Strona 175 z 211 PierwszyPierwszy ... 75125165173174175176177185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,831 do 7,875 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7831
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,511
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kariera polityczna Komorowskiego nie zaczęła się w momencie, kiedy został prezydentem, a raczej w momencie kiedy poślubił obecną małżonkę. Poza tym, w kwestii kontroli służb specjalnych i działania na rzecz ochrony ich interesów, uprawnienia prezydenta nie są takie małe, jak ci się wydaje. Tak samo jak uprawnienia MON.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #7832
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,699
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    A nie wpadłeś na to ze DW to po prostu sportowiec który nie kalkulowal tylko zawsze chciałby byc pierwszy????

    7-8pkt w meczu..... Taka chciałeś przyszłość dla Niego?
    domniemam, że jeżdżąc u nas też był sportowcem. podobnie jak sportowcami są Grisza, Holder, Miedziak. pytanie, czy jak pójdą w świat i zaczną walić komplety (choć pewnie nie wszystkim to grozi) to się okaże, że u nas sportowcami nie byli i kalkulowali?
    Nie pamiętam kolego który szalik trzymasz, wybacz. Natomiast widząc w parkingu nabuzowanego Frątczaka dochodzę do wniosku, że ilość absencji (celowo, biorę też pod uwagę Patryka) po prostu nie jest przypadkowa. Ten pogląd pozwala mi jednocześnie nie obwiniać ZG za kalectwo Darka. Pech. Prędzej Jacka, że go tam puścił, ale to też dziecinada. Natomiast sami zielonogórzanie się powinni zastanowić, czy Dudi nie brał bo chciał we wszelki legalny (ale nie doczytał) sposób się wspomóc, czy Łoktajew nie jarał bo tak sobie radził z presją, czy wsadzanie półsprawnego PePe jest rozsądne (choć to akurat robi pół Polski, albo cała). Falubaz jest wg mnie ewenementem na skalę światową jeśli chodzi o takie zaangażowanie zawodników. Zastanawiam się, czy w tym sporcie to normalne. Patrząc na zdjęcie Darka ze szpitala dociera do mnie, że nie. i tylko tyle.

    także niech nasi chłopcy odjadą dwumecz z Lesznem, jak wygrają fajnie- specjalnie przegrywać nie muszą, jak dadzą ciała- trudno. dla mojej satysfakcji się zabijać nie muszą. niech nie zabraknie im ambicji sportowych, niech im zabraknie pozasportowych. no i Doylowi- kubeł zimnej przed meczem, a nie po.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  3. Powrót do góry    #7833
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Może już koniec tej dyskusji o polityce ? Drogi Buszmenie, w tym kraju KAŻDA formacja polityczna jest skompromitowana. KAŻDA.
    W czym Kaczyński czy Miller są lepsi od Komorowskiego ? Jesteś szczególnie krytyczny wobec PO, a czytałeś np. aktualny projekt konstytucji PIS-u ? A może to PIS nie kradł? Oczywiście że kradł, tyle że przez 2 lata a nie osiem. Po wyborach będzie rządził PIS- też będą kraść. Nadejdzie inna władza- też będą. Teraz PIS brata się ze związkami zawodowymi, po wyborach będzie to PO. I tak w kółko.
    Poza kilkoma wybitnymi jednostkami w historii nasz naród (zwłaszcza od XVII wieku) zajmuje się generalnie rozp*** kraju od środka i nie ma przesłanek,
    że nagle się to poprawi.

    To że Termoś chce iść w politykę, jego sprawa. Trudno mu jednak zarzucić, że idzie tam, by się dorobić. Dopóki będzie dobrym Prezesem Klubu- a moim zdaniem póki co jest- mam gdzieś czy będzie siedział w Sejmie, Senacie, czy w budce pod sklepem.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    Stev (01-09-2015), tazer1980 (07-09-2015)

  5. Powrót do góry    #7834
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,511
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chyba każda "systemowa" Czyli tzw. koncesjonowana opozycja. BK jest jednak skompromitowany w sposób szczególny, a to jemu złożono klubowy hołd. Zresztą, piszę o PO, bo o tym jest mowa. Jasnym jest dla mnie, że PiS i SLD to to samo. To przecież jedna banda, ten sam program wyborczy i te same pionki na szachownicy prawdziwych mocodawców. Jeden dziś jest w PiS, jutro w PO, pojutrze w SLD - i na odwrót. Także między tymi partiami, to ja różnic nie widzę.

    Jak dla mnie - to niech się i na polityce dorabiają, byle uchwalali przy tym prawo przyjazne obywatelom. Niby masz dość dyskusji, a sam rozwijasz

    ps. Gdyby klub nie został uwikłany w politykę, to byśmy o niej nie rozmawiali w tym wątku. Tak czy nie?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 01-09-2015 o 16:57
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Malin017 (02-09-2015)

  7. Powrót do góry    #7835
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    skompromitowana kazda? Kazda pokazywana w tvn, z tym sie zgodze
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #7836
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Jak dla mnie - to niech się i na polityce dorabiają, byle uchwalali przy tym prawo przyjazne obywatelom. Niby masz dość dyskusji, a sam rozwijasz

    ps. Gdyby klub nie został uwikłany w politykę, to byśmy o niej nie rozmawiali w tym wątku. Tak czy nie?
    Jak każdy Polak zawsze chcę mieć ostatnie słowo
    IMO w politykę uwikłany jest Termoś jako osoba prywatna. Jedni z nas będą postrzegać go jako polityka, inni jako Prezesa Klubu. Tyle.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    skompromitowana kazda? Kazda pokazywana w tvn, z tym sie zgodze
    Z chwilą gdy dana partia dostaje magiczne 5 % z automatu jest pokazywana w tvn i z automatu staje się systemowa, a dawne ideały idą w zapomnienie. Takie moje zdanie.

  9. Powrót do góry    #7837
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,cieslak-zawodnicy-nie-moga-myslec-o-tragedii,artykul,599890,1,281.html



    słowa Cieślaka brutalne ale prawdziwe.

    jedno zdanie jest koszmarne:

    Nie było może dotąd tak tragicznych następstw jak sparaliżowanie czterech kończyn, co stało się u Warda, choć Per Jonsson miał podobny problem i nadal ledwo rusza rękami, (...)
    czyżby Cieślak wypowiedział głośno to czego nikt nie chce potwierdzić?

    chyba Ostafiński nie posunąłby się do takiego manipulowania słowami Cieślaka?

  10. Powrót do góry    #7838
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,cieslak-zawodnicy-nie-moga-myslec-o-tragedii,artykul,599890,1,281.html



    czyżby Cieślak wypowiedział głośno to czego nikt nie chce potwierdzić?

    chyba Ostafiński nie posunąłby się do takiego manipulowania słowami Cieślaka?
    Ostaf tylko to przekleił. Tu masz źródło: http://www.polskizuzel.pl/zdaniem-tr...lokowac-glowy/
    Ja wciąż czekam na oficjalne informacje. Nie interesuje mnie nic, co nie wychodzi z najbliższego otoczenia Darcy'ego.

  11. Powrót do góry    #7839
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,699
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    czyżby Cieślak wypowiedział głośno to czego nikt nie chce potwierdzić?
    zdjecie Parsonsa mówi wiele. niestety o sprawności na poziomie Leigh, Cegły czy Wilka nie ma mowy.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  12. Powrót do góry    #7840
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Pamiętam po wypadku Pera dość szybko jego sprzęt odkupił KK. Dwa mecze na pewno mu wyszły. Czy coś wiadomo co się dzieje ze sprzętem Warda?

  13. Powrót do góry    #7841
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Piekarnia dziś coś mi mówiła że Gajes rozważa zaprzestanie menagerki w przyszłym roku.
    Ostatnio podobno bardzo dosadnie powiedział Doylowi co sądzi o jego podejściu do obowiązków w Polsce ostanimy czasy.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    Arczi (01-09-2015), Malin017 (02-09-2015)

  15. Powrót do góry    #7842
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Mam pytanko, czy na meczu z Lesznem będzie można kupić koszulkę DW43 ?

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    młody_piernik (01-09-2015)

  17. Powrót do góry    #7843
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Ostaf tylko to przekleił. Tu masz źródło: http://www.polskizuzel.pl/zdaniem-tr...lokowac-glowy/
    Ja wciąż czekam na oficjalne informacje. Nie interesuje mnie nic, co nie wychodzi z najbliższego otoczenia Darcy'ego.
    ja sie ''obawiam'' ze takiej wiadomosci mozesz nie uzyskac. Poprzestaną na tym co jest i po prostu stopniowo beda usprawniac Darka.

  18. Powrót do góry    #7844
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Mam pytanko, czy na meczu z Lesznem będzie można kupić koszulkę DW43 ?
    ma być bardzo mały nakład na stoiskach, w ogóle te koszulki są dystrybuowane strasznie nieprofesjonalnie, można było trochę poczekać i wszystko dopiąć
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    mszat (01-09-2015)

  20. Powrót do góry    #7845
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Pamiętam po wypadku Pera dość szybko jego sprzęt odkupił KK. Dwa mecze na pewno mu wyszły. Czy coś wiadomo co się dzieje ze sprzętem Warda?
    Mi sie kojarzy ze Krzyzaniak kupil rame i silnik, i wtedy nagle rzeczywiscie zasuwal az milo, choc sam chyba mowil ze tylko rama jest od Pera.

  21. Powrót do góry    #7846
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Na pewno na silnikach Para mistrzostwo Polski zdobył Krzyżak, strach się przyznać ale wiem bo to mój kuzyn a raczej Ola kuzynka

  22. Powrót do góry    #7847
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,487
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Krzyż kupił od Pera kompletne motocykle i wymiatał na nich aż miło. Jakiś czas później w wywiadzie na pytanie o nie odpowiedział, że owszem, zostały z nich tylko bardzo ładne ramy.

  23. Powrót do góry    #7848
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    ja sie ''obawiam'' ze takiej wiadomosci mozesz nie uzyskac. Poprzestaną na tym co jest i po prostu stopniowo beda usprawniac Darka.
    Narazie sami nie wiedzą badania badaniami ale zanim nie zejdzie opuchlizna ciężko cokolwiek wyrokowac.
    Więc tak długo trzeba będzie czekać za oficjalnym info.
    Darcy już zaczyna ruszać rękoma na ten czas a to już dobre info, no i przepraszam za cytat" bzykać będzie mógł" czyli czucie w penisie jest

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    Arczi (01-09-2015), Yozayan (02-09-2015)

  25. Powrót do góry    #7849
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    jesli to prawda to musze przyznac ze nigdy nie myslalem, ze czucie penisa jakiegokolwiek faceta tak bardzo mnie ucieszy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Penhall (02-09-2015)

  27. Powrót do góry    #7850
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2013
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chyba każda "systemowa" Czyli tzw. koncesjonowana opozycja. BK jest jednak skompromitowany w sposób szczególny, a to jemu złożono klubowy hołd. Zresztą, piszę o PO, bo o tym jest mowa. Jasnym jest dla mnie, że PiS i SLD to to samo. To przecież jedna banda, ten sam program wyborczy i te same pionki na szachownicy prawdziwych mocodawców. Jeden dziś jest w PiS, jutro w PO, pojutrze w SLD - i na odwrót. Także między tymi partiami, to ja różnic nie widzę.

    Jak dla mnie - to niech się i na polityce dorabiają, byle uchwalali przy tym prawo przyjazne obywatelom. Niby masz dość dyskusji, a sam rozwijasz

    ps. Gdyby klub nie został uwikłany w politykę, to byśmy o niej nie rozmawiali w tym wątku. Tak czy nie?
    Tak już na końcu (żeby moje było na wierzchu). Rozmawiamy o tym, nie dlatego, że klub został uwikłany w politykę tylko dlatego, że ktoś (tzn. Ty Buszmenie) postawiłeś taką tezę. Jakbym postawił tezę, że w naszej drużynie jeżdżą elfy, to fakt że prowadzona byłaby na ten temat dyskusja nie świadczyłby, że rzeczywiście nasi to elfy. 

  28. Powrót do góry    #7851
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Jeśli dla ciebie jednoznaczne poparcie przez prezesa i dwóch aktywnych wychowanków de facto jednego z kandydatów na prezydenta tuż przed wyborami i wręczenie mu barw klubowych przy późniejszym kandydowaniu do senatu w/w prezesa z listy w/w kandydata nie jest mieszaniem klubu w politykę to nie mamy o czym rozmawiać.


    za przeglądem :
    - Pierwsza połowa sezonu pod względem oglądalności była średnia, ale druga już znacznie lepsza, bo niemal zawsze mieliśmy 12 tysięcy kibiców - mówi Przemysław Termiński, prezes KS Toruń. - W sumie przychody z biletów wynoszą tyle, ile sobie założyliśmy przed sezonem. Myślę, że mamy 7-8 tysięcy kibiców, którzy chodzą na każde mecze. Pozostałych określiłbym mianem „kibiców sukcesu”.


    chyba raczej kibiców porażki?
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik ; 01-09-2015 o 23:37
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Malin017 (02-09-2015)

  30. Powrót do góry    #7852
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,795
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    tydzień minął i widać, że nawet najtwardsi już sobie dowcipkują w wielu tematach. spoko. tak się człowiek zastanawia o co chodzi?
    tak można byłoby zmasakrować niektóre "gwiazdy" tego forum tylko po co? ale to może kiedyś... ale tak wrzucę jedno dla Malina017 co i tak jest malutką kropelką.



    jak wiemy miał daleko gdzieś prowokacje, ale potrafił dzień wcześniej innych prowokować:



    no ale Malin017 szukał tylko zaczepki i chciał się na kimś wyładować. w takim momencie. odpisałem tylko "Brak słów":



    no i co Malin017. najciekawsze jest to, że taki światły z Ciebie człowiek, a nawet nie wiedziałeś dlaczego pisałem słowo Wanker. pisałeś, że brak słów na takie obrażanie zawodnika.

    zgadzam się z Tobą. tylko przypomnij mi, bo zapomniałem w jakiej sytuacji ktoś tego słowa użył i do kogo? Ward w ten sposób obrażał Pedersena.
    To nie ja pisałem o Wardzie Wanker, ale on o NP. Ja tylko podkreślałem w jaki sposób wypowiada się o innych DW. Ale kolega nie zrozumiał intencji. Już napisałem że tutaj pisać skróty myślowe to jest mój błąd.

    Ale nawet w takim momencie potrafiłeś szukać zaczepki, która i tak Ci nie wyszła bo ubzdurałeś sobie, że Warda obrażam.

    Chciałbym żebyś mi też zacytował Twoją wypowiedź, w której rugasz DW za takie słownictwo, bo przecież... brak słów na takie obrażanie zawodnikajak sam stwierdziłeś. No chyba, że wybiórczo i piszesz tylko do sytuacji, która Ci w danym momencie odpowiada?

    To co przeczytałem przez tydzień na tym forum było tragiczne w niektórych momentach. j-rules pisał o "zbyt dużej pewności siebie" wśród zawodników. jestem ciekaw czy wymieniłby nazwiska o których ja myślę.

    Wierzyłem, że co poniektórzy przemyślą trochę, ale widać, że nigdy się nie nauczą. Widzę, że dużo osób pokasowało swoje posty przez ten tydzień. Szkoda.

    Tak dodam o pewnych zawodnikach... rok temu im nie przeszkadzało pisać i wyśmiewać, że ktoś "chce zabić wszystkich na torze"... Malin017 to jest ****a wtedy brak słów chłopie. Zastanówcie się co tutaj pisaliście przez tydzień, jakie refleksje przyszły.

    Smutek i żal. Sayonara!
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 02-09-2015 o 02:25

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    unimil_to_run (02-09-2015)

  32. Powrót do góry    #7853
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tydzień minął i widać, że nawet najtwardsi już sobie dowcipkują w wielu tematach. spoko. tak się człowiek zastanawia o co chodzi?
    tak można byłoby zmasakrować niektóre "gwiazdy" tego forum tylko po co? ale to może kiedyś... ale tak wrzucę jedno dla Malina017 co i tak jest malutką kropelką.

    http://s4.postimg.org/or5hhnl1p/image.jpg

    jak wiemy miał daleko gdzieś prowokacje, ale potrafił dzień wcześniej innych prowokować:

    http://s1.postimg.org/pi4lj5ym7/image.jpg

    no ale Malin017 szukał tylko zaczepki i chciał się na kimś wyładować. w takim momencie. odpisałem tylko "Brak słów":

    http://s29.postimg.org/72p2j5hvr/image.jpg

    no i co Malin017. najciekawsze jest to, że taki światły z Ciebie człowiek, a nawet nie wiedziałeś dlaczego pisałem słowo Wanker. pisałeś, że brak słów na takie obrażanie zawodnika.

    zgadzam się z Tobą. tylko przypomnij mi, bo zapomniałem w jakiej sytuacji ktoś tego słowa użył i do kogo? Ward w ten sposób obrażał Pedersena.
    To nie ja pisałem o Wardzie Wanker, ale on o NP. Ja tylko podkreślałem w jaki sposób wypowiada się o innych DW. Ale kolega nie zrozumiał intencji. Już napisałem że tutaj pisać skróty myślowe to jest mój błąd.

    Ale nawet w takim momencie potrafiłeś szukać zaczepki, która i tak Ci nie wyszła bo ubzdurałeś sobie, że Warda obrażam.

    Chciałbym żebyś mi też zacytował Twoją wypowiedź, w której rugasz DW za takie słownictwo, bo przecież... brak słów na takie obrażanie zawodnikajak sam stwierdziłeś. No chyba, że wybiórczo i piszesz tylko do sytuacji, która Ci w danym momencie odpowiada?

    To co przeczytałem przez tydzień na tym forum było tragiczne w niektórych momentach. j-rules pisał o "zbyt dużej pewności siebie" wśród zawodników. jestem ciekaw czy wymieniłby nazwiska o których ja myślę.

    Wierzyłem, że co poniektórzy przemyślą trochę, ale widać, że nigdy się nie nauczą. Widzę, że dużo osób pokasowało swoje posty przez ten tydzień. Szkoda.

    Tak dodam o pewnych zawodnikach... rok temu im nie przeszkadzało pisać i wyśmiewać, że ktoś "chce zabić wszystkich na torze"... Malin017 to jest ****a wtedy brak słów chłopie. Zastanówcie się co tutaj pisaliście przez tydzień, jakie refleksje przyszły.

    Smutek i żal. Sayonara!
    Robi Macierewiczu - jeśli odpowiednią reakcją na obrażanie
    zawodnika przez innego rajdera jest według Ciebie obrażanie
    tego drugiego to ni krzty lepszy nie jesteś od tych (tutaj ja dostąpiłem
    zaszczytu bycia wziętym na macierewiczową wokandę) o których piszesz.
    Widzę, że mój przytyk troche ubódł - dobrze - taki był cel.
    Dla mnie EOT.

    ps. Jednak nie EOT - taki jesteś światły a nie znasz cytatów z Twojego
    idola Kuźniara? Chciałem jeszcze przy okazji powiedzieć, że wczoraj powiedziałem
    brzydkie słowo - zaczynało się na K***** - To tak w razie jakby Robi mnie nagrał
    i chciał wznowić krucjatę.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 02-09-2015 o 07:09
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #7854
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Robi, wybacz, ale napisze tylko jedno - jestes niepowazny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Malin017 (02-09-2015), Yozayan (02-09-2015), młody_piernik (02-09-2015)

  35. Powrót do góry    #7855
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,773
    Kliknij i podziękuj
    904
    Podziękowania: 1,339 w 705 postach
    To dla hm... zmiany atmosfery za zgodą pani Sullivan publikuję mały reportaż
    z Australii w którym widać i Ryana

    Na początek wprowadzenie, mówimy o jednym z najgroźniejszych węży świata,
    tu w rankingu na pozycji nr 3:
    http://dinoanimals.pl/zwierzeta/najb...swiata-top-10/

    I łowy w mieszkaniu i ogródku:

    Cz. 1. Poszukiwania:
    https://www.youtube.com/watch?v=FEnTNfJJPSo

    Cz. 2. Złapany:
    https://www.youtube.com/watch?v=3QBA30zQKMs
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #7856
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Dziewuchy tipsy całe?

  37. Powrót do góry    #7857
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,815
    Kliknij i podziękuj
    2,862
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To dla hm... zmiany atmosfery za zgodą pani Sullivan publikuję mały reportaż
    z Australii w którym widać i Ryana
    "bałam się, że to polski poborca podatkowy, a to tylko tajpan pustynny"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (02-09-2015)

  39. Powrót do góry    #7858
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Trochę offtop:

    Zamówiłem w waszym sklepie koszulkę DW i nie działało wczoraj PayU, więc zdecydowałem się na przelew bankowy i zapomniałem spisać danych do przelewu. Można gdzieś to znaleźć w sklepie? Pisałem w tej sprawie do klubu, ale oni nie odpowiadają, a w sklepie w zakładce "Kontakt" mamy napisane "Strona w budowie"

    Jest ktoś w stanie pomóc?
    #DW43 #GetWellDarcy

  40. Powrót do góry    #7859
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    KLUB SPORTOWY TORUŃ S.A.
    37 9511 0000 0000 0951 2000 0040

    w tytule numer zamówienia

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    Speedway203 (02-09-2015)

  42. Powrót do góry    #7860
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Na pewno na silnikach Para mistrzostwo Polski zdobył Krzyżak, strach się przyznać ale wiem bo to mój kuzyn a raczej Ola kuzynka
    Nie jest prawdą to o czym piszesz. Ja nie jestem kuzynem Jacka, ale zapewniam cię ze to nie był silnik Pera, a Weissa.

    Pozatym kiedy Per miał wypadek, a kiedy Jacek zrobił IMP. Taki silnik musiałby być kilka razy w serwisie a to nie byłby już ten sam silnik
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 02-09-2015 o 16:24
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #7861
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Narazie sami nie wiedzą badania badaniami ale zanim nie zejdzie opuchlizna ciężko cokolwiek wyrokowac.
    Więc tak długo trzeba będzie czekać za oficjalnym info.
    Darcy już zaczyna ruszać rękoma na ten czas a to już dobre info, no i przepraszam za cytat" bzykać będzie mógł" czyli czucie w penisie jest
    jezeli Darki bedzie mogł bzykac to ja nie wiem o co kaman z punktu fizjo oczywiscie. I zyzcze tego bardzo Darkiemu ,zeby wygrzmocil tyle panienek ile tylko da.

  44. Powrót do góry    #7862
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Trochę odejdę od głównego wątku jaki się tu zrodził...

    W kontekście przyszłego sezonu raczej. Czy wie ktoś jakie i czy wogóle są szanse na wyciągniecie Drabika jr.? Myślę że chłopak jest "silnie utalentowany", a u nas jak wiadomo na juniorce różowo nie jest.

    PS. Do ludzi którzy kupili koszulkę wiadomej treści - jak długo czekaliście na dostawę? (zapłata przelewem).

  45. Powrót do góry    #7863
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    jezeli Darki bedzie mogł bzykac to ja nie wiem o co kaman z punktu fizjo oczywiscie. I zyzcze tego bardzo Darkiemu ,zeby wygrzmocil tyle panienek ile tylko da.

    plotki plotki plotki

    niestety.

  46. Powrót do góry    #7864
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    plotki plotki plotki

    niestety.
    chyba tak to wlasnie odbieram

  47. Powrót do góry    #7865
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Polecam wam ten artykuł, pewnie kojarzycie sprawę. Sporo o sferze mentalnej.

  48. Powrót do góry    #7866
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    plotki plotki plotki

    niestety.
    trudno powiedzieć co jest plotką

  49. Powrót do góry    #7867
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Polecam wam ten artykuł, pewnie kojarzycie sprawę. Sporo o sferze mentalnej.
    dobry artykul,ukazuje prawde ciezka...ale prawde.Praca zarówno dla pacjenta jak i dla fizjoterapeuty jest mega ciezka.zaczyna sie od bardzo wydawalo by sie prostych rzeczy takiej jak nauka oddychania,przewracanie sie w lozku z boku na bok, nauka siadu w pozycji półlezacej do siadu pelnego,utrzymanie pozycji walka z tułowiem i miesniami by moc wysiedziec. Stopniowa pionizacja wlasnie, od lezenia,przewracania z boku na bok ,pozycje polsiedzace jak i pelna pozycja siedzaca poprzedzona jest dluga ciezka walka!!!!! Nie mowiac o nauce siadania na wozek z lozka,kolejny etap utrzymanie pozycji siedzacej w wozku na poczatku kilka minut,pozniej godzin. Nauka jazdy na wozku poruszania sie pokonywanie barier ale Darki da rade.

  50. Powrót do góry    #7868
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Ale SYF spartaczyli, nawet linku nie dali do SPORTSBOARD.PL.

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Malin017 (03-09-2015), Morciasz (03-09-2015), stone_gossard (03-09-2015)

  52. Powrót do góry    #7869
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/544...alnie-trenowac

    Dla mnie ta wiadomość jest wiadomością dnia.
    Oby Pawełek z Emilem w niedzielę stworzyli
    niezapomniany show. Tak sobie myślę, że ostatnio
    chyba głównie dla Pawła chodzę na Apatora.
    !Adrian walcz!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    el_kwas (03-09-2015), lego (03-09-2015)

  54. Powrót do góry    #7870
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Ale SYF spartaczyli, nawet linku nie dali do SPORTSBOARD.PL.
    W tej kwestii jeszcze dostanę odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Marcin

  55. Powrót do góry    #7871
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/544...mi?src01=6a4c8


    Dobrze, że jest czucie w rękach, pytanie w jakim zakresie. Liczę że rehabilitacja coś pomoże, no i dobrze że już ją zaczął.

    Poza tym, słowa Forda to kolejny już sygnał że z kasą u Darka krucho

  56. Powrót do góry    #7872
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Rok nie jeździł, za dużo nie zarobił, a sprzęt kosztował.

  57. Powrót do góry    #7873
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Chcecie powiedzieć,że jeździł w "tamtym"klubie za uśmiech senatora?Nie,nie wierzę że nie otrzymał kasy za punkty.

    A na sprzęt Warda do kupna to trochę chętnych by się znalazło.A tym sam i pomogło dzisiaj i jemu.

  58. Powrót do góry    #7874
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Nawet jeśli już dostał (wiemy jak z finansami w ZG) to policzmy (dane od Ostafa - wiem że nie muszą być wiarygodne ale pewnie jeśli jest
    pomyłka to niewielka) : 90 pkt x 4.500 zł za pkt = 405 tys. + 250 tys za podpis = 655 tys zł.

    W Szwecji jeździł niewiele, w Anglii- wiadomo że stawki dużo niższe. Od tego odejmijmy: mechanicy, sprzęt, dojazdy na mecze, podatki od zarobionych sum itp.

    A sam transport i pierwsze trzy tygodnie w klinice to prawie 300 000 zł.
    Finansowo na pewno jest kicha

  59. Powrót do góry    #7875
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    jezeli Darki bedzie mogł bzykac to ja nie wiem o co kaman z punktu fizjo oczywiscie. I zyzcze tego bardzo Darkiemu ,zeby wygrzmocil tyle panienek ile tylko da.
    Bo natura nas tak stworzyła ze tzw funkcje życiowe te niezbędne są w głębi rdzenia schowane, są bez nóg można żyć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •