Strona 189 z 189 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189
Pokaż wyniki od 8,461 do 8,492 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8461
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ostro licytują nam Dudka i Hampela. Walas również dostał ciekawe propozycje. Nawet Pepe kuszą
    Dostaną akcje Falubazu i im się odechce odchodzenia

  2. Powrót do góry    #8462
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a czytasz w ogóle wyborczą, żeby stwierdzić, że zawsze kłamie? czy tylko powtarzasz to, co usłyszałeś na trybunie k? i w oparciu o co to weryfikujesz? o kłamstwa innych gazet, tv, które realizują interesy innych grup politycznych? żeby stwierdzić, czy to jest kłamstwo, trzeba wiedzieć, jaka jest prawda. o manifestacji wyborcza napisała prawdę. wiem, bo widziałem.

    kibol musi mieć wroga, bo to buduje tożsamość grupy. padło na wyborczą, tvn... poczytaj trochę gablen o procesach grupowych, to będziesz wiedział, że nie jesteś taki niezależny, jak o sobie myślisz.

    ja mam taką uprzejmą prośbę, i nie chciałbym już więcej do tego wracać. daruj sobie te porady rodem z telewizji śniadaniowej ,o tym co i jak mam myśleć na dane tematy . za długie wąsy noszę żebyś mi też mówił, jak wygląda i jak jest poukładany świat wokół mnie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  3. Powrót do góry    #8463
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    gablen, sam mnie zaczepiasz, tworzysz skomplikowane prowokacje intelektualne typu "wyborcza zawsze kłamie", więc się nie dziw, że ci odpowiadam na tym samym gimnazjalnym poziomie.

  4. Powrót do góry    #8464
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Kolarz fajny masz nowy awatar

  5. Powrót do góry    #8465
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja nie wiem po co, ale zapytaj Rusieckiego. Bo wiem, ze ofertę dostał. I to poważną.
    Mario ma racje. Dudek zlozyl ponoc konkretną ofertę, ale Rusiecki ja odrzucił.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #8466
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,658
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Rusiecki chcial gwarancji startów, ale Dudek jednak chce walki o sklad?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #8467
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Rusiecki chcial gwarancji startów, ale Dudek jednak chce walki o sklad?
    Dudek zlozyl Ruskowi ofertę swoich usług. Tak jak piszesz podal konkretne sumy, i chce miec gwarancje startów. Rusiecki jednak wogole nie byl zainteresowany.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 05-10-2015 o 15:30
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8468
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Skoro zielonogorska szkółka nie ma hajsu, ja bym na ich miejscu korzystał ze starych silników od zawodników. Na TT czy FB coraz wiecej ofert sprzedaży :

    Tutaj od Zengiego :

    Mam do sprzedania trzy silniki przygotowane przez Janne Anderssona. Silniki mają najechane mało wyścigów. Przed zakupem jest możliwość przetestowania silników i doregulowania przez moich mechaników. Cena 2500€ za sztukę
    Więcej informacji na priv...

    Pedersen co roku sprzedaje kilka swoich maszyn ( kompletnych ), za cene duzo nizsza niż nowe motocykle.


  9. Powrót do góry    #8469
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    "Licznik nieprzekręcony, nic nie stuka, nic nie puka".


  10. Powrót do góry    #8470
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kolarz fajny masz nowy awatar
    Ja przynajmniej raz dziennie chce się zapytać co to za typ w tym avatarze, ale boję się, że będzie to ktoś pokroju Rutenki i z automatu zostanę wykluczony z dalszej dyskusji!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    t_zg (05-10-2015), vicar (05-10-2015)

  12. Powrót do góry    #8471
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Za GW:

    Mistrzowie Polski w koszykówce pozyskali nowego partnera, to kanadyjska spółka MiedziCopper Corporation, która stara się wybudować na terenie woj. lubuskiego kopalnię miedzi i srebra.
    Całość tutaj http://www.zielonagora.sport.pl/spor...ml#indeks_news

    No to już wiemy dlaczego KGHM wchodzi w Falubaz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #8472
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Skoro zielonogorska szkółka nie ma hajsu, ja bym na ich miejscu korzystał ze starych silników od zawodników. Na TT czy FB coraz wiecej of :

    TutTutaj

    [/FONT][/COLOR]
    W Lesznie swojego czasu zawodnicy mieli zapis w kontrakcie, ze po sezonie oddaja jeden sprawny silnik na szkółkę. Nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje, ale wiem ze to bylo super rozwiazanie.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Falubaz7 (05-10-2015)

  15. Powrót do góry    #8473
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ja przynajmniej raz dziennie chce się zapytać co to za typ w tym avatarze, ale boję się, że będzie to ktoś pokroju Rutenki i z automatu zostanę wykluczony z dalszej dyskusji!




    film dekady.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Falubaz (05-10-2015)

  17. Powrót do góry    #8474
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta

    film dekady.
    Na pewno jeden z najlepszych, zwłaszcza muzyka.
    Ostatnio edytowane przez Falubaz ; 05-10-2015 o 16:30
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  18. Powrót do góry    #8475
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    "Licznik nieprzekręcony, nic nie stuka, nic nie puka".


    Sobotch, mysle ze dla takiego mechanika klubowego to kwestia godziny i wie, czy silnik sie nadaje, czy nie.

  19. Powrót do góry    #8476
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Check this out!!!:

    bulls.jpg

    Tak. To United Centre w Chicago.

    http://www.prnewswire.com/news-releases/chicago-bulls-announce-7-year-partnership-with-cinkciarzpl-300154053.html

    Edycja:
    Fju, fju. Lech Wałęsa był twarzą Cinkciarza podczas prezentacji sponsorskiej. Był też ktoś w różowej koszuli, ale na zdjęciu stał tyłem. Także ten tego...nie wiadomo, któż to

    walesa.jpg
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 05-10-2015 o 17:37

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Falubaz7 (05-10-2015), j-rules (05-10-2015), kingpin (05-10-2015)

  21. Powrót do góry    #8477
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Check this out!!!:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2868

    Tak. To United Centre w Chicago.

    http://www.prnewswire.com/news-releases/chicago-bulls-announce-7-year-partnership-with-cinkciarzpl-300154053.html

    Edycja:
    Fju, fju. Lech Wałęsa był twarzą Cinkciarza podczas prezentacji sponsorskiej. Był też ktoś w różowej koszuli, ale na zdjęciu stał tyłem. Także ten tego...nie wiadomo, któż to

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2869
    Pisalem ostatnio troche o Cinkciarzu. Generalnie ta firma rodem z zielogorskiego Chynowa chce sie wbic z impetem na caly swiat i poki co niezle im ten plan wychodzi. Generalnie to juz jest niezla potega, jezeli chodzi o firme tego typu.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #8478
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    gablen, sam mnie zaczepiasz, tworzysz skomplikowane prowokacje intelektualne typu "wyborcza zawsze kłamie", więc się nie dziw, że ci odpowiadam na tym samym gimnazjalnym poziomie.
    po prostu nie myślałem, że komentarze pod adresem GW dotyczą ciebie osobiście. w takim razie w przyszłości wezmę na to poprawkę, tak żebyś nie czuł sie urażony.

    Falubaz
    Nie sądzicie, że już czas zreorganizować nasze województwo, ustalić Stolicę w jedynym sensownym miejscu, najlepiej odciąć się od patologicznej części z Jędrzejczakami i Władkami, i żyć na odpowiednim poziomie, nie myśląc jaki to znów wstyd nam przyniesie ta gorsza część województwa?


    największy błąd w swojej karierze politycznej blisko lat temu 40 popełnił Gierek Edward, nie tyle dlatego że zrobił samą reformę administracyjną, co podjął fatalną decyzję aby miastu bez ratusza nadać miano stolicy jednego z nowych województw. pewnie dlatego też siłą rozpędu (bo przecież nie ze względu na jakieś sensowne argumenty) cześć funkcji stolicy naszego nieszczęśliwego województwa znajduje się również na Zawarciu.
    osobiście jestem za radykalnym rozwiązaniem tzw kwestii gorzowskiej, a następnie wzorem Węgier postawienie na wysokości Międzyrzecza czterometrowego muru z drutem kolczastym , tak aby odgrodzić się od ew imigrantów ekonomicznych.

    warto zaznaczyć, że reforma administracyjna przyniosła jednak co najmniej jedną niepodważalną korzyść. mecz derbowy w '78/79 (?) przy W69 (jak relacjonuje starsze pokolenie)zakończył się kompletnym chaosem na trybunach , a następnie awantura przeniosła się na parking, z którego nie wyjechał w stanie nienaruszonym, ani jeden zakładowy autobus wiozący kibiców Staluchny. gdzie cześć pojazdów została tam na dłużej w celu gruntowniejszego remontu. o tym wydarzeniu można poczytać również gdzieś w zapiskach jednego ze starszych kibiców Stali, publikowanych w sieci.

    od tamtej pory relacje kibiców Falubazu i Stali w końcu weszły na prawidłowe tory, a ta dobra tradycja jest pielęgnowana do dnia dzisiejszego.oczywiście nie przez wszystkich.
    ci którzy nie mają szacunku do swoich rodziców i dziadków twierdzą, że powinniśmy być przyjaciółmi.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  23. Powrót do góry    #8479
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Mariusz o sponsorach Zengoty:

    Skąd jeden z drugim wiesz np, że nie sponsoruje go kilku prywatnych sponsorów, którzy nie życzą sobie aby figurowali wśród listy sponsorów na Grześka stronie.

    Mariusz o Dudku:

    W tym okresie transferowym gość będzie miał większa wartość niż Hampel, Pawliccy czy Janowski. (...)Wiem jedno, dwóch Pawlickich seniorów to kłopot dla niejednego klubu. Jeśli do tego dodamy kłótliwego ojca to już mamy w zasadzie problem. Jeden Dudek w aktualnej formie to wymarzona sytuacja dla każdego z klubów.

    I niech mi teraz ktoś powie, że Mario nie zasługuje na status Niematerialnego Dobra Kultury. Przecież widać, że Bareja go wymyślił.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  24. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (05-10-2015), cukrzyca (05-10-2015), j-rules (05-10-2015), młody_piernik (05-10-2015), t_zg (05-10-2015)

  25. Powrót do góry    #8480
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Franz pierdoło, czego znowu ty nie rozumiesz ? Nie wstyd ci, że wszystko trzeba tłumaczyć tobie osobno ?

    Mariano_

    W Lesznie swojego czasu zawodnicy mieli zapis w kontrakcie, ze po sezonie oddaja jeden sprawny silnik na szkółkę. Nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje, ale wiem ze to bylo super rozwiazanie.
    Masz się akurat czym chwalić. Jak by mieli napisane w kontraktach, że mają oddać po jednym sprawnym silniku ale przed sezonem, to byłoby coś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #8481
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    I niech mi teraz ktoś powie, że Mario nie zasługuje na status Niematerialnego Dobra Kultury. Przecież widać, że Bareja go wymyślił.
    No to cieszmy się tym dobrem puki jeszcze możemy.
    W sobotę, w trakcie oglądania toruńskiej rundy GP nasłuchałem się sporo o czarnym scenariuszu dla Falubazu i nie były to opinie wyłącznie zwykłych kibiców. Jeżeli zafundujemy sobie odpoczynek od żużlowej ligi, to w nosie będziemy mieli transferowe hity, a hitowe wypowiedzi Mariusza na forum nie będą już tak interesujące.
    Bez nas, zwykłych kibiców Falubazu, żużel będzie dalej funkcjonował, a my zaoszczędzimy trochę grosza i czasu. Natomiast bez Mariusza to forum straci znaczną część swojego uroku. Wyjściem jest hipotetyczne przeniesienie przez Mariusza swoich kibicowskich sympatii np. na sąsiadów z północy i dalsza aktywność naszego dobra na forum. Choć to trudna rola, bo tłumaczenie władkowych dyrdymałów to mega ambitne zadanie, nawet dla tak wytrawnego wyjadacza.

  27. Powrót do góry    #8482
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    No to cieszmy się tym dobrem puki jeszcze możemy.
    W sobotę, w trakcie oglądania toruńskiej rundy GP nasłuchałem się sporo o czarnym scenariuszu dla Falubazu i nie były to opinie wyłącznie zwykłych kibiców. Jeżeli zafundujemy sobie odpoczynek od żużlowej ligi, to w nosie będziemy mieli transferowe hity, a hitowe wypowiedzi Mariusza na forum nie będą już tak interesujące.
    Bez nas, zwykłych kibiców Falubazu, żużel będzie dalej funkcjonował, a my zaoszczędzimy trochę grosza i czasu. Natomiast bez Mariusza to forum straci znaczną część swojego uroku. Wyjściem jest hipotetyczne przeniesienie przez Mariusza swoich kibicowskich sympatii np. na sąsiadów z północy i dalsza aktywność naszego dobra na forum. Choć to trudna rola, bo tłumaczenie władkowych dyrdymałów to mega ambitne zadanie, nawet dla tak wytrawnego wyjadacza.
    Termos potrzebuje kogoś, kto wywindował by go do Senatu.
    Gdybym nie miał bana na fejsie, podpowiedział bym mu ten
    transfer - wybory były by na 100% wygrane a klub z Torunia
    wreszcie pokochany przez wszystkich. W zamian Mariuszowa
    jednostka OSP dostanie trzy prądownice (sikawki) i jedną moto-
    -pompę.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #8483
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cinkciarz podpisal na 7 lat kontrakt :O mam ogromny sentyment do Chicago jak wiekszosc chyba marzy mi sie kiedys obejrzenie meczu w United Center. Takie legendy jak Toni Kukoc i Paxon dzialaja w klubie do dzisiaj, lecial wlasnie spot reklamowy w tv

  29. Powrót do góry    #8484
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    No to cieszmy się tym dobrem puki jeszcze możemy.
    W sobotę, w trakcie oglądania toruńskiej rundy GP nasłuchałem się sporo o czarnym scenariuszu dla Falubazu i nie były to opinie wyłącznie zwykłych kibiców. Jeżeli zafundujemy sobie odpoczynek od żużlowej ligi, to w nosie będziemy mieli transferowe hity, a hitowe wypowiedzi Mariusza na forum nie będą już tak interesujące.
    Bez nas, zwykłych kibiców Falubazu, żużel będzie dalej funkcjonował, a my zaoszczędzimy trochę grosza i czasu. Natomiast bez Mariusza to forum straci znaczną część swojego uroku. Wyjściem jest hipotetyczne przeniesienie przez Mariusza swoich kibicowskich sympatii np. na sąsiadów z północy i dalsza aktywność naszego dobra na forum. Choć to trudna rola, bo tłumaczenie władkowych dyrdymałów to mega ambitne zadanie, nawet dla tak wytrawnego wyjadacza.

    Nie znam Twoich czarnych wersji, ale ja slyszalem, ze Protas wzorem lat ubiegłych nie jest skory przepisywać faktur na nastepny sezon. Czyzby z obawy o finanse w przyszlym roku ?

  30. Powrót do góry    #8485
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    No to cieszmy się tym dobrem puki jeszcze możemy.
    W sobotę, w trakcie oglądania toruńskiej rundy GP nasłuchałem się sporo o czarnym scenariuszu dla Falubazu i nie były to opinie wyłącznie zwykłych kibiców. Jeżeli zafundujemy sobie odpoczynek od żużlowej ligi, to w nosie będziemy mieli transferowe hity, a hitowe wypowiedzi Mariusza na forum nie będą już tak interesujące.
    Bez nas, zwykłych kibiców Falubazu, żużel będzie dalej funkcjonował, a my zaoszczędzimy trochę grosza i czasu. Natomiast bez Mariusza to forum straci znaczną część swojego uroku. Wyjściem jest hipotetyczne przeniesienie przez Mariusza swoich kibicowskich sympatii np. na sąsiadów z północy i dalsza aktywność naszego dobra na forum. Choć to trudna rola, bo tłumaczenie władkowych dyrdymałów to mega ambitne zadanie, nawet dla tak wytrawnego wyjadacza.
    Bluźnisz Kibic_2005, oj bluźnisz.

    Założę się (zrobię wyjątek) że na W69 nie będzie już Ciebie, Dowhana, Frątczaka itd. a będę ja

    Chodziłem oglądać w akcji takich zawodników jak Paweł Protasiewicz, Jasiu Grabowski, Zbyszek Filipiak czy Grygora który taranuje bandę na I łuku po akcji Jancarza. To będę chodził nadal, nawet jak przyjdzie mi oglądać Strzelca, Potońca czy Burzyńskiego.

    Ale głowa do góry Kibic_2005, za dużo słuchasz nieżyczliwych ludzi

    T_zg

    Nie znam Twoich czarnych wersji, ale ja slyszalem, ze Protas wzorem lat ubiegłych nie jest skory przepisywać faktur na nastepny sezon. Czyzby z obawy o finanse w przyszlym roku ?
    Następny Kubuś_Fatalista się znalazł. Zawsze jak jakieś złe wieści pojawiają się wokół Falubazu to dyżurni narzekacze są już gotowi do działań. Jakie to przewidywalne
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-10-2015 o 22:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #8486
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Założę się (zrobię wyjątek) że na W69 nie będzie już Ciebie, Dowhana, Frątczaka itd. a będę ja

    oj, martwię się mariusz o ciebie, żeby ci się w głowie nie zakręciło, jak w końcu wyciągniesz nos z tyłka dowhana i się sztachniesz świeżym powietrzem.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (05-10-2015)

  33. Powrót do góry    #8487
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale głowa do góry Kibic_2005, za dużo słuchasz nieżyczliwych ludzi
    Uwierz proszę, że to słowa osób bardzo życzliwych i chyba znających skalę problemu. Chętnych na załatanie dziury w budżecie prywatnymi pieniążkami nie widać, a w powodzenie powszechnego zakupu akcji przez fanów nie wierzę.

  34. Powrót do góry    #8488
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Mariano_



    Masz się akurat czym chwalić. Jak by mieli napisane w kontraktach, że mają oddać po jednym sprawnym silniku ale przed sezonem, to byłoby coś
    No u nas przynajmniej dzięki temu w szkółce mają na czym jezdzic i nie muszą słono płacić za treningi
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #8489
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Uwierz proszę, że to słowa osób bardzo życzliwych i chyba znających skalę problemu. Chętnych na załatanie dziury w budżecie prywatnymi pieniążkami nie widać, a w powodzenie powszechnego zakupu akcji przez fanów nie wierzę.
    Czyli, że co ? Twierdzisz, że odpoczniemy sobie od żużla w sezonie 2016 ? No skoro ci "życzliwi" znają skalę problemu to na to wychodzi, czyż nie ?

    Mariano_

    No u nas przynajmniej dzięki temu w szkółce mają na czym jezdzic i nie muszą słono płacić za treningi
    Nie, no przecież wiem. Gdzież tam nam bidulkom równać się do was.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-10-2015 o 22:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #8490
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chodziłem oglądać w akcji takich zawodników jak Paweł Protasiewicz, Jasiu Grabowski, Zbyszek Filipiak czy Grygora który taranuje bandę na I łuku po akcji Jancarza. To będę chodził nadal, nawet jak przyjdzie mi oglądać Strzelca, Potońca czy Burzyńskiego.
    Mogę pogratulować wytrwałości, ale za to medal się nie należy, nawet do dyplomu odrobinę brakuje. Wiem, że nasze forum przeglądają osoby pamiętające Ciorgę, Mendykę, Szurkowskiego, Nowaka, Sochackiego itd.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, że co ? Twierdzisz, że odpoczniemy sobie od żużla w sezonie 2016 ? No skoro ci "życzliwi" znają skalę problemu to na to wychodzi, czyż nie ?
    Nadzieja umiera ostatnia, więc cały czas liczę na "niespodziewanego Mikołaja".

  37. Powrót do góry    #8491
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Kubis fatalistA? przestan bajki ogladac. Mowie co slyszalem. Do tej pory przepisywal fry. Teraz ponoc nie chce.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  38. Powrót do góry    #8492
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Mogę pogratulować wytrwałości, ale za to medal się nie należy, nawet do dyplomu odrobinę brakuje. Wiem, że nasze forum przeglądają osoby pamiętające Ciorgę, Mendykę, Szurkowskiego, Nowaka, Sochackiego itd.


    Nadzieja umiera ostatnia, więc cały czas liczę na "niespodziewanego Mikołaja".
    He, he. Czyli jednak wątpisz odrobinę w życzliwość tych życzliwych ?

    A tą plejadę gwiazd to i ja pamiętam, znam nawet dość dobrze Bonifacego Langnera. Rzecz w ty, że skłamałbym twierdząc, iż oglądałem regularnie ich boje.

    T_zg

    Kubis fatalistA? przestan bajki ogladac. Mowie co slyszalem. Do tej pory przepisywal fry. Teraz ponoc nie chce.
    Ja tam nie wiem czy przepisywał czy nie przepisywał. Ale fakt jest taki, że jak czarne chmury nadciągają nad Falubaz to Ty jako jeden z pierwszych dokładasz do pieca. Zawsze można na Ciebie liczyć. Ale może ja się nie znam, może to przypadek ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-10-2015 o 22:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •