Strona 126 z 211 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,626 do 5,670 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5626
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,440
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Brawo Panie Termiński! Porządek musi być i nie ogon ma kręcić psem. Skład jest kompletny. Toruń miałby 4 strannieri absolutnie klasy światowej i ze stratą dla żużla byłoby jednego z nich odstawiać od składu. Laguta się sprzętowo ogarnie, jeśli liczy na sensowny kontrakt w przyszłym sezonie. Zresztą Grisza nawet na tych swoich komarkach z wioski potiominkowskiej niejednego potrafi wbić do płotu. Kontrakty mają ponoć motywacyjne, więc nie ma co płakać. Nie wejdą do play-off nie zarobią, kropka. Będziemy oglądać perły w Lidze Pomorza.

    PS Wiem, że ciśnieniowcy z parciem na medale na kredyt mnie wyśmieją, ale na mój gust, 2 obcokrajowców tej klasy to i tak max. W Toruniu jest przecież Krzyżanowski i całe zastępy poząbikowej chińszczyzny. Tradycja i poczucie przyzwoitości nakazuje, aby przynajmniej na pozycjach juniorskich śmigali wychowankowie. Dawać ich i nie pękać.

    No i taka jeszcze jedna myśl. Ciekawe, czy tam gdzie idzie Darek rozliczeni są na bieżąco z pozostałymi zawodnikami. Coś mi się wydaje, że znów będą lamenty przed przyznaniem licencji na 2016 i tradycyjnie usłyszymy zewsząd tylko płacz i zgrzytanie zębów.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-07-2015 o 07:54

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (17-07-2015)

  3. Powrót do góry    #5627
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    PS Wiem, że ciśnieniowcy z parciem na medale na kredyt mnie wyśmieją, ale na mój gust, 2 obcokrajowców tej klasy to i tak max. W Toruniu jest przecież jeszcze Krzyżanowski i całe zastępy poząbikowej chińszczyzny. Tradycja i poczucie przyzwoitości nakazuje, aby przynajmniej na pozycjach juniorskich śmigali wychowankowie. Dawać ich i nie pękać.
    I proszę podkreślić to wężykiem !!!

    Mówimy:
    Nie, dla jazdy na kredyt
    Nie, dla ustępstw wobec kaprysów i fanaberii gwiazd
    Nie, dla medali na kredyt
    Nie, bo nie

    Życzę Darkowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
    My sobie damy radę, jak zawsze zresztą.

  4. Powrót do góry    #5628
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,123
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,854 w 4,872 postach
    Co Wy z tym medalem na kredyt? Przeciez nie o finanse podobno poszlo.
    No i mamy dwoch stranieri swiatowej klasy,Holder do czolowki musi wrocic i wierze,ze wroci.
    Mam tez nadzieje,ze nasze asy wykaza sie podobna lojalnoscia wobec klubu w pazdzierniku,listopadzie jaka wykazal sie klub wobec nich.
    A o medal mozemy spokojnie jechac tym co mamy,choc cisnienia zadnego nie ma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (17-07-2015)

  6. Powrót do góry    #5629
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    A na Twitterze Ward bohaterem bo... stawia przyjaciół nad pieniądze.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #5630
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ja tak zrozumiałem motywację Darcy'ego, że miał jechać za Holdera... I na to chyba nie poszedł.
    Ciekawe jak tam sytuacja Jarka Hampela, nie zdziwiłbym się, gdyby to jednak był kierunek zachodni...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Powrót do góry    #5631
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Dla mnie jeśli Ward poszedł w Polskę, to tak jak napisałem wcześniej krzyżacki krzyż na drogę.
    Jednak jak każdy żużlista ma krótką pamięć jak go w Toruniu rozpieszczano:
    - kto go pokazał polskiej lidze i kto przymykał oczy na jego wyskoki
    - nie dostał kary finansowej za spadek średniej w pewnym sezonie
    - nie dostał bana za sezon gdy wystawił klub i został zawieszony
    - gdzie miał płacone zaraz po meczu

    Inna sprawa to gdzie byli ci którzy powinni zadbać o to żeby te trzy pierwsze sytuacje wyżej napisane z udziałem Warda nie miały miejsca.

    Ktoś powie, że żal mi doope ściska po jego odejściu.
    Pewnie że ściska i zawsze będę podziwiał jego jazdę, ale w tym sezonie jeśli odszedł z Torunia nie będę mu kibicował, bo sympatia do zawodnika nieco osłabła.
    Najbardziej boli to że przed rokiem dał ciała i w tym roku nie chciał się zrehabilitować.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 17-07-2015 o 07:46
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Morciasz (17-07-2015), mszat (17-07-2015)

  10. Powrót do góry    #5632
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ja bym tego przyjaznia nie nazwal dla mnie bardziej to szantaz wobec klubu.
    A Darcy od poczatku swojej kariery w Polsce nie wie co to sa zaleglosci ale sie bardzo szybko dowie i zobaczymy co wtedy zrobi... Jak nie dostanie pieniazkow na czas po meczu wtedy sie zdziwi.
    Mysle, ze za rok i Holdera nie bedzie po tej akcji

  11. Powrót do góry    #5633
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Dla mnie jeśli Ward poszedł w Polskę, to tak jak napisałem wcześniej krzyżacki krzyż na drogę.
    Jednak jak każdy żużlista ma krótką pamięć jak go w Toruniu rozpieszczano:
    - kto go pokazał polskiej lidze i kto przymykał oczy na jego wyskoki
    - nie dostał kary finansowej za spadek średniej w pewnym sezonie
    - nie dostał bana za sezon gdy wystawił klub i został zawieszony
    - gdzie miał płacone zaraz po meczu

    Inna sprawa to gdzie byli ci którzy powinni zadbać o to żeby te trzy pierwsze sytuacje wyżej napisane z udziałem Warda nie miały miejsca.

    Ktoś powie, że żal mi doope ściska po jego odejściu.
    Pewnie że ściska i zawsze będę podziwiał jego jazdę, ale w tym sezonie jeśli odszedł z Torunia nie będę mu kibicował, bo sympatia do zawodnika nieco osłabła.
    Najbardziej boli to że przed rokiem dał ciała i w tym roku nie chciał się zrehabilitować.
    Podpisuję się pod tym 'ręcami i nogami'!
    Ostatnie zdanie należy wytłuścić.
    Swoją drogą trzeba sobie jasno powiedzieć, że Ward przy całym swoim geniuszu w lidze nigdy +12 pkt nie gwarantował, nie ten typ zawodnika. Tam gdzie trafi, jeśli ma być dla tego klubu liderem na +12pkt, szybko spotka się z krytyką i krzywymi spojrzeniami. Szybko spotka się też pewnie z czymś dla niego nowym i niepojęty tj. zaległościami w wypłatach. Zobaczymy, czy go to czegoś nauczy.
    Zdrowia Darcy!

  12. Powrót do góry    #5634
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Mysle, ze za rok i Holdera nie bedzie po tej akcji
    Za rok naturalną zmianą powinna być wymiana Holdera na Warda. Holder od kliku sezonów ma problemu z dogadaniem się z klubem.
    Darcy wtedy także powie że za Holdera to ona nie przyjdzie. Będzie z tym problem.
    Na chwilę obecną Łaguta i Doyle zostaną, nie ma podstaw aby odeszli. A i kasa się zgadza w ich przypadku.

  13. Powrót do góry    #5635
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Falubazy gratuluję Warda !
    A u nas Holder już całkiem na luzie może podejść do uprawiania zawodu.
    Do tej pory z widocznym strachem w oczach punkty zdobywał bo zdobywał, a teraz może zluzowywać pośladki.
    Nawet już bata w postaci Kulakowa nie ma nad sobą.
    Jeśli Pan Terminski myśli, że zaoszczędził kasy, to się grubo pomyli.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-07-2015 o 08:13

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Misiek_T (17-07-2015)

  15. Powrót do góry    #5636
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Prezio pomachał szabelką razem w niektórymi forumowiczami,
    a w niedzielę będzie płacz i zgrzytanie zębów

  16. Powrót do góry    #5637
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,815
    Kliknij i podziękuj
    2,862
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    chcemy, zeby zawodnicy traktowali nas i klub powaznie, to musimy byc wobec nich fair. Gwarancje startow dla kolegi powazne nie sa.

    My uwazamy, ze Ward z powodzeniem moglby bic sie o sklad z Holderem, Laguta. Jesli jego ambicja siega walki o sklad z Jablonskimi, Szandstremami czy Baranami, jego sprawa
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (17-07-2015)

  18. Powrót do góry    #5638
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    A na Twitterze Ward bohaterem bo... stawia przyjaciół nad pieniądze.

    Ciekawe czy postawi przyjaciela ponad pieniądze,jak będzie musiał stanąć pod taśmą przeciw niemu,w meczu ligowym,(przecież nie powinien odbierać chleba przyjacielowi,przyjeżdżając przed nim),wtedy uwierzę,dobry argument,by nie podpisać w Toruniu,po prostu dostaje lepsze propozycje i tyle.

  19. Powrót do góry    #5639
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Ta mityczna przyjaźń to wiecie. Genialny pretekst iść za większą kasą bo zawsze go to wybieli.
    Prawda jest taka że kasa się liczy.
    A Termit pisząc że nie o kasę poszło ładnie wyszedł w oczach kibiców i ewentualnych przyszłych pracowników( zawodników)

  20. Powrót do góry    #5640
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Pytanie tylko kto następny na odstrzał ?
    Przedpełski ?
    Prezes klubu wraz z menadżerem muszą przede wszystkim wiedzieć na jakich zawodników chcą chodzić kibice !
    Przecież my żadnych Emilów, Grigorijów, Ników, Zmarzlików czy Hampli nie wymagamy.

  21. Powrót do góry    #5641
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Pytanie tylko kto następny na odstrzał ?
    Przedpełski ?
    Prezes klubu wraz z menadżerem muszą przede wszystkim wiedzieć na jakich zawodników chcą chodzić kibice !
    Przecież my żadnych Emilów, Grigorijów, Ników, Zmarzlików czy Hampli nie wymagamy.
    Nasi powinni zakontraktować Śwista... przecież nie będą przepłacać, a II liga to też żużel

  22. Powrót do góry    #5642
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    W słowa Termińskiego nie wierzę ani trochę. Zabrakło woli obydwu stron. Trzeba oddać karnet
    Pozdrawiam
    Marcin

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    Stev (17-07-2015)

  24. Powrót do góry    #5643
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    z polskiego jezyka zuzlowego nalezy wykasowac jedno pojecie: List intencyjny.
    Po co definiowac cos bez znaczenia?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #5644
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Nadarza się świetna okazja, aby pokazać gwiazdeczkom żużla, że eldorado w Polsce kończy się bezpowrotnie.
    Sam w to nie wierzę, ale najlepiej by było, gdyby ten australijski talenciak nie znalazł w tym sezonie zatrudnienia w polskich ligach żużlowych.
    Z tych wszystkich przecieków wynika, że Darcy chciałby być zatrudniony jako zawodnik i zarazem chciałby być menadżerem ustalającym skład drużyny wraz z zestawieniem par. A kim on jest?
    Takie dyrygenckie zapędy, to może gdzieś na australijskich torach lub ewentualnie w lidze angielskiej jeżeli na to pozwolą, a nie w lidze z której większość zawodników ma kasę na występy w mniej opłacanych ligach/turniejach.

    Jednakże nasze "piekiełko żużlowe" nie zdoła się na tyle zmobilizować, aby powiedzieć dość, aby dać do zrozumienia "gwiazdeczce", że mamy składy zamknięte od początku sezonu i on może startować lecz nie musi.
    Rozmarzyłem się

  26. Powrót do góry    #5645
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    z polskiego jezyka zuzlowego nalezy wykasowac jedno pojecie: List intencyjny.
    Po co definiowac cos bez znaczenia?
    z tym listem to wydaje mi się że to działacze robili pod publiczkę,
    Gajeś widzę, że w mediach robi jedno, w rzeczywistości drugie...

  27. Powrót do góry    #5646
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Wyobraźcie sobie sytuacje,w której zainteresowany Wardem jest GKM,co przybliża ich do pozostania w E-lidzie,co na to Rzeszów?,myślę że może być tu mały wyścig o Warda,być,albo nie być.

  28. Powrót do góry    #5647
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Wyobraźcie sobie sytuacje,w której zainteresowany Wardem jest GKM,co przybliża ich do pozostania w E-lidzie,co na to Rzeszów?,myślę że może być tu mały wyścig o Warda,być,albo nie być.
    Z GKM-em chyba rozmowy zakończone...
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #5648
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,440
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Prezio pomachał szabelką razem w niektórymi forumowiczami,
    a w niedzielę będzie płacz i zgrzytanie zębów
    Darcy też sobie pozgrzyta jak środa minie, a tu przelewu jeszcze nie będzie na koncie, a tymczasem przyjaciel Chris już dawno po obiedzie. Moim zdaniem nie ma co drzeć szat. Dla mnie liczy się to, że wszyscy czterej pośmigają w niedzielę, kto wie, może w Toruniu? Będzie co oglądać. A Darcy za rok pewnie wróci z podkulonym ogonem, a jak nie - pies go drapał. Ten typ tak ma, że prędzej czy później kolejny numer wywinie. Teraz jeszcze jest na głodzie do jazdy, poczekajmy aż wróci do normy.

    Na marginesie drugi taki model, ten z Rio de Janeiro też sobie przypomniał w tym roku jak się jeździ na żużlu. Wystarczyło, że mu bransoletą na nodze i aresztem domowym pogrozili. Zgadzam się z Covalem, nie ma się co cackać z pijakami.

  30. Powrót do góry    #5649
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    A ten kekvlar co to Ward miał już uszyty i list intentycyjny, to niech Ward spakuje w paczuszke i prześle na pamiątke niejakiemu Buszmenowi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #5650
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Myślę że to może negatywnie odbić się na przygotowaniu mentalnym i psychicznym przed meczem.
    Nie zdziwię się jak Holder poły nam mecz. On jest wyraźnie zmęczony tym klubem. Za długo w nim siedzi. Zmęczenie materiału. Mimo że wyniki są na jego poziomie.

  32. Powrót do góry    #5651
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Brawo Panie Termiński! Porządek musi być i nie ogon ma kręcić psem. Skład jest kompletny. Toruń miałby 4 strannieri absolutnie klasy światowej i ze stratą dla żużla byłoby jednego z nich odstawiać od składu. Laguta się sprzętowo ogarnie, jeśli liczy na sensowny kontrakt w przyszłym sezonie. Zresztą Grisza nawet na tych swoich komarkach z wioski potiominkowskiej niejednego potrafi wbić do płotu. Kontrakty mają ponoć motywacyjne, więc nie ma co płakać. Nie wejdą do play-off nie zarobią, kropka. Będziemy oglądać perły w Lidze Pomorza.

    PS Wiem, że ciśnieniowcy z parciem na medale na kredyt mnie wyśmieją, ale na mój gust, 2 obcokrajowców tej klasy to i tak max. W Toruniu jest przecież Krzyżanowski i całe zastępy poząbikowej chińszczyzny. Tradycja i poczucie przyzwoitości nakazuje, aby przynajmniej na pozycjach juniorskich śmigali wychowankowie. Dawać ich i nie pękać.

    No i taka jeszcze jedna myśl. Ciekawe, czy tam gdzie idzie Darek rozliczeni są na bieżąco z pozostałymi zawodnikami. Coś mi się wydaje, że znów będą lamenty przed przyznaniem licencji na 2016 i tradycyjnie usłyszymy zewsząd tylko płacz i zgrzytanie zębów.
    Niby racja, ale coś mi się zdaje, że tam gdzie Ward wyląduje w tym sezonie to zakotwiczy na długo. Tutaj nie tylko chodziło o te parę spotkań 2015 r. tylko o kolejne sezony. I w takim kontekście odpuszczenie Warda to jest kiepski pomysł ze strony Torunia. Łaguta jest jak chorągiewka i może was po sezonie wystawić do wiatru jak mu ktoś da parę złociszy więcej. Co by o Wardzie nie powiedzieć, to jednak względem klubu i kumpli (Holder) jest lojalny i takich numerów nie wycina. Zakładając że Toruń po sezonie zatrzymuje Holdera to i naturalnym byłoby pozostanie DW.
    Inna sprawa, że nie wiemy jaki kontrakt ma Łaguta. Pewnie ma gwarancje startów i zwyczajnie nie byłoby takiej opcji jak odstawienie go od składu. Ale można było dogadać się z Wardem na kontrakt 2 letni i wypożyczenie do końca sezonu do Rzeszowa. Wilk syty i owca cała. Na moje to wasz zarząd spieprzył te rozgrywkę.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Misiek_T (17-07-2015), YaneY (17-07-2015)

  34. Powrót do góry    #5652
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    gdzie będzie Ward w 2016 to się okaże. jak widać nie ma nic pewnego.

    z kasę wszędzie krucho i może się okazać że znowu paru grajków będzie miało problem ze znalezieniem klubu.

  35. Powrót do góry    #5653
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    No i lipa, tak to nas Darcy uwielbiał... Dziś w świat idzie jeden australijsku torunianin, a w kolejnym sezonie w świat pójdzie drugi, jestem o tym wiecej niż przekonany. Tak się cieszyłem, że znowu będzie można oglądać go na Motoarenie ale nie spodziewałem się że przeciwko Nam
    Nie wiemy jak wyglądały te rozmowy ale mam wrażenie, że decyzje zostały podjęte pochopnie i pod wpływem niepotrzebnych emocji zarówno z jednej jak i z drugiej strony...
    Teraz już nie ma co liczyć na Darka w 2016 w Toruniu, żaden jego przyszły pracodawca nie będzie taki głupi żeby kontraktować go tylko na kilka spotkań 2015, wku***** się!

  36. Powrót do góry    #5654
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    SyFy coś piszą o Zielonce...Plus taki,
    że nie pojedzie on z nami w RZ -
    - coś czuję w moczu, że nie tylko kibice
    toruńscy będą mieli kaca...
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #5655
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    A nowy klub Warda to na pewno ekstraliga?

  38. Powrót do góry    #5656
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    To nie będzie żadnego pożegnania czy coś? Siema, nara i to wszystko?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #5657
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ta mityczna przyjaźń to wiecie. Genialny pretekst iść za większą kasą bo zawsze go to wybieli.
    Prawda jest taka że kasa się liczy.
    A Termit pisząc że nie o kasę poszło ładnie wyszedł w oczach kibiców i ewentualnych przyszłych pracowników( zawodników)
    Terrax, wiesz conieco o klubie to nie pisz bredni. W czwartek w ogole kasa nie była na tapecie, bo finansowe warunki kontraktu na dwa (!) lata były wcześniej ustalone. Chodziło wyłącznie o starty jego i jego dziewczyny.

    Zresztą przekonamy się po sezonie. Jeśli zostanie w tym gorszym klubie, to chodziło o kasę. Jeśli wróci szybko do Torunia, to kwestią była wyłacznie jazda.

  40. Powrót do góry    #5658
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Terrax, wiesz conieco o klubie to nie pisz bredni. W czwartek w ogole kasa nie była na tapecie, bo finansowe warunki kontraktu na dwa (!) lata były wcześniej ustalone. Chodziło wyłącznie o starty jego i jego dziewczyny.

    Zresztą przekonamy się po sezonie. Jeśli zostanie w tym gorszym klubie, to chodziło o kasę. Jeśli wróci szybko do Torunia, to kwestią była wyłacznie jazda.
    Tak prosto to nie będzie. Przemyśl wpis Carlosa. No ale skoro prezio woli Łagutę... Myślałem, że ekipa Romana jest słaba, ale to co się robi teraz to już porażka.

  41. Powrót do góry    #5659
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    A nowy klub Warda to na pewno ekstraliga?
    No może być to klub Marka Cieślaka

  42. Powrót do góry    #5660
    Użytkownik Awatar gagatek
    Dołączył
    20-12-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Wczoraj po decyzji Warda, poczułem się jak wiele lat temu gdy Bajer odchodził do Gorzowa lub nieco później Krzyżaniak do Wrocka. Przywiązanie, zawód, wielka szkoda... Serio nie miałem tak od lat i nie myślałem, że jeszcze kiedykolwiek coś z żużlem związanego sprowadzi na mnie takie emocje.
    Dzisiaj, na chłodno, pozostaje tylko czekać jaki kontrakt Darcy podpisze w nowym klubie - jeżeli dłuższy niż roczny to dla mnie będzie jasny sygnał, że bajki o blokowaniu miejsca kumplowi to tylko tania przykrywka. Cały czas jednak naiwnie wierzę, że rzeczywiście o to chodziło, i po tym sezonie Ward zamelduje się w gabinecie Termosa i podpisze kontrakt na 2016.

  43. Powrót do góry    #5661
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Tak prosto to nie będzie. Przemyśl wpis Carlosa. No ale skoro prezio woli Łagutę... Myślałem, że ekipa Romana jest słaba, ale to co się robi teraz to już porażka.
    Wcale nie woli Łaguty ale zobowiązuje go kontrakt w stosunku do Łaguty inna sprawa że Grisza to najlepszy zawodnik

  44. Powrót do góry    #5662
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Terrax, wiesz conieco o klubie to nie pisz bredni. W czwartek w ogole kasa nie była na tapecie, bo finansowe warunki kontraktu na dwa (!) lata były wcześniej ustalone. Chodziło wyłącznie o starty jego i jego dziewczyny.

    Zresztą przekonamy się po sezonie. Jeśli zostanie w tym gorszym klubie, to chodziło o kasę. Jeśli wróci szybko do Torunia, to kwestią była wyłacznie jazda.
    Nie wiem nic o rozmowach Dowhan & DW ale nie bardzo chce mi sie wierzyć w to żeby RD zgodził sie zapłacić ekstra hajs wyłącznie za dojechanie do końca 2015. Taka będzie oficjalna wersja dla mediów a po sezonie sie okaże ze jest kontrakt na 2 lata. Wiadomo ze AJ jest na wylocie. Sasza tez niepewny, a ktoś musi za nich pojechać. ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #5663
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Kto jest menago Warda? Czy brał udział w rozmowach? Czy to Kryjom?
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #5664
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ostaf pisze, że Darcy nigdzie nie chciał
    kontraktu na dłużej, niż ten sezon - jest
    nadzieja...Nie zmienia to faktu,że nasi
    mogli podpisać z nim kontrakt i wypożyczyć :/ .
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #5665
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dziękuję.Napiszę tak,panie Termiński,panie Gajewski dzwońcie do wojska,po koloniach,obniżcie bilety do minimum,ażeby ktoś przyszedł na MA oglądać idola Holdera.Tak sięgam pamięcią,ale mam słabą i może ktoś napisać czy na rozmowach kontraktowych w Toruniu byli inni zawodnicy niż Holder?Życzę Wardowi jak najlepiej i żeby już do Torunia nie wrócił.Wspomnicie moje słowa Holder już lepiej nie pojedzie i będzie to jego ostatni sezon w Toruniu.Albo Holder,albo kibice na MA.Dla mnie osobiście będzie ciężko się przyzwyczaić do oglądania Warda w innym klubie.Nie którzy wypisują o kwotach i nie pewności w formę Warda!No gratuluję zapytajcie ile zarabia Holder i o jego formę od początku sezonu.

  48. Powrót do góry    #5666
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Panowie mam tylko takie szybkie pytanie z innej beczki - kupiłem właśnie bilet online i to potwierdzenie na którym jest kod do zeskanowania - muszę wydrukować w kolorze, czy może być czarno-białe?

  49. Powrót do góry    #5667
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    trzeba przyznać że wizerunkowo kolejna klapa. szczególnie jeżeli przyjedzie na PO i będzie jeździł z mychą na klacie...

    Arczi - może być czarno białe.

  50. Powrót do góry    #5668
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Panowie mam tylko takie szybkie pytanie z innej beczki - kupiłem właśnie bilet online i to potwierdzenie na którym jest kod do zeskanowania - muszę wydrukować w kolorze, czy może być czarno-białe?
    Może być nawet w PDF na telefonie .
    Nie musi być w kolorze oczywiście.
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #5669
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Dzięki, z tym pdfem w telefonie to poważnie?
    To i tak bilet nie dla mnie, ale byłoby mi na rękę bo nie mam nawet tego gdzie wydrukować.

    Poważnie może być pdf na telefonie ? Przeczyta to skaner ?

  52. Powrót do góry    #5670
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Dzięki, z tym pdfem w telefonie to poważnie?
    To i tak bilet nie dla mnie, ale byłoby mi na rękę bo nie mam nawet tego gdzie wydrukować.

    Poważnie może być pdf na telefonie ? Przeczyta to skaner ?
    Nie dam Ci 100% gwarancji i sam nie sprawdzę,
    bo mam karnet. Poza tym wszystko zależy od telefonu
    i wyświetlacza, natomiast myślę, że zadziałało by.
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •