Strona 195 z 211 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197205 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,731 do 8,775 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8731
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Czym się różni "0"Holdera od pobranej nauki rywalizacji w meczu ligowym przez Turowskiego?Wszystkim.Dla tego młodego zawodnika to by była nauka,dla Holdera? Też nauka
    To nie nauka. To było typowe odrabianie pańszczyzny ...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    RadioErewań (28-09-2015)

  3. Powrót do góry    #8732
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ja osobiście,jako zwykły,prosty kibic klubu toruńskiego nie rozumiem jednego.Jak po "wyczynie"Łaguty z poprzedniego tygodnia podaje się gościa do składu o meczu o nic?Ale,może się mylę nie jestem,nie będę menadżerem drużyny żużlowej.Nie sięgam wyobraźnią tak daleko jak wiosna 2016 i wzrokiem przez pana Gajewskiego.Teraz to już pozamiatane,historia,ale co by szkodziło przesunąć Fajfera na seniora,Turowskiego na juniora.Ale jak to powiada pan Gajewski "nie palimy mostów".Nauka z tego jaka?Zawodnik spalił most dużo wcześniej,a młody nawet nie zobaczył wyciągniętej ręki.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    RadioErewań (28-09-2015)

  5. Powrót do góry    #8733
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2005
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 14 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Na zakończenie,chciałbym podzielić się tylko jedną uwagą,otóż podczas konstruowania składu na 2015 zostałem delikatnie napiszę oszukany przez prezesa,menadżera wizją drużyny "walczącej" o wyższe cele.Cele które miał poprzednik,ale miał też i pieniądze na nazwiska i celu nie osiągano.Dzisiaj zbudowano skład wmawiając,że można to zrobić taniej,oszczędniej.Wyszło jak wyszło.Manna z nieba nie spadła,a klapa wizerunkowa po kontraktach (jak widać po wyczynach Łaguty,Holdera,Doyle) pozostała.Pozdrawiam.

    Ale o co chodzi?
    Drużyna była w półfinale? BYŁA
    Drużyna postraszyła mistrza kraju w półfinałach? POSTRASZYŁA
    Drużyna walczyła o brązowy medal? WALCZYŁA - no ok słaby to wyglądało ale jednak w meczu o brąz jechali.

    Więc nikt Cię nie oszukał, drużyna walczyła o najwyższe cele tylko że się nie udało bo byliśmy za słaby i tyle.
    Mnie też wkurza że znów frajersko tracimy medal, bo Leszno było do pyknięcia ale nie mów że ktoś Cię oszukał.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemus1 za jego przydatny post!

    mszat (28-09-2015)

  7. Powrót do góry    #8734
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Po dzisiejszych dwu różnych gatunkowo meczach PO można zauważyć różnicę pomiędzy panami Skórnickim a Gajewskim(nie tylko fizyczną) ale przewidywania dalszej przyszłości młodych zawodników.A chodzi o wychowanków otóż Skórnicki nie obawiał się wystawić do składu wychowanka Kuberę w zawodach tej rangi,z takim ciśnieniem,a pan Gajewski czym by zaryzykował pozwalając wyjechać na tor Turowskiemu?Większą przegraną?Holder w 4 biegach ile zdobył punktów?Turowski też zdobył by 2x0.Ale,kolega pana Gajewskiego,pan Holder musi się uczyć toru tarnowskiego,jemu bardziej się to przyda niż młodemu wychowankowi.Co do składu,to pieśń życzeń kibiców i kiełbasa wyborcza pana prezesa(plakaty wyborcze z wizerunkiem zawodników).Czyżby Holder miał pozostać?Dla mnie osobiście to cieszyłbym się gdyby coś zrobiono z torem(trajektoriu) i nawierzchnią oraz żadnych SEC,SBP przed sezonem.I najważniejsze,wychowankowie,wychowankowie muszą być.
    Dokładnie jest tak jak napisałeś. Ja to napisałem jeszcze przed wakacjami. Tu nie chodzi jedynie o wstawienie wychowanka w zawodach, tutaj chodzi o podejście. Przypomnijcie sobie wypowiedzi z początku sezonu panów prezesów naszego klubu, ile to będą inwestować w młodych. I co się stało, na każdej płaszczyźnie leżymy z młodzieżowcami, nie ograniczając się jedynie do sprzętu, ukształtowania młodego zawodnika, podejścia treningowego, dostępności do psychologa klubowego, rehabilitanta etc. To wszystko wczoraj było widać w finale i podsumowane po w magazynie. Ja po prostu zgadzam się w pełni z tym co napisał Damian Gapiński na Twitterze:
    "Damian Gapiński @Damian_Gapinski 13 godz.13 godzin temu
    Dominik Kubera. Patrzcie kluby @EkstraligaTV i uczcie się tego wszyscy od @UniaLesznoKS wszyscy."

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Albo się nie znasz na żużlu, albo nie wiesz jaki jest obecny poziom Turowskiego. On by przyjechał w tych wyścigach 100 metrów za resztą. Jaki w tym jest aspekt szkoleniowy? To równie dobrze Gajewski mógł poprosić Barana, żeby po odebraniu brązowych medali przez Unię pozwolił pojechać Turowskiemu kilka kółek w pojedynkę, na jedno by wyszło. Naiwniactwo niektórych opierające się na przekonaniu, że wpuścimy z marszu jakiegoś wychowanka do meczu ligowego, a on zaskoczy jak Przedpełski w 2012 jest śmiechu warte.
    A z drugiej strony niestety poziom sportowy naszej młodzieży jest niski. I zgadzam się z tą wypowiedzią, że klub liczy tylko i wyłącznie na wystrzał kogoś z młodych. Bo należy pamiętać, że Pawełek miał zbudowane już wtedy zaplecze sprzętowe, miał mechaników itp. a Ci młodzi borykają się z wielkimi problemami bez wsparcia klubu.

  8. Powrót do góry    #8735
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Czyli już wiadomo że żadnego memoriału na 90 procent nie będzie.W zasadzie łatwo można było to przewidzieć.
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  9. Powrót do góry    #8736
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Koniec sezonu więc pozwolę sobie na małe podsumowanie.
    Niestety według mnie najgorszy sezon od czasów Batorskiego i braku kasy na wszystko.
    W erze Karkosika żaden sezon nie był choć w połowie tak beznadziejny jak ten. Fakt, że sławetny finał był niezbyt fortunny, ale skąd Karku miał wiedzieć, że różowy zachowa się tak jak się zachował i nie dotrzyma słowa. No ale to już historia.
    Jeśli chodzi o sezon 2015, to według mnie po sezonie w kolejności:
    - Termiński - out ( mam wrażenie że poza lansowaniem własnej osoby na senatora nie robi nic dla klubu, ciekawe czy dokłada jakąś kasę do klubu czy tylko rządzi tym co jest od innych sponsorów ),
    - Gajewski - out,
    - Fajfer - out,
    - Gomólski - out,
    - Doyle - out,
    - Laguta - chyba już gorszy nie będzie więc dałbym mu szansę rehabilitacji.
    Mój skład marzeń na przyszły sezon to:
    - Sajfutdinov / Lindbaeck,
    - G.Laguta,
    - Holder,
    - Miedziński,
    - Hampel,
    - Przedpełski,
    - Krystian (Rempała/Pieszczek).
    I koniecznie rezerwa czyli np Fricke, Gomólski czy ktoś w ten deseń.

  10. Powrót do góry    #8737
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Czyli już wiadomo że żadnego memoriału na 90 procent nie będzie.W zasadzie łatwo można było to przewidzieć.
    Ale to jest wiadome od ubiegłego tygodnia. Memoriał, jeśli będzie to dopiero w kwietniu 2016 na rozpoczęcie sezonu.

  11. Powrót do góry    #8738
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewań Zobacz posta
    Ale to jest wiadome od ubiegłego tygodnia. Memoriał, jeśli będzie to dopiero w kwietniu 2016 na rozpoczęcie sezonu.
    Dzisiaj przeczytałem wypowiedź "senatora "Terminskiego na Facebooku, więc ja dowiedziałem się dopiero kilka godzin temu
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  12. Powrót do góry    #8739
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Jeśli chodzi o sezon 2015, to według mnie po sezonie w kolejności:
    - Termiński - out ( mam wrażenie że poza lansowaniem własnej osoby na senatora nie robi nic dla klubu, ciekawe czy dokłada jakąś kasę do klubu czy tylko rządzi tym co jest od innych sponsorów ),
    - Gajewski - out,
    - Fajfer - out,
    - Gomólski - out,
    - Doyle - out,
    - Laguta - chyba już gorszy nie będzie więc dałbym mu szansę rehabilitacji.
    .
    Chyba coś Ci się pomyliło. Termiński jest właścicielem klubu, więc to nie przy nim stawią się znaczek "out" tylko on decyduje przy czyim nazwisku go postawić.

    Łaguta po szopce z Debreczynem jest do natychmiastowego wypieprzenia bez patrzenia na cokolwiek. Jego prostota może i czasem budzi sympatię, ale za amatorszczyznę należy podziękować.

    Jeśli chodzi o Doyla to trzeba pamiętać jaki miał początek sezonu i jaki cały poprzedni. Trzeba go zostawić, trudno będzie znaleźć drugą linię z większym potencjałem. Podobnie z Adrianem - sezon stracony już od samego początku, ale kto zamiast niego jako druga linia z polskim obywatelstwem?

    Mnie osobiście Gomólski nie przekonuje, jest ambitny, waleczny, ale jego jazda mnie irytuje. Od biedy można zostawić, ale może udałoby się zamiast niego (lub jako rywal do składu) wyrwać Szymona Woźniaka. Woźniak wydaje się być bardziej poukładanym zawodnikiem.

    W zasadzie jedyny pilnie potrzebny transfer to krajowy lider, np Hancock, Hampel i ewentualnie drugi junior. Fajnie jakby to był wychowanek, ale umiejętnościami nie grzeszą. Końcówka sezonu pokazała, że warto mieć dwóch punktujących młodzieżowców, dzięki temu długo można trzymać wynik jadąc w osłabieniu.

    Holder
    Gomólski/Woźniak
    Doyle
    Miedziński
    Hancock/Hampel, inny
    Przedpełski
    Krzyżanowski/ktoś z zewnątrz.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaioh za jego przydatny post!

    Przemus1 (28-09-2015)

  14. Powrót do góry    #8740
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Czyli już wiadomo że żadnego memoriału na 90 procent nie będzie.W zasadzie łatwo można było to przewidzieć.
    Może chcą że by na memoriale pojawił się DARCY jak kiedyś na benefisie PER.

  15. Powrót do góry    #8741
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nie wiem, czy aby nie za surowo ocenia się czasem Kacpra Gomólskiego. Po pierwsze, debiutował w gronie seniorów, po drugie, jechał pierwszy sezon w nowym klubie, a po trzecie pewnie czasem brakowało ojcowskiej ręki Marka Cieślaka.
    Nie uważam GinGera za jakiegoś megautalentowanego zawodnika, ale jak na drugą linię nadaje się idealnie. W przeciwieństwie do różnych Jędrzejaków, Gapińskich, Świderskich czy innych Jabłońskich myślę, że gnieźnianin apogeum formy ma jeszcze przed sobą.
    Tylko ze taki Gapinski w jego wieku robil srednia 1,8 a Swiderski pod 1,7.A Gomolski na te chwile to zawodnik conajwyzej 1 ligowy.Zreszta jak ci obaj wymienieni

  16. Powrót do góry    #8742
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Może chcą że by na memoriale pojawił się DARCY jak kiedyś na benefisie PER.
    Lepiej aby pojawił się ktoś z rodziny Mariana Rose. W końcu to ma być turniej poświęcony jego pamięci a nie Warda.
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  17. Powrót do góry    #8743
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Tak masz rację(jak zawsze) nie znam się na żużlu tak jak Ty.Nie wiem jaki jest obecnie poziom Turowskiego.Ale jedno wiem,że ten który by kazał wygrać bieg Turowskiemu w tym meczu to byłby skończonym hipokrytą.Nigdzie nie napisałem,że wpuszczenie "jakiegoś"wychowanka z marszu w meczu przyniesie zaskoczenie,czy "dzień konia".Czym się różni "0"Holdera od pobranej nauki rywalizacji w meczu ligowym przez Turowskiego?Wszystkim.Dla tego młodego zawodnika to by była nauka,dla Holdera? Też nauka.
    No nie jest wszystkim i tego właśnie nie rozumiesz. Ponawiam pytanie - co dobrego wyniknęłoby dla Turowskiego z wzięcia udziału w biegu, w którym już na przeciwległej prostej pierwszego kółka byłby kilkadziesiąt metrów za resztą stawki i z każdym kolejnym wirażem ta strata by rosła? Przecież start w takim "wyścigu" nie różni się niczym od jazdy w pojedynkę.

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Na zakończenie,chciałbym podzielić się tylko jedną uwagą,otóż podczas konstruowania składu na 2015 zostałem delikatnie napiszę oszukany przez prezesa,menadżera wizją drużyny "walczącej" o wyższe cele.Cele które miał poprzednik,ale miał też i pieniądze na nazwiska i celu nie osiągano.Dzisiaj zbudowano skład wmawiając,że można to zrobić taniej,oszczędniej.Wyszło jak wyszło.Manna z nieba nie spadła,a klapa wizerunkowa po kontraktach (jak widać po wyczynach Łaguty,Holdera,Doyle) pozostała.
    Przecież celem drużyny były play-offy. Na każdym kroku to było podkreślane. Przespałeś te wywiady?

    Cytat Zamieszczone przez RadioErewań Zobacz posta
    A z drugiej strony niestety poziom sportowy naszej młodzieży jest niski. I zgadzam się z tą wypowiedzią, że klub liczy tylko i wyłącznie na wystrzał kogoś z młodych. Bo należy pamiętać, że Pawełek miał zbudowane już wtedy zaplecze sprzętowe, miał mechaników itp. a Ci młodzi borykają się z wielkimi problemami bez wsparcia klubu.
    Mi raczej chodziło o to, że w mojej opinii żaden z naszych obecnych juniorów nie rokuje tak dobrze jak Przedpełski w 2012. Chodziłem wtedy na zawody młodzieżowe i uważałem, że Paweł ma szanse rozwinąć się na naprawdę dobrego zawodnika już w niedalekiej przyszłości. Nie wiem jak to wyglądało w kwestii pomocy z klubu, ale raczej do wspomnianych play-offów, podczas których sprzętu użyczył mu kontuzjowany Sullivan to Paweł nie miał zbyt szeroko rozwiniętej bazy.

  18. Powrót do góry    #8744
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    Chyba coś Ci się pomyliło. Termiński jest właścicielem klubu, więc to nie przy nim stawią się znaczek "out" tylko on decyduje przy czyim nazwisku go postawić.
    ale to najlepiej pokazuje stopień rozpieszczenia kibica w Toruniu. Byl Kark bylo źle, Termos tez zły. I naiwność, że za rogiem czeka kilku bogatych, napalonych.

    Terminski od strony ekonomicznej sie sprawdzil. Ostateczna ocene moze dostac, jak zacznie sie jazda z licencjami.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (28-09-2015)

  20. Powrót do góry    #8745
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ale to najlepiej pokazuje stopień rozpieszczenia kibica w Toruniu. Byl Kark bylo źle, Termos tez zły. I naiwność, że za rogiem czeka kilku bogatych, napalonych.

    Terminski od strony ekonomicznej sie sprawdzil. Ostateczna ocene moze dostac, jak zacznie sie jazda z licencjami.
    A ja jestem taki rozpieszczony,
    że tęsknię za Karkiem . A tak
    poważnie: tęsknię za Karkiem.
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #8746
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A tak
    poważnie: tęsknię za Karkiem.

    ja tez, za jego milczeniem
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #8747
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A ja jestem taki rozpieszczony,
    że tęsknię za Karkiem . A tak
    poważnie: tęsknię za Karkiem.
    Dobre czasy, ale od przyjścia Holty zaczęło się wszystko sypać, potem Gollob i pajdokracja w zarządach i parkingu Unibaxu. Szkoda że RK będąć sponsorem nie zostawił tego klubu ludziom związanym z tym sportem, tylko postawił na młode osły jak Stępień czy szofer. Początek był dobry, ale końcówka........................... Chciałbym aby Roman kiedyś wrócił, ale w nowym wydaniu i pomysłem na sponsorowanie drużyny.

  23. Powrót do góry    #8748
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    To może i ja dorzucę swoje trzy grosze.

    Sezon był dość emocjonujący i widowiskowy jeśli chodzi o mecze u nas i niektóre na wyjeździe. Było sporo ładnych akcji różnych zawodników,mijanek etc. na tyle na ile tor pozwalał. Niektóre kluby robiły tor taki, a nie inny, a że nasi dobrymi startami na ogół nie grzeszą, to mecze były z góry przegrane. Choć pragnę zauważyć, iż nie była to wina toru, a po prostu zawodników. Ja zawsze będę trzymał się tezy, ż tor jest równy dla wszystkich i z pewnymi wyjątkami [czyt. dziura na dziurze] solidni - co najmniej - zawodnicy powinni sobie radzić.

    Co do postawy poszczególnych zawodników...ciężko mi niektórych oceniać obiektywnie stricte przez sympatię, ale spróbujmy.

    Holder - sezon w kratkę. Przyczyn może być wiele. Wypalenie, kiepskie przygotowanie do sezonu [powody mogą być różne np. kontuzja - nie wiem jak bardzo wpływa to na przygotowanie, wiem, że znaczenie może mieć.], jak zaczął się powoli rozkręcać, to tragedia Darcy'ego. Ja bym mimo wszystko z niego nie rezygnował i dał mu jeszcze jeden, spokojny sezon.

    Doyle - I tu pojawia się problem, bo ja za nim zwyczajnie nie przepadam. Początek sezonu - bardzo dobry na tle innych zawodników, później kicha, a i w ostatnim meczu mimo, że punktów miał wiele, jego jazda mnie absolutnie nie przekonywała. Nie jest żadnym wirtuozem i stanowi IMO max. drugą linię.

    Łaguta - Cały sezon dość solidny, jednak z kilkoma porządnymi wpadkami i ostatnią akcją z Debreczynem. Na lidera miał jednak tych wpadek zbyt wiele.

    Miedziak - Co tu dużo pisać. Sezon, jak to sezon u niego. Kilka świetnych biegów, kilka wywrotek, kilka fatalnych występów. Ale to zawsze swój . Choć też wg mnie - tak jak w przypadku Holdera - jest troszeczke wypalony i potrzebuje jakiejś nowej motywacji[?]

    Gomólski - Agresywna, widowiskowa jazda... jak ma prędkość. Myśli na torze i to się chwali, choć czegoś mu brakuje. Na ogół był zbyt wolny. Czy to sprzęt? Czy to złe przełożenia? nie wiem. Imo może jeździć lepiej, ale jak wykrzesać z niego szybkość?

    Przedpełski - Czy można tu coś innego napisać poza oczywistym stwierdzeniem, że to był świetny sezon w jego wykonaniu? Byle tylko solidnie przepracował zimę i nie zmarnował swojego potencjału.

    Fajfer - Ehś. W seniorce będzie póki co na podobnym poziomie co Gomólski [choć mniej agresywny, ale to ani gorzej, ani lepiej]. I co tu rzec więcej? Ciężko, ciężko. Bo życzę chłopakowi jak najlepiej, ale raczej u nas nie zostanie.

    O kogo ewentualnie się bić?

    Szymon Woźniak - Na pewno. Ja od dawna krzyczałem, żeby o niego się bić. Problemem zawsze był ekwiwalent za wyszkolenie.

    Jarosław Hampel - Nie wiadomo jak ze sprawami z ZG, nie wiadomo jak po kontuzji, nie wiadomo ile klubów będzie o niego walczyło.

    Maciej janowski - Ciężko będzie go wyrwać, w sumie to prawie niemożliwe, ale pomarzyć zawsze można.

    Problem mam niesamowity ze stranieri. Bo poza Hancockiem na rynku nie ma takich, którzy reprezentowaliby równy poziom i byli do wyrwania. Byle nie brać Kildemanda, chyba że do pary z Miedziakiem. Może wtedy inni zawodnicy będą się bali tej "zabijackiej" pary i odpuszczą biegi. Ale jak na lidera za Łagutę, to zostaje tylko dziadek Hancock.

  24. Powrót do góry    #8749
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    Chyba coś Ci się pomyliło. Termiński jest właścicielem klubu, więc to nie przy nim stawią się znaczek "out" tylko on decyduje przy czyim nazwisku go postawić.
    Wiem. Napisałem tak w formie własnych przemyśleń i bardziej chodziło mi o to że wolałbym aby właścicielem był ktoś inny. Może Termos sprzeda klub komuś komu będzie bardziej zależało.
    Ja też tęsknię za Karkiem .

    Czy ktoś ma potwierdzenie info odnośnie Pawełka, że ręka pęknięta?
    Ostatnio edytowane przez Anrutek ; 28-09-2015 o 12:33

  25. Powrót do góry    #8750
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Wiem. Napisałem tak w formie własnych przemyśleń i bardziej chodziło mi o to że wolałbym aby właścicielem był ktoś inny. Może Termos sprzeda klub komuś komu będzie bardziej zależało.
    Ja też tęsknię za Karkiem .

    Czy ktoś ma potwierdzenie info odnośnie Pawełka, że ręka pęknięta?
    Złamana kość śródłęcza podobno
    Co do składu na przyszły rok, to nie zapominajmy że mamy jeszcze Maxa Fricke !
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 28-09-2015 o 12:40

  26. Powrót do góry    #8751
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no i po GP

    ehhhh

    jestem ciekaw transferów. o ile będą.

  27. Powrót do góry    #8752
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    no dobra, a może się skrzykniemy, zrzucimy i powalczymy o srebro jednak? Poprzedni komplet też pocztą dostaliśmy

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...752,1,984.html

    A poważnie, super gest.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #8753
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Złamana kość śródłęcza podobno
    Co do składu na przyszły rok, to nie zapominajmy że mamy jeszcze Maxa Fricke !
    Czy możesz potwierdzić, że z Max'em był
    kontrakt przedłużony przed wypożyczeniem
    do Rybnika?
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #8754
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Wiem. Napisałem tak w formie własnych przemyśleń i bardziej chodziło mi o to że wolałbym aby właścicielem był ktoś inny. Może Termos sprzeda klub komuś komu będzie bardziej zależało.
    Czy ktoś ma potwierdzenie info odnośnie Pawełka, że ręka pęknięta?
    Termos raczej nie odda klubu. Podejrzewam że jak sie dostanie do senatu to będzie Dowhan II.

    Dla mnie pewniakami do zostania w drużynie są: HOLDER, MIEDZIAK, DOYLE no i oczywiście PAWEŁEK. Pisałem wcześniej że nikogo prócz Łaguty bym się nie pozbył i w miejsce juniora z numerem 6 przydałby się solidny junior, ale jak wiemy klub nie zamierza się żadnym młodzikiem wzmacniać. Uważam że potrzebna jest zmiana Łaguty na solidnego i pewnego zawodnika, który robi co mecz po kilkanaście punktów i nie spala się w 15 biegu.

    Ciągle piszemy o zawodnikach a warto zastanowić się nad osobami które odpowiedzialne są za przygotowanie zawodników do sezonu pod względem psychicznym i fizycznym(przede wszystkim chodzi tu do młodych żużlowców). Większość Polskich zawodników dobrej klasy zatrudnia konkretne osoby do przygotowania mentalnego czy fizycznego, korzysta z ich rad, a efekty są od razu widoczne(Maciej Janowski). Odnoszę czasem wrażenie że nasi zawodnicy są troszkę skostniali, nie otwierają się na innowację, na rozwój, nie próbują po porażkach wprowadzić do swojego życia sportowego czegoś nowego co przyniesie im sukces. Wydaje im się że wiedzą wszystko najlepiej, a przyczynę porażki widzą nie w sobie tylko w sprzęcie, albo torze. Brakuje mi takiego człowieka w klubie który podpowie np takiemu Miedzińskiemu że Marcin Kowalik to za mało aby osiagnąć dobry wynik.

    Bardzo martwi mnie nasza juniorka i jej przygotowanie do sezonu. Od kilku już lat widzę wyraźnie że przygotowanie fizyczne młodych jest na kiepskim poziomie, latające ręcę na kierownicy w wejściu w łuk, słaba koordynacja ruchowa itp. Brakuje tam siłowni i człowieka który wprowadzi te młode wilczki w zawodowy sport bo widać wyraźnie że juniorka kiedy zaczyna jeździć i zderza się z rzeczywsitością i brutalnością tego zawodu, nie radzi sobie. Mamy w tej chwili spore gorono mlodych żużłowców i ciekawi mnie ilu z nich przebije się do składu albo zmieni klub i będzie jeździć w niższych ligach.

  30. Powrót do góry    #8755
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Z tego, co wiemy to nie. Mało tego: negocjacje
    zostały zawieszone... Koniec końców: nic pewnego.
    Obstawiam, że wynik ewentualnych negocjacji będzie
    znany do wyborów.
    Jeżeli wynik będzie pozytywny to będzie znany przed wyborami. Jeżeli wynik będzie negatywny, to będzie znany po wyborach. Weźcie też pod uwagę, że negocjacje zawiesza się jeżeli istnieje usuwalna przeszkodą uniemożliwiająca zawarcie umowy. Pytanie jaka to przeszkoda? Zapewne ze strony Monstera, bo nie wyobrażam sobie, że ze strony klubu.

  31. Powrót do góry    #8756
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Rolą Terminskiego jest zapewnienie stabilnosci finansowej klubu. Tutaj wywiazywal sie raczej bez zarzutu.
    Za mankamenty z teamem winic mozna jedynie Gajewskiego, za mlodziez - Krzyzaniaka. Kazdy powinien wiedziec co ma robic i odpowiada za swoją działke.

    Tak naprawde dla Gajewskiego nie ma lepszego zmiennika ktory realnie moglby przyjsc (najlepsi raczej nie do wyjecia przez nas). Zreszta poki Terminski jest w klubie, do pary musi byc Gajewski. To kumple i oni ten zespol prowadzą w tandemie.

    O zmianach wszystko juz pisane zostalo po kilka razy. Tak naprawde potrzebna jedna petarda...w sumie mi to obojente czy bedzie Hancock cz Tai.............Monster zaplaci
    ...zartuje....nie jest mi obojetne. Tai bylby marzeniem w zespole....trudno sie jednak spodziewac ze chcacy sie zbroic Wrocław, oddałby MVP rozgrywek.


    PS Jassssszny szlag. No i po miłym akcencie na koniec sezonu. PAwełek pewnie sie nie pojawi. :/ To chyba czas dac szanse Piterowi.

  32. Powrót do góry    #8757
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Za Łagute nie TAI czy GREG, ale Kildemand by w zupełności wystarczył.

  33. Powrót do góry    #8758
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    kolejny as, ktory zamiast nie podjechac na start jak Laguta, zlapie w kazdym meczu przynajmniej jedno wykluczenie.

    Nie liczymy przeciez ze przychodzac do Torunia utrzyma takze forme punktowa z Rzeszowa

  34. Powrót do góry    #8759
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    kolejny as, ktory zamiast nie podjechac na start jak Laguta, zlapie w kazdym meczu przynajmniej jedno wykluczenie.

    Nie liczymy przeciez ze przychodzac do Torunia utrzyma takze forme punktowa z Rzeszowa
    Na MA jakoś mu sie dobrze wiodło, po za tymi dwoma wykluczeniami to jechał bez zarzutu Hancock nie wiadomo ile jeszcze pojeździ na poziomie światowym. Czas skończyć z przyjmowaniem dziadków do naszej drużyny. Był Podstarzały Gollob, teraz Hancock ? Wiemy doskonale że kontraktowanie "Dziadków" jest ryzykowne bo im bliżej końca kariery tym większa asekuracja i ostrożniejsza jazda. Wiem że GREG jest na fali od kilku seoznów, ale w jego wieku to wszystko jest możliwe i rewelacyjny sezon może być jego ostatnim. Dlatego trzeba stawiać na młodych dobrze zapowiadających się zawodników i czas najwyższy skończyć z tym że Toruński klub to DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI.

  35. Powrót do góry    #8760
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Bardzo martwi mnie nasza juniorka i jej przygotowanie do sezonu. Od kilku już lat widzę wyraźnie że przygotowanie fizyczne młodych jest na kiepskim poziomie, latające ręcę na kierownicy w wejściu w łuk, słaba koordynacja ruchowa itp. Brakuje tam siłowni i człowieka który wprowadzi te młode wilczki w zawodowy sport bo widać wyraźnie że juniorka kiedy zaczyna jeździć i zderza się z rzeczywsitością i brutalnością tego zawodu, nie radzi sobie. Mamy w tej chwili spore gorono mlodych żużłowców i ciekawi mnie ilu z nich przebije się do składu albo zmieni klub i będzie jeździć w niższych ligach.
    Który z naszych tak się przygotowuje? Proponuję obejrzeć całe 4min.

    http://www.youtube.com/watch?v=I87Kk8ou2g4

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ARJ za jego przydatny post!

    orlosep (28-09-2015)

  37. Powrót do góry    #8761
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Za Łagute nie TAI czy GREG, ale Kildemand by w zupełności wystarczył.
    Biorac pod uwage te biadolenie nasze,ze kazdy kto przychodzi do torunskiego grajdolka traci jakies 20% skutecznosci,potrzebujemy terminatora.
    Taki Greg czy Hampel jak straca,dalej bedzie przyzwoicie.Kildemand zostanie drugim Holderem i nadal bedziemy bez lidera.

    Piekarnia forumowa donosi ( pozdr. Kubus ),ze porzebujemy na nowy sezon dwoch nowych seniorow z PL.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #8762
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kildemand jest dobry, jest kozakiem, ale to taki trochę Grisza-bis. I może wypalić, a może i nie wypalić. Jeżeli taka alternatywa, to nie wiem, czy nie lepiej zostawić już Łagutę, który za rok pewnie pojedzie lepiej. No tyle, że niesmak jaki pozostawił zrobił się chyba już za duży. Do meczu z WTS na wyjeździe, który był ostatnim udanym - jakoś to wszystko było na przyzwoitym poziomie, końcówka i ogólne podejście/zachowanie skłaniające do zastanowień, czy to w ogóle istota w jakimkolwiek stopniu rozumna...

    Ale Kildemand, który zawalił Swindon PO i ciskający w menadżera i innych, wywracający się bez presji rywala, nie wiem czy to jest odmiana, której potrzebujemy. Ja bym brał tego Hancocka. Trudno, młody nie jest - to każdy wie. Ale to jednak poważny zawodnik, doświadczony, wnoszący spokój. Kontrakt oczywiście jednoroczny. Kildemanda to można rozważyć zamiast Holdera albo Doyla, ale nie na lidera zespołu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Lauda (28-09-2015), Yozayan (28-09-2015), mszat (28-09-2015), orlosep (28-09-2015)

  40. Powrót do góry    #8763
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Przynajmniej nam Niki Pedersen nie grozi

  41. Powrót do góry    #8764
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No i jeszcze w uzupełnieniu. Nad tym Lindbackiem można by się zastanowić (Holder, Doyle), tylko tu znów, straszne ryzyko, jaki sezon mu trafi... Ale to zawodnik kompletny - jeździecko. Nie musi jechać na granicy, szaleństwie, aby wyprzedzać, nie wywraca się (Kildemand).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #8765
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No i jeszcze w uzupełnieniu. Nad tym Lindbackiem można by się zastanowić (Holder, Doyle), tylko tu znów, straszne ryzyko, jaki sezon mu trafi... Ale to zawodnik kompletny - jeździecko. Nie musi jechać na granicy, szaleństwie, aby wyprzedzać, nie wywraca się (Kildemand).
    No i zależy, ile on tam jeszcze musi odsiedzieć .
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #8766
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Kildemand się w Stali dokulał do 2,0/bieg jeżdżąc w parze z juniorem. Ten gość ma pociągnąć nasz team do wygranych? W miejsce Holder/Doyle ewentualnie tak, ale on nam meczy nie wygra w 15 biegu.
    Jak bym miał zestawić coś za rozsądne pieniądze to zrobiłbym tak:
    1. Gomólski
    2. Hancock
    3. Holder
    4. Doyle
    5. Miedźiński
    6. Przedpełski
    7. Krzyżanowski
    Większość innych sensownych zawodników nierealna (Tai, Janowski, Emil), a alternatywy dla naszych Aussies w postaci chimerycznego Lindbacka, bezjajecznego Jensena czy notorycznie przewracającego się Pająka do mnie nie przemawiają. Największym błędem będzie rezygnacja z Doyla, gość bogatszy o doświadczenia z tego roku (mniejsza liczba startów!) może za rok dać nam sporo radości.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    gajewmic (28-09-2015), lego (28-09-2015), mszat (28-09-2015)

  45. Powrót do góry    #8767
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 760 w 497 postach
    Najważniejsze żeby w klubie znalazł sie ktoś, trener, menager, żeby potrafił w tych chłopaków wlać trochę chęci, żeby choć trochę im się chciało.
    Taki Madsen czy Kenio w naszych barwach to by co najmniej koło 1,5 sie zakręcili.
    Pan Gajewski po powrocie jakiś bezjajeczny a Krzyżaniak to już dramat do potęgi czyba juz Kowalik był lepszy.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    orlosep (28-09-2015)

  47. Powrót do góry    #8768
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    a Vaculik w Tarnowie szczęśliwy jest?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  48. Powrót do góry    #8769
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a Vaculik w Tarnowie szczęśliwy jest?
    Pewnie tak bo najbliżej mu do domu

  49. Powrót do góry    #8770
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko ze taki Gapinski w jego wieku robil srednia 1,8 a Swiderski pod 1,7.A Gomolski na te chwile to zawodnik conajwyzej 1 ligowy.Zreszta jak ci obaj wymienieni
    Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr. Zwłaszcza, że w czasach młodości takiego Tomasza z Krzyża zdjętego liga była o wiele słabsza niż obecnie. Z perspektywy lat stwierdzam, że wówczas jeździły plastrony, to i Gapiszon miał z kim wygrywać.
    Na pięciu megakozaków nie stać żaden klub. Kacper jako taki na pięć punktów mógłby zostać.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  50. Powrót do góry    #8771
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wam jest startowiec potrzebny z nie walczak a la Kildemand. Najlepiej Janowski albo Vaculik , ewentualnie Herbie lub Hampel.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  51. Powrót do góry    #8772
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wam jest startowiec potrzebny z nie walczak a la Kildemand. Najlepiej Janowski albo Vaculik , ewentualnie Herbie lub Hampel.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Przecież mają już dwóch w Toruniu (z pochodzenia)
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  52. Powrót do góry    #8773
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko ze taki Gapinski w jego wieku robil srednia 1,8 a Swiderski pod 1,7.A Gomolski na te chwile to zawodnik conajwyzej 1 ligowy.Zreszta jak ci obaj wymienieni
    Gapinski w jego wieku mial jednak slabsza lige. Gin pierwszy rok na seniorce, w nowym klubie, nikt go za raczke nie prowadzil. To ambitny i wbrew pozorom poukladany chlopak. Wyrobi sie ale trzeba mu zaufac. Jego rozwoj nie jest moze szybki, ale stabilny
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Yozayan (28-09-2015), lego (28-09-2015)

  54. Powrót do góry    #8774
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Pewnie tak bo najbliżej mu do domu

    A Borat nie pomieszkuje pod (tfu) Bydgoszczą (tfu)?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  55. Powrót do góry    #8775
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    A Borat nie pomieszkuje pod (tfu) Bydgoszczą (tfu)?
    No w Białych Błotach chyba - Artiom mieszka chyba na Glinkach.
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •