Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
Hmm sprytnie dobrałeś lata "nieskazitelności" swojego klubu, a nie wspomniałeś o typowym numerze z 2002. GKM kończy sezon z długami, to w 2003 startuje GTŻ
Mimo braku awansu sportowego życzę Wam wszystkiego najlepszego w krwiożerczej Ekstralidze. Mam nadzieje, że znajdziecie jakiegoś bogatego wujka, albo jakiś słoik ze złotem i nie podzielicie losu Rybnika 2006, czy Gniezna 2013, którym przygoda z Ekstraligą odbija się do dzisiaj.
Ja tymczasem pakuje grilla, wyciągam kiełbase z lodówki i z niecierpliwością czekam na wyjazd do Opola
Doskonale pamiętam o tej sytuacji. Ale to było jednak 12 lat temu.

Wydaję mi się, że okres 12 lat w których startowało GTŻ (w 2013 drużyna przeszła w spółkę GKM SA, w której stowarzyszenie GTŻ jest jednym z udziałowców) to jest dość sporo czasu, w którym ludzie obecnie rządzący w grudziądzkim żużlu dali się poznać jako Ci, którzy nie robią długów i podpisują takie kontrakty z zawodnikami na jakie ich w danym sezonie stać.
Wierzę, że w ekstralidze będzie tak samo. I ten skład który uda się złożyć za realne pieniądze da nam utrzymanie. A jeśli nie to w 2016 roku bez problemów przystąpimy do 1 ligi.