Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach

    GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

    Od wielu tygodni spekulacje niejako stały się faktem.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...gkmu-grudziadz

    W związku z tym, że temat GKM-u w Ekstralidze na tym forum mieszał się od Pomorza aż po Małopolskę to pozwoliłem sobie założyć ten wątek.

    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Chcialbym niesmialo zauwazyc, ze konkurs nie wylonil uczestnika Ekstraligi, a druzyne, ktora bedzie mogla sie ubiegac o licencje

    Grudziadz wymogow licencyjnych nie spelnia dlatego nalezy spodziewac sie, ze deklaracje Witkowskiego pt. "zadnych licencji warunkowych" bedzie mozna wlozyc miedzy bajki.

    Swoja droga szkoda, ze do konkursu nie przystapily inne kluby. Moglyby teraz spokojnie kwestionowac jego rozstrzygniecia. Bo jakim prawem konkurs wygrywa podmiot, ktory ewidentnie nie spelnia podstawowych jego warunkow?

    Kolejna kompromitacja PZM stala sie faktem.
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Powodzenia w ekstralidze.
    Wiadomo, że proces licencyjny w Waszym przypadku to będzie formalność.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Chcialbym niesmialo zauwazyc, ze konkurs nie wylonil uczestnika Ekstraligi, a druzyne, ktora bedzie mogla sie ubiegac o licencje
    Doceniam, że nieśmiało. Jest to oczywiste, gdyż opisano to w powyższym komunikacie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Super sprawa dla Grudziądza i polskiego żużla. Powodzenia !

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gratulacje z Gniezna!
    Obyście byli lepsi niż Rybnik w 2006 r. i się utrzymali.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Chcialbym niesmialo zauwazyc, ze konkurs nie wylonil uczestnika Ekstraligi, a druzyne, ktora bedzie mogla sie ubiegac o licencje

    Grudziadz wymogow licencyjnych nie spelnia dlatego nalezy spodziewac sie, ze deklaracje Witkowskiego pt. "zadnych licencji warunkowych" bedzie mozna wlozyc miedzy bajki.

    Swoja droga szkoda, ze do konkursu nie przystapily inne kluby. Moglyby teraz spokojnie kwestionowac jego rozstrzygniecia. Bo jakim prawem konkurs wygrywa podmiot, ktory ewidentnie nie spelnia podstawowych jego warunkow?

    Kolejna kompromitacja PZM stala sie faktem.
    Widzę, że masz straszny ból dupy w stosunku do GKMu.

    Powtórzę raz jeszcze. Wydaje mi się i podejrzewam, że w PZM także, że lepiej nie spełniać warunku licencyjnego jakim jest stadion. Niż oszukiwać przez wiele lat zawodników i inne podmioty.

    Najważniejszy punkt GKM spełnia - nie ma długów, ani w przeciągu 10 lat nigdy po sezonie nie miał. Działania zarządu wielokrotnie udowadniały, że nie wydają więcej niż mają. I teraz będzie tak samo.

    A wracając do stadionu - ekstraligę przymknie na to oko, ponieważ pierwsza cześć remontu ruszyła i do końca roku się skończy. W budżecie miasta są zapewnione 2 mln na rok 2015 na dalsze prace (może będzie tych pieniędzy jeszcze więcej) i tak krok po kroku stadion na pewno będzie ładniejszy.
    Taki piękny jak w Częstochowie pewnie nie będzie, ale o tym jak ładny jest wasz stadion teraz będą mieli okazje się przekonać kibice z Krosna i Opola.

  8. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Lawin (06-11-2014), Lipa_PL (07-11-2014), Malin017 (07-11-2014), OlafLudwig (07-11-2014), Stev (06-11-2014), Yozayan (06-11-2014), apator_uk (06-11-2014), el_kwas (06-11-2014), kleczes_GKM (07-11-2014), młody_piernik (06-11-2014), never_mind (06-11-2014), sobotch (06-11-2014), spitt22 (06-11-2014), wokie (06-11-2014)

  9. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Powodzenia i do zobaczenia na Hallera

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Uczciwość zastąpiła krętactwo i oszustwo... Brawo

    Powodzenia GKM

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Również życzę powodzenia. Mam nadzieję, że się utrzymacie, a jeśłi nie, to w sezonie 2016 wystartujecie w I lidze bez długów.
    Marzą mi się trzy drużyny z kujawsko-pomorskiego w ekstralidze 2016.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Widzę, że masz straszny ból dupy w stosunku do GKMu.

    Powtórzę raz jeszcze. Wydaje mi się i podejrzewam, że w PZM także, że lepiej nie spełniać warunku licencyjnego jakim jest stadion. Niż oszukiwać przez wiele lat zawodników i inne podmioty.

    Najważniejszy punkt GKM spełnia - nie ma długów, ani w przeciągu 10 lat nigdy po sezonie nie miał. Działania zarządu wielokrotnie udowadniały, że nie wydają więcej niż mają. I teraz będzie tak samo.

    A wracając do stadionu - ekstraligę przymknie na to oko, ponieważ pierwsza cześć remontu ruszyła i do końca roku się skończy. W budżecie miasta są zapewnione 2 mln na rok 2015 na dalsze prace (może będzie tych pieniędzy jeszcze więcej) i tak krok po kroku stadion na pewno będzie ładniejszy.
    Taki piękny jak w Częstochowie pewnie nie będzie, ale o tym jak ładny jest wasz stadion teraz będą mieli okazje się przekonać kibice z Krosna i Opola.
    Bol dupy - sorry, nie wiem co to takiego. Nie mam tez nic przeciwko Grudziadzowi. Nie podoba mi sie natomiast, ze PZM wymysla sobie konkurs, formuluje w nim pewne jasno sprecyzowane warunki (jednym z nich jest realizacja warunkow licencyjnych) po czym okazuje sie, ze wygrywa go podmiot, ktory ich nie spelnia - i to w sytuacji, gdy prezes PZM wyraznie grzmi "koniec z licencjami warunkowymi". Nie wiem, czym jest ten "najwazniejszy punkt" ktory rzekomo spelnia GKM, czytalem regulamin licencyjny i nic nt. "najwazniejszego punktu" w nim nie ma. A skoro juz mowicie o Czestochowie. Porownujac na szybko obydwa przypadki: Wlokniarz nie mial uregulowanych zaleglosci wobec zawodnikow, lecz dostal licencje gdyz zadeklarowal, ze je splaci. Grudziadz nie ma odpowiedniej infrastruktury, obiecuje, ze zostanie dostosowana i tez ow licencje dostaje. W pierwszym przypadku mowa jest o "przekrecie", "walku", "oszustwie". W drugim tluszcza cieszy sie i bije PZM brawo... "Uczciwosc zastapila kretactwo i oszustwo"? Nie, kretactwo i oszustwo zostalo przykryte innym kretactwem i oszustem, tym razem made by PZM. Ot, co!
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Najważniejszy punkt GKM spełnia - nie ma długów, ani w przeciągu 10 lat nigdy po sezonie nie miał. Działania zarządu wielokrotnie udowadniały, że nie wydają więcej niż mają. I teraz będzie tak samo.
    Hmm sprytnie dobrałeś lata "nieskazitelności" swojego klubu, a nie wspomniałeś o typowym numerze z 2002. GKM kończy sezon z długami, to w 2003 startuje GTŻ
    Mimo braku awansu sportowego życzę Wam wszystkiego najlepszego w krwiożerczej Ekstralidze. Mam nadzieje, że znajdziecie jakiegoś bogatego wujka, albo jakiś słoik ze złotem i nie podzielicie losu Rybnika 2006, czy Gniezna 2013, którym przygoda z Ekstraligą odbija się do dzisiaj.
    Ja tymczasem pakuje grilla, wyciągam kiełbase z lodówki i z niecierpliwością czekam na wyjazd do Opola

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Hmm sprytnie dobrałeś lata "nieskazitelności" swojego klubu, a nie wspomniałeś o typowym numerze z 2002. GKM kończy sezon z długami, to w 2003 startuje GTŻ
    Mimo braku awansu sportowego życzę Wam wszystkiego najlepszego w krwiożerczej Ekstralidze. Mam nadzieje, że znajdziecie jakiegoś bogatego wujka, albo jakiś słoik ze złotem i nie podzielicie losu Rybnika 2006, czy Gniezna 2013, którym przygoda z Ekstraligą odbija się do dzisiaj.
    Ja tymczasem pakuje grilla, wyciągam kiełbase z lodówki i z niecierpliwością czekam na wyjazd do Opola
    Doskonale pamiętam o tej sytuacji. Ale to było jednak 12 lat temu.

    Wydaję mi się, że okres 12 lat w których startowało GTŻ (w 2013 drużyna przeszła w spółkę GKM SA, w której stowarzyszenie GTŻ jest jednym z udziałowców) to jest dość sporo czasu, w którym ludzie obecnie rządzący w grudziądzkim żużlu dali się poznać jako Ci, którzy nie robią długów i podpisują takie kontrakty z zawodnikami na jakie ich w danym sezonie stać.
    Wierzę, że w ekstralidze będzie tak samo. I ten skład który uda się złożyć za realne pieniądze da nam utrzymanie. A jeśli nie to w 2016 roku bez problemów przystąpimy do 1 ligi.

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Czyli 12 lat temu to był luz, a Włókniarz z Wybrzeżem po prostu miały pecha, że zaczęły kręcić akurat jak się GKSŻ kapnęła, że od ponad 20 lat mamy do czynienia z chorą sytuacją w której klub zmienia nazwę i jedzie dalej ? Ba, wszystkie kluby, które teraz były poważnymi kandydatami do jazdy w ekstralidze odwinęły kiedyś taki numer ! (GKM, Ostrów, Rybnik), ależ to zabawne i zupełnie niewątpliwe moralnie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Uczciwość zastąpiła krętactwo i oszustwo... Brawo

    Powodzenia GKM
    A co Apator nie jedzie?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Emil (06-11-2014)

  18. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja tam widziałem jakiś konkurs ofert, a nie propozycje startu składane poszczególnym zespołom PLŻ wedle miejsc w tabeli. Ale pewnie nienawiść przesłania mi oczy.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  19. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Nienawiść pewnie nie, ale przerosniete czestochowskie ego(zupełnie niewspółmierne do rzeczywistosci) pewnie tak.

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Gratulacje dla GKM-u i powodzenia! Widzimy się na derbach.
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ja tam widziałem jakiś konkurs ofert, a nie propozycje startu składane poszczególnym zespołom PLŻ wedle miejsc w tabeli. Ale pewnie nienawiść przesłania mi oczy.
    tyle ze regulaminu nie wymyslili sobie w ciagu 1 dnia. w regulaminie dawno byl zapis o konkursie w razie takiej sytuacji jaka sie wytworzyla po odebraniu licencji Czewie i Gdanskowi wiec nie wiem o co chodzi...

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Zarówno w 2012 jak i w 2013 GKM przegrał awans tylko z oszustami którzy jechali za wirtualne pieniądze których nie mieli (co pokazały późniejsze losy wiadomych klubów). Dlatego jakoś mnie ta nominacja nie razi.
    Grudziadz przegral nie z oszustami, a raczej z wlasnymi zawodnikami, dla ktorych - ze pozwole sobie uzyc cytatu ze znanego filmu - "przegrac to jak wygrac" Teraz tez mysleli, ze "wygrali przegrywajac", z tym ze znalazl sie wiekszy cwaniak w postaci PZM i zrobil sie klops.

    Jakby panom Kosciuchom, Karpowom i Ulamkow zalezalo to ja chetnie podpowiem, gdzie maja sie odwolywac, hihi.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (08-11-2014)

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To akurat jest normalne. Skład pierwszoligowy nie chce awansu, bo doskonale wie, że w przyszłym sezonie połowa ludzi będzie musiała szukać nowego klubu - bo przecież Kościuch czy Karpov to nie typy ekstraligowe. A że klub w porządku, płaci i w ogóle cacy, to szkoda się rozstawać.

  25. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ja życzę GKMowi jednego - aby po sezonie nie mieli długów. Pewnie większość grudziądzan się ze mną zgodzi, że mogą nawet wrócić do I ligi, ale byle bez długów. A żeby tych długów nie było, nie można przepłacać zawodników. Ułamek już robił jakiś czas temu maślane oczy, opowiadał że chciałby jeździć dalej w Grudziądzu... no nic dziwnego, bo który inny ekstraligowiec by go chciał. Jeśli uda wam się zbudować skład: 9.Okoń 10. Jeleń 11. Buczek 12. Mroczka (?) 13. MJJ (?) 14. Pieszczek 15. Nowak to we wspominanych kilka razy 5 mln powinniście się zmieścić i walczyć o utrzymanie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Nie słyszałem żeby kibice Polonii wypierali się swojego klubu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  27. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie słyszałem żeby kibice Polonii wypierali się swojego klubu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ale kibicują zupełnie innemu podmiotowi niż jeszcze 2 lata temu.

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Golym okiem widac, jak Grudziadz "nie przeplaca". Tak nie przeplaca, ze Laguta jak zobaczyl oferte to az zapomnial podpisac sie na umowie z Tarnowem Flirtowanie z ceniacym sie Tomusiem to tez kolejny dowod, jak "racjonalnie" buduja sklad szefowie GKM. Ale powodzenia
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Golym okiem widac, jak Grudziadz "nie przeplaca". Tak nie przeplaca, ze Laguta jak zobaczyl oferte to az zapomnial podpisac sie na umowie z Tarnowem Flirtowanie z ceniacym sie Tomusiem to tez kolejny dowod, jak "racjonalnie" buduja sklad szefowie GKM. Ale powodzenia
    Pogadamy w październiku albo właściwie w grudniu jak GKM dostanie licencję bezwarunkową na starty w 1 lidze lub mam nadzieje licencję warunkową na starty w ekstralidze (warunkową ze względu na infrastrukturę stadionu).
    Zawodników nie trzeba przepłacać wystarczy im pokazać czarno na białym pokrycie kontraktu skąd i w jakim stopniu będzie finansowane, żeby mieli pewność, że zarobione pieniądze dostaną na pewno w umówionym terminie.
    Nie śledzę jakoś specjalnie sytuacji Tarnowa, ale jeszcze nie dawno chcieli tam wywozić na taczce prezesa bo nie umiał zatrzymać starych i pozyskać nowych sponsorów. Od tego czasu jakoś nie specjalnie widziałem informacje o sponsoringu Grupy Azoty czy to Taurona w sezonie 2015.
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 11-12-2014 o 19:29

  30. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ludzie,czy wy na prawdę jesteście ślepi z tym "dziadkiem".Przecież on nie zdobędzie 100 pkt.

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie wiedzialem ze najwiekszy z najlepszych, Platini swiatowego zuzla, pierwszy Krol Spidłeja potrzebuje pomocy innych osob i posiadal doradcow w sprawie swojego kontraktu. przeciez Wladzio zapowiadal ze Golloba nie powinno sie skreslac i za rok bedzie jezdzil na wysokim poziomie to kazdy klub po takich slowach powinien go wziac ale widac Grudziadz chce te slowa usylszec na zywo od Wladka nie czaje po co Gollobwi ten Komarnicki przy ustalaniu kontraktu? bedzie sam go sponsorowal czy jak? innej drogi nie widze jak jakas czesc pieniedzy pokryje Wladek zeby tylko Grudziadz go wzial do skladu...

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Fiał chce to mieć na piśmie Jakby Gollob się nie sprawdził Władek zabuli karę

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jestem pod ogromnym wrazeniem poczynan dzialaczy GKM. Widac ze ciezka praca przez lata przynosi puekne efekty. Jesli jeszcze przyjdzie Tomasz Gollob to bedzie to naprawde swietny team. Taka szkoda ze nie udalo sie sprowadzic Krychy... Bylaby paczka na medal.

    @up
    Moze Artem po prostu ma dosc czekania miesiacami na splate dlugow? Czas pokaze czy Grudziadz kontynuowal pochod uczciwosci czy tez poszedl droga Gniezna i Gdanska...

  34. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    wg dzisiejszego artykułu na SF to grudziądzanie zaprosili do rozmów Komarnickiego, by ten pomógł Tomka przekonać
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Co ten Grudziądz z tym Gollobem to ja nie...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przeciez ta sytuacja dotyczy bardzo wielu zawodnikow. Na rynku jest nadpodaz ekstraligowych zuzlowcow po tym jak odpadly dwa silne osrodki zuzlowe, a dodatkowo 1 liga nie stanowi rownowagi ze swoim 6.zespolowym skladem. Wiekszosc zawodnikow ma dzisiaj kontrakty po prostu nizsze niz przed rokiem. Taka kolej rzeczy po dodatkowej kumulacji z zapascia finansowa paru stabilniejszych osrodkow (Unia Tarnow, o wiele nizszy budzet Tornia itd.). Zaczyna po prostu dziac sie dobrze.

    Gollob to nie jest jakis leszczyk zeby wozic ogony. Nawet przy zworkach odbiegajacych od jego mistrzowskiego sezonu to wciaz stac go na akcje, o ktorych srednia krajowa nawet nie sni. Tor w Grudziadzu moze byc ciekawy. Trudny technicznie beton. Jesli tylko popracuje nad dojazdem do luku to u siebie bedzie przes****olem.

  37. Powrót do góry    #34
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Też myślę, że teorie o śmierci sportowej TG na poziomie ekstraligi mimo wszystko należałoby jeszcze odłożyć w czasie do chociażby końca sezonu 2015. Drugi taki sezon jak obecny pewnie ją potwierdzi choć osobiście uważam, że nie zdarzy mu się. W Grudziądzu dodatkowo byłby znowu największą gwiazdą zespołu co powinno mu wyjść na dobre.

  38. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta
    Też myślę, że teorie o śmierci sportowej TG na poziomie ekstraligi mimo wszystko należałoby jeszcze odłożyć w czasie do chociażby końca sezonu 2015. Drugi taki sezon jak obecny pewnie ją potwierdzi choć osobiście uważam, że nie zdarzy mu się. W Grudziądzu dodatkowo byłby znowu największą gwiazdą zespołu co powinno mu wyjść na dobre.
    Bardzo bym chciał zobaczyć go w sezonie 2015 w solidnej dyspozycji powyżej 2,0 z pięknym szarżami.
    Nie skreślam Golloba, ale twierdzę, że obecna wartość sportowa nie jest warta tej ceny.

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A skad niektorzy maja dostep do faktycznych danych o budzecie GKM? 5,5 mln zl. Ani grosza wiecej! Bo? Bo kiedys na SF.pl na tyle go oszacowano w niezobowiazujacym wywiadzie. Tak bardzo wiarygodne zrodlo. Tak bardzo stała stała. A moze GKM szykuje niespodzianke budzetowa i znalazl sie jakis tytularny, o ktorym bedzie mowa na jakiejs prezentacji? Juz rok temu mowilo sie glosno o pomorskiej Enerdze, ktora mialaby w Grudziadzu zrealizowal spora inwestycje i w ramach CSR wesprzec klub zuzlowy. Nie wiem tylko jak by sie to mialo do sponsora tytularnego ligi... Sadze jednak ze skoro jest Buczek, Artem, Okon i Leos to 5,5 jest zanizonym szacunkiem. Szczegolnie wobec faktu ze sa jeszcze Pavlic i Jelen, a mysli sie powaznie o TG. Chyba bez wypozyczen sie tam nie obedzie...

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    gkm_fan (12-12-2014), kingpin (12-12-2014)

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zabawnie czyta się jako, że GKM od lat jeździ za realne pieniądze w I lidze to i w Ekstra NA PEWNO będzie tak samo Tak się składa, że Włókniarz do sezonu 2007 włącznie też płacił realnie i na bieżąco. Nikt nie wie co czeka GKM w ekstraligowej rzeczywistości dlatego ta nadmierna pewność co do zbilansowania budżetu trochę mnie dziwi. Gniezno miało trudniej bo spadały trzy drużyny, a i zawodnicy brali wtedy więcej kasy, jednak ja nie stawiałbym za pewnik braku problemów finansowych. Życzę GKMowi jak najlepiej, choćby ze względu na starą zgodę, pozdrawiam!

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Zabawnie czyta się jako, że GKM od lat jeździ za realne pieniądze w I lidze to i w Ekstra NA PEWNO będzie tak samo Tak się składa, że Włókniarz do sezonu 2007 włącznie też płacił realnie i na bieżąco. Nikt nie wie co czeka GKM w ekstraligowej rzeczywistości dlatego ta nadmierna pewność co do zbilansowania budżetu trochę mnie dziwi.
    Z całym szacunkiem, ale to jest dopiero zabawne, że dziwnym jest, iż ktoś może wywiązać się z umów ... nawet będąc "piętro wyżej" Nie będę kopał się z końmi a raczej z Lwami i udowadniał, że to co się dzieje w G-dzu jest oparte na tym co jest a nie na tym co będzie ... Nie ma lepszej weryfikacji niż najbliższa przyszłość ... Tylko tyle i aż tyle ...
    Ostatnio edytowane przez Walk ; 13-12-2014 o 13:09
    z Gdza pzdr. Walk

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    dockm,
    Gratuluję logiki: płacili 13 lat regularnie, jak mało kto w Polsce, więc skoro weszli do Ekstraligi to napewno wszystko zrujnują. Bo Ekstraliga. Może niedługo ktoś z Częstochowy wymyśli teorię spiskową, że w Grudziądzu regularnie płacili po to by po awansie móc oszukać tych wstrętnych żużlowców.
    Wydawało mi się zawsze, że GKM i CKM łączy zgoda kibicowska. A tutaj taki ból dupki prezentują częstochowianie, że nie ma w tym nie tyle przyjaźni co nawet źdźbła sympatii... Jako kibic Wybrzeża, od lat kojarzącego się z tym co w polskim żużlu złe - szczerze gratuluję kibicom z Grudziądza tego co osiągnął ich klub w kwestii zarządzania finansami. Po latach oglądania parodii żużla przyszło im piąć się w górę, by w przyszłym roku mieć prawdziwą ucztę żużlową. Wybornie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Nie dziwcie się częstochowianom. Oni po prostu nie znają innej rzeczywistości i w głowach im się nie mieści że gdzieś może być normalnie.

  45. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    dockm,
    Gratuluję logiki: płacili 13 lat regularnie, jak mało kto w Polsce, więc skoro weszli do Ekstraligi to napewno wszystko zrujnują. Bo Ekstraliga. Może niedługo ktoś z Częstochowy wymyśli teorię spiskową, że w Grudziądzu regularnie płacili po to by po awansie móc oszukać tych wstrętnych żużlowców.
    Wydawało mi się zawsze, że GKM i CKM łączy zgoda kibicowska. A tutaj taki ból dupki prezentują częstochowianie, że nie ma w tym nie tyle przyjaźni co nawet źdźbła sympatii... Jako kibic Wybrzeża, od lat kojarzącego się z tym co w polskim żużlu złe - szczerze gratuluję kibicom z Grudziądza tego co osiągnął ich klub w kwestii zarządzania finansami. Po latach oglądania parodii żużla przyszło im piąć się w górę, by w przyszłym roku mieć prawdziwą ucztę żużlową. Wybornie.
    Włókniarz też płacił regularnie do 2007 roku i to na szczeblu ekstraligowym i co z tego? Zachciało się Pedersena i to był początek życia ponad stan oraz początek końca klubu. Nie wiem jak Wy ale ja nie mam pewności jak to wyjdzie GKMowi, a argument, że 13 lat płacili w 1 lidze, więc w Ekstralidze też będzie super jest delikatnie mówiąc naciągany.

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Bardziej naciągane jest twierdzenie, że profesjonalnie zarządzany klub nagle zacznie robić jakieś lewe ruchy. Skoro w Częstochowie zachciało się Pedersena, który wydrenował kasę z wirtualnego budżetu to znaczy, że popełniono wielki błąd. Kosztem stabilności klubu porwano się na bardzo ryzykowną akcję w zasadzie nie wiadomo na co licząc... W Grudziądzu od początku zapewnia się, że wszystkie kroki są wykonywane starannie. Jeśli okaże się po roku, że przepłacili świadomie - będzie można im zarzucać niegospodarność. Póki co są jednym z wzorcowo rozliczanych klubów w Polsce.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Bardziej naciągane jest twierdzenie, że profesjonalnie zarządzany klub nagle zacznie robić jakieś lewe ruchy. Skoro w Częstochowie zachciało się Pedersena, który wydrenował kasę z wirtualnego budżetu to znaczy, że popełniono wielki błąd. Kosztem stabilności klubu porwano się na bardzo ryzykowną akcję w zasadzie nie wiadomo na co licząc... W Grudziądzu od początku zapewnia się, że wszystkie kroki są wykonywane starannie. Jeśli okaże się po roku, że przepłacili świadomie - będzie można im zarzucać niegospodarność. Póki co są jednym z wzorcowo rozliczanych klubów w Polsce.
    Przecież nikt im nie zarzuca, że są niegospodarni wręcz przeciwnie trzeba doceniać to co robili w ostatnich latach. Nie zmienia to faktu, że jazda w elidze to zupełnie inna para kaloszy tym bardziej gdy będzie walczyło się o utrzymanie i pojawi się presja żeby nie spaść - głowę stracić łatwo. "Papierowo" na jednym biegunie masz Zielonke, Leszno, Toruń, Gorzów, a na drugim GKM, Rzeszów, Spartę i Tarnów. Wbrew pozorom walka o Golloba może okazać się bardzo ciekawa. Niby romansuje z GKM, ale tak naprawdę to Tarnów musi coś zadziałać bo potrzebuje Polaka oraz Rzeszów, który w ogóle nie ma składu. Z "mocnych" Polaków jest jeszcze Grzesiek, który jakoś jeszcze nie podpisał z Zielonką co znaczy, że czeka na Rzeszów. Wariantów jest kilka, a to oznacza, że panowie będą się cenić. Chociaż nie podoba mi się styl "awansu" do eligi to trzymam kciuki za GKM bo to powiew świeżej krwi, której liga potrzebuje na więcej niż jeden sezon.

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ekstraliga nie rozni sie niczym od 1.ligi. To jest bujda. Po prostu kwoty, ktorymi sie operuje beda dwa lub trzy razy wieksze niz w poprzednim sezonie. Matematyka, logika i etyka sa niezmienne - na kazdym poziomie rozgrywek. GKM tez z pewnoscia inaczej wyobrazal sobie swoj awans. Pojawila sie jednak okazja i nalezycie wykorzystali ja.

    Jest jeszcze drugi Grzes... Zengota.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Drapichrust (13-12-2014)

  50. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    http://www.gkm.grudziadz.net/index.p...rudzi%C4%85dzu - słowo ciałem się stało.

    Historia nas osądzi, czy to był dobry ruch.
    Dla mnie jednak skład Gollob, Okoniewski, Buczkowski, Madsen, A.Łaguta - to jest szok, bo miesiac temu nikt w Grudziądzu nawet o takim nie pomyślał.

  51. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Drapichrust (13-12-2014), Giani (13-12-2014), MaciekGKS (13-12-2014), Robi (13-12-2014), kleczes_GKM (13-12-2014)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •