Strona 37 z 211 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No jak tobie pasuje to co robi ws. Warda FIM i jak przebiega proces Australijczyka, no to pogratulować. Nie wiem, rozumiem że jak np. ukradniesz coś w sklepie, to aparat policyjno administracyjny może robić z tobą co chce i wydać wyrok, kiedy zechce np. za 10 lat, a do tego czasu posiedzisz w areszcie? Otóż tak nie jest i pomimo oczywistego wyroku, za uchybienia w procesie - należy się odszkodowanie. Także niech sobie Warda zawieszają np. na rok (łącznie), może nawet słusznie, ale przy okazji z jakieś 200 tysięcy euro odszkodowania powinni mu wypłacić. A jak nie mają podstaw do zawieszenia, to odszkodowanie oczywiście proporcjonalnie jakieś 5x tyle i śmierć frajerom.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-01-2015 o 17:59

  2. Powrót do góry    #1622
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    No tak - bo bez żadnych podstaw odebrali mu 1/3 sezonu 2014, w tym tytuł IMŚ na żużlu.
    Ward myślę, że spokojnie może walczyć o odszkodowanie.
    Bo wprost przyznajesz, że pasuje ci złamanie kariery Warda, bo Nickiemu będzie dzięki temu łatwiej o medale IMŚ
    Idziesz jak burza, mein Herr. Brakuje jeszcze tekstu o "world fucking speedway". A może "ward fucking speedway"?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  3. Powrót do góry    #1623
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    A cokolwiek z tego co napisałem nie jest prawdą? Oczywiście pierwszy cytat odnosi się do sytuacji, kiedy FIM nie będzie w stanie nic Wardowi udowodnić. Powtarzam, jak tobie się zaistniały stan rzeczy podoba a przebieg procesu uznajesz za wzorowy - gratuluję.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-01-2015 o 18:06

  4. Powrót do góry    #1624
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak - bo bez żadnych podstaw odebrali mu 1/3 sezonu 2014, w tym tytuł IMŚ na żużlu. Tyle lekkim żartem, bo wiadomo że Ward nie jest bez winy, ale też nie piszcie, że jak pojedzie od 2015, to "nie poniesie kary", bo już jednak pauzował w decydujących momentach sezonu.
    Ot - jeszcze jeden komentarz;
    http://m.bournemouthecho.co.uk/sport...nd_of_January/
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #1625
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    w ramach przeprosin ze niedopilnowanie sprawy, ze nie maja probki krwi, przez co Ward bedzie mogl (wielce prawdopodbne z obrazu calej sprawy i oddalania decyzji) jechac caly sezon 2015? to raczej flaszke powinien postawic Ward ze mu sie upiecze i bedzie mogl startowac doskonale o tym wiesz

    a dochodzic odszkodowania za to ze nie maja probki B to tak jakby dochodzic swoich praw "nie udowodniliscie mi nic". ja bylem czysty. dziwne, bo Ward przyznal sie ze pil.
    Nie wiem czy pamiętasz Buszmen, ale przytaczaliśmy już tutaj przepisy WADA, które mówią, że w przypadku alkoholu nie potrzebna jest próbka krwi, wystarczy tylko badanie alkomatem. Jeśli chcesz zapytać czemu zatem FIM pracuje tak wolno, odpowiem Ci, że nie wiem.

  6. Powrót do góry    #1626
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Mam pytanie panowie,czy słyszeliście,czytaliście gdziekolwiek o karze na zawodniku wymierzonej przez krajową federację za ten konkretnie przypadek?

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Chłopak ma ludzi zatrudnionych, park maszyn, przygotowania fizyczne do sezonu, logistykę do rozplanowania - w tym momencie jest wszystko w zawieszeniu.
    To jest już sama w sobie duża niedogodność - niech wreszcie wydadzą ten wyrok.
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #1628
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak tobie pasuje to co robi ws. Warda FIM i jak przebiega proces Australijczyka, no to pogratulować. Nie wiem, rozumiem że jak np. ukradniesz coś w sklepie, to aparat policyjno administracyjny może robić z tobą co chce i wydać wyrok, kiedy zechce np. za 10 lat, a do tego czasu posiedzisz w areszcie? Otóż tak nie jest i pomimo oczywistego wyroku, za uchybienia w procesie - należy się odszkodowanie. Także niech sobie Warda zawieszają np. na rok (łącznie), może nawet słusznie, ale przy okazji z jakieś 200 tysięcy euro odszkodowania powinni mu wypłacić. A jak nie mają podstaw do zawieszenia, to odszkodowanie oczywiście proporcjonalnie jakieś 5x tyle i śmierć frajerom.
    Buszmen, nie pluj się tak. Bo akurat w kwestii Warda tzn. w sprawie odwlekania jego wyroku, najwięcej winny jest sam Ward i jego poplecznicy. Akurat kilku gości z Anglii robi co tylko może aby ten wyrok odwlec. To oni uruchomili Armando, aby ten odkręcił jakoś tą sprawę. Gdyby nie on to Darcy już dawno miałby 2 letnia dyskwalifikację. Żadna próbka B nie jest tu do niczego potrzebna. Było komisyjne badanie alkomatem, trzykrotne badanie, odpowiednio zostało zaprotokołowane. Sam winowajca publicznie przyznał się. To w zupełności wystarczy.

    Czemu zatem czekamy na wyrok ? Odpowiedź tutaj jest stosunkowo prosta, Armando i jego prawnicy chcą udupić to postępowanie pod względem formalnym. Słyszałem (sam nie studiowałem regulaminów sądu dyscyplinarnego FIM), że FIM ma określony czas (nie wiem czy nie 6 miesięcy) na ukaranie zawodnika. Armando i jego ludzie, zatem dbają aby odwlekać te terminy, z rożnych bzdurnych powodów. Nie wiem co z tego wyjdzie w finale, ale wcale się nie zdziwię jak na koniec sąd dyscyplinarny FIM dowali Wardowi jakąkolwiek karę a ten się odwoła i zaskarży wyrok od strony formalnej. A wtedy karę mu zdejmą. I taki będzie finał. No chyba, ze ktoś tam w tym FIM, zatrybi w odpowiednim czasie. W co mocno wątpię.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1629
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No no, dlatego Darcy i Middlo, ale i całe środowisko żużlowe są tak sfrustrowani kolejnymi przesunięciami dat. Weź się czasem chociaż chwilę zastanów, aby to co zmyślisz miało chociaż minimalne znamiona prawdopodobieństwa.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mhsol (08-01-2015)

  11. Powrót do góry    #1630
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No no, dlatego Darcy i Middlo, ale i całe środowisko żużlowe są tak sfrustrowani kolejnymi przesunięciami dat. Weź się czasem chociaż chwilę zastanów, aby to co zmyślisz miało chociaż minimalne znamiona prawdopodobieństwa.
    Żeby uwiarygodnić temat, wszyscy zgodnym chórem narzekają, że to tak długo trwa .
    !Adrian walcz!

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (08-01-2015), mhsol (08-01-2015)

  13. Powrót do góry    #1631
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,231
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Dokładnie, to jest typowa podwójna gra

  14. Powrót do góry    #1632
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    25 stycznia o godzinie 17.00 na Tor-Torze kolejne Mistrzostwa Torunia w Żużlu na Lodzie Można wpisać sobie w kalendarz i zarezerwować czas
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #1633
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Swoją drogą nasuwa się coraz więcej pytań.Bo tak o zawartości alkoholu wiedziano już w chwila badania tj 17.08.14 podczas GP Łotwy,ukarany karą finansową za nieobecność na zawodach przez BSI zawodnik został ukarany.I co dalej?A no nic,czekano do dnia 28.08.14 w między czasie zawodnik występował w ligach.Komu zależy na odkładaniu werdyktu?BSI?Nie,Monsterowi?Nie,Federacji krajowej?Nie,Klubom zawodnika(Piraterna,Poll,Toruń)Nie,samemu zainteresowanemu zawodnikowi?Nie.Więc komu?FIM !!! Ale dlaczego?Proszę tylko nie piszcie,że da się porównać przykład Dudka do Warda.

  16. Powrót do góry    #1634
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No no, dlatego Darcy i Middlo, ale i całe środowisko żużlowe są tak sfrustrowani kolejnymi przesunięciami dat. Weź się czasem chociaż chwilę zastanów, aby to co zmyślisz miało chociaż minimalne znamiona prawdopodobieństwa.
    To jest bajka dla takich naiwnych jak Ty. Ci co mają wiedzieć (min. Middlo) wiedzą. A ci co mają się głośno dziwić to się własnie dziwią. Tylko Ty biedny, nie wiesz o co chodzi.

    Proszę tylko nie piszcie,że da się porównać przykład Dudka do Warda.
    Naturalnie. W żadnym razie się nie da tego porównać. O ile, w przypadku tego pierwszego, można mieć wątpliwości co do świadomego przewinienia, o tyle co do tego drugiego, żadnych wątpliwości nie ma, że to świadome przewinienie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-01-2015 o 23:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1635
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jest bajka dla takich naiwnych jak Ty. Ci co mają wiedzieć (min. Middlo) wiedzą. A ci co mają się głośno dziwić to się własnie dziwią. Tylko Ty biedny, nie wiesz o co chodzi.
    Po ile chodzi ten towar?

  18. Powrót do góry    #1636
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ile, w przypadku tego pierwszego, można mieć wątpliwości co do świadomego przewinienia, o tyle co do tego drugiego, żadnych wątpliwości nie ma, że to świadome przewinienie.
    Kolejna różnica to taka, że Dudek brał doping by uzyskiwać lepsze wyniki, a Ward pił bez takiego celu.

  19. Powrót do góry    #1637
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,089
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Buszmen, nie pluj się tak. Bo akurat w kwestii Warda tzn. w sprawie odwlekania jego wyroku, najwięcej winny jest sam Ward i jego poplecznicy. Akurat kilku gości z Anglii robi co tylko może aby ten wyrok odwlec. To oni uruchomili Armando, aby ten odkręcił jakoś tą sprawę. Gdyby nie on to Darcy już dawno miałby 2 letnia dyskwalifikację. Żadna próbka B nie jest tu do niczego potrzebna. Było komisyjne badanie alkomatem, trzykrotne badanie, odpowiednio zostało zaprotokołowane. Sam winowajca publicznie przyznał się. To w zupełności wystarczy.

    Czemu zatem czekamy na wyrok ? Odpowiedź tutaj jest stosunkowo prosta, Armando i jego prawnicy chcą udupić to postępowanie pod względem formalnym. Słyszałem (sam nie studiowałem regulaminów sądu dyscyplinarnego FIM), że FIM ma określony czas (nie wiem czy nie 6 miesięcy) na ukaranie zawodnika. Armando i jego ludzie, zatem dbają aby odwlekać te terminy, z rożnych bzdurnych powodów. Nie wiem co z tego wyjdzie w finale, ale wcale się nie zdziwię jak na koniec sąd dyscyplinarny FIM dowali Wardowi jakąkolwiek karę a ten się odwoła i zaskarży wyrok od strony formalnej. A wtedy karę mu zdejmą. I taki będzie finał. No chyba, ze ktoś tam w tym FIM, zatrybi w odpowiednim czasie. W co mocno wątpię.
    Podobno agenci antydopingowi podczas testow nie odczytali Wardowi jego praw.Komisyjnie.
    Dupa blada Mario.Wywinie sie.
    Tak jak przestepcy w serialach i innych hitach z Hollywood.
    Ale nie martw sie.Ich zawsze dopada potem jakis Brudny Harry,wiec w interesie Warda jest zawieszenie do kwietnia,co by
    pozniej na torze nie dopadl go jakis Pedersen*.

    *zbierznosc nazwiska przypadkowa
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-01-2015 o 07:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #1638
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,805
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    tak tak Mario, Ward z ekipa sa gotowi przeciagac sprawe nawet 2 lata, jak bedzie trzeba. Takie cwaniaki.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #1639
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Naturalnie. W żadnym razie się nie da tego porównać. O ile, w przypadku tego pierwszego, można mieć wątpliwości co do świadomego przewinienia, o tyle co do tego drugiego, żadnych wątpliwości nie ma, że to świadome przewinienie.
    No i Dudek jeździł pod wpływem środków a Dariusz pod wpływem nie jeździł .
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #1640
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Co z tego, że Darek nie jeździł pod wpływem alkoholu? Mi wystarczy, że Darek pod wpływem alkoholu pisze.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  23. Powrót do góry    #1641
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Co z tego, że Darek nie jeździł pod wpływem alkoholu? Mi wystarczy, że Darek pod wpływem alkoholu pisze.
    Alkohol to za mało, by takie pierdy pisać.
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #1642
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jak w BVB grało trzech Polaków w pierwszym składzie, to mówiono o "polskiej kolonii". Chyba w Toruniu możemy mówić o "gnieźnieńskiej kolonii".
    Nawet matematycznie to niemal ta sama liczba:
    3/11=0,27
    2/7= 0,28
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  25. Powrót do góry    #1643
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Jak w BVB grało trzech Polaków w pierwszym składzie, to mówiono o "polskiej kolonii". Chyba w Toruniu możemy mówić o "gnieźnieńskiej kolonii".
    Jo, jeszcze tylko jakiegoś Cieślewicza brakuje...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #1644
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Jak w BVB grało trzech Polaków w pierwszym składzie, to mówiono o "polskiej kolonii". Chyba w Toruniu możemy mówić o "gnieźnieńskiej kolonii".
    Nawet matematycznie to niemal ta sama liczba:
    3/11=0,27
    2/7= 0,28
    Chyba tylko tym próbuję sobie tłumaczyć Twoją troskę o nas .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #1645
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    W waszym zespole tak na serio to mnie tylko Gri$za wkurza. Poza tym w Toruniu ładny kawał życia spędziłem, sporo miłych chwil przeżyłem , stąd ciężko o jakąś większą niechęć.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    BFM (12-01-2015)

  29. Powrót do góry    #1646
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    W waszym zespole tak na serio to mnie tylko Gri$za wkurza. Poza tym w Toruniu ładny kawał życia spędziłem, sporo miłych chwil przeżyłem , stąd ciężko o jakąś większą niechęć.
    Tym bardziej dziwi mnie Twoje zdziwienie dla naszej niechęci do Pedersena.
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #1647
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Poza tym w Toruniu ładny kawał życia spędziłem, sporo miłych chwil przeżyłem , stąd ciężko o jakąś większą niechęć.
    poważnie?
    a twój nick to unimil do biegania (cokolwiek miałoby to znaczyć) czy przemycony przed adminem Toruń, z pejoratywnym wydźwiękiem ?
    bo jakoś mi swoja twórczością tym drugim trącasz, co przeczy wyznaniom do naszego miasta
    1962- the number of the beast

  31. Powrót do góry    #1648
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Emilka - odpowiedź masz na PW.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  32. Powrót do góry    #1649
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Emilka - odpowiedź masz na PW.
    Ja też chcę Ja też chcę
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #1650
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,089
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Tak jeszcze odnosnie celowego opozniania wyroku przez Warda.


    http://www.espeedway.pl/news,ks_toru...,74517,12.html
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #1651
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    No i zapodają, że Holder jednak bez nowych złamań...
    http://nicesport.pl/zuzel/183879/chr...nak-bez-zlaman
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #1652
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Nasz wychowanek Emil Pulczyński, według tego co podają SF, dokonał rzeczy wydawałoby się niemożliwej, podpisał kontrakt w polskiej czwartej dywizji...

    Pomyśleć, że cztery lata temu wróżyłem mu jazdę w GKM-ie. Znaczy się, że przeceniałem jego możliwości i to sporo...

    Poznańscy działacze PSŻ-u, czy Wy naprawdę jesteście tacy głupi, że reaktywacji żużla na Olimpii robicie taką antyreklamę?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #1653
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Poznańscy działacze PSŻ-u, czy Wy naprawdę jesteście tacy głupi, że reaktywacji żużla na Olimpii robicie taką antyreklamę?
    Poznań w tym roku i tak nie wystartuje, a i nie wiadomo, czy w przyszłym,
    bo niestety "ekolodzy" twierdzą, że ptaszki w Golęcinie będą straszone.
    A Pulczas pewno podpisał, jak sądzę, tylko dlatego, żeby potem
    być wypożyczonym gdzieś...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    ... no raczej jasne, że to "warszawka", a w Toruniu nie mógł? Czyżby wszystkie mosty spalił/spalili?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #1655
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    O "Łordzie" coś jeszcze
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/493142/nowy-watek-sprawy-darcyego-warda


    Okazuje się że być może FIM nawet nie potrafi zrobić badań, bo nie zna swoich regulaminów i nie wie kto taki badania powinien robić.

    No ale co się dziwić skoro leśne dziadki potrafią całą zimę toczyć dyskusję o w jakim stopniu zrzutki z gogli zatruwają środowisko. Po prostu debilizm.
    A co co zrzutek, to pamiętam jak jako mały chłopak latałem po torze i szukałem zrzutek na pamiątkę. Żenada - dobrze że dorastałem w normalnych czasach.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,089
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ciekawe czy 30.01 sprawa pojdzie jednak do przodu czy czeka nas kolejne odroczenie.
    Juz teraz,nawet jak procedury okaza sie wadliwe i Warda skazac nie beda mogli a w styczniu
    sprawa nie zostanie ostatecznie rozwiazana,mozemy z Darcym podpisac kontrakt dopiero 15 maja.
    Czyli co najmniej 4 kolejki odbeda sie bez niego.
    Jak mu dowala 10 miechow,kontrakt bedzie mogl podpisac dopiero 15 lipca.
    12 miesiecy kary i kontrakt najwczesniej 1 wrzesnia.
    Jestem tez ciekaw jak zachowaja sie jego prawnicy jesli FIM nalozy kare a oni beda
    mu mieszac dalej w glowie niezachowaniem procedury.
    Rozne odwolania,przepychanki,kolejne wyroki i sezon moze miec z glowy.
    Co z tego,ze moze i wywalczy jakies odszkodowanie jak motocykl zuzlowy
    zobaczy dopiero w 2016.
    Zreszta moralnie byloby to haniebne,bo wina Warda oczywista.
    Najlepszym rozwiazaniem bylby wyrok juz 30 stycznia,powiedzmy na te 8 czy nawet 10 miesiecy.Wuj,niech bedzie nawet te 12 i wraca na play-off.
    Wtedy Darcy traci praktycznie caly sezon ( cwiartka 2014 i trzy cwiartki 2015,w GP praktycznie dwa sezony ) ale szopka sie konczy ,winny zostal ukarany a jego kluby tak w Szwecji,Anglii i Polsce beda juz w spokoju mogly przygotowac sie do sezonu wiedzac na czym stoja.
    Mysle tez,ze poprzednikom w naszym klubie zabraklo troche cwaniactwa.
    Od momentu GP do zawiesznia uplynelo wystarczajaco czasu i mozna bylo z Darcym
    przedluzyc kontrakt.Wtedy nie bylby uzalezniony od okienek transferowych w naszej lidze.
    Zdaje sie ,ze Dudzers dzien po uplynieciu kary moze juz wsiadac na motocykl,bo ma wazny kontrakt z Falubazem.
    Ale najwazniejsze w tym wszystkim jest to ,zeby On w koncu wyciagnal wnioski.
    Bez wzgledu na to gdzie chlopak bedzie jezdzil w przyszlosci,Torunu,Lesznie,Gdansku, zal aby taki talent sie zmarnowal.
    Niech mu sie wreszcie w tym lbie pouklada.
    Na wszystko jest odpowiedni czas.Na rywalizacje sportowa i na lekkie balety.Laczyc tego sie nie da.
    Licze tez na dzikusa dla niego na 2016.Juz i tak tam nie ma Emila i Griszy wiec dodatkowo bez Warda te
    cale GP to jakas popierdolka jest.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-01-2015 o 10:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #1657
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Z tego jednak wynika ze Mariusz ma racje, To strona podejrzanego jest winna przedłużaniu sprawy. Nie ważne, ze sie przyznal ze byl na bani. Nie wazne ze potwierdzily to badania atestowanym alkomatem, kilkukrotnie. Wazne ze byc moze ten kto trzymal alkomat akurat na sluzbie nie byl.

    Jako zywo obraz z amerykanckich fimów. Nie odczytali prawidłowo praw złodziejowi przyłapanemu z goracym towarem w rece stojacemu w wlasnie co rozbitej witrynie sklepowej - to go zreczny papuga za uszy wyciagnie z powodu błędów w procedurze. I jeszcze odszkodowanie ze "dreczenie" wywalczy.


    Zreszta szukanie winnych po stronie FIM jest naciagane. Po prostu wezwali policje. Ja jak wezwe policje bo mi sie zule pod domem bija i okolice demoluja to nie legitymuje po przyjezdzie kazdego z osobna.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    dockm (11-01-2015), kapitan bomba (11-01-2015)

  42. Powrót do góry    #1658
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,089
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Daj spokoj.
    Mozna przezyc Warda w zawieszniu,Holdera znowu na stole, przelotowki ktorych wlasciwie nikt podobno juz nie potrzebuje,wichury w calej Polsce,zamachy w Paryzu i premier Kopacz ale racja Mariusza to juz za wiele.


    ps.
    Jak nie tlumikiem w zuzlowca to zrzutka.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...zny-wymysl-fim
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-01-2015 o 10:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #1659
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A ja dla rozluźnienia powiem może dowcip:

    - Czym się różni prokurator od wibratora?
    - Prokurator to prawdziwy kawał ch**a
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  44. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    O "Łordzie" coś jeszcze
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/493142/nowy-watek-sprawy-darcyego-warda


    Okazuje się że być może FIM nawet nie potrafi zrobić badań, bo nie zna swoich regulaminów i nie wie kto taki badania powinien robić.
    Bzdura, FIM doskonale wie kto powinein takie badania przeprowadzić. Na imprezach FIM-owskich moga robić to: sędzia zawodów w towarzystwie komisarza zawodów oraz jury. Lub służby porządkowe kraju na terenie którego organizowana jest impreza. W każdym z tych przypadków, sędzia zawodów wraz z komisarzem sporządzają z tego odp. protokół.

    No ale co się dziwić skoro leśne dziadki potrafią całą zimę toczyć dyskusję o w jakim stopniu zrzutki z gogli zatruwają środowisko. Po prostu debilizm.
    A co co zrzutek, to pamiętam jak jako mały chłopak latałem po torze i szukałem zrzutek na pamiątkę. Żenada - dobrze że dorastałem w normalnych czasach.
    Ward miał dwie możliwości. Albo od początku walnąć skruchę i nie negować niczego. Wtedy wyrok zapadł by stosunkowo szybko. Albeo wynająć prawników (co podpowiadał mu mocno stary zarząd Unibaxu z Kryjomem na czele) i zacząć komplikować sprawę ile się da. Skorzystał z tej drugiej opcji. Teraz sąd dyscyplinarny FIM, prowadząc postępowanie wyjaśniające, jest zasypywany różnymi wnioskami formalnymi ze strony prawników Warda. I tutaj taktyka jest prosta, odwlekac wyrok tak długo aż minie termin (bodajże 6 miesięcy) na ukaranie Warda. A jeśli FIM się wyrobi to może popełni po drodze gdzieś błąd natury formalnej który to umożliwi uwalić ewentualny werdykt przy odwołaniu. O taki błąd wcale nie jest trudno, FIM jest zawalony wnioskami formalnymi przez prawników Warda, ponadto należy pamiętać, ze sprawa miała miejsce na Łotwie gdzie jest inne prawodawstwo. To tez nastręcza sporo trudności prawnikom FIM, choćby w kwestii formalnej.

    Reasumując, ja dzisiaj nie obwiniałbym FIM-u o tą zwłokę. Tutaj mieszają sporo prawnicy samego Warda. Taką a nie inną drogę wybrał sam Darcy. Czy skuteczną ? To się dopiero okaże.

    A Buszmen i inni niech dalej myślą, że Ward czeka z założonymi rękoma na decyzję tych "nieudaczników" z FIM

    Osobiście, domyślam się, że już Armando i jego koledzy, nie dadzą zrobić krzywdy Wardowi. Więc ja wcale się nie zdziwię jak młodemu ujdzie to płazem. Najnowsze wieści głoszą, ze Ward ma iść na układ z FIM-em. Ci dowalą mu zawieszenie takie aby ten mógł wrócić na tory w sezonie 2015. W zamian za to Ward nie będzie się odwoływał od wyroku i nie będzie domagał się ewentualnego odszkodowania.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-01-2015 o 11:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1661
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Hihihi ciekawe kto produkuje roll-offy. Zagrożenie środowiskowe, bo skisne.

    @unimil czuję się dotknięty,choć prokurator ze mnie nie jest
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  46. Powrót do góry    #1662
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,764
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Chyba nie wierzycie w bajeczke o " przypadkowym" policjancie??? Ward ( moim zdaniem) wynajmując prawników sam przedluza to wszystko ( naturalnym jest ze ich wynajal no ale.....sami widzicie do czego to prowadzi) FIM to Mafia udupia Darka jak tylko będą chcieli i adios wielki świecie.....


    P.S żeby byla jasność nie bronie dzialan FIM-u bo te zakrawaja o farse, sprawa w gruncie rzeczy jest prosta Ward powinien wybrać mniejsze zlo a nie kopać się z wiatrakami jakkolwiek to brzmi. 3 maj się chlopie powodzenia

  47. Powrót do góry    #1663
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Mario, co ty sadzisz znowu?
    Ward miał dwie możliwości. Albo od początku walnąć skruchę i nie negować niczego.
    A gdzie Ward negowal? Przeciez od razu byla skrucha, nie robil zadnego zamieszania. Chyba cos ci sie pomieszalo - to na Dudka skruche czekamy dlugie miesiace.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,231
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Przeciez od razu byla skrucha.
    Właśnie widać jak szczera to była skrucha

  49. Powrót do góry    #1665
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Ciekawe co o tej skrusze Darcego wie kolega wyzej.

    To nie konfesjonal ,ze owa skrucha wystarcza do odpuszczenia grzechów.
    Licze, ze pojda na układ. ewentualnie owi prawnicy wiedzą jak to proceduralnie obalic.
    Niech sie FIM goni ze swoimi zakulisowymi gierkami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •