Strona 188 z 211 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,416 do 8,460 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8416
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Gdzie indziej tylu problemów nie widać.
    No ja tam widzę więcej w Falubazie. Ale jak to mówią najciemniej pod latarnią.
    UNSCARED

  2. Powrót do góry    #8417
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Inro o Darcym pochodzi z Bornemouth Echo, gazety kropla w kroplę wyglądającej jak Fakt. Bym poczekał na jakieś bliższe źródło.
    Info jest od Middleditcha
    #GetWellDarky

  3. Powrót do góry    #8418
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A to dzięki, na twitterze widziałem okładkę gazety z newsem i myślałem, że to stamtąd.

    Lemur, pisałem o drużynach z PO Wiadomo, że Falubaz zaraz będzie zamiatany pod dywan i inne takie

  4. Powrót do góry    #8419
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pomysł z "powtórką" toru z meczem z Lesznem był w istocie bardzo dobry. Wbrew temu, co po fakcie, kłamliwie twierdzi Kowalik i inni. W meczu z UL po raz pierwszy w sezonie, drużyna była świetnie spasowana, każdy był szybki i zawodnicy KST mijali rywali. Nawet jak nie wyprzedzali, to często byli szybsi od rywali.
    Nie traktuj tego osobiście. Nie wiem co powiedział Kowalik i inni. Ale na moje to wiadomo, że Tarnów uwielbia
    jeździć właśnie na takich torach. Po meczu rozmawiałem z Baranem, Vaculikiem, Madsenem i Kołodziejem
    i wszyscy cieszyli się, że właśnie taki tor został w Toruniu zrobiony, Baran wręcz za to dziękował, że
    zrobiono tor pod nich, Madsen zaś był wściekły na siebie, że na takim torze na którym świetnie się czuje,
    na torze jakby pod niego zrobił tylko, tylko (!!!) 9 punktów! Aż go Baran musiał w żalu uspokajać...
    A u nas te wielkie 9 punktów w tym meczu zrobili tylko Miedziński i Przedpełski.
    Mecz z Lesznem był genialny i był super strzałem Gajewskiego w Leszno, ale trzeba wprost powiedzieć,
    że nasi mieli wtedy łatwiej, bo Leszno na tamtym torze czuło się fatalnie dlatego nasi mieli przewagę,
    a na torze, który zrobiliśmy na Tarnów, który był podobny do tego na Leszno to tarnowianie czuli się
    wyśmienicie. I dlatego nie wiem, czy to był dobry pomysł. Choć przy takiej dyspozycji Łaguty, Doyla,
    i Holdera to na każdym torze pewno byłyby bęcki... choć może nie takie wyraźne.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #8420
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    O jakich problemach piszesz Sobotch?
    Jedynym problemem jest forma gwiazd.
    Oni nie jada na zadnym torze.Wystarczy spojrzec kto nam ostatnio lideruje.
    Pawel z Oskarem,czasem ponad norme dorzuci. Kacper,czasem Miedziak.To by bylo na tyle.Grisza nie jedzie na zadnym torze,Doyle na zadnym w Polsce.Holder jak mu czapka stanie,wczoraj najgorszy wystep od kilku kolejek.Kuswa tor im nie odpowiada.Szkolkowicze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jap (21-09-2015), lemur6666 (21-09-2015)

  7. Powrót do góry    #8421
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    co wy chcecie od tego Holdera.

    kogo za niego? Madsena? Iversena?

    przede wszystkim trzeba wymienić Griszę i Doyla.

    Jeżeli za nich przyjdzie choć jedna armata to będzie dobrze. Oczywiście jeżeli przestaniemy sami siebie zaskakiwać torem.

    aaa i co do Gomólskiego - ma zostać. Chociaż ambicja jest. Tak jak ktoś wcześniej pisał taki toruński Zengota czy Musielak

    Myślę że Holder już takim zawodnikiem zostanie,za dużo kontuzji,do tego kontuzja Warda spowodowała że nie ma już wielkich ambicji prócz zarobienia pieniędzy na życie.Przecież nie można traktować go jako lidera drużyny,tylko 2 linia,20 średnia w lidze,nie tego oczekiwaliśmy o byłego mistrza świata.

    Miedziński
    Gomólski
    Przedpełski
    Holder-pod warunkiem obniżenia kontraktu

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    mszat (21-09-2015)

  9. Powrót do góry    #8422
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Naprawdę żal było na to wczoraj patrzeć. Obcokrajowcy pojechali kompletny piach. Holder jeszcze na początku całkiem nieźle, a w drugiej części meczu jakoś dziwnie "zdechł". Po ostatnich wynikach Doyla w sumie można stwierdzić, że pojechał tak jak można było się spodziewać. Grunt że przywiózł jakiekolwiek punkty. Łaguta - kompletny brak słów.
    O dziwo krajowi zawodnicy pojechali bardzo dobre/dobre zawody. Za wyjątkiem Fajfera oczywiście, ale coś mi się zdaje, że jego zgubiła ta taśma w młodzieżowym. Potem trudno było trafić z ustawieniami. Co oczywiście go nie rozgrzesza całkowicie.

    Wnioski po meczu:
    Po pierwsze i najważniejsze - Brady Kurtz do składu na rewanż za ruska (celowo małą literą)! I piszę to najbardziej poważnie jak to możliwe. Losy brązu i tak są już rozstrzygnięte, więc po co męczyć się jeszcze jeden mecz z Griszą. Bo kto przy zdrowych zmysłach wierzy w to, że są jeszcze jakieś szanse? Ktoś może powie - "nie takie rzeczy w żużlu były" bla bla bla. Logiki jednak nie oszukasz. Nie twierdzę, że odpuszczamy całkowicie, ale po prostu sadzamy na ławę Łagutę i dajemy szansę rezerwowemu, skoro już jakiegoś mamy. Wolę zera młodego Kangura niż zera, czy nawet jedynki, dwójki Łaguty. Przynajmniej młody będzie miał jakąś naukę i zaprocentuje to na przyszłość. Resztę bez zmian, jedynie zmienić trochę pary i tyle. Pytanie tylko czy menago będzie miał cojones, żeby taki ruch wykonać.

    Tak czy inaczej Łagucie kopa w zad na pożegnanie, niech się "odbudowuje" gdzie indziej (czytaj: szuka innych frajerów). To ja już wolę zaryzykować z takim Lindbaeckiem. Czy też Hancockiem (o ile byłaby kasa). Nam potrzeba świetnego/b.dobrego startowca. Właśnie pokroju Grega, Hampela czy Janowskiego. Samymi "walczakami" jak widać w naszej lidze medale ciężko zdobyć.

  10. Powrót do góry    #8423
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O jakich problemach piszesz Sobotch?
    No jak to o jakich?
    - braku motywacji u ww. przez Ciebie ludzi
    - torem gościnnym podwójnie
    - totalnym upadkiem Miedzińskiego
    - menadżerze bez posłuchu i pomysłu
    - i przede wszystkim - o braku reakcji, bo słaba jazda grajków nie dzieje się od wczoraj.
    Jedynie Holderowi ten jeden mecz można wybaczyć, acz i tak mu to nie przystoi.

    To chyba nie są pierdoły?

    Np. w Falubazie jak się działo, tak działo, ale jakieś działania były. Temat Loktajeva upadł błyskawicznie, dla ratowania PO zatrudniono gwiazdę, której ludzie w Toruniu dali odejść itp., stworzono inną, całkiem nową rzeczywistość by tylko uratować dupę Dudkowi itp. To ostatnie akurat afe, ale chodzi o podejście - jakby u Was przeskrobał coś np. Miedziak, Gajewski w wywiadzie wzruszyłby ramionami i stwierdził, że trudno - i tyle by było na temat.

    Ja tam bym się wkurzył

  11. Powrót do góry    #8424
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    jakby u Was przeskrobał coś np. Miedziak, Gajewski w wywiadzie wzruszyłby ramionami i stwierdził, że trudno - i tyle by było na temat.
    Tu jest strzał w 10. Od paru ładnych lat nie widzę u naszych zawodników sportowej, pozytywnej złości. Jak przegrywamy: wzruszają ramionami i obiecują poprawę. Miało być inaczej, jest jak było w ostatnich latach Unibaksu: totalny brak atmosfery w drużynie.

    Ostatnim akcentem ducha drużyny jaki pamiętam jest publiczny w.k.u.r.w. Ryana na Holtę gdy ten kładł nam mecz za meczem...

  12. Powrót do góry    #8425
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Tak patrzę i u Was nie ma atmosfery na speedway. Na drużynę wszyscy mają wy******, łącznie z kibicami. Ogromne pustki na trybunach w ostatnim meczu w sezonie o medal.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Powrót do góry    #8426
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Większość z was wiesza psy na Apatorze, ale nie zapominajcie jakie były przed sezonowe deklaracje Termosa i Gajesia. Nikt nie wspominał o pewnym podium i medalu. Liczył się przede wszystkim awans do PO i budowanie zespołu na przyszłe lata. Można było w tym roku powalczyć o medal, ba nawet finał, ale przy braku lidera, którym miał być "zielony ludzik" nie łatwo jest o dobry wynik. Dla mnie do wymiany jest tylko Łaguta, a reszta powinna zostać, przynajmniej do końca następnego sezonu. Błędem byłoby pozbywać się Doyla, który przeforsował swoje siły i myśle że przyszły sezon sobie bardziej poukłada. Pozostaje jeszcze obsada pola juniorskiego i tutaj jak pisałem wcześniej widzę Pieszczka.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 21-09-2015 o 11:52

  14. Powrót do góry    #8427
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No jak to o jakich?
    - braku motywacji u ww. przez Ciebie ludzi
    - torem gościnnym podwójnie
    - totalnym upadkiem Miedzińskiego
    - menadżerze bez posłuchu i pomysłu
    - i przede wszystkim - o braku reakcji, bo słaba jazda grajków nie dzieje się od wczoraj.
    Jedynie Holderowi ten jeden mecz można wybaczyć, acz i tak mu to nie przystoi.

    To chyba nie są pierdoły?

    Np. w Falubazie jak się działo, tak działo, ale jakieś działania były. Temat Loktajeva upadł błyskawicznie, dla ratowania PO zatrudniono gwiazdę, której ludzie w Toruniu dali odejść itp., stworzono inną, całkiem nową rzeczywistość by tylko uratować dupę Dudkowi itp. To ostatnie akurat afe, ale chodzi o podejście - jakby u Was przeskrobał coś np. Miedziak, Gajewski w wywiadzie wzruszyłby ramionami i stwierdził, że trudno - i tyle by było na temat.

    Ja tam bym się wkurzył
    Wszystko tak naprawde sprowadza sie do jednego.
    Braku formy a co sie z tym wiaze wynikow.
    Od tego trzeba zaczac,reszta wtedy kula sie sama.
    Jest forma,sa wyniki.Sa wyniki,jest atmosfera.
    Naczynia polaczone.
    Moim zdaniem nie wiemy po prostu o wszystkim.
    Nie wiem gdzie lezy przyczyna.
    Oprocz Pawla nic nie zagralo w tej druzynie.
    Od momentu ostatecznych rozmow z Wardem i kwasow
    ktore wtedy sie rozlaly,przestali jechac.
    W przypadki nie wierze.Cos sie musialo wtedy stac.
    Byc moze ktos cos za duzo powiedzial,byc moze ktos przejrzal na oczy.
    Gajes?
    Ma wsiasc za Grisze lub Doyla na GM-a?
    Moze tez po prostu polozyl laske na ten sezon.
    Podkresla w wywiadach,ze chce dalej pracowac w Toruniu,ale
    na niektore sprawy musi miec wiekszy wplyw.
    Ten sezon byl na dotarcie,co podkreslano na samym poczatku.
    Dlatego jednoroczne kontrakty.
    Wyraznie cos nie zatrybilo jak powinno.
    Odjechac jeszcze jeden mecz i zapomniec.
    Za rok nowe rozdanie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-09-2015 o 11:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #8428
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Za rok nowe rozdanie.
    Powiedziano w 2003, 2004, 2005, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015

    Tymczasem Mark Webber u Darcy'ego:
    ward.jpg
    Ostatnio edytowane przez pawko.trn ; 21-09-2015 o 11:58

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    Mildura (21-09-2015), Yozayan (21-09-2015), miles (21-09-2015)

  17. Powrót do góry    #8429
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ja bym brał na juniorkę Norberta Krakowiaka .
    I dal mu szansę te kilka lat.

  18. Powrót do góry    #8430
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karlg Zobacz posta
    Po pierwsze i najważniejsze - Brady Kurtz do składu na rewanż za Ruska
    Ruska poprawiłem i napisałem od dużej litery. Kurtza postulowałem już na mecz w Toruniu,
    co prawda nie za Griszę (foto poniżej, z Ostrowa z SEC), a za Doyla. Ciekawe co będzie...

    12043176_897191180351739_231390223939904910_n.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #8431
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Kowalik z Gajesiem mieli ostatnio jakąś spinę, że ten pierwszy tak na niego wsiadł w magazynie ?

  20. Powrót do góry    #8432
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ja bym brał na juniorkę Norberta Krakowiaka .
    I dal mu szansę te kilka lat.
    Wątpie że w obliczu końca wieku juniorskiego Borowicza i Malczewskiego Ostrów go puści.

  21. Powrót do góry    #8433
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    Kowalik z Gajesiem mieli ostatnio jakąś spinę, że ten pierwszy tak na niego wsiadł w magazynie ?
    A co konkretnie powiedział?

  22. Powrót do góry    #8434
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Np. w Falubazie jak się działo, tak działo, ale jakieś działania były. Temat Loktajeva upadł błyskawicznie, dla ratowania PO zatrudniono gwiazdę, której ludzie w Toruniu dali odejść itp., stworzono inną, całkiem nową rzeczywistość by tylko uratować dupę Dudkowi itp. To ostatnie akurat afe, ale chodzi o podejście - jakby u Was przeskrobał coś np. Miedziak, Gajewski w wywiadzie wzruszyłby ramionami i stwierdził, że trudno - i tyle by było na temat.
    Dali odejść ? Moim zdaniem zadecydował rozsądek działaczy, a nie chora walka o wirtualny kontrakt. Różowy za ratowanie klubu do dziś ma zaległości, a mówi się nawet że WARD nie otrzymał wszystkich pieniędzy za punkty. Hampel stawia ultimatum, Dudek rozważa odejście, a w środowisku żużlowym krażą ploty że gdyby to była bańka długu to Dowhan byłby przeszczęśliwy. Witkowski kilka tygodni temu zdradził że Górzów ma powazne kłopoty finansowe. Do kłopotów finansowych przyznał się Dowhan, pytanie kto jeszcze ma długi i jakie ? O tym pewnie wiedzą sami zawodnicy i działacze, ale za miesiąc, dwa wszystko się wyjaśni. Na **** ten wyścig o zawodników ? Niech jeździ tam gdzie chce i dostanie pieniądze na czas. Obiecywanie złotych gór do nieczego nie doprowadzi, jedynie do katastrofy. Polityka kontraktów Termosa była konkretna i konsekwentna, czyli NIEPRZEPŁACAĆ i NIELICYTOWAĆ się i za to duży PLUS.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 21-09-2015 o 12:13

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    mszat (21-09-2015), młody_piernik (21-09-2015), pawel_KST (21-09-2015)

  24. Powrót do góry    #8435
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Morciasz z całym szacunkiem,jesteś blisko pewnych osób przy drużynie,ale nie mogę się z tobą zgodzić o wyborze przygotowania toru na Tarnów,że był chybiony.Mam pytania do Ciebie.Czy tor był taki sam jak na Leszno(powtarzalność),czy wszyscy zawodnicy trenowali dostatecznie dużo na takim torze?I jeszcze jedno mecze z play-of powinny być motywujące dla wszystkich zawodników przed przyszłymi kontraktami,a jak wyszło?Czy po pierwszym meczu z Lesznem,słyszał ktoś np że Paweł,Holder,Łaguta,Oskar,dostali ekstra za pkt?Waleczność,postawa na torze,w parku maszyn,to wszystko buduje.Ktoś pisał po co Gajewski dla takich "zawodowców"?A no,po to,ażeby nakazać przyjechać takiemu Łagucie na trening (nawet w sobotę do południa)Ile dni trenował na tym betonie Holder,Doyle??I już na na koniec,po tej żenującej postawie Łaguty,Doyle,Holdera,czy sądzicie że znajdą kluby,które dadzą każde pieniądze za ich "amatorszczyznę" i "oddanie".

  25. Powrót do góry    #8436
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Różowy za ratowanie klubu do dziś ma zaległości, a mówi się nawet że WARD nie otrzymał wszystkich pieniędzy za punkty. Hampel stawia ultimatum, Dudek rozważa odejście, a w środowisku żużlowym krażą ploty że gdyby to była bańka długu to Dowhan byłby przeszczęśliwy.
    W Ostrowie na SEC, na którym i Dowhan był, w cateringu chodziły teksty, że Zielona ma minus trzy melony
    na koncie. Że oprócz Gorzowa też i Rzeszów cienko przędzie... i dlatego GKM spokojnie szykuje się znowu
    do ekstraligi, bo też i Dauga i Ostrów za bardzo nie są zainteresowane awansem. Chociaż jak widzę zadęcie
    w Ostrowie i z drugiej strony pozytywną frekwencję i fajną atmosferę to myślę, że może jednak tej chęci
    nabędą, albo ona jest skrywana. No ciekawe co się sprawdzi...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #8437
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    Kowalik z Gajesiem mieli ostatnio jakąś spinę, że ten pierwszy tak na niego wsiadł w magazynie ?
    Wątpie Mówi się że Gajewski chce odejść więc walka o stołek rozpoczęta. Wczoraj mecz w Toruniu komentował Chomski i on również jest zainteresowany menadżerką. Za dużo chętnych na te stanowisko. Pachnie mi tu zmianami w zarządzie, albo pojawi się nowy sponsor, chłopaki od ustalania składu i wypisywaniu programów czują kase.

  27. Powrót do góry    #8438
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    A co konkretnie powiedział?
    Gadka była o torze i Kowalik twierdzi, że temu wszystkiemu winna jest jedna osoba
    Majewski zapytał się o kim myśli a Kowalik wypali " alfa i omega żużla, pan wszystko wiedzący, Pan J.G "
    Potem powtórzy jeszcze parę razy alfa i omega, nastąpiła mała konsternacja w studiu i polecieli dalej

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hrabia za jego przydatny post!

    Malin017 (21-09-2015), pawel_KST (21-09-2015)

  29. Powrót do góry    #8439
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    A co konkretnie powiedział?
    O Gajewskim: "Pan Alfa i Omega" .
    !Adrian walcz!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    pawel_KST (21-09-2015)

  31. Powrót do góry    #8440
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No jak to o jakich?
    - braku motywacji u ww. przez Ciebie ludzi
    - torem gościnnym podwójnie
    - totalnym upadkiem Miedzińskiego
    - menadżerze bez posłuchu i pomysłu
    - i przede wszystkim - o braku reakcji, bo słaba jazda grajków nie dzieje się od wczoraj.
    Jedynie Holderowi ten jeden mecz można wybaczyć, acz i tak mu to nie przystoi.

    To chyba nie są pierdoły?

    Np. w Falubazie jak się działo, tak działo, ale jakieś działania były. Temat Loktajeva upadł błyskawicznie, dla ratowania PO zatrudniono gwiazdę, której ludzie w Toruniu dali odejść itp., stworzono inną, całkiem nową rzeczywistość by tylko uratować dupę Dudkowi itp. To ostatnie akurat afe, ale chodzi o podejście - jakby u Was przeskrobał coś np. Miedziak, Gajewski w wywiadzie wzruszyłby ramionami i stwierdził, że trudno - i tyle by było na temat.

    Ja tam bym się wkurzył
    Np. w Falubazie to teraz macie prawie 2 miliony złotych długu

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rafalsky za jego przydatny post!

    sobotch (21-09-2015)

  33. Powrót do góry    #8441
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    O Gajewskim: "Pan Alfa i Omega" .
    moze o Busza mu chodzilo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    miles (21-09-2015)

  35. Powrót do góry    #8442
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Większość z was wiesza psy na Apatorze, ale nie zapominajcie jakie były przed sezonowe deklaracje Termosa i Gajesia. Nikt nie wspominał o pewnym podium i medalu. Liczył się przede wszystkim awans do PO i budowanie zespołu na przyszłe lata. Można było w tym roku powalczyć o medal, ba nawet finał, ale przy braku lidera, którym miał być "zielony ludzik" nie łatwo jest o dobry wynik. Dla mnie do wymiany jest tylko Łaguta, a reszta powinna zostać, przynajmniej do końca następnego sezonu. Błędem byłoby pozbywać się Doyla, który przeforsował swoje siły i myśle że przyszły sezon sobie bardziej poukłada. Pozostaje jeszcze obsada pola juniorskiego i tutaj jak pisałem wcześniej widzę Pieszczka.

    Każdy przed sezonem stawia sobie założenia nie medalowe,a pierwszy krok,czyli play off,to normalne,a druga sprawa,to play off dał nam Łoktajew,na torze tego nie wywalczyliśmy niestety.Skład na papierze jest solidny,ale jak zwykle w klubie znów się zacięło.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    Stev (21-09-2015)

  37. Powrót do góry    #8443
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wątpie że w obliczu końca wieku juniorskiego Borowicza i Malczewskiego Ostrów go puści.
    Czy go puszczą to nie wiem , ale wiem że ja bym chciał go w swojej drużynie

  38. Powrót do góry    #8444
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dlaczego wypominacie problemy finansowe w innych klubach?Jakie to ma przełożenie na brak wyniku sportowego w klubie toruńskim?Za ile ktoś zapłaci za kontrakt Łaguty,Holdera,Doyle mnie to nie interesuje.Mnie interesuje klub,drużyna toruńska.Ciekawe?http://gra.fm/informacje/32138/tarno...sze-od-aniolow

  39. Powrót do góry    #8445
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Czy go puszczą to nie wiem , ale wiem że ja bym chciał go w swojej drużynie
    Myśle że nie tylko Ty bo chłopak jest mega talentem i wróże mu wiele

  40. Powrót do góry    #8446
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Ta fotka jest juz troszke lepsza daje mi nadzieje na sprawną 'gorę'

  41. Powrót do góry    #8447
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciezko sie z Buszmenem zgodzic.
    Nasi byli moze i szybcy ale na tle wolnych leszczynian,ktorym taki betonik jak w Grudziadzu nie bardzo lezy.
    Dodatkowo Przemek po swietnym poczatku zlapal znizke formy a u nas na dwa mecze wystrzelil Oskar.
    Cala tajemnica zwyciestwa z Lesznem.
    Pisalem,ze Tarnowa takim torem nie da sie zaskoczyc,bo oni na takim torze zebatki polamali.
    Morda im sie cieszyla jak zawitali na MA i pewnie z miejsca wiedzeli co zalozyc.
    Nie wiem jak mozna byc zdziwionym,ze na betonisku tarnowianie sa szybcy.
    Nasi uzyskiwali podobne czasy jak w meczu z Lesznem,choc wiem,ze to nie do konca jest wykladnikiem,ale
    cos nam jednak mowi.
    Problem w tym ,ze tarnowianie byli szybsi a Kolodziej w innej lidze.
    Stad jego NCD o sekunde lepszy od NCD Griszy z polfinalu.
    Oni jechal praktycznie jak u siebie.
    Jesteś o krok od wniosku, że Unia Tarnów v Unia Leszno na tym torze skończyłoby się 65-25. Proponuję to przemyśleć.
    Na twardym torze na SEC Kołodziej i Vaculik nie błyszczeli. Leszno jest raczej lepszą drużyną niż Tarnów (na każdym torze) i jeżeli 2 tygodnie temu robiono po trasie Emila, to wnioskuje, że byli inaczej wpasowani w tor niż teraz, gdy szybciej od nich jechali Madej czy Koza.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2015 o 13:01
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #8448
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Każdy przed sezonem stawia sobie założenia nie medalowe,a pierwszy krok,czyli play off,to normalne,a druga sprawa,to play off dał nam Łoktajew,na torze tego nie wywalczyliśmy niestety.Skład na papierze jest solidny,ale jak zwykle w klubie znów się zacięło.
    Nie ma sensu szukać kto nam dał, a kto nie dał. Szasce z Torunia nikt do ust trawy nie wkładał. My też możemy powiedzieć o czerwonych kartkach w Rzeszy, o remisie na MA z Wrockiem i wielu innych rzeczach nie mających nic wspólnego z rywalizacją sportową.

  43. Powrót do góry    #8449
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    spasowanie z torem to jedno, ale mam wrazenie, ze zawodnicy z Torunia sa ogolnie w slabej formie. To juz nie tyle ustawienia.<br>Po prostu Leszno nie lubi mega betoniku i to zdecydowalo, ze byli na tyle wolni ze wasi ich objezdzali.<br><br>Takie falszowanie rzeczywistosci, ze gdyby byli spasowani to ograli by Tarnow 55-35 to chyba nalezy przemilczec. mieliscie w ostatnim czasie dwie szanse by Unie ograc i ani razu sie nie udalo. Gomolski jakos byl spasowany jak rzadko kiedy.&nbsp;<br>Buszmen, zwyczajnie przyznaj szczerze, ze boli, bo typowales Unie do walki o utrzymanie i byla dla ciebie kandydatem do spadku obok GKM.<br>
    No, no - Leszno nie lubi betoniku, a przypomnij mi wynik meczu Tarnów - Leszno?
    Zawodnicy z Torunia nie są na pewno w optymalnej formie, ale bez przesady. A w jakiej to formie są zawodnicy Unii Tarnów, wyłączając Kołodzieja, który w drugiej połowie sezonu dostał strzał w górę? Bjerre? Dno, najgorszy sezon chyba nawet w karierze. Vaculik? Początek super, od połowy sezonu bez rewelacji. Madsen? No ok, swoje. We Wrocławiu widzieliśmy w jakiej formie jest Tarnów. 54-36 i to był zdecydowanie najmniejszy wymiar kary.

    Gomólski był spasowany? Oglądałeś ten mecz? Był tak samo ULTRAWOLNY na tle tarnowian, tylko ich skutecznie blokował i np. Bjerre przywiózł tylko dlatego, że Bjerre jechał jak ostatni leszcz i nie wykorzystał przewagi sprzętowej.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Buszmen, przyznaj się. Głupio ci, że drużyna oceniana przez Ciebie najniżej ze wszystkich po raz drugi wpada na MA i robi popłoch u gwiazdeczek gospodarzy.
    Nie popłoch, bo właśnie w tym meczu wyszła ogromna słabość Unii Tarnów. Nie wiem, nie skumacie tego pewnie, ale przy takiej przewadze sprzętowej, to naprawdę jest słaby wynik gości.
    Nie wiem, no to tak jakby w piłce nożnej grać przeciwko drużynie grającej w halówkach na mokrej murawie i wygrać 1-0.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #8450
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Bjerre najgorszy sezon w karierze?
    Dalej nie czytalem.

    Jednak sie skusilem.
    Busz, nie zpaluj sie z nerwow. nie bylo zadnego meczu we Wroclawiu 54-36. I ten mecz nie pokazywal w jakiej formie jest Tarnow. No bo skoro tak, to Torun by tam 25 nie zrobil?
    gubisz rozsadek.

    Wygrana Tarnowa na wyjezdzie (przypomne, druzyna ktorej wrozyles spadek) 10 punktami chcesz obrocic w porazke, ze nie wygrali wyzej?
    Puknij sie czlowieku..
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 21-09-2015 o 13:01
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    miles (21-09-2015)

  46. Powrót do góry    #8451
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No to szkoda, bo może się czegoś dowiesz - np. o Bjerre.
    Nie porażka, ale słaby wynik biorąc pod uwagę, to że każdy motocykl tarnowski był szybszy od każdego motocykla toruńskiego. Przy takich różnicach w prędkościach, to nie było efektowne zwycięstwo. W zasadzie każdy punkt torunianina w tym meczu, obciąża zawodnika Unii Tarnów. No sorry, taka prawda. Jak się ścigasz Matizem z Ferrari, to ciężko wygrać. Chyba, że za kierownicą Ferrari siedzi, ktoś kto nie umie jeździć. I tak wczoraj, tylko przez swoje błędy oddawali punkty Vaculik, Bjerre, Madsen, Mroczka oraz juniorzy.

    No naprawdę załamuje mnie, że nie potrafisz zrozumieć tego stwierdzenia...
    Alonso w McLarenie też nie ma w tym roku za wiele do powiedzenia i robią go słabsi kierowcy, jak chcą.

    No bo skoro tak, to Torun by tam 25 nie zrobil?
    No właśnie by zrobił, bo jest lepszą drużyną.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2015 o 13:14
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #8452
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Ja pierdykam,Tarnów wysoko pokonuje Toruń na Motoarenie,a Ja tu czytam że Tarnów jedzie słaby mecz
    Kurde, ludzie mają najeba## w głowach

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    STALECZKA (21-09-2015), miles (21-09-2015), mszat (21-09-2015)

  49. Powrót do góry    #8453
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No mają naj#bane rozumu, a niektórzy mają zamiast mózgu galaretę i tego nie widzą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #8454
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Zaraz się dowiemy że to Toruń zasłużył na medal, bo Tarnów wygrał za nisko mimo posiadania w składzie dwóch drewnianych juniorów

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    STALECZKA (21-09-2015), miles (21-09-2015)

  52. Powrót do góry    #8455
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Capture.PNG


    Trza było przyjechać i potrenować przed meczem...
    !Adrian walcz!

  53. Powrót do góry    #8456
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Zaraz się dowiemy że to Toruń zasłużył na medal, bo Tarnów wygrał za nisko mimo posiadania w składzie dwóch drewnianych juniorów
    No raczej się nie dowiemy, bo nic takiego nie zostało w przekazie zawarte, że Tarnów wygrał "niezasłużenie" czy coś. Niestety tego też nie widzisz, co potwierdza to co napisałem w poście wyżej.

    ps. To tylko potwierdza, że to był inny tor niż na Leszno (choć w założeniu miał być taki sam/podobny). Po tamtym meczu, Holder raczej nie narzekał na to, że był wolny, albo na tor No tak, ale tu przyjechał tarnowski walec... Błagam.

    ps2. Mi tam wisi wynik tego meczu, brązowy medal i w ogóle los KST. Piszę tylko o tym, co było oczywiste, a mianowicie o tym, że jedyną przyczyną, z powodu której ten mecz tak wyglądał, była horrendalna różnica w spasowaniu/szybkości motocykli zawodników obu drużyn. Oczywiście, nie jest winą Tarnowa, że zawodnicy KST tak zabłądzili - żeby było jasne. Ale też nie twierdzę, że w tych okolicznościach, zawodnicy gości pojechali jakiś świetny mecz. Bo w każdym biegu, jadąc po tych samych ścieżkach, byli po prostu znacznie szybsi.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2015 o 13:29
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #8457
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Buszmen,

    Toruń, jak piszesz jest "lepszą drużyną" od Tarnowa ... Podaj mi proszę jakieś argumenty, które potwierdzą tę tezę, bo daleko nie szukając:

    W trzech meczach nie wygraliście ani raz z Unią Tarnów, a bilans 0-1-2 (zaraz 3) nie pozostawia żadnych złudzeń.

    Nie mówiąc już, że "słaby" Bjerre, zarabiający pewnie 1/2 tego, co Holder (przynajmniej za podpis) robi w sezonie 1,905 pkt/bieg, a nietani liderzy Torunia odpowiednio:

    - Holder 1,872
    - Łaguta 1,868
    - Doyle 1,800

    Podpowiem tylko, że średnia "drewniaka" Madsena jest jeszcze wyższa . Dla mnie to jest super ruch - zakup dwóch "drewniaków" ze średniej półki cenowej, którzy robią lepsze wyniki, niż wielkie, światowe gwiazdy, które nie jeżdżą za uścisk dłoni prezesa . Nie mówiąc już o tym, że lepiej oglądać drewnianego Madsena (swoją drogą Przedpełski to też nie jest arcy wirtuoz, acz skuteczny) niż super wyginających się Łagutę, czy Jędrzejaka, którzy przez 4 okrążenia dziękują Bogu za wprowadzenie deflektorów

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Stev (21-09-2015), miles (21-09-2015)

  56. Powrót do góry    #8458
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Problem chyba w tym, że wszyscy zawodnicy z Torunia założyli przed meczem, że tor jest taki sam jak przed meczem z Lesznem. Może JG tak im przekazał. Podeszli na luzie z przełożeniami, które tak świetnie zagrały a tu zonk. No i potem wpadli w popłoch. Dodatkowo może Grisza dowiedział się, że jest na wylocie, bo skąd ten uśmiech przez większość czasu? Pewnie się okaże, że gdzieś już jest po słowie... A JG ostatnio nerwy puszczają, może chlapnął gdzieś o słowo za dużo?
    Jak dla mnie to Toruń nie powinien pozbywać się Holdera, co do reszty to zależy od planów, jakie mają Wasi włodarze na przyszły sezon. Jeśli nie celują w górną półkę to bym Doyle'a i Kacpra zostawił. Trudno o dobrego krajowego seniora, a Kacper może się ogarnąć jak Zengota w Lesznie. A Grisza sprawia wrażenie, jak by już jeździł w innym klubie...

    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Buszmen (21-09-2015)

  58. Powrót do góry    #8459
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Pisząc o Bjerre, miałem na myśli całość sezonu. W lidze polskiej wygląda przyzwoicie, bo średnia nabita u siebie + dużo na fuksie + to mała próba jest mimo wszystko. Ale to co on wyczynia w Anglii, to woła o natychmiastową pomstę do nieba.

    ps. Termalica NIE JEST lepsza od Lecha
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  59. Powrót do góry    #8460
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Trza było przyjechać i potrenować przed meczem...

    to raz. Dwa - to pokazuje, ze nad torem nikt nie panowal, bo w sabotaz nie wierze. Lidera brakuje, ale nie tylko wsrod zawodnikow. Ten klub potrzebuje lidera na samej gorze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (21-09-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •