Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Drugim juniorem będzie Łęgowik Hubert. Kiedyś potrafił płynnie przejechać łuk, jak jest teraz to nie wiem, bo z Częstochowy dochodziły niepokojące informacje na jego temat

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Łaguta w zeszłym sezonie zażądał od Włókniarza ponad 1,8 mln i został spuszczony na drzewo - temat znowu "badał" Grisza. W Tarnowie dostał niewiele mniej. W tym sezonie Tarnów zaproponował mu ok. 500 tys. mniej i Artem się zgodził po czym dostał lepszą ofertę z Grudziądza. Madsen jeśli w ogóle zszedł poniżej 1 mln to nie więcej niż o 100-200 tys i to jest realna obniżka na poziomie 20-30%. Eldorado się kończy, ale to nie znaczy, że zawodnicy się nie cenią. Do ligi weszły 2 drużyny i jakby nie było muszą kontraktować. To, że wszyscy stąpają po cienkim lodzie i liczą każdą złotówkę nie znaczy, że od razu mamy do czynienia ze świątecznymi przecenami po 50-60%. Duża przecena na Tomku i Gregu bierze się głównie stąd, że to stare dziadki. Pierwszy o ile w ogóle wystartuje w najbliższym sezonie to po pierwszym twardszym upadku zakończy w 5 minut karierę, a drugi podpadł prezesom (w tym akurat z wróżbitą ciężko się nie zgodzić)+wiek też robi swoje. Nigdzie nie napisałem, że zawodnicy powinni dużo zarabiać więc drogi Spicie i Pawle przestańcie pisać bzdury. Uważam, że powinni zarabiać jeszcze ze 20-30% mniej niż Ci, którzy ostro zeszli z cen w tym oknie. Wtedy to mniej więcej będzie urealniona wartość.

    Łęgowik moim zdaniem ma papiery na jazdę. Niestety w ostatnim czasie więcej czasu spędzał lansując się po knajpach i całkiem możliwe, że przegapił swoje 5 minut. Szkoda.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zuzlowcy powinni zarabiac adekwatnie do prezentowanego poziomu.Jakies wyliczanki o 20-30%,podobnie jak kontrakt na 700.000 czy 1,5mln nic tak na prawde nie znacza.
    Eldorado sie skonczy jak 85-90% kasy bedzie lezalo na torze ( calkowitego wyeliminowania kasy za podpis raczej sie nie da,chyba,ze wieksza punktowka ).
    Jak Gollob czy inny zrobi w GKM-ie 180-200 pkt i podniesie z toru 1,5-1,7mln ,beda to uczciwe pieniadze za dobrze wykonana robote.
    Mam nadzieje,ze dzialacze GKM-u zdaja sobie z tego sprawe i beda mieli zabezpieczone srodki na kontrakty.
    Dramat zaczyna sie wtedy,jak trzeba placic zawodnikom spore sumki za zenujacy poziom prezentowany na torze.Na takie cos mogl sobie pozwolic tylko Karkosik a jesli Gollob mial u niego ryczalt,to pewnie i on czuje sie wydymany .
    Najnowsza historia pokazuje,ze grudziadzki klub jest jednym z najsolidniejszych platnikow w Polsce i jesli tylko po awansie dzialacze nie dostali malpiego rozumu,jestem o nich spokojny.

    Jak widac po dyskusji w tym watku,nie tylko dzialacze madrzeja ale rowniez kibice.
    Na prozno bylo szukac w watku Wlokniarza tak drobiazgowych wyliczen i obaw czy budzet to udzwignie.
    Zamiast tego byla szydera z innych ,hasla o potedze i radosc z dymania zawodnikow upominajacych sie o swoje pieniadze.
    Jaki ten los jest przewrotny,jednak po tych wszystkich szopkach w wykonaniu kibicow czestochowaskich w ostatnich 2 latach,
    ciezko uwierzyc w ich szczere intencje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-12-2014 o 10:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Łaguta w zeszłym sezonie zażądał od Włókniarza ponad 1,8 mln i został spuszczony na drzewo - temat znowu "badał" Grisza. W Tarnowie dostał niewiele mniej. W tym sezonie Tarnów zaproponował mu ok. 500 tys. mniej i Artem się zgodził po czym dostał lepszą ofertę z Grudziądza. Madsen jeśli w ogóle zszedł poniżej 1 mln to nie więcej niż o 100-200 tys i to jest realna obniżka na poziomie 20-30%. Eldorado się kończy, ale to nie znaczy, że zawodnicy się nie cenią. Do ligi weszły 2 drużyny i jakby nie było muszą kontraktować. To, że wszyscy stąpają po cienkim lodzie i liczą każdą złotówkę nie znaczy, że od razu mamy do czynienia ze świątecznymi przecenami po 50-60%. Duża przecena na Tomku i Gregu bierze się głównie stąd, że to stare dziadki. Pierwszy o ile w ogóle wystartuje w najbliższym sezonie to po pierwszym twardszym upadku zakończy w 5 minut karierę, a drugi podpadł prezesom (w tym akurat z wróżbitą ciężko się nie zgodzić)+wiek też robi swoje. Nigdzie nie napisałem, że zawodnicy powinni dużo zarabiać więc drogi Spicie i Pawle przestańcie pisać bzdury. Uważam, że powinni zarabiać jeszcze ze 20-30% mniej niż Ci, którzy ostro zeszli z cen w tym oknie. Wtedy to mniej więcej będzie urealniona wartość.

    Łęgowik moim zdaniem ma papiery na jazdę. Niestety w ostatnim czasie więcej czasu spędzał lansując się po knajpach i całkiem możliwe, że przegapił swoje 5 minut. Szkoda.
    Myślę, że Artiom patrząc na kłopoty klubowe swojego brata w zeszłym sezonie wybrał po prostu bardziej wiarygodny kontrakt. To podobno Tarnów oferuje kontrakty bez 100% pokrycia.
    Tutaj jakieś info. o kontraktach (nie wiem czy wiarygodne): http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...570,1,984.html
    Wątpię żeby działacze z Grudziądza oszaleli. Oni nie robią nic na siłę. Tak na dobrą sprawę kolejny sezon mogliby spokojnie jechać w 1 lidze i też by było OK.
    Nie wiem na ile aktualny jest w GKMie temat Marcina Nowaka. Chłopak chce jechać w zespole z Grudziądza, ale nie wiadomo czy go puszczą z Leszna. Dla Łęgowika może to być ostatnia szansa na dobrą jazdę we w miarę poukładanym klubie.

  5. Powrót do góry    #275
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zuzlowcy powinni zarabiac adekwatnie do prezentowanego poziomu.Jakies wyliczanki o 20-30%,podobnie jak kontrakt na 700.000 czy 1,5mln nic tak na prawde nie znacza.
    Eldorado sie skonczy jak 85-90% kasy bedzie lezalo na torze ( calkowitego wyeliminowania kasy za podpis raczej sie nie da,chyba,ze wieksza punktowka ).
    Jak Gollob czy inny zrobi w GKM-ie 180-200 pkt i podniesie z toru 1,5-1,7mln ,beda to uczciwe pieniadze za dobrze wykonana robote.
    Mam nadzieje,ze dzialacze GKM-u zdaja sobie z tego sprawe i beda mieli zabezpieczone srodki na kontrakty.
    Dramat zaczyna sie wtedy,jak trzeba placic zawodnikom spore sumki za zenujacy poziom prezentowany na torze.Na takie cos mogl sobie pozwolic tylko Karkosik a jesli Gollob mial u niego ryczalt,to pewnie i on czuje sie wydymany .
    Najnowsza historia pokazuje,ze grudziadzki klub jest jednym z najsolidniejszych platnikow w Polsce i jesli tylko po awansie dzialacze nie dostali malpiego rozumu,jestem o nich spokojny.

    Jak widac po dyskusji w tym watku,nie tylko dzialacze madrzeja ale rowniez kibice.
    Na prozno bylo szukac w watku Wlokniarza tak drobiazgowych wyliczen i obaw czy budzet to udzwignie.
    Zamiast tego byla szydera z innych ,hasla o potedze i radosc z dymania zawodnikow upominajacych sie o swoje pieniadze.
    Jaki ten los jest przewrotny,jednak po tych wszystkich szopkach w wykonaniu kibicow czestochowaskich w ostatnich 2 latach,
    ciezko uwierzyc w ich szczere intencje.
    Jak czytałeś wybiórczo to tak masz osąd. Miałeś w tym sezonie Siuśkiewicza w parkingu a w przyszłym sezonie będziesz miał team Griszy. Może dowiesz się w końcu jak wyglądało podejście Sukiennika do pewnych spraw i to jak on "załatwił" Włókniarza i zawodników.

    Co do reszty w zasadzie się z tobą zgadzam. Ryczałty i kasa za podpis to nic innego tylko podejście czy się stoi czy się leży kasa się należy.

  6. Powrót do góry    #276
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Działacze z Grudziądza zbyt długo pracowali na swój "image" w kontekście wypłacalności żeby teraz dostać jakiegoś szału transferowego ... Powtórzę już to co pisałem parę stron wcześniej czyli to, że z początku poszukiwań na rynku zawodniczym "zaciskali" pasa aż za mocno co skutkowało podpisaniem "dogadanego" już K. Bjerre listu intencyjnego w Tarnowie "Nie ma jednak tego Bjerrego co by Łaguta nie przyszedł" Zapewniam, że wszystkie umowy z zawodnikami są ugadywane w oparciu o rzeczywiste finanse i tak jak ktoś tutaj wspomniał bynajmniej w przypadku A. Łaguty i potencjalnie TG (piszę potencjalnie bo dopóki nie ma podpisu nie można być pewnym niczego) sporą część biorą na siebie zewnętrzni sponsorzy ... klub płaci za punkty ... Wewnętrzne rozliczenia w dzisiejszych realiach idą wielotorowo ... Jak się nie mylę obowiązuje ciągle w EE regulamin finansowy (??) Zgodzę się też z opcją, że Grudziądz wstrzelił się idealnie w swój czas. Nie ma żadnej presji, wszystkie umowy są w oparciu o r e a l n e pieniądze i to jest w GKM powtarzane a co najważniejsze realizowane jak mantra!! Poniekąd też nasz stadion wygląda jak wygląda ... cała para szła zawsze w spłatę należną zawodnikom!! Teraz jest właściwy czas, aby zając się też stadionem i całą infrastrukturą ... myślę, że powoli będzie to wyglądać coraz bardziej przyzwoicie. W przypadku TG działacze oczekują przede wszystkim tego doświadczenia, którego nikt nie może podważyć ... każde punktowanie na dobrym poziomie będzie wartością dodaną. Tomasz w zasadzie sporo ma do wyjęcia na torze, czasy ryczałtów się skończyły i on sam wie w jakim teraz jest miejscu. Komarnicki przyjechał za obopólną zgodą stron, aby pewne rzeczy wypośrodkować. Gollob co widać zresztą po jego teamie był i jest nieufny do nowych ludzi ... jak już zaufa to po grób Władek jest jednym z nich ... Nie zamierzam przekonywać tutaj środowiska, że będzie dobrze w kontekście wyniku, to pokaże tor ... Na pewno za rok o tej porze zawodnicy będą mieli to co zarobili ... Dodam na koniec, że cały szum z Tomaszem Gollobem być może marketingowo już przynosi swoje efekty ... Jest lepiej niż myślano jeszcze półtorej miesiąca temu. Ile z tego jest zasługą byłego IMŚ? ... Myślę, ze coś tam jest To co nie działało w innych ośrodkach w obecnej sytuacji GKM Grudziądz ma jakieś tam znaczenie Reszta wyjdzie w praniu ...
    Ostatnio edytowane przez Walk ; 13-12-2014 o 11:18
    z Gdza pzdr. Walk

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zabawnie czyta się jako, że GKM od lat jeździ za realne pieniądze w I lidze to i w Ekstra NA PEWNO będzie tak samo Tak się składa, że Włókniarz do sezonu 2007 włącznie też płacił realnie i na bieżąco. Nikt nie wie co czeka GKM w ekstraligowej rzeczywistości dlatego ta nadmierna pewność co do zbilansowania budżetu trochę mnie dziwi. Gniezno miało trudniej bo spadały trzy drużyny, a i zawodnicy brali wtedy więcej kasy, jednak ja nie stawiałbym za pewnik braku problemów finansowych. Życzę GKMowi jak najlepiej, choćby ze względu na starą zgodę, pozdrawiam!

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Łaguta w zeszłym sezonie zażądał od Włókniarza ponad 1,8 mln i został spuszczony na drzewo - temat znowu "badał" Grisza.

    Jestem ciekaw skąd masz takie rewelacje, bo jest to bardzo ciekawe
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Powrót do góry    #279
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Zabawnie czyta się jako, że GKM od lat jeździ za realne pieniądze w I lidze to i w Ekstra NA PEWNO będzie tak samo Tak się składa, że Włókniarz do sezonu 2007 włącznie też płacił realnie i na bieżąco. Nikt nie wie co czeka GKM w ekstraligowej rzeczywistości dlatego ta nadmierna pewność co do zbilansowania budżetu trochę mnie dziwi.
    Z całym szacunkiem, ale to jest dopiero zabawne, że dziwnym jest, iż ktoś może wywiązać się z umów ... nawet będąc "piętro wyżej" Nie będę kopał się z końmi a raczej z Lwami i udowadniał, że to co się dzieje w G-dzu jest oparte na tym co jest a nie na tym co będzie ... Nie ma lepszej weryfikacji niż najbliższa przyszłość ... Tylko tyle i aż tyle ...
    Ostatnio edytowane przez Walk ; 13-12-2014 o 13:09
    z Gdza pzdr. Walk

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    dockm,
    Gratuluję logiki: płacili 13 lat regularnie, jak mało kto w Polsce, więc skoro weszli do Ekstraligi to napewno wszystko zrujnują. Bo Ekstraliga. Może niedługo ktoś z Częstochowy wymyśli teorię spiskową, że w Grudziądzu regularnie płacili po to by po awansie móc oszukać tych wstrętnych żużlowców.
    Wydawało mi się zawsze, że GKM i CKM łączy zgoda kibicowska. A tutaj taki ból dupki prezentują częstochowianie, że nie ma w tym nie tyle przyjaźni co nawet źdźbła sympatii... Jako kibic Wybrzeża, od lat kojarzącego się z tym co w polskim żużlu złe - szczerze gratuluję kibicom z Grudziądza tego co osiągnął ich klub w kwestii zarządzania finansami. Po latach oglądania parodii żużla przyszło im piąć się w górę, by w przyszłym roku mieć prawdziwą ucztę żużlową. Wybornie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Nie dziwcie się częstochowianom. Oni po prostu nie znają innej rzeczywistości i w głowach im się nie mieści że gdzieś może być normalnie.

  12. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Jestem ciekaw skąd masz takie rewelacje, bo jest to bardzo ciekawe
    Artem kto jak kto, ale ty powinieneś o tym słyszeć. To był temat w zaraz po ustaleniach w Barcelonie. Jak szybko się pojawił tak szybko zniknął.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie dziwcie się częstochowianom. Oni po prostu nie znają innej rzeczywistości i w głowach im się nie mieści że gdzieś może być normalnie.
    A świstak siedzi i zawija w sreberka.

  13. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Proszę mnie w to nie mieszać!

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    MICHCIO13 (13-12-2014), brindel (13-12-2014), unimil_to_run (13-12-2014)

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    dockm,
    Gratuluję logiki: płacili 13 lat regularnie, jak mało kto w Polsce, więc skoro weszli do Ekstraligi to napewno wszystko zrujnują. Bo Ekstraliga. Może niedługo ktoś z Częstochowy wymyśli teorię spiskową, że w Grudziądzu regularnie płacili po to by po awansie móc oszukać tych wstrętnych żużlowców.
    Wydawało mi się zawsze, że GKM i CKM łączy zgoda kibicowska. A tutaj taki ból dupki prezentują częstochowianie, że nie ma w tym nie tyle przyjaźni co nawet źdźbła sympatii... Jako kibic Wybrzeża, od lat kojarzącego się z tym co w polskim żużlu złe - szczerze gratuluję kibicom z Grudziądza tego co osiągnął ich klub w kwestii zarządzania finansami. Po latach oglądania parodii żużla przyszło im piąć się w górę, by w przyszłym roku mieć prawdziwą ucztę żużlową. Wybornie.
    Włókniarz też płacił regularnie do 2007 roku i to na szczeblu ekstraligowym i co z tego? Zachciało się Pedersena i to był początek życia ponad stan oraz początek końca klubu. Nie wiem jak Wy ale ja nie mam pewności jak to wyjdzie GKMowi, a argument, że 13 lat płacili w 1 lidze, więc w Ekstralidze też będzie super jest delikatnie mówiąc naciągany.

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Bardziej naciągane jest twierdzenie, że profesjonalnie zarządzany klub nagle zacznie robić jakieś lewe ruchy. Skoro w Częstochowie zachciało się Pedersena, który wydrenował kasę z wirtualnego budżetu to znaczy, że popełniono wielki błąd. Kosztem stabilności klubu porwano się na bardzo ryzykowną akcję w zasadzie nie wiadomo na co licząc... W Grudziądzu od początku zapewnia się, że wszystkie kroki są wykonywane starannie. Jeśli okaże się po roku, że przepłacili świadomie - będzie można im zarzucać niegospodarność. Póki co są jednym z wzorcowo rozliczanych klubów w Polsce.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Bardziej naciągane jest twierdzenie, że profesjonalnie zarządzany klub nagle zacznie robić jakieś lewe ruchy. Skoro w Częstochowie zachciało się Pedersena, który wydrenował kasę z wirtualnego budżetu to znaczy, że popełniono wielki błąd. Kosztem stabilności klubu porwano się na bardzo ryzykowną akcję w zasadzie nie wiadomo na co licząc... W Grudziądzu od początku zapewnia się, że wszystkie kroki są wykonywane starannie. Jeśli okaże się po roku, że przepłacili świadomie - będzie można im zarzucać niegospodarność. Póki co są jednym z wzorcowo rozliczanych klubów w Polsce.
    Przecież nikt im nie zarzuca, że są niegospodarni wręcz przeciwnie trzeba doceniać to co robili w ostatnich latach. Nie zmienia to faktu, że jazda w elidze to zupełnie inna para kaloszy tym bardziej gdy będzie walczyło się o utrzymanie i pojawi się presja żeby nie spaść - głowę stracić łatwo. "Papierowo" na jednym biegunie masz Zielonke, Leszno, Toruń, Gorzów, a na drugim GKM, Rzeszów, Spartę i Tarnów. Wbrew pozorom walka o Golloba może okazać się bardzo ciekawa. Niby romansuje z GKM, ale tak naprawdę to Tarnów musi coś zadziałać bo potrzebuje Polaka oraz Rzeszów, który w ogóle nie ma składu. Z "mocnych" Polaków jest jeszcze Grzesiek, który jakoś jeszcze nie podpisał z Zielonką co znaczy, że czeka na Rzeszów. Wariantów jest kilka, a to oznacza, że panowie będą się cenić. Chociaż nie podoba mi się styl "awansu" do eligi to trzymam kciuki za GKM bo to powiew świeżej krwi, której liga potrzebuje na więcej niż jeden sezon.

  18. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ekstraliga nie rozni sie niczym od 1.ligi. To jest bujda. Po prostu kwoty, ktorymi sie operuje beda dwa lub trzy razy wieksze niz w poprzednim sezonie. Matematyka, logika i etyka sa niezmienne - na kazdym poziomie rozgrywek. GKM tez z pewnoscia inaczej wyobrazal sobie swoj awans. Pojawila sie jednak okazja i nalezycie wykorzystali ja.

    Jest jeszcze drugi Grzes... Zengota.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Drapichrust (13-12-2014)

  20. Powrót do góry    #288
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    http://www.gkm.grudziadz.net/index.p...rudzi%C4%85dzu - słowo ciałem się stało.

    Historia nas osądzi, czy to był dobry ruch.
    Dla mnie jednak skład Gollob, Okoniewski, Buczkowski, Madsen, A.Łaguta - to jest szok, bo miesiac temu nikt w Grudziądzu nawet o takim nie pomyślał.

  21. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Drapichrust (13-12-2014), Giani (13-12-2014), MaciekGKS (13-12-2014), Robi (13-12-2014), kleczes_GKM (13-12-2014)

  22. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale jaja!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Robi (13-12-2014)

  24. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Buczkowski
    Gollob
    Madsen
    Okoniewski
    Łaguta
    Łęgowik
    Nowak

    No, no - skład całkiem całkiem. Minusem są słabi juniorzy, ale i tak drużyna na okolice 5. miejsca.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #291
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Dla mnie jednak skład Gollob, Okoniewski, Buczkowski, Madsen, A.Łaguta - to jest szok, bo miesiac temu nikt w Grudziądzu nawet o takim nie pomyślał.
    Bardzo ciekawy skład. Wiadomo komu kibicować w przyszłym sezonie. Czterech byłych polonistów.
    C'mon You Gunners!

  26. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    WOW. Zbieram szczękę z podłogi. ALE SKŁAD!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Robi (13-12-2014)

  28. Powrót do góry    #293
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Pytanie, gdzie my na tych 5 tysiącach miejsc się pomieścimy...

    Już wiem, na drzewach, jak w latach 90-tych

    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 13-12-2014 o 20:09
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    MaciekGKS (13-12-2014)

  30. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Toż chyba budujecie nowe trybuny, czy nie? Zawsze można spróbować z wariantem bydgoskim i na sezon zamontować rusztowania:
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #295
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    http://www.gkm.grudziadz.net/index.p...rudzi%C4%85dzu - słowo ciałem się stało.

    Historia nas osądzi, czy to był dobry ruch.
    Dla mnie jednak skład Gollob, Okoniewski, Buczkowski, Madsen, A.Łaguta - to jest szok, bo miesiac temu nikt w Grudziądzu nawet o takim nie pomyślał.
    Szacunek, trzymam kciuki i powodzenia w play-offach.

  32. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Fiu fiu, gratulacje.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Toż chyba budujecie nowe trybuny, czy nie? Zawsze można spróbować z wariantem bydgoskim i na sezon zamontować rusztowania:
    Na 2 łuku trochę miejsca jest , tylko z Adriano widok będą mięli zasłonięty

  34. Powrót do góry    #298
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Mam tylko cichą nadzieję, że pierwszym meczem w Grudziądzu nie będą derby z Toruniem Ciekawe po ile wtedy bilety można by zrobić,
    a i tak byłby komplet KS Toruń, derby z Grudziądzem, derby z Grudziądzem Już się cieszę na to wydarzenie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    GKM-owi Grudziądz gratuluje DMP 2015.

    Ile miejsc mieści wasz stadion aktualnie ?

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    MaciekGKS (13-12-2014)

  37. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    To nie jest sklad nawet na play-off. Powinni sie spokojnie utrzymac i tyle.
    Za slabi juniorzy na walke o medale.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Całkiem ciekawy skład grudziądzian. Realne szanse na top4, a co najważniejsze budżet powinien Wam wytrzymać.
    Chętnie widzę pierwszy mecz GKM-Unia
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  39. Powrót do góry    #302
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Mysle ze w dobie absolutnego braku popytu na Tomasz Golloba, ow mistrz jednak obnizy dosc swoja gaze. Stawiam ze za 1,5 banki pojedzie w GKM. Mysle ze chce jeszcze sprobowac odzyskac sportowa forme. A bez jazdy Ekstralidze nie bedzie mial na to szans.

    Jesli nie doszliby do porozumienia z GKM, to stawiam ze ostatnim wystepem na polskich torach bedzie GP w Warszawie.
    Jasne Gollob dostał w tym roku pewnie ze dwie oferty na poziomie 600-800 tys. I to pod warunkiem że zepnie doope i wykręcić te 140-150 punktów w sezonie. I myślę że Gkm wziął Golloba za pieniądze podobne jakie weźmie Okoń przy tej samej liczbie punktów. Co zresztą nie powinno dziwić panowie prezentują obecnie tako sam poziom sportowy.
    Falubaz to MAGIA!!!

  40. Powrót do góry    #303
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    GKM-owi Grudziądz gratuluje DMP 2015.
    Kwiczę

    Bardzo ciekawy skład. Wiadomo komu kibicować w przyszłym sezonie. Czterech byłych polonistów.
    A także czterech byłych tarnowian, trzech leszczyniaków, dwóch wrocławian i dwóch gorzowiaków.

  41. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    panowie prezentują obecnie tako sam poziom sportowy.
    .....ale są po dwóch róznych stronach biegunów jeśli spojrzymy na nich od strony marketingowej!

    Moim zdaniem to GKM zarobi (zyska) na Gollobie więcej, aniżeli Gollob na GKMie !!!!

    Bardzo dobry ruch działaczy

    I całkiem fajny skład, dający możliwość walki na swoim torze praktycznie z każdym.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-12-2014 o 20:45

  42. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Gratuluje Skoro na dwa lata to nie widzę innego rozwiązania jak zakończenie karierę Mistrza Świata u was . Jak się ma normalne miast, prezydenta oraz prezesa to się i ma Mistrza Świata, dobry skład i Ekstraligę. To wszystko po prostu ze sobą współgra. Uważam, że może to nie jest skład jak w Toruniu na play off czy medal ale jeśli się nie utrzymacie to będzie to dla mnie duża niespodzianka. Tylko czekać czy wracają przelotowe tłumiki, jeśli tak to utrzymanie jest w mojej ocenie pewne..

  43. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Kwiczę



    A także czterech byłych tarnowian, trzech leszczyniaków, dwóch wrocławian i dwóch gorzowiaków.

    Pokwiczysz chłopcze za rok. Ze wstydu.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Jarro (13-12-2014), MaciekGKS (13-12-2014)

  45. Powrót do góry    #307
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Toż chyba budujecie nowe trybuny, czy nie?
    Co nie znaczy, że pojemność będzie większa, po całej przebudowie na stadionie ma być nieco ponad 4500 krzesełek.


    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Chętnie widzę pierwszy mecz GKM-Unia
    Kiedyś było tak, że beniaminek jechał pierwszy mecz u siebie z mistrzem, więc może drugi beniaminek jechałby z wicemistrzem.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  46. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Gdyby nie awans przez zaproszenie przy stoliku Grudziadz miałby skład najlepszy w woj bydgoskim . A tak to kaszanka juz na lata zostanie przypisana druzynie jak kiedys Stali z Torunia.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    GKM-owi Grudziądz gratuluje DMP 2015.
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Kwiczę
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pokwiczysz chłopcze za rok. Ze wstydu.
    Ty tak serio? No błagam, są chyba jakieś granice ; d

  48. Powrót do góry    #310
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Ja tylko przypomnę, że Peter rok temu dawał Rzeszowowi "max 6 miejsce" w I lidze. Beka z jego zdolności profetycznych, to jedna z tych rzeczy dla których zaglądam na to forum.

    Trzeba jeszcze poczekać, aż Tarnów i Rzeszów zamkną swoje składy, niemniej na tę chwilę wygląda na to, że GKM jest w stanie powalczyć z Wrockiem o 5 miejsce, choć więcej szans dawałbym Sparcie.

  49. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Rzeszow to troche biednie wyglada: Hancock, Kildemand, Larsen, Lampart, Jablonski, Czaja + Andersen Grudziadz o 5 msc z Wrockiem na papierze.

  50. Powrót do góry    #312
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To nie jest sklad nawet na play-off. Powinni sie spokojnie utrzymac i tyle.
    Za slabi juniorzy na walke o medale.
    Juniorzy to jedno. Skład jak na możliwości niezły, ale jest to 5 zawodników, z których każdy jest... drugą linią. Mocną, ale drugą linią. U mocnych drużyn baty do 30-35. No ale utrzymanie powinno być (chociaż zobaczymy co Rzeszów zbuduje) i to akurat jest dla tego klubu główny cel.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 13-12-2014 o 21:46

  51. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    7 zawodnik ligi - A. Łaguta i 10 zawodnik ligi - L. Masen - druga linia. <3
    To ja jestem ciekaw nazwisk zawodników z pierwszej linii...
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 13-12-2014 o 21:49
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #314
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No Artem był w Tarnowie drugą linią (ustawianym w parze z najlepszym zawodnikiem drużyny) - a średnia wynikała z jazdy u siebie. Średnia Madsena jest tyle warta, ile zużyty papier toaletowy. Trzy mecze na krzyż, wszystkie u siebie. Każdy z tych zawodników może wyjechać np. z Leszna, Gorzowa, Torunia czy ZG bez zdobytego punktu na przeciwniku. Jak uda się zrobić duży atut z toru, to Łaguta i Madsen, który są typowymi home riderami będą tam robić punkty i u siebie Grudziądz postraszy, może nawet wygra jakiś pojedynczy mecz z faworytami. Na wyjazdach tej ekipy nie widzę. IMO 0 zwycięstw. I max 1-2 40-tki. Okoniewski już spuścił Rzeszów, a Buczek Polonię. Tyle w temacie ich "liderowania". Dobrzy zawodnicy ale pod parzyste numery. Może się mylę, ale taka ekipa bez żadnego zawodnika światowej klasy to duże ryzyko. Lepiej byłoby chyba wyrzucić więcej hajsu na Hancocka (zamiast Golloba) i ew. nie brać np. Madsena, czy kompletnie zbędnego Pavlica. Sorry, no ale kto z tych ludzi ma pokonać na wyjeździe liderów gospodarzy?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 13-12-2014 o 21:57

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    gustawson (14-12-2014)

  54. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Idąc Twoim tokiem rozumowania to taki np. Hampel także nie jest żadnym zawodnikiem pierwszej linii. O ile w przypadku A.Ł. i L.M. możesz jedynie przypuszczać, że mogliby wrócić na tarczy z wyjazdowych zawodów - o tyle Hampel ucieleśnił taki właśnie wynik w Gorzowie.
    Wobec powyższego poprosiłbym o nazwiska zawodników pierwszej linii dla klubu ekstraligowego. Proszę przynajmniej 10 nazwisk. Przy ośmiodrużynowej lidze to i tak niewiele.

    Wyjazdy Madsena:
    W Tarnowie - (3,2,2,2,3) 12
    We Wrocławiu - (1*,1,3,3,1) 9+1

    PS. Wydaje mi się, że wartość zawodnika to jednak przede wszystkim mecze domowe. Wyjazd raz podpasuje a raz nie. Grunt, żeby zawodnik był u siebie kozakiem. Takich co jadą wszędzie można policzyć na palcach JEDNEJ DŁONI... A może po prostu różnie definiujemy zawodnika pierwszej linii, tudzież lidera drużyny...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •