Strona 95 z 189 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 8492

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na szczęście wreszcie cokolwiek będzie do zrewidowania po fakcie

    Uważam, że w bardzo niezrozumiały sposób przecenia się siłę Wrocławia na wyjazdach, których de facto było tyle, co kot napłakał.
    Osobiście prędzej uwierzę w wygraną Stali w Toruniu, niż Sparty u nas.
    Rozumiem, że każdy jest pod wrażeniem punktów młodego Drabika, Milika i Jędrzejaka u siebie, tym niemniej te punkty robione są na torze robionym tylko pod nich. Zawodnikami uniwersalnymi będą Tajski, Janowski i może Jensen, tylko u niego musi być jeszcze dzień bez bolącej głowy i czego tam jeszcze.

    Jeszcze jakby u nas pomyśleli i zrobili tor centralnie pod juniorkę, o wynik byłbym całkiem spokojny - oczywiście ze sprawnym Walasem.

  2. Powrót do góry    #4232
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Celem byla wygrana meczu a nie uratowanie bonusa. Dlatego Fratczak dla mnie to zaden geniusz taktyczny. W meczu wykorzystuje sie forme zawodnikow a nie ich nazwiska. A w tym meczu Aleks byl lepiej spasowany na starcie zarowno od Saszy jak i Jonssona a na trasie tez nie byl wolny. Dla mnie to ewidentny blad Fratczaka ze kazal mlodemu siedziec na lawie. Zaden z niego geniusz, raczej farciarz.
    To co wypisujesz po tym meczu to efekt tego że Frątczak sprzedał Tobie nie taki zlew , ewentualnie za drogo wziął za remont łazienki .Już wiem że po Twojemu to jest tak że zz za Hampela i strata na samym początku Walaska to musi być wygrana i tylko jeszcze napisz jak byłby plan gdyby roz...ał się Protas .Daruj sobie pisanie jaki cel byłby gdyby Falubaz jechał pełnym składem bo rywale usłyszą i nie staną do walki .Jeśli pytań nie za dużo to w wolnym czasie odpowiedz jaki strateg w tym kraju oprócz Ciebie oczywiście dużo lepiej by rozkminił wczorajsze wydarzenia w Toruniu

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (29-06-2015)

  4. Powrót do góry    #4233
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    To co wypisujesz po tym meczu to efekt tego że Frątczak sprzedał Tobie nie taki zlew , ewentualnie za drogo wziął za remont łazienki .Już wiem że po Twojemu to jest tak że zz za Hampela i strata na samym początku Walaska to musi być wygrana i tylko jeszcze napisz jak byłby plan gdyby roz...ał się Protas .Daruj sobie pisanie jaki cel byłby gdyby Falubaz jechał pełnym składem bo rywale usłyszą i nie staną do walki .Jeśli pytań nie za dużo to w wolnym czasie odpowiedz jaki strateg w tym kraju oprócz Ciebie oczywiście dużo lepiej by rozkminił wczorajsze wydarzenia w Toruniu
    Sorry, ze pomimo straty Walaska dalej wierzylem w zwyciestwo. Przepraszam tez, ze smiem podwazac taktyczne posuniecia Boga taktyki, geniusza matematycznego Fratczaka... Juz nie bede, naprawde. Skoro wy cieszycie sie jak z Mistrzostwa tym bonusem nie widzac bledow, to nic tylko pozazdroscic rozowych okularow. Powiedz mi gdzie je kupiles, to moze nastepnym razem sie zaopatrze i tez je zaloze.

  5. Powrót do góry    #4234
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Sorry, ze pomimo straty Walaska dalej wierzylem w zwyciestwo. Przepraszam tez, ze smiem podwazac taktyczne posuniecia Boga taktyki, geniusza matematycznego Fratczaka... Juz nie bede, naprawde. Skoro wy cieszycie sie jak z Mistrzostwa tym bonusem nie widzac bledow, to nic tylko pozazdroscic rozowych okularow. Powiedz mi gdzie je kupiles, to moze nastepnym razem sie zaopatrze i tez je zaloze.
    Problem z tobą jest taki, ze Ty tą sytuację określasz mianem błędu. A tego tak naprawdę nie wiemy i już się nie dowiemy. Bo tylko wystawienie Alexa kosztem Saszki czy AJ mogłoby potwierdzić lub obalić Twoją teorię. Jednak jestem pewien, ze jeżeliby Jacek postąpiłby zgodnie z tym co proponujesz tutaj to mielibyśmy po bonusie, moim zdaniem Alex nie udźwignąłby tego zadania. A Ty wtedy jechałbyś po Frątczaku, że niepotrzebnie wystawiał Alexa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4235
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Problem z tobą jest taki, ze Ty tą sytuację określasz mianem błędu. A tego tak naprawdę nie wiemy i już się nie dowiemy. Bo tylko wystawienie Alexa kosztem Saszki czy AJ mogłoby potwierdzić lub obalić Twoją teorię. Jednak jestem pewien, ze jeżeliby Jacek postąpiłby zgodnie z tym co proponujesz tutaj to mielibyśmy po bonusie, moim zdaniem Alex nie udźwignąłby tego zadania. A Ty wtedy jechałbyś po Frątczaku, że niepotrzebnie wystawiał Alexa.
    Mariusz mnie nie zawodzi. Najpierw pisze ze co by bylo to nie wiemy i sie nie dowiemy, by za chwile napisac ze on jednak ma pewnosc ze nie mielibysmy bonusa! Ciekawe jakim cudem Mariusz, skoro 8 bieg porzegralismy 1:5. Aleks pojechal by gorzej niz Jonsson? Przywiozl ujemne punkty?

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-06-2015)

  8. Powrót do góry    #4236
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie pojechałby.
    Ale z perspektywy całego meczu widać ewidentnie, że Jonsson zwyczajnie drugą część zawodów przejechał lepiej niż początek - w przeciwieństwie do Saszy na ten przykład. A i tak od początku meczu widać było, że częste puszczanie AJ'a powinno mimo wszystko przynieść konkretne efekty (jak na jego skalę, oczywiście ).

  9. Powrót do góry    #4237
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Mariusz mnie nie zawodzi. Najpierw pisze ze co by bylo to nie wiemy i sie nie dowiemy, by za chwile napisac ze on jednak ma pewnosc ze nie mielibysmy bonusa! Ciekawe jakim cudem Mariusz, skoro 8 bieg porzegralismy 1:5. Aleks pojechal by gorzej niz Jonsson? Przywiozl ujemne punkty?
    Teraz to zaczynasz uprawiać filozofię. Ponieważ jest już po fakcie i znasz cały scenariusz jaki się odbył. Dobierasz sobie biegi w których teoretycznie, być może wynik mógłby być lepszy. Dodatkowo masz czas na chłodną analizę. Udowodnij, że Alex w 8 biegu pojechałby lepiej niż AJ ? Tylko wtedy jak dasz radę to udowodnić, będziesz miał prawo twierdzić, że Jacek zrobił błąd nie wystawiając Alexa do tego biegu. Przypomnę, ze AJ zrobił 1 pkt. w tym biegu.

    Niestety, ale z tego co widzę, zdecydowana większość tutaj, będąc w sytuacji Jacka, przed 8 biegiem, postawiłaby własnie na AJ a nie na Alexa. Włącznie ze mną. Oczywiście, masz prawo uważać, że taka zmiana (na Alexa) dałaby lepszy efekt. Ale nie masz prawa twierdzić, ze to był błąd ponieważ nie wiesz jak by było w realu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (29-06-2015)

  11. Powrót do góry    #4238
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Nie robie tej analizy na chlodno. W trakcie meczu, na goraco, tuz po usluyszeniu jaka zmiana bedzie napisalem komentarz, dlaczego nie jedzie Zgardzinski tylko Jonsson. Poza tym, blad polegal na tym, ze nie wykorzystano Aleksa by sprawdzic jak sie bedzie spisywal. Ten jeden dodatkowy start mu sie nalezal zwyczajnie za postawe na torze. Dodatkowo oszczedfzono by RT Jonssona. Jechalismy w 5 i uwazam ze przy takim oslabieniu bledem jest stawiac tylko na 4z 5 zuzlowcow nie wiedzac o tym w jakiej dyspozycji jest ten 5-ty. Tyle i az tyle.

    Dla mnie juz EoT bo meczy mnie to pisanie oczywistych rzeczy...

  12. Powrót do góry    #4239
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Kogo wskaże Cieślak ? http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...266,1,985.html

    Jest jedno wolne miejsce DK do obsadzenia na SGPCh w Rybniku. Jak myślicie, ma szanse Pepe na ta kartę ? Coś mi się wydaje, ze narodowy da to miejsce komuś z trójki Janowski, Buczkowski, Zmarzlik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4240
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zapytam inaczej. Dajesz te swoje strzalki na strone Wrocka. CZy z "perspektywy ligi " bedzie niespodzianką czy fuksem jeżeli Falubaz wygra w tym meczu? Bo ja stawiam twardo wygrana zielonogorzan i dla mnie to zaden fuks czy zbieg przypadkowych okolicznosci nie będzie.
    45-55% dla Wrocka. Nie będzie to zatem sensacja, wygra lekki under dog (jeśli tak się stanie). O sensacji pisałem w kontekście meczu we Wro.
    Sobotch: to co, zakład, kto zrobi więcej punktów: Wrocław w ZG, czy Gorzów w Toruniu?

    ps. W SEC Milik pojechał niewiele gorzej od PePe
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 29-06-2015 o 19:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #4241
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kogo wskaże Cieślak ? http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...266,1,985.html

    Jest jedno wolne miejsce DK do obsadzenia na SGPCh w Rybniku. Jak myślicie, ma szanse Pepe na ta kartę ? Coś mi się wydaje, ze narodowy da to miejsce komuś z trójki Janowski, Buczkowski, Zmarzlik.

    Skoro wybiera narodowy, to zapomnij

  15. Powrót do góry    #4242
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kogo wskaże Cieślak ? http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...266,1,985.html

    Jest jedno wolne miejsce DK do obsadzenia na SGPCh w Rybniku. Jak myślicie, ma szanse Pepe na ta kartę ? Coś mi się wydaje, ze narodowy da to miejsce komuś z trójki Janowski, Buczkowski, Zmarzlik.
    Po co Protasiewiczowi start w tym GP Challenge? W Grand Prix już się zaprezentował z "najlepszej" strony. A jak już wszedł z Challengu to potem zrezygnował ze startu

    Jeśli Janowskiemu będzie słabo szło w GP i będzie bez szans na utrzymanie w "ósemce" to z pewnością on dostanie dziką kartę.

  16. Powrót do góry    #4243
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Janowski będzie walczył o medal, a nie o "8".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #4244
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    A niech walczy nawet o złoto. Tylko na razie po tych trzech rundach to ma bliżej do 9 miejsca niż do 3.

  18. Powrót do góry    #4245
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tyle samo. Pamiętaj jak przerobili go w Warszawie. Był największą ofiarą tego eventu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #4246
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na korzyść Falubazu jest to, że nowy termin, 19 lipca będzie po SGP. To na ten moment największy argument "za" zwycięstwem Falubazu w tym szlagierze tegorocznej ligi.
    Szlagier tegorocznej ligi... czyli finał. Dla mnie to trochę dziwne, ale już trzecia osoba w ostatnim okresie przewiduje taką obsadę finału ligi. Przed paroma dniami jeden ze znajomych, którego szanuję i podziwiam za wiedzę o sporcie żużlowym, pokazywał mi swoją prognozę ligowych rozgrywek. Zapamiętałem z tego, że w półfinałach Wrocek radzi sobie z Lesznem a Zielonka z Toruniem.
    Moim zdaniem dość to dość ryzykowna teza, ale ponieważ kibicuję także Sparcie nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi.

  20. Powrót do góry    #4247
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Szlagier rundy zasadniczej. O wejście do PO. Chociaż Tarnów się sypie i może obie drużyny wejdą mimo porażki.

    W PO Wrocław z 3 miejsca nie pojedzie z Lesznem W finale może pojedzie z Unią (chociaż przy neutralu, szanse spadają), ale przegra.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #4248
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Po co przejmowac sie meczem ze Sparta. 9 sierpnia na Zawarciu Krycha powtorzy wynik z Torunia, Patryk trzasnie lekko dyszke niesiony 'dopingiem' bezzebnej zoltej gawiedzi i sklad PO bedzie jasny

  22. Powrót do góry    #4249
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Po co przejmowac sie meczem ze Sparta. 9 sierpnia na Zawarciu Krycha powtorzy wynik z Torunia, Patryk trzasnie lekko dyszke niesiony 'dopingiem' bezzebnej zoltej gawiedzi i sklad PO bedzie jasny
    Otóż to kolego .Plan jest taki aby Patryk był głównym katem żółtasów a ci w rozpaczy skaczą do tej swojej rzeczki a w międzyczasie Buszmen także z rozpaczy zostaje mnichem .Co by nie pisać i mówić to już dziś 9 sierpnia zapowiada się bardzo intrygująco

  23. Powrót do góry    #4250
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sobotch: to co, zakład, kto zrobi więcej punktów: Wrocław w ZG, czy Gorzów w Toruniu?
    Wejdę w ten zakład, pod warunkiem, że pojedziemy w pełnym składzie (znaczy z Walaskiem i ZZ)
    Ciekawe z tym Janowskim. Serio uważasz, że jest na tyle uniwersalny?

  24. Powrót do góry    #4251
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    OK, świetnie. Szczegóły ustalimy na priv, jeśli w/w warunki zaistnieją.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #4252
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Otóż to kolego .Plan jest taki aby Patryk był głównym katem żółtasów a ci w rozpaczy skaczą do tej swojej rzeczki a w międzyczasie Buszmen także z rozpaczy zostaje mnichem .Co by nie pisać i mówić to już dziś 9 sierpnia zapowiada się bardzo intrygująco
    Buszmen od wczoraj pewnie już jest na psychotropach. Falubaz zrobił bonus, Dudka nie ukarali, jak jeszcze wygramy w Gorzowie to jak nic chłopina się potnie.

  26. Powrót do góry    #4253
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Co poniektórym tutaj, kilka złotych medali chyba mocno przydzwoniło w łepek. Bo wynik w Toruniu to wielkie osiągniecie i ja uważam że to będzie przełom. Po takim meczu już nikt nie jest groźny, a każdy do objechania. Przyznam się że w połowie meczu ze spuszczoną głową liczyłem na pogrom. Do 8 biegu wydawało się, że pierwsza pozycja jest po zasięgiem. Jak Łaguta zostawał z tyłu to Przedpełski albo Doyle robili swoje. Pieszczek narobił trochę błędów - szkoda tego 5:1 co miał uślizg, ale myślę że to jest do skorygowania. Miał biegi gdzie jechał bardzo mądrze niczym stary wyjadacz. Bardzo mi zaimponował w biegu juniorskim gdzie w zasadzie przywiózł 5 punktów bo doholował Alexa. Oczywiście trzeba oddać Alexowi dobry start i że gnał na tyle szybko do przodu, że Krystian mógł dobrze pojechać. Teraz AJ MUSI zacząć jechać swoje. Było lepiej w Toruniu, ale według mnie jeszcze brakuje takiej sportowej złości, niech Jarek załatwi mu z 5 red bulli czy coś. Bo jak AJ "nie odpali" to Stal będzie w Play off. A to już nie jest zabawne. Kto jak kto ale kobylarze muszą być niżej w tabeli.

  27. Powrót do góry    #4254
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Walas prawdodopodobnie nie bedzie potrzebował operacji i być może wróci za trzy tygodnie na najważniejszy mecz.

    Bardzo by się przydał, ale nie jest to pewne.
    Jakby nie dało rady to niech Hampel czy Walas podstawią Panu Krzychowi chociąż furki, to może jakieś punktu urwie Sparcie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #4255
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Walas prawdodopodobnie nie bedzie potrzebował operacji i być może wróci za trzy tygodnie na najważniejszy mecz.

    Bardzo by się przydał, ale nie jest to pewne.
    Jakby nie dało rady to niech Hampel czy Walas podstawią Panu Krzychowi chociąż furki, to może jakieś punktu urwie Sparcie.
    Nie wyobrażam sobie innej opcji jak start Grześka. Skoro nie będą go operować to na 99% wystartuje. Inna sprawa czy mu starczy sił na cały mecz, szczególnie że trzeba będzie jechać dodatkowy bieg jako z/z.
    Dla mnie przed meczem ze Spartą kluczowe oprócz zdrowia Grześka jest jedno - dopasowanie sprzętu Pieszczka do W69. To jest największy mankament. Widać że chłopak jeździć potrafi i myśli na torze, ale nie ma na czym u nas. Jeśli uda się go wreszcie spasować to spokojnie wygramy nawet przy słabszym Walasku. Trzeba wykorzystać teraz te przerwę na intensywne treningi i spasowanie się z tym torem. Powinni robić testy w różnych warunkach tak długo aż Krycha nie będzie odstawał od Loktajewa u nas.

  29. Powrót do góry    #4256
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wyobrażam sobie innej opcji jak start Grześka. Skoro nie będą go operować to na 99% wystartuje. Inna sprawa czy mu starczy sił na cały mecz, szczególnie że trzeba będzie jechać dodatkowy bieg jako z/z.
    Dla mnie przed meczem ze Spartą kluczowe oprócz zdrowia Grześka jest jedno - dopasowanie sprzętu Pieszczka do W69. To jest największy mankament. Widać że chłopak jeździć potrafi i myśli na torze, ale nie ma na czym u nas. Jeśli uda się go wreszcie spasować to spokojnie wygramy nawet przy słabszym Walasku. Trzeba wykorzystać teraz te przerwę na intensywne treningi i spasowanie się z tym torem. Powinni robić testy w różnych warunkach tak długo aż Krycha nie będzie odstawał od Loktajewa u nas.

    Cos Fratczak ostatnio mowil o kims nowym do pomocy Pieszczkowi, jakas " niespodzianka " czy jak to nazwał. Ciekawe czy ten występ w Toruniu ma cos z tym wspolnego i czy W KONCU będzie coś jechał też przy w69.

  30. Powrót do góry    #4257
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wyobrażam sobie innej opcji jak start Grześka. Skoro nie będą go operować to na 99% wystartuje. Inna sprawa czy mu starczy sił na cały mecz, szczególnie że trzeba będzie jechać dodatkowy bieg jako z/z.
    Dla mnie przed meczem ze Spartą kluczowe oprócz zdrowia Grześka jest jedno - dopasowanie sprzętu Pieszczka do W69. To jest największy mankament. Widać że chłopak jeździć potrafi i myśli na torze, ale nie ma na czym u nas. Jeśli uda się go wreszcie spasować to spokojnie wygramy nawet przy słabszym Walasku. Trzeba wykorzystać teraz te przerwę na intensywne treningi i spasowanie się z tym torem. Powinni robić testy w różnych warunkach tak długo aż Krycha nie będzie odstawał od Loktajewa u nas.
    No punkty Pieszczka zapewne mogą zrobić różnice. Będzie spora presja w tym meczu i wszyscy wiedzą o co jest stawka.

    Oby młody nie spalił się już przed meczem to jest szansa, że coś ujedzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #4258
    Użytkownik Awatar Paweł86
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...dzie-odwolanie

    Cos mi sie zdaje ze w tym roku Dudka na torze nie zobaczymy,ta sprawa będzie sie jeszcze długo ciągnąc ....obym sie mylił...

  32. Powrót do góry    #4259
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cos się chyba kończy w tym naszym Falubazie. Najpierw senator a teraz Jacek. Za PS:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...335,1,984.html
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4260
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Na Motoarenie Jacek Frątczak cieszył się jak dziecko. Po powrocie do domu żona sprowadziła go na ziemię. Po co wskakiwałeś na płot? To jakaś żenada. Zachowuj się stosownie do swojego wieku – usłyszał menedżer SPAR Falubazu Zielona Góra od swojej żony po wejściu do domu.
    Dariusz w szczytowej formie

  34. Powrót do góry    #4261
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cos się chyba kończy w tym naszym Falubazie. Najpierw senator a teraz Jacek. Za PS:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...335,1,984.html
    Ale deklaracja

    To mniej więcej, jakby Jonasson powiedział, że jedzie w tym roku po IMŚ i kończy karierę
    Wygrać ligę Powinni dać mu wiadro z lodem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #4262
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Taaa, Jonassona też byś wyśmiał, bo czemu nie.
    Jak jakiś Jeleniewski czy inny Jabłoński przed finałem IMP mówią, że jadą po medal. tarzamy się ze śmiechu po brudnej podłodze.
    Gomólski w GPCh pojedzie nie wiadomo po co. Tak stwierdzą tarzający się kibice, on odpowie, że dla ambicji.
    Kibic zawsze wie lepiej, kto ambicję posiada, kto powinien, a kto nie musi

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (30-06-2015)

  37. Powrót do góry    #4263
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No nie tyle wyśmiał, co głupia deklaracja. Ale niech będzie, skoro tak, to ja też deklaruje, że jak Falubaz wygra w tym roku ligę (nie wiem, jak można to brać na poważnie ), to wyślę tobie, Mariuszowi i Bombie po butelce Whisky na wskazany adres.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #4264
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak samo, jak można było brać na poważnie tytuł dla Warda rok temu lub pisać o wyższości Polonii nad Wandą obecnie. Normalne rzeczy.
    Rok temu o tej samej porze nikt by poważnie nie pisał o srebrze dla Unii. Dziwne, że port nie uczy niczego prócz śmiechu z wyrażanych chęci

  39. Powrót do góry    #4265
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ja akurat pisałem o wyższości Wandy i dużo się nie pomyliłem. Fakt, zaskoczyła mnie forma Kościechy w Polonii, a w Wandzie in minus Miesiąca i Kuciapy, bo gdyby jechali na zeszłorocznym poziomie, to Wanda byłaby wyżej

    Ward by zdobył złoto, żeby nie ban
    Zamiast krytykować, to sam coś wywróż, a nie po fakcie mądry
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #4266
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie jestem w tym dobry
    Przed sezonem spodziewałem się odpalenia Jonssona, jak jest, każdy widzi.
    Póki co, wróżę dobry wynik Stali w Toruniu, potem będę się dalej mądrował

  41. Powrót do góry    #4267
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł86 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...dzie-odwolanie

    Cos mi sie zdaje ze w tym roku Dudka na torze nie zobaczymy,ta sprawa będzie sie jeszcze długo ciągnąc ....obym sie mylił...
    Właśnie po to tyle czasu pracowano nad papierologią żeby dodatkowych problemów nie było. To, że Komisja upomni się o uzasadnienie decyzji było wiadome od samego początku, tak że bez paniki. Czekamy spokojnie na rozwój wydarzeń, ale powinno być ok.

  42. Powrót do góry    #4268
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie tyle wyśmiał, co głupia deklaracja. Ale niech będzie, skoro tak, to ja też deklaruje, że jak Falubaz wygra w tym roku ligę (nie wiem, jak można to brać na poważnie ), to wyślę tobie, Mariuszowi i Bombie po butelce Whisky na wskazany adres.
    Ja nie wiem jak można brać na poważnie zakładanie się z Tobą .Zatrzymajmy się przy meczu z Wrocławiem .Wszystko będzie ok jeśli Sparta wygra bo Ty będziesz w swoim żywiole , napiszesz z 500 postów wyśmiewających Falubaz , z kilka tygodni będziesz promował słowa w lubuskim tylko Stal itd .Gorzej będzie jak Sparta polegnie bo wtedy się dowiemy że Milik pojechał słabiej bo zjadł na śniadaniu skromną jajecznice , Tajski nie zrobił kompletu bo jest w trakcie robienie 50 dziary ale i tak największym skandalem będzie to że kilkanaście pkt zdobędzie AJ i będziesz domagał się oficjalnych przeprosin na piśmie za ten wałek bo jakim cudem gość który jeszcze biegu w lidze nie wygrał naglę tak się rozpędził .Daj spokój z tą Whisky a kasę przeznacz na wycieczkę do Ciechocinka

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (30-06-2015), kapitan bomba (30-06-2015), spitt22 (03-07-2015)

  44. Powrót do góry    #4269
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    GKSŻ poradzi sobie z uzasadnieniem, z gorszymi problemami dawała sobie radę. Wcale mnie nie zdziwi jak okaże się, że w czasie owego feralnego treningu Patryk przebywał na południu Włoch (8 miejscowych świadków), a w jego kewlarze startował np. Strzelec.

  45. Powrót do góry    #4270
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ja nie wiem jak można brać na poważnie zakładanie się z Tobą .Zatrzymajmy się przy meczu z Wrocławiem .Wszystko będzie ok jeśli Sparta wygra bo Ty będziesz w swoim żywiole , napiszesz z 500 postów wyśmiewających Falubaz , z kilka tygodni będziesz promował słowa w lubuskim tylko Stal itd .Gorzej będzie jak Sparta polegnie bo wtedy się dowiemy że Milik pojechał słabiej bo zjadł na śniadaniu skromną jajecznice , Tajski nie zrobił kompletu bo jest w trakcie robienie 50 dziary ale i tak największym skandalem będzie to że kilkanaście pkt zdobędzie AJ i będziesz domagał się oficjalnych przeprosin na piśmie za ten wałek bo jakim cudem gość który jeszcze biegu w lidze nie wygrał naglę tak się rozpędził .Daj spokój z tą Whisky a kasę przeznacz na wycieczkę do Ciechocinka
    Tobie nie proponuje, fanatyku w kominiarce. Poza tym, wiesz co to znaczy "zakład"? To akurat z zakładem nie ma nic wspólnego.
    Nigdy nie napisałem zdania "w lubuskim tylko Stal"
    I trzecia sprawa, jak Sparta polegnie, to się po prostu pomylę, są na to 45% szanse, bo tak też wyceniłem ten mecz 45-55%, więc oczywiście żadnego końca świata nie będzie.

    ps. Jak AJ zrobi kilkanaście punktów, to wcale mnie nie zdziwi bo to wy tam wyżej od niego cenicie Jabłońskiego. Ja mam inne zdanie nt. tego zawodnika.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #4271
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach

    Jednak Walasek nie upadł bez kontaktu.

    Byłem pewien ogladajac mecz, ze Wals upadl bez jakiegokolwiek kontaktu z Krzyzakiem.

    Tymczasem nawet na ponizszym filmiku od 50 sekundy widac, ze noga Torunianina az szarpnela po kontakcie z przednim kolem motocykla Walasa. Widac, tez ale slabo ze chyba tylne kolo motocykla prowadzacego zuzlowca (Gomola?) mialo kontakt z noga Grzeska (prawa) albo cos innego, w kazdym razie z drugiej strony byl najpierw jakis kontakt, efektem tego koło przednie Walasa, wkręciło się w lewą nogę Torunianina az szarpnelo i ptem wytracilo motocykl z rytmu az go postawilo bokiem.

    W kazdym razie kontakt byl - pytanie z czyjej winy.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...e-bez-operacji

  47. Powrót do góry    #4272
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie tyle wyśmiał, co głupia deklaracja. Ale niech będzie, skoro tak, to ja też deklaruje, że jak Falubaz wygra w tym roku ligę (nie wiem, jak można to brać na poważnie ), to wyślę tobie, Mariuszowi i Bombie po butelce Whisky na wskazany adres.
    Kuźwa, Buszmen, Ty jesteś najnormalniej jakiś niedorozwój. Gdzie Ty widzisz jakąkolwiek "deklarację" ?

    Za PS:

    W tym roku bardzo chce wygrać ligę i odejść.
    Gość wyraził swoje chęci. I to wszystko. Ale ty wiesz lepiej, bo jak on śmiał w ogóle chcieć, czy wspominać o możliwości wygrania Falubazu ? Przecież taki "szpec" jak Buszmen, nie przewiduje w ogóle takiej opcji. Co nie ? Zaraz się dowiemy, ze Frątczak to "wiejski, nieobiektywny, napinacz". czy jak Ty tam określasz tych wszystkich któzy maja inne zdanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #4273
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie wszystkich, tylko np. takich jak ty
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #4274
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Ja znam inny powód odejscia Jacka Falubaza ale to nie tu na forum

  50. Powrót do góry    #4275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wszystkich, tylko np. takich jak ty
    Nie uciekaj cichaczem, zmieniając temat. Odpowiedz gdzie Ty tam widzisz, jakąkolwiek deklaracje Frątczaka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •