Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ciągle tylko zastanawia, jak w ciągu paru dni udało się zbudować budżet na miarę oczekiwań konkursowych

    Tym niemniej, życzę powodzenia, bo dużo łatwiej zrozumieć dopuszczenie do rozgrywek klubu pewnego bez większych kłopotów na przestrzeni ostatnich lat, niż notorycznych obiecywaczy i ściemniaczy, mimo że stadion może lepszy na pokaz

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Witam

    "Matko Bosko Elektryczna" nie sądziłem, ze jeszcze dożyję czasów, gdzie wątek GKM będzie zasuwał z prędkością TGV Świat staje na głowie
    A tak bardziej seryjnie to nie byłem zbyt sceptycznie nastawiony do jazdy grudziądzkiego klubu w EE ... Przez prawie półtorej dekady budowano w tym mieście reputację opartą o wiarygodność i wypłacalność kosztem zaniedbania otoczki infrastrukturalnej ... nie dziwiło mnie to bo co jest tak naprawdę potrzebne do dobrej jazdy na żużlu ... tor i zawodnicy z dobrze zainwestowanymi funduszami w sprzęt ... reszta to dodatek, ważny ale jednak dodatek. I można było dalej to robić w oparciu o PLŻ1 ... tylko to już było powielanie czegoś co zaczynało frustrować lokalne środowisko ... Oczywiście abstrahując od otoczki meczów w PO GKM odpadł w półfinale ... wobec faktów związanych z brakiem licencji dla dwóch klubów nie wiem czy grudziądzkiego żużla po prostu nie było stać na nie skorzystanie z tej okazji. Cały czas wypada zaznaczyć, że dopiero zacznie się proces licencyjny i to też będzie wyzwanie zwłaszcza dla stadionowej otoczki ... są to tematy jednak do opanowania i ludzie odpowiedzialni za to co się teraz dzieje mają już realny plan na organizację tego przedsięwzięcia.
    Tor w Grudziądzu dobrze przygotowany ... zaznaczam dobrze czyli nie ubity na beton jest gwarantem dobrego ścigania i tutaj z doświadczenia wiem, że najlepszym "toromistrzem" bywała pogoda Kto był w Grudziądzu na zawodach to wie, że z jednej strony brak inwestycji w stadiom mógł nieco irytować, ale za to wrażenia podczas ścigania (zaznaczam przy dobrze przygotowanej nawierzchni) bywają rekompensatą za dyskomfort, który powinien się sukcesywnie zmniejszać ... Wejście w szeregi EE i prowadzenie klubu z głową tak jak czyniono to do tej pory może być odbiciem od tego było nie było marazmu na zapleczu Dla kibiców z Torunia sentymentalna atrakcja ... czyli możliwość ponownego "spotkania" z siedziskami z nie istniejącego już stadionu przy Broniewskiego
    Moim zdaniem pisanie wedle nuty "awans przy stole ... etc" nieco stracił w tych czasach na wartości ... tak to swojego czasu po 1991 roku wchodziła do najwyższej ligi ekipa z Wrocławia Polski żużel przechodzi moim zdaniem transformację i zaczyna iść w kierunku nieuniknionym czyli ligi zamkniętej ... Myślę, że kwestią czasu będzie sytuacja, gdy po zakończonym sezonie będzie czas na zgłoszenia do występów w EE (czy jak to się będzie nazywało) i przeprowadzenie procesów licencyjnych ... Po prostu samo życie to wymusi ... czasy naszych lig z lat '90 mijają bezpowrotnie ...
    Jak to stwierdziła moja bratnia dusza: ... Cieszyć będzie się można, jak przyszły sezon przejdą godnie, zapracują na szacunek, nawet jeśli by mieli spaść ... ... i niech to będzie motto klubu z Grudziądza!
    z Gdza pzdr. Walk

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Walk za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-11-2014), Lipa_PL (08-11-2014), Penhall (08-11-2014), kleczes_GKM (08-11-2014)

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Po owym 1991 roku również z 2 miejsca w 2 lidze awansował do 1 ligi bez rozgrywania baraży (w wyniku powiększenia ligi) sławetny i potężny Włókniarz Częstochowa. Awans przy stole?

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Malin017 (08-11-2014), apator_uk (08-11-2014)

  6. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Walk Zobacz posta
    ) Dla kibiców z Torunia sentymentalna atrakcja ... czyli możliwość ponownego "spotkania" z siedziskami z nie istniejącego już stadionu przy Broniewskiego
    No fucktycznie
    Zatem przyjadę do Grudziądza powspominać fajny wyjazd 96 rok i krzesełka hehe

  7. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Zarówno w 2012 jak i w 2013 GKM przegrał awans tylko z oszustami którzy jechali za wirtualne pieniądze których nie mieli (co pokazały późniejsze losy wiadomych klubów). Dlatego jakoś mnie ta nominacja nie razi.
    Grudziadz przegral nie z oszustami, a raczej z wlasnymi zawodnikami, dla ktorych - ze pozwole sobie uzyc cytatu ze znanego filmu - "przegrac to jak wygrac" Teraz tez mysleli, ze "wygrali przegrywajac", z tym ze znalazl sie wiekszy cwaniak w postaci PZM i zrobil sie klops.

    Jakby panom Kosciuchom, Karpowom i Ulamkow zalezalo to ja chetnie podpowiem, gdzie maja sie odwolywac, hihi.
    Pzdr,
    Garfield

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (08-11-2014)

  9. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To akurat jest normalne. Skład pierwszoligowy nie chce awansu, bo doskonale wie, że w przyszłym sezonie połowa ludzi będzie musiała szukać nowego klubu - bo przecież Kościuch czy Karpov to nie typy ekstraligowe. A że klub w porządku, płaci i w ogóle cacy, to szkoda się rozstawać.

  10. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ja życzę GKMowi jednego - aby po sezonie nie mieli długów. Pewnie większość grudziądzan się ze mną zgodzi, że mogą nawet wrócić do I ligi, ale byle bez długów. A żeby tych długów nie było, nie można przepłacać zawodników. Ułamek już robił jakiś czas temu maślane oczy, opowiadał że chciałby jeździć dalej w Grudziądzu... no nic dziwnego, bo który inny ekstraligowiec by go chciał. Jeśli uda wam się zbudować skład: 9.Okoń 10. Jeleń 11. Buczek 12. Mroczka (?) 13. MJJ (?) 14. Pieszczek 15. Nowak to we wspominanych kilka razy 5 mln powinniście się zmieścić i walczyć o utrzymanie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ciągle tylko zastanawia, jak w ciągu paru dni udało się zbudować budżet na miarę oczekiwań konkursowych
    hmmm w tym sezonie GKM mial aspiracje awansu do eligi wiec juz przed sezonem moze wiedzieli jakich beda miec sponsorow umowy na gebe ze w razie awansu trzeba zwiekszyc budzet itd. ? przeciez to sie nie dzieje z dnia na dzien ooo mamy awans to teraz szukamy sponsorow

  12. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nikt. Ekstraliga 7 - zespołowa. System ulega zmianiom ku rozgrywaniu większej ilości meczów np. 4 razy każdy z każdym. Tak to widziałbym. Być może rozważyłbym odejście od play-offów. Skoro wszyscy są na "nie" względem p-o, to nikt nie powinien się burzyć.

    Co do Włókniarza to zastanawia mnie jedno. Czy nie istniała możliwość, aby ten klub pozostał w Ekstralidze, ale z uwagi na problemy finansowe został ukarany np. zakazem podpisywania umów z zawodnikami zagranicznymi i trzema punktami ujemnymi na początku rozgrywek? Wiadomo, że doprowadziłoby to do spadku klubu, ale nastąpiłoby to w bardziej cywilizowany sposób, bo wskutek aktualnego rozwiązania najbardziej pokrzywdzeni zostali kibice. Nie chcę się wymądrzać, sugeruję tylko jakąś propozycję rozwiązania sprawy.

    A brak Grudziądza w pierwszej lidze jest dla mnie o tyle smutny, że nie będzie znów super meczów GKM - Start i świeckiej tradycji, że każda z tych drużyn wygrywa na wyjeździe
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  13. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Co do Włókniarza to zastanawia mnie jedno. Czy nie istniała możliwość, aby ten klub pozostał w Ekstralidze, ale z uwagi na problemy finansowe został ukarany np. zakazem podpisywania umów z zawodnikami zagranicznymi i trzema punktami ujemnymi na początku rozgrywek? Wiadomo, że doprowadziłoby to do spadku klubu, ale nastąpiłoby to w bardziej cywilizowany sposób, bo wskutek aktualnego rozwiązania najbardziej pokrzywdzeni zostali kibice. Nie chcę się wymądrzać, sugeruję tylko jakąś propozycję rozwiązania sprawy.
    no chyba nie bardzo bo nie chodzi tylko o to ze klub nie placil zawodnikom ale tez wystawial sklad i mecze 65-25... czyli kpina z ekstraligi.
    zamknac lige. najlepiej. ostatnia druzyna spada awansuje zwyciezca 1 ligi jesli spelnia wymogi, jesli nie spelni spadkowicz zostaje w ekstralipie.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 08-11-2014 o 13:12

  14. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no chyba nie bardzo bo nie chodzi tylko o to ze klub nie placil zawodnikom ale tez wystawial sklad i mecze 65-25... czyli kpina z ekstraligi.
    zamknac lige. najlepiej. ostatnia druzyna spada awansuje zwyciezca 1 ligi jesli spelnia wymogi, jesli nie spelni spadkowicz zostaje w ekstralipie.
    Na miejscu takiego Rzeszowa bym się cieszył - utrzymanie chociaż raz pewne.
    A poza tym innym klubom nikt nie kazałby wystawiać na określone mecze najsilniejszego składu. Chociaż rozumiem, że odstawienie lidera przed takim meczem mogłoby być bardzo trudne (utrata pewnego zarobku). Chociaż z drugiej strony taki PePe pewnie by nie polemizował, jakby miał jechać jedynie trzy biegi. Gorzej byłoby z Hampelem
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nikt. Ekstraliga 7 - zespołowa.
    Zgadzam się, jednak trzeba zrozumieć włodarzy GKM-u, powody dobrze ujął Walk.
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    A brak Grudziądza w pierwszej lidze jest dla mnie o tyle smutny, że nie będzie znów super meczów GKM - Start i świeckiej tradycji, że każda z tych drużyn wygrywa na wyjeździe
    Dla nas również, a do tego brak Wybrzeża w naszej lidze jest ciosem Pozostaną nam nudne Sparty, Tarnowy czy inne Rzeszowy
    Ale spokojnie, my spadniemy z tej smutnej jak pi.da Ekstraligi i w 2016 zobaczymy się ze Startem i Wybrzeżem na pierwszoligowym froncie
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  16. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Na miejscu takiego Rzeszowa bym się cieszył - utrzymanie chociaż raz pewne.
    aaa oni by się cieszyli na pewno mniejszym kosztem utrzymanie

  17. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Akurat do włodarzy nie mam pretensji, bo grzechem byłoby nie skorzystać z takiej sytuacji. To trochę jak zakład bukmacherski "bez ryzyka".
    Z tym waszym spadkiem to bym nie był taki pewien
    A w ogóle dziwne, że się Póltorakowa nie burzy i nie mówi "my tu kasę inwestowaliśmy, a można byłoby wejść kuchennymi drzwiami"
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  18. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Co do Włókniarza to zastanawia mnie jedno. Czy nie istniała możliwość, aby ten klub pozostał w Ekstralidze, ale z uwagi na problemy finansowe został ukarany np. zakazem podpisywania umów z zawodnikami zagranicznymi i trzema punktami ujemnymi na początku rozgrywek? Wiadomo, że doprowadziłoby to do spadku klubu, ale nastąpiłoby to w bardziej cywilizowany sposób, bo wskutek aktualnego rozwiązania najbardziej pokrzywdzeni zostali kibice.
    Sorry, ale jak tak czytam niektóre wpisy to cieszę się, że decyzję w sprawie Włókniarza podjął Witkowski (mimo, że za nim nie przepadam), a nie niektórzy forumowicze. Włókniarz przez pół sezonu robił sobie żarty z Ekstraligi swoimi oszczędnościowymi składami, a mimo tego znajdują się zwolennicy, aby tę patologię przedłużać o kolejne 12 miesięcy.
    Tak na marginesie - którzy kibice zostali pokrzywdzeni? Ci w Czewie, którym pewnie po 3-4 kolejkach znudziłoby się patrzenie jak Włókniarz nie potrafi przekroczyć bariery 30 punktów w meczu, czy może ci z pozostałych ekstraligowych miast, którzy stracili możliwość pójścia na mecz z drużyną w składzie: 1.Szombierski 2.Łęgowik 3.D.Stachyra 4.brak zawodnika 5.M.Jabłoński 6.Polis 7.Malczewski?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Yozayan (08-11-2014)

  20. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Włókniarz przez pół sezonu robił sobie żarty z Ekstraligi swoimi oszczędnościowymi składami, a mimo tego znajdują się zwolennicy, aby tę patologię przedłużać o kolejne 12 miesięcy.
    W temacie robienia sobie żartów z Ekstraligi wy akurat nie powinniście innych pouczać.

    Tak na marginesie - którzy kibice zostali pokrzywdzeni? Ci w Czewie, którym pewnie po 3-4 kolejkach znudziłoby się patrzenie jak Włókniarz nie potrafi przekroczyć bariery 30 punktów w meczu, czy może ci z pozostałych ekstraligowych miast, którzy stracili możliwość pójścia na mecz z drużyną w składzie: 1.Szombierski 2.Łęgowik 3.D.Stachyra 4.brak zawodnika 5.M.Jabłoński 6.Polis 7.Malczewski?
    Wszyscy kibice, którym zależy na dobru klubu CKM. Wobec długów, jakie ma Częstochowa, naprawdę nie wierzę, że jazda w drugiej lidze będzie dla nich większym sposobem na wyjście z kłopotów niż jazda w E-Lidze. Kibic prędzej przyjdzie na mecz z Toruniem, Gorzowem czy Zieloną Górą niż na rywalizację Włókniarza z Krosnem czy Opolem.

    Powtórzę raz jeszcze: błędem był brak rozegrania spotkań barażowych. Nie interesowałoby mnie gadki Skrzydlewskiego, że on nie pojedzie. Tak czy siak mecz formalnie winien się odbyć i winien być wobec tego odgwizdany dwa razy walkower dla CKM.
    Kara dla Włókniarza nie powinna być tożsama z eliminacją Włókniarza.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 08-11-2014 o 13:53
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    Gadol (08-11-2014)

  22. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ci kibice nie przyznaja sie do klubu ktory chcesz utrzymac w SE,wiec sila rzeczy nawet na meczu z Falubazem czy Gorzowem stadion swiecilby pustkami.
    Sami twierdza,ze jedynym slusznym Wlokniarzem jest ten ktory od kilku lat nie startowal w zadnej lidze.
    Jak wiec sobie wyobrazasz jazde tego klubu w SE? Wydaje mi sie,ze dla ich dobra powinni przejsc kolejne szczebelki drabinki od 2 ligi poprzez 1 do SE.
    Inaczej beda musieli o sobie pisac,ze kibicuja klubowi ktory nigdy nie awansowal w sportowy sposob a skoro sie tak o nich martwisz,to chyba nie tego im zyczysz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2014 o 14:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lipa_PL (08-11-2014)

  24. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przynajmniej Włókniarz ma kibiców a nie bandę konsumentów udających moralne autorytety.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nie chcę robić za adwokata osób nieobecnych. Niemniej obawiam się, że Częstochowa może skończyć jak Piła, zwłaszcza jeśli szybko nie opuszczą drugiej ligi.
    Jazda w pierwszej lidze (w tym roku czy po spadku - zgodnie z proponowanym przeze mnie rozwiązaniem - od 2016) byłaby mniejszym ciosem dla tego klubu.
    Wolałbym raczej spadek niż degradację, tak samo jak trwalsze są zmiany w wyniku ewolucji niż rewolucji.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  26. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    W temacie robienia sobie żartów z Ekstraligi wy akurat nie powinniście innych pouczać.
    Tiaa. Argument z serii "a u was biją murzynów".

    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Wszyscy kibice, którym zależy na dobru klubu CKM. Wobec długów, jakie ma Częstochowa, naprawdę nie wierzę, że jazda w drugiej lidze będzie dla nich większym sposobem na wyjście z kłopotów niż jazda w E-Lidze. Kibic prędzej przyjdzie na mecz z Toruniem, Gorzowem czy Zieloną Górą niż Krosnem czy Opolem.
    Przecież już w ich wątku można przeczytać, że Sukiennik to Ewelina, a nie Artur. Tfu pomyłka, nie ten miesiąc. Oczywiście chodziło o to, że do II ligi chce się zgłosić Stowarzyszenie, a nie Spółka, a ono żadnych kłopotów nie ma.

  27. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Temat się widzę zmienił z "GKM - wątek klubowy" na "CKM- wątek klubowy". Jedna litera robi różnicę.

    A co do GKM to mam jakieś dziwne przekonanie, że nie będą chłopcami do bicia, kimkolwiek by nie pojechali. Poza tym nie wiem, czy istnieje inny klub, gdzie tak długo pracuje jeden trener. To duży atut.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  28. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przynajmniej Włókniarz ma kibiców a nie bandę konsumentów udających moralne autorytety.
    Nie wiem czy ludzi wypierajacych sie klubu ktoremu kibicowali mozna nazywac kibicami.
    Tu inny rzeczownik mi bardziej pasuje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem czy ludzi wypierajacych sie klubu ktoremu kibicowali mozna nazywac kibicami.
    Tu inny rzeczownik mi bardziej pasuje.
    Kurde to w sumie Polonia Warszawa czy GKS Katowice też nie ma kibiców...
    Takie pierwsze przykłady z brzegu.

    Chyba czas sobie dać z tym forum wolne do wiosny bo poziom przebił już dawno dno (nie jest to wycieczka do Ciebie kingpin).

  30. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Nie słyszałem żeby kibice Polonii wypierali się swojego klubu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  31. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie słyszałem żeby kibice Polonii wypierali się swojego klubu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ale kibicują zupełnie innemu podmiotowi niż jeszcze 2 lata temu.

  32. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Temat się widzę zmienił z "GKM - wątek klubowy" na "CKM- wątek klubowy". Jedna litera robi różnicę.

    A co do GKM to mam jakieś dziwne przekonanie, że nie będą chłopcami do bicia, kimkolwiek by nie pojechali. Poza tym nie wiem, czy istnieje inny klub, gdzie tak długo pracuje jeden trener. To duży atut.
    Kempes to akurat żaden atut i 99% kibiców chciała by zmiany trenera. Robert to legenda klubu, ale jak pokazało 5 lat jego trenowania na trenera nadaje się tak sobie.
    Jakby miał okazje rok albo więcej popracować jako asystent np. Chomskiego w Grudziądzu to myślę, że wyniósł by z tego więcej korzyści niż jako samodzielny trener.

  33. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nie chcę robić za adwokata osób nieobecnych. Niemniej obawiam się, że Częstochowa może skończyć jak Piła, zwłaszcza jeśli szybko nie opuszczą drugiej ligi.
    Uzylem kiedys tego samego argumentu na wypowiedzi typu ,,lepiej zacznijmy od 2 ligi niz ......." ale w przypadku Czestochowy raczej bym sie nie obawial.Zbyt duzy osrodek,zbyt duza tradycja i zbyt duze zapotrzebowanie na dobry zuzel.
    Co najwyzej przez 2-3 lata beda lizac rany po nieudacznikach .

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta

    Chyba czas sobie dać z tym forum wolne do wiosny bo poziom przebił już dawno dno (nie jest to wycieczka do Ciebie kingpin).
    Jak dla Ciebie to sam moge zamilknac na temat Wlokniarza a moich ziomkow przywolac do porzadku.
    Tylko co to zmieni?
    Myslisz,ze bedziemy wtedy mieszkac w Toruniu a nie trolluniu a cyrkusniki przestana w koncu pisac o honorze?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2014 o 15:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Kempes to akurat żaden atut i 99% kibiców chciała by zmiany trenera. Robert to legenda klubu, ale jak pokazało 5 lat jego trenowania na trenera nadaje się tak sobie.
    Jakby miał okazje rok albo więcej popracować jako asystent np. Chomskiego w Grudziądzu to myślę, że wyniósł by z tego więcej korzyści niż jako samodzielny trener.
    A czym Wam najbardziej Kempes podpadł? Źle ustawia pary? Nie robi w porę taktycznych? Tor nie jest Waszym atutem?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  35. Powrót do góry    #119
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Fajnie gdy trener jest wartością dodaną, tj. w chwilach kryzysowych potrafi "złapać za mordę" niezdyscyplinowanych, czasami ważyć słowa bo określenie "pary nie jeżdżą" nie świadczą najlepiej o kompetencjach takiego szkoleniowca, o atucie swojego toru to już nie wspomnę. Jak już któryś z grudziądzan wcześniej wspomniał Kempes jest dla nas legendą i miejsce w klubie powinno się dla niego znaleźć, ale jednak nie w roli trenera. W Ekstralidze potrzeba dużego cwaniactwa i doświadczenia, aby nie dać sobie wejść na głowę kierownikom i innym komisarzom, nie wiem czy Kempes podołałby takiej roli. Na jego miejsce najbardziej pasowałby mi Kędziora, bo to taki trener starej daty, kiedy będzie trzeba to i polewaczką pojedzie, tor przygotuje tak aby nie był on zaskoczeniem dla gospodarzy. Ale to chyba tylko takie chciejstwo, wątpię aby trener się zmienił.

  36. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Kędziorę zdecydowanie odradzam! Za jego sprawą tor w Gnieźnie przestał być atutem Startu, pary były źle ustawione, zaś taktyka podczas meczu wołała o pomstę do nieba.
    Macie fajny tor i zastanawia mnie jego przygotowanie. Jest on zwykle twardy, ma dosyć wąskie wejścia i wyjścia z łuku, stąd będzie preferował żużloków z lepszym refleksem na starcie, zamiast demonów trasy. Tkwi w tym pewien atut. Poza tym nie brakuje zawodników, którzy chyba nigdy w Grudziądzu nie startowali jak np. Iversen, Holder czy Vaculik (o ile się nie mylę).
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  37. Powrót do góry    #121
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Tak, pamiętam, że w Gnieźnie Lechu nie zebrał zbyt dobrych ocen za swoją pracę Ale w Grudziądzu (chyba) przez większość jest wspominany dobrze, choćby właśnie ze względu na przygotowanie toru. Dlatego dziwię się, że sobie u Was z tym tematem nie poradził.

    Innych i dobrych trenerów bez pracy zbyt wielu nie ma, tak na szybko to wpadł mi do głowy tylko Czernicki, ale on już raczej skupia się na karierze telewizyjnej(i to z całkiem niezłym skutkiem).

    Chyba, że robimy jeszcze bardziej sentymentalny powrót i próbujemy przekonać Żabiałowicza, to byłyby trenerskie rządy twardej ręki Ale co on teraz robi, działa jakoś przy żużlu, czy odciął się zupełnie?
    Ostatnio edytowane przez kleczes_GKM ; 08-11-2014 o 17:16

  38. Powrót do góry    #122
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Po owym 1991 roku również z 2 miejsca w 2 lidze awansował do 1 ligi bez rozgrywania baraży (w wyniku powiększenia ligi) sławetny i potężny Włókniarz Częstochowa. Awans przy stole?
    A to uje

  39. Powrót do góry    #123
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ciągle tylko zastanawia, jak w ciągu paru dni udało się zbudować budżet na miarę oczekiwań konkursowych

    Tym niemniej, życzę powodzenia, bo dużo łatwiej zrozumieć dopuszczenie do rozgrywek klubu pewnego bez większych kłopotów na przestrzeni ostatnich lat, niż notorycznych obiecywaczy i ściemniaczy, mimo że stadion może lepszy na pokaz
    Witam. Swoje skromne 3 grosiki w temacie. Nie jestem z Grudziądza, zaznaczam na początku. I od razu komu jak komu, ale chyba najbardziej nie w smak tego awansu jest moim zdaniem kibicom GKMu. I największy problem z tą sytuacją będą mieli oni.

    Teraz o zderzeniu z rzeczywistością. Jest ona taka a nie inna i nic na to nie poradzimy.
    Patrząc całkowicie z miejsca osoby niezainteresowanej, jedyna myśl jaka wyskoczyła mi po ogłoszeniu - powiedzmy - "konkursu ofert", to oczywiste przyłączenie klubu z Grudziądza do ekstralipy jako "jedynego ze wszystkich, który jest w stanie podołać wyzwaniu".
    Brzydzi mnie zielony stolik itp., itd., ale jakąś decyzję należy podjąć. Drogą eliminacji - Włókniarz i Wybrzeże (wiadomo) odpada, pan Skrzydlewski (którego bardzo szanuję pomimo kontrowersji jakie wywołuje i który zapewne w ekstralidze niebawem się pojawi) - również. Trudno znaleźć jakikolwiek inny klub prócz GKMu (który też raczej na siłę musi być dokooptowany), który bądź byłby w stanie, bądź mógłby podołać wymogom extralipy. Jak wiadomo - choćby z punktu widzenia marketingu - liga MUSI BYĆ kompletna. Sytuacja jest taka a nie inna, na Grudziądz nie ma co się obrażać, bo gdyby Włókniarz i Wybrzeże nie odpi*&^&*ły takiej lipy, to problemu by nie było... Grudziądzowi życzę więc wszystkiego dobrego. Czasem tak jest, że i w totka się "6" trafi. Nie ma co winić szczęśliwego zwycięzcę za to, że akurat jemu się udało.

    Odpowiadając prosto na pytanie @sobotcha odnośnie budżetu to podejrzewam, że włodarze grudziądzcy brali już przed sezonem pod uwagę możliwość awansu ich drużyny. I to zarówno w sportowej walce jak i przy zielonym okrągłym stole. Bo chyba nikt mi nie powie, że sytuacja z listopada kogokolwiek zaskoczyła. Tym bardziej chłopaków w Grudziądzu.

    Nie ma idealnego wyjścia z tej chorej sytuacji. Ale - moim zdaniem - winić GKM za ową sytuację wobec skur******stwa zarządów Wybrzeża i Włókniarza (broń Boże kibiców tych klubów!) jest raczej nie na miejscu.

    Jeszcze raz chciałbym życzyć GKMowi kontynuowania obecnej polityki, która żadnej hańby im od wielu lat przecież nie przynosi oraz powodzenia w odnalezieniu się w trochę innych realiach niż te, z którymi mieli doczynienia na codzień. Potwierdzenia zasadności ich uczestnictwa w tej farsie zwanej Ekstraligą będziemy szukać PO sezonie. Jeśli się utrzymają, to myślę, że odkupią moralnie ten "lewy" awans. Ja tam życzę wszystkiego NAJ.

    Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich.
    Wieloletni kibic z GW.


    PS. Słówko jeszcze odnośnie mojego Nicka. Brzydzę się nim. W życiu za fajnie być jednak nie może, więc mam nadzieję, że w razie gdyby zdarzyło się (oby nie), że wkradłaby się w moje posty jakaś buta, to spojrzę jak się "nazywam" i od razu mi przejdzie
    Ostatnio edytowane przez ins. Sokołowski ; 08-11-2014 o 21:54

  40. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Walk Zobacz posta
    Witam

    "Matko Bosko Elektryczna" nie sądziłem, ze jeszcze dożyję czasów, gdzie wątek GKM będzie zasuwał z prędkością TGV Świat staje na głowie
    Przez kilka dni więcej komentarzy niż przez ostatnie 7 lat

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    Robi (09-11-2014)

  42. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nie chcę robić za adwokata osób nieobecnych. Niemniej obawiam się, że Częstochowa może skończyć jak Piła, zwłaszcza jeśli szybko nie opuszczą drugiej ligi.
    Jazda w pierwszej lidze (w tym roku czy po spadku - zgodnie z proponowanym przeze mnie rozwiązaniem - od 2016) byłaby mniejszym ciosem dla tego klubu.
    Wolałbym raczej spadek niż degradację, tak samo jak trwalsze są zmiany w wyniku ewolucji niż rewolucji.
    Powinno sie udac .Mysle ze miasto zaangażuje się bardziej bo musi być jakiś pomysł na zagospodarowanie stadiony.Bo ten limit 5 zawodów co zorganizuje operator może nie wystarczyć .Mam nadzieje ze po kilku miesiącach pojawi się zadłużenie i będzie to powód do wypowiedzenia umowy.

  43. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Kilka dni ciszy w wątku, człowiek wejdzie żeby coś przeczytać a ten nasmarował o Włókniarzu, ręce opadają.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  44. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    No i jest Buczkowski w Grudziądzu. Można się było tego spodziewać , ale nutka niepewności zawsze jest . A więc krajowych zawodników już mamy:
    1. Bjerre?/Ljung?
    2. Jeleniewski / Ułamek?
    3. Buczkowski
    4. Okoniewski
    5. Jepsen Jensen?
    6. Pieszczek?/Łęgowik?
    7. Nowak?
    Tak bym to widział

  45. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    W niezłej jesteście sytuacji transferowej. Biorąc pod uwagę wieści z Tarnowa i Rzeszowa, to za chwilę będzie pukało do GKM-u kilku fajnych grajków, którzy nie będę mieli zbyt dobrej pozycji negocjacyjnej. Może się okazać, że tanim kosztem spokojnie utrzymacie się w E-lidze. Nie walczycie przecież o medale. Starty w EE należy traktować z pokorą, a nie robić z siebie błaznów jak zadłużające się lwiątka, które bały się pogodzić z realną sytuacją.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Widze ze szczescie sprzyja Grudziadzowi . Zapowiada sie ze po wycofaniu z eligi Stali Rzeszów znowu ogłosza konkurs . Wiec nie kazdy mecz z udziałem Grudziadza skonczy sie plecami do 18 ! Jesli konkurs wygra Kolejarz Rawicz lub ten drugi z Opola moze byc ciekawie .
    Zreszta mocarstwowy skład bedzie zapewne w Tarnowie Liga padła na pysk . A szkoda.
    Pa
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Będą derby!!! Może nie takie jak z plamiastymi zza miedzy (szkoda) ale i tak czeka Was biała inwazja na Hallera. Oczywiście przyjedziemy pociągiem jak zza starych dobrych lat O ile Wrocek się nie wzmocni (Holder?)a Wasze pragnie4nia się spełnią to na prawde nie widzę Was na straconej pozycji.................. powodzenia, pzdr

    ps. Ile wynosi u Was 5 % pojemności stadionu? 400?
    Ostatnio edytowane przez apatorzgred ; 21-11-2014 o 03:22
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  48. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez apatorzgred Zobacz posta
    ps. Ile wynosi u Was 5 % pojemności stadionu? 400?
    Z miejscami stojącymi ze 300. Ale Wybrzeże raz chyba w półtora tysiąca przyjechało
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  49. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Nas zarząd od zawsze bardziej ceni kibiców gości od gospodarzy. Także jestem pewien, że dostaniecie minimum 1000 biletów. I sektor gości do kwietnia na pewno będzie gotowy, także przyjezdni będą mieli najwygodniejsze miejsca na całym stadionie.

  50. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Na razie trybuna gości jest w budowie. Mieli chyba skończyć do końca listopada ale nie dali rady.

    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  51. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Jaka pojemność budowanej trybuny?Jest jakaś wizualizacja jak ma wyglądać?Mogli całą prostą rozebrać a nie połowę czy tam 1/3

  52. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Jakieś 900 czy 1000 miejsc, połowa prostej przeciwległej. Wizualizacja była kilka lat temu na SF. Z tego co widzę na rysunkach konstrukcyjnych to będzie 7-8 rzędów, 2.30m przejścia (czyli ew. miejsca stojące) i mur oporowy (4m).
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •