Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 718

Wątek: GKM Grudziądz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A co Saszka ma wspólnego z GKM ... ???

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cóż... niestety, że jeden z wieloletnich sponsorów GKM tj. firma Masmal ma porządne kłopoty finansowe,
    w które popadła na własne życzenie. Ciekawe, czy to się odbije jakoś na budżecie na rok 2015?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zwykli oszusci.Nie ma sie nad nimi co litowac.
    Tacy powinni isc siedziec.Kara ok 1,5 mln to smiech na sali,tym bardziej,
    ze w przypadku tej firmy to recydywa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ciekawe, czy to się odbije jakoś na budżecie na rok 2015?
    Nie wiem, aczkolwiek zabiorę zdanie. Nie sądzę, że to będzie ogromna strata, bo GKM ma sporo mniejszych sponsorów i pewnie jednym z nich był Masmal.
    Natomiast bardzo zawiedziony jestem zmianą terminu na Niedzielę Wielkanocną.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #545
    Początkujący Awatar podBalotami
    Dołączył
    21-01-2015
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Powodzenia GKM w Ekstralidze !

    Jeśli Tylko pozwoli czas i Wasze mecze nie będą kolidowały z meczami Mojego zespołu to postaram się wpaść popatrzeć jak radzicie sobie w Ekstralidze

    Jeśli Tylko Wszystko zagra ,nie będzie kontuzji i innych niespodzianek to powinniście powalczyć o utrzymanie ,a kto wie kto wie ... życie lubi zaskakiwać i zmieniać diametralnie układ sił Powodzenia jeszcze raz z Bydgoszczy.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi podBalotami za jego przydatny post!

    Morciasz (23-01-2015)

  7. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Cóż... niestety, że jeden z wieloletnich sponsorów GKM tj. firma Masmal ma porządne kłopoty finansowe,
    w które popadła na własne życzenie. Ciekawe, czy to się odbije jakoś na budżecie na rok 2015?
    Cóż kara słuszna ,bo to już była recydywa dodam jedynie jeszcze,ze właściwie od listopada praktycznie Masmalu już nie ma ,a nowi właściciele zakładu - POLMLEK wiedzieli o groźbie kary,gdy negocjowali przejęcie "maślarzy". Czy się to odbije na naszym budżecie ? Nie wiem, nie mam pojecia w tej chwili. A jedną z person po Masmalu, która ostała się w załodze POLMLEK GRUDZIADZ.to nie kto inny jak dyrektor Zbigniew Fiałkowski. Takze przed nimi praca by pokazać,ze oni akurat wałków na jakości masła nie robią a Fiałęk zadba by GKM na tym nie stracił. Bardziej bym się martwił,gdyby Maliniak odszedł z urzędu prezydenta.

  8. Powrót do góry    #547
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Tak przyglądam się przebudowie trybun, to jestem zawiedziony sąsiedzi.
    Czy ja dobrze widzę 5 czy 6 rzędów? Nachylenie trybun tragiczne. Do tego mogli pociągnąć już całą prostą a nie jedną trzecią bo w tym momencie to wygląda jak stary stadion Cracovii, że każda strona wygląda kompletnie inaczej.
    Teraz wy jesteście nad nami, wcześniej my panowaliśmy. Życzę wam powodzenia Zbijcie Krzyżoli.

  9. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Czy ja dobrze widzę 5 czy 6 rzędów?
    6.
    Wg dokumentacji, na przekrojach widziałem 7 i 8 rzędów, więc nie wiem czemu 6.

    Edycja:
    Tam jest jednak 7 rzędów
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 25-01-2015 o 09:10
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  10. Powrót do góry    #549
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A tu jeszcze inne przygotowania grudziądzan do sezonu:
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...DZ01/150139943

    A miało być tak pięknie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #550
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    A co to ma wspólnego z przygotowaniem do sezonu?
    A co do przygotowań , GKM trenuje w Gorican , po powrocie zamierzają trenować już na torze w Grudziądzu , a 14 marca o ile pogoda pozwoli odbędzie się 1 sparing ze Stalą Gorzów. Kapitanem drużyny został Tomasz Gollob (Buczkowski nie chciał)
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50...pitana-zespolu

  12. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Krzysiu i Robert:


    Zdjęcie pochodzi z twittera K. Plecha.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    dockm (07-03-2015), kleczes_GKM (06-03-2015)

  14. Powrót do góry    #552
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Wasz nowy zawodnik Hubert Ł. od lat chyba nie zmienia swojego toku przygotowań do sezonu. Wczoraj widziany z piwem w ręce na koncercie hip-hopowym w Częstochowie, pełna profeska

  15. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez pat92 Zobacz posta
    Wasz nowy zawodnik Hubert Ł. od lat chyba nie zmienia swojego toku przygotowań do sezonu. Wczoraj widziany z piwem w ręce na koncercie hip-hopowym w Częstochowie, pełna profeska
    Znaczy się powinien być teraz w zakładzie zamkniętym, albo w klasztorze, najlepiej shaolin, odstąpić od wszelkiej rozrywki(nawet jak chwile wcześniej miał 8 godzin treningu) i poświęcić całą zimę na trening i medytacje. No i czasem coś zjeść!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  16. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Znaczy się powinien być teraz w zakładzie zamkniętym, albo w klasztorze, najlepiej shaolin, odstąpić od wszelkiej rozrywki(nawet jak chwile wcześniej miał 8 godzin treningu) i poświęcić całą zimę na trening i medytacje. No i czasem coś zjeść!
    Sęk w tym, że on potrafi tak też w sezonie, nawet dzień przed meczem.

  17. Powrót do góry    #555
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Znaczy się powinien być teraz w zakładzie zamkniętym, albo w klasztorze, najlepiej shaolin, odstąpić od wszelkiej rozrywki(nawet jak chwile wcześniej miał 8 godzin treningu) i poświęcić całą zimę na trening i medytacje. No i czasem coś zjeść!
    Broń Boże, jest człowiekiem jak każdy inny i należy mu się jakaś rozrywka, z tego co wiem uważa się za profesjonaliste a nie do końca tak postępuje

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Sęk w tym, że on potrafi tak też w sezonie, nawet dzień przed meczem.
    Dokładnie to miałem na myśli.

  18. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez pat92 Zobacz posta
    Broń Boże, jest człowiekiem jak każdy inny i należy mu się jakaś rozrywka, z tego co wiem uważa się za profesjonaliste a nie do końca tak postępuje



    Dokładnie to miałem na myśli.
    To on musiał dobrze się dogadywać ze Strzelcem w Czewie
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  19. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    To on musiał dobrze się dogadywać ze Strzelcem w Czewie
    Zgadza się. Minionej zimy często można było spotkać wyżej wymienioną dwójkę w częstochowskich klubach

  20. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Łęgowik będzie miał ciężko przebić się do składu. W klubie mają do niego żal, za to że zabieg przeprowadził dopiero teraz i treningi zacznie z 2-3 tygodniowym opóźnieniem.
    Podstawowymi juniorami będą Nowak i Trzensiok, także "sportowy" tryb życia Łęgowika może nie mieć żadnego znaczenia.

  21. Powrót do góry    #559
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez pat92 Zobacz posta
    Wasz nowy zawodnik Hubert Ł. od lat chyba nie zmienia swojego toku przygotowań do sezonu. Wczoraj widziany z piwem w ręce na koncercie hip-hopowym w Częstochowie, pełna profeska
    Gdyby nawet zasuwal dzien po dniu na crossie, silowni i basenie to i tak zdobywalby max. 1 pkt w meczu. A w tym wypadku impresario i browar chociaz troche zarobia.
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #560
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Sęk w tym, że on potrafi tak też w sezonie, nawet dzień przed meczem.
    Ward też za kołnierz nie wylewa a jeździ znakomicie . Najważniejsze to nie dać się złapać na podwójnym gazie xd. Przez operację Łęgowik dużo straci , inni juniorzy będą już mocno rozjeżdżeni .
    Najbliższe plany grudziądzan :

    17.03 (wtorek) - Trening godz. 15:00
    18.03 (środa) - Trening punktowany w Toruniu godz. 16:00
    19.03 (czwartek) - Trening punktowany w Gorzowie Wielkopolskim godz. 17:00
    21.03 (sobota) - Trening godz. 12:00
    22.03 (niedziela) - Trening punktowany w Grudziądzu z KS Toruń godz. 15:00
    26.03-27.03 (czwartek - piątek) Treningi punktowane z Polonią Bydgoszcz (godzina oraz gospodarz do ustalenia)
    28.03 (sobota) - Trening punktowany w Grudziądzu z Orłem Łódź (godzina do ustalenia)

  23. Powrót do góry    #561
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Pomimo bardzo niskiej temperatury naprawdę bardzo dużo kibiców pojawiło się dziś na stadionie w Grudziądzu. I raczej nikt nie żałuje, bo GKM naprawdę pojechał tak, że można być optymistą przed domowymi meczami.

    Kapitalny Krzysiek Buczkowski, który potwierdza, że jest królem tego toru. Okoń i Jeleń bardzo dobrze i bez większych błędów.
    Artiom Łaguta słabsze starty, ale kapitalna jazda i dwa skuteczne ataki, w tym drugi na swojego brata z którym przez 4 okrążenia stoczyli świetną walkę.
    Pavlic ma problem, bo na razie jedzie po prostu słabo i jest bardzo daleko od składu.
    Tomek Gollob dwa pierwsze biegi tragedia, kolejne dwa - zwycięstwa, ale widać, że to nie jest jeszcze taka prędkość do jakiej przyzwyczaił, jeszcze sporo pracy przed nim.

    Z Apatora poza Griszą trudno kogokolwiek wyróżnić. Chyba jedynie jeszcze Oskar Fajfer może ten sparing zaliczyć jako plus.
    Gomólski w dwóch pierwszych biegach świetne starty, jednak najpierw minął go Łaguta, a w drugim biegu bieg przerwał Miedziński i w powtórce już nie było tak kolorowo.
    Trochę dziwi słaba postawa Doyla, bo to głównie on we wrześniu spowodował, że to Orzeł, a nie GKM awansował do finału 1 ligi.
    Holder, Miedziński i Przedpełski podobnie jak Doyle naprawdę słabo i mają o czym myśleć przez te 2 tygodnie do startu ligi.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    dockm (22-03-2015)

  25. Powrót do góry    #562
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Frekwencja dzisiaj była jak na jakimś lepszym meczu ligowym, do tego długie kolejki przed kasami. To dobrze wróży przed - przynajmniej - pierwszymi meczami u nas.

    Tak jak kolega gkm_fan wspomniał, Buczek nawet jak po starcie nie był pierwszy, to po trasie z łatwością mijał(jak w 13 Doyle'a), do tego z tego co widziałem, to testował 2 motocykle. Podobny optymizm budzi postawa Łaguty, a jego akcja, po której przy samej bandzie wyprzedził Griszę palce lizać Okoń chyba też jeździł dzisiaj na dwóch motocyklach, ten pierwszy gwarantował mu już po starcie odjazd od reszty stawki, drugi jeszcze do dopracowania. Jeleń najprawdopodobniej już dzisiaj wygrał walkę o skład z Pavlicem i - wybiegając w przyszłość - jestem ciekawy, który z nich pojedzie do Leszna. Tomek Gollob jak na swoje luźne podejście do sparingów również nieźle i akurat o niego jestem dziwnie spokojny. Nowak pojechał swoje, Trzensiok ma jeszcze wiele do poprawy.

    Jeśli zaś chodzi o Apator, to poza Fajferem ciężko kogoś mocniej wyróżnić, nawet Grisza nie robił na mnie takiego wrażenia, jakie robił w przeszłości przyjeżdżając tutaj z Lokomotywą. Rudy walczył, szarpał ale wiele z tego nie wynikało. Kangury, a w szczególności Holder pojechali słabo. Miedzińskim również na Hallera miotało po torze, ale, że upadek zaliczony, więc zawody udane

    Ciekawie pokazał się też - o ile dobrze usłyszałem nazwisko - Łogaczow, jechał tu pewnie pierwszy raz, a spokojnie wygrał z Rujnerem i w 14 z Pavlicem.

    Podsumowując zawody w wykonaniu GKM-u bardzo udane i choć to tylko sparing, to pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość

  26. Powrót do góry    #563
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach


    7 wyścig dzisiejszego sparingu i naprawdę kapitalna jazda Artioma przeciwko Griszy.

    + upadek Miedziaka
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 22-03-2015 o 19:38

  27. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Artiom ladnie ale z tego co widac Grisza bardzo mu w tym pomogl poniewaz nie wszedl w ten luk jak wczesniej czyli przy samej kredzie do tego wygielo go dosc mocno lub szarpnelo. Co nie zmienia faktu, ze wasza ekipa prezentuje sie bardzo dobrze na tle np ekipy z Torunia nie mowic juz np o takim Rzeszowie. Jesli utrzymacie swoja forme i wygracie te 6 spotkan a ze sparingow mozna wywnioskowac, ze u siebie bedziecie bardzo trudna druzyna do pokonania nawet dla takiego Leszna czy Falubazu to o utrzymanie raczej bym byl spokojny. Larsen i Kildemand na razie slabo jesli chodzi np o Stal a w sobote tak na prawde zobaczymy co potrafi na przelotach Mistrz Swiata na razie GKM napawa optymizmem, zobaczymy jak to bedzie za 2 tygodnie.

  28. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Czy jest planowane udostępnienie całego meczu na YT? Szczególnie ciekawią mnie wyścigi z udziałem TG.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #566
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Czy jest planowane udostępnienie całego meczu na YT? Szczególnie ciekawią mnie wyścigi z udziałem TG.
    Raczej tylko tyle co wrzucą kibice. Aktualnie są trzy biegi z dzisiejszego sparingu z udziałem TG, w tym jeden tam gdzie miał defekt na starcie.
    bieg 4: https://www.youtube.com/watch?v=XlcsDyUdemY
    bieg 6: https://www.youtube.com/watch?v=84QfL6vCKz0
    bieg 8: https://www.youtube.com/watch?v=DqpZfAdmtFw

  30. Powrót do góry    #567
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Nie chcę zaśmiecać innych wątków, więc wrzucam tutaj:

    Półfinał Złotego Kasku:
    https://www.youtube.com/watch?v=CXK6...ature=youtu.be

    Całkiem fajne zawody.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    dockm (08-04-2015), spitt22 (08-04-2015)

  32. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Skład na dzisiejszy sparing w Bydgoszczy:
    GKM Grudziądz
    1. Krzysztof Buczkowski
    2. Mateusz Danielewicz
    3. Rafał Okoniewski
    4. brak zawodnika
    5. Daniel Jeleniewski
    6. Mike Trzensiok
    7. Marcin Nowak

    Ciekawe co innego do roboty ma dziś pan Tomasz, że nie ma zamiaru potrenować na innej nawierzchni niż ta twarda grudziądzka. Byłem dużym zwolennikiem tego transferu, ale zaczyna to wyglądać co najmniej słabo.
    Łaguta to też widać już trenować w ogóle nie musi. A Pavlic chyba odpuścił sobie jakąkolwiek walkę o skład.

  33. Powrót do góry    #569
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    A tymczasem telenowela z 1,5k w roli głównej trwa w najlepsze
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...771,1,984.html
    W słonecznikowie podniecenie sięgnęło zenitu
    Ostatnio edytowane przez KC ; 09-04-2015 o 14:06

  34. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Ciekawe co innego do roboty ma dziś pan Tomasz,
    Pewnie podpisuje książkę w błękitnej koszuli
    Uważam, że w Lesznie nr 5 powinien zająć Pavlic.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  35. Powrót do góry    #571
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    ale to coś nowego, że Gollob dość luźno podchodzi do sparingów? Tak jest już od kilku sezonów przecież. Nie wiem czy jego obecność na sparingu w Bydgoszczy, gdzie pewnie pojechałby z 3 biegi i zrobił 9 punktów pozwoliłaby myśleć jakkolwiek bardziej optymistycznie przed niedzielą?

    Drapichrust prima aprilis był ponad tydzień temu, nie podejrzewam Cię o "spożycie" w godzinach wczesno popołudniowych, więc skąd pomysł z Pavlicem pod 5? Najsłabszy senior w parze z naszymi słabymi młodzieżowcami? Pomysł z Jurą w składzie miałby sens, gdyby zdradzał on jakiekolwiek oznaki poprawy formy, wtedy można by go wstawić za Jelenia, ale tak nie jest, więc nie ma tematu.

    Natomiast nieobecność Łaguty mnie już dziwi.

  36. Powrót do góry    #572
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A właśnie,że wystawienie w składzie na Leszno,Pavlića dało by odpowiedź czy z tego ciasta,jeszcze coś będzie.Jeleniewski może tylko pojechać lub nie,to samo w przypadku Jury na torach w Wrocławiu,Rzeszowie.Jeleniewski zdobyć może od 1-2 pkt.

  37. Powrót do góry    #573
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    To wy jezdzicie w drugiej lidze ze chcecie Pavlica wstawiac do skladu?

  38. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Na początek to Pavlic powinien przyjechać na trening/sparing. Widocznie odpuścił sobie na razie walkę o skład, bo wczoraj i dziś gdy miał okazję się pokazać to nie raczył się zjawić.
    Według mnie i tak Jeleń jest od niego lepszy i myślę, że w Lesznie Daniel na pewno jakieś punkty zdobędzie i nie będą to tylko punkty na kolegach z drużyny.

  39. Powrót do góry    #575
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Drapichrust prima aprilis był ponad tydzień temu, nie podejrzewam Cię o "spożycie" w godzinach wczesno popołudniowych,
    Klecześ, jakoś Twoje teksty przypominają posty niejakiego MaćkaGKS. Podobnie teksty o Polnym tzn. Maciej Szymon. Może złudzenie, nieważne.
    Odnośnie Golloba napisałem, bo mnie lekutko wku.ia jego podejście do sparingów. A Pavlica w tym tygodniu pewnie nie było (jak podejrzewam), bo dostał info, że na Leszno nie jedzie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  40. Powrót do góry    #576
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Podobne teksty tzn. co? Nigdzie nie pisałem o Macieju Polnym? O co chodzi?

    Ale sam przyznasz, że propozycja wstawienia Pavlica za Golloba to dość karkołomny ruch. Jak pisałem wyżej wstawienie go za Jelenia miałoby sens, gdyby np. dzisiaj świetnie zaprezentował się w Bydgoszczy, a tak to skład jest w pełni optymalny. Odstawianie Golloba za jego podejście do sparingów(znane od lat!) to byłby strzał w kolano naszych działaczy/trenera.

    Pzdr

  41. Powrót do góry    #577
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jako kibic Startu Gniezno (tj. odwiecznego wroga GKM-u)jestem zbudowany tym, co pokazaliście ze Stalą. Życzę powodzenia w kolejnych meczach
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  42. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    W najbliższy piątek 8 maja w siedzibie klubu odbędzie się specjalna konferencja prasowa. Początek zaplanowano na godzinę 12.00.

    Podczas piątkowej konferencji przedstawiony zostanie nowy sponsor naszego klubu. Zapraszamy przedstawicieli w piątek do sali konferencyjnej przy ulicy Hallera
    żródło: gkm.grudziadz.net

    Dla małego sponsora raczej by konferencji prasowej nie organizowali

  43. Powrót do góry    #579
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Falubaz kiedyś od nas przechwycił Quick-Mix, to teraz my po nich przejęliśmy Stelmet, bo to ta firma zostaje de facto sponsorem klubu, a MRGARDEN to jedynie nazwa zakładu, który ma w Grudziądzu funkcjonować.

    Cóż, patrząc na historię nazw innych klubów (pozdrawiam kibiców z Gorzowa), to Pan Ogród GKM Grudziądz nie wypada aż tak źle. Ważne, że to dodatkowy zastrzyk finansowy dla klubu.
    Ostatnio edytowane przez kleczes_GKM ; 08-05-2015 o 13:12

  44. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Zawsze lepsze to niż Dick Black Andrychów, Rol Mot Video Ciepelów czy Swornica Ciurex Czarnowąsy.

  45. Powrót do góry    #581
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Modernizacja stadionu trwa, sponsor dostarczył wychodki:

    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 08-05-2015 o 21:54
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  46. Powrót do góry    #582
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ludzie czy wy żyjecie w tym mieście?Przyjeżdża na Hallera dream team z Leszna "Jedyna".A WY.Jakieś prognozy,powalczy ta wasza drużyna?Będzie kolejna niespodzianka?

  47. Powrót do góry    #583
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    jak taki ciekawy to załóż temat o meczu w dziale "forum tematów meczowych"

  48. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ludzie czy wy żyjecie w tym mieście?Przyjeżdża na Hallera dream team z Leszna "Jedyna".
    My nadal żyjemy tym meczem

    https://www.youtube.com/watch?v=Dab5IyFPh58
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  49. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ale to było w ub wieku?

Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •