Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Najsłabszy żużlowiec świata, jak sama nazwa wskazuje - jest słabszy od każdego.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lemur6666 (06-12-2014)

  3. Powrót do góry    #182
    Początkujący
    Dołączył
    01-11-2014
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Do walki z Jeleniem idealny zawodnik.Skład beniaminka wygląda coraz lepiej będą dobre meczyki na pewno do nich dojdzie jeszcze jeden solidny grajek.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    W Grudziądzu wiedzą że spadną i kontraktują już zawodników na I ligę w 2016? Inaczej Pavlica nie umiem sobie wytłumaczyć

  5. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to faktycznie wystrzał z grubej rury Kibice we Wrocławiu dziś otwierają szampany.
    Śmiejesz się sam do siebie bo chyba nie z tego że działacze GKM nie uwierzyli w bajki pana Tomasza że jak Malak przykręci starą rurę to będzie rozp...ol nie z tej ziemi

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    W Grudziądzu wiedzą że spadną i kontraktują już zawodników na I ligę w 2016? Inaczej Pavlica nie umiem sobie wytłumaczyć
    o jegomosc z krolestwa odezwal sie gdzie tylko w skladzie maja byc Hampele Pederseny czy inne Laguty. niektore kluby stac tylko na takich grajkow jak Pavlic i uzupelniaja sklad.

  7. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Przecież za podobną kasę można znaleźć zdecydowanie lepszych zawodników niż Pavlic. Już lepiej Karpova by zatrzymali on chociaż na torze w Grudziądzu dawałby nadzieję na jakiś solidne wyniki.

  8. Powrót do góry    #187
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Chyba nie piszesz tego poważnie. Karpov to jest średniak na 1 ligę. W ekstralidze nie przekroczył by średniej 1,00.
    Pavlic nie będzie miał pewnego miejsca w składzie, na dzień dzisiejszy wygląda na to, że będzie walczył o skład z Jeleniewskim. Zobaczymy kto dojdzie ostatecznie jako "lider" czy będzie to Gollob czy może jednak ktoś inny.
    Skład będzie taki na jaki nas stać. Na pewno nie będzie takiej sytuacji, że na wyjazd np. do Zielonej Góry pojadą jakieś rezerwy. W każdym meczu ma być ten sam skład i to prezes wyraźnie zaznaczył w jednym z wywiadów.

  9. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    GKM fan, Pavlic to podobny poziom co Karpow, chociaż ten drugi miał fatalną końcówkę sezonu a bywały mecze, że w G-dzu w 1 lidze kręcił się koło kompletów. Jeżeli Jurica będzie miał podobną średnią meczową co w tym sezonie czyli 5 punktów to nie ma aż takiej tragedii. Z drugiej strony zdecydowanie bardziej liczyłem w kontekście walki o skład z Jeleniem na MBJ, bo ten ostatni to walczak i może odpalić z formą. Ogólnie dziś naraziliśmy się na śmieszność przed żużlową Polską, bo wyczekiwanie było na mikołajkowego Golloba czy Hancocka a do buta dostaliśmy "gryzonia" Ani to prezent ani obierki od ziemniaków
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  10. Powrót do góry    #189
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czyżby miała nastąpić reaktywacja morderczej pary Stali Rzeszów z 2013?

  11. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    A ja Wam Panowie Jury gratuluję. To dobry jeździec, ale od czasu dzwona z Dudkiem w Zielonce- nie może się pozbierać...
    Nie rozumiem jednak jak doszło do tego transferu... Przecież miał ważny kontrakt z Wrocławiem... jeszcze niedawno czytaliśmy , że zostaje w Sparcie itd.. a tu Grudziądz?
    Panowie- wyrwalibyście jeszcze Golloba i widzę BARDZO realne szanse na utrzymanie ekstraligi... wspomnicie moje słowa.

    pozdrawiam z Leszna

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    A co tu jest do rozumienia? Kloc zakontraktowała Milika i Jura poszedł w odstawkę i dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu.
    Scooby , gdyby był lepszy zawodnik za podobną cenę , to działacze GKM z pewnością podpisaliby z nim kontrakt. Nie sądzisz chyba , że kosztował milion? Zarobi pewnie max. połowę tej kwoty.

  13. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    A co tu jest do rozumienia? Kloc zakontraktowała Milika i Jura poszedł w odstawkę i dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu..
    Wydaje mi się jednak, że tu jest dużo do rozumienia... żaden klub nie lubi wzmacniać rywala... Nie wiem, czy na warunki ekstraligowe Milik będzie takim wzmocnieniem w stosunku do Jury.... sezon pokaże. Trzymam za Pavlica kciuki jak i za cały Grudziądz, by w końcu Beniaminek nie odlatywał po roku startów w ekstralipie.

    pozdrawiam z Leszna

  14. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nie taki zły skład się szykuje w sumie. Od Siekacza to bym w sumie jedynie co oczekiwał, by dojeżdżał do mety. W tym roku padł mit (czyt. silnik), że Pavlić dobrze jeździ w Gorzowie. Na to też już nie warto liczyć.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,171
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Klocowa musi miec kogos na jego miejsce i podejrzewam, ze to Kildemanda/Walasek/Laguta wkurzony tym, jak w Tarnowie pogrywano przeciw niemu Hancockiem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #195
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    GKM fan, Pavlic to podobny poziom co Karpow, chociaż ten drugi miał fatalną końcówkę sezonu a bywały mecze, że w G-dzu w 1 lidze kręcił się koło kompletów. Jeżeli Jurica będzie miał podobną średnią meczową co w tym sezonie czyli 5 punktów to nie ma aż takiej tragedii. Z drugiej strony zdecydowanie bardziej liczyłem w kontekście walki o skład z Jeleniem na MBJ, bo ten ostatni to walczak i może odpalić z formą. Ogólnie dziś naraziliśmy się na śmieszność przed żużlową Polską, bo wyczekiwanie było na mikołajkowego Golloba czy Hancocka a do buta dostaliśmy "gryzonia" Ani to prezent ani obierki od ziemniaków
    Nie no szanujmy się, gdzie Karpow, a gdzie Pavlic? Andriej jest sympatyczny i nadaję się idealnie na I ligę ale to tyle. Pewnego poziomu już nie przeskoczy, fajnie, że w Grudziądzu zdarzało mu się kręcić koło kompletów, a w Łodzi z kolei nie potrafił przejechać płynnie czterech okrążeń. Skąd znam taki typ żużlowca? Pavlic natomiast już pokazywał, że potrafi nawiązywać walkę z czołówką i być wartościowym zawodnikiem w Ekstralidze. Dwa ostatnie sezony miał słabsze i liczę na jego przełamanie, aby nie popaść w przeciętność musi wykorzystać ostatnią szansę na dobry wynik jaką u nas dostał.
    Co do MBJ natomiast jakoś nie mogę się do niego przekonać, na szczęście transfer Pavlica tę kwestię rozwiązał.

    I jeszcze odnośnie Golloba i Hancocka, to kto nakręcał ich temat w Grudziądzu? Kiep Ostafiński i inni poszukiwacze sensacji z sf.pl, nikt w klubie nie wspominał jakoby negocjacje z nimi były na zaawansowanym etapie. Na śmieszność po raz kolejny narazili się Ci pseudoredaktorzy. Dobrze, że miała miejsce rozmowa Tomasza z ludźmi z klubu, czy coś z tego wyniknie to się okaże, ja tam wolę się już na nic nie nastawiać, żeby się nie rozczarować(a tak było z Pieszczkiem).

  17. Powrót do góry    #196
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A Pavlic nadaje się na E-ligę? Ciekawe...

  18. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Przy okazji transferu Pavlica, po raz kolejny pięknie skompromitował się Ostafiński:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...230,1,984.html - "Milik blokuje transfer Pavlica"
    "Chorwat ma jeszcze przez rok ważną umowę, ale w minionym sezonie zawiódł na całej linii, więc ten ruch wydawał się logiczny. Tak się jednak złożyło, że jak tylko w świat poszła informacja, że Pavlic jest wolny (zawodnik już nawet zdążył się porozumieć z GKM-em Grudziądz, choć niczego nie podpisał, bo nie mógł – wyjaśnijmy, że zawarcie dwóch kontraktów skutkuje karą), to Milik zaczął piętrzyć problemy. "

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ejne-transfery - "Oficjalnie: Jurica Pavlic w GKM Grudziądz! Będą kolejne transfery!"
    "Nie było rozmów z Wrocławiem, ponieważ Jura poinformował nas, że kontrakt 2-letni ze Spartą właśnie został rozwiązany i wszystkie dokumenty dotyczące rozwiązania umowy na zasadzie porozumienia "Jury" z zarządem Sparty trafią do PZM. Rozmowy trwały bardzo krótko, sam "Jura" był tym zaskoczony, ale kulis nie będziemy ujawniać. Jest naszym zawodnikiem i mamy nadzieję, że to był dobry ruch - podkreślił Tuszkowski."

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A Pavlic nadaje się na E-ligę? Ciekawe...
    Buszmen, na lidera on się nie nadaje, ale tak całkowicie bym go nie skreślał. Jeśli wygra rywalizację z Jeleniewskim, to przynajmniej te kilka punktów u siebie myślę, że gwarantuje, a kto wie jak podpasuje mu grudziądzki tor to może jeszcze nie jedną osobę zaskoczy.

  19. Powrót do góry    #198
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A Pavlic nadaje się na E-ligę? Ciekawe...

    Na zawodnika 2/4, 10/12 wg mojej opinii nadaje się jak najbardziej. Jak pisałem to może być dla niego ostatnia szansa, aby nie skończyć jak obecnie Harris choćby. Jeśli tak miałbym to oceniać to w co najmniej kilku ekstraligowych ośrodkach byli lub są zawodnicy nie przystający poziomem do Ekstraligi. Choćby rudy Gomólski, Gapiński, Świderski, Suchecki, a byli jeszcze Baliński czy Jabłoński Mirosław.
    GKM musi składać propozycje mieszczące się w ramach budżetu klubowego, jednych stać na armaty, inni muszą się zadowolić zawodnikami z niższej półki.

  20. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Nie no szanujmy się, gdzie Karpow, a gdzie Pavlic?
    W zasadzie nie ma wielkiej różnicy między nimi aczkolwiek bardziej chodziło mi o styl jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    I jeszcze odnośnie Golloba i Hancocka, to kto nakręcał ich temat w Grudziądzu? Kiep Ostafiński i inni poszukiwacze sensacji z sf.pl, nikt w klubie nie wspominał jakoby negocjacje z nimi były na zaawansowanym etapie. Na śmieszność po raz kolejny narazili się Ci pseudoredaktorzy. Dobrze, że miała miejsce rozmowa Tomasza z ludźmi z klubu, czy coś z tego wyniknie to się okaże, ja tam wolę się już na nic nie nastawiać, żeby się nie rozczarować(a tak było z Pieszczkiem).
    Tutaj pełna zgoda. Dla mnie pełną satysfakcją jest kontakt Krzyśka i Rafała, a reszta mnie wali. Poza tym nie mam żalu, że w G-dzu nie będzie tego chłopaczka z Wybrzeża.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  21. Powrót do góry    #200
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Klocowa musi miec kogos na jego miejsce i podejrzewam, ze to Kildemanda/Walasek/Laguta wkurzony tym, jak w Tarnowie pogrywano przeciw niemu Hancockiem.
    Przecież na miejsce Pavlica przyszedł Milik. Pająkiem, Walaskiem i Łagutą podzielą się Falubaz, Unia Tarnów i Stal Rzeszów. WTS-u nie stać - kasa już poszła na Jensena.

    Nie mam pojęcia jak spisze się u nas młody Vašek, ale na pewno będzie przyjemniej patrzeć na jego jazdę niż na to co prezentował Jurica. Milik to przyszłość, a Pavlic jest zgraną kartą.

    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM
    to może być dla niego ostatnia szansa, aby nie skończyć jak obecnie Harris choćby.
    Szkoda Bombera, bo gdyby nie był tak otyły, to mógłby pokazać trochę fajnego żużla. Generalnie techniką Chris miażdży Pavlica w sposób absolutny.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  22. Powrót do góry    #201
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,171
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta

    Nie mam pojęcia jak spisze się u nas młody Vašek, ale na pewno będzie przyjemniej patrzeć na jego jazdę niż na to co prezentował Jurica. Milik to przyszłość, a Pavlic jest zgraną kartą.
    Ja tam z Milikiem nie wiążę żadnych planów na przyszłość. Czesi po prostu nie mają od kilkunastu lat żużla we krwi, pewnie max co osiągnie Milik to poziom Lukasa Drymla. A póki co - z racji zerowego doświadczenia w walce z najlepszymi - to u siebie będzie coś w stylu 1,0,2,0 a na wyjazdach 0,1,0,-. Dla mnie to idiotyzm, że Sparta nie planuje zatrudnić żadnego rezerwowego.

    Swoją drogą, jeżeli Milik przez to gadanie, że nic jeszcze nie podpisał we Wrocławiu, wymusił sobie pewne miejsce w składzie to już na starcie ma u mnie mega minusa.

    Sorry za OT.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...odzi-z-tarnowa

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...-w-zawieszeniu

    Czyżby jednak Artiom u was? Z tego wiem to przed Tomkiem to był priorytet temat upadł gdy Artiom powiedział, że zostało jednak teraz się mogło wszystko zmienić. Zaczyna się robić ciekawie bo ZG ma podobno już skład.. Tarnów chce teraz Hancocka, nie wiadomo co z Laguta, Walaskiem i Kildemandem. Ja jednak jak miałbym strzelać to dziwnie wczoraj ZG ogłosiła, że skład ma a Laguta podjął decyzje na dniach więc strzelałbym, że tam Artiom. Greg w Tarnowie, Walasek i Peter jednak PGE i Gollob w Grudziądzu.

  24. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Artiom Łaguta oficjalnie w GKMie!
    Jak dojdzie jeszcze Gollob, to osobiscie bede w szoku, ze taki skład udało się zebrac.

    1. Okoniewski 2. Buczkowski 3.Łaguta 4. Madsen 5. Gollob 6. Łęgowik 7. Nowak
    albo
    1. Okoniewski 2. Jeleniewski/Pavlic 3.Buczkowski 4. Madsen 5. Łaguta 6. Łęgowik 7. Nowak

  25. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zostawcie tego Golloba w spokoju, niech nie niszczy budżetu

  26. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Święte słowa,niech ikona,opoka Witkowskiego odpoczywa spokojnie i przygotuje się na pokaz niemocy na Narodowym.Wydoił Karkosika,wydoi wasz klub tak,że nie będzie co zbierać.I jeszcze jedno,czy "drzewo przyciągające"na wysokości parkingu jeszcze rośnie czy już wycięte?

  27. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Z Grudziądza nie jestem, ale z tego co wiem, to rośnie

  28. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Drzewo jest i nigdzie się nie wybiera

  29. Powrót do góry    #208
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W dodatku będzie miało braci w postaci Pavlica i Madsena

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (11-12-2014)

  31. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Przyjdzie do drużyny ikona,opoka Gollob to szybko to stare drewno wytną.Jeden może być w klubie słup reklamowy.

  32. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Wiele można temu facetowi zarzucić ale ta wypowiedż raczej rozwiewa wątpliwości co do Tomka

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...rzy-kontrakcie

    Nic w tej sytuacji, po prostu Gratuluje takiego transferu!

  33. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Golym okiem widac, jak Grudziadz "nie przeplaca". Tak nie przeplaca, ze Laguta jak zobaczyl oferte to az zapomnial podpisac sie na umowie z Tarnowem Flirtowanie z ceniacym sie Tomusiem to tez kolejny dowod, jak "racjonalnie" buduja sklad szefowie GKM. Ale powodzenia
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jestem pod ogromnym wrazeniem poczynan dzialaczy GKM. Widac ze ciezka praca przez lata przynosi puekne efekty. Jesli jeszcze przyjdzie Tomasz Gollob to bedzie to naprawde swietny team. Taka szkoda ze nie udalo sie sprowadzic Krychy... Bylaby paczka na medal.

    @up
    Moze Artem po prostu ma dosc czekania miesiacami na splate dlugow? Czas pokaze czy Grudziadz kontynuowal pochod uczciwosci czy tez poszedl droga Gniezna i Gdanska...

  35. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Golym okiem widac, jak Grudziadz "nie przeplaca". Tak nie przeplaca, ze Laguta jak zobaczyl oferte to az zapomnial podpisac sie na umowie z Tarnowem Flirtowanie z ceniacym sie Tomusiem to tez kolejny dowod, jak "racjonalnie" buduja sklad szefowie GKM. Ale powodzenia
    Pogadamy w październiku albo właściwie w grudniu jak GKM dostanie licencję bezwarunkową na starty w 1 lidze lub mam nadzieje licencję warunkową na starty w ekstralidze (warunkową ze względu na infrastrukturę stadionu).
    Zawodników nie trzeba przepłacać wystarczy im pokazać czarno na białym pokrycie kontraktu skąd i w jakim stopniu będzie finansowane, żeby mieli pewność, że zarobione pieniądze dostaną na pewno w umówionym terminie.
    Nie śledzę jakoś specjalnie sytuacji Tarnowa, ale jeszcze nie dawno chcieli tam wywozić na taczce prezesa bo nie umiał zatrzymać starych i pozyskać nowych sponsorów. Od tego czasu jakoś nie specjalnie widziałem informacje o sponsoringu Grupy Azoty czy to Taurona w sezonie 2015.
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 11-12-2014 o 19:29

  36. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ludzie,czy wy na prawdę jesteście ślepi z tym "dziadkiem".Przecież on nie zdobędzie 100 pkt.

  37. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie wiedzialem ze najwiekszy z najlepszych, Platini swiatowego zuzla, pierwszy Krol Spidłeja potrzebuje pomocy innych osob i posiadal doradcow w sprawie swojego kontraktu. przeciez Wladzio zapowiadal ze Golloba nie powinno sie skreslac i za rok bedzie jezdzil na wysokim poziomie to kazdy klub po takich slowach powinien go wziac ale widac Grudziadz chce te slowa usylszec na zywo od Wladka nie czaje po co Gollobwi ten Komarnicki przy ustalaniu kontraktu? bedzie sam go sponsorowal czy jak? innej drogi nie widze jak jakas czesc pieniedzy pokryje Wladek zeby tylko Grudziadz go wzial do skladu...

  38. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Fiał chce to mieć na piśmie Jakby Gollob się nie sprawdził Władek zabuli karę

  39. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,881
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Mnie się coś zdaje, że Gollob może w Grudziądzu na dłużej zakotwiczyć. Niekoniecznie tylko jako zawodnik.

  40. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    wg dzisiejszego artykułu na SF to grudziądzanie zaprosili do rozmów Komarnickiego, by ten pomógł Tomka przekonać
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Co ten Grudziądz z tym Gollobem to ja nie...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  42. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Mnie się coś zdaje, że Gollob może w Grudziądzu na dłużej zakotwiczyć. Niekoniecznie tylko jako zawodnik.
    Może będą derby z Gollobem i to nie w składzie toruńskim .
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Madsen, Łaguta, Buczkowski, Okoniewski, Jeleniewski to już jest mocno powyżej 3,5 mln o których wspominał Malinowski, a maksymalnie budżet ma dojść do 5,5 mln. Nie bierzcie Golloba to pociągnie was na dno. Nie popełniajcie tych samych błędów.

  44. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Mnie się coś zdaje, że Gollob może w Grudziądzu na dłużej zakotwiczyć. Niekoniecznie tylko jako zawodnik.
    Pytanie, o jakiego Golloba chodzi:
    - Tomuś
    - Jacuś
    - Boski - Oski
    - Ślusarz

    Możliwa jest więcej niż jedna prawidłowa odpowiedź.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  45. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Madsen, Łaguta, Buczkowski, Okoniewski, Jeleniewski to już jest mocno powyżej 3,5 mln o których wspominał Malinowski, a maksymalnie budżet ma dojść do 5,5 mln. Nie bierzcie Golloba to pociągnie was na dno. Nie popełniajcie tych samych błędów.
    Spokojnie, na wszystkie podpisane aktualnie kontrakty/listy intencyjne jest pokrycie i Ci zawodnicy doskonale o tym wiedzą, że mogą być spokojny o te pieniądze, które wynegocjowali w kontrakcie.
    I niby dlaczego Gollob ma nas pociągnąć na dno? Jeśli przystanie na taką ofertę na którą proponuje mu klub, to GKM będzie miał z czego to pokryć. Na pewno nie zostanie mu zaoferowany kontrakt, na który w trakcie sezonu nie będzie pieniędzy.

  46. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Tak se myślę. Budżet GKM-u w ostatnich latach był na poziomie od 2 do 3 milionów zł. Byli w czubie pierwszoligowej tabeli i mieli mocne nazwiska w składzie. Teraz nawet, jesli budżet wyniesie 5 mln a to szczyt marzeń, osiągną dobry skład jak na takie możliwości. Wychodzi na to, że przy negocjacji kontraktów reszta działaczy innych klubów może Fiałkowi & Co buty czyścić. Goście od lat jadą na stosunkowo niewielkim budżecie, a tak naprawdę kontraktują kogo chcą, nie zadłużając się.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  47. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    I niby dlaczego Gollob ma nas pociągnąć na dno? Jeśli przystanie na taką ofertę na którą proponuje mu klub, to GKM będzie miał z czego to pokryć. Na pewno nie zostanie mu zaoferowany kontrakt, na który w trakcie sezonu nie będzie pieniędzy.
    Bo Gollob to obecnie wycykany przy pierwszej ostrzejszej sytuacji 40 latek i za drobniaki nie pojedzie. Przelotowe rury mu zworki w głowie nie przestawią.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •