Strona 209 z 211 PierwszyPierwszy ... 109159199207208209210211 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,361 do 9,405 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9361
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Mam dziwną radość że jest w pełni sprawny od pasa w górę. Pierwsze doniesienia były tragiczne.
    To Per jest w gorszym stanie.
    czy w pełni to się okaże. Używa tylko prawej ręki.

    jasne jest super że nie leży bo to by była tragedia.

    co do składu. sam Greg to za mało bo może okazać się że zamienił stryjek siekierkę na kijek.

    1. Greg
    2. Miedziński
    3. Doyle
    4. Gomólski
    5. Holder
    6. Krzyżanowski
    7. Przedpełski

    Taki skład totalnie nie poraża. W zależności od zasobności kieszeni trzeba by za kogoś z czwórki Doyle/Miedziński/Gomólski/Holder wrzucić Dudka czy Hampela.

    Oczywiście najlepiej ze Gomólskiego, największe zwiększenie siły ognia.

  2. Powrót do góry    #9362
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Mam dziwną radość że jest w pełni sprawny od pasa w górę. Pierwsze doniesienia były tragiczne.
    To Per jest w gorszym stanie.
    U Pera doszlo do przerwania rdzenia ''wyzej'' na poziomie c4 c5 dlatego góre ma niesprawna znacznieeee gorzej.

  3. Powrót do góry    #9363
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Tymczasem we wczorajszym turnieju w Poole dla Darcy'ego:

    7. Brady Kurtz - 6 (3,0,0,3,0)
    7. Jack Holder - 7 (2,2,1,2)

  4. Powrót do góry    #9364
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale tabele są dla laików Rozmawiamy w elitarnym gronie i oczekuje głębszych wniosków niż przeczytanie tabeli.
    Buszmen, ale to wszystko to nic innego jak sport-fiction, tak bardzo przez Ciebie napiętnowane.
    Jaki ma sens rozpatrywanie Stali Gorzów hipotetycznie, gdyby forma zawodników zgrała się z sezonem właściwym, a nie ogórkowym.
    Przecież sam sobie młotkiem w piszczele przywalasz takimi stwierdzeniami.
    No chyba że teoretyzować wolno tylko nielicznym to wtedy nabiera sensu.
    Tyle że to trochę niegodne, nie uważasz?

    Hipotetycznie i na papierze to większość forumowiczów prawdopodobnie prawidłowo określiła siły drużyn na podstawie nazwisk.
    Przyjmijmy, że na papierze ciągle prowadzi Leszno, przed Gorzowem i ZG (dowolna kolejność), Toruniem, Wrocławiem, Tarnowem i resztą.
    Tylko jakie to ma znaczenie?
    Jakby Ward się nie napił, byłoby dla niego złoto i medal dla Torunia, prawda?

    Aha, i jednak nie mamy w zwyczaju oceniać całego sezonu li tylko na podstawie rywalizacji z Tarnowem. Trochę to niekompetentne.
    Jakie znaczenie ma wygrana GW z Unią, podczas gdy z wyjazdów przywieźli wiadomo ile.

  5. Powrót do góry    #9365
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Innymi słowy ogarnąć tok rozumowania Buszmena jest jak sam wspomniany piszę "hard level" Mnie osobiście zadziwia tak głębokie pietnowanie swoich acz lubię czytać jego posty

  6. Powrót do góry    #9366
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W tej dyskusji już pisałem, zawodnik może być: dobry/słaby, ciekawy/nudny, rokujący/nierokujący. Dobrze jeśli chociaż 2 pkt są spełnione.
    Po 2013 taki na przykład Zengota pewnie nie spełniał żadnego z tych punktów, a Janowski może jeden. Dzisiaj nie ma klubu w Ekstralidze, który nie chciał by mieć w swoim składzie któregoś z nich. Żużel jest sportem niezwykle dynamicznym, gdzie praktycznie w ułamku sekundy sytuacja potrafi zmienić się o 180 stopni. Ile osób po sezonie 2012 przewidziałoby, że Woffinden zdobędzie dwa tytuły IMŚ w trzech najbliższych latach? Albo zjazd Kasprzaka. Ja się akurat regresu spodziewałem, ale skala jest wręcz kosmiczna. Dlatego dzisiaj ktoś może spełniać nawet wszystkie te kryteria, a jutro może być zupełnie inaczej.

  7. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (08-10-2015), Yozayan (08-10-2015), j-rules (08-10-2015), mhsol (08-10-2015), mszat (08-10-2015)

  8. Powrót do góry    #9367
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    czy w pełni to się okaże. Używa tylko prawej ręki.

    jasne jest super że nie leży bo to by była tragedia.

    co do składu. sam Greg to za mało bo może okazać się że zamienił stryjek siekierkę na kijek.

    1. Greg
    2. Miedziński
    3. Doyle
    4. Gomólski
    5. Holder
    6. Krzyżanowski
    7. Przedpełski

    Taki skład totalnie nie poraża. W zależności od zasobności kieszeni trzeba by za kogoś z czwórki Doyle/Miedziński/Gomólski/Holder wrzucić Dudka czy Hampela.

    Oczywiście najlepiej ze Gomólskiego, największe zwiększenie siły ognia.

    Wystarczy, że nazwa będzie przerażać Mam jednak wrażenie, że taka zmiana w tym sezonie dałaby nam mistrzostwo.

  9. Powrót do góry    #9368
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    czy w pełni to się okaże. Używa tylko prawej ręki.
    Obejrzyj dokładnie cały film
    Lewej też używa , tym bardziej, że jest po operacji

  10. Powrót do góry    #9369
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    ośrodek mowy jest uszkodzony. Aż dreszcze przechodzą jak Darcy przemawia, https://www.youtube.com/watch?v=Bgkm...ature=youtu.be
    Zdecydowanie się nie zgadzam. Darcy ledwie może mówić ze wzruszenia, ale to nie jest w żadnym stopniu problem natury neurologicznej.

    Co do ramion i rąk, niestety ewidentnie masz rację. Ale to było już wcześniej mówione, że nerwy odpowiedzialne za np. kciuk czy palec wskazujący mogą funkcjonować, gdy w innych palcach nie ma czucia.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Buszmen (08-10-2015)

  12. Powrót do góry    #9370
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Kompletnie nie wierzę w te żałosne tłumaczenia Taia, że miał spotkania ze sponsorami i nie mógł być na tym turnieju. To pokazało jak na pokaz robił te wszystkie swoje "Fuck it, I love Darcy". Jego główny sponsor był na Wimbourne Road wspierając DW, i nawet jeśli miałby spotkania w Polsce to KAŻDY by takie spotkanie przełożyl w takiej chwili. Zrobił się z pozornie fajnego chłopaka strasznie egoistyczny koleś, który działa tylko pod publiczkę, bo to nie pierwsza sytuacja, że ma gdzieś, zwłaszcza kibiców w kraju pod którego szyldem startuje.
    Sport zawodowy na najwyzszym poziomie to nie tylko mecz. Szkoda ze Tai nie ma menadzera,ktory by sprawy pozatorowe zalatwial. Trzeba mu wybaczyc.

  13. Powrót do góry    #9371
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Wystarczy, że nazwa będzie przerażać Mam jednak wrażenie, że taka zmiana w tym sezonie dałaby nam mistrzostwo.


    Kiedy konferencja?

  14. Powrót do góry    #9372
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Naszych czesto objezdzali na trasie co kloci sie z teoria,ze maszyna startowa wypaczyla wynik tylko w jedna strone,co sugerujesz.
    Zreszta startujac na przemian z pol skrajnych nie mozna twierdzic,ze ktos byl wyraznie uprzywilejowany.
    Przeciez tasma szla nierowno nie tylko w biegach w ktorych to jeden z naszych startowal z 4 pola.
    Nie wypaczyła, tylko SPŁASZCZYŁA. No właśnie o to chodzi, że na zmianę były uprzywilejowane pola dla jednej drużyny, więc ciężko było tej lepszej tego dnia drużynie zbudować większą przewagę.


    Przypomne Ci ,ze jeszcze niedawno przekonywales wszystkich o naszej wyzszosci nad Unia Tarnow.
    No bo jesteśmy "mocniejsi", tzn byliśmy od Unii Tarnów. Ale dostaliśmy od nich w palnik i to mnie tak właśnie boli i to uznaję za taką porażkę. Wiesz, Lech też jest mocniejszy od większości drużyn w Polsce (jeśli nie od wszystkich), a możesz sprawdzić jakie wyniki osiąga i które miejsce zajmuje.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po 2013 taki na przykład Zengota pewnie nie spełniał żadnego z tych punktów, a Janowski może jeden. Dzisiaj nie ma klubu w Ekstralidze, który nie chciał by mieć w swoim składzie któregoś z nich. Żużel jest sportem niezwykle dynamicznym, gdzie praktycznie w ułamku sekundy sytuacja potrafi zmienić się o 180 stopni. Ile osób po sezonie 2012 przewidziałoby, że Woffinden zdobędzie dwa tytuły IMŚ w trzech najbliższych latach? Albo zjazd Kasprzaka. Ja się akurat regresu spodziewałem, ale skala jest wręcz kosmiczna. Dlatego dzisiaj ktoś może spełniać nawet wszystkie te kryteria, a jutro może być zupełnie inaczej.
    Tu przyznaję rację. Tylko po prostu, trzeba coś założyć. Oczywiście, może np. ja nie mam racji i za rok Holder się odbuduje, wróci na mistrzowski poziom i pozamyka mi gębę, tak, że się zdziwię. Tak też może być. Ale rozmawiamy, dywagujemy, przedstawiamy swoje punkty widzenia. I mój jest taki, że u Holdera i Miedziaka widzę stałą tendencję "marazmu". I nie za bardzo widzę szansę poprawy, zwłaszcza bez "wstrząsu". Doyle naprawdę lepiej się obecnie prezentuje. Ja rozumiem i wiem co jechał pod koniec RZ (chociaż w Tarnowie na sam koniec pojechał lepiej), ale patrząc całościowo, na wszystkie biegi, rozgrywki - jakoś widzę w nim więcej dynamiki, chęci i po prostu możliwości na dziś. Łaguta to już napisałem kupno na hossie i sprzedaż na bessie. Dla mnie staż Holdera i Miedziaka to "wada" a nie "atut", z racji tego, że ostatnie lata, oględnie mówiąc, uważam za nieudane.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 13:46
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #9373
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Buszmen żeś się zawziął na tego Holdera chyba Ci programu kiedyś po meczu nie podpisał
    A jak mówił Prezes czy Menager Holder w tym roku był kontraktowany jako druga linia a nie lider
    i sie wywiązał ze swojej roli i takie pieniądze zarobił.
    Skoczek był kontraktowany jako ten co miał przyćmić odchodzącego Emila i miał być
    wymiataczem na 15 bieg a nie wiem czy ten Holder w 15 biegach częściej nie startował
    jak Grisza, tu muszę sie z toba zgodzić bo chyba większość 15 biegów dostaliśmy w palnik,
    Holder nie miał pary na 15 bieg.

  16. Powrót do góry    #9374
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    To raczej działa odwrotnie i to niektórzy z was są jacyś zaślepieni. No miał robić po 0 punktów na bieg, a robił 1. Wow. Chodzi o sposób myślenia. Skoro miał być II linią, to ciekawe czemu jeździł z nieparzystymi numerami. No ale dobra - już nie drążę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #9375
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    A jak mówił Prezes czy Menager Holder w tym roku był kontraktowany jako druga linia a nie lider
    i sie wywiązał ze swojej roli i takie pieniądze zarobił.
    Skoczek był kontraktowany jako ten co miał przyćmić odchodzącego Emila i miał być
    wymiataczem na 15 bieg a nie wiem czy ten Holder w 15 biegach częściej nie startował
    jak Grisza, tu muszę sie z toba zgodzić bo chyba większość 15 biegów dostaliśmy w palnik,
    Holder nie miał pary na 15 bieg.
    Skoro Holder miał być drugą linią to niby kto miał być w pierwszej poza Griszą ? Miedziak ? To jakaś herezja jest. Był liderem, prowadzącym parę czyli pierwsza linia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    polewaczka (08-10-2015)

  19. Powrót do góry    #9376
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Ktoś musiał przecież jeździć z nieparzystym. A to, że akurat w tym sezonie mieliśmy 5 zawodników drugiej linii, było już wałkowane

  20. Powrót do góry    #9377
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Kompletnie nie wierzę w te żałosne tłumaczenia Taia, że miał spotkania ze sponsorami i nie mógł być na tym turnieju. To pokazało jak na pokaz robił te wszystkie swoje "Fuck it, I love Darcy". Jego główny sponsor był na Wimbourne Road wspierając DW, i nawet jeśli miałby spotkania w Polsce to KAŻDY by takie spotkanie przełożyl w takiej chwili. Zrobił się z pozornie fajnego chłopaka strasznie egoistyczny koleś, który działa tylko pod publiczkę, bo to nie pierwsza sytuacja, że ma gdzieś, zwłaszcza kibiców w kraju pod którego szyldem startuje.
    A czy to m.in. nie ten wstrętny Tai ofiarował srebrny medal DMP na licytację charytatywną dla Warda? Wiem, wiem, na pokaz. I te "rowerowe" zbiórki pieniędzy na rzecz chorych na raka to też wyłącznie świadectwo skrajnego egoizmu, prawda?

    Gdyby na świecie było więcej takich "egoistycznych kolesi" jak Woffy, to ten świat wyglądałby trochę lepiej.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    wokie (08-10-2015)

  22. Powrót do góry    #9378
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Uważam, że sezon był udany. Cel minimum osiągnięty, co prawda dzięki Saszce, ale w poprzednich latach to raczej Toruniowi odejmowano punkty i robiono pod górkę, więc rachunki prawie wyrównane. Mogło być lepiej, ale Pan Alfa i Omega ma za dużą słabość do kangurów. Pisałem swego czasu, żeby odpuścić Holdera i wziąć Pająka. Byłby komplet fighterów i wynik sportowy prawdopodobne lepszy, przy takim samym, albo i nawet mniejszym nakładzie finansowym. A tak "thanks bro" joker wypadł z rękawa pana menadżera i cały domek z kart się zawalił w połowie sezonu. Wystarczy zwrócić uwagę kiedy przyszedł nagły spadek formy Doyla? Kozioł ofiarny Laguta, nie wiem na jakiej podstawie typowany na lidera, jechał padakę praktycznie wszędzie cały sezon, za wyjątkiem końcówki jednych podwórkowych zawodów. Holder rzeczywiście w ligach poziom tragiczny, ale choć bez błysku jakoś nie ma problemów z utrzymaniem się w czołówce SGP od dwóch lat, podobnie w tym roku debiutant Doyle, gdyby trzymał nerwy na wodzy, mógłby się bić o medal. A obaj w Ekstralidze nie łapią się do pierwszej dwudziestki pod względem średniej. Oczywiście do nich nie ma pretensji, no ale skoro były mistrz świata kontraktowany został na zawodnika drugiej linii trudno się dziwić. Toruń w końcu od lat najlepsze sanatorium w branży.

    Czas pozbyć się sentymentów do kangurów panie menadżerze i drodzy kibice. Oni, jak udowodnił tegoroczny sezon, takowych do Torunia nie mają.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #9379
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Skoro Holder miał być drugą linią to niby kto miał być w pierwszej poza Griszą ? Miedziak ? To jakaś herezja jest. Był liderem, prowadzącym parę czyli pierwsza linia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Nie wiem nie znam się, powtarzam słowa naszych włodarzy.
    A że Holdera lubię więc go wkładam w nasz skład na następne 8 lat,
    byle było nas stać żeby godnie u nas zarabiał .

  24. Powrót do góry    #9380
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Skoro miał być II linią, to ciekawe czemu jeździł z nieparzystymi numerami. No ale dobra - już nie drążę.


    Myslalem,ze na numerkach,tabelkach i liczbach polega jedynie laik.
    Ale idac juz tym tropem czy Lampart,Okoniewski,Madsen ,Doyle lub Jedrzejak tez byli
    kontraktowani jako liderzy?

    Negocjacje kontraktowe z Holderem o ktorych bylo dosc glosno
    wyraznie pokazuja jaka role mial pelnic w druzynie .
    Nie za bardzo chcial sie z tym pogodzic,ale tutaj Gajewski sie nie pomylil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 15:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (08-10-2015), mszat (08-10-2015)

  26. Powrót do góry    #9381
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Czyli kto miał być liderem? Gomólski czy Miedziński?
    To jest gość z tytułem IMŚ. Zastanawiam się powoli, kto go jednak bardziej szanuje, czy ja - nie szczędząc mu krytyki, czy jednak niektórzy z was - stawiając mu oczekiwania na poziomie Mroczki albo Barana. II linią to on może był, w 2013/2014 w gwiazdorskim teamie, gotowym do walki o DMP, ale w 2015?

    To w sumie Gollob w 2014 w Toruniu też robił swoje. Jechał jako II linia, to co tam od niego oczekiwać ?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 15:35
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #9382
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Skoro Holder miał być drugą linią to niby kto miał być w pierwszej poza Griszą ? Miedziak ? To jakaś herezja jest. Był liderem, prowadzącym parę czyli pierwsza linia.
    Aha, czyli jak Sajfutdinov był uzupełniającym parę w Lesznie to należy go traktować jako drugą linię Unii?

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mszat (08-10-2015)

  29. Powrót do góry    #9383
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No tak to sobie tłumaczcie, jest jakaś granica, kiedy przestaniecie tłumaczyć Holdera i traktować jak jakiegoś leszcza?
    Emil jechał z 12, ale było wiadomo, że jest liderem pary. Holder był ustawiany najczęściej z Gomólskim, więc chyba to on był liderem tej pary. Czy nie? Bo już nie wiem? Pisząc o numerze nieparzystym, zastosowałem uproszczenie, skrót myślowy - nieważne jaki był numer, ważne, że jeździł jako lider par.

    Kingpin: Powinno dać ci trochę do myślenia to, że stawiasz Holdera w jednym rzędzie z Lampartem, czy Jędrzejakiem...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 15:44
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #9384
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Holder mial byc liderem z Laguta patrzac na sklady. Dojsc mial Ward. wyszlo jak wyszlo, ale Chris "Fair-play" Holder powinien byc pogoniony z Torunia. klotnie o kase i zmeczenie materialu. nowe srodowisko by mu pomoglo.

  31. Powrót do góry    #9385
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli kto miał być liderem? Gomólski czy Miedziński?
    To jest gość z tytułem IMŚ. Zastanawiam się powoli, kto go jednak bardziej szanuje, czy ja - nie szczędząc mu krytyki, czy jednak niektórzy z was - stawiając mu oczekiwania na poziomie Mroczki albo Barana. II linią to on może był, w 2013/2014 w gwiazdorskim teamie, gotowym do walki o DMP, ale w 2015?

    To w sumie Gollob w 2014 w Toruniu też robił swoje. Jechał jako II linia, to co tam od niego oczekiwać ?



    Co z tego ,ze Holder byl misiem.
    Gollob tez byl.
    Kto go zakontraktuje w przyszlym roku jako lidera?
    Nikt rozumny.
    Podobnie bylo z Holderem.
    Psioczyl na oferte z Torunia,ale wszyscy zdawali sobie sprawe z tego,
    ze dwa ostatnie sezony mial stracone i nigdzie go nie chcieli z zadaniami
    niczym lider z prawdziwego zdarzenia.
    W tak zbudowaniej druzynie jak Torun czy Tarnow ( choc oni maja jeszcze VAcula ) jest jeden wyrazisty lider
    a reszta to druga linia.Raz wyskoczy jeden,raz drugi a od Griszy czy Kolodzieja
    wymaga sie jazdy na najwyzszym poziomie.
    Ty po prostu piszesz o liderze pary a ja o liderze druzyny.
    Kto w parach Jedrzejak - MJJ,Doyle - Miedziak/ Pawel czy Bjerre - Madsen byl kontraktowany jako lider druzyny ( nie pary )?

    Gollob to byl kaprys Karkosika i dokladnie o tym wiesz.
    Rozumiem konflikt z Paluchem,ale Tomasz pokazal juz w 2012 ,ze moze byc juz tylko gorzej.
    I tak,w 2014 juz kazdy zdawal sobie sprawe z tego jaka role w druzynie bedzie sprawowal Gollob.
    Kontrakt byl jednak na 2 lata,wiec Kark honorowo go wypelnil.
    Nikt nie mial jednak zludzen na jaki poziom stac Golloba.
    Wystarczy poczytac co przed sezonem pisalismy,a ze gaze mial niczym krol?
    Kogo to obchodzi?Kaprys wlasciciela.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 16:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #9386
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No OK, czyli konkludując, Holder to też kaprys właściciela.
    A Gollob w 2013 idealnie pasował do nas KSM i pojechał przyzwoity sezon. A jak na... II linię to wręcz powinni go nosić na rękach
    Nie sądzę by Holder miał kontrakt na poziomie Gomólskiego, czy nawet Miedzińskiego, o Doylu nie wspomnę. Pod względem płacy był II zawodnikiem w drużynie, więc przestańcie go traktować, jak nie wiadomo kogo. To nie jest poważne. I paradoksalnie w tej dyskusji - to nie ja mu umniejszam.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 16:05
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #9387
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Gollob pod wzgledem placy byl podejrzewam w 2014 bezkonkurencyjny i to nie tylko
    w Polsce.
    Tylko ,ze z tego nic nie wynika.
    Pieniadze nie zrobily z niego lidera.

    Wiesz Buszmen.
    Mozna zbudowac taka druzyne w ktorej nawet Gomolski bedzie liderem.
    Tylko ,ze dla mnie lider to gosc ktory ma w 15 biegu rywalizowac jak
    rowny z rownym z liderem/liderami innych druzyn.
    Tego oczekiwalem od Griszy i tylko od niego w naszej druzynie.
    Co oczywiscie nie oznacza,ze ktorys z pozostalych chlopakow
    nie mial prawa do zwyciestw w tym biegu i takimi zawodnikami.
    Sa jednak jakies przedsezonowe zalozenia a te bylo takie,ze mamy
    Grisze i rownych pomagierow ktorzy moga go skutecznie wesprzec.
    W sumie do pewnego momentu to nawet trybilo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 16:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (08-10-2015)

  35. Powrót do góry    #9388
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No nie, ale na jego jazdę jednak narzekano i domagano się odejścia. Holder jest chwalony. Jeszcze w tej całej mizerii nie miał na tyle godności, aby nie dawać przyzwolenia na "niezabieranie mu miejsca w składzie", tylko uczciwie stanąć do rywalizacji o miejsce w składzie.

    No OK, to Grisza na II linię będzie lepszy niż Holder na II linię, czyż nie? No nie kupuje takiego myślenia, że "nikt od niego niczego nie oczekiwał", ten nic nie dokonał, no czyli bilans się zgadza i jest dobrze Po co w składzie taki zawodnik, skoro z góry stawiasz mu znikome oczekiwania?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 16:12
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    polewaczka (08-10-2015)

  37. Powrót do góry    #9389
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    No OK, to Grisza na II linię będzie lepszy niż Holder na II linię, czyż nie?
    Grisza był wystawiony jako II linia w Tarnowie

  38. Powrót do góry    #9390
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Aha, czyli jak Sajfutdinov był uzupełniającym parę w Lesznie to należy go traktować jako drugą linię Unii?
    Taktyczne popisy Skóry to jest osobna historia i nie używałbym ich jako argumentu na cokolwiek.
    Ad rem - jeśli Holder nie miał być u was liderem to kto miałby nim być ? Przyjmijmy, że lider to ten kogo się z założenia ustawia na 15 bieg. To niby kto oprócz Griszy? Miedziak? Doyle ? A może z góry, przed sezonem to miejsce zarezerwowano dla Warda ? Bez jaj, Holder miał być liderem tej drużyny i zawiódł w najważniejszych momentach.
    A to czy powinien zostać u was na kolejny sezon, to już zupełnie inna sprawa. Ja bym go pogonił za historię z Wardem, ale z drugiej strony po tym co na koniec sezonu odstawił Grisza to już taki zdecydowany nie jestem. W końcu ktoś jechać musi, a Hancocka nie sklonujecie
    No chyba że rozwikłacie redbullowy węzeł gordyjski i Jareczek przyjdzie do was. Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo w Lesznie dla niego miejsca ni ma. Zmora musiałby podkupić Przemka Pawlickiego, ale średnio w to wierzę.

  39. Powrót do góry    #9391
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z całej dyskusji wynika, że macie najbardziej przepłaconą drugą linię ever.
    Moje gratulacje

  40. Powrót do góry    #9392
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie, ale na jego jazdę jednak narzekano i domagano się odejścia. Holder jest chwalony. Jeszcze w tej całej mizerii nie miał na tyle godności, aby nie dawać przyzwolenia na "niezabieranie mu miejsca w składzie", tylko uczciwie stanąć do rywalizacji o miejsce w składzie.
    Dokladnie wiesz dlaczego narzekano na Golloba.
    2,5 banki ryczaltem a srednia w okolicach 2.0.
    Pomijam tu nawet "prawdziwych",bo Tomek nawet jakby walil komplety,traktowany by byl tak a nie inaczej.
    Dla wielu przyjscie Golloba bylo jak zakalec za ktory musisz bulic jak za slubny tort..
    Wynik tu nie mial nic do rzeczy.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    No OK, to Grisza na II linię będzie lepszy niż Holder na II linię, czyż nie? No nie kupuje takiego myślenia, że "nikt od niego niczego nie oczekiwał", ten nic nie dokonał, no czyli bilans się zgadza i jest dobrze Po co w składzie taki zawodnik, skoro z góry stawiasz mu znikome oczekiwania?
    To jest chyba oczywiste.
    Tylko kto wtedy bedzie liderem?

    Dlaczego znikome oczekiwania?
    Od Holdera wymagalem 8-10 pkt na mecz.To tak malo jak na druga linie?
    Od Griszy 12-14.Wysmiales mnie wtedy,ale jesli pamietasz,
    przynajmniej wiesz nie sciemniam i nie dostosowuje opinii do zaistnialych juz faktow.
    Natomiast Doyla ocenialem surowiej niz pojechal i gdyby nie koncowka sezonu,ktora moim zdaniem
    olal,nigdy bym o nim zlego slowa nie powiedzial a nawet gratulowalbym piewcom jego talentu czyli m.i.n Tobie i Mhsolowi nosa a Gajesiowi strzalu w 10.



    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z całej dyskusji wynika, że macie najbardziej przepłaconą drugą linię ever.
    Moje gratulacje
    Konkrety Sobotch.
    Ile kosztowal Holder,Miedziak i Dolye?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 16:28
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #9393
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie wiem, ile kto i nie do mnie to pytanie. Ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że Holder był z tej trójki najdroższy. Niech terrax wyjaśni A skoro był II zawodnikiem w teamie pod względem płacy, to też II w hierarchii oczekiwań. I to jest prosta sprawa. We wszystkich doniesieniach przewija się informacja, że alternatywą dla niego był Kildemand (czyli chyba nie zawodnik II linii ?). I gdyby Holder jeździł na takim poziomie co Pająk, to uznałbym, że spełnił oczekiwania.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 16:23
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #9394
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Nie no tu sie z Buszmenem zgodze. Wiadomo, Holder jechal jak jechal, dzialacze byc moze nie chcelina nim robic jakiejs wiekszej presji czy pompowac balonik to i wymyslono wersje ze nie ma byc liderem.
    Ale sam Holder chyba powinien robic wszystko by tym liderem byc. Ma ambicje? No i tu jest pytanie..
    Od kilku lat co sezon narzekano ze to nie ten Holder (wiadomo, chodzi o zdrowie) ale ten sezon mial juz byc tym przelomowym.
    Wobec dziadostwa Griszy i ogolnej mizerii teamu mogl sie spokojnie wykazywac, mial pole do popisu.

    Nie wiem.. pewnie zmiana druzyny by mu pomogla, ale co to za Torun bez Holdera? Zostawic go jako typowego drugoliniowca i bedzie jednym z najlepszych na tej pozycji w przyszlym sezonie? JEst na to wg mnie duza szansa. Jesli nie.... to mu podziekowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #9395
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    A czy to m.in. nie ten wstrętny Tai ofiarował srebrny medal DMP na licytację charytatywną dla Warda? Wiem, wiem, na pokaz.
    Oddanie srebrnego medalu z PGEE to żadne poświecenie, cała drużyna wrocławska oddała medale.

    Po prostu jakoś wiele rzeczy wg mnie robi pod publiczkę, i stał się bardzo koniukturalny ostatnim czasem, takie moje subiektywne zdanie.

  44. Powrót do góry    #9396
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Konkrety Sobotch.
    Ile kosztowal Holder,Miedziak i Dolye?
    Tego nie wiem. Ale jak dołączymy do tego Trajektoriu, o którym bezczelnie zapomniałeś, wątpliwości uciekają z prędkością Pendolino

  45. Powrót do góry    #9397
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem, ile kto i nie do mnie to pytanie. Ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że Holder był z tej trójki najdroższy. Niech terrax wyjaśni A skoro był II zawodnikiem w teamie pod względem płacy, to też II w hierarchii oczekiwań. I to jest prosta sprawa. We wszystkich doniesieniach przewija się informacja, że alternatywą dla niego był Kildemand (czyli chyba nie zawodnik II linii ?). I gdyby Holder jeździł na takim poziomie co Pająk, to uznałbym, że spełnił oczekiwania.
    W takim razie jestesmy madrzejsi od Gajesia,bo chyba tylko nieliczli z nas liczyli,ze Holder bedzie liderem z prawdziwego zdarzenia.
    Oczywiscie w przedsezonowych rozmowach tlila sie nadzieja,ale bylo to na wyrost i kazdy rozsadny zdawal sobie z tego sprawe.

    Poza tym, Buszmen.
    Od przynajmniej dwoch lat hejtujesz Holdera
    ,obsmiewasz jego jazde a tu nagle sie klocisz o to jak ktos napisze o nim,ze jest
    zawodnikiem drugiej linii.
    Nie ogarniam.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tego nie wiem. Ale jak dołączymy do tego Trajektoriu, o którym bezczelnie zapomniałeś, wątpliwości uciekają z prędkością Pendolino
    Przepraszam za moja bezczelnosc.
    Ale to najlepszy dowod na to,ze ta druzyna byla kompletowana bez lidera.Zabikowe 6x8,ot co.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 17:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #9398
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W takim razie jestesmy madrzejsi od Gajesia,bo chyba tylko nieliczli z nas liczyli,ze Holder bedzie liderem z prawdziwego zdarzenia.
    Tym gorzej dla Gajesia. O ile sobie przypominam, były alternatywy na lidera, może nie aż 4, ale były. Nikt poza zainteresowanymi nie zna kwot pod kontraktem, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, że Holder radykalnie obniżył żadania, co najwyżej dostał mniej za podpis i musiał zarobić swoje na torze, co może tłumaczyć jego obawy przed wypadem ze składu. Takie były przynajmniej założenia przedsezonowe - wierząc na słowa prezesowi - kasa miała leżeć na torze. I dopóki był Ward w obwodzie wszystko się kulało, nawet lepiej niż oczekiwano. Później balon pękł i wyszło szydło z worka. Gajeś miał wolną ręką co do wyboru zawodników. Dziś prezes mówi, że trzeba było wybrać innych zawodników. Wniosek jeden.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Powrót do góry    #9399
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ma raczej na mysli Grisze i Miedziaka.
    O Holderze napisal,ze wywiazal sie z oczekiwan.
    Oczywiscie to moze byc gadka pod publiczke,bo
    nie bedzie mowil zle o zawodniku ktory jest jedna z twarzy
    sponsora z ktorym prowadzi/l negocjacje.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie no tu sie z Buszmenem zgodze.
    No ok,skoro tak fikasz,oddawajcie medale.
    Sa podobno w nieodpowiednich rekach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 17:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #9400
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Miedziaka.
    Z Miedziaka to taki nasz Kołodziej. Tyle, że mniej sympatyczny i gorzej jedzie
    Nie wierzę w to, że odejdzie. Tak jak nie wierzę w to, że kiedyś zrobi porządki w teamie. Termos rzuci parę tysi mniej, on po więcej w Polskę nie pójdzie. kierunek-> Gapiński. szkoda, bo wg mnie chłopak ma możliwości. nie jakieś okrutne, ale ma.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  49. Powrót do góry    #9401
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poza tym, Buszmen.
    Od przynajmniej dwoch lat hejtujesz Holdera
    ,obsmiewasz jego jazde a tu nagle sie klocisz o to jak ktos napisze o nim,ze jest
    zawodnikiem drugiej linii.
    Nie ogarniam.

    No właśnie tu leży clue. Ponieważ Holder jest faktycznie zawodnikiem, który obecnie nadaje się na II linię, ale jednocześnie jest opłacany jako lider i zajmuje w zespole miejsce lidera. I np. przez jego pozostanie nie przyszedł Kildemand. Ja byłem za taką zmianą i gdyby teraz była taka możliwość - jestem za nią ponownie. A jeżeli nie Kildemand, to inny zawodnik np. Łaguta. Wy chcecie zostawić Holdera, co od razu oznacza brak wzmocnień i tkwienie w marazmie. Potrzeba nam zawodnika, który będzie wygrywał biegi (oprócz Hancocka) również na wyjazdach.

    Z trzech obecnych niespełnionych stranieri, nie wnikając w to, kto jakie miał zadania, uważam, że Holder na 2016 rokuje najgorzej i jest po prostu aktualnie najsłabszym żużlowcem. Taka moja opinia. I jeszcze dodam: nie ma co w ogóle tak patrzeć, kto co miał robić tylko bierzmy najlepszych/najlepiej rokujących, na których nas stać, a jak będzie cały skład to wtedy ustali się hierarchię.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 17:26
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #9402
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    To jest gość z tytułem IMŚ
    Już jeden od odcinana kupownów w tym klubie był. (Nadal odcina )
    Obsolutnie nic z tego nie wynika. Liczy się tu i teraz.
    Nie kiedyś tam.

  51. Powrót do góry    #9403
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wy chcecie zostawić Holdera, co od razu oznacza brak wzmocnień i tkwienie w marazmie. Potrzeba nam zawodnika, który będzie wygrywał biegi (oprócz Hancocka) również na wyjazdach.
    Drugim liderem równie dobrze może być Przedpełski.

  52. Powrót do góry    #9404
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    To zależy jakie masz oczekiwania względem drużyny. Bo jeżeli chodzi o walkę o PO, to może być. Jeżeli mamy się bić o mistrza, to za mało.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Powrót do góry    #9405
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Niekoniecznie.
    Zalezy jak sie ulozy liga i kogo bedziemy mieli pod 7-ka.
    W tym roku z Gregiem zamiast Griszy moglismy miec medal,nawet zloty.
    Ba,nawet z himerycznym usmiechnietym,gdyby Doyle "utrzymal forme",to zloto moglo byc nasze.
    Tak sie ta liga w koncowce ulozyla,choc suma sumarum ,oprocz brazu najslabszej druzyny PO ,
    zakonczylo sie sprawiedliwie.

    Taka ciekawostka:
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...354,1,281.html
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-10-2015 o 17:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •