Strona 46 z 211 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kingpin napisał:

    To w pełni usprawiedliwia zachowanie kibiców na stadionie w Toruniu.
    Niech Pedersen uważa następnym razem bo sami kibice
    znowu wymierzą sprawiedliwość i mogą być bardziej skuteczni.
    Litości.
    Jak ktoś czyta to forum, to może odnieść wrażenie, że na MotoArenie sama elita zasiada.
    Hitem było jak dwa lata temu w wywiadzie dla tv K. Jabłoński wyznał, że na niego plują nad parkingu w Toruniu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  2. Powrót do góry    #2027
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    wyznał? czy wypłakał?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Malin017 (03-02-2015), kingpin (02-02-2015)

  4. Powrót do góry    #2028
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Chciałbym kolegom przypomnieć,że atmosfera,psychika tłumu udziela się każdemu.I tak jak zawodnicy na wysokiej adrenalinie zawodów w parkingu po biegach robią wszystko ,ażeby odreagować,tak my kibice swoją złość po przegranym biegu przez swoich odreagujemy na gościu lub na kibicach drużyny przyjezdnej.Robi!! Twój "mistrz"pracował długo swoim zachowaniem na torze,w parkingu,na swój wizerunek.Każdy sportowiec tym bardziej taki zawodowiec,mistrz będzie szczególnie obserwowany,będzie poddany szczególnej krytyce.Co do zachowań jednostek na trybunach(rzucanie butelek)to dla mnie tj zwykła chuliganka.

  5. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Robi!! Twój "mistrz"pracował długo swoim zachowaniem na torze,w parkingu,na swój wizerunek.
    z tym się nigdy nie będę spierał

  6. Powrót do góry    #2030
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    I jeszcze jedna sprawa,MA tak została zaprojektowana,zbudowana,ażeby rywalizacja zawodników na torze była bezpośrednio blisko kibica,to samo było z parkingiem.Piszę było,bo po zawodach chyba z Zieloną Górą nad parkingiem dobudowano małe zadaszenie.Teraz już Orzeł nie będzie płakał że dostał piwo za darmo.

  7. Powrót do góry    #2031
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Kazdy ze stawki GP jest w czasie stresogennej pracy
    Jednak nie kazdy moze sie poszczycic tak chamskim zachowaniem
    jeden choleryk, drugi flegmatyk. w takim razie John McEnroe to tez kawał chama i wielu im podobnych. proponuje wiecej wyrozumiałości dla goracokrwistych.

  8. Powrót do góry    #2032
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wyznał? czy wypłakał?
    Jak dla Ciebie każdy kto mówi publicznie, że dzieje mu się krzywda jest beksą, to cieszę się, że nie wywodzę się z Tarnowa.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  9. Powrót do góry    #2033
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jak mialbym byc takim sztywniakiem, jak Ty to ciesze sie, ze nie wywodze sie z... skad Ty tam jestes?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #2034
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    I tak już na zakończenie sporu w sprawie "miłości,braku miłości(czytaj nienawiści)do Pedersena,to wydaje się mnie,że to nie jest tylko przynależność klubowa i jak to niektórzy próbują przypisać toruńska,ale narodowa.Z wielkim zdziwieniem oglądałem,słuchałem transmisji z meczy drużyny rzeszowskiej gdzie nie tylko zawodnicy(Walasek)trener (Śledź)ale i prezes wypowiadali się na zachowanie a raczej lekceważeniu ich,ale i kibiców(obecność w zawodach SGP w sobotę,ażeby następnie w niedzielę już w lidze nieobecny).Swoje niezadowolenie z Pedersena to kibice (chyba w większości rzeszowscy)okazali na finale SEC-u w Rzeszowie 2013,gdzie został wygwizdany.

  11. Powrót do góry    #2035
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    rzeszowscy kibice to pokazali klase jak bili brawa Vaculikowi. tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 02-02-2015 o 15:10

  12. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    rzeszowscy kibice to pokazali klase jak bili brawa Vaculikowi. tyle w temacie.
    Łe tam.
    Klasę pokazali w sezonie 2012 kiedy to na inaugurację wołali z trybun : NICKI, NICKI !
    UNSCARED

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Robi (02-02-2015), kingpin (02-02-2015)

  14. Powrót do góry    #2037
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    jeden choleryk, drugi flegmatyk. w takim razie John McEnroe to tez kawał chama i wielu im podobnych. proponuje wiecej wyrozumiałości dla goracokrwistych.
    W trzecim zdaniu ktore nie wiedziec czemu pominales jest wlasnie o wyrozumialosci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #2038
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    jak mialbym byc takim sztywniakiem, jak Ty to ciesze sie, ze nie wywodze sie z... skad Ty tam jestes?
    Zaraz, zaraz chodziło o to że Jabłoński był opluwany przez Elytę z Torunia.
    Może tobie nie przeszkadza a może nawet pomaga nadmiar śluzu z Torunia, ale normalnemu człowiekowi to wadzi.
    Nieważne skąd pochodzi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    unimil_to_run (05-02-2015)

  17. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jesli ty masz byc przykladem i modelem normalnosci to z radoscia przyjme na siebie brzemię nienormalnego
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (03-02-2015), Klancyk (03-02-2015), Lipa_PL (03-02-2015), Malin017 (03-02-2015), Semen (03-02-2015), Stev (03-02-2015), Yozayan (04-02-2015), kingpin (03-02-2015), młody_piernik (04-02-2015)

  19. Powrót do góry    #2040
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Najgorsze jest to, że jeden taki z drugim napiszą, że na Motoarenie latały butelki (na stadionie, gdzie nie wolnoich wnosić! Skąd się zatem wzięły?!), drugi jeszcze doda, coś o rzucającym Fergusonie i te wszystkie kłamstwa powtórzone kilka razy zaczynają powoli stanowić prawdę. Co ciekawe, mam pytanie do każdego z Was z osobna: @blacktop, @robi: byliście na GP na Motoarenie 2014?
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #2041
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wolontariat z Częstochowy szuka zaczepki,ażeby przeżyć okres rozgoryczenia i porażki okresu transferowego.Ale kiedyś przyjdzie taki dzień kiedy z stowarzyszenia trzeba będzie założyć ponownie spółkę.Najświętszy kibic z świętego miasta nie ma z kim pogadać,popisać z Piły,Opola,Poznania,Rawicza.

  21. Powrót do góry    #2042
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Wolontariat z Częstochowy szuka zaczepki,ażeby przeżyć okres rozgoryczenia i porażki okresu transferowego
    Może i wolontariat z Cz-wy szuka zaczepki, ale z pewnością takie prymitywne zachowania nie dotyczą kolegi blacktopa. On po prostu z podziwu godnym zacięciem konsekwentnie pokazuje, żę tylko nienawidzi wszystkiego, co toruńskie. To taki przypadek!
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 03-02-2015 o 11:11
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #2043
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    tak tyle ze blacktop merytorycznie podchodzi ze normalny czlowiek nie lubi byc opluwany a Wy robicie wycieczki personalne bo nie potraficie wytlumczayc dlaczego na MA opluwa sie zawodnik druzyny przeciwnej ot taka zawsze z Wami gadka

    ja za granica w Danii Anglii Czechach Niemczech nie widzialem zeby gdzies az tak niekulturalnie zachowywali sie kibice, tylko w Polsce zawsze musza byc takie incydenty.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Najgorsze jest to, że jeden taki z drugim napiszą, że na Motoarenie latały butelki (na stadionie, gdzie nie wolnoich wnosić! Skąd się zatem wzięły?!), drugi jeszcze doda, coś o rzucającym Fergusonie i te wszystkie kłamstwa powtórzone kilka razy zaczynają powoli stanowić prawdę. Co ciekawe, mam pytanie do każdego z Was z osobna: @blacktop, @robi: byliście na GP na Motoarenie 2014?
    skad ja to znam jak Torun zawsze musi mnie "przekrzyczec"

    swoim glupim postem proboujesz Nam wmowic ze nic nie polecialo w strone Nickiego jak robil runde honorowa po biegu z Tajskim? rozumiem ze te kubki i inne rzeczy to przyniosl wiatr z wiatraczka Nickiego i same z siebie znalazly sie na torze?
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 03-02-2015 o 12:05

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    blacktop (03-02-2015)

  24. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie było butelek i nie było plucia, a nawet jak było, to tylko w ogórka Jabłońskiego, zatem nie ma co bić piany

  25. Powrót do góry    #2045
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie klam, bylo. jest nagrane. nikt mi nie wmowi ze ani jedna rzecz nie zostala rzucona
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 03-02-2015 o 12:22

  26. Powrót do góry    #2046
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Plucie na zawodników i inne osoby w parkingu w Toruniu to prymitywizm i chamstwo, którego nie da się i nie powinno bronić. Jeżeli zrobili jakiś daszek, który będzie to utrudniał, to bardzo dobrze. Niestety, normalni kibice, którzy w tamtym rejonie siadali i lubili oglądać parkingowy zgiełk nie będą już mieli takiego komfortu.

    Nie bądźmy jednak hipokrytami, że takie chamstwo ma jedynie miejsce w Toruniu. Przykładów można wymieniać wiele: "kulturalne" pogaduchy kibiców Stali Gorzów, które słychać zawsze, ilekroć TV robi relacje z tamtejszego parkingu, czy zachowanie Częstochowian po meczu półfinałowym 2013 w stosunku do sędziego. Mam też osobiste, nieprzyjemne doświadczenie, gdy kilkanaście lat temu wybrałem się z grupą kibiców (nie kiboli, to byli w większości ówcześni forumowicze, z - jeśli się nie mylę - dzisiejszym prezesem klubu) Unii Tarnów, na derby do Rzeszowa. Gdy staliśmy w kolejce przed wejściem na stadion zostaliśmy obrzuceni kamieniami i płytkami chodnikowymi.

    Debili nie brakuje nigdzie, na szczęście są w mniejszości, choć często niestety dość medialnej.

  27. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To ja bym chcial zaczac od pytania kim jest dla torunian ten Jablonski, ze go tak nie lubia?
    Stracili przez niego tytuł? Wywiozl im Pawelka w plot?
    No bo chyba nie traktuja go jako realnego zagrozenia na torze dla ich zawodnikow?

    O ile zaklad Blackie, ze znajdziemy zuzlowca, ktora poda do informacji, ze zostal w Czewie opluty?

    PS. Blackie, co ty znowu z tymi postami? Piszesz, usuwasz... nie wstrzeliles sie z morałem i zlapales wstyd, ze cie wysmieja?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tak tyle ze blacktop merytorycznie podchodzi ze normalny czlowiek nie lubi byc opluwany a Wy robicie wycieczki personalne bo nie potraficie wytlumczayc dlaczego na MA opluwa sie zawodnik druzyny przeciwnej ot taka zawsze z Wami gadka

    ja za granica w Danii Anglii Czechach Niemczech nie widzialem zeby gdzies az tak niekulturalnie zachowywali sie kibice, tylko w Polsce zawsze musza byc takie incydenty.


    skad ja to znam jak Torun zawsze musi mnie "przekrzyczec"

    swoim glupim postem proboujesz Nam wmowic ze nic nie polecialo w strone Nickiego jak robil runde honorowa po biegu z Tajskim? rozumiem ze te kubki i inne rzeczy to przyniosl wiatr z wiatraczka Nickiego i same z siebie znalazly sie na torze?
    I jak tu z kimś takim merytorycznie rozmawiać? W którym momencie napisałem, że nie poleciało nic? Cały czas piszę o butelkach a Robi przeskakuje na kubeczki. Zdecyduj się wreszcie.
    Po pierwsze: To co leciało, to były zwinięte w kulki kartki papieru A4 przygotowane przed zawodami przez organizatora - nie żadne butelki (od których zresztą podkulając ogon dziwnym trafem odszedłeś).
    Po drugie: Nie pisałem nic o pluciu - nie widziałem, więc się nie wypowiadam.
    Po trzecie: Czego innego ma się spodziewać Prosiak, kiedy przy każdej nadarzającej się okazji wykonuje prowokacyjne gesty względem publiczności (np. jazda z łapą przy kasku w geście nasłuchiwania)?
    Czy ktoś za ten buracki gest ma mu się kłaniać? Chcecie tępić buractwo na trybunach to zacznijcie od tego człowieczka.
    Po czwarte: To jak w końcu: Byłeś Robi na tym GP, czy nie? Widziałeś to wszystko na oczy czy chrzanisz o butelkach na podstawie jak zawsze trafionych stwierdzeń Blackiego i pikselozy na Youtubie?
    I nie opowiadaj jak to byłeś w Niemczach, Danii czy innych Mongoliach Światowego speedway'a - w temacie plucia na wszystko, co nie pro-prosiakowe nie ma to nic do rzeczy...
    !Adrian walcz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Zubr (03-02-2015)

  30. Powrót do góry    #2049
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    PS. Blackie, co ty znowu z tymi postami? Piszesz, usuwasz... nie wstrzeliles sie z morałem i zlapales wstyd, ze cie wysmieja?
    Normalka Night_Blacktop to napisał pewnie drugie tyle wpisów, które zniknęły kiedy rano doszedł do lepszej formy Model normalności

  31. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Blackie, co ty znowu z tymi postami? Piszesz, usuwasz... nie wstrzeliles sie z morałem i zlapales wstyd, ze cie wysmieja?
    Szczerze, to zrobiło mi się szkoda że będę drwił z gościa który bierze na klatę wszystko co napiszą czterdziesto czy pięćdziesięciolatkowie z Torunia na forum.
    Piszę rzeczy tak oczywiste że trzeba być naprawdę ograniczonym żeby tego nie rozumieć.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #2051
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A na moje to masz rozdwojenie jazni a robisz nam tu wyklady o normalnosci.
    To tak jakby dzialacze Wlokniarza robili wyklady o ekonomii.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #2052
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rozdwojenie jażni pisze gość z Tarnowa... przeiadujący tutaj...
    Nie można się godzić na opluwanie zawodników, na rzucanie w nich przedmiotami i mieć jeszcze z tego na forum radochę i to wśród czterdzieści plus.
    Teraz zastanów się dlaczego kasuję wpisy, a dlaczego takiego Buszmena wiszą mimo że obrażają moją osobę? Nie było mnie prawie 3 tygodnie.
    Opluwają mnie mimo że widzą że mam ich w ignorowanych. Przecież to jest jakaś patologia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-02-2015 o 15:14
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #2053
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    blacktop,nic personalnego,ale możesz nam wszystkim napisać z kogo to tak chcesz drwić?Piszesz o zachowaniu polskich kibiców na GP w Toruniu w kierunku zawodnika reprezentującego inny kraj.Malin017 zadał tobie i Robiemu pytanie,czy byliście na MA podczas GP 2013,2014?????Pytanie konkretne,odpowiedź też konkretna Tak lub Nie.Robi zachęcam do obejrzenia SGP Toruń 2014 bieg 6 od 1.17.24,bieg 1 półfinałowy,oraz bieg finałowy,zwróć uwagę na trybuny.GP Toruń 2013,bieg 18 od 2.32.25.To,że zawody odbywają się na MA to nie znaczy,że wszyscy są Elytą z Torunia.

  35. Powrót do góry    #2054
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja cię Blacktop jeszcze nigdy nie obraziłem Nigdy nie stwierdziłem, że jesteś ch..., k... czy coś w tym stylu. A prawo do własnej opinii na temat twojego stanu zdrowia psychicznego przecież mi przysługuje. Tylko, że to jest wskazanie problemów, a nie wyzwiska - żeby było jasne.

    Z tym ignorem, to widzę niezła ściema

  36. Powrót do góry    #2055
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niech zgadnę Kolejna próba deprecjonowania mojej osoby.

    pozdrawiam Cię serdecznie zakompleksiony blokersie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #2056
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja cię Blacktop jeszcze nigdy nie obraziłem Nigdy nie stwierdziłem, że jesteś ch..., k... czy coś w tym stylu. A prawo do własnej opinii na temat twojego stanu zdrowia psychicznego przecież mi przysługuje. Tylko, że to jest wskazanie problemów, a nie wyzwiska - żeby było jasne.

    Z tym ignorem, to widzę niezła ściema
    To w końcu jesteś ingorowany, czy Blackie po raz kolejny pogubił się w zeznaniach?
    !Adrian walcz!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Morciasz (03-02-2015)

  39. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Rozdwojenie jażni pisze gość z Tarnowa... przeiadujący tutaj...
    Nie można się godzić na opluwanie zawodników, na rzucanie w nich przedmiotami i mieć jeszcze z tego na forum radochę i to wśród czterdzieści plus.
    Teraz zastanów się dlaczego kasuję wpisy, a dlaczego takiego Buszmena wiszą mimo że obrażają moją osobę? Nie było mnie prawie 3 tygodnie.
    Opluwają mnie mimo że widzą że mam ich w ignorowanych. Przecież to jest jakaś patologia.
    Co ma rozdwojenie jazni do przesiadywania goscia z Tarnowa w tym wątku? To chyba tylko ty wiesz.
    Nie napisalem, ze sie godze na opluwanie zawodnikow, zwyczajnie nie chce mi sie w to wierzyc, ze akurat taki Jabol mogl zostac ofiara atakow.
    Nie specjalnie mam z tego faktu radoche, bardziej mam radoche z czytania twoich głebokich wynurzen.
    Nie ma osobiscie nic do 40+ - zastanawiam sie jednak co ciebie musialo w zyciu spotkac? czarny van, w ktorym jednak nie bylo wiecej cukierkow?

    Nie było mnie prawie 3 tygodnie.
    No i co cie podkusilo?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #2058
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Co ma rozdwojenie jazni do przesiadywania goscia z Tarnowa w tym wątku?
    Naprawdę tego nie ogarniasz? Jesteś z Tarnowa, a udzielasz się w wątku toruńskim jakbyś był kibicem tegoż klubu.
    W innych wątkach też bronisz zajadle Toruń jakbyś się tam urodził. To jedyne sensowne wytłumaczenie.
    Oczywiście można też tłumaczyć to potrzebą przynależności bądź akceptacji do tej grupy ewentualnie gerontofilią
    Widzę, że nic nie masz do 40+ tylko dlaczego się tak podlizujesz. Jest tylu naprawdę fajnych ludzi i klubów na forum, a ty liżesz akurat doopy tym starszym panom...
    Dlaczego opluli akurat Jabłońskiego? Mogli nawet opluć sprzątaczkę (nie obrażając sprzątaczek) ważne że byłaby z ZG.
    Taki rodzaj zbydlęcenia, że musieli daszek zainstalować. Swoją drogą to powinni zainstalować w kilku miastach żeby nie było że jestem tendencyjny.

    edit:Ten post jest ukryty ponieważ jego autor znajduje się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    Buszmen znowu nadaje co można przeczytać mimo wszelkich zabezpieczeń na dole ekranu
    Co za typ.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-02-2015 o 17:56
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #2059
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To w końcu jesteś ingorowany, czy Blackie po raz kolejny pogubił się w zeznaniach?
    Jak on się mógł w czymś pogubić, skoro widać każdego zna osobiście, z roku urodzenia i w ogóle ze wszystkiego LOL
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 03-02-2015 o 17:34

  42. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Nie napisalem, ze sie godze na opluwanie zawodnikow, zwyczajnie nie chce mi sie w to wierzyc, ze akurat taki Jabol mogl zostac ofiara atakow.
    To chyba było po tym meczu co Jabol żalił sie na cały świat a najbardziej na sędziego, który wykluczył jego zamiast standardowo Miedzińskiego. Te plucie to było chyba "nam na głowy" i tyczyło sie całej zielonogrskiej ekipy.

    Naprawdę tego nie ogarniasz? Jesteś z Tarnowa, a udzielasz się w wątku toruńskim jakbyś był kibicem tegoż klubu.
    W innych wątkach też bronisz zajadle Toruń jakbyś się tam urodził.
    To juz teraz tylko mozna się zakochiwac we Włókniarzu i Częcstochowie?

  43. Powrót do góry    #2061
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta


    Dlaczego opluli akurat Jabłońskiego? Mogli nawet opluć sprzątaczkę (nie obrażając sprzątaczek) ważne że byłaby z ZG.
    Taki rodzaj zbydlęcenia, że musieli daszek zainstalować. Swoją drogą to powinni zainstalować w kilku miastach żeby nie było że jestem tendencyjny.
    Pytanie, jak zwalczyć rodzaj zbydlęcenia, które każe opluwać wszystko, co toruńskie?
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #2062
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jak bronilbym Wlokniarza to bys slowa nie pisnal. Nie urodzilem sie w Toruniu, malo tego, mam pewne zdanie na temat niektorych Torunian, ktorych znam osobiscie (nie mowie tu o nikim z forum) i zdanie te byloby w tym watku bardzo niepopularne.
    Tylko tak sie sklada, ze akurat lubie tych gosci z forum. Lubie ich czytac, maja fajne poczucie humoru, sporą dawke obiektywizmu (wiadomo, nie wszyscy).
    Nie obchodzi mnie czy kingpin, albo buszmen maja 18 lat czy 65 - maja czesto cos ciekawego do powiedzenia i nawet jak sie z nimi nie zgadzam to mozna z nimi normlanie wymienic zdanie a nawet kilka i nikt mi nie wypomni w tym czasie bym martwil sie o Unie bo w Tanrowie bieda i w ogole.... Widzisz, goscie wiedza, ze dzis oni na wozku, jutro my a za 3 lata oba kluby moze pierun jasny strzelic.

    A, ze do tego lubimy sobie powojowac i toczyc "wojenke" z takimi jak ty czy Mario no to nie placz o to - i tak to wszystko jest dla beki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #2063
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    blacktop,wystarczy.Uspokój się chłopie zabierz swoje "bydlęce"wyzwiska i przenieś się do wątku stowarzyszenia.Tam porozmawiaj z ziomalami jak wesprzeć stowarzyszenie finansowo,sprzętowo.Może 1% podatku.Powodzenia PR masz dobry,ale siedziałeś dobę w wątku toruńskim,zapomniałeś o częstochowskim.Jeszcze raz przenieś się do wątku PLŻ 2,tam będziesz miał ogromne pole.

  46. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    wiecie co, aż mi zaczyna być żal tego blacktopa, biedniusi taki samiusi przeciw wszystkim walczy dzielnie i wytrwale.
    Gdybym jeszcze tylko mógł zrozumieć o co mu właściwie chodzi, to może nawet bym go poparł ale jakoś nie chce mi się wnikać w szczegóły (poza tym to jak widać niebezpieczne).

  47. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie można się godzić na opluwanie zawodników, na rzucanie w nich przedmiotami i mieć jeszcze z tego na forum radochę i to wśród czterdzieści plus.
    Mam nadzieję, że nie było Cię wtedy na stadionie, bo pewnie do dzisiaj miałbyś traumę związaną z zachowaniem na trybunach:

    https://www.youtube.com/watch?v=TC4w4pArrC4

  48. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nie było Cię wtedy na stadionie, bo pewnie do dzisiaj miałbyś traumę związaną z zachowaniem na trybunach:

    https://www.youtube.com/watch?v=TC4w4pArrC4
    No przecież ma....
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  49. Powrót do góry    #2067
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabovsky
    Przecież ten materiał pokazujecie (pokazywaliście) przed meczami w Toruniu z Włókniarzem.
    Każdy kibic z Torunia i Czewy widział to pewnie kilka razy, ale nie zauważyłem żeby ktoś negował to co się tam działo.
    Macie mecz z 2003 jak leciały jogurty, kaszki czy ryże w Toruniu, czy to też były kartki papieru?
    Tego przed meczami w Czewie nie pokazywano dla podgrzania atmosfery.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-02-2015 o 00:05
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Powrót do góry    #2068
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Podgrzewanie atmosfery, bo padnę. Przypomnieć Ci Irka Bieleninika podczas meczu o wszystko w 2003?

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (04-02-2015)

  52. Powrót do góry    #2069
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jedno zdjęcie ma większy wydźwięk niż tysiąc słów.

    Dobranoc
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #2070
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ta, jasne. Byleby Twoje było na górze. Jeśli już się wystrzelałeś z argumentów to rzeczywiście nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci dobrej nocy. Może jutro na świeżości będziesz w stanie napisać coś bardziej konstruktywnego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •