresztą w meczu w Toruniu nie występował jako zawodnik. Był tam rekreacyjnie, na takim - można powiedzieć - pikniku.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 24-07-2015 o 10:53

  55. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (24-07-2015), FarciarzGilmore (24-07-2015), Lipa_PL (24-07-2015), Morciasz (24-07-2015), Peter Kildemand (24-07-2015), Sportowa_2 (24-07-2015), _jaskolka_ (24-07-2015), gks-falubaz-sparta (24-07-2015), herbie13 (24-07-2015), koot (24-07-2015), mszat (24-07-2015), młody_piernik (24-07-2015), never_mind (24-07-2015), tomkoz (24-07-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •