Strona 82 z 211 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,646 do 3,690 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3646
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    No fakt, Przedpełskiemu udało się wygrać wszystkie biegi. Dodajmy, Wszystkie 3 biegi, na swoim torze, a przeciwników jakich pokonał to Janowski, Drabik, Gała. Faktycznie taka postawa pozwala przypuszczać, że w ZG by wymiatał. A Miedziak to drugi wymiatacz, na pewno o dwie klasy lepszy od AJ czy Walaska.
    Szkoda, że nie dane mu było pościgać się z z pomalowanym i Jensenem. Natomiast na wynik nie patrzyłem pod katem kogo objechał a jak jechał w stosunku do Łaguty, Doyla i Fajfera. Gorzej od nich by nie pojechał. O Miedzińskim nic za wiele napisać nie można bo za dużo to on nie pojeździł.
    Mamy nowy sezon i na siły drużyn patrzymy na podstawie lat ubiegłych. Potrzebujemy jeszcze kilka kolejek żeby określić konkretnie siły zawodników. Apator w tym sezonie widać, że ma w pełnym składzie drużynę bez lidera ale i bez plastronów. Taki powrót do koncepcji 6x8.

  2. Powrót do góry    #3647
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    kingpin

    Hehehehe , Chamża jo.
    Z tego kierunku warto wspomnieć:

    "Łysomice zawsze z Tietzem"
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #3648
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Semen masz racje, mam znajomych w Robczycach i czesto wpadam w Bieszczady i wiem jak Ci ludzie wycierpieli
    i nazywanie ich ukraincami to swinstwo, wiec bardzo przepraszam kolegow z Rzeszowa
    i tych ktprych to dotknelo

    http://m.sportowefakty.pl/minizuzel/518701/mateusz-bartkowiak-i-nikodem-czmut-najlepsi-w-unijnych-talentach-europy-w-wawrow

    Moze i ten nasz mini tor w koncu zaprocetuje.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Semen (01-05-2015)

  5. Powrót do góry    #3649
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Czy są jeszcze jacyś miłośnicy "talentu dziadka,spasionego kota"po dzisiejszym pokazie w Ostrowie.

  6. Powrót do góry    #3650
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Poszukuję zdjęć twarzy naszych wychowanków, którzy w tym roku zdali licencję

    Sikora Patryk
    Przywieczerski Tomasz

    Czy ktoś pokaże mi jak wyglądają nasi adepci.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 01-05-2015 o 21:58
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #3651
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Poszukuję zdjęć twarzy naszych wychowanków, którzy w tym roku zdali licencję

    Sikora Patryk
    Przywieczerski Tomasz

    Czy ktoś pokaże mi jak wyglądają nasi adepci.

    Tomasz Przywieczerski:
    10984217_869981883024702_4494701777181048910_n.jpg

    Patryk Sikora:
    Slajd1.JPG
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #3652
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    I z Chelmzy,znam nawet kilku.

    Bydgoszcz podobno po 20.00 zamykaja,stad tez problem.
    Dlatego też żądam wcześniejszych godzin meczów - po tych teraz ledwo nadążam przed zamknięciem szlabanów!!!
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #3653
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wracając do Chełmży i żużlowych tematów. Byłem niedawno na dworcu w tym mieście.
    Ktoś tam mocno kibicuje Dakocie Northowi, ba nawet na murach wypisuje jego nazwisko.
    Ponoć są nawet poszlaki, że może to być ktoś z tego forum...

    Chamża1.JPG
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #3654
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Paweł Przedpełski: Pierwsze jazdy po kontuzji, jest dobrze

    — w miejscu: Motoarena Toruń


    Dobrze, że jest dobrze - dogrywać motorki Panowie i wygrać z Rzeszowem .
    !Adrian walcz!

  11. Powrót do góry    #3655
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Paweł Przedpełski: Pierwsze jazdy po kontuzji, jest dobrze

    — w miejscu: Motoarena Toruń


    Dobrze, że jest dobrze - dogrywać motorki Panowie i wygrać z Rzeszowem .
    Z Rzeszowem to KST wygra nawet wtedy, gdy tego nie będzie chciał.
    Nie wiem, kiedy ostatni raz Stal Rzeszów u was wygrała. Chyba za Kapały.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  12. Powrót do góry    #3656
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fanatyk1962 Zobacz posta
    10 maja drużyna KS Toruń na własnym stadionie podejmować będzie zespół PGE Stali Rzeszów. Włodarze toruńskiego klubu otwarcie przyznają, że liczą na wyższą frekwencję na stadionie niż podczas inauguracyjnego meczu z Betardem Spartą Wrocław, który z trybun MotoAreny na żywo oglądało 7500 kibiców.

    - Frekwencja na ostatnim meczu zaskoczyła nas negatywnie. Nie ukrywam, że spodziewaliśmy się wyższej. Tym bardziej, że była to inauguracja rozgrywek. W dyskusji, którą osobiście podjąłem z kibicami na ten temat przewijały się argumenty, które przemawiają do mnie, jak ceny biletów, późna pora zawodów, czy też niska temperatura. Z niską temperaturą ciężko walczyć, podobnie jak z godzinami spotkań - to nie zależy od nas tylko do operatora telewizyjnego, natomiast my możemy zareagować na głos kibiców w sprawie cen biletów - mówi Przemysław Termiński.

    Włodarze KS Toruń postanowili obniżyć ceny wejściówek na najbliższe spotkanie z PGE Stalą Rzeszów. Klub już niebawem przekaże szczegółowe informacje na ten temat, ale wiadomo, że obniżka będzie miej więcej na poziomie 5 złotych od każdego biletu. - Chcemy sprawdzić, czy obniżka cen biletów rzeczywiście będzie miała wpływ na frekwencję na trybunach. Jestem bardzo ciekawy tego, czy efekt będzie taki jaki deklarowali kibice w dyskusji ze mną - dodaje prezes toruńskiego klubu.

    Powodów zaskakująco niskiej frekwencji na meczu z Betardem Spartą Wrocław było wiele. Oprócz wymienionych wcześniej należy dodać np. awarię systemu informatycznego, przez co nie był możliwy zakup biletów drogą internetową. - Tutaj posypujemy głowę popiołem. System informatyczny rzeczywiście nie działał, padł na trzy dni przed zawodami i były gigantyczne problemy, żeby go postawić. Podjęliśmy decyzję o zakupie nowego systemu informatycznego. On został już wdrożony, szkolenia zostały przeprowadzone i od poniedziałku rozpoczniemy sprzedaż biletów na najbliższe spotkanie właśnie poprzez nowy system informatyczny - tłumaczy Przemysław Termiński.

    Torunianie oprócz obniżki cen biletów oraz nowego systemu informatycznego przygotowali inne atrakcje dla kibiców, aby tych było jako najwięcej na trybunach MotoAreny w niedzielę 10 maja. Szczególnie dla dzieci i kibiców dojeżdżających spoza Torunia. - Wspólnie z naszym partnerem logistycznym, firmą Arriva uzgodniliśmy, że osoby posiadające bilet lub karnet w dniu zawodów mogą przyjechać spoza Torunia na zawody i wrócić do domu po meczu całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo rozbudowujemy element dziecięcy na strefie zielonej, poprzez stworzenie placu zabaw. Pojawią się dmuchańce oraz inne atrakcje dla dzieci. Zobaczymy jak to w praktyce zostanie odebrane przez kibiców - informuje prezes KS Toruń.
    Super informacja!
    Tylko... jak zwykle łyżka dziegciu...
    Dlaczego nie ma nigdzie informacji o tym? nie każdy siedzi w internecie...

    I dlaczego nasz spec od marketingu jest wszędzie tylko nie w Toruniu ?

  13. Powrót do góry    #3657
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    http://www.staltorun.com.pl/wp-conte...6/P1040672.JPG
    Nasza "młodzież" wymiata na minitorze. Po co ten chłopak mając licencję ściga się z dzieciakami? Ile lat mają ci obok? 11? 12? To ma być sukces? Raczej odpowiedź na pytanie, gdzie się podziewają nasze "perełki". Ścigają się z dzieciakami, albo między sobą.

    PS. Zdjęcie z jednych z pierwszych tegorocznych zawodów miniżużlowych.

  14. Powrót do góry    #3658
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez mayal Zobacz posta
    [URL] Po co ten chłopak mając licencję ściga się z dzieciakami?
    Jest już miesiąc maj, a nasi działacze nie byli w stanie zorganizować jakiegoś turnieju młodzieżowego typu Pomorska Liga Młodzieżowa. Już od kilku lat nasz specjalista od młodzieży J.Z. trąbi o doszlifowywaniu swoich perełek i o dogadanych startach z młodymi Czechami, Niemcami itd. A tu ciągle cisza.
    Młody Turowski widzi co się w tym klubie wyrabia i ściga się z dziećmi. Dodam, że zapewne będą to jego jedyne zawody w tym roku.
    Tak sobie myślę, że Ząbik za bardzo wszedł w politykę i od kilku lat uczy się na nas sprzedawać kiełbasę wyborczą Zresztą nowy prezes też na dzień dobry wypowiedział słowa "stawiamy na młodzież"

  15. Powrót do góry    #3659
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Włączam SF i widzę zawody na dzisiaj.

    Czytam "Turniej Opona Karkosika". Myślę, dziwne. Czytam jeszcze raz : "Turniej Opolska Karolinka".

    Są na to jakieś leki ?
    UNSCARED

  16. Powrót do góry    #3660
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Wczoraj byla sobota wiec zanim siegniesz po leki,wyprobuj sposob naszych dziadkow.
    Najpiej klin,potem bierz sie za czytanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lemur6666 (03-05-2015)

  18. Powrót do góry    #3661
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jest już miesiąc maj, a nasi działacze nie byli w stanie zorganizować jakiegoś turnieju młodzieżowego typu Pomorska Liga Młodzieżowa. Już od kilku lat nasz specjalista od młodzieży J.Z. trąbi o doszlifowywaniu swoich perełek i o dogadanych startach z młodymi Czechami, Niemcami itd. A tu ciągle cisza.
    Młody Turowski widzi co się w tym klubie wyrabia i ściga się z dziećmi. Dodam, że zapewne będą to jego jedyne zawody w tym roku.
    Wprawdzie ja mam nadzieję, że będzie inaczej, ale sorry, jeśli to miałyby być jego jedyne zawody w tym roku to raczej to słabo świadczy o samym zawodniku. Taki Przedpełski jak się nie mógł załapać do podstawowego składu w Ekstralidze to szukał jazdy w Niemczech, Czechach, Danii czy jako gość w II lidze. Jeździł też w PLM, ale to nie były jedyne zawody w jego kalendarzu. I chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby Kopeć, Kościelski, Turowski czy Bułanowski poszli podobną drogą.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Malin017 (03-05-2015), mayal (04-05-2015)

  20. Powrót do góry    #3662
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Tak jak ktoś już tutaj pisał pan Jan Ząbik jest chyba już bez siły przekonywania kolejnych prezesów do tworzenia drużyny i zgłoszenia do rozgrywek w 2 lidze.

  21. Powrót do góry    #3663
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Trudno przez tyle lat przekonywać do czegoś, co nie ma sensu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (03-05-2015), lego (03-05-2015)

  23. Powrót do góry    #3664
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Liga ruszyła. Sprawa Warda przyschła.

    Ale mam pytanie. Czy coś wiadomo na temat tego, że Ward się odwołał (zdążył się odwołać).
    Pytam, bo kiedyś w sieci pojawił się taka informacja i jakoś umknęło mi co dalej z tym było


    FIM blokuje Warda. Festiwal żenady trwa
    17-03-2015 20:22
    Mylili się ci, którzy myśleli, że telenowela z udziałem FIM i Darcy'ego Warda dobiegła końca. Federacja blokuje zawodnikowi możliwość odwołania się od wyroku w sprawie wybryku alkoholowego.

    Niespełna trzy tygodnie temu, 26 lutego FIM podjęła ostateczną decyzję w sprawie zawieszenia Darcy'ego Warda, wykluczając go z rywalizacji do 28 czerwca. Wydawało się wówczas, że towarzysząca nam od kilku miesięcy farsa z udziałem Australijczyka i federacji dobiegła końca. Nic bardziej mylnego! FIM nadal pogrywa sobie z żużlowcem, uniemożliwiając mu odwołanie się od wyroku.

    Wardowi przysługuje prawo do odwołania się od decyzji FIM do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie (CAS). Ma na to 21 dni od momentu uzyskania od FIM pisemnego uzasadnienia decyzji. Tutaj pojawia się problem. Zawodnik skarży się, że nadal nie otrzymał od federacji owego uzasadnienia, a decyzja zapadła przecież blisko 3 tygodnie temu.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #3665
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Tak gwoli scislosci, kontrakt w ogóle ma cie z Wardem podpisany?

  25. Powrót do góry    #3666
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nie podpisany.
    Pozdrawiam
    Marcin

  26. Powrót do góry    #3667
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    Przeciez Ward jest dogodany w Lesznie za Pedersena... czy cos mi umknelo?

  27. Powrót do góry    #3668
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Przeciez Ward jest dogodany w Lesznie za Pedersena... czy cos mi umknelo?



    Wszystko w swoim czasie

  28. Powrót do góry    #3669
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    za Emila, któremu nie płacą. Info 100%, u DO w komentarzach potwierdzenie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (03-05-2015)

  30. Powrót do góry    #3670
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    To chyba jasne ... dlaczego niby siedzi w parkingu? No money no music
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3671
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Liga ruszyła. Sprawa Warda przyschła.

    Ale mam pytanie. Czy coś wiadomo na temat tego, że Ward się odwołał (zdążył się odwołać).
    Pytam, bo kiedyś w sieci pojawił się taka informacja i jakoś umknęło mi co dalej z tym było


    FIM blokuje Warda. Festiwal żenady trwa
    17-03-2015 20:22
    Mylili się ci, którzy myśleli, że telenowela z udziałem FIM i Darcy'ego Warda dobiegła końca. Federacja blokuje zawodnikowi możliwość odwołania się od wyroku w sprawie wybryku alkoholowego.

    Niespełna trzy tygodnie temu, 26 lutego FIM podjęła ostateczną decyzję w sprawie zawieszenia Darcy'ego Warda, wykluczając go z rywalizacji do 28 czerwca. Wydawało się wówczas, że towarzysząca nam od kilku miesięcy farsa z udziałem Australijczyka i federacji dobiegła końca. Nic bardziej mylnego! FIM nadal pogrywa sobie z żużlowcem, uniemożliwiając mu odwołanie się od wyroku.

    Wardowi przysługuje prawo do odwołania się od decyzji FIM do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie (CAS). Ma na to 21 dni od momentu uzyskania od FIM pisemnego uzasadnienia decyzji. Tutaj pojawia się problem. Zawodnik skarży się, że nadal nie otrzymał od federacji owego uzasadnienia, a decyzja zapadła przecież blisko 3 tygodnie temu.
    Chyba nie wszyscy zrozumieli moje pytanie.
    Albo nie nawiązują swoim wpisem do mojego pytania lub odpowiadają mi bez zrozumienia, bo przecież odpowiedź na zadane pytanie, czy Ward ma podpisany kontrakt w Toruniu znają wszyscy, którzy choć trochę sprawą Warda się interesowali.

    Dlatego zapytam raz jeszcze tych co mają coś do powiedzenia w sprawie, bo nie pytam gdzie Ward ma podpisany kontrakt i na jakich zasadach.

    A pytam o to
    czy Ward odwołał się od decyzji

    i jeśli miał taki zamiar to
    czy zdążył się odwołać

    oraz uzupełnię te pytania o koleje
    na jakim etapie jest to odwołanie jeśli miało miejsce
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 03-05-2015 o 19:12
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3672
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Nasz, póki co rybnicki "Frik" systematycznie dodaje gazu!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #3673
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Nasz, póki co rybnicki "Frik" systematycznie dodaje gazu!
    Raczej już nie nasz Frik...

  34. Powrót do góry    #3674
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta

    A pytam o to
    czy Ward odwołał się od decyzji

    i jeśli miał taki zamiar to
    czy zdążył się odwołać

    oraz uzupełnię te pytania o koleje
    na jakim etapie jest to odwołanie jeśli miało miejsce
    Cisza w eterze wiec chyba sie nie odwolywal.
    Zreszta jaki to by mialo sens?
    Za dwa miechy moze wrocic a odwolanie mogliby zaczac rozpatrywac w czerwcu a zakonczyc we wrzesniu.
    Wydaje mi sie ,ze odpuscil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #3675
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tak gwoli scislosci, kontrakt w ogóle ma cie z Wardem podpisany?
    Nie i nie ma raczej na niego kabony.
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #3676
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Ja nie czuje juz klimatu z Turbo Twins bo co kontrakty to targi, a co wazniejsze mecze to raczej 1:5 niz nawet 4:2. Wiecej wyginania niz skutecznosci. Mecze o nic to popisy ale tez nigdy 12-15 pkt ani jeden ani drugi. Cos sie wypalilo i nie ma co przeplacac bo niby oni nasi

  37. Powrót do góry    #3677
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    jest możliwość kupienia biletów na mecze ekstraligi w Toruniu przez internet?

  38. Powrót do góry    #3678
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    jest możliwość kupienia biletów na mecze ekstraligi w Toruniu przez internet?
    Z tego co czytałem, stary system zawiódł i KST zamówiło nowy - jak widać na stronce, jest jeszcze nie zaimplementowany. Mam nadzieję, że go wkrótce uruchomią.
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #3679
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Sorki,ale nie zgodzę się że pechowo Toruniowi uciekły 3 punkty,punkty uciekły bo dalej są takie same błędy,co w poprzednich sezonach,amatorki ciąg dalszy,już ktoś wcześniej napisał,że w ZG,mecz położył Fajfer,i Gajeś,i to prawda,kto wystawia do meczu Wolendera?to jakiś żart?O wiele lepszy byłby Łukasz Przedpełski,nie wiem co z Karolem Ząbikiem,ale ten zawodnik również byłby lepszy od wolendera,Brak taktyka w biegu 11,za słabo czującego się na tym torze Doyla,powinien jechać Laguta,nie wiem,czy wtedy mecz byłby wygrany,ale na 100% to co piszę rokowało by na coś lepszego.
    .
    Hej, też uważam, że wystawienie Łukasza byłoby lepsze. Nie wiem niestety jak wygląda status jego jako zawodnika - czy ma ważną licencję.
    Co Do Karola - proszę zapomnijcie o Karolu jako zawodniku. Karol zakończył kolejny powrót do profesjonalnego ścigania i wyprzedaje sprzęty.

  40. Powrót do góry    #3680
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/150509786

    jak ja to zrozumiałem:

    jesteśmy w czarnej du.pie z pieniędzmi i jak nic się nie zmieni za rok/dwa druga liga...

  41. Powrót do góry    #3681
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Oto kolejni młodzi:
    kościelski.png
    Kościelski Marcin
    bułanowski.jpg
    Bułanowski Adrian
    iks.jpg
    Kopeć-Sobczyński Igor
    bks.jpg
    Kopeć-Sobczyński Borys

  42. Powrót do góry    #3682
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jeszcze chyba Przywieczerskiego mamy w zanadrzu

  43. Powrót do góry    #3683
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jest już miesiąc maj, a nasi działacze nie byli w stanie zorganizować jakiegoś turnieju młodzieżowego typu Pomorska Liga Młodzieżowa. Już od kilku lat nasz specjalista od młodzieży J.Z. trąbi o doszlifowywaniu swoich perełek i o dogadanych startach z młodymi Czechami, Niemcami itd. A tu ciągle cisza.
    Młody Turowski widzi co się w tym klubie wyrabia i ściga się z dziećmi. Dodam, że zapewne będą to jego jedyne zawody w tym roku.
    Tak sobie myślę, że Ząbik za bardzo wszedł w politykę i od kilku lat uczy się na nas sprzedawać kiełbasę wyborczą Zresztą nowy prezes też na dzień dobry wypowiedział słowa "stawiamy na młodzież"
    Pomorska rusza pod koniec maja, Liga Juniorów w Lipcu - także młodzi się najeżdżą. Co niektórych widziano już w Bydgoszczy na treningu. Ale jazda Turowskiego z młodzikami to faktycznie przesada.

  44. Powrót do góry    #3684
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/150509786

    jak ja to zrozumiałem:

    jesteśmy w czarnej du.pie z pieniędzmi i jak nic się nie zmieni za rok/dwa druga liga...

    Żeby tylko Pawła łyknął Grudziądz żebyśmy mieli blisko żeby go oglądać

    Nie wiedziałem że Ułamek jest w sztabie Igora.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 04-05-2015 o 14:03

  45. Powrót do góry    #3685
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    kingpin

    Hehehehe , Chamża jo.
    Z tego kierunku warto wspomnieć:

    "Łysomice zawsze z Tietzem"

    Może niedługo będą też mówić, że z IKSem

    Cytat Zamieszczone przez Fanatyk1962 Zobacz posta
    10 maja drużyna KS Toruń na własnym stadionie podejmować będzie zespół PGE Stali Rzeszów. Włodarze toruńskiego klubu otwarcie przyznają, że liczą na wyższą frekwencję na stadionie niż podczas inauguracyjnego meczu z Betardem Spartą Wrocław, który z trybun MotoAreny na żywo oglądało 7500 kibiców.

    - Frekwencja na ostatnim meczu zaskoczyła nas negatywnie. Nie ukrywam, że spodziewaliśmy się wyższej. Tym bardziej, że była to inauguracja rozgrywek. W dyskusji, którą osobiście podjąłem z kibicami na ten temat przewijały się argumenty, które przemawiają do mnie, jak ceny biletów, późna pora zawodów, czy też niska temperatura. Z niską temperaturą ciężko walczyć, podobnie jak z godzinami spotkań - to nie zależy od nas tylko do operatora telewizyjnego, natomiast my możemy zareagować na głos kibiców w sprawie cen biletów - mówi Przemysław Termiński.

    Włodarze KS Toruń postanowili obniżyć ceny wejściówek na najbliższe spotkanie z PGE Stalą Rzeszów. Klub już niebawem przekaże szczegółowe informacje na ten temat, ale wiadomo, że obniżka będzie miej więcej na poziomie 5 złotych od każdego biletu. - Chcemy sprawdzić, czy obniżka cen biletów rzeczywiście będzie miała wpływ na frekwencję na trybunach. Jestem bardzo ciekawy tego, czy efekt będzie taki jaki deklarowali kibice w dyskusji ze mną - dodaje prezes toruńskiego klubu.

    Powodów zaskakująco niskiej frekwencji na meczu z Betardem Spartą Wrocław było wiele. Oprócz wymienionych wcześniej należy dodać np. awarię systemu informatycznego, przez co nie był możliwy zakup biletów drogą internetową. - Tutaj posypujemy głowę popiołem. System informatyczny rzeczywiście nie działał, padł na trzy dni przed zawodami i były gigantyczne problemy, żeby go postawić. Podjęliśmy decyzję o zakupie nowego systemu informatycznego. On został już wdrożony, szkolenia zostały przeprowadzone i od poniedziałku rozpoczniemy sprzedaż biletów na najbliższe spotkanie właśnie poprzez nowy system informatyczny - tłumaczy Przemysław Termiński.

    Torunianie oprócz obniżki cen biletów oraz nowego systemu informatycznego przygotowali inne atrakcje dla kibiców, aby tych było jako najwięcej na trybunach MotoAreny w niedzielę 10 maja. Szczególnie dla dzieci i kibiców dojeżdżających spoza Torunia. - Wspólnie z naszym partnerem logistycznym, firmą Arriva uzgodniliśmy, że osoby posiadające bilet lub karnet w dniu zawodów mogą przyjechać spoza Torunia na zawody i wrócić do domu po meczu całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo rozbudowujemy element dziecięcy na strefie zielonej, poprzez stworzenie placu zabaw. Pojawią się dmuchańce oraz inne atrakcje dla dzieci. Zobaczymy jak to w praktyce zostanie odebrane przez kibiców - informuje prezes KS Toruń.
    A co z tymi co kupili karnety tak jak ja i od wielu lat są sponsorami tego klubu. Inni będa płacić taniej, to karnetowcom dać chociaż programy za free.

  46. Powrót do góry    #3686
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Paweł jest na jutro w składzie Smederny. Orientuje się, czy faktycznie ma jechać do Szwecji, czy bardziej wystawiają go od ZZ, albo zrobią zmianę?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #3687
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/150509786

    jak ja to zrozumiałem:

    jesteśmy w czarnej du.pie z pieniędzmi i jak nic się nie zmieni za rok/dwa druga liga...
    Obiecajcie panu Termińskiemu że wygra wybory jeśli będzie dbał o klub, a kasy nie zabraknie

  48. Powrót do góry    #3688
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cena biletu to nie wszystko. Mecz jest znowu w niedziele o 19.30. Podejrzewam, że szału frekwencyjnego nie będzie. I znowu będą źli ci kibice co mają kilkuletnie dzieci i zostaną w domu.
    Choć z drugiej strony oczekiwania frekwencji na poziomie 10-12 tys. były odważne.

  49. Powrót do góry    #3689
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mnie zastanawia to, że pan Termiński mówi o śr. frekwencji 10-12tys. Wydaje mi się, ze przed rozpoczęciem sezonu w jednym z wywiadów podawał mniejsze liczby (bodaj około 8tys.).

    Czytając histeryczny wpis na klubowym FB i ten wywiad, można poczuć niepewność co do dalszego zaangażowania właściciela i prawidłowego funkcjonowania klubu
    Wygląda na to, ze się przeliczył wchodząc w żużlowy "biznes". Szczególnie mnie to jakoś nie dziwi, bo na tym nie da się zarobić, a wręcz trzeba dokładać, im wyższa liga tym więcej.

    Cóż, w tym sezonie wypada trzymać kciuki nie tylko za wyniki sportowe, ale i finansowe.
    Żużlowcy o ile nie będą zmuszeni do jakiegoś protestu, to myślę, ze jakoś dadzą radę. Bardziej obawiam się o władze klubu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-05-2015 o 15:12
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  50. Powrót do góry    #3690
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Wywiad z prezesem z poczatku kwietnia.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...roman-karkosik

    - budzet oparty na 4 filarach
    - do budzetu szacowano frekwencje na poziomie 6.000-8.000
    - do zamkniecia budzetu brakuje 8% czyli wnioskuje,ze ok.750.000zl

    Wywiad w programie zawodow z meczu ze Sparta :

    Jak duzo zalezy od kibicow?
    - Jesli przyjmiemy,ze koszty calkowite klubu wyniosa 9,2 - 9,5mln,to ze sprzedazy biletow i karnetow powinnismy uzyskac
    4,8-5.0 mln zl.Pamietajmy jednak,ze obejmie to jeszcze 10 a moze i 11 imprez w sezonie,w tym GP.
    Turniej naszego wychowanka Adriana Miedzinskiego juz za nami.
    Szacujemy,ze wplywy na tym pozimie uzyskamy przy frekwencji srednio 10-12.000 osob na meczach ligowych i oczywiscie pelnym stadionie podczas GP.
    ( mowa jest jeszcze o jakims turnieju na zakonczenie sezonu z okazji 40lat startow w e-lidze)


    Karnetow poszlo podobno ponad 4000.
    Nie wiem ile z tego rozdano lub poszlo po jakiejs preferencyjnej cenie.


    Jeszcze o sponsorach.
    -A jak wyglada wspolpraca z innymi sponsorami KS Torun?
    -Dobrze.Wiekszosc sponsorow zdecydowala sie kontynuowac z nami wspolprace.
    Na miejsce tych ktorzy odeszli,przyszli nowi.....
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-05-2015 o 16:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •