Strona 173 z 189 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,741 do 7,785 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7741
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    t_zg, Caritos
    zgodzimy sie z tym że obecnie na trybunach jest doopa, tzn była bo jest już po sezonie. różnimy sie jedynie w ocenie tego co klub powinien, a czego nie powinien robić ze swojej strony, oraz w tym jakie są intencje Dowhana. podtrzymuje to , że robienie afery z prokuratorem na czele w ogólnopolskich mediach może nam przynieść więcej strat niż korzyści .

    jak dla mnie klub powinien skupić się na pomocy swojemu byłemu zawodnikowi, a nie na podkręcaniu atmosfery.
    Ok, rozumiem. Klub poszedł na łatwiznę, to bez dwóch zdań. Zrzucili odpowiedzialność za ten temat na policję/prokuraturę, a chyba istnieje możliwość, że klub sam określa swoją listę osób z zakazem stadionowym, których po prostu nie wpuszcza na teren stadionu. Przecież to nie są jacyś cichociemni. Personalia tych ludzi są łatwe do ustalenia. Przywalić tym 20-30 osobom zakaz, postawić wzmocnioną ochronę i kontrolę na bramkach wejściowych na trybunę K i nie wpuszczać typów.

  2. Powrót do góry    #7742
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    http://poscigi.pl/index.php?option=c...ncje&Itemid=19

    Moze lepiej niech ta zielonogórska prokuratura i policja sobie odpuszczą walke z kibicami. Jeszcze ucierpia przypadkowi ludzie .

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    KS_FALUBAZ (02-09-2015), winner89 (02-09-2015)

  4. Powrót do góry    #7743
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    197
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    same zarzuty wobec kiboli z d... wzięte. nawet student informatyki ich wybroni.
    Założymy się?
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ciekawe, może pójdą za ciosem i oskarżą kibiców o zakłócenie porządku pod szpitalem i przeszkadzanie wardowi w rehabilitacji.
    Nie pójdą

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    p.s. czym się różni bydlak, życzący końca kariery wardowi od sobotcha, który śpiewał gollobowi, żeby jeb.ął w płot?
    Tym, że bydlak to po prostu bydlak (słusznie zauważyłeś) a Sobotch to po prostu Sobotch i jeszcze jedno: Gollob żyje i ma się dobrze a Ward do końca życia został kaleką ale Ty nie jesteś w stanie tej różnicy przyswoić co wielokrotnie pokazywałeś na tym forum swoimi żałosnymi wpisami.

    A tak wogóle to jesteś w tej grupce, że tak spinasz pośladki? Boisz się razem z Gablenem bo podejrzanie obaj jesteście oburzeni.

  5. Powrót do góry    #7744
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ansi Zobacz posta
    A tak wogóle to jesteś w tej grupce, że tak spinasz pośladki? Boisz się razem z Gablenem bo podejrzanie obaj jesteście oburzeni.

    to, że mam inny i uargumentowany pogląd w tej sprawie, czyni mnie żałosnym?

    zachowanie kiboli po wypadku warda niczym się nie różniło od standardowego zachowania, również pikników, wobec innych zawodników, w tym wspomnianego golloba. tylko, że raz jest to "spoko i śmieszne", bo uczestniczy w tym ansi, a za drugim razem nazywa się kogoś bydłem (ja akurat cytowałem), bo ansi bardzo przeżył tragedię warda. skutki wypadku nie mają tu znaczenia, bo były one nieznane w momencie popełniania czynu.

    nie bądź hipokrytą, panie ansi.

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Fredie (02-09-2015), grabarz (03-09-2015), winner89 (02-09-2015)

  7. Powrót do góry    #7745
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    sobotch
    Mnie o Gollobie też się parę razy zdarzyło zaśpiewać, jednak jakimś cholernym cudem klub za moje wybryki nigdy nie zapłacił.
    Może w tę stronę należy pójść, żeby znaleźć różnicę między jednymi a drugimi.
    No i jaka jest ta różnica? Taka, że w jednym przypadku klub dostał karę, a w drugim nie? Na tej podstawie odróżnia się kibica od chamowatego kibola? W czym Ty się czujesz lepszy od tych kibiców, którzy krzyczeli "koniec kariery..."?

  8. Powrót do góry    #7746
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    to, że mam inny i uargumentowany pogląd w tej sprawie, czyni mnie żałosnym?

    zachowanie kiboli po wypadku warda niczym się nie różniło od standardowego zachowania, również pikników, wobec innych zawodników, w tym wspomnianego golloba. tylko, że raz jest to "spoko i śmieszne", bo uczestniczy w tym ansi, a za drugim razem nazywa się kogoś bydłem (ja akurat cytowałem), bo ansi bardzo przeżył tragedię warda. skutki wypadku nie mają tu znaczenia, bo były one nieznane w momencie popełniania czynu.
    Nieznane precyzyjnie, ale jest coś takiego jak wyobraźnia. Upadek wyglądał fatalnie, a raczej tragicznie. W tym momencie śpiewy nie były już abstrakcją (Gollob - choć tego też nie popieram, żeby było jasne), a nawiązaniem do rzeczywistości. Taka różnica, panie kolarz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #7747
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta
    sobotch


    No i jaka jest ta różnica? Taka, że w jednym przypadku klub dostał karę, a w drugim nie? Na tej podstawie odróżnia się kibica od chamowatego kibola? W czym Ty się czujesz lepszy od tych kibiców, którzy krzyczeli "koniec kariery..."?
    W zasadzie w niczym, jeśli tak stawiasz pytanie.
    Trochę mi się nie podoba spłycanie występów kiboli do jednej przyśpiewki, no ale skoro uważasz, że tak jest sprawiedliwie, to nic mnie do tego.
    Ja tam kibolstwa nie oceniam tylko przez pryzmat Warda, ale za całokształt.
    Ty i kolarz przeciwnie - próbujecie mój jeden występek przyrównać do działalności całej reszty.
    W sumie to się nie dziwię, że nie stać na lepszą linię obrony.

  10. Powrót do góry    #7748
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Upadek wyglądał fatalnie, a raczej tragicznie.

    upadek wyglądał fatalnie dla kibica telewizyjnego, który oglądał wieczorem powtórki ze 20 razy (zgadłem czy się pomyliłem o 100 w twoim przypadku?).

    a na stadionie to 15. bieg, wszyscy na stojąco, część pijana, ręce w górze, wielu krzyczy, a upadek trwa ułamki sekundy.

    gdzie tu miejsce na chłodną analizę, panie buszmen?

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    winner89 (02-09-2015)

  12. Powrót do góry    #7749
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tak to sobie tłumacz. Wypadek wyglądał fatalnie, tak samo w kilka sekund, jak i w 150 powtórek. Do tego brak ruchu zawodnika, nosze. Daj spokój, zastanów się czego ty bronisz? Jeżeli w momencie upadku lub chwilę po, ktoś sobie nie zdawał sprawy z powagi sytuacji, to musi być, tak czy siak - troglodytą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    zielony25 (05-09-2015)

  14. Powrót do góry    #7750
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    upadek wyglądał fatalnie dla kibica telewizyjnego, który oglądał wieczorem powtórki ze 20 razy (zgadłem czy się pomyliłem o 100 w twoim przypadku?).

    a na stadionie to 15. bieg, wszyscy na stojąco, część pijana, ręce w górze, wielu krzyczy, a upadek trwa ułamki sekundy.

    gdzie tu miejsce na chłodną analizę, panie buszmen?
    Nie ma miejsca na chlodna analize. Dlatego trzeba stulic dziob.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #7751
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    upadek wyglądał fatalnie dla kibica telewizyjnego, który oglądał wieczorem powtórki ze 20 razy (zgadłem czy się pomyliłem o 100 w twoim przypadku?).

    a na stadionie to 15. bieg, wszyscy na stojąco, część pijana, ręce w górze, wielu krzyczy, a upadek trwa ułamki sekundy.
    ... po czym zaczyna pijany taniec radości.

    O tym marnym szczególe zapomniałeś, bo wygodnie.

  16. Powrót do góry    #7752
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dlatego trzeba stulic dziob.

    i tu się z panem j-rules zgadzam. ale dotyczy to zarówno kibola wykrzykującego do warda, jak i sobotcha, atakującego golloba.

    źle mnie zrozumiałeś, buszmen. nikogo nie bronię. zawsze mnie irytowały wulgarne okrzyki wobec zawodników. tyle że ja nie rozróżniam troglodytów na kibola z trybuny k i piknika, plującego przy okazji tłuszczem z kiełby na wszystkie strony.

    i jeśli sobotch życzył gollobowi jeb.ięcia w płot, to jest takim samym durniem, jak ci, którzy krzyczeli "koniec kariery". niezależnie od tego, jak sam ciepło o sobie dziś myśli. niestety, przykro mi.

  17. Powrót do góry    #7753
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W zasadzie w niczym, jeśli tak stawiasz pytanie.
    Trochę mi się nie podoba spłycanie występów kiboli do jednej przyśpiewki, no ale skoro uważasz, że tak jest sprawiedliwie, to nic mnie do tego.
    Ja tam kibolstwa nie oceniam tylko przez pryzmat Warda, ale za całokształt.
    Ty i kolarz przeciwnie - próbujecie mój jeden występek przyrównać do działalności całej reszty.
    W sumie to się nie dziwię, że nie stać na lepszą linię obrony.
    To nie jest żadna linia obrony. Nikogo nie bronię. Oceniam jednak sytuacje, jakie działy się na naszym stadionie od x lat, więc nie mów mi o "spłycaniu występów do jednej przyśpiewki".

    Wyzywanie zawodników/trenerów/działaczy w Zielonej Górze jest normą i również "nie oceniam tylko przez pryzmat Warda, ale za całokształt."

    Nie będę ukrywał, że mam bardzo surową ocenę postaw kibiców Falubazu. Różnica jaka jest między tzw. kibolem, a kibicem jest taka, że ten "dobry kibic" będzie gwizdał i wyzywał TYLKO do momentu tragedii adresata epitetów. Ci, którzy po tragedii nie potrafią się opamiętać w swej agresji, nie są godni bycia kibicami Falubazu. Szlachetne zasady.

    Co do działań prokuratury i związanej z tym wymiany zdań na forum.

    Paradoksalnie przyśpiewka "koniec kariery, ty k...o, koniec kariery" nie ma określonego adresata. Prokurator może jedynie się domyślać o kogo chodziło. Inaczej się ma sprawa, jeśli prześledzimy przyśpiewkę:

    "Tomasz Gollob j...ł w płot, ija ija o,
    trzeba będzie dobić go, ija ija o,
    Gollob c..j, Gollob c..j, Gollob c..j c..j c..j"

    Tutaj prokurator nie może mieć wątpliwości, że sobotch i pozostali kibice?/kibole? dokonali obrazy Tomasza Golloba.

    Aż pcha się na język Orwell: "Wszyscy są równie, ale niektórzy są równiejsi od innych".

  18. Powrót do góry    #7754
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,393
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez ansi Zobacz posta

    A tak wogóle to jesteś w tej grupce, że tak spinasz pośladki? Boisz się razem z Gablenem bo podejrzanie obaj jesteście oburzeni.
    nie mierz wszystkich swoją miarą. nie potrafisz odróżnić oburzenia od zdroworozsądkowego ocenienia tego, że nasyłanie prokuratury to zwykła pokazówka klubu, która i tak nic nie zmieni .

    ale żeby to dostrzec to trzeba mieć trochę wyobraźni , jak również wiedzy dotyczącej tego co sie dzieje dookoła.

    ja bym chętnie - niezmiennie od wielu lat- w końcu wysłuchał/poczytał co Dowhan ma do powiedzenia na temat juniorki, bo to wg mnie jest zdecydowanie ważniejsze od tego, co sobie tam pokrzyczy wąska grupa kibiców.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  19. Powrót do góry    #7755
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    i jeśli sobotch życzył gollobowi jeb.ięcia w płot, to jest takim samym durniem, jak ci, którzy krzyczeli "koniec kariery". niezależnie od tego, jak sam ciepło o sobie dziś myśli. niestety, przykro mi.
    Na szczęście moją prywatną sprawą jest to, co o sobie myślę

    Natomiast dla Ciebie specjalnie napiszę po raz drugi - jeśli zwyczajnego pieniacza janusza przyrównujesz do hołoty, która do tej pory zdążyła fizycznie zrobić bardzo wiele złego - to mnie siłą rzeczy również jest przykro, choć jakby nieco mniej

    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta
    Różnica jaka jest między tzw. kibolem, a kibicem jest taka, że ten "dobry kibic" będzie gwizdał i wyzywał TYLKO do momentu tragedii adresata epitetów. Ci, którzy po tragedii nie potrafią się opamiętać w swej agresji, nie są godni bycia kibicami Falubazu. Szlachetne zasady. http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon23.gif
    Wiesz, jakbyś tak wśród kibiców całego świata zadał pytanie, czy normalne jest gwizdanie na zawodnika drużyny przeciwnej, 99% odpowiedziałoby twierdząco. Gdybyś ich spytał o gwizdanie na swojego, twierdząco odpowiedzieliby tylko ci prawdziwi. Co do innych rzeczy, to już Ci wcześniej tłumaczył Moher.

    Dawno temu kibice ubzdurali sobie, że to oni tworzą klub. Oni, nie zarząd, zawodnicy i cała reszta, tylko ci, którzy noszą szaliki w odpowiednich barwach. Dlatego teraz mamy takie chore dyskusje, ponieważ zdawało im się, że w "ich" klubie to oni rządzą i wszystko im wolno, a jak teraz okazuje się, że niekoniecznie, to od razu państwo policyjne itp. Przeczytaj to jeszcze raz i uświadom sobie, jak brzmi.

    Co do działań prokuratury i związanej z tym wymiany zdań na forum.

    Paradoksalnie przyśpiewka "koniec kariery, ty k...o, koniec kariery" nie ma określonego adresata. Prokurator może jedynie się domyślać o kogo chodziło. Inaczej się ma sprawa, jeśli prześledzimy przyśpiewkę:

    "Tomasz Gollob j...ł w płot, ija ija o,
    trzeba będzie dobić go, ija ija o,
    Gollob c..j, Gollob c..j, Gollob c..j c..j c..j"

    Tutaj prokurator nie może mieć wątpliwości, że sobotch i pozostali kibice?/kibole? dokonali obrazy Tomasza Golloba.

    Aż pcha się na język Orwell: "Wszyscy są równie, ale niektórzy są równiejsi od innych".
    Czego to się nie zrobi dla wybielenia sprawy. Zawsze warto odwrócić kota ogonem, normalka
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 02-09-2015 o 16:05

  20. Powrót do góry    #7756
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta

    i jeśli sobotch życzył gollobowi jeb.ięcia w płot, to jest takim samym durniem, jak ci, którzy krzyczeli "koniec kariery". niezależnie od tego, jak sam ciepło o sobie dziś myśli. niestety, przykro mi.
    Nie chce byc adwokatem na sile, ale cos czuje, ze sobotch krzyczacy by Gollob ****** w plot od razu zamknalby sie ze wstydem gdyby ten w ten plot faktycznie walnal.
    no i to jest ta roznica, bo cholota tej geby nie zamknela, przeciwnie, otworzyla ja gdy zawodnik przyp.... jadac w ich barwach!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (02-09-2015), kapitan bomba (02-09-2015), sobotch (02-09-2015)

  22. Powrót do góry    #7757
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie chce byc adwokatem na sile, ale cos czuje, ze sobotch krzyczacy by Gollob ****** w plot od razu zamknalby sie ze wstydem gdyby ten w ten plot faktycznie walnal.
    no i to jest ta roznica, bo cholota tej geby nie zamknela, przeciwnie, otworzyla ja gdy zawodnik przyp.... jadac w ich barwach!

    niestety, ale się mylisz. widziałem niejeden karambol, gdzie na tor padali zawodnicy rywali, a sobotch, ansi i ich koledzy od słonecznika wrzeszczeli "wyp.ierdalaj". niestety, od siepy nie przybywali oleju w głowie.

  23. Powrót do góry    #7758
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    No to musze ci w tym slepo zaufac, znasz chlopakow lepiej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #7759
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,393
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    niestety, ale się mylisz. widziałem niejeden karambol, gdzie na tor padali zawodnicy rywali, a sobotch, ansi i ich koledzy od słonecznika wrzeszczeli "wyp.ierdalaj". niestety, od siepy nie przybywali oleju w głowie.
    no chyba że ktoś praży siepe na oleju
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  25. Powrót do góry    #7760
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na szczęście moją prywatną sprawą jest to, co o sobie myślę

    Natomiast dla Ciebie specjalnie napiszę po raz drugi - jeśli zwyczajnego pieniacza janusza przyrównujesz do hołoty, która do tej pory zdążyła fizycznie zrobić bardzo wiele złego - to mnie siłą rzeczy również jest przykro, choć jakby nieco mniej



    Wiesz, jakbyś tak wśród kibiców całego świata zadał pytanie, czy normalne jest gwizdanie na zawodnika drużyny przeciwnej, 99% odpowiedziałoby twierdząco. Gdybyś ich spytał o gwizdanie na swojego, twierdząco odpowiedzieliby tylko ci prawdziwi. Co do innych rzeczy, to już Ci wcześniej tłumaczył Moher.

    Dawno temu kibice ubzdurali sobie, że to oni tworzą klub. Oni, nie zarząd, zawodnicy i cała reszta, tylko ci, którzy noszą szaliki w odpowiednich barwach. Dlatego teraz mamy takie chore dyskusje, ponieważ zdawało im się, że w "ich" klubie to oni rządzą i wszystko im wolno, a jak teraz okazuje się, że niekoniecznie, to od razu państwo policyjne itp. Przeczytaj to jeszcze raz i uświadom sobie, jak brzmi.



    Czego to się nie zrobi dla wybielenia sprawy. Zawsze warto odwrócić kota ogonem, normalka

    Zarzucasz mi wybielanie sprawy. Tymczasem z formalnego punktu widzenia, tak to wygląda. Prędzej taki kibol wybroni się przed sądem ze swojej przyśpiewki, niż Ty ze swojej. Nie muszę wybielać sprawy, ani odwracać kota ogonem. Nie gwizdałem, nie wyzywałem i nie jestem związany z grupą tzw. kiboli.

    Z mojego punktu widzenia, to właśnie Ty próbujesz się wybielić. Łatwo było wyzywać i gwizdać na Warda jak przyjeżdżał do Zielonej jako zawodnik Apatora. Zdarzyła mu się straszna kontuzja i teraz mamy okazję zaobserwować poruszenie wśród kibiców Falubazu. Ile jest szczerości w tym zachowaniu? Sam oceń. Gryzą Was wyrzuty sumienia, więc chodzicie pod szpital z różami, kupujecie koszulki i apelujecie o zakazy stadionowe dla kiboli ("bo przecież to tylko oni, nie my"). Uważam, że to wszystko nie dla Warda, ale dla samych siebie robicie, by zagłuszyć trochę te wyrzutu sumienia. Teraz sam się chwilę zastanów nad tym, kto tu się próbuje wybielić?

    To nie koniec trudnych pytań. Wyobraź sobie (wcześniej ktoś tu odwoływał się do wyobraźni), że podobnej kontuzji w sezonie 2016 na naszym torze doznał Gollob. Ile wtedy wyślesz jemu róż do szpitala? Ile koszulek kupisz, żeby mu pomóc? Ilu zakazów stadionowych będziesz się domagał i dla kogo? A to wszystko, po to, by zagłuszyć własne sumienie.

    Przepraszam za te trudne pytania. Musisz jednak wiedzieć, że nie robię tego złośliwie. Właściwie, to bardzo sobie cenię to, że odważyłeś się napisać o swoim zachowaniu w stosunku do Golloba.

    Tak na koniec. Ciekawe ile takich tragedii musi się jeszcze zdarzyć, aby oglądając wygraną biegową 5:1 Kasprzaka i Zmarzlika z Protasiewiczem i Dudkiem, kibice Falubazu docenili to brawami?

  26. Powrót do góry    #7761
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta
    Nie będę ukrywał, że mam bardzo surową ocenę postaw kibiców Falubazu. Różnica jaka jest między tzw. kibolem, a kibicem jest taka, że ten "dobry kibic" będzie gwizdał i wyzywał TYLKO do momentu tragedii adresata epitetów. Ci, którzy po tragedii nie potrafią się opamiętać w swej agresji, nie są godni bycia kibicami Falubazu. Szlachetne zasady. http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon23.gif
    Zasady masz wtedy, kiedy nie gwiżdżesz na nikogo. To co tu zaprezentowałeś to zgniły kompromis. Takimi metodami wkrótce zajdziemy tam gdzie zaszła angielska federacja w latach w latach 70 i 80 w walce z hooligans. (w sumie to gwizdał na przyjezdnego po jego wypadku ale nikogo nie zadźgał więc jest gościem z zasadami) . Bydło jest bydłem. Nie ma kategorii pośrednich. Gwiżdżesz jesteś prostakiem i to bez zasad.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 02-09-2015 o 16:50
    UNSCARED

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Fredie (02-09-2015), cokus1 (02-09-2015), szmacianek (05-09-2015), tomkoz (02-09-2015)

  28. Powrót do góry    #7762
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Że kolarz wszystkie rozumy pozjadał i robi się za mentora sprawiedliwości społecznej, zrozumiem.
    Ale po co iść jego bzdurnymi ścieżkami, to już niekoniecznie.

    Nie gwizdałem na Warda jak do nas przychodził i nie mam sobie nic do zarzucenia. I mogę się czepiać chamskich zachowań innych.
    W swoim życiu gwizdałem na Golloba, Balińskiego, prawdopodobnie Miedzińskiego, Palucha, Nickiego i paru innych.
    W życiu nie przyszło by mi do głowy życzyć im najgorszego po upadku i walnięciu w bandę.

    Najlepsze jest to, że w tej chwili ja się tłumaczę jako zwyczajny kibic janusz, co elegancko tuszuje zwyrodniałe zachowania reszty.

  29. Powrót do góry    #7763
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W swoim życiu gwizdałem na Golloba, Balińskiego, prawdopodobnie Miedzińskiego, Palucha, Nickiego i paru innych.
    Sobotch Ty na leszczyniaka???

    Na rany Molki.........

  30. Powrót do góry    #7764
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    gwizdanie to nic strasznego, sobotch. dużo gorzej z tymi przyśpiewkami o jeb.nięciu w płot.
    ciekawe jest, że stajesz się coraz bardziej dla siebie łagodny i wyrozumiały. kilka postów temu pisałeś o przyśpiewkach w swoim wykonaniu, teraz tylko o gwizdaniu. zaraz pewnie dowiemy się, że zostałeś przez golloba sprowokowany, a jutro, że to on na ciebie gwizdał, a nie odwrotnie.

    nietrwała jest pamięć świętojebl.wych pikników. i o tym właśnie piszę. dziś są oburzeni kibolami, bo ich "poruszyła" tragedia, a wcześniej nie widzieli w swoim zachowaniu nic nagannego. tymczasem "koniec kariery" niczym się nie różni od tego, co wyprawiają na trybunach pikniki.

  31. Powrót do góry    #7765
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Zasady masz wtedy, kiedy nie gwiżdżesz na nikogo. To co tu zaprezentowałeś to zgniły kompromis. Takimi metodami wkrótce zajdziemy tam gdzie zaszła angielska federacja w latach w latach 70 i 80 w walce z hooligans. (w sumie to gwizdał na przyjezdnego po jego wypadku ale nikogo nie zadźgał więc jest gościem z zasadami) . Bydło jest bydłem. Nie ma kategorii pośrednich. Gwiżdżesz jesteś prostakiem i to bez zasad.
    Chyba nie końca zrozumiałeś, o czym pisałem. Wszedłem w polemikę z sobotch'em i próbuję mu wytłumaczyć, że jego zachowanie jest tak samo naganne jak tych kiboli. Tak jak wspomniałeś: nie ma kategorii pośrednich - bydło jest zawsze bydłem.

  32. Powrót do góry    #7766
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Sobotch, przyznaj się, że nie tylko gwizdałeś na Damiana

    https://www.youtube.com/watch?v=pRAvz_wSfSU

    Trzeba przyznać, że patalogii w ZG zawsze było jakby więcej niż na innych stadionach, co widać choćby na załączonym filmiku. Antagonizm miejscowych "pikników" znacznie wykraczał poza średnią krajową.

    p.s.
    Mariusza zwolnili w ramach cięcia wydaków czy wybrał się na wakacje z jednym ze znanych biur podróży i teraz chłopak koczuje gdzieś na lotnisku? Co ja gadam, Mario wybrałby się na wakcje z falubaz travel na pewno.

  33. Powrót do góry    #7767
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    gwizdanie to nic strasznego, sobotch. dużo gorzej z tymi przyśpiewkami o jeb.nięciu w płot.
    ciekawe jest, że stajesz się coraz bardziej dla siebie łagodny i wyrozumiały. kilka postów temu pisałeś o przyśpiewkach w swoim wykonaniu, teraz tylko o gwizdaniu. zaraz pewnie dowiemy się, że zostałeś przez golloba sprowokowany, a jutro, że to on na ciebie gwizdał, a nie odwrotnie.

    nietrwała jest pamięć świętojebl.wych pikników. i o tym właśnie piszę. dziś są oburzeni kibolami, bo ich "poruszyła" tragedia, a wcześniej nie widzieli w swoim zachowaniu nic nagannego. tymczasem "koniec kariery" niczym się nie różni od tego, co wyprawiają na trybunach pikniki.
    Widzisz jak to jest? O głównym temacie zapomniano, teraz na tapecie jestem ja, bo tak wygodnie. Hipokryzja ma bardzo cienkie granice, skoro wyciera się mną gębę.
    Tym postem udowodniłeś, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
    Skoro poprzez moje śpiewanie stawiasz mnie w jednym rzędzie z ludźmi robiącymi burdy na stadionach, to, że tak zwyczajnie po ludzku powiem, wal się

    Na koniec możesz się pobawić w Pana Boga i zrobić mi tabliczkę z dziesięcioma przykazaniami janusza, co mi wolno, żebym nie był jak tych kilkudziesięciu co zostali na K.

    PS. Z Leszczyniaków to na Damiana (jak pewnego razu przejechał się po Zengocie) i na Nickiego, ale wtedy jeszcze w Lesznie nie występował

  34. Powrót do góry    #7768
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nietrwała jest pamięć świętojebl.wych pikników. i o tym właśnie piszę. dziś są oburzeni kibolami, bo ich "poruszyła" tragedia, a wcześniej nie widzieli w swoim zachowaniu nic nagannego. tymczasem "koniec kariery" niczym się nie różni od tego, co wyprawiają na trybunach pikniki.
    Brniesz teraz kolego kolarz jak Mariusz. Masz prawo mieć swoje zdanie, ale nie każ nam wierzyć, że nie potrafisz odróżnić przyśpiewek o (całym i zdrowym) Gollobie, gwizdów na (całego i zdrowego) Pedersena od wołania "koniec kariery" do zawodnika leżącego bez ruchu po bardzo groźnie wyglądającym upadku. Często niegłupio pisałeś i dlatego przypuszczam, że trochę się zamotałeś, lecz po zastanowieniu nie będziesz już usprawiedliwiał zachowania bydła na naszym stadionie przez doszukiwanie się różnych grzeszków pikników.

  35. Powrót do góry    #7769
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    przepraszam cię, sobotch. potraktowałem cię przedmiotowo jako przykład, bo akurat się napatoczyłeś i wdałeś w dyskusję. nie stawiam cię w jednym szeregu z kibolami, których zachowanie oceniam bardzo negatywnie. po prostu staram się zwrócić uwagę, że świat nie jest czarno-biały i akurat "koniec kariery", który poruszył wiele osób, nie wzbudził we mnie takiego oburzenia z powodów opisanych wcześniej. nic do ciebie nie mam. nie miej mi za złe.

    kibic_2005, z niczego się nie wycofuję. i nikogo nie usprawiedliwiam. na pewno jeszcze rozwinę tę kwestię, bo może faktycznie niejasno przedstawiłem swoje stanowisko. jak będzie więcej czasu, to odniosę się również do słomianej żałoby na forum po tej feralnej niedzieli, po której za chwilę nie będzie już śladu... już poznikały z postów "darcy walcz, proszę...". a darcy nadal walczy.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 02-09-2015 o 19:09

  36. Powrót do góry    #7770
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    po prostu staram się zwrócić uwagę, że świat nie jest czarno-biały
    Świat jest czarno-biały. Katolicy wprowadzili obszar zwany szarością 7 grzechami, 10 przykazaniami i spowiedzią świętą. Abstrahując od religii. Pozostają normy społeczne. Kształtowane prze społeczeństwo. Czyli przez nas. Analogia do wyborów powszechnych nader obrazowa. Nie protestujesz = przyzwalasz. Też gwizdałem. Np. Na Holtę na prezentacji. Ale na Boga - nie ma się całe życie 20 lat.
    UNSCARED

  37. Powrót do góry    #7771
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Toczy się tu dyskusja na temat zasadności angażowania prokuratury w wiadome zajście. Jako argumenty padają inne naganne zachowania publiczności, na które nie było podobnej reakcji. Myślę, że opisywane historie z CZeczenem i Gollobem w rolach głównych, przez większość kibiców były oceniane negatywnie. Jednak wcześniej nie było tak głośnego domagania się ukarania krzykaczy. To co teraz obserwujemy to efekt tak zwanego "przebrania się miarki" i jest najnormalniejszą sytuacją w świecie. Nie można usprawiedliwiać tego co się stało, przywołując wydarzenia z przeszłości, których nikt przy zdrowych zmysłach i tak nie oceni pozytywnie.
    Mamy do czynienia z sytuacją, że społeczeństwo domaga się kary i pewnie stąd ta prokuratura, aby podkreślić, że klub działa na ostro i bez tolerancji dla takich zachowań. To też takie trochę prewencyjne działanie na przyszłość.
    Nie wiem też czy klub może tak łatwo ustalić personalia krzykaczy, bez angażowania pewnych służb, procedur, tak aby móc z te dane osobowe wyłuskać. Ale to już temat raczej dla znawców takich tematów.

  38. Powrót do góry    #7772
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Sobotch, przyznaj się, że nie tylko gwizdałeś na Damiana

    Haha musze Cie zasmucic. To nie Sobotch. Tego plującego znam osobiście...chociaż nei widziałem go dobre 10 lat, ten drugi mial zakaz stadionowy, czy dalej ma tego nie wiem.

    A czy wiecej niz na innych stadionach ? Proponuje pojechac niedaleko ZG, do Gorzowa, i obejrzeć jakies spotkanie z okolic tunelu. Tam jakby zebrac mele po całym meczu, to pewnie dobre wiadro by sie uzbierało

    I dajcie spokoj Sobotchowi. Jego tez znam osobiscie i jest typowym piknikiem, jak my wszyscy, a stawiacie jego za te jakies przyspiewki na rowni z typowymi Sebkami z blokowisk, takimi jak z tego filmiku poniżej

    http://www.sadistic.pl/godej-*****-ruch-vt376456.htm

    Pewnie na forum kumatych zyskali +10 do zaje*****i .
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 02-09-2015 o 20:51

  39. Powrót do góry    #7773
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Sobotch, przyznaj się, że nie tylko gwizdałeś na Damiana

    https://www.youtube.com/watch?v=pRAvz_wSfSU

    Trzeba przyznać, że patalogii w ZG zawsze było jakby więcej niż na innych stadionach, co widać choćby na załączonym filmiku. Antagonizm miejscowych "pikników" znacznie wykraczał poza średnią krajową.
    Sorry Brzuch ale nie kupuję tej twojej tezy o wyjątkowości zielonogórskiego chamstwa. Ono jest wszędzie takie samo w tym naszym robotniczym prowincjonalnym sporcie.
    Nigdy nie zapomnę tego gromkiego "k.u.r.w.a mać!" i "Gorzów Gorzów z.a.j.e.b.a.n.a wieś" gdy Świst na ostatnim wirażu zrobił waszego idola. Już nie pamiętam który to był rok. 88-89 ? Ze 20 tysięcy gardeł wrzeszczało! Na Smoku ofkors. Ja też
    O gorzowskim parkingu wspominać nie muszę. Jak już gdzieś widziałem mniej tego prymitywnego chamstwa to w Toruniu czy Tarnowie. Ale u nas na zachodzie to poziom buractwa jest constans


    p.s.
    Mariusza zwolnili w ramach cięcia wydaków czy wybrał się na wakacje z jednym ze znanych biur podróży i teraz chłopak koczuje gdzieś na lotnisku? Co ja gadam, Mario wybrałby się na wakcje z falubaz travel na pewno.
    Falubaz tak długo nie był na wakacjach w sierpniu, że Mario uzbierało się tyle niewykorzystanego urlopu, że go ZSP siłą wykopała na urlop. Wypłata ekwiwalentu by ich do bankructwa doprowadziła

  40. Powrót do góry    #7774
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Falubaz tak długo nie był na wakacjach w sierpniu, że Mario uzbierało się tyle niewykorzystanego urlopu, że go ZSP siłą wykopała na urlop. Wypłata ekwiwalentu by ich do bankructwa doprowadziła
    Podobno Marcin odpalił Mariuszowi pule za klikalność na forum i Mario polecial do egiptu na ol eksjuzmi.

  41. Powrót do góry    #7775
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Podobno Marcin odpalił Mariuszowi pule za klikalność na forum i Mario polecial do egiptu na ol eksjuzmi.
    Znajomy opowiadał mi jak słyszał ostatnio rozmowę takich starych pudernic. Jedna się przechwalała drugiej na jakich to *****istych wakacjach była w Grecji. Hotel nazywał się "al inkluzif"

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    młody_piernik (02-09-2015), t_zg (02-09-2015)

  43. Powrót do góry    #7776
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Tymczasem Dudek w Szwecji :

    Patryk Dudek 17 (2,3,3,3,3,3)

    Debiut wymarzony.

  44. Powrót do góry    #7777
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    197
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    upadek wyglądał fatalnie dla kibica telewizyjnego, który oglądał wieczorem powtórki ze 20 razy (zgadłem czy się pomyliłem o 100 w twoim przypadku?).

    a na stadionie to 15. bieg, wszyscy na stojąco, część pijana, ręce w górze, wielu krzyczy, a upadek trwa ułamki sekundy.

    gdzie tu miejsce na chłodną analizę, panie buszmen?
    Czyli jednak byłeś trafiony na meczu skoro nie widzialeś. Ją owszem byłem na meczu,sam jeżdże motocyklem i mam wyobraźnię stąd od razu wiedziałem że jest problem. Ty nie masz wyobraźni skoro darleś ryja razem z tą bandą patałachów a jeżeli nawet nie darłeś to tak jakbyś darł skoro ich popierasz a teraz jeszcze bronisz. Dyskusja z Tobą niema większego sensu skoro Twoim idolem jest ten oszust pod Twoim nickiem w żółtej koszulce. Szkoda pary. I dopisz sobie wszędzie "Panie kolarz" zamiast "Ty" żeby nie było.

  45. Powrót do góry    #7778
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tymczasem Dudek w Szwecji :

    Patryk Dudek 17 (2,3,3,3,3,3)

    Debiut wymarzony.
    Protas też pojechał przyzwoicie i szkoda tylko, że żadnego z tej dwójki nie ujrzymy w fazie PO. Saszka, jeszcze raz wielkie dzięki, że zadbałeś o wyciszenie moich sportowych emocji. A przecież nie tylko dla mnie byłeś ulubieńcem.

  46. Powrót do góry    #7779
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,393
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tymczasem Dudek w Szwecji :

    Patryk Dudek 17 (2,3,3,3,3,3)

    Debiut wymarzony.
    i co z tego skoro nie jeździ w Anglii i pewnie za chwilę skończy w Rawiczu ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  47. Powrót do góry    #7780
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak już gdzieś widziałem mniej tego prymitywnego chamstwa to w Toruniu czy Tarnowie. Ale u nas na zachodzie to poziom buractwa jest constans
    Na toruńskim stadionie byłem raz w życiu. Był to finał IMP chyba w 2002 roku. Będąc w drodze nad morze zabrałem na te zawody żonę myśląc, że bezboleśnie przeżyje te 3 godziny straconego czasu. Myliłem się. Może miałem pecha siadając na wejściu w drugi łuk, nie był to żaden młyn, ale otaczający nas kibice nawet mnie wprowadzili w zdumienie. Zielonogórska strefa pikników to przy nich pikuś, a przecież nie były to zawody drużynowe. Co się mogło dziać np. w meczu z Bydgoszczą nie potrafię sobie nawet wyobrazić. Mundki z nad bramy miały w tym czasie solidnego rywala.

  48. Powrót do góry    #7781
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    A brązowy krążek 100% Falubaza ci tych traumatycznych przeżyć nie zrekompensował?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-09-2015 o 22:34
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #7782
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    197
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 5 postach
    Skoro nie ma mojego ostatniego wpisu to znaczy że administrator usunął? Jeżeli tak to bardzo dobrze bo usunął również ostatni post adresata do którego kierowałem swój wywód. Ktoś jednak dba o porządek i względną kulturę na forum. Gratulacje dla adminów za czujność

  50. Powrót do góry    #7783
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,393
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Widzisz jak to jest? O głównym temacie zapomniano, teraz na tapecie jestem ja, bo tak wygodnie. Hipokryzja ma bardzo cienkie granice, skoro wyciera się mną gębę.
    Tym postem udowodniłeś, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
    Skoro poprzez moje śpiewanie stawiasz mnie w jednym rzędzie z ludźmi robiącymi burdy na stadionach, to, że tak zwyczajnie po ludzku powiem, wal się

    Na koniec możesz się pobawić w Pana Boga i zrobić mi tabliczkę z dziesięcioma przykazaniami janusza, co mi wolno, żebym nie był jak tych kilkudziesięciu co zostali na K.

    PS. Z Leszczyniaków to na Damiana (jak pewnego razu przejechał się po Zengocie) i na Nickiego, ale wtedy jeszcze w Lesznie nie występował

    ja, mój syn, przyjaciele,koledzy,znajomi i ci nieznajomi to w sumie była grupa kilkuset osób która została na trybunie K. ci co ją opuścili to w dużej mierze osoby takie jak ty, które na potrzeby chwili relatywizują swoje zachowania w zależności od tego co akurat wypada zrobić, a czego nie.
    na tym forum oczywiście też was nie brakuje.


    Brzuch:
    Trzeba przyznać, że patalogii w ZG zawsze było jakby więcej niż na innych stadionach, co widać choćby na załączonym filmiku. Antagonizm miejscowych "pikników" znacznie wykraczał poza średnią krajową.

    to napisz proszę jeszcze na jakiej podstawie wyliczyłeś tą średnią krajową. na których stadionach, ile razy, w przeciągu ilu lat , i na jakich zawodach byłeś. możesz doliczyć wyjazdy brata żeby jakoś to wyglądało.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  51. Powrót do góry    #7784
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kolarz, nie mam na co się obrażać, spoko luz

    Odpowiadając Tobie i Gablenowi - z jakiej ****a jego mać racji wmawiacie mi i innym przy okazji, że słomiany żal po Wardzie jest tylko na pokaz?
    Właśnie to jest jeden z większych problemów kibica z Zielonej Góry.
    Większości się wydaje, że Falubaz to pępek świata i nie może być tak, żeby pojmować żużlowy świat nieco ponad poziom Myszki Miki.
    A prawda jest taka, że wielu ludzi lubi żużel w ogóle jako taki, od GP po Brązowe Kaski, co nie przeszkadza kibicować swojemu klubowi w normalny, nieszowinistyczny sposób.
    I w związku z tym normalny kibic potrafi docenić wirtuozerię młodego, dzięki któremu w tym sporcie dzieje się nieco więcej, niż ustawa przewiduje.
    I zwyczajnie człowieka szkoda i mu się życzy, żeby chociaż kiedyś mógł usiąść na wózek.
    Niestety, dla wielu takie pojmowanie jest nie do pomyślenia. Nie odpowiadam za to i nie życzę sobie ****a pieprzenia o hipokryzji, że niby żałoba na pokaz.
    Jak tego nie czujecie to trudno, ale nie wmawiajcie innym, że są z tego powodu fałszywi, bo zwyczajnie wtedy wuj człowieka strzela.

    Tak naprawdę to dobrze, że np. Falubaz wszedł w nazwę Wolfslake, bo się niektórzy dowiedzieli, że w Niemczech też jeżdżą na motorach.

    PS. Żeby nie było, wszystkie ****y użyte zostały w celu uwydatnienia znaczeń, nie obraźliwie

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (03-09-2015), kingpin (05-09-2015)

  53. Powrót do góry    #7785
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kolarz, nie mam na co się obrażać, spoko luz

    Odpowiadając Tobie i Gablenowi - z jakiej ****a jego mać racji wmawiacie mi i innym przy okazji, że słomiany żal po Wardzie jest tylko na pokaz?
    Właśnie to jest jeden z większych problemów kibica z Zielonej Góry.
    Większości się wydaje, że Falubaz to pępek świata i nie może być tak, żeby pojmować żużlowy świat nieco ponad poziom Myszki Miki.
    A prawda jest taka, że wielu ludzi lubi żużel w ogóle jako taki, od GP po Brązowe Kaski, co nie przeszkadza kibicować swojemu klubowi w normalny, nieszowinistyczny sposób.
    I w związku z tym normalny kibic potrafi docenić wirtuozerię młodego, dzięki któremu w tym sporcie dzieje się nieco więcej, niż ustawa przewiduje.
    I zwyczajnie człowieka szkoda i mu się życzy, żeby chociaż kiedyś mógł usiąść na wózek.
    Niestety, dla wielu takie pojmowanie jest nie do pomyślenia. Nie odpowiadam za to i nie życzę sobie ****a pieprzenia o hipokryzji, że niby żałoba na pokaz.
    Jak tego nie czujecie to trudno, ale nie wmawiajcie innym, że są z tego powodu fałszywi, bo zwyczajnie wtedy wuj człowieka strzela.

    Tak naprawdę to dobrze, że np. Falubaz wszedł w nazwę Wolfslake, bo się niektórzy dowiedzieli, że w Niemczech też jeżdżą na motorach.

    PS. Żeby nie było, wszystkie ****y użyte zostały w celu uwydatnienia znaczeń, nie obraźliwie
    sobotch, spokojnie, nic nie wmawiam. Tak to wygląda z mojej perspektywy. Jeśli się mylę, to tylko się cieszyć. Super, że kochasz żużel (od GP po brązowy kask). Powiedz tylko, czy w obliczu tego, co przydarzyło się Darcemu, byłbyś w stanie zaśpiewać dziś jeszcze raz przyśpiewkę o Gollobie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •