Strona 98 z 189 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie odpiszesz, bo nie masz argumentów.
    Na wyjeździe Pieszczek zrobił 13+1? Czas i miejsce akcji jeszcze podaj, to będzie fajnie.

    Dochodzi do tego, że bycie zdziwionym wynikiem Pieszczka w Toruniu, to "nienawiść" i "bzdurne tezy". To ile zrobi w Gorzowie? Z 15 w 6 będzie? Stwierdzenie, że Falubaz zrobił dobry wynik dzięki nadspodziewanym punktom Pieszczka = obraza majestatu. No k#rwa?

    ps. Niedawno "transfer bez sensu", teraz widzę w jednym rzędzie z Protasem - no ciekawe
    ps2. +12 to nie pogrom
    ps3. Jakie inne tezy są bzdurne? Np. to, że Falubaz będzie miał ciężko w meczu z WTS u siebie, czy z wejściem do PO? To już nie można tak twierdzić i należy to ocenzurować? Do czego zmierzasz?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-07-2015 o 22:53
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #4367
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Podziwiam optymizm niektórych z dyskutantów w naszym wątku, ale dla ludzi mniejszej wiary przywiezienie punktów z Gorzowa przy obecnej dyspozycji rywali to bez mała mission impossible. Dla nas priorytetem są pozostałe trzy mecze domowe z drużynami przed sezonem zaliczanymi do "dolnej czwórki". Wygranie tych spotkań z automatycznym zdobyciem 2 bonusów to program minimum pozwalający nam poważnie myśleć o fazie PO. Prawdopodobny jest także bonus w Rzeszowie, co w sumie powinno wystarczyć do zajęcia przynajmniej 4 miejsca.
    Trudniejszym choć realnym zadaniem będzie zdobycie punktu bonusowego w dwumeczu z Tarnowem oraz wygrana na Rzeszowskim torze. Wprawdzie Rzeszów ma niezłą ekipę, ale wielu z naszych zawodników na tamtejszym torze notowało bardzo dobre wyniki, często lepsze od zawodników gospodarzy.
    Realizacja "programu minimum" pozwoli nam jechać do Gorzowa bez stresu, a wtedy wszystko może się zdarzyć, a zadania niemożliwe mogą stać się wykonalne. W 2010 roku mając obiektywnie słabszy skład od drużyny gorzowskiej wygraliśmy na Zawarciu, gdyż Zagar i Gapiński okazali się przyjaciółmi Falubazu. Być może w tym roku tą przyjaźń jeszcze raz potwierdzą.
    Otóż to. Trzeba sie skupić na najważniejszych meczach, które prawdopodobnie dadzą awans do PO.
    Jest jeszcze troche czasu i im bliżej meczu z Gorzowem, to i obraz bedzie większy.

    Na ten moment ciężko o optymizm aby myśleź nad wygraniem derbów.
    Ja myśle, że jak tam zrobimy 40 pkt, to już bedzie dobrze. Bonus jakby został w ZG, to już byłoby super.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #4368
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie wiadomo czy Apatory znane z różnych dość kontrowersyjnych kombinacji nie sprezentowały Falubazowi bonusa bo troszeczkę tak po frajersku stracili ten wynik.Rzecz ma się tak że ze Staluchną w play off nikt jechać nie chcę bo ich tor nikomu nie pasuje.Torun ma już raczej miejsce w czwórce a tor zielonogórski zdecydowanie bardziej im leży.W Lesznie od jakiegoś czasu notują bardzo dobre wyniki a nawet wygrywają.Wjazd w dalszej perspektywie do Stalowych może oznaczać mocny wpierdziel i brak bonusa w dwumeczowej konfrontacji.Apator tak załatwił Stalkę dwa lata temu kiedy wszystko rozgrywało się na Smoczyku a Gollob nie przemęczył się w Tarnowie.Jak znam historię to tyfusiakom z Bydzi też lubili pomóc i wtedy (2003) to Falubaz nie wszedł do PO.Być może Hamill tajny agent wtedy z nimi współpracował bo był znany z dziwnych przypadków.Zazwyczaj wtedy pies mu zjadał kluczyki i takie tam...Żużel to karty
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  4. Powrót do góry    #4369
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie odpiszesz, bo nie masz argumentów.
    Na wyjeździe Pieszczek zrobił 13+1? Czas i miejsce akcji jeszcze podaj, to będzie fajnie.

    Dochodzi do tego, że bycie zdziwionym wynikiem Pieszczka w Toruniu, to "nienawiść" i "bzdurne tezy". To ile zrobi w Gorzowie? Z 15 w 6 będzie? Stwierdzenie, że Falubaz zrobił dobry wynik dzięki nadspodziewanym punktom Pieszczka = obraza majestatu. No k#rwa?

    ps. Niedawno "transfer bez sensu", teraz widzę w jednym rzędzie z Protasem - no ciekawe
    ps2. +12 to nie pogrom
    ps3. Jakie inne tezy są bzdurne? Np. to, że Falubaz będzie miał ciężko w meczu z WTS u siebie, czy z wejściem do PO? To już nie można tak twierdzić i należy to ocenzurować? Do czego zmierzasz?
    Pieszczek to nie do końca był transfer "bez sensu". Sytuacja była jaka była i żeby nie zostać z parą Strzelec - Zgardziński FZG musiał kogoś kupić. Do wyboru byli tak naprawdę tylko Pieszczek i Czaja i wybrano tego pierwszego pewnie też ze względu na wiek. Z drugiej strony Czaja jedzie porównywalną padakę do Pieszczka więc w sumie chyba i tak wybrano dobrze. Rzecz jasna wynik tego chłopaka był ogromnym zaskoczeniem, ale on już miewał czasami takie występy (fakt, że głównie w Gdańsku, a nie na wyjazdach, ale jednak). Pewnie więcej tego nie powtórzy i jeśli ustabilizuje formę na poziomie 5-6 punktów to ja już będę zadowolony. Co do największego zaskoczenia sezonu - dla mnie jednak komplet Lamparta przebił wszystko. Pamiętam, że padłem wtedy na ziemie.
    TeamLindgren

  5. Powrót do góry    #4370
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nie no, Pieszczek w koncu musial odpalic. A gdzie jak nie na MA? Tam wszyscy niedoceniani odpalaja
    Pieszczek papiery na jazde ma, Buszmen twierdzi, ze nie. Ale ogladajac jego biegi z tego meczu to nie mozna mowic o jakims przypadku.

    Od poczatku sezonu nie spelnial oczekiwan, stal w meijscu, by nie powiedziec zrobil maly krok do tylu, ale... w koncu wystrzelil.
    W przeciwienstwie do Strzelcow czy Zgardzinskich to on akurat potencjal na punktujacego ligowca ma i to zdecydowanie.
    Ja wciaz sie odnosze do IMP w Tarnowie gdzie sie pokazal na torze do wlaki z bardzo dobrej storny a przeciez to byl mlody gowniarz.

    Dla mnie Buszmen to zadne zaskoczenie, przynajmniej zadne ogromne. Jakas niespodzianka owszem, ale zadna mega sensacja, ze tak blysnal w lidze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    spitt22 (09-07-2015)

  7. Powrót do góry    #4371
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Ja natomiast niestety jestem pesymistą jeśli chodzi o mecz w Gorzowie. Tak jak od początku twierdziłem, że mecz w Toruniu jest do wygrania (i pewnie by był wygrany gdyby nie upadek Walaska) tak w Gorzowie szanse na to są dość nikłe. Od kilku ładnych lat nikt z naszych nie jest w stanie sobie z tym torem poradzić. Protasiewicz nie lubi tego obiektu i często tam zawodzi. Jonsson też spisywał się w Gorzowie zwykle przeciętnie i to w sezonach w których był w lepszej formie niż teraz. Juniorką biją nas na głowę, a o formie wyjazdowej Loktajeva nie ma co wspominać. Sasza zrobił się trochę takim drugim zielonogórskim Lindgrenem.
    "Protasiewicz nie lubi tego obiektu i często tam zawodzi"... Mnie takie gadanie strasznie wkur.wia... co to znaczy, że nie lubi tego obiektu? Na początku lat 90-tych, chyba w 93, Protas zrobił tam pięć zer. Teraz to stary zawodnik, i co? Dalej nie potrafi? Żenada. Nie wyobrażam sobie, żeby po 20. latach startów nie potrafił na sąsiednim torze jechać Huszcza, Jaworek czy Krzystyniak...

  8. Powrót do góry    #4372
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dla mnie Buszmen to zadne zaskoczenie, przynajmniej zadne ogromne. Jakas niespodzianka owszem, ale zadna mega sensacja, ze tak blysnal w lidze.
    No racja, faktycznie - wszystko wskazywało na taki występ. Forma, wcześniejsze mecze, jazda w 2015.

    Jakby przyjechał Fajfer do Tarnowa i zrobił 11+2 w 6, to też nie byłbyś zdziwiony? W końcu w IMŚJ 2011 pokazał kawał smykałki do żużla i jako 17 latek błysnął na arenie międzynarodowej?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-07-2015 o 12:17
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No racja, faktycznie - wszystko wskazywało na taki występ. Forma, wcześniejsze mecze, jazda w 2015.

    Jakby przyjechał Fajfer do Tarnowa i zrobił 11+2 w 6, to też nie byłbyś zdziwiony? W końcu w IMŚJ 2011 pokazał kawał smykałki do żużla i jako 17 latek błysnął na arenie międzynarodowej?
    Nie doceniasz magii Julii Ch. .
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #4374
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Po "Słodkim" widać, że chyba już prędzej jest coś w magii Falubazu, niż w magii J.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #4375
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No racja, faktycznie - wszystko wskazywało na taki występ. Forma, wcześniejsze mecze, jazda w 2015.

    Jakby przyjechał Fajfer do Tarnowa i zrobił 11+2 w 6, to też nie byłbyś zdziwiony? W końcu w IMŚJ 2011 pokazał kawał smykałki do żużla i jako 17 latek błysnął na arenie międzynarodowej?
    Zdziwiony bym byl, bo jednak obiekt w Tarnowie nalezy do trudniejszych prawda? ale nawet jakby taki numer odwinal to nie rozpatrywalbym tego w kategoriach hiperniespodzianki. Zaskoczenie tak. Nic wiecej.

    A ponadto Fajfer vs Pieszczek to dla mnie, by nie uzywac wciaz nudnego okreslenia, frytki z keczupem vs kolacja w bristolu Mozna zjesc i to i to, ale tlyko jedno nacieszy oko
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #4376
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No, przed tą kolejką w Toruniu, to akurat dokonania w 2015 mieli bardzo podobne. Jazda też Zresztą nadal wiele się nie zmieniło.
    W przeszłości raczej też jadą na jednym wózku. No dla mnie ten wynik to jednak mega zaskoczenie i nie sądzę by przed meczem ktoś liczył na połowę tych punktów, ale widocznie się nie znam.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #4377
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jesli nie branie pod uwage, ze junior jest w stanie wystrzelic w dowolnym momencie tak nazywac to tak. Nie znasz sie.

    Byc moze pamietasz jak Marcin Rempala przyjechal do Torunia (2004, RZ) i zrobil 12 w 5? 4 biegi wygral, przywiozl miedzy innymi Crumpa. Do tamtego momentu tez nic nie pokazal. Nikt nie zakladal nawet polowy tych punktow. No i stalo sie. To przyklad pierwszy ktory przychodzi mi na mysl a mysle, ze sam spokojnie znalazl bys wiecej/lepsze. Wiec z czego sie uczyc jak nie z historii?

    Nastepnym razem bierz pod uwage, ze jakis zuzlok, ktorego nie doceniasz moze huknac pokazny wynik. Szok po meczu bedzie wtedy mniejszy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #4378
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nigdzie nie napisałem, że to niemożliwe. Chociaż porównanie M. Rempały do K. Pieszczka, to nawet ujma dla czekolady Ale nie o to chodzi. Wszystko jest kwestią prawdopodobieństw i oczywiście było możliwe nawet to, że Zgardziński zrobi 21 w 7. Tylko, że trudno było na takie punkty liczyć przed meczem (tak samo w przypadku Pieszczka). Dlatego nie uważam, aby stwierdzenie, że Falubaz wygrał bonus i zrobił dobry wynik dzięki "nadprogramowym" punktom, było obrazą majestatu i przejawem nienawiści. Raczej jest stwierdzeniem faktu. Tak samo, jak i Unia Tarnów wygrała w 2004 dzięki Rempale. Jeden i drugi wynik jest/był z gatunku "nie do powtórzenia". I choć nie był to fuks sensu stricte, bo punkty wywalczone normalnie, to fuks w sensie trafienia w dyspozycji. To jak strzał Rybusa z prawej nogi w Moskwie.

    Z tymi dowolnymi momentami, to tak bym nie szalał. Bo zdarza się to niezwykle rzadko, by "ogórkowy" junior wyskakiwał na wyjeździe. 2004, poza wszystkim to też była jednak ogórkowa liga. Zdarza się - ale rzadko i dlatego to dziwi obserwatorów. Thomsonowi zdarzyło się rzucić 37 punktów w 12 minut. I co, trzeba się z tym liczyć w każdym momencie, że zaraz zacznie tak odpalać ?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-07-2015 o 12:51
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #4379
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jaką działalnościa biznesową zajmuje się AJ?
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #4380
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jaką działalnościa biznesową zajmuje się AJ?
    Ma firmę Andreas Jonsson Racing Sp z o.o. Firma zarabia pieniądze na sprzedaży wizerunku AJ oraz na jeździe na motorze w kółko.

    A tak na powaznie to CHYBA coś związanego z deweloperką / budownictwem.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 09-07-2015 o 13:54

  17. Powrót do góry    #4381
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    patrzac na jego wyniki to handel punktami
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #4382
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jaką działalnościa biznesową zajmuje się AJ?
    Jest deweloperem

  19. Powrót do góry    #4383
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Jest deweloperem
    To może w ramach rekompensaty za
    padakę na torze jakiś stadion Wam postawi?
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #4384
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    W niedzielę Krystian Pieszczek ma odjechać w Lesznie aż dwie imprezy mistrzowskie - MIMP i MPPK o 15 i o 19.
    Myślę, że przy pladze kontuzji w Falubazie nasi mogliby chłopakowi odpuścić start w turnieju par, tym bardziej że Protas też nie jedzie, więc Falubaz ma wyje...ne na wynik tych zawodów.
    Można puścić Aleksa albo Adasia.

  21. Powrót do góry    #4385
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Można puścić Aleksa albo Adasia.
    Przyslijcie Patryka. W ramach walki o odbudowe prestizu MPPK nasza GKSZ pewnie uzna, ze chlopaki tylko trenowali indywidualnie.

    Zreszta po tylu godzinach czujnego nadzorowania zawodow wiekszosc komisarzy i tak bedzie juz spala pod stolem.

  22. Powrót do góry    #4386
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

  23. Powrót do góry    #4387
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Piknik?! No nieżle.

    Bardzo dobra informacja.

    PD.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 09-07-2015 o 19:17
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    zigi1976 (10-07-2015)

  25. Powrót do góry    #4388
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    przecież to śmiech na sali, myślałem, że będą szli w stronę niekorzystania z infrastruktury klubowej, ale piknik?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Powrót do góry    #4389
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    To bylo dla mnie wiadome

  27. Powrót do góry    #4390
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach

    Piknik

    Byłem przekonany o takim zakończeniu sprawy, ale za uzasadnienie należą się GKSŻ słowa uznania. Władze żużla okazały się kreatywne i skutecznie wybrnęły z niełatwej sytuacji. Także dla Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie oczywistym jest niesportowy charakter rozegranych zawodów, w których uczestnicy za wygrane biegi otrzymywali bezwartościowe punkty, nie poparte gratyfikacjami finansowymi. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo w trakcie pikniku pojeździć na rowerze czy motocyklu.
    Być może niektórym z forumowiczów uzasadnienie GKSŻ i stanowisko Komisji Antydopingowej mogą wydawać się absurdalne, lecz jako skuteczna odpowiedź na nagonkę na Dudka całkowicie uzasadnione.

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (11-07-2015), shelve (09-07-2015), zigi1976 (10-07-2015)

  29. Powrót do góry    #4391
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    wy tu tworzycie jakąś alternatywną rzeczywistość? z jednej strony Dudek był od początku niewinny a z drugiej władze żużlowe z czegoś WYBRNĘŁY?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    j-rules (09-07-2015)

  31. Powrót do góry    #4392
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wybrnęły. Kto zna kulisy sprawy to wie o co chodzi. Temat był załatwiony już dawno temu.

  32. Powrót do góry    #4393
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wybrnęły. Kto zna kulisy sprawy to wie o co chodzi. Temat był załatwiony już dawno temu.
    No tak, zalatwili to od razu na pikniku
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #4394
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach

    Jak wyhodować sobie wroga

    Nie udało mi się przebrnąć przez wpisy z ostatnich trzech dni w wątku od Dudku, nie ze względu na ilość postów, lecz z powodu powtarzania ciągle tych samych argumentów. To już jest wyłącznie bicie piany. Trafiające się tam piramidalne bzdury mogą śmieszyć za pierwszym razem, później stają się nudne. Pojawiły się nawet odwołania do finału z 2009 roku, być może zawieszenie Dudka miało być dla niektórych toruńskich kibiców rekompensatą za pierwszą porażkę na Motoarenie.
    Pamiętam ten finał, perypetie pogodowe i układanie w ciągu 24 godzin kompletnie nowej nawierzchni. Wtedy działała jeszcze restauracja Ruster, gdzie miłośnicy żużla niezależnie od sympatii klubowych wspólnie i w pełnej zgodzie oglądali ligowe zmagania. Tuż przed rozpoczęciem pierwszego finałowego meczu wymienialiśmy się z toruńskimi kibicami uwagami, prognozami i oczekiwaniami. Miło było słyszeć płynące od rywali pochwały za zbudowanie praktycznie nowego toru, co w praktyce umożliwiło rozegranie finału. Osobiście przed meczem byłem optymistą, bo przecież w końcówce sezonu rywale na wyjazdach nie potrafili zdobyć nawet 30 punktów.
    Początek spotkania brutalnie zweryfikował mój optymizm. W połowie meczu, gdy Apator wyraźnie prowadził miny kibiców Falubazu nie były nie były wesołe. Słabi w tamtej części sezonu Jaguś, Miedziński i Kościecha na zielonogórskim torze zdobywali punkty na naszych zawodnikach. Jeszcze nic straconego - tak pocieszali nas toruńscy kibice, których nastrój poprawiał się z każdym biegiem i zamówionym piwem. Marnym dla nas pocieszeniem były zapewnienia o tym, że Falubaz jest w Toruniu najbardziej lubianym klubem wśród rywali. W dalszej części zawodów nasi zawodnicy ogarnęli się trochę i mecz zakończył się niewysokim zwycięstwem. Humory toruńskich fanów nie były już tak szampańskie jak w połowie zawodów, ale wyraźnie widać było zadowolenie z wyniku. Pewnie po cichu obawiali się lania jak w końcówce rundy zasadniczej.
    Następnego dnia na godzinę przed zawodami Ruster zapełnił się ponownie kibicami. Torunianie o dziwo nie byli już tak pewni złota jak tuż po zakończeniu pierwszego meczu, być może brakowało jeszcze odpowiedniej ilości serwowanego w restauracji piwa. Nastrój fanów Apatora pogarszał się w trakcie zawodów by po 10 biegu osiągnąć apogeum rozczarowania. Torunianie nie chcieli uczestniczyć we wznoszonych przez kibiców Falubazu toastach za zdrowie Kościechy, a później Jagusia i Miedzińskiego, a były one wyłącznie wyrazem sympatii dla zawodników Apatora. Wśród torunian komplementy pod adresem rywali zastąpione zostały uwagami o pi...nich Falubazach. Gdy okazało się, że nie tylko złoto odjeżdża do Zielonej Góry, ale także Motoarena przestała być twierdzą, toruńscy kibice opuszczali restaurację z prezentowanymi głośno wyrazami wrogości do wszystkiego co ma jakikolwiek związek z Falubazem czy Zieloną Górą.
    Czas leczy rany, lecz przeglądając forum można być pewnym, że dla niektórych ten stres jeszcze się nie zakończył.
    Ostatnio edytowane przez Kibic_2005 ; 11-07-2015 o 16:37

  34. Powrót do góry    #4395
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zwłaszcza, że nikt z poza ZG nie broni tej farsy w wykonaniu GKSŻ wokół sprawy Dudka. Nikt. Więc teorie o złym Toruniu i te twoje "cierpienia młodego Wertera" mają tyle wspólnego z faktami, co "Tata Dilera" z mercedesami. Podobnie jak Mariusz, zamiast mózgu, masz w głowie Myszkę Miki
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #4396
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Miło było słyszeć płynące od rywali pochwały za zbudowanie praktycznie nowego toru, co w praktyce umożliwiło rozegranie finału.
    Normalnemu byłoby zwyczajnie wstyd za klub, ale w Zielonce byli dumni z tego co klub potrafi. Rzutem na taśmę, z nożem na gardle przygotowali tor i jeszcze zebrali pochwały.

    Wzruszyła mnie cała ta historia, okropni kibice z Torunia, nie byli wdzięczni za łaskę rozegrania meczu i rewanżu nazajutrz i radować się zwycięstwem kombinatorów.
    UNSCARED

  36. Powrót do góry    #4397
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zwłaszcza, że nikt z poza ZG nie broni tej farsy w wykonaniu GKSŻ wokół sprawy Dudka. Nikt. Więc teorie o złym Toruniu i te twoje "cierpienia młodego Wertera" mają tyle wspólnego z faktami, co "Tata Dilera" z mercedesami. Podobnie jak Mariusz, zamiast mózgu, masz w głowie Myszkę Miki
    Kup sobie popcorn i kieruj swoje zmęczone oczy na obiekt w Leicester co byś mógł ogłosić wieczorem że moralny mistrz wszystkiego co możliwe w tym sporcie powrócił w wielkim stylu .Co już miałeś tutaj napisać to już to napisałeś i to jakieś sto razy

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Normalnemu byłoby zwyczajnie wstyd za klub, ale w Zielonce byli dumni z tego co klub potrafi. Rzutem na taśmę, z nożem na gardle przygotowali tor i jeszcze zebrali pochwały.

    Wzruszyła mnie cała ta historia, okropni kibice z Torunia, nie byli wdzięczni za łaskę rozegrania meczu i rewanżu nazajutrz i radować się zwycięstwem kombinatorów.
    Jak już tak się wzruszyłeś to tylko nie płacz bo zalejesz łzami swoje pole i .... będzie a nie żniwa . Na jesień wsiądziesz z kumplami w jakiś ciągnik za 200 tys i będziesz beczał pod Warszawą co by tacy jak Ja wspomogli biednych rolników co na chleb nie mają .Taki przekaz od kombinatora do prawego i sprawiedliwego

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Arthur (11-07-2015)

  38. Powrót do góry    #4398
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Boli co nie ktorych zadna farsa GKSZ-U prawnie nie mogli nic zrobic Dudkowi a ze sie tak tlumacza tzw piknikiem..bo nie maja innego argumentu.

  39. Powrót do góry    #4399
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Niedobre wieści z Lonigo. Saszka wycofał się z zawodów, uskarża się na ból ręki po upadku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4400
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ja pi...le ,kolejna kontuzja

  41. Powrót do góry    #4401
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Za dużo miał ostatnio startów, to pewnie z przemęczenia.

  42. Powrót do góry    #4402
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja ******** co za niefart. Za chwilę nie będzie już kim jechać.

  43. Powrót do góry    #4403
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Najprawdopodobniej złamany nadgarstek i kilka tygodni przerwy

  44. Powrót do góry    #4404
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Trzeba brać rudego.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (12-07-2015)

  46. Powrót do góry    #4405
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Nigdy Golloba nie kochałem, ale to co zrobił ten j****y pedał M. Wojaczek w finale powinno go dożywotni dyskwalifikować z wieży. Gollob pół motocykla z przodu a ten baran sędzia chyba sie w czasie cofa i widzi tam linię 30 m. Kpina , kto tego debila wyznacza na takie zawody???

  47. Powrót do góry    #4406
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Hampel kontuzja, Walasek kontuzja, Loktajev kontuzja. To jest jakaś masakra. Mamy po sezonie.

  48. Powrót do góry    #4407
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Hampel kontuzja, Walasek kontuzja, Loktajev kontuzja. To jest jakaś masakra. Mamy po sezonie.
    Protas też jeździ z kontuzją.

  49. Powrót do góry    #4408
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wojaczek niczym nowym nie zaskoczył...w tym przypadku próbuje się podlizać władzom i prowadzić imprezy międzynarodowe.W tej chwili przeprowadził test na rodaku co potwierdza że jest wybitnie skorumpowaną jednostką .Każdy normalny sędzia dopuściłby powtórkę w czterech tylko musiałby być normalny.Tu winy nawet nie ma co rozpatrywać gdyż Tomuś był z przodu jednak zmienił tor jazdy przed 30 metrem zaraz po starcie.Nie w tym rzecz....to się działo na pierwszym łuku i to się zawsze powtarza w czwórkę
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    mhsol (11-07-2015)

  51. Powrót do góry    #4409
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Wojaczek niczym nowym nie zaskoczył...w tym przypadku próbuje się podlizać władzom i prowadzić imprezy międzynarodowe.W tej chwili przeprowadził test na rodaku co potwierdza że jest wybitnie skorumpowaną jednostką .Każdy normalny sędzia dopuściłby powtórkę w czterech tylko musiałby być normalny.Tu winy nawet nie ma co rozpatrywać gdyż Tomuś był z przodu jednak zmienił tor jazdy przed 30 metrem zaraz po starcie.Nie w tym rzecz....to się działo na pierwszym łuku i to się zawsze powtarza w czwórkę
    Nieprawda, nie zawsze. Tylko wtedy kiedy sędzia nie jest w stanie dopatrzeć się winnego przerwania biegu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #4410
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Jest jakis zawodnik co nie mial kontuzji w tym roku w falubazie??
    Ciezko to widze,na zawarciu chyba znowu nie wyjdziemy z 30...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •