Strona 86 z 211 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tarnów albo Grudziądz spadną w tym roku.

    W kwestii Warda - powinna być oferta dwuletniego kontraktu i tyle. Zatrzymanie Warda ma sens nie tylko w kontekście tegoroczny PO, ale również w kontekście sezonu 2016.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-05-2015 o 16:25
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lego (11-05-2015)

  3. Powrót do góry    #3827
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,albo prezes Termiński jest zaślepiony i wierzy w to co mu podpowiada Gajewski,albo jest źle.Kolejny raz napiszę kontrakt z Wardem to bat na kangury i ruska.A skąd pieniądze?ONE Sport,Nice.Przecież można wziąć chwilówkę.Wóz,albo przewóz a i trybuny mogą się zapełnić kibicami w odzieży cywilnej a nie w umundurowaniu.Ward Musi Być.

  4. Powrót do góry    #3828
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    To powyżej to przejaw "Ekonomii po częstochowsku".
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  5. Powrót do góry    #3829
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach

    Roman tęskni!

    Nie wiem, czy ktoś z Was to zauważył, ale wczoraj na trybunach (w okolicach startu) pojawił się i spędził sporą część meczu nasz Wielki Roman!

    Przyznam szczerze, że widok ten mocno mnie zaskoczył, gdyż przez wszystkie lata Unibaxu, nigdy go wśród kibiców nie widziałem. Na początku chyba w ogóle miał żużel gdzieś, dopiero później zaczął bywać na Motoarenie, ale zawsze zabunkrowany w swojej loży na pięterku.

    Natomiast wczoraj był, emocjonował się wydarzeniami na torze i rozmawiał z różnymi interesantami (Michał, Przemek, Adrian). Fakt ten jest o tyle ciekawy, że nigdy bym nie przypuszczał, że tak szybko zatęskni za warkotem motocykli: najpierw WSL, teraz liga w Toruniu. Ciekawe, czy można to odczytywać jako chęć mocniejszego zaangażowania się w klub? Ja bym mocno tego Toruniowi życzył.

    Ale najfajniejsze, że po raz kolejny okazało się, że żużel jest twardym narkotykiem. Jak już raz poczujesz te emocje, to potem ciężko bez nich żyć...

  6. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi BFM za jego przydatny post!

    Malin017 (12-05-2015), Yozayan (11-05-2015), el_kwas (11-05-2015), kingpin (11-05-2015), lego (11-05-2015)

  7. Powrót do góry    #3830
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    To powyżej to przejaw "Ekonomii po częstochowsku".
    A co ciebie to interesuje?Każdy sposób na interes z przyjaciółmi drużyny toruńskiej może być lepszy niż interes w mieście Gniezno.Są politycy którzy wspomagają kluby,dlaczego ludzie biznesu nie mogą wspomóc chwilówką?Odliczą sobie od turniejów organizowanych na MA.

  8. Powrót do góry    #3831
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    A Roman sam sie emocjonowal, czy mial blond goscia z Rzeszowa?

    A jak emocji malo, to jest taki jeden piegowaty chudzielec, ktory gwarantuje emocje na okraglo, przed, w trakcie, po meczu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    el_kwas (11-05-2015)

  10. Powrót do góry    #3832
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Ktoś pisał że mamy drużynę walczaków, a na MA nie ma się od czego odepchnąć. W takim razie Ward też by nie miał - to raz, a dwa że jak ktoś jest w gazie to pojedzie wszędzie.
    Taki Łaguta ogólnie szału nie czyni w tym sezonie więc to nie koniecznie nasza wina, a bardziej jego samego. Wygląda że mieliśmy tym razem szczęście do walczaków bez formy i pomysłu.
    Jeżeli problemem tej drużyny jest brak Miedziaka, bo sami nie wykrzeszą z siebie więcej, to pech, bo na powrót Adriana nawet w normalnej dyspozycji, czyli takiej se, nie powinniśmy się specjalnie napalać. Tzn jeśli chodzi o awans do PO.
    O spadaniu pogadamy ewentualnie jak się ktoś jeszcze rozsypie.

  11. Powrót do góry    #3833
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tarnów albo Grudziądz spadną w tym roku.

    W kwestii Warda - powinna być oferta dwuletniego kontraktu i tyle. Zatrzymanie Warda ma sens nie tylko w kontekście tegoroczny PO, ale również w kontekście sezonu 2016.
    Jeżeli stwierdzasz, że Tarnów jest kandydatem do spadku, bo zrobił 38 pkt (a do połowy meczu jechał w kontakcie) na torze przyszłego mistrza Polski to Ci gratuluję.

    Chyba nie piszesz tego po ocenie meczu z Gorzowem u nas, który był cały czas pod kontrolą. Ogolimy większość ligi u siebie a i ze 3-4 bonusy są w zasięgu, więc nie pitol głupot człowieku

  12. Powrót do góry    #3834
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma co wierzyć w takie gusła. Gdyby jeszcze były czymś poparte, to może, ale teraz to tylko drobne chciejstwa

  13. Powrót do góry    #3835
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Gomólski w mentalnej formie bez dwóch zdań

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...ign=newswidget

  14. Powrót do góry    #3836
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Jeżeli stwierdzasz, że Tarnów jest kandydatem do spadku, bo zrobił 38 pkt (a do połowy meczu jechał w kontakcie) na torze przyszłego mistrza Polski to Ci gratuluję.

    Chyba nie piszesz tego po ocenie meczu z Gorzowem u nas, który był cały czas pod kontrolą. Ogolimy większość ligi u siebie a i ze 3-4 bonusy są w zasięgu, więc nie pitol głupot człowieku
    Ustalmy jedno. Każdy może sobie twierdzić co chce. A skoro jesteś taki pewny swego, to nie masz powodu aby się obrażać. Wg mnie Kołodziej nie ma formy, Bjerre nie ma formy i Madsen nie ma formy - i długo tak Tarnów nie pociągnie, stąd obok Grudziądza stawiam go na kandydata do spadku. Nie wiem, zabronione to jest ustawowo?

    Nawiasem mówiąc, Grudziądz miał podobne wyniki w Lesznie i u siebie z Gorzowem, a to najgroźniejszy "rywal" , a nawet mimo wszystko, na dziś - faworyt.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-05-2015 o 22:31
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #3837
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    istanbul wierzy po prostu, ze u siebie wygramy wszystko. Jest to mozliwe, ale seniorzy musza byc w dobrej formie. Kolodziej jest mocno poobijany i nie zapowiada sie zeby wrocil do swojej optymalnej dyspozycji w krotkim czasie.. no i brak juniorow.

    Jestesmy wciaz jednymi z glownych kandydatow do spadku, to nie ulega watpliwosci, ale wciaz daje nam wyzsze szanse niz Grudziadzowi i Rzeszowowi. Moze to chciejstwo.
    Poki Mroczka jedzie ponadplanowo no to jest szansa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #3838
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Niech sobie wierzy, ale nie musi mnie wyzywać od idiotów, kiedy mam nieco odmienną wizję i biorę pod uwagę spadek UT.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #3839
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie wiem, nie widziałem, nie oceniam. Znając podejście ochrony - mogło być jak piszesz.

    Ja wspomniałem tylko o samej treści tego co tam było wywieszone. I w tym kontekście nie rozumiem tylko o jakiej karze mowa? Ten typek z Knurowa nie poniósł żadnej kary - poniósł tylko przykrą (ale dającą się przewidzieć) konsekwencję swojego zachowania.

    hasło nawiązujące do chłopaka ubitego przez milicjantów niby wywołało jakąś dziwną solidarność wśród pobudzonych ochroniarek w kaskach? To 2 różne ligi.
    Trzeba było pretekstu, to go znaleźli w napisie. Nie byłoby transu, znalazłby się inny powód.
    Termiński z jednej strony beczy w mediach, ze frekwencja słaba, z drugiej wysyła pluton kasków buzujących hormonami, by szukały zaczepki i rozpieprzały 2 sektory kibiców. Nie wysłał ratlerów w zielonych kamizelkach, do zdjęcia niewygodnego napisu (w sumie komu miał szkodzić, skoro transmisji nie było, a większość publiczności i tak nie wiedziała o co chodzi?) strzelił od razu interwencję, jakby gwałt zbiorowy na L i Ł sie odbywał.
    A może mu skandowany APATOR się nie spodobał?

    Yozayan- jeśli śmierć z milicyjnej gładkolufy jest dającą sie przewidzieć konsekwencją wtargnięcia na murawę, to chyba powinieneś zrewidować swój taryfikator sankcji. Bo zalatuje to filozofią zmotoryzowanych oddziałów mo. Zdaje sie, że jesteś prawnikiem- załapanie treści kilku § dotyczących warunków i sposobu użycia ognia, nie powinno sprawić Ci kłopotu.
    1962- the number of the beast

  18. Powrót do góry    #3840
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Śmierć tego chłopaka jest niewątpliwie tragedią. Nie zapominajmy jednak, kto rozpoczął cały łańcuszek zdarzeń.
    Dla tego typu kibiców widzę tylko jedną karę : wieloletni zakaz stadionowy. Na stadionie mecz a delikwent melduje się w tym czasie na komisariacie.
    Zachowania takie jak ostatnio na MA też trzeba tępić z całą stanowczością. Po co było to okazywanie solidarności z pseudokibicami z Knurowa? Jak chcą demonstrować to polecam plac przed kancelarią rządu.

  19. Powrót do góry    #3841
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    W Wielkiej Brytanii poradzono sobie z bandytami i nikt się na komisariacie nie melduje. Są lepsze rozwiązania tylko w Polsce nie ma woli żeby je wprowadzić.
    #GetWellDarky

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (12-05-2015)

  21. Powrót do góry    #3842
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Moja propozycja dla policji. Żeby waliła z ostrej amunicji do każdego, kto przekroczy prędkość o 10km a co, przecież to też jest złamanie prawa. Ciekawe o ile forum by się zmniejszyło. Na transparencie nie było nic obraźliwego. Zginął chłopak, kibice z innych klubów w taki prosty sposób chcieli wyrazić smutek. Pytanie skoro ochrona przyszła po trans, dlaczego go nie zerwała, dlaczego podeszli pod samą górę sektora i zachowywali się jakby się zgubili. Jednego z ochroniarzy się pytam dlaczego są na sektorze, uzyskałem bardzo wyczerpującą odpowiedź "czekamy na decyzję" jaką ku... decyzję do czego. Skoro zabłądzili to mogli w każdy inny sektor się wybrać B, G, H itd.
    ps Apator_uk chyba naprawdę nie wiesz co się dzieje w Wielkiej Brytanii, ale spoko tam sobie poradzili
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  22. Powrót do góry    #3843
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    istanbul wierzy po prostu, ze u siebie wygramy wszystko. Jest to mozliwe, ale seniorzy musza byc w dobrej formie. Kolodziej jest mocno poobijany i nie zapowiada sie zeby wrocil do swojej optymalnej dyspozycji w krotkim czasie.. no i brak juniorow.

    Jestesmy wciaz jednymi z glownych kandydatow do spadku, to nie ulega watpliwosci, ale wciaz daje nam wyzsze szanse niz Grudziadzowi i Rzeszowowi. Moze to chciejstwo.
    Poki Mroczka jedzie ponadplanowo no to jest szansa.
    Za wczesnie na glebsze analizy a na ta chwilie spada Gorzow a nie Tarnow czy Rzeszow,bo sa najglebiej w czarnej.
    GKM silny u siebie,Torun lize rany i bez lidera ledwo co ciula punkty,Rzeszow ma dwie armaty,Tarnow handicap toru,Falubaz ma szczescie w nieszczesciu.
    Unia Leszno poza zasiegiem,Wroclaw silny,szczegolnie u siebie.To chyba na tyle.

    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Moja propozycja dla policji. Żeby waliła z ostrej amunicji do każdego, kto przekroczy prędkość o 10km a co, przecież to też jest złamanie prawa. Ciekawe o ile forum by się zmniejszyło. Na transparencie nie było nic obraźliwego.
    Policja i ochrona sa niestety bezkarni.Co prawda to jeszcze nie poziom USA,ale skoro cos sie wydarzylo podczas interwencji,przewaznie wlos im z glowy nie spadnie.
    Aby uciac wszelkie kontrowersje,ludzie powinni miec narzedzia aby bronic sie sami.
    Gdy widze,ze horda bezmozgow napiera na mnie i zagraza tylko dlatego ,ze nosze szalik druzyny przeciwnej,powinieniem miec prawo do obrony koniecznej,bez zadnej konsekwencji dla mnie.
    Sad potem rozstrzyga czy odstrzelenie lba bandycie ktory probowal mnie zatluc bylo uzasadnione.
    Zwykly obywatel bronic sie moze wlasciwie tylko rekoma lub miec szybkie nogi i spie.....c.Mozna tez bronic sie Slowem Bozym,ale to rzadko na prawdziwych chrzescijanskich patryiotow dziala.
    Taki policjant czy ochroniarz ma narzedzia i moze wszystko a nawet jak przekroczy uprawnienia,ciezko cokolwiek w sadzie wywalczyc,choc i wyroki skazujace juz byly.Ale to w skrajnych przypadkach.Jak kibic przezyje,wlasciwie sprawy nie ma.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-05-2015 o 06:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Malin017 (12-05-2015)

  24. Powrót do góry    #3844
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niech sobie wierzy, ale nie musi mnie wyzywać od idiotów, kiedy mam nieco odmienną wizję i biorę pod uwagę spadek UT.
    Wszystko fajnie, tylko gdzie on niby wyzywa od idiotow? Chyba twoja forma spadla jak u Griszy..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    istanbul (12-05-2015)

  26. Powrót do góry    #3845
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    hasło nawiązujące do chłopaka ubitego przez milicjantów niby wywołało jakąś dziwną solidarność wśród pobudzonych ochroniarek w kaskach? To 2 różne ligi.
    Trzeba było pretekstu, to go znaleźli w napisie. Nie byłoby transu, znalazłby się inny powód.
    Termiński z jednej strony beczy w mediach, ze frekwencja słaba, z drugiej wysyła pluton kasków buzujących hormonami, by szukały zaczepki i rozpieprzały 2 sektory kibiców. Nie wysłał ratlerów w zielonych kamizelkach, do zdjęcia niewygodnego napisu (w sumie komu miał szkodzić, skoro transmisji nie było, a większość publiczności i tak nie wiedziała o co chodzi?) strzelił od razu interwencję, jakby gwałt zbiorowy na L i Ł sie odbywał.
    A może mu skandowany APATOR się nie spodobał?

    Yozayan- jeśli śmierć z milicyjnej gładkolufy jest dającą sie przewidzieć konsekwencją wtargnięcia na murawę, to chyba powinieneś zrewidować swój taryfikator sankcji. Bo zalatuje to filozofią zmotoryzowanych oddziałów mo. Zdaje sie, że jesteś prawnikiem- załapanie treści kilku § dotyczących warunków i sposobu użycia ognia, nie powinno sprawić Ci kłopotu.
    1. Nie oceniam i nigdzie nie oceniałem zachowania ochrony w Toruniu. Ba - widząc działania różnych tego rodzaju "organizacji" na różnych stadionach byłem skłonny uwierzyć w to co pisał przedmówca. Nigdzie nie napisałem, że uważam treść transparentu za usprawiedliwienie czegokolwiek.
    2. Tak - śmierć (z policyjnej gładkolufy, przez skręcenie karku, przez cios zadany przez kibola o odmiennych poglądach na barwy klubowe) jest wliczona w zamach na dobro chronione prawem. I błagam Cię - nie jesteś głupi - nie udawaj więc, że to było "wtargnięcie na murawę". Wtargnięcie na murawę to było w Toruniu w 2001 roku. Tutaj było usiłowanie zamachu jednej grupy na inną grupę. Zaraz dojdziemy do tego, że facet spacerował z pieskiem i zamyślony zapędził się na trawkę, na której akurat ktoś kopał piłkę. I przyjmij do wiadomości, że nie oceniam legalności działań policji. Nie wiem czy prawidłowo policjant użył broni w ogóle, czy jeśli użył jej prawidłowo, to czy strzelał na prawidłowej wysokości czy może kula trafiła "spacerowicza" rykoszetem. Stwierdziłem jedynie rzecz oczywistą - decydując się na łamanie prawa w taki sposób, tj. na zamach na innych ludzi, którzy być może sobie tego życzą (a być może nie), musisz liczyć się z tym, że: dostaniesz zabłąkaną gumową kulą, dostaniesz z pały w łeb, dostaniesz od atakowanego w łeb, dostaniesz z armatki wodnej (co przy dużej dozie pecha mogłoby spowodować utonięcie). W każdym z tych przypadków ponosisz dające się przewidzieć konsekwencje własnego celowego zachowania.

    @Stefan

    Dobrze się czujesz? Jeśli dla Ciebie łamanie prawa jest zawsze łamaniem prawa, tj. czynem tak samo negatywnie nacechowanym i uprawniającym do podjęcia takich samych działań, to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. W zasadzie, korzystając z Twojej retoryki, należałoby zapytać czy policjant widząc usiłowanie zbiorowego gwałtu na kobiecie ma prawo strzelać do napastników? I również kierując się Twoją logiką należy odpowiedzieć, że oczywiście nie - w końcu oni tylko łamią prawo.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 12-05-2015 o 09:24

  27. Powrót do góry    #3846
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    W Wielkiej Brytanii poradzono sobie z bandytami i nikt się na komisariacie nie melduje. Są lepsze rozwiązania tylko w Polsce nie ma woli żeby je wprowadzić.
    jasne, poradzono jak cholera.
    zwłaszcza w nizszych ligach.
    A nawet w tej "przebezpiecznej" PLeague 2 miesiące temu kibice AVB wjechali na murawę po meczu z West Bromem, latały krzesełka i polała sie krew.
    1962- the number of the beast

  28. Powrót do góry    #3847
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    O zmarłych się mówi dobrze lub wcale więc może zmieńmy temat.

    Ktoś pisał że nasze wyszlifowane gwiazdy mają wystartować w Pomorskiej a na dziś
    na zawody w Bydgoszczy widnieje Wolender, Krzyżanowski i tajemnicza szesnastka o nazwisku Ks Toruń.
    Wie ktoś kogo pod 16 zobaczymy?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...h-indywidualny


    Z łezką w oku wspominam czasy jak w biegu nr 7 wpisywaliśmy już przed meczem 5-1 dla nas.
    A teraz nawet w pomorskiej ogony zaliczamy.

  29. Powrót do góry    #3848
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    "Kumatych" sam widok ochrony/policji będzie drażnił, a najbardziej świadomość, że nie pozwolą żebyście na stadionie zrobili dowolną (wg uznania niejednokrotnie konieczną, bo bla bla bla) bardache.
    Ułóż łaskawie katalog działań służb porządkowych do których zorganizowane grupy imbecyli (or jednostki) zachcą się bezwzględnie podporządkować bez użycia wobec nich przemocy. Będę rad, bo jako kibic chce się czuć bezpiecznie oraz co również ważne nie być zniesmaczany dzikimi scenami.

  30. Powrót do góry    #3849
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    O zmarłych się mówi dobrze lub wcale więc może zmieńmy temat.

    Ktoś pisał że nasze wyszlifowane gwiazdy mają wystartować w Pomorskiej a na dziś
    na zawody w Bydgoszczy widnieje Wolender, Krzyżanowski i tajemnicza szesnastka o nazwisku Ks Toruń.
    Wie ktoś kogo pod 16 zobaczymy?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...h-indywidualny


    Z łezką w oku wspominam czasy jak w biegu nr 7 wpisywaliśmy już przed meczem 5-1 dla nas.
    A teraz nawet w pomorskiej ogony zaliczamy.
    tak miało być, ale klub nie zdążył przygotować dokumentów do wykupienia licencji i mają jechać za tydzień w Toruniu.

  31. Powrót do góry    #3850
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    2. Tak - śmierć jest wliczona w zamach na dobro chronione prawem.

    Stwierdziłem jedynie rzecz oczywistą - decydując się na łamanie prawa w taki sposób, tj. na zamach na innych ludzi, którzy być może sobie tego życzą (a być może nie), musisz liczyć się z tym, że: dostaniesz zabłąkaną gumową kulą, dostaniesz z pały w łeb, dostaniesz od atakowanego w łeb, dostaniesz z armatki wodnej W każdym z tych przypadków ponosisz dające się przewidzieć konsekwencje własnego celowego zachowania.
    na każde przestępstwo/ wykroczenie przewidziana jest stosowna gama kar i sankcji, a chciałbym przypomnieć, ze od 1998 roku kara śmierci w Polsce nie obowiązuje, nawet w odniesieniu do najcięższych przestepstw...

    Kazdy kręcący awanturę na stadionie jest świadom i liczy się z tym, że może dostać zakaz stadionowy/ meldunki na komendzie/ kare grzywny/ wakacje/ prace społeczne, bo takie są przewidziane za to paragrafy. Raczej nie liczy się z tym, że pocisk zakończy jego żywot. Na użycie gazu/ broni/ armatki wodnej/ pałek są przewidziane konkretne procedury odnoszące sie do zdefiniowanych sytuacji i ustalona jest ich hierarchia użycia, stosowna do potrzeb. i nie zaczyna się interwencji od ostatecznych rozwiązań.

    Czy wiesz, ilu w ostatnich latach kibiców zostało zabitych w bójkach stadionowych z innymi kibicami?
    A ilu zginęło lub zostało dotkliwie okaleczonych podczas interwencji policyjnych?

    Punktem wyjścia tych dyskusji była prowokacyjna i niepotrzebna interwencja podczas meczu z powodu hasła solidaryzującego z zabitym chłopakiem. Pluton kasków wysłany na sektor z powodu wiszącego płótna (bez treści godzącej w dobre imię kogokolwiek!!!) kalibrem jest zbliżony do strzelania do kibiców na murawie.
    Ostatnio edytowane przez EMILKA ; 12-05-2015 o 11:43
    1962- the number of the beast

  32. Powrót do góry    #3851
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ktoś pisał że nasze wyszlifowane gwiazdy mają wystartować w Pomorskiej a na dziś
    na zawody w Bydgoszczy widnieje Wolender, Krzyżanowski i tajemnicza szesnastka o nazwisku Ks Toruń.
    Wie ktoś kogo pod 16 zobaczymy?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...h-indywidualny
    I w tym momencie jak zobaczyłem nasz skład to odechciało mi się dzisiejszego wyjazdu do Bydgoszczy....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #3852
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Ułóż łaskawie katalog działań służb porządkowych do których zorganizowane grupy imbecyli (or jednostki) zachcą się bezwzględnie podporządkować bez użycia wobec nich przemocy. Będę rad, bo jako kibic chce się czuć bezpiecznie oraz co również ważne nie być zniesmaczany dzikimi scenami.
    spytaj o to na najbliższej komendzie, kumpla z prewencji lub w agencji ochrony, bo takie wytyczne postępowania istnieją (obowiązują i policje i agencje ochrony, a nadpobudliwe tępaki są szkolone z zakresu tych procedur) są precyzyjnie zdefiniowane i powinny być stosowane zasadnie do sytuacji.
    Nie znajdziesz tam procedury na wjazd kasków w pełnych zbrojach w spokojny tłum, niby celem zdjęcia płótna z niegodzącym z nikogo napisem.
    1962- the number of the beast

  34. Powrót do góry    #3853
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Kazdy kręcący awanturę na stadionie jest świadom i liczy się z tym, że może dostać zakaz stadionowy/ meldunki na komendzie/ kare grzywny/ wakacje/ prace społeczne, bo takie są przewidziane za to paragrafy. Raczej nie liczy się z tym, że pocisk zakończy jego żywot.
    A szkoda, bo może świadomość tego niejednego amatora "kręcenia awantur" nieco by powstrzymała.

    Skoro już nawiązujemy do tematu, to mam takie pytanie do kumatych - lać się, ok, jak kto lubi, ale po co pod szyldem klubów? Nie lepiej przyjąć jakiś własny herb, własnej organizacji i pośród pól, łąk i pastwisk oklepywać sobie ryje ku wzajemnej uciesze i następnie w necie notować ilu nas było i jakie mamy aktualnie miejsce w tabeli mordolejstwa? Po co na stadionie, pośród kompletnie tym niezainteresowanych osób, gdzie na dodatek jednych "kiboli" od drugich oddzielają wysokie płoty a na całą hałastrę tylko czyhają psy z gumowymi nabojami?

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    ckm-ista (12-05-2015), kingpin (12-05-2015)

  36. Powrót do góry    #3854
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    na każde przestępstwo/ wykroczenie przewidziana jest przewidziana stosowna gama kar i sankcji, a chciałbym przypomnieć, ze od 1998 roku kara śmierci w Polsce nie obowiązuje, nawet w odniesieniu do najcięższych przestepstw...

    Kazdy kręcący awanturę na stadionie jest świadom i liczy się z tym, że może dostać zakaz stadionowy/ meldunki na komendzie/ kare grzywny/ wakacje/ prace społeczne, bo takie są przewidziane za to paragrafy. Raczej nie liczy się z tym, że pocisk zakończy jego żywot. Na użycie gazu/ broni/ armatki wodnej/ pałek są przewidziane konkretne procedury odnoszące sie do zdefiniowanych sytuacji i ustalona jest ich hierarchia użycia, stosowna do potrzeb. i nie zaczyna się interwencji od ostatecznych rozwiązań.
    Zanim zaczniemy karać, najpierw trzeba:
    a) zapobiec zagrożeniu
    b) złapać winnego.

    Rozumiem, że bez użycia środków przymusu jedno i drugie nie stanowi problemu? Ta honorowa grupa obywateli na wezwanie do poddania się karze - zastosowałaby się do w/w? Rozumiem też, że policja będąca w mniejszości ma lecieć z pałami na liczniejszą grupę, bo tak jest honorowo? Owszem - jest hierarchia stosowania środków. Potrafisz powiedzieć z całą pewnością, że strzał z broni gładkolufowej nie był w tej sytuacji konieczny? Zresztą, stosowanie żadnych środków nie byłoby konieczne gdyby banda debil kierowana prymitywnym instynktem nie postanowiła urządzić sobie czynnej, zorganizowanej napaści w miejscu publicznym. Dlatego nie będę współczuł temu, kto świadomie łamie prawo w tak rażącym stopniu, czyniąc zamach na dobro jakim jest zdrowie i życie ludzkie.

    Wybacz, ja zdania nie zmienię. Chcą się lać - droga wolna ale wyłącznie w sytuacjach, w których nie stanowią zagrożenia dla innych. W przypadku ataku zorganizowanej grupy na inną grupę na stadionie każdy członek grupy atakującej musi się liczyć z tym, że stanie się obiektem użycia środków przymusu. Naprawdę, postaraj się zrozumieć, że ja nie dyskutuję o tym czy środki użyte w Knurowie przez policję były adekwatne do zagrożenia. Twierdzę tylko, że ten kto w dziki sposób kierowany jakimś prymitywnym instynktem atakuje grupę ludzi na stadionie musi się liczyć z tym, że określone środki zostaną wobec niego użyte - być może z przekroczeniem procedur.

    Odpowiedz sam sobie, co byś napisał gdyby policja zachowała się biernie i w wyniku ataku jednej grupy na drugą zginąłby Bogu ducha winny kibic grupy zaatakowanej? Bo moim zdaniem panowałby powszechny lament, że nie zrobiono wszystkiego, żeby ochronić atakowanych od sprawców napaści.

    Jako zwolennik wolności jednostki zawsze będę uważał, że ochrona ochrona prawna dla atakujących dobra najwyższej wartości powinna być absolutnie minimalna.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Jap (12-05-2015)

  38. Powrót do góry    #3855
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I w tym momencie jak zobaczyłem nasz skład to odechciało mi się dzisiejszego wyjazdu do Bydgoszczy....
    Czemu Ci zawodnicy są akurat promowani
    Przecież oni sobą nic nie reprezentują.
    Perspektywy też przed nimi nie widać

  39. Powrót do góry    #3856
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Za spokojnie było. Stefan z Emilką muszą stanąć w obronie swoich gimnazjalistów (o ile nie zawyżam średniej), którzy nie potrafią zapełnić sektora.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  40. Powrót do góry    #3857
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    ...
    Nie znajdziesz tam procedury na wjazd kasków w pełnych zbrojach w spokojny tłum, niby celem zdjęcia płótna z niegodzącym z nikogo napisem.
    Jasne. "Spokojny tłum" najchętniej przyjąłby prośbę od pani z ochrony. Najlepiej pani 153cm/48kg, żeby ją można było samym oddechem powalić. Sęk w tym, że wolność to nie dowolność. Będąc gościnnie na imprezie sportowej (np.) trzeba się zachowywać tak, jak sobie tego życzy gospodarz, czy to się komuś podoba, czy nie. To jego-gospodarza święte prawo do własności i do dowolnego gospodarowania własnym mieniem/zaangażowanymi środkami decyduje, czy masz prawo cokolwiek manifestować. Niestety pozbawionym elementarnych zasad wychowania gamoniom, ktoś powiedział, że mają "prawa" i ruszyli w Polskę. O obowiązkach już nie usłyszeli.

  41. Powrót do góry    #3858
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    A szkoda, bo może świadomość tego niejednego amatora "kręcenia awantur" nieco by powstrzymała.
    Lee (the biggest pussy in the world ?), a na nachlanych kierowców tez byłby to dobry bat, czy może zbyt drastyczny?
    Bo biorąc pod uwagę skale zjawiska i jego społeczna szkodliwość i uciążliwość, to jakby większy problem niz chłopcy piorący sie po ryjach.

    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    . Będąc gościnnie trzeba się zachowywać tak, jak sobie tego życzy gospodarz, czy to się komuś podoba, czy nie. To jego-gospodarza święte prawo do własności i do dowolnego gospodarowania własnym mieniem. .
    uhu, jak idziesz do kogoś w odwiedziny, próbujesz zdjąć obuwie, na co gospodarz oponuje, to początkowo prosi o pozostanie w butach, czy może od razu napier..a cie gazem po oczach i jeszcze woła sąsiada, by we dwójke cię przekopać?
    1962- the number of the beast

  42. Powrót do góry    #3859
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    ...
    uhu, jak idziesz do kogoś w odwiedziny, próbujesz zdjąć obuwie, na co gospodarz oponuje, to początkowo prosi o pozostanie w butach, czy może od razu napier..a cie gazem po oczach i jeszcze woła sąsiada, by we dwójke cię przekopać?
    Nie mam takich problemów, gdyż w dysponując wariantem zachowań pytam czego się ode mnie oczekuje.

  43. Powrót do góry    #3860
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Lee (the biggest pussy in the world ?), a na nachlanych kierowców tez byłby to dobry bat, czy może zbyt drastyczny?
    Bo biorąc pod uwagę skale zjawiska i jego społeczna szkodliwość i uciążliwość, to jakby większy problem niz chłopcy piorący sie po ryjach.
    "The biggest pussy" to taki pośmiertny rykoszet, czy jak?

    By rozwiać Twoje wątpliwości - tak, dokładnie takie samo postępowanie względem pijanych kierowców. Z tym że zachowania aspołeczne i skrajnie nieodpowiedzialne - wszystkie - powinny być TĘPIONE, a nie, jak byłeś łaskaw wcześniej wyliczyć, może zakaz, może wakacje, może prace społeczne.

  44. Powrót do góry    #3861
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wszystko fajnie, tylko gdzie on niby wyzywa od idiotow? Chyba twoja forma spadla jak u Griszy..
    Taki jest wydźwięk posta
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #3862
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Miał być w niedzielę nasz mecz w TV... ale jednak go nie będzie. Wygrywa rzeszowski longtrack. Z ekstraligowego fb:

    "Nastąpiła zmiana meczu telewizyjnego w I rundzie (przełożonej) PGE Ekstraligi (17 maja). nSport+ pokaże "na żywo" od g.19.30 pojedynek PGE Stal Rzeszów - FOGO Unia Leszno.
    Poznaliśmy też godziny meczów V rundy (24 maja):
    FOGO Unia Leszno - Klub Sportowy Toruń g. 17.00 (LIVE nSport+) [...]"
    Ostatnio edytowane przez pawko.trn ; 12-05-2015 o 12:47

  46. Powrót do góry    #3863
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Miał być w niedzielę nasz mecz w TV... ale jednak go nie będzie. Wygrywa rzeszowski longtrack. Z ekstraligowego fb:
    Najwidoczniej stwierdzili po konsultacjach z ekspertem Cegłą, że Gorzów wygra z nami wyżej i łatwiej niż Leszno w Rzeszowie :/
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  47. Powrót do góry    #3864
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Potrafisz powiedzieć z całą pewnością, że strzał z broni gładkolufowej nie był w tej sytuacji konieczny?
    ..
    w mojej ocenie nie był. Nie wykorzystano przewidzianych środków przymusu bezpośredniego, od razu rozpoczęło sie strzelanie.
    Trwa śledztwo prokuratorskie prowadzone pod kątem niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy oraz nieumyślnego spowodowania śmierci.

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    tak, dokładnie takie samo postępowanie względem pijanych kierowców. Z tym że zachowania aspołeczne i skrajnie nieodpowiedzialne - wszystkie - powinny być TĘPIONE.
    przyłącz się może kabaretowy radykale do ISIS- tam szeroko rozumiane zachowania aspołeczne sa własnie nagradzane pociskiem w głowę.
    1962- the number of the beast

  48. Powrót do góry    #3865
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    w mojej ocenie nie był. Nie wykorzystano przewidzianych środków przymusu bezpośredniego, od razu rozpoczęło sie strzelanie.
    Co jak rozumiem wynika z filmiku w sieci? Bo z całym materiałem sprawy poza prokuratorem i paroma osobami nie zapozna się pewnie nikt, co oznacza, że poza nimi nikt nie będzie miał wiedzy w teorii pozwalającej na dokonanie rzetelnej oceny.

    Trwa śledztwo prokuratorskie prowadzone pod kątem niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy oraz nieumyślnego spowodowania śmierci.
    Śledztwo w sprawie, czyli na obecnym etapie o niczym to nie świadczy.

  49. Powrót do góry    #3866
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Taki jest wydźwięk posta
    To ciekawe ?
    Wydźwięk Twojego jest taki, że z góry zakładasz, że na 100% Tarnów albo Grudziądz spadnie i kropka. Później "łagodzisz" i zmieniasz ich już tylko na kandydatów.

    Ja wiem, że na obecną chwilę są drużyny słabsze lub porównywalne do nas (Gorzów, GKM oraz Rzeszów i Toruń)
    Mroczka już jeździ lepiej niż Buczek w debiucie w naszych barwach. Madsen i Bjerre swoje będą dorzucać u siebie. Oczywiste jest, że nie będziemy drużyną "wyjazdów" jak to się okazało w 2014 r, ale zakładając powiedzmy 2 porażki u siebie i np 3-4 bonusy, utrzymamy się spokojnie.

  50. Powrót do góry    #3867
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Po prostu tak przewiduję, na co ty reagujesz z furią. Na 100% to nic nie ma.
    Typowanie Unii do spadku, to nie jest bluźnierstwo.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 12-05-2015 o 14:20
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #3868
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Co jak rozumiem wynika z filmiku w sieci?

    Śledztwo w sprawie, czyli na obecnym etapie o niczym to nie świadczy.
    film dobitnie i obiektywnie obrazuje przebieg całego zdarzenia. Będzie ciekawą konfrontacją na zeznaniami kasków i ich dowódcy.
    Świadczy o tym, ze dopuszcza sie możliwość niedopełnienia obowiązków i przekroczenie uprawnień.

    Trochę zjechało z tematu. Ten dotyczył chamskiej i powakacyjnej interwencji grubego kalibru, uzasadnianej błahym pretekstem.
    1962- the number of the beast

  52. Powrót do góry    #3869
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    To ciekawe ?
    Wydźwięk Twojego jest taki, że z góry zakładasz, że na 100% Tarnów albo Grudziądz spadnie i kropka. Później "łagodzisz" i zmieniasz ich już tylko na kandydatów.
    szczerze nie wiem o co sie czepiacie Tarnow i Grudziadz wydaja sie najslabsze, wygraly mecze u siebie... z Gorzowem, slabiutkim Gorzowem ktory sie odrodzi, co nie odzwierciedla ich sily w domu. beda wygrywac, ale takie Leszno czy Zielonka spokojnie moga ujechac 2 duze pkt. zas taki Rzeszow pokazal w Toruniu czy Zielonej, Wrocek tez w Toruniu ze sa mocniejsi. logika tylko.

  53. Powrót do góry    #3870
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dziwne tylko, że oczywistą oczywistością jest powrót do formy Kasprzaka i spółki, za to Kołodzieja, Madsena i ewentualnie Bjerre to już ni chu chu

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    istanbul (12-05-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •