Strona 85 z 211 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,825 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3781
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Mam nadzieję, że Miedziak wróci na tor w dobrej formie. Wtedy nie trzeba będzie pięciokrotnie oglądać Fajfusa, a najsłabszy senior pojedzie tylko dwa razy, bo zastąpi go Pawełek
    Najgorsze jest to, że tylko w Łagucie tkwią jeszcze jakieś rezerwy

  2. Powrót do góry    #3782
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Ktoś wie o co chodziło że młyn nagle wyszedł na kilka wyścigów i było w ich sektorze pusto?

  3. Powrót do góry    #3783
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Po pierwsze,brak lidera,Laguta przyszedł do Torunia,i obniżył loty,Doyle niech najlepiej podpisze jeszcze w 2 ligach bo widzę że mu mało,jak on może mieć świeżość,skoro nagle w tym sezonie jedzie w Polsce,Szwecji,Anglii,Anglii jako gość,i GP,czyli jakby 4 ligi,i GP,toż to przesada.
    Szkolenie młodzieży leży i kwiczy, "ni widu,ni słychu",na jakieś rezerwy w postacie młodego talentu.
    No i najważniejsze,brak atutu własnego toru,jak to powinno wyglądać,to można zobaczyć w dzisiejszym meczu,Sparta-GKM,jak widać nadal nikt w tym klubie do tego nie dorósł,no i starty.Wygląda na to że w klubie jak była amatorka,tak jest nadal,Gajeś powinien wrócić jednak do polityki.

  4. Powrót do góry    #3784
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Ale niby gdzie mamy coś ugrać na wyjeździe? Miedziak? Nie odjechał jeszcze nic o stawkę w tym sezonie, jak długo będzie szukał formy? To zagadka, choć zgodzę się, że lepszy miedziak bez formy niż to coś bez jaj z gniezna. Jak widać, każdy przede wszystkim jest mocny u siebie (poza Zardzewiałą, ale nas i tak sklepie), na specyficznych torach w Grudziądzu, Rzeszowie czy Wrocławiu w obecnej formie nie pozbieramy się. Więc może w Lesznie ktoś chce wygrać? A gdzieś trzeba ten remis z Betardem odrobić, nie wspominając o bonusach. To może bonus z Zieloną? Wynik na wyjeździe fajny, ale u siebie z Falubazem ukulaliśmy przynajmniej 48 punktów po raz ostatni w 2012 roku w meczu o nic czyli o brąz. Zielonogórcom jak mało komu pasuje nasz tor. Na tej podstawie śmiem twierdzić, że dziś play off to mrzonki.

    Dodam, że w ogóle mnie to nie martwi, bo już zimą pisałem, że rok-dwa sportowej biedy i walki o utrzymanie jest potrzebne toruńskiemu środowisku, żeby znowu zapełnić i ożywić Motoarenę. Bo dziś nawet przy 10 tysiakach klimat jest psu na budę i lekko zalatuje stypą.

  5. Powrót do góry    #3785
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    A co sadzicie o walce Zagara z Dzikiem?
    Bo mi sie zdaje, ze jak by Pedersen tak
    kilka razy podjechal Zagara to by bylo chamstwo
    a tak mamy bieg sezonu

    Co do naszych:
    Nie mamy atutu wlasnego toru i nie mamy
    lidera na 13-14 pkt w 5, kto przyjedzie to zawsze
    sie znajdzie taki co nas trzepie ze az milo
    Na plus na pewno Pawel Gomólski i Holder.
    Grisza jedzie u nas bez wyrazu ja dopiero teraz na Sf
    uswiadomilem sobie, ze zrobil tyle co Holder a bylem
    przekonany ze miej.
    To za tydzien lejemy Gorzow i spotykamy sie na MA
    w lepszych nastrojach.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 11-05-2015 o 08:20

  6. Powrót do góry    #3786
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    koot
    pisze się Gomólski ale to tak tylko dla korekty.

    Oj czarno to widzę w tym sezonie, no ale nie ma już Karkosika więc trzeba się cieszyć z nowego. Tylko, że teraz nie walczymy już o medale, a o utrzymanie.
    Mnie tam pasuje, nie narzekam i będę swoim kibicował do końca.

    ps. ale sędzia dziś dał popis popeliny na maksa, aż żal mi było Petera, gdzie była jego wina w 13 biegu wie tylko chyba sam sędzia, nawet kibice byli zdziwieni.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    koot (11-05-2015)

  8. Powrót do góry    #3787
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No i najważniejsze,brak atutu własnego toru,jak to powinno wyglądać,to można zobaczyć w dzisiejszym meczu,Sparta-GKM,jak widać nadal nikt w tym klubie do tego nie dorósł,no i starty
    Jeżeli tak ma wyglądać żużel na MotoArenie, to lepiej dać ten stadion od razu dla Elany.
    Inna sprawa, nie widziałem meczu, ale widziałem poprzednie imprezy + kilka biegów z dziś i jakoś ten tor nie jest taki sam, jak w poprzednich latach. Inne ścieżki etc. Mam wrażenie, że próbowano zmieniać i efekt jest odwrotny (do przewidzenia).

    ps. Doyle rok temu jechał jeszcze w Rosji, Niemczech i chyba jakieś mecze w Danii
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (11-05-2015)

  10. Powrót do góry    #3788
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    ...na - -> policja- po co oni się pchali na ten młyn ? Broń Boże, nie sympatyzuje z tą dzieciarnią, ale dziś policja niepotrzebnie prowokowała i zawaliła atmosferę...
    Nie policja, a ochrona. A poszło o wiszący transparent.

  11. Powrót do góry    #3789
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jeżeli tak ma wyglądać żużel na MotoArenie, to lepiej dać ten stadion od razu dla Elany.
    Inna sprawa, nie widziałem meczu, ale widziałem poprzednie imprezy + kilka biegów z dziś i jakoś ten tor nie jest taki sam, jak w poprzednich latach. Inne ścieżki etc. Mam wrażenie, że próbowano zmieniać i efekt jest odwrotny (do przewidzenia).

    ps. Doyle rok temu jechał jeszcze w Rosji, Niemczech i chyba jakieś mecze w Danii
    Więc będzie wyglądać tak,że w sierpniu wakacje,inaczej się nie da,nie można u siebie wygrywać na styku,i liczyć na cuda na wyjazdach z taka forma zawodników,i takim składem.Jak chce się coś więcej,to trzeba u siebie wyraźnie wygrywać,i kasować bonusy na wyjazdach,plus z dwa mecze wygrać.
    Jest takie powiedzenie,"nie można zjeść ciastka,i mieć ciastka"niestety.Więc nie da się być w PO,wygrywać na styku z najsłabszymi drużynami,lub remisować,i przegrywać,bo tak też będzie bez wyraźnego atutu własnego tory niestety.

  12. Powrót do góry    #3790
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Panowie jeśli Doyle i Trajektorju wkońcu zaczną jechać jak powinni , to jest realna szansa na pokonania spasionych kotów , są zamroczeni po 3 ciosach teraz tylko dobić Powodzenia
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3791
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Na dzis chyba tylko Unia Leszno moze byc pewna play-off a tu juz zaloba.
    Jechalismy trzy mecze,zadnego w pelnym skladzie.
    Zdobylismy trzy punkty,moze malo przekonujaca ale sa.
    Rezerwy mamy nie tylko w Griszy ale i Miedziaku oraz Jasonie.
    Ten ostatni nie bedzie liderem,ale stac go na mecze w przedziale 7-10pkt.
    Teraz wymagam od niego wiecej,bo nie ma Adriana i liczylem na niego ciut bardziej.
    Mecz ze Sparta rozbudzil moje apetyty co do jego pozycji w druzynie.
    Wroci Miedziak i wtedy te 25 pkt ktore wymagam od 2 linii rozlozy sie na trzech zawodnikow czyli
    Holder-Miedziak-Doyle.Grisza jak na lidera przystalo musi robic dwucyfrowki.
    Na zdobycze w granicach 10-12 punkow licze w przypadku reszty,czyli PP-KG-OF.
    To nie sa wyliczenia na wyrost,ale jednak tylko papier.
    Zdaje sobie sprawe,ze na dzien dzisiejszy z Bykami szans nie mamy,czy to u nich czy w Toruniu.
    Zobaczymy jeszcze co pokaze Falubaz,bo dwa mecze u siebie to troche za malo aby ocenic sile tej druzyny.
    Reszta w naszym zasiegu.
    Fajnie by bylo wygrac w Gorzowie i tak naprawde jest to mozliwe.
    MA poki co nie daje nam handicapu wiec na wyjazdach nie powinno byc gorzej.
    Stal jest w czarnej doopie,my w szarej.
    Zapowiada sie dupny mecz,choc dalej uwazam,ze pojedziemy bez Adriana.

    Co do Warda.
    Nie jestem prezesem,nie ja musze kombinowac jak spiac budzet,ale
    niech Przemek z Jackiem usiada sobie w gabinecie i przelicza czy bardziej
    oplaca sie wyciagnac kilkaset tys i przekonac Warda chocby tylko na te kilka spotkan sezonu 2015,
    czy czekac i liczyc na to ,ze Grisza sie pozbiera a Miedziak wroci do druzyny na poziomie 7-8 pkt co pozwoli nam
    myslec o play-off nawet bez Darka.
    Sytuacja nie jest komfortowa,bo Ward nie jest gwarantem,w momencie jak wroci moze byc juz po ptakach,
    albo sytuacja tak sie ulozy,ze i bez niego damy rade.
    Dzialac trzeba jednak juz teraz ,chyba,ze podobnie jak Howard, przyjma po prostu to co da los.
    Jednak bez play-off ktore sa dla klubow zniwami ( przynajmniej polfinal i final ),ciezko bedzie spiac budzet.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-05-2015 o 06:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #3792
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Panowie jeśli Doyle i Trajektorju wkońcu zaczną jechać jak powinni , to jest realna szansa na pokonania spasionych kotów , są zamroczeni po 3 ciosach teraz tylko dobić Powodzenia

    Ja tam patrzę na to inaczej z naszym szczęściem i formą zgadnij z kim Staleczka się przełamie?
    Jak Palucha nie wywalą to zrobi takie Paluchowisko że nasi już kleksy będą mieli w majtach przed pierwszym biegiem, bo to będzie być albo nie być dla niego, bo jak po porażce z Unią się wywinie to już po porażce z nami nie będzie dla niego litości.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 11-05-2015 o 08:28

  15. Powrót do góry    #3793
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    koot
    pisze się Gomólski ale to tak tylko dla korekty.

    Oj czarno to widzę w tym sezonie, no ale nie ma już Karkosika więc trzeba się cieszyć z nowego. Tylko, że teraz nie walczymy już o medale, a o utrzymanie.
    Mnie tam pasuje, nie narzekam i będę swoim kibicował do końca.

    ps. ale sędzia dziś dał popis popeliny na maksa, aż żal mi było Petera, gdzie była jego wina w 13 biegu wie tylko chyba sam sędzia, nawet kibice byli zdziwieni.
    Koot łączy się się w bulu z obecnym Prezydentem.
    !Adrian walcz!

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    istanbul (11-05-2015), j-rules (11-05-2015), koot (11-05-2015)

  17. Powrót do góry    #3794
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Koot łączy się się w bulu z obecnym Prezydentem.
    A napisałem rudy nie trzeba było zmieniać

  18. Powrót do góry    #3795
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja nie potrafię zrozumieć jednego.

    dlaczego zatrudniamy i budujemy skład do walki a później robimy tor który temu nie sprzyja kompletnie. nie chodzi duża. walki prawie zero.

    albo mamy bardzo wolne motorynki albo nikt nie wie jaki tor przygotować.

    mam wrażenie że każdy mecz dla nas to jazda na wyjeździe.

    ktoś wspominał też o mizerii w szkoleniu. no niestety skazani jesteśmy na Fajfera bez formy bo nie ma chyba nawet najmniejszych szans żeby ktoś pojechał lepiej.

    do tego jestem pewny że to właśnie z nami Stal się przełamie a na koniec maja GKM też nam strachu na takim torze napędzi.

    Panie Gajewski do roboty...

  19. Powrót do góry    #3796
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Bo trzeba postąpić odważnie i postawić na jakiegoś młodzieżowego asa który ma szansę wypłynąć na szersze wody.
    A nasza tradycja jest stawianie na nie tego konia.
    Przykładów jest mnóstwo i nie ma co tu dużo pisać np klony.
    Teraz Fajfer .
    W innych klubach mają odwagę odstawić od składu starego juniora bez perspektywy, a u nas wciąż głaskanie nieudaczników

  20. Powrót do góry    #3797
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,trzeba się cieszyć z tego co jest.Wczoraj w Rybniku prezes Orła zapytany o Doyle odpowiedział,że był z nim już dogadany,ale ten wybrał wyższą ligęZastanawiam się jak długo będzie prezes toruńskiego klubu tolerował to dziadostwo z sprzętem kilku zawodników.I jeszcze jedno co do meczu w Gorzowie,panowie nie mam żadnych złudzeń,mecz już został przegrany w głowach,jadą tam po jak najniższą przegraną.Dlaczego tak piszę,panowie w tej grupie ludzi nie ma złości,tego czego co jest potrzebne do wygranej.Siedziałem wczoraj na wysokości wjazdu do parku naszej drużyny i widziałem jak Holder chciał"z główki"podziękować Czaji za bieg,Gajewski to biegł tak szybko,że myślałem że się przewróci.Teraz dwa mecze wstydu dla nas kibiców,pod koniec maja przyjedzie następny "dziadzia mistrz świata"i też będzie nieosiągalny dla nie których.Trzeba jak to ktoś napisał zresetować myślenie o potędze i marzeniach "to już było i chyba nie wróci.Zauważyliście panowie niekonsekwencje w ochronie?Otóż sektor fanów został sprawdzony,pozwolono wnieść gadżety oprawy(nagłośnienie,flagi,transparent)dobrze,że młodzieży się jeszcze chce,ale później ta sama ochrona w rynsztunku bojowym wjeżdża i domagają się czego?Jest dobrze na nasze szczęście mecz z Wrockiem będzie (może) w Czewie,a tam "trajektoriu"to bez treningu z zamkniętymi oczami powinien pojechać.Teraz w sobotę GP w Tampere i w niedzielę godzina wstydu w nsport.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    Malin017 (11-05-2015)

  22. Powrót do góry    #3798
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Co jak co, ale "godzina wstydu" na określenie meczów KST uważam za zwrot oficjalny, którego od dziś regularnie używac będę .
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #3799
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja nie potrafię zrozumieć jednego.

    dlaczego zatrudniamy i budujemy skład do walki a później robimy tor który temu nie sprzyja kompletnie. nie chodzi duża. walki prawie zero.

    albo mamy bardzo wolne motorynki albo nikt nie wie jaki tor przygotować.

    mam wrażenie że każdy mecz dla nas to jazda na wyjeździe.

    ktoś wspominał też o mizerii w szkoleniu. no niestety skazani jesteśmy na Fajfera bez formy bo nie ma chyba nawet najmniejszych szans żeby ktoś pojechał lepiej.

    do tego jestem pewny że to właśnie z nami Stal się przełamie a na koniec maja GKM też nam strachu na takim torze napędzi.

    Panie Gajewski do roboty...

    Cały czas to piszę,widać to było juz na sparingach,i nic sie nie zmienia.
    Napisze raz jeszcze,nie da się byc w PO,i u nas remisować,lub wygrywać na styku,to nie zadziała.

    STARTY,STARTY,I JESZCZE RAZ STARTY.

  24. Powrót do góry    #3800
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Starty nic nie dadza skoro wczoraj Pajak z Gregiem nawet po przegranych startach objezdzali naszych jak woz z gnojem.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    apator_uk (12-05-2015)

  26. Powrót do góry    #3801
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Mi ogólnie wydaje się, że akurat Doyle swoje robi - miał być solidną II linią i tak też jeździ. Problem to niestety brak gościa, który bez kompleksów pojedzie z liderami przeciwnika. No i drugi jun - katastrofa.
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #3802
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    A mi sie ta druzyna podoba!!
    Przynajmniej cos sie dzieje, mecze sa na styku, pojawiaja sie jakies emocje i adrenalina.
    Jak mielismy "dream team" i łojilismy wszystko i wszystkich to wialo nuda. Zreszta dodam, ze wtedy tez wszyscy tu stekali.

    Teraz mamy ciekawa druzyne, ktora moze wygrac ale i przegrac wszystko! Dzieki temu mozemy wszedzie sprawic niespodzianke i nie ma (przynajmniej nie powinno byc) ciesnienia na medal.
    Ile to razy mielismy druzyne marzen i g z tego wychodzilo ?

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (11-05-2015), mszat (11-05-2015)

  29. Powrót do góry    #3803
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,nie będzie sprzętu,nie będzie startu.Dobrze tutaj kingpin opisał nieosiągalnych zawodników dla naszych rajderów w każdym meczu przybywa.Z Wrocławiem niełapalny był "Woffi,w Zielonej "czołgista"wczoraj "dziadzia,pająk"w niedzielę będzie Zmarzlik.Przyjedzie "dziadzia Gollob" i też będzie nieosiągalny?To są jakieś jaja,jestem bardzo ciekawy występu w GP Holdera,Doyle i Laguty na Łotwie.W wczorajszym meczu "dziadzia,pająk"ci którzy?byli przymierzani do naszego składu,ograli,zdobyli łącznie 28 pkt,a nasi nowi którzy przyszli zdobyli?? ile? 17 pkt.Panowie i jeszcze jedno,pamiętacie rozmowy targi z Holderem,Gajewski zbudował skład na sezon?NIE.On patrzy dalekowzrocznie i co widzi? W sezonie 2016 będzie KSM.

    I jeszcze na gorąco.http://gra.fm/informacje/31812/pierw...iestwo-aniolow

  30. Powrót do góry    #3804
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    owszem nazwiska w drużynie cieszą. ale już styl nie.

    ja rozumiem że po kontuzjach. ja rozumiem tłumiki. ale zaraz mamy połowę sezonu i się okaże że PO nie ma. że dziura w budżecie. że Darcy w Gorzowie.

  31. Powrót do góry    #3805
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Co było napisanie na transie, o który była awantura ?

  32. Powrót do góry    #3806
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Chyba chodziło o upamiętnienie śmierci któregoś z fanów.Oglądam powtórkę z Gorzowa i co?jedna uwaga,ale Sawina przygotował tor.

  33. Powrót do góry    #3807
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Czcili pamięć jakiegoś... powiedzmy, że o zmarłych dobrze albo wcale. W każdym razie ten ktoś zginął w Knurowie w pokojowym marszu przez murawę z sektora gospodarzy na sektor gości. Można powiedzieć, że taki pielgrzym.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    bananio (11-05-2015), lego (11-05-2015)

  35. Powrót do góry    #3808
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    W niedzielę wyjazd do Gorzowa,sądzicie że tor na MA zostanie przeorany na paluchowisko,czy będzie płacz nad nawierzchnią.I jeszcze jedno to co zrobił Baron z Woffim i torem w meczu z Grudziądzem to się nazywa "mieć to coś między nogami"Tak jak kiedyś powiedział "schrek Cieślak"tor ma pasować swoim.

  36. Powrót do góry    #3809
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na razie to nie ma nad czym płakać w kontekście gorzowskiej nawierzchni. Można narzekać na MA, ale to nie dlatego, że trzeba ją zaorać, a wręcz przeciwnie - coś namieszano z tym torem i idą inne ścieżki niż w latach poprzednich. Już sam fakt, że ten obiekt zaczął pasować Holderowi, powinien dać do myślenia, że coś jest z nim nie tak

    Co do Woffindena i Best Pairs Cup - jeden wielki bullshit medialny. Pawlicki był w Esbjergu i został zawodnikiem kolejki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #3810
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    W Gorzowie to stawiam na porządny płacz, jedyna nadzieja w pogodzie
    Choć wcale nie jesteśmy bez szans, pewnie jutro już napiszę, że wygramy

    Co do Sali to tylko napiszę, że powinni zatrudnić za Palucha Kowalika bo żal żeby taki
    fachowiec bez roboty był.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 11-05-2015 o 12:32

  38. Powrót do góry    #3811
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    950
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Czcili pamięć jakiegoś... powiedzmy, że o zmarłych dobrze albo wcale. W każdym razie ten ktoś zginął w Knurowie w pokojowym marszu przez murawę z sektora gospodarzy na sektor gości. Można powiedzieć, że taki pielgrzym.
    Za tego typu zachowania są inne kary niż śmierć lub trwałe uszkodzenie ciała. Popis ochrony dno przez trans, który nikomu nie przeszkadzał parę osób rannych. Nie wspominając już o tym, że prowokowali już od samego początku po przeciwnej stronie stadionu. DNO

  39. Powrót do góry    #3812
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Za tego typu zachowania są inne kary niż śmierć lub trwałe uszkodzenie ciała. Popis ochrony dno przez trans, który nikomu nie przeszkadzał parę osób rannych. Nie wspominając już o tym, że prowokowali już od samego początku po przeciwnej stronie stadionu. DNO
    Nie wiem, nie widziałem, nie oceniam. Znając podejście ochrony - mogło być jak piszesz.

    Ja wspomniałem tylko o samej treści tego co tam było wywieszone. I w tym kontekście nie rozumiem tylko o jakiej karze mowa? Ten typek z Knurowa nie poniósł żadnej kary - poniósł tylko przykrą (ale dającą się przewidzieć) konsekwencję swojego zachowania.

  40. Powrót do góry    #3813
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    W Gorzowie to stawiam na porządny płacz, jedyna nadzieja w pogodzie
    Choć wcale nie jesteśmy bez szans, pewnie jutro już napiszę, że wygramy

    Co do Sali to tylko napiszę, że powinni zatrudnić za Palucha Kowalika bo żal żeby taki
    fachowiec bez roboty był.
    Przecież team złożony z zawodników, którzy pojadą na każdej nawierzchni .
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #3814
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    I jeszcze jedno,panowie slogan,hasło Gramy Fair jest dla kogo?Dla nas kibiców,dla zawodników naszej drużyny,dla zawodników gości?

  42. Powrót do góry    #3815
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    950
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Przykrą konsekwencję Ich obowiązek to wyłapanie takiego kogoś i wymierzenie mu zgodnej z prawem kary. W sieci są nagrania z tego zdarzenia i o dziwo ten człowiek był w dużej odległości od tych "stróżów prawa". Pamięta ktoś rok 2001? Może wtedy tam też powinni nas wszystkich wystrzelać?

    Drużyna jest tak skonstruowana, że te same punkty, które zdobywają u siebie mogą zrobić na wyjeździe. Także nie ma co na razie panikować tylko czekać na wyjazdy. Wyjdzie pewnie jak zawsze ale na szczęście nie ma takich oczekiwań jak w poprzednich sezonach.

  43. Powrót do góry    #3816
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Oj,w niedzielę to może być już nawierzchnia "monotematyczna"czyli paluchowa dobra dla wszystkich.

  44. Powrót do góry    #3817
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Przykrą konsekwencję Ich obowiązek to wyłapanie takiego kogoś i wymierzenie mu zgodnej z prawem kary. W sieci są nagrania z tego zdarzenia i o dziwo ten człowiek był w dużej odległości od tych "stróżów prawa". Pamięta ktoś rok 2001? Może wtedy tam też powinni nas wszystkich wystrzelać?
    Był o kilkadziesiąt metrów i co najmniej jedno ogrodzenie za blisko. Wbiegając na boisko w trakcie meczu i biegnąć w stronę sektora gości (w jakim celu? przywitać się chciał?) musi liczyć się z konsekwencjami. Oczywiście można zadawać pytanie, dlaczego strzał był na takiej wysokości etc. Ale to wszystko nie zmienia faktu, że wbiegając na murawę musi liczyć się z następstwami. Po prostu: działanie - konsekwencje.

    I owszem - obowiązkiem policji jest wyłapanie takich ludzi i doprowadzenie do tego, żeby ponieśli karę. Ale niech Ci debile nie usprawiedliwiają swoich zachowań tym, że policja mogła ich przecież inaczej zatrzymać. Czy oni są ubezwłasnowolnieni? Zatrzymać to się powinni sami przed ogrodzeniem. Poza tym policja (będąca w mniejszości) w tej sytuacji musi przede wszystkim powstrzymać dzicz od wpadnięcia w sektor gości. Jej obowiązkiem jest ochrona tych, którzy prawa nie łamią przed tymi, którzy dopuszczają się bezprawnego zamachu.

    Można rozumieć tragedię rodziny ale nie róbmy zwierząt z ludzi. Dorosły człowiek jest kowalem własnego losu - może w swej wolności świadomie brać udział w ataku na zdrowie (albo i życie) innych ludzi lub udziału takiego nie brać. Jeśli bierze to z wszystkimi tego konsekwencjami i z absolutnie minimalną ochroną ze strony prawa.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 11-05-2015 o 13:19

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Jap (11-05-2015), miles (12-05-2015)

  46. Powrót do góry    #3818
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Jeśli jedni i drudzy wybiegli z sektorów na murawę by się pozabijać, to Policja nie powinna ingerować.
    Temat chuligaństwa rozwiązałby się sam poprzez selekcję naturalną

  47. Powrót do góry    #3819
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    A może nasza drużyna to w końcu te magiczne6x8. Patrząc na drużynę i jak wróci Miedziak to faktycznie jest to możliwe

  48. Powrót do góry    #3820
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ja tam nie jestem jakimś zagorzałym przeciwnikiem. Niech się tłuką po lasach, jeśli sprawia im to przyjemność byleby bezwzględnie przestrzegali jednej zasady - ich działania nie mogą dosięgać osób, które się na nie nie godzą. Na stadionie zawsze jest ryzyko, że krzywda stanie się osobie, która nie godzi się na tego typu praktyki dlatego tutaj policja musi wkraczać bezwzględnie.

  49. Powrót do góry    #3821
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    KS Toruń nie zaproponuje więcej Wardowi

    Pytanie, czy Dariusz woli Pierniki, czy może M&Msy?
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #3822
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Więc będzie wyglądać tak,że w sierpniu wakacje,inaczej się nie da,nie można u siebie wygrywać na styku,i liczyć na cuda na wyjazdach z taka forma zawodników,i takim składem.J
    Zapomniałeś o barażach, jest całkiem realna szansa...

    Swoja drogą ciekawie układa się w pierwszej lidze, może baraże pomiędzy Bydgoszczą i Toruniem nakręciłyby żużlowe środowiska obu miast?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Powrót do góry    #3823
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    KS Toruń nie zaproponuje więcej Wardowi

    Pytanie, czy Dariusz woli Pierniki, czy może M&Msy?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...darcyego-warda

    Tak dla kontrastu

  52. Powrót do góry    #3824
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zapomniałeś o barażach, jest całkiem realna szansa...
    Przy tej wybitnej "formie" naszych asów, to raczej lecimy bezpośrednio do ligi niżej Żeby były baraże trza zająć 7 miejsce

  53. Powrót do góry    #3825
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    bez paniki. na razie jesteśmy w PO:

    1 Fogo Unia Leszno 3 0 6 3 0 0 +45
    2 SPAR Falubaz 2 0 4 2 0 0 +14
    3 Betard Sparta Wrocław 3 0 3 1 1 1 -+21
    4 KS Toruń 3 0 3 1 1 1 +2
    5 PGE Stal Rzeszów 3 0 2 1 0 2 -1
    6 Unia Tarnów 2 0 2 1 0 1 -4
    7 GKM Grudziądz 3 0 2 1 0 2 -44
    8 Stal Gorzów 3 0 0 0 0 3 -33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •