Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach

    GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

    Od wielu tygodni spekulacje niejako stały się faktem.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...gkmu-grudziadz

    W związku z tym, że temat GKM-u w Ekstralidze na tym forum mieszał się od Pomorza aż po Małopolskę to pozwoliłem sobie założyć ten wątek.

    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Chcialbym niesmialo zauwazyc, ze konkurs nie wylonil uczestnika Ekstraligi, a druzyne, ktora bedzie mogla sie ubiegac o licencje

    Grudziadz wymogow licencyjnych nie spelnia dlatego nalezy spodziewac sie, ze deklaracje Witkowskiego pt. "zadnych licencji warunkowych" bedzie mozna wlozyc miedzy bajki.

    Swoja droga szkoda, ze do konkursu nie przystapily inne kluby. Moglyby teraz spokojnie kwestionowac jego rozstrzygniecia. Bo jakim prawem konkurs wygrywa podmiot, ktory ewidentnie nie spelnia podstawowych jego warunkow?

    Kolejna kompromitacja PZM stala sie faktem.
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Powodzenia w ekstralidze.
    Wiadomo, że proces licencyjny w Waszym przypadku to będzie formalność.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Chcialbym niesmialo zauwazyc, ze konkurs nie wylonil uczestnika Ekstraligi, a druzyne, ktora bedzie mogla sie ubiegac o licencje
    Doceniam, że nieśmiało. Jest to oczywiste, gdyż opisano to w powyższym komunikacie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Super sprawa dla Grudziądza i polskiego żużla. Powodzenia !

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gratulacje z Gniezna!
    Obyście byli lepsi niż Rybnik w 2006 r. i się utrzymali.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Chcialbym niesmialo zauwazyc, ze konkurs nie wylonil uczestnika Ekstraligi, a druzyne, ktora bedzie mogla sie ubiegac o licencje

    Grudziadz wymogow licencyjnych nie spelnia dlatego nalezy spodziewac sie, ze deklaracje Witkowskiego pt. "zadnych licencji warunkowych" bedzie mozna wlozyc miedzy bajki.

    Swoja droga szkoda, ze do konkursu nie przystapily inne kluby. Moglyby teraz spokojnie kwestionowac jego rozstrzygniecia. Bo jakim prawem konkurs wygrywa podmiot, ktory ewidentnie nie spelnia podstawowych jego warunkow?

    Kolejna kompromitacja PZM stala sie faktem.
    Widzę, że masz straszny ból dupy w stosunku do GKMu.

    Powtórzę raz jeszcze. Wydaje mi się i podejrzewam, że w PZM także, że lepiej nie spełniać warunku licencyjnego jakim jest stadion. Niż oszukiwać przez wiele lat zawodników i inne podmioty.

    Najważniejszy punkt GKM spełnia - nie ma długów, ani w przeciągu 10 lat nigdy po sezonie nie miał. Działania zarządu wielokrotnie udowadniały, że nie wydają więcej niż mają. I teraz będzie tak samo.

    A wracając do stadionu - ekstraligę przymknie na to oko, ponieważ pierwsza cześć remontu ruszyła i do końca roku się skończy. W budżecie miasta są zapewnione 2 mln na rok 2015 na dalsze prace (może będzie tych pieniędzy jeszcze więcej) i tak krok po kroku stadion na pewno będzie ładniejszy.
    Taki piękny jak w Częstochowie pewnie nie będzie, ale o tym jak ładny jest wasz stadion teraz będą mieli okazje się przekonać kibice z Krosna i Opola.

  8. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Lawin (06-11-2014), Lipa_PL (07-11-2014), Malin017 (07-11-2014), OlafLudwig (07-11-2014), Stev (06-11-2014), Yozayan (06-11-2014), apator_uk (06-11-2014), el_kwas (06-11-2014), kleczes_GKM (07-11-2014), młody_piernik (06-11-2014), never_mind (06-11-2014), sobotch (06-11-2014), spitt22 (06-11-2014), wokie (06-11-2014)

  9. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Powodzenia i do zobaczenia na Hallera

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Uczciwość zastąpiła krętactwo i oszustwo... Brawo

    Powodzenia GKM

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Również życzę powodzenia. Mam nadzieję, że się utrzymacie, a jeśłi nie, to w sezonie 2016 wystartujecie w I lidze bez długów.
    Marzą mi się trzy drużyny z kujawsko-pomorskiego w ekstralidze 2016.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Widzę, że masz straszny ból dupy w stosunku do GKMu.

    Powtórzę raz jeszcze. Wydaje mi się i podejrzewam, że w PZM także, że lepiej nie spełniać warunku licencyjnego jakim jest stadion. Niż oszukiwać przez wiele lat zawodników i inne podmioty.

    Najważniejszy punkt GKM spełnia - nie ma długów, ani w przeciągu 10 lat nigdy po sezonie nie miał. Działania zarządu wielokrotnie udowadniały, że nie wydają więcej niż mają. I teraz będzie tak samo.

    A wracając do stadionu - ekstraligę przymknie na to oko, ponieważ pierwsza cześć remontu ruszyła i do końca roku się skończy. W budżecie miasta są zapewnione 2 mln na rok 2015 na dalsze prace (może będzie tych pieniędzy jeszcze więcej) i tak krok po kroku stadion na pewno będzie ładniejszy.
    Taki piękny jak w Częstochowie pewnie nie będzie, ale o tym jak ładny jest wasz stadion teraz będą mieli okazje się przekonać kibice z Krosna i Opola.
    Bol dupy - sorry, nie wiem co to takiego. Nie mam tez nic przeciwko Grudziadzowi. Nie podoba mi sie natomiast, ze PZM wymysla sobie konkurs, formuluje w nim pewne jasno sprecyzowane warunki (jednym z nich jest realizacja warunkow licencyjnych) po czym okazuje sie, ze wygrywa go podmiot, ktory ich nie spelnia - i to w sytuacji, gdy prezes PZM wyraznie grzmi "koniec z licencjami warunkowymi". Nie wiem, czym jest ten "najwazniejszy punkt" ktory rzekomo spelnia GKM, czytalem regulamin licencyjny i nic nt. "najwazniejszego punktu" w nim nie ma. A skoro juz mowicie o Czestochowie. Porownujac na szybko obydwa przypadki: Wlokniarz nie mial uregulowanych zaleglosci wobec zawodnikow, lecz dostal licencje gdyz zadeklarowal, ze je splaci. Grudziadz nie ma odpowiedniej infrastruktury, obiecuje, ze zostanie dostosowana i tez ow licencje dostaje. W pierwszym przypadku mowa jest o "przekrecie", "walku", "oszustwie". W drugim tluszcza cieszy sie i bije PZM brawo... "Uczciwosc zastapila kretactwo i oszustwo"? Nie, kretactwo i oszustwo zostalo przykryte innym kretactwem i oszustem, tym razem made by PZM. Ot, co!
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Bol dupy - sorry, nie wiem co to takiego. Nie mam tez nic przeciwko Grudziadzowi. Nie podoba mi sie natomiast, ze PZM wymysla sobie konkurs, formuluje w nim pewne jasno sprecyzowane warunki (jednym z nich jest realizacja warunkow licencyjnych) po czym okazuje sie, ze wygrywa go podmiot, ktory ich nie spelnia - i to w sytuacji, gdy prezes PZM wyraznie grzmi "koniec z licencjami warunkowymi". Nie wiem, czym jest ten "najwazniejszy punkt" ktory rzekomo spelnia GKM, czytalem regulamin licencyjny i nic nt. "najwazniejszego punktu" w nim nie ma. A skoro juz mowicie o Czestochowie. Porownujac na szybko obydwa przypadki: Wlokniarz nie mial uregulowanych zaleglosci wobec zawodnikow, lecz dostal licencje gdyz zadeklarowal, ze je splaci. Grudziadz nie ma odpowiedniej infrastruktury, obiecuje, ze zostanie dostosowana i tez ow licencje dostaje. W pierwszym przypadku mowa jest o "przekrecie", "walku", "oszustwie". W drugim tluszcza cieszy sie i bije PZM brawo... "Uczciwosc zastapila kretactwo i oszustwo"? Nie, kretactwo i oszustwo zostalo przykryte innym kretactwem i oszustem, tym razem made by PZM. Ot, co!
    Jeśli ty porównujesz brak stadionu spełniającego warunki do braku pieniędzy, żeby zapłacić zawodnikom to nie mamy o czym rozmawiać.

    Kibicom nie jest potrzebne potrzebne podgrzewane krzesełko. A ciekawe też co wolą zawodnicy, jeździć za darmo na pięknym stadionie i co mecz być oszukiwanym (już za chwilę spłacimy wasze należności). Czy jeździć na tym brzydkim grudziądzkim stadionie, ale wiedzieć, że dostaną swoje pieniądze terminowo, zgodnie z umową.

    Stadion będzie rozbudowywany, w jakim tempie to się okaże, a spragniony dużego żużla kibic z Grudziądza przyjdzie na tą ekstraligę, nawet jeśli 1/3 będzie musiała mecz oglądać stojąc.

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Lawin (06-11-2014), Malin017 (07-11-2014), never_mind (06-11-2014), spitt22 (06-11-2014), wokie (06-11-2014)

  15. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Bol dupy - sorry, nie wiem co to takiego. Nie mam tez nic przeciwko Grudziadzowi. Nie podoba mi sie natomiast, ze PZM wymysla sobie konkurs, formuluje w nim pewne jasno sprecyzowane warunki (jednym z nich jest realizacja warunkow licencyjnych) po czym okazuje sie, ze wygrywa go podmiot, ktory ich nie spelnia - i to w sytuacji, gdy prezes PZM wyraznie grzmi "koniec z licencjami warunkowymi". Nie wiem, czym jest ten "najwazniejszy punkt" ktory rzekomo spelnia GKM, czytalem regulamin licencyjny i nic nt. "najwazniejszego punktu" w nim nie ma. A skoro juz mowicie o Czestochowie. Porownujac na szybko obydwa przypadki: Wlokniarz nie mial uregulowanych zaleglosci wobec zawodnikow, lecz dostal licencje gdyz zadeklarowal, ze je splaci. Grudziadz nie ma odpowiedniej infrastruktury, obiecuje, ze zostanie dostosowana i tez ow licencje dostaje. W pierwszym przypadku mowa jest o "przekrecie", "walku", "oszustwie". W drugim tluszcza cieszy sie i bije PZM brawo... "Uczciwosc zastapila kretactwo i oszustwo"? Nie, kretactwo i oszustwo zostalo przykryte innym kretactwem i oszustem, tym razem made by PZM. Ot, co!
    Nie pogrążaj się koleś boś głupoty wypisujesz ... gkm_fan ładnie Ci wszystko wytłumaczył ale widać nie rozumiesz ...

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jeśli ty porównujesz brak stadionu spełniającego warunki do braku pieniędzy, żeby zapłacić zawodnikom to nie mamy o czym rozmawiać.

    Kibicom nie jest potrzebne potrzebne podgrzewane krzesełko. A ciekawe też co wolą zawodnicy, jeździć za darmo na pięknym stadionie i co mecz być oszukiwanym (już za chwilę spłacimy wasze należności). Czy jeździć na tym brzydkim grudziądzkim stadionie, ale wiedzieć, że dostaną swoje pieniądze terminowo, zgodnie z umową.

    Stadion będzie rozbudowywany, w jakim tempie to się okaże, a spragniony dużego żużla kibic z Grudziądza przyjdzie na tą ekstraligę, nawet jeśli 1/3 będzie musiała mecz oglądać stojąc.
    Pewnie. Ale niech w takim razie PZM bedzie laskawa zaznaczyc to w regulaminie i sie do tego stosowac. Bo wychodzi na to, ze Czestochowa wywalila 20 mln na remont stadionu w bloto.
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Awans przy stole ???? Ja taki awans pierd....!!!!!

    Ciekawe , ze w bydgoskim zawsze ciesza sie z dziwnych awansów
    39 lat temu przy stoliku klepnieto awans Stali Toruń , teraz Grudziadza . No cóz , zycze powodzenia. Zaznaczam ze nie czytam pierduł odnosnie kasy , wiarygodnosci i wypłacalnosci klubu z parku.
    Honor ponad wszystko a co za tym idzie awans na torze !!!!!!
    Grudziadz sportowo NIE ZASŁUZYŁ na elige
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Twoje "pierdo...nie" obchodzi może jedynie starszych panów z częstochowskich parków. Oszust i krętacz będzie wytykał komuś niesportowym awans? Honor w pojęciu częstochowian ma bardzo ciekawą definicję. No ale jaka może być, skoro wiarygodność i wypłacalność dla debili spod Jasnej Góry są jedynie "pierdołami". Obyście się z tego II-ligowego bagna za szybko nie wygrzebali, dla dobra polskiego żużla.

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    Lipa_PL (07-11-2014), Malin017 (07-11-2014), apatorzgred (21-11-2014), kingpin (06-11-2014)

  20. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Awans przy stole ???? Ja taki awans pierd....!!!!!

    Ciekawe , ze w bydgoskim zawsze ciesza sie z dziwnych awansów
    39 lat temu przy stoliku klepnieto awans Stali Toruń , teraz Grudziadza . No cóz , zycze powodzenia. Zaznaczam ze nie czytam pierduł odnosnie kasy , wiarygodnosci i wypłacalnosci klubu z parku.
    Honor ponad wszystko a co za tym idzie awans na torze !!!!!!
    Grudziadz sportowo NIE ZASŁUZYŁ na elige
    Lepiej bez komentarza to zostawić... Kibic Cracovii i pisze o honorze hehehehe ...
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 06-11-2014 o 16:32

  21. Powrót do góry    #18
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Honor ponad wszystko
    Pozamiatał ten zawodnik.

  22. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (07-11-2014), Lipa_PL (07-11-2014), Malin017 (07-11-2014), el_kwas (06-11-2014), kowjanko (07-11-2014)

  23. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Awans przy stole ???? Ja taki awans pierd....!!!!!

    Ciekawe , ze w bydgoskim zawsze ciesza sie z dziwnych awansów
    39 lat temu przy stoliku klepnieto awans Stali Toruń , teraz Grudziadza . No cóz , zycze powodzenia. Zaznaczam ze nie czytam pierduł odnosnie kasy , wiarygodnosci i wypłacalnosci klubu z parku.
    Honor ponad wszystko a co za tym idzie awans na torze !!!!!!
    Grudziadz sportowo NIE ZASŁUZYŁ na elige
    A podobno mamy sztamę GKM & CKM...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  24. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    A podobno mamy sztamę GKM & CKM...
    Stare dzieje, zgoda została zerwana w 2009 roku, po 12 latach przyjaźni.

  25. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  26. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ja sąsiadów widzę tak:

    Buczkowski
    Madsen
    Okoniewski
    M.J.Jensen
    K.Bjerre
    Pieszczek
    Nowak

    W rezerwie Daniel Jelniewski Jeżeli wszyscy, by pojechali blisko swojego najlepszego sezonu w Ekstralidze to ... 6 miejsce minimum

  27. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ja sąsiadów widzę tak:

    Buczkowski
    Madsen
    Okoniewski
    M.J.Jensen
    K.Bjerre
    Pieszczek
    Nowak

    W rezerwie Daniel Jelniewski Jeżeli wszyscy, by pojechali blisko swojego najlepszego sezonu w Ekstralidze to ... 6 miejsce minimum
    Czy taki skład się da zbudować przy 5 milionowym budżecie ??
    Z drugiej strony w tym roku zawodnicy będą tani jak nigdy.
    Niemniej taki skład wygląda bardzo ciekawie.

  28. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    ^^^
    Trochę za drogi ten skład.
    Jeśli z trójki MJJ, Bjerre, Madsen udało się ściągnąć dwójkę to już będzie fajnie. Skończy się pewnie na tym, że tylko jeden z nich będzie u nas, mama nadzieje, że MJJ.
    Tańszą alternatywą dla jednego z nich jest Mikkel Bech, który fajnie pokazał się na turnieju prezydenta i jego kandydatura jako zawodnika pod numer 2, 4 też jest rozważana.

  29. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Uczciwość zastąpiła krętactwo i oszustwo... Brawo

    Powodzenia GKM
    A co Apator nie jedzie?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Emil (06-11-2014)

  31. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Czy taki skład się da zbudować przy 5 milionowym budżecie ??
    Z drugiej strony w tym roku zawodnicy będą tani jak nigdy.
    Niemniej taki skład wygląda bardzo ciekawie.
    Moim zdaniem przy dobrych negocjacjach 5,5 i można jechać

  32. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Niech sobie GKM spokojnie poczeka z kontraktami. A być może za 2 tygodnie sami zadzwonią tacy zawodnicy ,którzy teraz kosztują 40% więcej

  33. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    ^^^
    Trochę za drogi ten skład.
    Jeśli z trójki MJJ, Bjerre, Madsen udało się ściągnąć dwójkę to już będzie fajnie. Skończy się pewnie na tym, że tylko jeden z nich będzie u nas, mama nadzieje, że MJJ.
    Tańszą alternatywą dla jednego z nich jest Mikkel Bech, który fajnie pokazał się na turnieju prezydenta i jego kandydatura jako zawodnika pod numer 2, 4 też jest rozważana.
    No okej zostaje Jensen, za Madsena pojedzie młody Bech a za Kenia sezon życia Fredka i wykręca średnią 2,35 ... Czego Wam i chyba sobie życzę ... Utrzymania ...

    p.s. Ładnie Emilia dziękuje swojemu chłopakowi Pakosikowi
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 06-11-2014 o 18:10

  34. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Gratulacje dla kibiców grudziądzkich i powodzenia dla drużyny w EE na sezon 2015.Ale będą Derby Pomorza.

  35. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Niech sobie GKM spokojnie poczeka z kontraktami. A być może za 2 tygodnie sami zadzwonią tacy zawodnicy ,którzy teraz kosztują 40% więcej
    Za dwa tygodnie moga pozostac zawodnicy ktorych niekoniecznie widziano w klubach z czolowki.
    Co oczywiscie nie oznacza,ze nie da sie zbudowac fajnej druzyny ktora skutecznie powalczy o utrzymanie.

    Dla GKM-u w pierwszym roku po powrocie utrzymanie bedzie priortetem.Oby tylko nie dostali teraz malpiego rozumu
    i nie robili nic na sile.Ze wzgledu na stadion sa i tak w gorszej sytuacji od pozostalych druzyn,gdyz na frekwencje w okolicach
    9-10.000 chyba nie maja co liczyc a wiec i wplyw z biletow bedzie mniejszy.Pomalu,na zdrowych zasadach.Nawet jak nie uda sie utrzymac
    ,pasuje wejsc w sezon 2016 bez dlugow.

    Takie pytanko,czy na potrzeby ekstralipy przewidywana jest wycinka tego drzewa na drugim luku ktore przyciaga zawodnikow?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-11-2014 o 18:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Awans przy stole ???? Ja taki awans pierd....!!!!!
    Ciekawe , ze w bydgoskim zawsze ciesza sie z dziwnych awansów
    Ja tam teraz wszędzie czytam, że stowarzyszenie Włókniarz Częstochowa nie ma nic wspólnego
    ze spółką Włókniarz Częstochowa (szczegół przecież, że praktycznie ta sama nazwa,
    ten sam adres, lew tu i tam w herbie, parę wspólnych personaliów tu i tam).
    No dobra, niech im będzie.

    Tylko jak to jest, że nagle Włókniarz Częstochowa SA od 2007 startuje bez wcześniejszych
    startów w II i I lidze - startuje od razu w e-lidze? Przecież nie ma nic wspólnego z tym Włókniarzem
    poprzednim - prawda? Czyli co to za awans?
    Emilu, dziecko drogie, zatem dośpiewaj sobie "Włókniarz Częstochowa, awans przy stole itd..."

    Grudziądzowi życzę wszystkie najlepszego Włókniarzom Częstochowa też! Nawet wszystkim
    dwóm, trzem, czy nawet czterem, jeżeli istnieją
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 06-11-2014 o 18:31
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Buszmen (06-11-2014), CarlitosFalubaz (06-11-2014), Falubaz (07-11-2014), Lipa_PL (07-11-2014), Malin017 (07-11-2014), Yozayan (06-11-2014), apator_uk (06-11-2014), apatorzgred (21-11-2014), el_kwas (06-11-2014), kingpin (06-11-2014), mhsol (06-11-2014), wokie (06-11-2014)

  38. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Tlusty Wojtek po kryjomu zalatwil Grudziodzowi awans przy zielonym stoliku.Tlusty Wojtek podpisal wirtualne kontrakty z zawodnikami pod Jasna Gora tylko po to azeby przewietrzyc towarzystwo i wepchnac ekipe Kempesa do elity.Trzeba miec tupet i nie widziec nic poza czubkiem wlasnego nosa zeby chocby slowem wspomniec o jakichkolwiek zakulisowych pozasportowych zagrywkach bedac z Czestochowy.Sasiadom zycze utrzymania i braku zadluzenia na koniec rozgrywek.

  39. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Witek na ostro!

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...pod-jeden-klub

    Ja tego chłopa kocham! Chcę go widzieć w E-lidze jak ciśnie Dowhanom, Jankowskim i Grubemu Sławkowi!
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    el_kwas (06-11-2014)

  41. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Chyba raczej Witek na żenująco - czyli nihil novi.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Falubaz (07-11-2014), spitt22 (06-11-2014)

  43. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    1. Buczkowski
    2. Okoniewski
    3. Madsen
    4. Mroczka
    5. Lindgren/Bjerre/Jensen
    6. Pieszczek/Czaja
    7. Oskar Polis / może jakiś talent z Gorzowa.. ?

    Taki skład wydaje mi się realny. Ile by kosztował ? Mi się wydaje, że w tych 5-6 mln by się zmieścił.

  44. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chyba raczej Witek na żenująco - czyli nihil novi.
    Dokładnie, pozbawiono go udziału w barażach tymczasem już 5 października w Rzeszowie mówił że w barażach nie pojadą.

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Dokładnie, pozbawiono go udziału w barażach tymczasem już 5 października w Rzeszowie mówił że w barażach nie pojadą.
    On mi przypomina Komarnickiego, tylko że Władzio był przynajmniej zabawny.

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Witek jest zabawniejszy, ale mysle, ze to ten sam kaliber absurdu co Władziu. Ale i tak szacun do chlopa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Dokładnie, pozbawiono go udziału w barażach tymczasem już 5 października w Rzeszowie mówił że w barażach nie pojadą.
    to ze czy pojedzie czy nie to sobie moze mowic gdzie chce i kiedy chce zadnego pisma oficjlanego do GKSZ nie wyslal wiec GKSZ PZM itd powinni traktowac to ze Lodz pojedzie a tu zmiana terminow. Po raz kolejny "wielcy" z zachodu otwieraja jadaczke czytaj Torunie i inne Zielone Gory. zasady sa zasadami.

  48. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jak sie cos mowi kilka raz i to publicznie, lepiej sie tego trzymac.Inaczej jestes postrzegany jako pajac czy nawet czlowiek bez honoru.
    Byc moze na poludniowo-wschodnie tereny Polski ta zasada jeszcze nie dotarla.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-11-2014 o 21:43
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Malin017 (07-11-2014)

  50. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Jeżeli już sprawa wygląda jak wygląda to jedynym sensownym wyjście było zrobić wszystko aby przekonac Skrzydlewskiego do tego aby spróbował jechac w extra ..Łódż to potencjał kibicowski i w miarę pieniężny .Mozna było mieć pierwszy raz w historii klub żużlowy tak blisko Warszawy .Grudziądz to co najwyżej ekstra może traktować w kategoriach przygody i nic ponad .

  51. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Skrzydlewski powiedział to co wie cała zuzlowa Polska ! Wałek w bydgoskim po raz drugi ! Kiedys Stal teraz Grudziadz.
    Na pochybel awansujacym przy stole.
    Aha , to co napisał jakis morciasz zal komentowac.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Z zadowoleniem witam grudziądzką drużynę i jej kibiców w gronie ekstraligowców, bo tak naprawdę to jedyna rozsądna możliwość uzupełnienia składu ekstraligi przez drużynę nie będącą skazaną już na starcie na spadek lub bankructwo. Jak sobie poradzą grudziądzanie zobaczymy za rok, ale jestem przekonany, że nawet w przypadku niepowodzeń nie wpadną na pomysł jazdy składem oszczędnościowym, jak czyniły to niektóre zespoły w roku 2013, a dopracowały ten wariant do perfekcji drużyny z Gdańska i Częstochowy w roku kolejnym.
    Sympatykom Pana Skrzydlewskiego chciałbym powiedzieć, że nie wszystkim podoba się stawianie innym drużynom czy swojemu magistratowi warunków, po spełnieniu których Łodzianie łaskawie wezmą udział w zawodach. Jednego chimerycznego Karkosika już mieliśmy i wszyscy na tym źle wyszliśmy, nie bardzo mam więc ochotę na kolejne numery człowieka przekonanego o posiadaniu większych od innych praw z tytułu osobistego wkładu w finansowanie żużla.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    apator_uk (06-11-2014)

  54. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    to ze czy pojedzie czy nie to sobie moze mowic gdzie chce i kiedy chce zadnego pisma oficjlanego do GKSZ nie wyslal wiec GKSZ PZM itd powinni traktowac to ze Lodz pojedzie a tu zmiana terminow. Po raz kolejny "wielcy" z zachodu otwieraja jadaczke czytaj Torunie i inne Zielone Gory. zasady sa zasadami.
    Skrzydlewski kłamie o zmianie terminów. Od początku baraże miały być 12 i 19 października:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...iny-o-nice-plz

  55. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Najważniejszy punkt GKM spełnia - nie ma długów, ani w przeciągu 10 lat nigdy po sezonie nie miał. Działania zarządu wielokrotnie udowadniały, że nie wydają więcej niż mają. I teraz będzie tak samo.
    Hmm sprytnie dobrałeś lata "nieskazitelności" swojego klubu, a nie wspomniałeś o typowym numerze z 2002. GKM kończy sezon z długami, to w 2003 startuje GTŻ
    Mimo braku awansu sportowego życzę Wam wszystkiego najlepszego w krwiożerczej Ekstralidze. Mam nadzieje, że znajdziecie jakiegoś bogatego wujka, albo jakiś słoik ze złotem i nie podzielicie losu Rybnika 2006, czy Gniezna 2013, którym przygoda z Ekstraligą odbija się do dzisiaj.
    Ja tymczasem pakuje grilla, wyciągam kiełbase z lodówki i z niecierpliwością czekam na wyjazd do Opola

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •