Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ludzie czy wy żyjecie w tym mieście?Przyjeżdża na Hallera dream team z Leszna "Jedyna".A WY.Jakieś prognozy,powalczy ta wasza drużyna?Będzie kolejna niespodzianka?
    46:44 dla GKMu standardowo. I tak do końca sezonu na Hallera 4, nie zależnie kto staje po drugiej stronie.

  2. Powrót do góry    #587
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    O!!!!! i oto chodzi,mam nadzieje że "dziadzia"Gollob kolega "dzika"pojeździ sobie chociaż na treningu przed meczem a nie będzie szukał silników dopiero po 2 swoim biegu.Dziękuję i życzę wygranej.

  3. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Tomek dziś wraca na swój były tor. Ciekawy jestem jego występu dziś. Czy będzie mega dno czy reaktywacja jak za starych dobrych czasów.

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Odpowiadam: MEGA dno.

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Odpowiadam: MEGA dno.
    Jak nie będzie paluchowiska to powinien pojechać przyzwoicie. Bez szału ale te 11 w 6 zrobi.

  6. Powrót do góry    #591
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    11 w 6, to byłaby rewelacja.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    11 w 6, to byłaby rewelacja.
    Żadna rewelacja. Na torze przygotowanym przez Chomskiego, tyle jest w stanie ukulać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #593
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Żal mi Gkm-u.Ta drużyna nawet w 1 lidze dostałaby od Ostrowa czy Rybnika.Kibicuję wam żebyście się utrzymali ale to co prezenruja w Gorzowie to żenada,kpina itp.Nie widzę najmniejszych szans na utrzymanie.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  9. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Żal patrzeć na brak zaangażowania zawodników Grudziądza. Oprócz Buczkowskiego (który coś tam próbuje szarpać) nie widze tam woli walki w tym zespole.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żal patrzeć na brak zaangażowania zawodników Grudziądza. Oprócz Buczkowskiego (który coś tam próbuje szarpać) nie widze tam woli walki w tym zespole.

    Przeciez Gollob z Okoniem w poprzednim biegu ostro walczyli o wypłate za 1 pkt

    edit: ooo znowu piekna walka Golloba...tym razem z Łagutą
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 28-06-2015 o 18:12

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    shelve (28-06-2015)

  12. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    fenomenalna walka Golloba z Łagutą w 11 biegu! taki żużel chce się oglądać!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Komentatorom też się udzieliło i podkręcają jak to goście w fantastycznej walce toczą boje o 1 pkt.

    Chyba nawet Ci z SKY Sportu by tutaj polegli. Nuda okrutna.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-06-2015 o 18:19
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Komentatorom też się udzieliło i podkręcają jak to goście w fantastycznej walce toczą boje o 1 pkt.

    Chyba nawet Ci z SKY Sportu by tutaj polegli. Nuda okrutna.
    To i tak 100 razy lepsze niż transmisja z Wrocławia.

  15. Powrót do góry    #599
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Z cyklu Durda uczy i bawi: siurpryza

  16. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To i tak 100 razy lepsze niż transmisja z Wrocławia.
    W GW nuda, bo przeciwnik wyrażnie odstaje.
    We Wrocku nuda bo torem skutecznie wybija się z głowy ściganie.

    Z dwojga złego chyba lepiej popatrzeć jak Stalowcy łupią kase klubową.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    W GW nuda, bo przeciwnik wyrażnie odstaje.
    We Wrocku nuda bo torem skutecznie wybija się z głowy ściganie.
    Przeciwnik odstaje ale i tak walki 10 razy więcej niż na Olimpiko.
    Ksysio odsunięty od nominowanych. Biedny Loblet. Pewnie dostanie w papę od rozzłoszczonego braciszka.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    młody_piernik (28-06-2015), shelve (28-06-2015)

  19. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Z cyklu Durda uczy i bawi: siurpryza
    Co ciekawe to polskie słowo, choć przestarzałe

    Durda pod względem językowym ma całkiem sporą wiedzę. W przeciwieństwie do np. Olkowicza, który raczy nas "kreszami"
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  20. Powrót do góry    #603
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    A jakiego damskiego focha lobelt pizgnał...

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Myly panstwo, jaka tam nuda? Stanley twierdzi, ze tamci zapierdal.ja, DJ niepotrzebnie zje.bal bieg. Zawarcianski szoł w pełni.
    Prawie caly Gorzow bedzie szczesliwy tylko blondyna i skarbnik klubowy powiedzą, że to nie fair

  22. Powrót do góry    #605
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Żal mi Gkm-u.Ta drużyna nawet w 1 lidze dostałaby od Ostrowa czy Rybnika.Kibicuję wam żebyście się utrzymali ale to co prezenruja w Gorzowie to żenada,kpina itp.Nie widzę najmniejszych szans na utrzymanie.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    A tam jedna kompromitacja w ta czy w ta.. najwazniejsze ze sa WYPLACALNI Zima moze znow jakis inny klub wpadnie w tarapaty i Gruzdziadz zajmie ich miejsce (oczywiscie "zasluzenie")
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #606
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    A żebyś wiedział! Lepszy Grudziądz w ekstralidze jadący najmocniejszym możliwym składem niż taki Gdański jadący juniorami i przegrywający do 30 nawet u siebie

  24. Powrót do góry    #607
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    480
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Mam kilka luźnych przemyśleń po tym co zobaczyłem do tej pory w wykonaniu naszych zawodników i sztabu szkoleniowego(hahaha):

    - priorytetem powinno być nawiezienie dodatkowego materiału na tor, ale tym razem nie w marcu, żeby to w kwietniu ściągać, "bo się nie związało", a tuż po sezonie, czyli pewnie w sierpniu i wtedy Turniej Prezydenta próbować już na nowej nawierzchni. Wspominał już o tym Buczek. No i ten nasz tor, który miał być taką zagadką dla reszty ligi, okazał się trudny do rozpracowania, ale niekiedy dla naszych zawodników. Poza mega słabym na tamten moment Gorzowem, to nawet ludzie, którzy nie jechali tutaj od lat, przyjeżdżają jak po swoje i problemów z dopasowaniem nie mają(vide Protasiewicz). Raz mocno zaczynamy i zanosi się na pogrom dla GKM-u(mecz z Falubazem), raz zaczynamy tragicznie, aby potem udanie gonić(Leszno), a innym razem tor jest taki, że Tarnów wygrywa wszystkie starty. To o co tu chodzi? Nowa nawierzchnia pozwoliłaby na więcej manewrów z przygotowaniem toru, ale do tego potrzebny jest...
    - trener, którego teraz nie mamy. Bo jaką wartość daje zespołowi Kempes? Bardzo go lubię i szanuję, bo to w końcu (chcąc nie chcąc) legenda GKM-u(mimo nadmorskiego epizodu ), ale "trenowanie" zespołu go ewidentnie przerasta. Ani zmysłu taktycznego, ani posłuchu u zawodników, ani umiejętności przygotowania toru, ani potrzebnego cwaniactwa, o szkoleniu młodzieży nie wspominając. Ze względu na szacunek i sympatię kibiców powinien mieć jakąś mniej odpowiedzialną funkcję w klubie. Bo teraz mam wrażenie, że taka sytuacja pasuje jemu jak i zarządowi, on - cytując Janasa - się nie wpi***dala, siedzi cicho, klubowi to na rękę, bo po co miałby tu być trener, który zapragnąłby mieć swoją wizję, albo co gorsza zgłaszałby jakieś uwagi? Dla mnie kandydatem numer jeden, był i będzie Kędziora, znający tutejsze środowisko, potrafiący przygotować grudziądzki tor. Z wolnych trenerów nadawałby się CzeCze, ale i tak już jest raczej za późno.
    - nie wiem co się stało ze szkoleniem w naszym klubie? Nigdy w tej materii nie byliśmy mistrzami, ale do tej pory, cyklicznie co kilka lat wypuszczaliśmy juniora, który potrafił w meczach ligowych robić te kilka punktów. Był Buczek, potem Barański i Mroczka. Od czasów Artura, zupełna pustka. Rujner po tym komplecie na Turnieju Zaplecza Kadry w Gnieźnie stwierdził chyba, że jest już IMŚ i nic nie musi. No i od tamtej pory widzimy cofanie się w żużlowym rozwoju i dzwon praktycznie w każdych zawodach. Czas, w którym nikogo sensownego nie wyszkoliliśmy dziwnie pokrywa się z okresem pracy trenera Kempińskiego
    - przynajmniej spróbować porozmawiać z Karlssonem i Stalą lub Bechem i Startem(prezesi podobną pozostają w dobrych stosunkach ) nt. wypożyczenia. Bo to robią Jeleń na przemian z Pavlicem na wyjazdach to jest zupełna patologia. 2 punkty w 11 wyścigach, jeden punkt na defekcie Łaguty, drugi na Tomaszu Gollobie. Także gorzej i tak już się nie da. Jeśli z wypożyczeń nic nie wypali, niech pod "dwójką" jeździ Danielewicz, chłopak zaliczy przynajmniej kilka ekstraligowych szpryc i oswoi się z meczami ligowymi(Mroczka też zaczynał od ligowych występów, w których ledwo w łuki się składał). Ryzyko żadne, a ewentualne korzyści mogą być duże.
    - pogodzić się z Mroczką. Ten klub potrzebuje takiego "prawdziwka". Człowieka, który nie waży słów, aby przypadkiem nikogo nie obrazić, czy nie powiedzieć gorzkiej prawdy. Teraz mamy samych grzecznych, ułożonych, a ich wypowiedzi zawsze wyglądają tak samo. Patrząc na postawę i zachowanie takiego Łaguty czy Golloba odnoszę wrażenie, że oni nawet się nie kryją z tym, że mają kompletnie wy*ebane na wyniki drużyny. Mroczka byłby zawodnikiem, który gryzłby tor, a poza nim także identyfikowałby się z klubem. Szkoda tylko, że Mroczka do I ligi to nie przyjdzie.


    I jeszcze kilka słów odnośnie Tomka Golloba, oglądając go dzisiaj walczącego czy to z Łagutą, czy Okoniewskim o jeden punkt, aż się płakać chciało. Jeszcze nie tak dawno, walczył jak równy z równym z czołówką światową, a teraz aż taka degrenolada. No i historie z tłumikami okazały się niestety dla nas zupełnymi bajkami(sam w to wierzyłem).

    Cóż, ciekawie będzie zobaczyć u nas Woffindena, Janowskiego, czy choćby Warda z Holderem, zrobić sobie wycieczkę do Zielonej Góry, a potem? Potem powrót do grudziądzkiej, pierwszoligowej rzeczywistości z Kościuchami, Jeleniami jako liderami i elektryzującymi pojedynkami ze Startem(a może nawet "derbami autostrady"?). Fajnie w tej ekstralidze, może uda nam się jeszcze kiedyś do niej wrócić, już w innych okolicznościach, lepszym składzie i z większym bagażem doświadczeń.

    Mimo wszystko, było miło.

  25. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    No i ten nasz tor, który miał być taką zagadką dla reszty ligi, okazał się trudny do rozpracowania, ale niekiedy dla naszych zawodników.
    Gdzieś ostatnio przeczytałem coś mądrego. Każdy mówi, że nie mamy atutu własnego toru...
    Nic bardziej mylnego, w tym sezonie mamy ogromny atut własnego toru... co pokazują wyjazdy.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  26. Powrót do góry    #609
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Sami pajace bez honoru w tym naszym składzie. Pomijając oczywiście BUCZKA.
    Nie mają nawet odwagi wyjść po meczu do kibiców którzy dla klubu przyjechali do Gorzowa. Wyszedł tylko Krzysiek, reszta pokazała gdzie ma klub i kibiców.

  27. Powrót do góry    #610
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    480
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Gdzieś ostatnio przeczytałem coś mądrego. Każdy mówi, że nie mamy atutu własnego toru...
    Nic bardziej mylnego, w tym sezonie mamy ogromny atut własnego toru... co pokazują wyjazdy.
    Jeśli tak no to spojrzymy to faktycznie masz rację, bo różnica w osiąganych przez nas wynikach u siebie i na wyjeździe jest największa w lidze Wychodzi więc na to, że mamy największy atut swojego toru!

    Co do zawodników, to już niepierwszy raz udowodnili, że poza Buczkiem to typowi najemnicy(Łaguta), albo zawodnicy odrabiający przedemerytalną pańszczyznę(wiadomo kto).

  28. Powrót do góry    #611
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Mam kilka luźnych przemyśleń po tym co zobaczyłem do tej pory w wykonaniu naszych zawodników i sztabu szkoleniowego(hahaha):
    - ... Bo teraz mam wrażenie, że taka sytuacja pasuje jemu jak i zarządowi, on - cytując Janasa - się nie wpi***dala, siedzi cicho, klubowi to na rękę, bo po co miałby tu być trener, który zapragnąłby mieć swoją wizję, albo co gorsza zgłaszałby jakieś uwagi? ...
    Mimo wszystko, było miło.
    kleczes_GKM ... sam sobie odpowiedziałeś powyższym poniekąd na pytanie dlaczego sztab "okołozawodniczy" jest jaki jest z podobnych pobudek nie ma w klubie Mroczki, który swojego czasu też potrafił nie będąc kapitanem walnąć przysłowiową pięścią w stół na sytuację z przygotowaniem toru ... AM przed sezonem sondował opcję jazdy w GKM i ... wylądował w Tarnowie Zresztą Tarnów w dużej mierze dzięki wiedzy Mroczki na temat możliwości tego toru potrafił odpalić od samego początku w spotkaniu z GKM Kędziora ma w dużej mierze podobną sytuację z klubem przy H4 co Artur ... Po co Lechu miałby oznajmiać: "... klub pomimo mojej uwagi nie zwraca uwagi na moje uwagi ..."
    Co do "Kempesa" mam to same odczucie co Ty ... jako zawodnik mistrzem techniki nie był i tyleż samo u niego talentu trenerskiego, ale ikoną tego klubu jest jak najbardziej ... w tej chwili robi niestety z przeproszeniem za "słupa" ... ma papiery i tyle.
    Póki kółka się kręcą wszystko jest możliwe, ale bądźmy realistami ... mecz z słabym w tamtym czasie Gorzowem przysłonił obraz zespołu ... żal "Buczka", z którym prawdopodobnie trzeba będzie się znowu pożegnać
    Wartośc zespołu poznaje się na wyjazdach ... i w tym kontekście wartość GKM - u jest żadna ... pomyśleć, że najbardziej obawiałem się wyjazdu do Leszna a jak się okazuje to póki co jest to jedyny wyjazd, który można przyjąć na klatę
    W sobotę ponoć wielkie zebranie w klubie ... nie lepiej to na grilla pojechać, zawody w Cardiff pooglądać?
    z Gdza pzdr. Walk

  29. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Laguta

    Do Tarnowa przyjeżdżam jak do domu. Gdy tu jechałem, to cieszyłem się z tego, bo właśnie tą drogą dawno nie jeździłem. Byłem tu zawsze co dwa tygodnie. Jak zawsze są tu fajni kibice i wszystko było w porządku. Zobaczymy, co będzie w przyszłym roku, na razie będziemy starać się, aby Grudziądz utrzymał się w ekstralidze

    Póki co jednak nie chce się wypowiadać na temat swojej przyszłości.
    Nie mogę na razie nic mówić, powiem dopiero na koniec sezonu – podsumował w uśmiechem Artiom Łaguta.

    Czyżby Artiom już odchodził i to tam..? Jeśli tak to pewnie ma totalnie w dupie utrzymanie GKMu :/

  30. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Ja jestem pewien, ze Artiom bedzie sie staral o angaz w Tarnowie. Obejrzyjcie caly ten wywiad po meczu:
    https://www.youtube.com/watch?v=icVL_M87etw
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Sorel (23-07-2015)

  32. Powrót do góry    #614
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Niech idzie gdzie chce, byle jak najdalej od Grudziądza. Ten zawodnik to jedna wielka pomyłka transferowa.
    Tęskni za Tarnowem biedak, ciekawe kto mu taką krzywdę zrobił i "zmusił" do podpisu w GKMie. Swój wyraz miłości do Unii dał też w pierwszym meczu (0,1,0).

  33. Powrót do góry    #615
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja jestem pewien, ze Artiom bedzie sie staral o angaz w Tarnowie. Obejrzyjcie caly ten wywiad po meczu:
    https://www.youtube.com/watch?v=icVL_M87etw
    A będa na niego pieniądze w Tarnowie bo z tego co widać sponsorzy mocno ograniczyli finanse ??? no chyba że jakąs podmianka typu Bjerre i Madsen out a Łaguta i tańszy zawodnika (np Koza) in.... ?

  34. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Niech idzie gdzie chce, byle jak najdalej od Grudziądza. Ten zawodnik to jedna wielka pomyłka transferowa.
    Tęskni za Tarnowem biedak, ciekawe kto mu taką krzywdę zrobił i "zmusił" do podpisu w GKMie. Swój wyraz miłości do Unii dał też w pierwszym meczu (0,1,0).
    Rozumiem z jednej strony zal, ze nie identyfikuje sie jakos szczegolnie z GKM, ale pomylka transferowa? Gdyby nie on to mielibyscie tak masakryczne blamaze, ze w 1 lidze by sie z was smiano.. Wiekszy niewypal to Tomek Gollob wg mnie. nie wpsomne o Okoniach i Jeleniach - oni w tym seoznie razem przywiezli chyba mniej punktow niz Laguta w dwoch meczach...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Rozumiem z jednej strony zal, ze nie identyfikuje sie jakos szczegolnie z GKM, ale pomylka transferowa? Gdyby nie on to mielibyscie tak masakryczne blamaze, ze w 1 lidze by sie z was smiano.. Wiekszy niewypal to Tomek Gollob wg mnie. nie wpsomne o Okoniach i Jeleniach - oni w tym seoznie razem przywiezli chyba mniej punktow niz Laguta w dwoch meczach...
    Według mnie jest to pomyłka.
    Bo chyba nie sądzisz, że jakby nie było Łaguty, to w zamian za niego nie było by innego zawodnika. Mam tu na myśli Kildemanda, z którym były rozmowy.

    Jeśli chodzi o Golloba, to był wybór on albo Hancock. Zdecydowana większość kibiców GKMu była za Gollobem, choć przecież jeśli chodzi o aspekt sportowy to wiadomo, że aktualnie Hancock to jest 5 poziomów wyżej.
    Ale generalnie Gollob na torze w Grudziądzu nie zawodzi, a to miały być dla nas najważniejsze spotkania. Na wyjazdach jak jest (dramatycznie) to każdy widzi i trochę się dziwie Tomkowi, że mu zwyczajnie nie jest wstyd po takich występach jak ten w Toruniu czy teraz w Tarnowie.

  36. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A będa na niego pieniądze w Tarnowie bo z tego co widać sponsorzy mocno ograniczyli finanse ??? no chyba że jakąs podmianka typu Bjerre i Madsen out a Łaguta i tańszy zawodnika (np Koza) in.... ?
    Ale ja nie napisalem, ze Tarnow bedzie sie staral o angaz Laguty. Odwortnie
    A czy kasa bedzie? A kto to wie? Obstawiam, ze nie bo Tarnow bidnieje w oczach.
    Łaguta nie bedzie drozszy od Madsena, tylko ze Madsen jak teraz zlapal gaz to u siebie jest najmocniejszym ogniwem poki co... Artiom tez taki moze byc. Pytanie ktory gwarantuje wiecej na wyjezdzie..

    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Według mnie jest to pomyłka.
    Bo chyba nie sądzisz, że jakby nie było Łaguty, to w zamian za niego nie było by innego zawodnika. Mam tu na myśli Kildemanda, z którym były rozmowy.

    Jeśli chodzi o Golloba, to był wybór on albo Hancock. Zdecydowana większość kibiców GKMu była za Gollobem, choć przecież jeśli chodzi o aspekt sportowy to wiadomo, że aktualnie Hancock to jest 5 poziomów wyżej.
    Ale generalnie Gollob na torze w Grudziądzu nie zawodzi, a to miały być dla nas najważniejsze spotkania. Na wyjazdach jak jest (dramatycznie) to każdy widzi i trochę się dziwie Tomkowi, że mu zwyczajnie nie jest wstyd po takich występach jak ten w Toruniu czy teraz w Tarnowie.
    Jakby was bylo stac na Kildemanda to byscie go mieli.. Nie tylko GKM z nim prowadzil rozmowy. Prawie wszyscy mu zlozyli oferty, mial w czym wybierac.
    Gollob na torze w Grudziadzu nie zawodzi, podobnie jak Laguta nie liczac wtopy z Tarnowem ale kto wtedy nie zawiodl?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jakby was bylo stac na Kildemanda to byscie go mieli.. Nie tylko GKM z nim prowadzil rozmowy.
    Aaa czyli Rzeszów to po prostu klub Polskiego oligarchy i stać go była bez problemu na przebicie innych ofert, szczególnie, że końca nie było wiadomo czy pojadą
    Problem z Gollobem jest taki, że on już utrwalił sobie w głowie, że wszystko osiągnął i teraz ma to totalnie w dupie jak mu coś nie wyjdzie.
    Cieszy się chwilą, jak wyjdzie mu mecz czy zawody a nie przejmuje porażką, smutne ale prawdziwe.
    Co do Łaguty on wbrew pozorem będzie miał ciężko ze znalezieniem składu jak GKM poleci.
    Jeśli nie Tarnów to będzie mało chętnych na jego angaż. Chyba, że awansuje Ostrów

    Ps. GKM chyba popełnił błąd co do Grteg-Tomek. Wiadomo marketingowo lepiej Gollob ale sportowo to Hancock a i przyparty do muru mógłby okazać się tańszy niż Gollob. Jednak liderem patrząc na wyniki Buczka, Laguty był by bezdyskusyjnym

    Greg 2,27 a Buczek 1,92 nie mówiąc już o Lagucie i Tomku
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 23-07-2015 o 13:04

  38. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Rzeszów jeszcze przed chwila chcial sie wzmocnic Wardem. Jakos na dwoch liderow ich bylo stac, a ze reszta ogórasy?
    Zreszta.... o czym gadamy? zoabczymy, ktora koncepcja sie utrzyma w lidze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #621
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Rzeszów jeszcze przed chwila chcial sie wzmocnic Wardem. Jakos na dwoch liderow ich bylo stac, a ze reszta ogórasy?
    Zreszta.... o czym gadamy? zoabczymy, ktora koncepcja sie utrzyma w lidze.
    GKM też się chciał wzmocnić Wardem? I o czym to świadczy? Praktycznie każdy klub z ekstraligi złożył teraz ofertę dla Warda.
    Ja tam szczerze mówiąc jakoś bardzo się tym spadkiem nie przejmuje. Wiem, że klub nie ma żadnych długów i spokojnie w zimę przystąpimy do kontraktowania zawodników, których zadaniem będzie wygranie 1 ligi w sezonie 2016.

    A co do meczu z Tarnowem, to kazdy wtedy trochę zawiódł. Ale nie ma co ukrywać, że najbardziej zawalił Łaguta (0,1,0) i wygrana tylko z Madejem. Wystarczyło, żeby pojechał tak co najmniej tak jak z Rzeszowem i już wynik byłby bliższy remisu.

  40. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    GKM też się chciał wzmocnić Wardem? I o czym to świadczy? Praktycznie każdy klub z ekstraligi złożył teraz ofertę dla Warda.
    Ja tam szczerze mówiąc jakoś bardzo się tym spadkiem nie przejmuje. Wiem, że klub nie ma żadnych długów i spokojnie w zimę przystąpimy do kontraktowania zawodników, których zadaniem będzie wygranie 1 ligi w sezonie 2016.
    Jak myślisz co będzie z Buczkiem? Zostanie czy odejdzie mimo wszystko?
    Gollob ma na dwa lata ale w razie spadku może odejść tak?

  41. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Buczek odejdzie, wg mnie to oczywiste... ale najpierw niech GKM spadnie bo wcale jeszcze nie wszystko przesadzone.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #624
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jak myślisz co będzie z Buczkiem? Zostanie czy odejdzie mimo wszystko?
    Gollob ma na dwa lata ale w razie spadku może odejść tak?
    Dla dobra Buczka pewnie by było, aby został w ekstralidze. I tak pewnie będzie, bo podejrzewam, że trochę ofert po sezonie dostanie.
    Chociaż też nie zdziwiłbym się, gdyby został w GKMie i pomógł jak najszybciej awansować, chociaż na to daję 20%.
    Osobiście uważam, że szkoda, żeby się marnował rok w tej 1 lidze, lepiej niech zostanie w elidze.

  43. Powrót do góry    #625
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Gollob w Grudziądz nie zawodzi, no ale właśnie - robi gdzieś po te 11 w 5. Hancock mógłby robić okolice kompletu, jak wczoraj z Falubazem. O wyjazdach nie wspomnę. To jednak był duży błąd. Artem generalnie jeździ chyba to, czego się spodziewano. Nie sądzę, by on był jakiś ultra drogi. Kildemand jest lepszy ale nie jakoś znacząco (mówię o punktach, bo skille nieporównywalne). No tylko... ta wpadka z Tarnowem. To faktycznie kładzie cień na wszystko.

    Największą pomyłką był jednak Pavlic - i to było do przewidzenia.

  44. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Buczek odejdzie, wg mnie to oczywiste... ale najpierw niech GKM spadnie bo wcale jeszcze nie wszystko przesadzone.
    Oczywiście. Szczerze to nawet im życzę, żeby cudem bo tak to trzeba teraz już nazywać utrzymali się.
    Dla mnie niestety jedyna szansa to wygrana w Rzeszowie. Dwa wygrane mecze u siebie nic tutaj nie pomogą.
    Jeśli Toruń pojedzie dla nich i wygra w Rzeszowie przegrywając w Grudziądzu to i tak Stal zdobędzie 5 punktów jak wygra z GKM
    A Grudziądz zdobędzie 4 proste . Będzie 10-10 i utrzyma się Stal za wygraną w dwumeczu.

    Co do Buczka no sorry ale Polak ze średnią ok 2.0 będzie rozchwytywany na pewno tak na prawdę nie zgłosi się po niego chyba tylko Falubaz.

  45. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    to kto tak GKMowi polozyl mecz z Rzeszowem...?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #628
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to kto tak GKMowi polozyl mecz z Rzeszowem...?
    Mniej lub bardziej wszyscy po troszku, łącznie z sędzią
    Ostatnio edytowane przez Pawel_R ; 23-07-2015 o 13:34

  47. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Pamiętajcie, że w grze o utrzymanie cały czas bierze udział też Stal G.
    Na razie mają w miarę pewny 1pkt bonusowy.
    Układ meczy dość ciężki - wyjazd Leszno i Rzeszów(raczej w palnik), u siebie Zielona Góra i Wrocław.
    Niby jedna wygrana wystarczy, ale w żądnym meczu nie będzie o to łatwo.
    Tylko Falubaz

  48. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Gorzów spokojne utrzymanie jak nie bedzie kataklizmu. Wszystko rozstrzygnie sie w rywalizacji GKM - Stal Rzeszow.
    Natomiast zardzewiali moga byc jezyczkiem u wagi, podobnie jak np Torun
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •